Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie! - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-11, 14:50   #331
snesha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 643
Dot.: Panny młode 2010 -pokazcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Snesha-suknia bardzo mi sie podoba, takie niespodziewane zakupy bardzo czesto sa trafione
Dzięki za miłe słowa. Jestem super zadowolona bo wcale nie miała zamiaru teraz nic kupować, nawet nie byłam jeszcze w innych miejscach - ot jechałam samochodem, zobaczyłam w witrynie salonu info o przecenie, a że miałam trochę czasu weszłam i zmierzyłam. Nie dość że "zaoszczędziłam" ponad 1000zł, to jeszcze bez stresu, nerwów itp. Co prawda myślałam o trochę skromniejszej, ale ta wydaje mi się dość spokojna i elegancka. Mam tylko nadzieję, że tren - choć piękny - nie doprowadzi mnie do szału.
snesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 23:23   #332
Sharme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
Dot.: Panny młode 2010 -pokazcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez gonia31 Pokaż wiadomość
Kochane powiedzcie szczerze co myslicie o mojej sukni - tzn jeszcze nie mojej, ale upatrzonej
Chyba mamy taki sam gust
Sharme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 06:42   #333
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny młode 2010 -pokazcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez gonia31 Pokaż wiadomość
Kochane powiedzcie szczerze co myslicie o mojej sukni - tzn jeszcze nie mojej, ale upatrzonej
Jestem na po prostu nie w moim guscie.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Hej, to ja też pokażę swoją...
Oj piękna! No właśnie tez o niej myślałam, szalenie i się podoba ale do mnie chyba jednak bardziej pasuje white one 414
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 08:18   #334
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Panny młode 2010 -pokazcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Jestem na po prostu nie w moim guscie.


Oj piękna! No właśnie tez o niej myślałam, szalenie i się podoba ale do mnie chyba jednak bardziej pasuje white one 414
Dzięki Cieszę się, że się podoba...dla mnie to była miłość od pierwszego wejrzenia Chociaż nawet sama nie wybrałam jej do mierzenia, tylko pani z salonu mi ją zaproponowała

EDIT:

White one 414 też jest piękna... myślę, że nawet bym się sama nad nią zastanawiała, ale ten kwiat przyciąga uwagę do biustu, a mój biust już sam w sobie tę uwagę przyciąga...więc takie suknie nie dla mnie...

Ale widzę Susanna, że mamy bardzo podobny gust Poza tym też jesteś ze Śląska
__________________

Hania


Edytowane przez ButterBear
Czas edycji: 2009-10-12 o 08:22
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 08:18   #335
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Panny młode 2010 -pokazcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez snesha Pokaż wiadomość
Dzięki za miłe słowa. Jestem super zadowolona bo wcale nie miała zamiaru teraz nic kupować, nawet nie byłam jeszcze w innych miejscach - ot jechałam samochodem, zobaczyłam w witrynie salonu info o przecenie, a że miałam trochę czasu weszłam i zmierzyłam. Nie dość że "zaoszczędziłam" ponad 1000zł, to jeszcze bez stresu, nerwów itp. Co prawda myślałam o trochę skromniejszej, ale ta wydaje mi się dość spokojna i elegancka. Mam tylko nadzieję, że tren - choć piękny - nie doprowadzi mnie do szału.
Ja sobie zaplanowalam dluzsza rundke po salonach, chyba z 10 mialam na liscie, a weszlam do pierwszego, zakochalam sie i kupilam tego samego dnia. Na poczatku myslalam, ze to tak glupio nawet nie obejrzec reszty, ale teraz z kazdym dniem sie upewniam, ze to byla bardzo dobra decyzja.
Co do trenu, to upewnij sie, ze ma on dobre podpiecie i wszystko powinno byc w porzadku
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 08:30   #336
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny młode 2010 -pokazcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dzięki Cieszę się, że się podoba...dla mnie to była miłość od pierwszego wejrzenia Chociaż nawet sama nie wybrałam jej do mierzenia, tylko pani z salonu mi ją zaproponowała
Moja bedzie szyta. Po prostu mam inne wydatki i tak suknie wyjdzie taniej. Myślę ze pasuje do mojej postury W ogóle to uwielbiam takie greckie klimaty a ta twoja jest w takim klimacie
Cytat:
White one 414 też jest piękna... myślę, że nawet bym się sama nad nią zastanawiała, ale ten kwiat przyciąga uwagę do biustu, a mój biust już sam w sobie tę uwagę przyciąga...więc takie suknie nie dla mnie...
No cóż mój biust nie przyciąga uwagi wiec niech ten kwiatek tam będzie
Cytat:
Ale widzę Susanna, że mamy bardzo podobny gust Poza tym też jesteś ze Śląska
Raca racja. A skoro jesteśmy obie ze śląska to tym bardziej się ciesze
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 10:29   #337
83mika
Raczkowanie
 
