Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz. XI - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części naszego wątku
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 1 2,33%
Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo 3 6,98%
Trymestr pierwszy, drugi, trzeci, już niedługo będą dzieci 23 53,49%
Zaduch, gorąc, ciało z potu - byle tylko do porodu! 5 11,63%
Dzieci rosną, wielkie brzuchy, wciąż czekamy na maluchy 11 25,58%
Głosujący: 43. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-28, 20:29   #991
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
jaki w kńcu bierzesz materac? pochwal się który rożek wybrałaś ?
lubie oglądac wasze zakupy
materacyk
fotelik
rożek i przewijak muszę poszukać żeby był od jednego sprzedawcy bo jak mi się rożek podoba to nie ma przewijaka i odwrotnie
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:30   #992
Diorisha
Zakorzenienie
 
Avatar Diorisha
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5 889
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Na razie na szczęście to rodzą się post za postem

Mówisz, że niepraktyczne? hmm a ta frida mnie odstraszyła jak zobaczyłam to zdjęcie: http://img16.allegroimg.pl/photos/or.../76/3349397624 Czy ona tak działa, że wysysa się katar z nosa wdechem? jestem zielona w tym temacie.
heh ale przecież nie połykasz tych glutków Na końcu tej grubszej części jest wymienna gąbeczka przez którą nic nie przejdzie.
Diorisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:30   #993
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
też właśnie skończyłam przeglądać rzeczy r_p ale chyba aukcje się pokończyły jakoś mniej rzeczy mi się wydawało, że ma, pewnie po weekendzie też coś wystawi
a herbatkę wezmę, 7,40zł to nie majątek znów jakby miało nawet nie pomóc
Ja sobie narazie zrobiłam listę i rozkminiam co wybrać. Mówisz, że aukcje się pokończyły? pierwszy raz przeglądam, więc nie wiem, to będę obserwować
Jakie pieluszki tetrowe bierzesz? te najmniejsze?
Bierzesz u niego chusteczki nawilżone? które?

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
Ale jakie dziecko zadowolone

Ja zamowilam fride, a ze gruszka byla za 5zl to tez wzielam
To ja już sama nie wiem co zamówić pewnie gruszkę i coś jeszcze. Tylko co
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:32   #994
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
hmmm a co myslicie o takiej na wesele ?

zawsze sie wystrzegałam białych na wesela ale tak mysle ze ta w sumie nie jest cała biała
wiesz co ładna ale ja uważam, że na wesele się nie chodzi w białych

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Kasia ładne zmiany w podpisie
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:33   #995
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Zrobiłam dzisiaj sakiewki naleśnikowe z mięskiem mielonym i pieczarami. Zjadłam jedną i jestem przejedzona. Też tak macie,że jesteście częściej głodne ale mniej mieścicie jednorazowo?Może przez ten ściśnięty przez macicę żołądek?
Taaaak, ale jem co chwilę. ;/

Cytat:
Napisane przez inwersja Pokaż wiadomość
Hej.
Ja żyję, pisze żeby nie trafić nagle do zaginionych
Nie mam czasu na forum za bardzo, wczoraj wróciłam do Łodzi, internet nam tu nie nawalił. Mam nadzieję, że po przeprowadzce trochę się zluzuje.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.



Cytat:
Napisane przez nephelim89 Pokaż wiadomość
Witam sie w nowym wątku.
Wylądowałam w szpitalu dlatego tak zamilkłam. Mam nadzieję, że niedługo wyjdziemy :banghead: w końcu udało mi sie ściągać aplikację na telefon wiec bede zaglądać do Was

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ojej, trzymaj się





A my byliśmy w CH, głownie w Rossmannie, kupiłam parę rzeczy i stowka poszła. Nie wiem co się dzieje, ale chyba nie powinnam za dużo chodzić, szybko mi stwardniał brzuch i tak trzymał do powrotu - położyłam się, wzięłam nospę i po dłuższym czasie przeszło...

No i nie jest to pierwszy raz jak tak się dzieje...

