Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz. XXIII - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-21, 21:20   #1111
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

jejciu ale rozkminy na temat podwójnego macierzyństwa...to ja już się nie wypowiadam bo tez miałam dołkki że adi czuje się odzucony i jeszcze do przedszkola go zapisałam
mamuski damy rade
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 21:21   #1112
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Ale dziewczyny, jak Matal ma w podpisie.

MIŁOŚĆ SIĘ MNOŻY, NIE DZIELI !!
Szkoda, że mama nie może się rozdwoić

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość

jestem zlą matką moje dziecko puściło takiego bączka, że aż się przebudził a ja nie mogłam się przestać śmiać
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 21:25   #1113
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
ogólnie teacherka jutro ma 7 dni po TP, skoro Foley nie ddziała, powinna moim zdaniem zażądać cc lub oksy, a nie że męczą ją.

Z tego co czytałam to ona jeszcze ma Zuzinkę dużą, więc może głowa nawet się nie wstawiać, skoro pisała w smsach, że szyjka nie dojrzała.

Ciekawe co z resztą dwupaczków.

!

ja też mam nadzieję że teacherka już długo męczyć się nie będzie
ciekawa jestem czy ja tuli już Polę?

U mnie misiu bez zmian, także trwam w dwupaku

JA kiedyś na pewno chciałabym rodzeństwo dla Jasia, ale najpierw musimy się przeprowadzić, ustabilizować syt. finansową. Przynajmniej takie mam plany
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 21:27   #1114
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

btw byłam u mojego
gina w szpitalu i moje bóle spowodowane były piaskiem w nerkac i mam antybiotyk i zalecenia dużo pic sebastiankowi posłucał serduszko i stwierdził że minimalnie coś tam słyszy czy li że sie zrasta ta dziurka nawet biedny bieł do samocodu po swoje super ekstra słucawki bo te co miał z oddziału to stwierdzil że nic w nic nie słyszy
ja normalnie tego lekarza love córka ma mu się urodzić w listopadzie to mu mówie ze dobrze bo moje cłopaki bedą mieli gdzie na panny codzić a do każdego kto przecodził obok sebka i doktorka to zagadywał czy ładne ma dziecko ktos tam mu mówi że cciałby juz takie duże a ja że doktor tak sobe robi na prawo i lewo normalnie nie mam do niego dystansu
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 21:36   #1115
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

Przerażacie mnie z tym podwójnym macierzyństwem.
Szybko na drugie sie chyba nie zdecyduję ze strachu, że nie podołam.

Dzieki za zielone światło dla wieśniaka jutro teścik.

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Ja zaczynam podejrzewać, że właśnie dlatego płacze bo leci. Jutro spróbuję ze smokiem.

Możesz połączyć ale zapisz sobie kiedy pierwsze ściągnęłaś, żeby zachować te 48h.
A po 48h to co mleko sie psuje? Trzymane w lodówce? Ściągnęłam może z pół kieliszka (żałosne). Ręcznie lepiej leciało niż z użyciem Madeli. Jak długo ściągacie pokarm? Ja po 5 min mialam dość. Suty bolały za bardzo.
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 21:36   #1116
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

kaska a co planujesz po obiedzie:confus ed:
moje menu na sobote wyglada tak
scab pieczony zwykły i ze śliwka , karkówka faszerowana czymś tam plus ziemniaki i surówki /pekinska , buraczki i marcewka zjablkiem/
kawa i tort
sałatka jarzynowa i warstwowa gyros
wedliny
danie ciepłe potrawka z kurczaka z ananasem i ryżem i pekinska a dla dzieci frytki
placki; snickers, sernik, kora orzechowa, shrek i kruche ciasteczka