Avatar 83mika
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 458
Dot.: Panny młode 2010 -pokazcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez snesha Pokaż wiadomość
Ja właśnie dość niespodziewanie zakupiłam swoją suknię. Przypadkiem natrafiłam na posezonową przecenę -30%. Suknia hiszpańska, leży idealnie, co było trudne przy moim większym biuście, lepiej niż na fotkach. Co sądzicie?
cudna sukienka, super podkreśla biust i taliechyba trzeba wkońcu ruszyc za sukienką
83mika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 13:56   #338
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: Panny młode 2010 -pokazcie swoje suknie!

Witam i melduję się jako panna "młoda" 2010.
Ja swoją suknie upatrzyłam juz daaawno temu. Nawet nie wiem, czy będę w takiej dobrze wyglądała (jestm szczupla, 164 cm, ok 53 kg, mały biust). Ale mam nadziję, że znajde krawcową, ktora mi taką uszyje i że efekt będzie choć podobny do oryginału (bo na sam oryginal mnie nie stać).
__________________
MATYLDA 03.02.2009
MATYLDOWE ZĄBKI
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 14:11   #339
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Panny młode 2010 -pokazcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Moja bedzie szyta. Po prostu mam inne wydatki i tak suknie wyjdzie taniej. Myślę ze pasuje do mojej postury W ogóle to uwielbiam takie greckie klimaty a ta twoja jest w takim klimacie

No cóż mój biust nie przyciąga uwagi wiec niech ten kwiatek tam będzie

Raca racja. A skoro jesteśmy obie ze śląska to tym bardziej się ciesze
No uszyta na pewno wyjdzie taniej niż z salonu.

A gdzie macie wesele?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 14:33   #340
pati1920
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 309
Dot.: Panny młode 2010 -pokazcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
W sumie z braku czasu przeglądam tylko strony internetowe (maraton po salonach dopiero podczas wyprzedaży) ale najbardziej urzekła mnie suknia White One model 414
Jestem nią zauroczona, to coś dla mnie
Hej Susanna! Wtrącę się trochę, bo widzę, że wybrałaś suknię, którą w sierpniu miała moja koleżanka. Suknia przepiękna, delikatna, wyglądała w niej cudnie. Ale piszę, żeby Ci coś doradzić, bo widzę, że jesteś ze Ślaska. Moja koleżanka zamawiała ją w takim małym salonie w Katowicach, gdzieś w okolicy ulicy Andrzeja z tego, co pamiętam. I wszystko było ok do momentu, kiedy na tydzień przed ślubem przyjechała odebrać suknię. Okazało się, ze suknia była po pierwsze nie gotowa, a po drugie nie do końca uszyta tak, jak miało być. W końcu jej to poprawili, ale na czwartek przed ślubem! Dodam, ze ślub był w sierpniu, a ona suknię zamaiwiała w lutym. Suknia była piękna w końcu, ale najadła się przy tym mnóstwo stresów. Także jeśli przypadkiem byś tam zamawiała, to zaznacz, ze suknię chcesz dużo wcześniej przed ślubem. Tak na wszelki wypadek
__________________
Jesteśmy razem od 27.11.2004
Zaręczyliśmy się 9.11.2008
Nasz ślub 26.06.2010
pati1920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 14:52   #341
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Panny młode 2010 -pokazcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez AMILAMIJA Pokaż wiadomość
Witam i melduję się jako panna "młoda" 2010.
Ja swoją suknie upatrzyłam juz daaawno temu. Nawet nie wiem, czy będę w takiej dobrze wyglądała (jestm szczupla, 164 cm, ok 53 kg, mały biust). Ale mam nadziję, że znajde krawcową, ktora mi taką uszyje i że efekt będzie choć podobny do oryginału (bo na sam oryginal mnie nie stać).
Przepiękna. Skąd pochodzi oryginał? Zakochałam się
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 16:03   #342
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: Panny młode 2010 -pokazcie swoje suknie!