Edytowane przez teacherka
Czas edycji: 2013-06-28 o 20:42
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:36   #996
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Ja sobie narazie zrobiłam listę i rozkminiam co wybrać. Mówisz, że aukcje się pokończyły? pierwszy raz przeglądam, więc nie wiem, to będę obserwować
Jakie pieluszki tetrowe bierzesz? te najmniejsze?
Bierzesz u niego chusteczki nawilżone? które?



To ja już sama nie wiem co zamówić pewnie gruszkę i coś jeszcze. Tylko co
ja u niego kupiłam: gruszkę, zestaw do paznokci, podkłady poporodowe, podkłady na łóżko poporodowe (te większe), podkłady do przewijania dla dzidzi, majtki siateczkowe, paklanki (woreczki na pieluchy), pojemniki na pokarm, patyczki do uszu, "łańcuszek" do smoczka, wkładki laktacyjne, gaziki nasączone alko i prześcieradło frotte do wózka
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:37   #997
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez katarzyna2811 Pokaż wiadomość
O tak. Ja też lubię oglądać wasze ciuszki. Dziś w empiku odebrałam moje body ze smyku. Zamawiałam przez net i jak dostawa do empiku to gratis. Zawsze tak było? Czy ja jestem aż tak zacofana
tak można, ale ja akurat nie wspominam miło mojego pierwszego zamówienia po prostu coś pokręcili, ale mam nadzieję że w razie moich kolejnych zamówień byłoby już ok bo jak za darmo to fajnie

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
hmmm a co myslicie o takiej na wesele ?

zawsze sie wystrzegałam białych na wesela ale tak mysle ze ta w sumie nie jest cała biała
ładna nawet bardzo tylko nie wiem jak właśnie z tym białym

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Ja sobie narazie zrobiłam listę i rozkminiam co wybrać. Mówisz, że aukcje się pokończyły? pierwszy raz przeglądam, więc nie wiem, to będę obserwować
Jakie pieluszki tetrowe bierzesz? te najmniejsze?
Bierzesz u niego chusteczki nawilżone? które?



To ja już sama nie wiem co zamówić pewnie gruszkę i coś jeszcze. Tylko co
też zrobiłam listę i teraz przeglądam jeszcze 'wasal83'
zawsze można kliknąć dziś jakieś rzeczy ale narazie nie płacić, a w pon. wystawi jakieś aukcje to doklikać
co do tetry to nie wiem dokładnie jeszcze ale pewnie te 80x80 za 2,15zł za sztukę, może jeszcze pare jakiś mniejszych? widziałam też jakieś niby przytulanki czy co..... a chusteczek nie biorę u niego, kupię gdzieś stacjonarne moje ulubione zielone huggies bo sama też je używam
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 20:37   #998
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
Kasia ładne zmiany w podpisie
eee tylko kolory zmieniłam
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:40   #999
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

mi to w ogóle budyń mózgowy nie ogarnia tych wszystkich podkładów....
tu podkłady poporodowe, tam poporodowe na łóżko, gdzie indziej podkłady do przewijania, rozmiarów milion i już nie ogarniam
są nawet 90x170
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:41   #1000
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez Diorisha Pokaż wiadomość
heh ale przecież nie połykasz tych glutków Na końcu tej grubszej części jest wymienna gąbeczka przez którą nic nie przejdzie.
Hehe no to trzeba mieć dużo siły, żeby to wyssać ale skoro mówicie, że dobrze się spisuje to chyba kupię

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Normalnie wraca 1 trymestr jak nic. Przespałam całe popołudnie, dopiero się obudziłam. Zaczynam się zastanawiać, czy nie przyspieszyć sobie wizyty, bo brzuch twardnieje często i boli mimo nospy forte. A mam dużo sprzątania, bo w domu sajgon, ale tż mówi, że mam leżeć i nic nie robi i lata tylko dookoła i sprząta A jutro przyjadą popołudniu moi rodzice, z czego się bardzo cieszę, bo dawno ich nie widziałam, a nie bardzo się czuję ostatnio na siłach na podróże

Dużo zdrówka i oby cię wypuścili już
Twardnieje i boli, bo za bardzo się wysilasz - schylania, kucania, biegania. Tak? powinnaś więcej leżeć to wtedy przejdzie. Jak tż chętny do sprzątania to korzystaj.

