Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł X części wątku:
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 2 4,35%
Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają 2 4,35%
Okrąglutkie mamy brzuszki, jeszcze nie czas na maluszki 1 2,17%
Czas leci, słonko świeci a my czekamy na nasze kochane dzieci 0 0%
Czy dziewczynka czy chłopaczek mamie daje słodki kopniaczek 1 2,17%
Coraz cieplej, słonko świeci, kopią w brzuszki nasze dzieci 12 26,09%
Pokopane wszystkie flaczki, rosną w siłę nam dzieciaczki 28 60,87%
Głosujący: 46. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-14, 15:46   #4141
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Jejuuu muszę się zabrać co to pakowanie, bo za godzinę mi bratanka przywiozą do przechowania ech...
A ty gdzieś jedziesz ?
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 15:50   #4142
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
ja kupiłam jak znalazłam takie śliczne czarne z czaszkami
to znalazłyśmy ten sam

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
to my w ogóle zrobiliśmy z TZ wiochę, bo ja zapomniałam, że jego sąsiedzi mają jakies tam dzieci, których nie znam i nie napisałam, dopiero jak od nich wyszliśmy to mówię do TZ, że ja nie napisałam " z dziećmi" i zeby zadzwonił i im powiedział, że oczywiście z maluchami.

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Mam ośmiornice w brzuchu
jejku - przeczytałam mam OŚMIORACZKI w brzuchu i sie wystraszylam ze cos pominełam a taki cud natury na forum

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Ups


A ja sobie kupiłam Haagen Dazsy Waniliowe z nugatem i orzechami macadamii-moje ulubione[COLOR="Silver"]
jej to moje ulubione lody-nie ma lepszych na swiecie...
ale chwilowo moja cukrzyca chyba zabrania mi takich smakołyków

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Jak przyszedł nasz z minky to też sobie pod nim drzemki urządzaliśmy




Heheh tylko że ja bym musiała specjalnie za przesyłkę płacić, ewentualnie dokupić więcej śliniaczków
jaki zamówiliście?? ja zamawiam w czachy

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość


TŻ ostatnio malutkie buty Kornela ubierał na palce i chodził mi nimi po brzuchu i mówił " mamusiu słyszysz mnie, idę tu sobie, mamusiu"

Plakałam ze śmiechu.
jaki kochany dla tż
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 15:51   #4143
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość


TŻ ostatnio malutkie buty Kornela ubierał na palce i chodził mi nimi po brzuchu i mówił " mamusiu słyszysz mnie, idę tu sobie, mamusiu"

Plakałam ze śmiechu.
Uroczo

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość

a ja sobie kupilam pizamke do szpitala i do karmienia bo ciagle mam schiza ze urodze a nawet nie mam sie w co ubrac :P poki co mam 1 koszule i teraz pizamke :P jeszcze jakas 1 koszule musze kupic i cos do porodu zorganizowac... czy ta koszula w ktorej sie rodzi nadaje sie potem tylko do wyrzucenia?
Ja mam dwie koszule i właśnie chce sobie dokupić jeszcze jakąś do porodu. Myślę, że jak od razu się taką wypierze, to można jeszcze założyć później. Tak mi się wydaje

A dziewczyny pomóżcie mi zinterpretacją wyników z krzywej cukrowej
Wiem, że powinno się pobierać krew 3 razy: na czczo, 1h i 2h po tej glukozie. Ale w szpitalu się uparły położne, że 2 razy: na czczo i 2 h po.
No więc u mnie jest tak:
Glukoza w osoczu: 4,36 mmol/l
Glukoza 2h po śniadaniu: 5,0 mmol/l
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 15:52   #4144
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Tassia bo one są najlepsze
To już nic o nich nie piszę

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
A ty gdzieś jedziesz ?