Cos dla oka - fajna stronka
http://fashionbride.wordpress.com/

Suknia jest z kolekcji Jesús del Pozo, ale nie z tego roku, z 2007 chyba.
Alo sama suknia, albo kolekcja nazywa się Undar, oryginał kosztował bajońską sume ok. 3400EURO A to zdjęcie z wybiegu:

__________________
MATYLDA 03.02.2009
MATYLDOWE ZĄBKI
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 11:59   #343
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Panny młode 2010 -pokazcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez pati1920 Pokaż wiadomość
Hej Susanna! Wtrącę się trochę, bo widzę, że wybrałaś suknię, którą w sierpniu miała moja koleżanka. Suknia przepiękna, delikatna, wyglądała w niej cudnie. Ale piszę, żeby Ci coś doradzić, bo widzę, że jesteś ze Ślaska. Moja koleżanka zamawiała ją w takim małym salonie w Katowicach, gdzieś w okolicy ulicy Andrzeja z tego, co pamiętam. I wszystko było ok do momentu, kiedy na tydzień przed ślubem przyjechała odebrać suknię. Okazało się, ze suknia była po pierwsze nie gotowa, a po drugie nie do końca uszyta tak, jak miało być. W końcu jej to poprawili, ale na czwartek przed ślubem! Dodam, ze ślub był w sierpniu, a ona suknię zamaiwiała w lutym. Suknia była piękna w końcu, ale najadła się przy tym mnóstwo stresów. Także jeśli przypadkiem byś tam zamawiała, to zaznacz, ze suknię chcesz dużo wcześniej przed ślubem. Tak na wszelki wypadek

O nie, nie strasz... ja też tam zamówiłam swoją suknię. Mam nadzieję, że wszystko bedzie ok...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 13:41   #344
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Panny młode 2010 -pokazcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez pati1920 Pokaż wiadomość
Hej Susanna! Wtrącę się trochę, bo widzę, że wybrałaś suknię, którą w sierpniu miała moja koleżanka. Suknia przepiękna, delikatna, wyglądała w niej cudnie. Ale piszę, żeby Ci coś doradzić, bo widzę, że jesteś ze Ślaska. Moja koleżanka zamawiała ją w takim małym salonie w Katowicach, gdzieś w okolicy ulicy Andrzeja z tego, co pamiętam. I wszystko było ok do momentu, kiedy na tydzień przed ślubem przyjechała odebrać suknię. Okazało się, ze suknia była po pierwsze nie gotowa, a po drugie nie do końca uszyta tak, jak miało być. W końcu jej to poprawili, ale na czwartek przed ślubem! Dodam, ze ślub był w sierpniu, a ona suknię zamaiwiała w lutym. Suknia była piękna w końcu, ale najadła się przy tym mnóstwo stresów. Także jeśli przypadkiem byś tam zamawiała, to zaznacz, ze suknię chcesz dużo wcześniej przed ślubem. Tak na wszelki wypadek

Takie sytuacje to naprawde przegiecie ja sie co nieco nasluchalam o moim salonie i dlatego stwierdzilam , ze lepiej jesli suknia bezpiecznie bedzie wisiala w mojej szafie.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 21:23   #345
snesha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 643
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Już mam fotkę swojej kiecki na mnie. Jest co prawda jeszcze niedopasowana, a nawet nie zapięta porządnie. Wydaje mi się nawet teraz, że coś nie tak z halką.