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
hmmm a co myslicie o takiej na wesele ?

zawsze sie wystrzegałam białych na wesela ale tak mysle ze ta w sumie nie jest cała biała
Mimo wszystko jest częściowo biała. Ja bym nie założyła. Jak sama brałam ślub to miałam nadzieje, że żadna panna nie założy nic białego bo miałam sukienkę ivory i mojej kolor wypadłby niekorzystnie.
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:46   #1001
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez dirtymagic85 Pokaż wiadomość
nephelin dużo zdrówka

bajka a jak pytanko do ciebie: używałaś juz jakichś naklejek na ścianę? jak topotem z oderwaniem czegoś takiego i ponownym malowaniem ścian, wiesz może, albo któraś z dziewczyn, wiecie? Bo zastanawiam się też nad czymś takim jak będę pokoik urządzać,a le ciekawe jak to potem, czy zostają jakieś ślady po kleju
pierwsze naklejki jakie mialam naklejone na scianie byly z biedry czy tez netto - nie pamietam, i one niestety nie dosc ze sie same odklejaly to niektore jak chwycily to zlazily razem z farba. te ktore teraz kupialm to jednak sa porzadne, bo wielorazowego uzytku, robione w łameryce i fajne bo sa winylowe, dobrze wykonane. wiec ich sie nie obawiam

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
bajka a naklejalas moze juz te naklejki? Bo moj TZ ciekawy jak to wyglada w rzeczywistosci, to jakbys miala juz naklejone to moze jakas fotke?
niestety jeszcze lezakuja, bo pokoj musimy jeszcze raz pomalowac, a to na sam koniec remontu zostawiamy, wiec dopiero w sierpniu bede lepic, ale sa wg mnie bardzo porzadne, zreszta za ta kase sprobowaly by nie ale sa duze

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
a do noska, frida czy katarek?
mam i fride i katarek, jedno i drugie dobre, ale katarek lepszy zdecydowanie, wieksza sila ssania wiec lepiej katar odciaga. no i moja sie fridy bala a katarkiem bez problemu dawala sobie nos oczyszczac mimo ze do odkurzacza podlaczony.

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Też właśnie ogarniam temat wyprawki i się zastanawiam jaki ochraniacz kupić. Czy taki ochraniacz na całość da się podwinąć, żeby częściowo widać było dziecko? chciałabym mieć z łóżka na nią podgląd na początku przynajmniej bo jeśli nie to kupuję częściowy.



Ja chyba też kupię gruszkę, bo ta frida mi się nie podoba. Jak grucha nie wystarczy to kupimy katarek. Myślicie, że taka grucha Canpol jest dobra: http://img20.allegroimg.pl/photos/or.../84/3303828461 ?
moj ochraniacz sie nie skladal, wiec nie widzialam mlodej i zmienilam na czesciowy po jakims czasie.

grucha niestety ale jest slaba, tzn za nim cos wydlubiesz z tego nosa to sie wymeczysz i nawkurzasz, zreszta gruszka swoja koncowka podraznia sluzowke nosa. no i ta z canpola tez mialam i syf tzn mi sie nia nic nigdy nie udalo wyciagnac

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
A kupujecie herbatki na laktację? przeglądam rzeczy r_p i wzięłabym przy okazji, a i jeszcze, czy taka sól morska do nosa jest dobra - http://allegro.pl/nosefrida-spray-do...331914689.html
kazda woda morska dla dzieci jest dobra my akurat uzywamy sterimaru albo marimeru. ale ta frida chyba nie ma takiego ostrego wystrzalu wiec jest dobra
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 20:49   #1002
Snow_White1
Wtajemniczenie
 
Avatar Snow_White1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 918
Odp: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Papalinka - dbaj o siebie i odpoczywaj.