Tak, 200 metrów obok, do rodziców

Pakuję rzeczy z gabinetu, kóry będzie pokojem Tusi. No i od jutra malowanie itp.
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 15:53   #4145
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
to znalazłyśmy ten sam



jejku - przeczytałam mam OŚMIORACZKI w brzuchu i sie wystraszylam ze cos pominełam a taki cud natury na forum

jaki kochany dla tż



w sumie jakby cztery nogi były yo ok, ale 16?? NO WAY
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 15:53   #4146
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Uroczo


Ja mam dwie koszule i właśnie chce sobie dokupić jeszcze jakąś do porodu. Myślę, że jak od razu się taką wypierze, to można jeszcze założyć później. Tak mi się wydaje

A dziewczyny pomóżcie mi zinterpretacją wyników z krzywej cukrowej
Wiem, że powinno się pobierać krew 3 razy: na czczo, 1h i 2h po tej glukozie. Ale w szpitalu się uparły położne, że 2 razy: na czczo i 2 h po.
No więc u mnie jest tak:
Glukoza w osoczu: 4,36 mmol/l
Glukoza 2h po śniadaniu: 5,0 mmol/l
Ojej ja się wcale nie znam na tych mmol. Tassia będzie wiedzieć.
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 15:53   #4147
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Tassia bo one są najlepsze
To już nic o nich nie piszę




Tak, 200 metrów obok, do rodziców

Pakuję rzeczy z gabinetu, kóry będzie pokojem Tusi. No i od jutra malowanie itp.
to milej podrózy
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 15:55   #4148
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość

A dziewczyny pomóżcie mi zinterpretacją wyników z krzywej cukrowej
Wiem, że powinno się pobierać krew 3 razy: na czczo, 1h i 2h po tej glukozie. Ale w szpitalu się uparły położne, że 2 razy: na czczo i 2 h po.
No więc u mnie jest tak:
Glukoza w osoczu: 4,36 mmol/l
Glukoza 2h po śniadaniu: 5,0 mmol/l
masz jak najbardziej w normie
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 15:56   #4149
nephelim89
Rozeznanie
 
Avatar nephelim89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 604
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Kurczę, Nephelim, to może nie tyle średniowiecze, ale juz fakt że przy nie do końca prawidłowym wyniku nie zrobią usg... Hehhhh. Ja mam usg co miesiąc, wcześniej nawet częściej i nei wyobrażam sobie, że w razie nieprawidłowości nie widze malutkiej....
Ja usg miałam robione 2 razy bo taki jest tutaj standard no i w PL zrobiłam prywatnie jedno usg+ badanie na samolocie bo tutaj tego nie robią. Póki co staram się nie zamartwiać bo młody kopie jak szalony więc myślę że to jakiś błąd w pomiarze
nephelim89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 15:56   #4150
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Uroczo


Ja mam dwie koszule i właśnie chce sobie dokupić jeszcze jakąś do porodu. Myślę, że jak od razu się taką wypierze, to można jeszcze założyć później. Tak mi się wydaje

A dziewczyny pomóżcie mi zinterpretacją wyników z krzywej cukrowej
Wiem, że powinno się pobierać krew 3 razy: na czczo, 1h i 2h po tej glukozie. Ale w szpitalu się uparły położne, że 2 razy: na czczo i 2 h po.
No więc u mnie jest tak:
Glukoza w osoczu: 4,36 mmol/l
Glukoza 2h po śniadaniu: 5,0 mmol/l
w normie masz wyniki
moja ginekolog jak dostala moje wyniki na czczo / po godzinie i po dwoch to powiedziala, ze bez sensu ze zrobili po godzinie bo to i tak nie ma wielkiego znaczenia wiec no stress

masz 78 na czczo i po dwoch godzinach 90 mg
wiec ekstra
__________________
Maciej





[/RIGHT]

Edytowane przez tassia
Czas edycji: 2013-06-14 o 15:58
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 16:01   #4151
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Tassia, ja kupiłam jaśniutki kocyk z koralowym minky i z motylkami. Taki bardzo dziewczęcy Bo bałam się, ze będzie za dużo sówek :P
Ale ten kocyk jest taaaaak ciepły, ze będzie na jesien/zimę, a na lato chyba zamówię materiał w sówki i uszyję cienki kocyk (przy użyciu mojej mamy, bo sama nie umiem :P)
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 16:03   #4152
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
masz jak najbardziej w normie
Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
w normie masz wyniki
moja ginekolog jak dostala moje wyniki na czczo / po godzinie i po dwoch to powiedziala, ze bez sensu ze zrobili po godzinie bo to i tak nie ma wielkiego znaczenia wiec no stress

masz 78 na czczo i po dwoch godzinach 90 mg
wiec ekstra
To super
Dzięki dziewczyny
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 16:06   #4153
Asiek84
Wtajemniczenie
 