Edytowane przez snesha
Czas edycji: 2009-10-17 o 09:38
snesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 21:49   #346
Tenebre
Rozeznanie
 
Avatar Tenebre
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 938
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez snesha Pokaż wiadomość
Już mam fotkę swojej kiecki na mnie. Jest co prawda jeszcze niedopasowana, a nawet nie zapięta porządnie. Wydaje mi się nawet teraz, że coś nie tak z halką.
Bardzo ładna. Mierzyłam bardzo podobną, zresztą ta, którą ostatecznie już też kupiłam też jest w troszkę podobnym stylu.
Tenebre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 06:56   #347
ania028
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: tarnow
Wiadomości: 137
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

sliczna suknia
__________________
NASZ SLUB 31.07.2010
ania028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 09:18   #348
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

snesha wg mnie takze bardzo ladna najwazniejsze, ze dobrze w niej wygladasz juz teraz, a po dopasowaniu to juz bedziesz na 100% zadowolona
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 09:30   #349
>>anka<<
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 61
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cześć Dziewczyny Ja swój ślub mam 5 czerwca 2010. Sukienkę mam już wybraną, będę szyła u krawcowej, dużo taniej niż oryginały. Na początku grudnia idę na miary.

Poniżej spróbuję wrzucić fotki, są to dwie sukienki, ta w kolorze podchodzącym pod zloty z salonu Sarah, będę miała taka górą. A z tej drugiej dół i to bolerko zdejmowane.

Pozdrawiam wszystkie przyszłe panny młode.
>>anka<< jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 11:30   #350
pati1920
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 309
Dot.: Panny młode 2010 -pokazcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
O nie, nie strasz... ja też tam zamówiłam swoją suknię. Mam nadzieję, że wszystko bedzie ok...
Oj pewnie że będzie ok. Tak, jak napisałam, suknia koleżanki 'koniec końców' była piękna. Ale lepiej powiedz im od początku, że chcesz, aby ostateczny odbiór sukni był jakieś 3-4 tygodnie przed weselem, może nawet wcześniej/ dzięki temu nawet, jeśli coś będzie jeszcze nie tak, zdążą Ci to poprawić. Przezorny zawsze ubezpieczony
__________________
Jesteśmy razem od 27.11.2004
Zaręczyliśmy się 9.11.2008
Nasz ślub 26.06.2010
pati1920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 11:36   #351
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Panny młode 2010 -pokazcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez pati1920 Pokaż wiadomość
Oj pewnie że będzie ok. Tak, jak napisałam, suknia koleżanki 'koniec końców' była piękna. Ale lepiej powiedz im od początku, że chcesz, aby ostateczny odbiór sukni był jakieś 3-4 tygodnie przed weselem, może nawet wcześniej/ dzięki temu nawet, jeśli coś będzie jeszcze nie tak, zdążą Ci to poprawić. Przezorny zawsze ubezpieczony
No chyba tak powiem, jak pójdę na przymiarkę...Ale co jak np. schudnę zaraz przed ślubem, np. 2 tyg. ze stresu? Ojjj... no zobaczymy...
Moja suknia też na pewno będzie piękna...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 08:08   #352
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez >>anka<< Pokaż wiadomość
Poniżej spróbuję wrzucić fotki, są to dwie sukienki, ta w kolorze podchodzącym pod zloty z salonu Sarah, będę miała taka górą. A z tej drugiej dół i to bolerko zdejmowane.
Witaj! Powiem ci szczerze, ze ciezko baardzo sobie wyobrazic jak twoja suknia bedzie wygladala na koniec Moim zdaniem srednio to do siebie pasuje, no ale moze ja nie mam takiej wyobrazni przestrzennej ta gora moim zdaniem nie powinna miec takiego dolu z zapieciem z boku jak ta druga, ale to tylko moje zdanie, na pewno wyjdzie spoko.
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 12:36   #353
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez AMILAMIJA Pokaż wiadomość
Witam i melduję się jako panna "młoda" 2010.
Ja swoją suknie upatrzyłam juz daaawno temu. Nawet nie wiem, czy będę w takiej dobrze wyglądała (jestm szczupla, 164 cm, ok 53 kg, mały biust). Ale mam nadziję, że znajde krawcową, ktora mi taką uszyje i że efekt będzie choć podobny do oryginału (bo na sam oryginal mnie nie stać).
Pięknaaaaa prosta a taka inna! Naprawdę śliczna

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No uszyta na pewno wyjdzie taniej niż z salonu.