Mnie znow jakas niemoc ogarnela..chyba przez te pobudki o 6 rano. Po poludniu poszlam spac. Wieczorem pojechalismy jeszcze ogladac panele i oswietlenie. A teraz padam :sly:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
hmmm a co myslicie o takiej na wesele ?

zawsze sie wystrzegałam białych na wesela ale tak mysle ze ta w sumie nie jest cała biała
Wg mnie ok.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.09.2013 Adaś
Snow_White1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:51   #1003
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
ja u niego kupiłam: gruszkę, zestaw do paznokci, podkłady poporodowe, podkłady na łóżko poporodowe (te większe), podkłady do przewijania dla dzidzi, majtki siateczkowe, paklanki (woreczki na pieluchy), pojemniki na pokarm, patyczki do uszu, "łańcuszek" do smoczka, wkładki laktacyjne, gaziki nasączone alko i prześcieradło frotte do wózka
czyli tak, podkłady poporodowe - to coś a'la podpaski, tylko większe trochę?
podkłady na łóżko poporodowe to te 60x90 czyli na których leży moja doopka?
podkłady do przewijania to one też są 60x90 i na nich po prostu jak nazwa sugeruje przewijamy dziecko czy to w domu czy gdziekolwiek

dobrze mówię ?

i to wszystko z podkładów? nic więcej nie trzeba?

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
mam i fride i katarek, jedno i długie dobre, ale katarek lepszy zdecydowanie, wieksza sila ssania wiec lepiej katar odciaga. no i moja sie fridy bala a katarkiem bez problemu dawala sobie nos oczyszczac mimo ze do odkurzacza podlaczony.

grucha niestety ale jest slaba, tzn za nim cos wydlubiesz z tego nosa to sie wymeczysz i nawkurzasz, zreszta gruszka swoja koncowka podraznia sluzowke nosa. no i ta z canpola tez mialam i syf tzn mi sie nia nic nigdy nie udalo wyciagnac



kazda woda morska dla dzieci jest dobra my akurat uzywamy sterimaru albo marimeru. ale ta frida chyba nie ma takiego ostrego wystrzalu wiec jest dobra
no właśnie, jedni chwalą fridę inni katarek to zależy od dziecka i każda z nas pewnie to będzie musiała przetestować po prostu czy coś podejdzie
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:51   #1004
Snow_White1
Wtajemniczenie
 
Avatar Snow_White1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 918
Odp: Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
pierwsze naklejki jakie mialam naklejone na scianie byly z biedry czy tez netto - nie pamietam, i one niestety nie dosc ze sie same odklejaly to niektore jak chwycily to zlazily razem z farba. te ktore teraz kupialm to jednak sa porzadne, bo wielorazowego uzytku, robione w łameryce i fajne bo sa winylowe, dobrze wykonane. wiec ich sie nie obawiam


niestety jeszcze lezakuja, bo pokoj musimy jeszcze raz pomalowac, a to na sam koniec remontu zostawiamy, wiec dopiero w sierpniu bede lepic, ale sa wg mnie bardzo porzadne, zreszta za ta kase sprobowaly by nie ale sa duze



mam i fride i katarek, jedno i drugie dobre, ale katarek lepszy zdecydowanie, wieksza sila ssania wiec lepiej katar odciaga. no i moja sie fridy bala a katarkiem bez problemu dawala sobie nos oczyszczac mimo ze do odkurzacza podlaczony.



moj ochraniacz sie nie skladal, wiec nie widzialam mlodej i zmienilam na czesciowy po jakims czasie.

grucha niestety ale jest slaba, tzn za nim cos wydlubiesz z tego nosa to sie wymeczysz i nawkurzasz, zreszta gruszka swoja koncowka podraznia sluzowke nosa. no i ta z canpola tez mialam i syf tzn mi sie nia nic nigdy nie udalo wyciagnac



kazda woda morska dla dzieci jest dobra my akurat uzywamy sterimaru albo marimeru. ale ta frida chyba nie ma takiego ostrego wystrzalu wiec jest dobra
Ja mam ten marimer i sama uzywam, bo mi sie nos przez alergie zatyka.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.09.2013 Adaś
Snow_White1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:52   #1005
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie
 
Avatar Makrela w kapeluszu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 465
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Glukozę bada się 24-28 tc,jeśli o tym mowa
ja zaczynam(lub zaczełam) 30 tydzień a testu na glukoze nie miałam... i nie wiem czy bede miec w ogole.. UK-rules