Avatar Asiek84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sdlc
Wiadomości: 2 206
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Kornel mi zaraz wyskoczy przez brzuch, sam sobie dziurę od środka wygryzie i wyjdzie... Nie wiem czy on pozycję zmienia, czy co.
dzisiaj to samo czułam... strasznie zwiercone to moje dziecko... aż sie boję co będzie później
Asiek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 16:08   #4154
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość

mój tż ostatnio rozmawia ze znajomymi i ja słucham co on mówi a on z pełną powagą: "ja po porodzie o antykoncepcji nawet nie będę myślał bo przecież jeszcze córeczkę trzeba zrobić"a ja nie wiedziałam czy się śmiać czy obrazić
no ja jednak się zdecyduję na tabsy, na których można karmić bo chcemy za 3 lata córeczkę

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
podrzuć do mnie, chętnie przyjmę
poważnie myślałam czy trochę tych używek nie wystawić na all
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Zbiorowo i hurtem - piękne ciuszki pokupowałyście
Byłam na glukozie i w sumie całkiem ok było
75 g spokojnie wypiłam i gdyby nie to, że zamieszała mi drewnianym patyczkiem, którego smak potem czułam w roztworze, to całkiem niezłe toto było .
jejku, nie jestem sama bo dla mnie też było spoko
Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Wg OM jeśli miałaś regularne @.
Wg PIERWSZEGO (nie ostatniego!) USG jeśli miałaś @ nieregularne.
ja pierwsze usg mam na 12.09 bo @ nieregularne czyli bardziej na ten termin się nastawić niż na 5.09

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka kupowała taki zestaw i miała gryka-kokos
eee to nie chcę

zwolnili moją kierowniczkę, a na doradcę wisi ogłoszenie, a skład jest pełny.... w idealnym momencie zdecydowaliśmy się na dzieciaczka
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 16:11   #4155
Asiek84
Wtajemniczenie
 
Avatar Asiek84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sdlc
Wiadomości: 2 206
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
no ja jednak się zdecyduję na tabsy, na których można karmić bo chcemy za 3 lata córeczkę

ja przez dwa lata po urodzeniu Jakubka brałam Cerazette... miałam wybór tabletki jednoskładnikowe lub zastrzyk raz na 3 miesiące, wybrałam tabsy, bo w razie złego tolerowania np. można zawsze odstawić
libido mi po nich spadło i szału ogólnie nie było...
Asiek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 16:14   #4156
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Czaszkowe fanki: http://allegro.pl/szmatka-minky-rock...325539283.html
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 16:16   #4157
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

no dlatego wole tabsy bo w razie W odstawię
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 16:24   #4158
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

dobra koniec opierdzielania sie - ide szydełkować
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 16:36   #4159
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie
 
Avatar Makrela w kapeluszu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 465
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez dirtymagic85 Pokaż wiadomość
wiecie, moja córka jest taakaa superaśna, rozśmieszała mnie prawie 10 minut tymi swoimi kopniaczkami

a mam takie pytanko do was, czy jak klepnęłyście sobie już imiona dla dzidziolków to przychodziły wam już takie momenty jakby zwątpienia, czy to imię jest właściwe, albo wam nagle coś zaczęło jakby w nim "uwierać"? Kurczę, bo z moich 100% pewności sie zrobiło 90% nie wiem czemu.....
ja tez z mężem mam wahania co do imienia. od 2 tyg mamy fazę na Hanię ale to jeszcze może się zmienić...

Cytat:
Napisane przez dirtymagic85 Pokaż wiadomość
Siemanio Witam się w 29tc, ostatnia dwójka z przodu, już powoli czuję to napięcie cholercia, że to coraz bliżej Dziś w nocy dostałam esa od siostry ciotecznej, żeby trzymać kciuki, bo jest juz w szpitalu i zaczęło się (poród dla jasności), a dzien wcześniej gadałyśmy jeszcze i mówiła, że nie czuje, że to już i normalnie chodzi do pracy, dobre Nie dawała znać, ale córcia już pewnie jej się urodziła tak od pierwszej w nocy, nie?

A jak sobie jeszcze przypomnę, że dwa mce temu moja druga siostra urodziła bliźniaki w 29 tc a ja właśnie w nim jestem to mnie ciary przechodzą, ja nic oprócz ubranek nie mam!
ja też 29 (a może 28) i mam tylko trochę ciuszków, 2 kocyki i 1 butelkę...

Cytat:
Napisane przez niut80 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, wpadłam tylko na chwilę. Może niektóre z Was mnie kojarzą. Miałam termin na 12 września, jednak okazało się, że maluch nie przeżył grypy z gorączką i w 11 tyg straciłam ciążę.