jeszcze moze bedzie barszcz czerwony z kulebiaczkami
wydaje mi sie ż e za dużo jedzenia bo u mnie msza o 17 z różancem czyli ok 18;30 bedziemy w domu /na różaniec proboszcz mówił żebym z małym nie przycodziła tylko tak na 17;40 wiec bedzie póxno ale mama mi wjeżdza na ambicje
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 21:39   #1117
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
A po 48h to co mleko sie psuje? Trzymane w lodówce? Ściągnęłam może z pół kieliszka (żałosne). Ręcznie lepiej leciało niż z użyciem Madeli. Jak długo ściągacie pokarm? Ja po 5 min mialam dość. Suty bolały za bardzo.
ja zaws jadę 7-5-3 czyli 7 minut z lewego, 7 minut z prawego, 5 minut z lewego, 5 z prawego itd. czyli 30minut
Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
kaska a co planujesz po obiedzie:confus ed:
moje menu na sobote wyglada tak
scab pieczony zwykły i ze śliwka , karkówka faszerowana czymś tam plus ziemniaki i surówki /pekinska , buraczki i marcewka zjablkiem/
kawa i tort
sałatka jarzynowa i warstwowa gyros
wedliny
danie ciepłe potrawka z kurczaka z ananasem i ryżem i pekinska a dla dzieci frytki
placki; snickers, sernik, kora orzechowa, shrek i kruche ciasteczka

jeszcze moze bedzie barszcz czerwony z kulebiaczkami
wydaje mi sie ż e za dużo jedzenia bo u mnie msza o 17 z różancem czyli ok 18;30 bedziemy w domu /na różaniec proboszcz mówił żebym z małym nie przycodziła tylko tak na 17;40 wiec bedzie póxno ale mama mi wjeżdza na ambicje
tort tylko- kuzynka robiła w tej samej restauracji i nikt by nic więcej nie wcisnął już
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-21, 21:49   #1118
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ja zaws jadę 7-5-3 czyli 7 minut z lewego, 7 minut z prawego, 5 minut z lewego, 5 z prawego itd. czyli 30minut

tort tylko- kuzynka robiła w tej samej restauracji i nikt by nic więcej nie wcisnął już
to moja rodzina to lubi zjeśc

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

jejciu pawie 23 ide spac bo zaaz bedzie pobudka....a rano planuje zaliczyc spowiedz o 7

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

dobranoc
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 21:51   #1119
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Przerażacie mnie z tym podwójnym macierzyństwem.
Szybko na drugie sie chyba nie zdecyduję ze strachu, że nie podołam.
spokojnie, ja az tak nie odbieram podwojnego macierzynstwa, moze tez dlatego ze Blanka nie okazuje zbytnio zazdrosci tak samo szybko przeszly mi mysli ze cos jej odbieram.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 22:20   #1120
kama1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 532
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

Dziewczyny macie jakiś pomysł na uśpienie dziecka?? Próbuję od 2 godzin, nosiłam, leżała na plecach, na brzuchu, na mnie, dawałam jeść i nic ;( ja już padam i chcę spać...
kama1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 22:20   #1121
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

Mleko ściągnięte - 110 ml, żeby cycki były miękkie Nie czaję, czemu ona co 2 h chce jeść przy takich ilościach
Idę się ogarnąć, robię mleko i idę spać
Młodą chyba znów będę budzić, zasnęła niecałą godzinę temu i śpiiii... Chyba jest szansa, że zacznie zasypiać wcześniej niż o 24, ale w sumie zasypia w wózku. Ciekawe, czy dałoby się ją do kołyski przerzucić

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kama1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakiś pomysł na uśpienie dziecka?? Próbuję od 2 godzin, nosiłam, leżała na plecach, na brzuchu, na mnie, dawałam jeść i nic ;( ja już padam i chcę spać...
Odkurzacz z YT i smok?
U nas jeszcze z pieluszką tetrową na buzi działa w 90% przypadków
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-21, 22:35   #1122
kama1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 532
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

Dałam pieluszkę Bo niechciałam TZ odgłosami z YT budzić bo na 6 do pracy idzie i podziałało Idę się kąpać i spać w końcu.
kama1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 22:43   #1123
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie
 
Avatar Makrela w kapeluszu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 465
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
ale mi przed chwila corka dowalila:
B: mamo chcesz czekoladke?
JA: nie chce i ty tez nie chcesz...
B: czemu? ja chce...
Ja: a chcesz byc gruba?
B: tak! chce byc taka gruba jak ty!



---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Niuniek mi zasnął, wczoraj spała 5h bez przerwy w nocy! I love her!! moze dzis tez oby... ale chyba musze ją teraz obudzic i zmienic pieluszkę, bo 2 h mija, a jak dłuzej pospi z mokrą, to sobie dupeczkę odparzy.

czesto tu się pytacie o diete przy kp, a ja jem wszystko! nawet groszek, kabaczka, cebulę, kaspuste ( nie w jakichs duzych ilosciach oczywiscie). Małej nic nie jest.
__________________
Nie ma brzydkich kobiet, sa tylko niezadbane
C. Chanel


Haneczka 22/08
Makrela w kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 22:59   #1124
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

Nogą bujam kolyske, ręką glaszcze główkę starszego, a druga pisze matka wielofunkcyjna. Tz wstaje za 4 h do pracy, to go wyslalam na kanapę, żeby snu trochę złapał i walczę sama z dwójka.