Cytat:
Napisane przez Snow_White1 Pokaż wiadomość
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
Ja 33 latka kończę w poniedziałek
)
..o , to kilka babeczek w moim wieku
ja 33 lata kończe w sierpniu

dziś pierwszy raz od poczatku ciązy wypijam sobie piwko (bezalkoholowe of kors) mniam mniam, ciekawe jak mi bedzie smakowac
__________________
Nie ma brzydkich kobiet, sa tylko niezadbane
C. Chanel


Haneczka 22/08
Makrela w kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:55   #1006
Snow_White1
Wtajemniczenie
 
Avatar Snow_White1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 918
Odp: Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013

Cytat:
Napisane przez Makrela w kapeluszu Pokaż wiadomość
ja zaczynam(lub zaczełam) 30 tydzień a testu na glukoze nie miałam... i nie wiem czy bede miec w ogole.. UK-rules



..o , to kilka babeczek w moim wieku
ja 33 lata kończe w sierpniu
O, i tez masz na imie Malgosia i tez 1-sza ciaza

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.09.2013 Adaś
Snow_White1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:55   #1007
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
ja u niego kupiłam: gruszkę, zestaw do paznokci, podkłady poporodowe, podkłady na łóżko poporodowe (te większe), podkłady do przewijania dla dzidzi, majtki siateczkowe, paklanki (woreczki na pieluchy), pojemniki na pokarm, patyczki do uszu, "łańcuszek" do smoczka, wkładki laktacyjne, gaziki nasączone alko i prześcieradło frotte do wózka
Dziękuję mam Twoją listę zapisaną co kiedyś tam wrzuciłaś większość odgapię, ale jeszcze więcej rzeczy chcę zamówić.
Myślisz, że dwie pary majtek siateczkowych wystarczy?
Zestaw do paznokci to zamówiłaś BabyOno?

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
też zrobiłam listę i teraz przeglądam jeszcze 'wasal83'
zawsze można kliknąć dziś jakieś rzeczy ale narazie nie płacić, a w pon. wystawi jakieś aukcje to doklikać
co do tetry to nie wiem dokładnie jeszcze ale pewnie te 80x80 za 2,15zł za sztukę, może jeszcze pare jakiś mniejszych? widziałam też jakieś niby przytulanki czy co..... a chusteczek nie biorę u niego, kupię gdzieś stacjonarne moje ulubione zielone huggies bo sama też je używam
Narazie robię listę i upewniam się co do wyborów, a z zamówieniem mi nie spieszno. Chcę jeszcze porównać do tego co ma rodzyneczki.
Może Ktoś nam podpowie ile tych pieluch kupić w jakich rozmiarach?
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:58   #1008
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

kurde juz jestem pewna na 100% ze mloda znowu jest dupa do dolu bo znow mnie kopie po tylku i pipce :/ i to napewno nie jest napieranie glowki. tyle ze nie mam pojecia kiedy ona sie przekrecila a tak mnie te kopy bola szczegolnie jak ide i zasadzi to az takie mega uklucie w szyjce czuje i mnie w pol zgina wrrr. chyba tego 5 lipca na usg to mu jeszcze na fotel wskocze zeby zobaczyl czy sie nie pogorszylo
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:58   #1009
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
mam i fride i katarek, jedno i drugie dobre, ale katarek lepszy zdecydowanie, wieksza sila ssania wiec lepiej katar odciaga. no i moja sie fridy bala a katarkiem bez problemu dawala sobie nos oczyszczac mimo ze do odkurzacza podlaczony.

moj ochraniacz sie nie skladal, wiec nie widzialam mlodej i zmienilam na czesciowy po jakims czasie.