A gdzie macie wesele?
Mam nadzieję w 1000 zł z szyciem i materiałem się zmieścić
Wesele mamy w "Wenecji" w Żorach.

Cytat:
Napisane przez pati1920 Pokaż wiadomość
Hej Susanna! Wtrącę się trochę, bo widzę, że wybrałaś suknię, którą w sierpniu miała moja koleżanka. Suknia przepiękna, delikatna, wyglądała w niej cudnie. Ale piszę, żeby Ci coś doradzić, bo widzę, że jesteś ze Ślaska. Moja koleżanka zamawiała ją w takim małym salonie w Katowicach, gdzieś w okolicy ulicy Andrzeja z tego, co pamiętam. I wszystko było ok do momentu, kiedy na tydzień przed ślubem przyjechała odebrać suknię. Okazało się, ze suknia była po pierwsze nie gotowa, a po drugie nie do końca uszyta tak, jak miało być. W końcu jej to poprawili, ale na czwartek przed ślubem! Dodam, ze ślub był w sierpniu, a ona suknię zamaiwiała w lutym. Suknia była piękna w końcu, ale najadła się przy tym mnóstwo stresów. Także jeśli przypadkiem byś tam zamawiała, to zaznacz, ze suknię chcesz dużo wcześniej przed ślubem. Tak na wszelki wypadek
Jej straszne! Takie historie przed samym slubem to prawdziwy horror! Ja nie zamawiam w salonie tylko daję szyć krawcowej i mam nadzieję że wszystko pójdzie gładko! W kazdym razie krawcowa to dobra znajoma, sama mówiła zeby szyć suknię gdzieś miesiac prtzed weselem bo wymiary się moga zmienić itd. O to ejstem spokojna. Boję się tylko jak bedę wyglądac w niej skoro nawet jej nie mierzyłam Intuicja podpowiada ze dobrze ale kto wie

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
O nie, nie strasz... ja też tam zamówiłam swoją suknię. Mam nadzieję, że wszystko bedzie ok...
Będzie OK, tylko moze monituj sprawe zeby nie było "niespodzianki"

Cytat:
Napisane przez snesha Pokaż wiadomość
Już mam fotkę swojej kiecki na mnie. Jest co prawda jeszcze niedopasowana, a nawet nie zapięta porządnie. Wydaje mi się nawet teraz, że coś nie tak z halką.
Ojej slicznie wygladasz! Nawet niedopasowana wyglada szałowo! Super pasuje do twojej figurki
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 13:32   #354
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Witam wszystkich
Też jestem PM 2010 a jak wiadomo wybór odpowiedniej sukni to sprawa zycia i smierci. Suknię będę kupować tak ze dwa, trzy miesiące przed slubem na razie się rozglądam, co by mi najbardziej odpowiadało.
I tutaj takie pytanie... czy kierujecie się radami z gazet czy internetu typu "jak ukryć wystajacy brzuszek" czy inne? Bo ja przed chwilą się ich naczytałam i jak dla mnie one sie wykluczają kompletnie
Jak sukienką zrównoważyć szerokie ramiona? Wszystkie które mi się podobaja to gorsety...
Uhh, dziewczyny, jesteście kopalnią inspiracji
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 14:24   #355
tikida
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 530
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Ja również chciałam się przywitać Będę PM 2010 albo 2011 (daty ślubu jeszcze nie mam ustalonej) i zaczynam się wstępnie zapoznawać z tematem ślubno-weselnym. Pewnie czasem będę was podczytywać i korzystać z rad.

mikia20, jeśli chodzi o mnie to może nie będę namiętnie czytać porad gazetowych i internetowych dotyczących tego jak mam się ubrać (pewną świadomość w czym mi źle, a w czym dobrze mam), ale na pewno mój strój będzie dopasowany do sylwetki.
Nawet w najpiękniejszej sukni możemy wyglądać nieciekawie, jeśli nie weźmiemy pod uwagę kształtu swojej figury.
Co do porad, które się wykluczają, to masz rację - dominują dwie zasady - równoważenia i wydobywania atutów.
Szerokie ramiona mogłabyś zrównoważyć bogatym dołem (spódnica na szerokim kole - na sukniach w ogóle się nie znam, więc może to nie jest dobry przykład). Sylwetka wtedy będzie wyglądała bardziej proporcjonalnie, jednak jednocześnie może nabrać toporności (widząc szerokie ramiona będzie się wydawało, że twoja pupa, nogi też są szerokie).
Zgodnie z drugą zasadą - jeśli ramiona są szerokie, ale nogi i pupa szczupłe, możesz odciągnąć uwagę od ramion, eksponując dolne atuty, itp.