Jeśli chodzi o dietę kp to wszystko zależy od dziecka. Jedna może jeść kebaba i pizzę i popijac kawa i cola i nic się nie dzieje, inna je 5 produktów, a dziecko nadal ma problemy z brzuchem zazdroszczę tym pierwszym, bo sama zaliczam sie do drugich ;(

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kama1987 Pokaż wiadomość
dałam pieluszkę:d bo niechciałam tz odgłosami z yt budzić bo na 6 do pracy idzie i podziałało:d idę się kąpać i spać w końcu.


---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

Brajuje ja do pisania w nocy ciekawe, jak dziewczyny, czy Pola już na świecie...
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 23:23   #1125
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

widzę że Dwupaki zamilkły kompletnie

Mój synek sygnalizuje mi cały czas, że mu w brzuszku dobrze, właśnie "wymachiwał" do mnie stópką lub rączką
a ja tak sobie marzę, żeby w końcu móc tę stópkę i rączkę ująć w dłoń i ucałować

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Nogą bujam kolyske, ręką glaszcze główkę starszego, a druga pisze matka wielofunkcyjna. Tz wstaje za 4 h do pracy, to go wyslalam na kanapę, żeby snu trochę złapał i walczę sama z dwójka.


Jeśli chodzi o dietę kp to wszystko zależy od dziecka. Jedna może jeść kebaba i pizzę i popijac kawa i cola i nic się nie dzieje, inna je 5 produktów, a dziecko nadal ma problemy z brzuchem zazdroszczę tym pierwszym, bo sama zaliczam sie do drugich ;(


Brajuje ja do pisania w nocy ciekawe, jak dziewczyny, czy Pola już na świecie...

nawet trzecia ręka Ci nie potrzebna
co do waszych wpisów na temat kp, to rzeczywiście tak różnie bywa, ciekawe do której grupy trafię?

Ja też cały czas czekam na wieści od dziewczyn w szpitalach?
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 23:26   #1126
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
btw byłam u mojego
gina w szpitalu i moje bóle spowodowane były piaskiem w nerkac i mam antybiotyk i zalecenia dużo pic sebastiankowi posłucał serduszko i stwierdził że minimalnie coś tam słyszy czy li że sie zrasta ta dziurka nawet biedny bieł do samocodu po swoje super ekstra słucawki bo te co miał z oddziału to stwierdzil że nic w nic nie słyszy
ja normalnie tego lekarza love córka ma mu się urodzić w listopadzie to mu mówie ze dobrze bo moje cłopaki bedą mieli gdzie na panny codzić a do każdego kto przecodził obok sebka i doktorka to zagadywał czy ładne ma dziecko ktos tam mu mówi że cciałby juz takie duże a ja że doktor tak sobe robi na prawo i lewo normalnie nie mam do niego dystansu
dobry jest





Cytat:
Napisane przez kama1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakiś pomysł na uśpienie dziecka?? Próbuję od 2 godzin, nosiłam, leżała na plecach, na brzuchu, na mnie, dawałam jeść i nic ;( ja już padam i chcę spać...
Właśnie zakonczyłam taką akcję trzy godziny to u mnie trwalo u nas nie działa nic. Jak się zmeczy to usypia na cycku i tyle. Żadne pieluchy ani odgłosy. .. chociaż raz prawie zasnęła przy odglosach kapiacej wody ale grunt ze mi wtedy nie ryczy. Po prostu sobie nie spi:p

Mam nadzieję że na następnym karmieniu albo rano będą wieści od teacherki i ja
Dobranoc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 01:20   #1127
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.


Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
to moja rodzina to lubi zjeśc
hihi
Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Odkurzacz z YT i smok?
U nas jeszcze z pieluszką tetrową na buzi działa w 90% przypadków
nie mam odwagi tego wypróbować, ale na 90% moje dziecko zwali pieluchę i będzie awantura

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o dietę kp to wszystko zależy od dziecka. Jedna może jeść kebaba i pizzę i popijac kawa i cola i nic się nie dzieje, inna je 5 produktów, a dziecko nadal ma problemy z brzuchem zazdroszczę tym pierwszym, bo sama zaliczam sie do drugich ;(
no ja co zjem (tfu! tfu!) to jest ok, ale pepsi, kawy, kapusty itd. nie tykam, jem normalnie, ale nie jem niezdrowo
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 02:04   #1128
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

Oj, to karmienie na spiocha to zly plan. Nie dojadla mleka i wstala po 3h glodna...
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 02:28   #1129
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

Po 17 godzinach walki Pola jest z nami - 21.10.2013 SN nie taka z niej malizna - 3706g i 53 cm.
Jest slicznym wlochaczem

Matal, wyślę Ci pózniej foty na maila to możesz wstawić do k.

Popłakałam się jak bóbr jak wylazla


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 02:34   #1130
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Po 17 godzinach walki Pola jest z nami - 21.10.2013 SN nie taka z niej malizna - 3706g i 53 cm.
Jest slicznym wlochaczem .
gratulacje


Miki zwymiotował zmierzyłam mu tempke i jest ok, ale się wystraszyłam, chyba po enfamilu
chciałam dobrze, zmieniłam mu na niby najlepsze mleczko i tylko się męczy biedny jestem głupia i beznadziejna! aż się poryczałam

zasnął i nawet się uśmiecha przez sen, ale ja się boję iść spać
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2013-10-22 o 02:43
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 02:44   #1131
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Po 17 godzinach walki Pola jest z nami - 21.10.2013 SN nie taka z niej malizna - 3706g i 53 cm.
Jest slicznym wlochaczem

Matal, wyślę Ci pózniej foty na maila to możesz wstawić do k.

Popłakałam się jak bóbr jak wylazla


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kochana czekałam na te wieści
gratulacje dla Was
i jaka terminowa z niej dziewczynka
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 02:47   #1132
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

Cytat:
Napisane przez rusałka_1 Pokaż wiadomość
kochana czekałam na te wieści
gratulacje dla Was
i jaka terminowa z niej dziewczynka
No terminowa teraz się przytula z tatusiem troszkę. Trzymam kciuki za Was teraz dziewczyny!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 03:14   #1133
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Po 17 godzinach walki Pola jest z nami - 21.10.2013 SN nie taka z niej malizna - 3706g i 53 cm.
Jest slicznym wlochaczem

Matal, wyślę Ci pózniej foty na maila to możesz wstawić do k.

Popłakałam się jak bóbr jak wylazla


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Gratulacje!!
Czekam na foty

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
gratulacje


Miki zwymiotował zmierzyłam mu tempke i jest ok, ale się wystraszyłam, chyba po enfamilu
chciałam dobrze, zmieniłam mu na niby najlepsze mleczko i tylko się męczy biedny jestem głupia i beznadziejna! aż się poryczałam

zasnął i nawet się uśmiecha przez sen, ale ja się boję iść spać

Mi Eda tez po nim wymiotowal...


Elena nie spi od 2:30... spala od 24. Ehhh... a mialo byc tak pieknie spala juz 6 h ciagiem i sie popsula
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days

Edytowane przez matallewar
Czas edycji: 2013-10-22 o 03:16
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 03:24   #1134
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

natala wlasnie skonczyla polgodzinny koncert. Chyba po wieczornym makaronie ze szpinakiem. Jakis sobie szpinak odmrozilam, moze byl z czosnkiem... Ale przeszlo.

Do tego tel mi szaleje i ciagle eyseietla komunikat ze mam podlaczyc usb kabel do niego

ja- gratki
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 03:29   #1135
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

JA Gratulacje ogrimne no czułam że coś będzie tej nocy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 03:35   #1136
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Gratulacje!!
Czekam na foty



Mi Eda tez po nim wymiotowal...


Elena nie spi od 2:30... spala od 24. Ehhh... a mialo byc tak pieknie spala juz 6 h ciagiem i sie popsula
znowu zwrócił, P. wraca o 6:00 i jedziemy do lekarza ja już siedzę zaryczana bo się boję, żeby go nie wzięli do szpitala chyba mi serce pęknie
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 03:35   #1137
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Po 17 godzinach walki Pola jest z nami - 21.10.2013 SN nie taka z niej malizna - 3706g i 53 cm.
Jest slicznym wlochaczem

Matal, wyślę Ci pózniej foty na maila to możesz wstawić do k.