grucha niestety ale jest slaba, tzn za nim cos wydlubiesz z tego nosa to sie wymeczysz i nawkurzasz, zreszta gruszka swoja koncowka podraznia sluzowke nosa. no i ta z canpola tez mialam i syf tzn mi sie nia nic nigdy nie udalo wyciagnac

kazda woda morska dla dzieci jest dobra my akurat uzywamy sterimaru albo marimeru. ale ta frida chyba nie ma takiego ostrego wystrzalu wiec jest dobra
Dziękuję Ci za te opinie. Bardzo mi pomogłaś
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 20:59   #1010
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
czyli tak, podkłady poporodowe - to coś a'la podpaski, tylko większe trochę?
podkłady na łóżko poporodowe to te 60x90 czyli na których leży moja doopka?
podkłady do przewijania to one też są 60x90 i na nich po prostu jak nazwa sugeruje przewijamy dziecko czy to w domu czy gdziekolwiek

dobrze mówię ?

i to wszystko z podkładów? nic więcej nie trzeba?



no właśnie, jedni chwalą fridę inni katarek to zależy od dziecka i każda z nas pewnie to będzie musiała przetestować po prostu czy coś podejdzie
dobrze mówisz
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 21:06   #1011
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

ufffffff to dobrze
bo tyle tych rozmiarów że zgłupiałam

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
kurde juz jestem pewna na 100% ze mloda znowu jest dupa do dolu bo znow mnie kopie po tylku i pipce :/ i to napewno nie jest napieranie glowki. tyle ze nie mam pojecia kiedy ona sie przekrecila a tak mnie te kopy bola szczegolnie jak ide i zasadzi to az takie mega uklucie w szyjce czuje i mnie w pol zgina wrrr. chyba tego 5 lipca na usg to mu jeszcze na fotel wskocze zeby zobaczyl czy sie nie pogorszylo
moja na usg 10 czerwca była główką do góry, natomiast 24 czerwca już główką w dół, choć właśnie nie czułam jak się przekręcała a myślałam, że będę.
A wczoraj i dzisiaj też jakby mnie kopała na dole.... i też nie wiem czy znów nie jest nogami w dół :/ i czuje ucisk tam na dole jakby mi coś pchało z góry na tą szyjkę/pochwę nie wiem jak to opisać
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 21:09   #1012
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
ufffffff to dobrze
bo tyle tych rozmiarów że zgłupiałam

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------



moja na usg 10 czerwca była główką do góry, natomiast 24 czerwca już główką w dół, choć właśnie nie czułam jak się przekręcała a myślałam, że będę.
A wczoraj i dzisiaj też jakby mnie kopała na dole.... i też nie wiem czy znów nie jest nogami w dół :/ i czuje ucisk tam na dole jakby mi coś pchało z góry na tą szyjkę/pochwę nie wiem jak to opisać
też czuję taki ucisk, jakoś specjalnie nie boli, tyle że czasem odczuwam mały dyskomfort ,może to główka ?
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 21:11   #1013
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
też czuję taki ucisk, jakoś specjalnie nie boli, tyle że czasem odczuwam mały dyskomfort ,może to główka ?
no może jednak główka, oby oby choć chyba i tak jeszcze maluchy miałyby czas na przekręcanie się, tak mi się wydaje.
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 21:13   #1014
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez Asiek84 Pokaż wiadomość
oglądałam całkiem niedawno i moje wrażenia: jedno wielkie kur@#stwo i łapówkarstwo... cały czas wątek erotyczny o ile to tak można nazwać....
No właśnie skończyliśmy oglądać.Nie podobał mi się i tyle tych dzi...k

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
a do noska, frida czy katarek?
Nam na Sr zarówno prowadząca jak i neonatolog mówiły,że frida i katarek podrażniają bardzo śluzówkę u takich noworodków. Lepiej popsikać wodą morską i w ostateczności wyciągać gruszką. A późnij ewentualnie Friada,ale nie wiem od kiedy.

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Na razie na szczęście to rodzą się post za postem

Mówisz, że niepraktyczne? hmm a ta frida mnie odstraszyła jak zobaczyłam to zdjęcie: http://img16.allegroimg.pl/photos/or.../76/3349397624 Czy ona tak działa, że wysysa się katar z nosa wdechem? jestem zielona w tym temacie.
To ma na końcu filtry, nie połkniesz śpika

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
kurde juz jestem pewna na 100% ze mloda znowu jest dupa do dolu bo znow mnie kopie po tylku i pipce :/ i to napewno nie jest napieranie glowki. tyle ze nie mam pojecia kiedy ona sie przekrecila a tak mnie te kopy bola szczegolnie jak ide i zasadzi to az takie mega uklucie w szyjce czuje i mnie w pol zgina wrrr. chyba tego 5 lipca na usg to mu jeszcze na fotel wskocze zeby zobaczyl czy sie nie pogorszylo
Moja ostatnio na usg jest ciągle poprzecznie,ale często czuję ruchy powyżej pępka i często też czuję zupełnie nisko nad spojeniem...mam rozumieć,że tak się kręci?