Chciałam się pochwalić, że właśnie mi się skończył 12 tydzień kolejnej ciąży, termin mam na 27-12-2013. Pomimo problemów: krwotok, szpital, krwiaki i leżenie, ciąża się utrzymała, łykam duphaston, już wychodzimy na prostą i mam nadzieję, że już wszystko będzie oki.
kochana, powodzenia!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez dirtymagic85 Pokaż wiadomość
Cześć Vea

Z innej beczki, laski czy łyka któraś z was tran, albo macie zamiar w 3 trymestrze? Bo tak poczytałam jak ważne są te kwasy nienasycone, zwłaszcza DHA teraz.
z tranem trzeba uważać!!!!!!!!!!!!!! ja łykałam ze 2 tygodnie, a pozniej sie doczytałam, ze 1 kapsułka pokrywa 100% zapotrzebowania na vit A. a jej przedawkowanie moze być bardzo niebezpieczne dla płodu. są specjalne kapsułki z oleju rybiego z DHA ale pozbawione vit A...

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Ja staram sie jesc ryby. Ogólnie nie jest zwolenniczką suplementacji w ciąży. Wole naturalnie.
też wolę naturalnie, ale od miesiąca biorę vitaminy plus własnie DHA bo przez problemy z jelitami mój organizm moze nie wszystko bierze z pożywienia w wystarczającym zakresie. a że nie moge tez jesć nabiału, dokupię sobie zestaw witaminy + DHA + minerały..

Cytat:
Napisane przez nephelim89 Pokaż wiadomość
W Uk na tej podstawie sprawdzają od 24 tygodnia ciąży czy maluch rośnie i czy mieści się w siatkach centylowych- wiem trochę średniowiecze no i wg ich pomiarów młody jest poniżej 10 centyl i albo się źle ułożył dlatego pomiar wyszedł zły albo faktycznie coś jest nie tak. Jeśli na następnym badaniu znów coś im nie będzie pasowało będe się wykłócać o dodatkowe usg
pierwszy raz jak mnie mierzylki taką miarką jakby budowlaną to prawie sie roześmiałam- metody jak za króla ćwieczka

Cytat:
Napisane przez nephelim89 Pokaż wiadomość
Ja usg miałam robione 2 razy bo taki jest tutaj standard no i w PL zrobiłam prywatnie jedno usg+ badanie na samolocie bo tutaj tego nie robią. Póki co staram się nie zamartwiać bo młody kopie jak szalony więc myślę że to jakiś błąd w pomiarze
też będąc w PL zrobiłam dodatkowo USG i wizyte na samolocie
__________________
Nie ma brzydkich kobiet, sa tylko niezadbane
C. Chanel


Haneczka 22/08
Makrela w kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 16:40   #4160
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

mam rabat na wózki/foteliki -10% i 20% na ubranka do smyka później zobaczę jak u nich z cenami
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 17:08   #4161
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Mój trzyletni bratanek jest super

Przywiózł sob ie bajki i pilota do x-boxa, sam sobie włączył wszystko na tv i poprzestawiał, w x-boxie też i na płycie dokładnie wiedział gdzie się wybiera bajki i soie włącza i wszystko ustawia
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 17:09   #4162
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Jaki tu spokój na na na na nic sie nie dzieje nanananana

Moje DHA nie ma tej wit A wiec chyba dobrze

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Mój trzyletni bratanek jest super

Przywiózł sob ie bajki i pilota do x-boxa, sam sobie włączył wszystko na tv i poprzestawiał, w x-boxie też i na płycie dokładnie wiedział gdzie się wybiera bajki i soie włącza i wszystko ustawia
moze by mi komputer naprawil???
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 17:11   #4163
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Makrela Hania mi się bardzo podoba

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Jaki tu spokój na na na na nic sie nie dzieje nanananana

Moje DHA nie ma tej wit A wiec chyba dobrze

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------



moze by mi komputer naprawil???
Wszystko możliwe, to dziecko informatyka, ma komputerowe kwestie w małym paluszku
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 17:13   #4164
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Hania mi się bardzo podoba, niestety małżowi się nie podoba oj coś czuję, że jak kiedyś będzie córka to będzie wojna
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 17:13   #4165
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Gada po swojemu, mało rozumiem bo on zamiast k mówi t
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 17:21   #4166
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Hania mi się bardzo podoba, niestety małżowi się nie podoba oj coś czuję, że jak kiedyś będzie córka to będzie wojna
Ładne imie, my z mężem zdecydowani jesteśmy na córkę Zośkę, ale co z tego jak w brzuchu syn?