Dodam jeszcze, że nie warto ślepo korzystać z rad i rezygnować z czegoś, co nam się podoba tylko dlatego, że gdzieś się przeczytało, że ten krój nie pasuje do naszej sylwetki. Moja figura najbardziej przypomina chyba wazę (czyli taką spłaszczoną klepsydrę) - mam wcięcie w talii (ale nie tak duże jak u klepsydry), dół mniej więcej równoważy górę, chociaż w biuście mam więcej niż w biodrach (92-62-88).
W poradnikach przeczytałabym, że ze względu na duży biust powinnam szukać sukni z dekoltem V - czyli podobnej góry jak u sukni ButterBear a unikać kształtu jak u snesha.

Uważam jednak, że mogę sobie pozwolić na ten drugi fason, ale pod warunkiem, że będzie on odpowiednio wykonany. Przede wszystkim miska w sukience musi być odpowiednio głęboka, a odcięcie pod biustem bardzo wyraźne (np. zaakcentowane wstążką, paskiem) i mocno przylegające do ciała, a dół sukienki przynajmniej do talii obcisły. Jeśli tego wyraźnego odcięcia nie ma, przy małych biustach efektem jest spłaszczenie, a przy dużych biustach pogrubienie sylwetki.
__________________
Noszę dobrze dobrane staniki, a ty?
64/92=28G

Edytowane przez tikida
Czas edycji: 2009-10-18 o 14:40
tikida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 15:06   #356
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Myślę nad elegancka suknią z satyny lub innego połyskliwego ciężkiego raczej materiału na ramiączkach z dekoltem w kształcie V. W takim się najlepiej czuję i to chyba najlepiej świadczy ze do mnie pasuje
Dół zamaszysty, z trenem. Myslę nad kolorem. Jaki kolor sukni najlepiej pasuje bardzo jasnej i bladej blondynce? Drugi kolor - cos jak lawenda, wrzos. Marzy mi się taki makijaż i bukiet. Kolor sukni połyskujący, wpadający w srebrny?
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 12:28   #357
friday
Raczkowanie
 
Avatar friday
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 41
GG do friday
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Witam serdecznie wszystkie PM 2010 (jako jedna z Was - choć dotychczas jedynie obserwatorka). Ponieważ ślub 12.06.2010 w ostatnią sobotę uskuteczniłam maraton po salonach - decyzja już na 90% podjęta (choć wątpliwości mam). Prosiłabym jednak o niezależne opinie (fotka poniżej). Z góry dziękuję
friday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 15:17   #358
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Bardzo piękna suknia, zachwycające plecy. Wprawdzie nie lubię takich dekoltów, ale obiektywnie ten wygląda ładnie. Ja bym brała, zwłaszcza, że kocham lejące się, muślinowe suknie
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 18:00   #359
sorcierenoire
Raczkowanie
 
Avatar sorcierenoire
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :>
Wiadomości: 51
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

jak dla mnie góra super, dół troszeczkę zbyt skromny, może możnaby było go troszkę zmodyfikować? a pomyślałaś o biustonoszu lub jego braku ze względu na odkryte plecy?
__________________


sorcierenoire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 18:02   #360
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez friday Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie PM 2010 (jako jedna z Was - choć dotychczas jedynie obserwatorka). Ponieważ ślub 12.06.2010 w ostatnią sobotę uskuteczniłam maraton po salonach - decyzja już na 90% podjęta (choć wątpliwości mam). Prosiłabym jednak o niezależne opinie (fotka poniżej). Z góry dziękuję

Cudna Co to za firma i model?
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.