Popłakałam się jak bóbr jak wylazla


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Gratulacje kochana!

Kuzwa nie śpię przez Blanke:/ dwa razy sie juz budziła to na siku to na mleko i ze kolysanek nie ma amelka za to spi jak susel.

Sent from my GT-I8260 using Wizaz Forum mobile app
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 04:12   #1138
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

Nadal nie spie. Dzieci spia. Ale tz sie tlucze, bo wymyslil sobie gotowanie makaronu o 5 nad ranem bo wczoraj nie laska pomyslec
Jestem na niego tak wsciekla, ze nie jestem w stanie tego wyrazic, tak niewyspana, ze wypisuje się z jutrzejszego dnia, siedze i placze, bo jeszcze uznal - jak powiedzialam, ze skoro nie daje mi spać, to sam jutro w nocy zajmie sie dziecmi - ze ja chyba wtedy pojde za niego do pracy. Jakbym ja siedziala w domu na wakacjach i miala cale dnie na odsypianie zarwanych nocy...

Wyzalilam sie, niech on juz sobie idzie do tej pracy, bo musze zlapac cokolwiek snu... a zaraz Elena juz sie moze na mleko budzic

---------- Dopisano o 05:12 ---------- Poprzedni post napisano o 05:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
znowu zwrócił, P. wraca o 6:00 i jedziemy do lekarza ja już siedzę zaryczana bo się boję, żeby go nie wzięli do szpitala chyba mi serce pęknie
Bedzie dobrze, moze po prostu mu enfamil nie pasuje. zeby to nie byl jakis wirus
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 04:17   #1139
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
znowu zwrócił, P. wraca o 6:00 i jedziemy do lekarza ja już siedzę zaryczana bo się boję, żeby go nie wzięli do szpitala chyba mi serce pęknie
trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku z Mikim

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Nadal nie spie. Dzieci spia. Ale tz sie tlucze, bo wymyslil sobie gotowanie makaronu o 5 nad ranem bo wczoraj nie laska pomyslec
Jestem na niego tak wsciekla, ze nie jestem w stanie tego wyrazic, tak niewyspana, ze wypisuje się z jutrzejszego dnia, siedze i placze, bo jeszcze uznal - jak powiedzialam, ze skoro nie daje mi spać, to sam jutro w nocy zajmie sie dziecmi - ze ja chyba wtedy pojde za niego do pracy. Jakbym ja siedziala w domu na wakacjach i miala cale dnie na odsypianie zarwanych nocy...

Wyzalilam sie, niech on juz sobie idzie do tej pracy, bo musze zlapac cokolwiek snu... a zaraz Elena juz sie moze na mleko budzic
eh Ci tżci


nie wiem czy dobrze to interpretuję. Dziś jeszcze nie zasnęłam, od ok. 2 męczą mnie skurcze, tak od 4 są mniej więcej co 5 minut. Czyli już godzinę. Ale tak: nie nasilają się, są mniej więcej na tym samym - poziomie - bolesnym. Ale w zależności od pozycji czy leżę (tu bolą najbardziej) czy stoję, odczuwam je mniej lub bardziej boleśnie.

nie chce za wcześnie do szpitala jechać. pisałyście że tych porodowych nie da się przegapić a ja mam wątpliwości czy to to???
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 04:31   #1140
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Ręcznik na sucie,z igłą w tyłku,tak wyglądam w ciąży schyłku,mamy IX-X 2013,cz.

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość

Bedzie dobrze, moze po prostu mu enfamil nie pasuje. zeby to nie byl jakis wirus
Cytat:
Napisane przez rusałka_1 Pokaż wiadomość
trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku z Mikim
ja też nie śpię (2h spałam tylko tej nocy) tylko patrzę na Mikiego biedny aniołek
mogę nie spać nawet tydzień byle on nie miał jakiegoś wirusa
kazałam P. kupić bebilon jak będzie wracał- mogę mu podać jak przez 2 dni dostawał enfamil czy lepiej nie mieszać?

---------- Dopisano o 05:31 ---------- Poprzedni post napisano o 05:26 ----------

zmierzyłam mu znowu temperaturę i jest ok oby to było "tylko" to głupie mleko
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.