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Larysa te 90x60 to równie dobrze na łóżko i na nich lezysz jak i do przewijania. To są te same z tego co wiem Tylko raz je nazywają,że do przewijania a raz,że po porodzie
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 21:13   #1015
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

nie mam mocy już szukam sprzedawcy, który ma fajne rożki i przewijaki i taki nie istniej póki co jutro chyba się za to wezmę, bo dzisiaj już tym rzygam
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 21:15   #1016
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
moja na usg 10 czerwca była główką do góry, natomiast 24 czerwca już główką w dół, choć właśnie nie czułam jak się przekręcała a myślałam, że będę.
A wczoraj i dzisiaj też jakby mnie kopała na dole.... i też nie wiem czy znów nie jest nogami w dół :/ i czuje ucisk tam na dole jakby mi coś pchało z góry na tą szyjkę/pochwę nie wiem jak to opisać
no moja 20 czerwca byla glowka do dolu, czulam kopniaki normalnie w gorze brzucha, a od 2 czy 3 dni czuje wszystko na dole, na gorze w ogole nic a nic. eh, ale spoko ma jeszcze czas na obroty.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 21:18   #1017
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

dobra ,ja zmyka, Mężuś za chwilę będzie, posiedzę z nim troszku i idę spać
ciao ,do jutra Laski
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 21:19   #1018
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość

Nam na Sr zarówno prowadząca jak i neonatolog mówiły,że frida i katarek podrażniają bardzo śluzówkę u takich noworodków. Lepiej popsikać wodą morską i w ostateczności wyciągać gruszką. A późnij ewentualnie Friada,ale nie wiem od kiedy.

[/COLOR]Larysa te 90x60 to równie dobrze na łóżko i na nich lezysz jak i do przewijania. To są te same z tego co wiem Tylko raz je nazywają,że do przewijania a raz,że po porodzie
ahaaaa no właśnie, to też mnie zmyliło, bo tu piszą taką nazwę a gdzie indziej inną nazwę a wygląda identycznie

aha czyli na początek raczej po prostu woda morska i grucha
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 21:19   #1019
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie
 
Avatar Makrela w kapeluszu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 465
Dot.: Odp: Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-

Cytat:
Napisane przez Snow_White1 Pokaż wiadomość
O, i tez masz na imie Malgosia i tez 1-sza ciaza

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


__________________
Nie ma brzydkich kobiet, sa tylko niezadbane
C. Chanel


Haneczka 22/08
Makrela w kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 21:20   #1020
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Kopniak w lewo, kopniak w prawo, każda dzidzia kopie żwawo, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Nam na Sr zarówno prowadząca jak i neonatolog mówiły,że frida i katarek podrażniają bardzo śluzówkę u takich noworodków. Lepiej popsikać wodą morską i w ostateczności wyciągać gruszką. A późnij ewentualnie Friada,ale nie wiem od kiedy.
widac co miasto, lekarz, polozna to opinia, bo u nas z kolei gadka byla ze gruszka jest fee o czym i tak sama sie przekonalam. a i nie wiem jak frida czy katarek ma podrazniac sluzowke, jak tego w ogole nie wsadzasz do srodka tylko trzymasz przy dziurce a koncowke gruszki wlasnie do noska sie wsadza.

zreszta najlepiej tak jak piszesz, wkropic wode, chociaz ja to i tak za kazdym razem sie uzywa przy wszelkim sprzecie czy grucha katarek czy frida. ale jak wkropisz to polozyc malucha na brzuch i czekac az samo zejdzie. niestety nierzadko nic to nie daje wiec i tak trzeba odciagnac.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.