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Gada po swojemu, mało rozumiem bo on zamiast k mówi t
turwa mać?
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 17:27   #4167
dirtymagic85
Zadomowienie
 
Avatar dirtymagic85
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 546
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Ja też nie biorę żadnych witamin, ale nie do końca mi z tym dobrze... Myślalam, że teraz wyniki morfologii pokażą mojemu ginowi, że nie odżywiam się za dobrze i mi jednak coś zaleci, ale że ta choroba wyniknęla, to pójde z wynikami innym razem...

W ogóle nei mm ostatnio ochoty na ryby. Warzywa staram się jeść, ale zazwyczaj wychodzi pewnie jedna porcja dziennie, owoce to samo... No nie czuje, by to wystarczyło dla nas obu...




Dziewczyny, kupujecie śliniaczki, czy to zbędne? Bo znalazłam śliczne na allegro i bym kliknęła, ale nie wiem czy jest sens...
Teacherko ja też nie miałam jeszcze ze dwa tygodnie temu ochoty na rybki, ale jakos załapałam smak, a przeszła mi moja ulubiona wieprzowinka...
a co do śliniaczków to mam już kilka, myślę, że się przydadzą na pewno, jak nie od razu to na etapie wprowadzania posiłków na pewno
dirtymagic85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 17:31   #4168
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Mój trzyletni bratanek jest super

Przywiózł sob ie bajki i pilota do x-boxa, sam sobie włączył wszystko na tv i poprzestawiał, w x-boxie też i na płycie dokładnie wiedział gdzie się wybiera bajki i soie włącza i wszystko ustawia
Przerażające!



No i nie było szczepienia. Eda ma plamy alergiczne, ale pani dr jest mądrzejsza i "nie wiadomo, może coś mu się zaczyna", więc idziemy 25 na kolejną próbę i niestety musimy też pneumo wziąć, bo teraz wypada i 6w1, więc znów prawie 600 zł do zapłacenia

Także Emolium już w domu jak coś mam, bo kazała zakupić, a do tego Aerius i wapno raz dziennie
Do tego skierowanie do urologa i ortopedy. Kocham wizyty u pediatry...

Do tego baba mnie zdenerwowała, ja jej nie lubię ogólnie, bo strasznie przemądrzała. Mówi do mnie: "A pani w ciąży?" (swoją drogą miałam ochotę odpowiedzieć: "Nie, wpierdzielam jak głupia i stąd mam taki wielki brzuch "). No to mówię, że tak, a ona do mnie: "Ale to chyba nie nosi pani synka, co?". CO JEJ DO TEGO ja się pytam?

A potem jeszcze miły Pan w aptece wlazł przede mnie w kolejkę (ciężarna i z małym dzieckiem, to przecież NALEŻY się wepchnąć), więc ja mówię: "No świetnie" i niezadowolona mina. I o ile Pan ostatecznie przeprosił, to Pani kasjerka ani me, ani be, ani nic, tylko obrażona na mnie
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 17:32   #4169
dirtymagic85
Zadomowienie
 
Avatar dirtymagic85
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 546
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez nephelim89 Pokaż wiadomość
W Uk na tej podstawie sprawdzają od 24 tygodnia ciąży czy maluch rośnie i czy mieści się w siatkach centylowych- wiem trochę średniowiecze no i wg ich pomiarów młody jest poniżej 10 centyl i albo się źle ułożył dlatego pomiar wyszedł zły albo faktycznie coś jest nie tak. Jeśli na następnym badaniu znów coś im nie będzie pasowało będe się wykłócać o dodatkowe usg
Bez kitu taki pomiar zalatuje średniowieczem, no jak można tak zewnętrznie próbowac oceniać wymiary dziecka, skoro nawet w usg jest jakiś tam procent błędu, a z synkiem( bo synio o ile dobrze pamiętam u ciebie) na pewno jest wszystko dobrze, ty masz normalną budowę ciała, dziecko też będzie pewnie w 50centylku
dirtymagic85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 17:32   #4170
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Dirty, bo ja nie wiem, bo ten śliniaczek jest opisany jako 3-6m... I co, potem za mały będzie? Za mały otwór? Skomplikowane to...
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.