Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10 - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-15, 11:47   #2431
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość
pierwsze słyszę..., jeszcze jeśli chodzi o włamanie się na konkretne konto i z tego konta napisanie na tablicy, że to włamanie i podaje hasło - ok. do ogarnięcia.
Ale ciężko jest, żeby i do Ciebie się wrył na konto. Usuń calą historię, ciasteczka i spróbuj się zalogować raz jeszcze na swoje konto.
Kootek, dzięki za zainteresowanie i podpowiedź. Niestety, nadal mam problem z zalogowaniem się na swoje konto . Dziwna sprawa.
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 11:50   #2432
mengazhu
Zadomowienie
 
Avatar mengazhu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 181
GG do mengazhu
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
a to wskazanie nie jest wystarczające? Przecież to jasne że głównym powodem w Twoim przypadku jest poprzedni poród
niby jest, ale jak trafię na konowała, który stwierdzić, że nie widzi przeciwwskazań to doopa.
__________________
Kto chce, szuka sposobu,
kto nie chce - szuka powodu.
mengazhu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 11:51   #2433
marieee
Zadomowienie
 
Avatar marieee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: L-c
Wiadomości: 1 890
GG do marieee
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez isia4891 Pokaż wiadomość
Moja żona Isia urodziła dziś Marcelka 4390 i 60 cm
Gratulacje!!!
__________________
Niebo jest limitem...!
Włosomaniaczka

________
9.01.14 Zuzanka
1.03.18 Igusia

marieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 11:56   #2434
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Pewnie się zastanawia o co chodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1532040_570201573071960_1674238251_n.jpg (63,1 KB, 75 załadowań)
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 11:58   #2435
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez celin10 Pokaż wiadomość
hmm,dziwne bo ja też jestem krótkowidzem tyle że z wiekszą wadą ale i gin i okulistka powiedzieli że nie ważne jak dużą czy mała wadę się ma bo papier na porodówkę jest potrzebny....
Być może u mnie lekarz skupił się na chorym biodrze. Ja też głównie na tym się skupiam. Jutro mam wizytę to zapytam.

Z tego co czytałam to wzrok w czasie ciąży może się pogorszyć. Ja np. zauważyłam, że od kilku m-cy dużo gorzej znoszę soczewki. Strasznie mi sucho. W okularach jest ok.
Ja przy swojej wadzie (-1,25 i -1,75) noszę od wielu lat na stałe okulary lub soczewki. Nie wyobrażam sobie męczenia się i ciągłego mrużenia oczu.

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Ja znow na chwilke. Wychodzimy w sobotę
Jadzi katar sie zmniejszyl na szczescie. Jeszcze tylko malz musi sie do soboty wykurowac.
Super Już niebawem będziecie razem wszyscy w domku!

Cytat:
Napisane przez isia4891 Pokaż wiadomość
Moja żona Isia urodziła dziś Marcelka 4390 i 60 cm
GRATULACJE!!!!!
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:00   #2436
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Pewnie się zastanawia o co chodzi
Wow, niesamowite
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:00   #2437
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez SunShineDoll Pokaż wiadomość
Ja już nie rodzę
Nie ma miejsca na porodówce więc nie kładą mnie do szpitala pierwszeństwo mają te, co już rodzą, mam przyjść w piątek

Dziękuję za banany dobrze, że L4 przedłużył do poniedziałku może coś się ruszy jestem zdegustowana tym, że to nie dziś
Ojejku, współczuję....
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 12:00   #2438
Inw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 453
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez cayenneOna Pokaż wiadomość
Nie wiem o który konkretnie program chodzi, ale można na smartfonach zainstalować defender, do tego clean master i parę innych, syn mi poinstalowal czyszcza, zamykają programy działające w tle itp.
Dzięki za podpowiedź, obadam je zatem

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość
ja co prawda nie The light, ale powiem ja korzystam z aplikacji: advanced task menager

ja od ponad roku korzystam z tableta na androidzie - Goclever t76gps. Rok temu parametry miał super - zwlaszcza, że ja chciałam zwykły czytnik e-booków a dostałam coś co ma jednak więcej funkcji. W ciągu roku poszło jednak wszystko do przodu, wprowadzili dwu, cztero-rdzeniowe procesory, jest więcej pamięci podręcznej i zastanawiam się nad wymianą. Na oku mam Asus Memo Pad HD teoretycznie kupca na swojego tableta mam, ale poczekam jeszcze z miesiąc, niech się sama sytuacja nakręci Ostatnio podsłyszalam rozmowę męża z serwisantem z firmy, w której pracuje i okazuje się, że ponad połowa tabletów tych po 200zł, głównie Lenovo, powraca do sklepu na reklamację więc warto poczytać o konkretnym modelu i dopłacić kilka zł.
Kotku a jak goclever marka Ci się widzi po roku użytkowania ich produktu? Bo chyba weźmiemy z goclevera właśnie, mały wprawdzie, ale można kartę aero mu wcisnąć do środka i zostaje port usb na klawiaturę jakby co.
Właśnie aero zamówiłam i męczę się z doładowywaniem konta internetowego w empiku, bo oczywiście nie mogę zamówić i zapłacić kartami prezentowymi na miejscu

[1=830b3402b90be91bee3a8a4 ac8547146eb396896_6583840 e13f22;44619553]Hahahah odkrycie!! Moja kurtka ma też zatrzaski!! Pomęczę się z nimi na razie 'Ech żelek jak nic [/QUOTE]

Grunt że sytuacja uratowana, ale mężowi humor poprawisz dzisiaj na pewno
Inw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:02   #2439
guapissima
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 315
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Ja dzisiaj od samego rana jestem totalnie bez sily i mimo przespanej nocy na oczy nie widze....Zamiast zabrac sie za cos kreatywnego patrze w jeden punkt, liczac, ze mieszkanie posprzata sie samo



Cytat:
Napisane przez isia4891 Pokaż wiadomość
Moja żona Isia urodziła dziś Marcelka 4390 i 60 cm
Gratulacje!!!!!! '

Roane- za watek o chustach... Ja mam zamiar Leona nosic tylko w chuscie, TZ woli nosidelko...Wozek mamy awaryjnie, ale juz widze jak go bede wnosic na 3 pietro
guapissima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:02   #2440
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Dzień dobry.
Noc była koszmarna, walałam się po wyrku do świtu. Brzuch mnie uwiera w brzuch, jakkolwiek głupio to nie brzmi. Siedzę teraz jak wzorowy macho, rozkrok 90 stopni, a i tak czuję wielki wór pełen Mikołaja leżący na moich udach


Cytat:
Napisane przez agoola83 Pokaż wiadomość
(...)
A w Polsce jest wszystko mozliwe O wielu rzeczach sie nie mowi, niestety...Te dziewczyny co mialy mozliwosc zaszly w pierwsza ciaze na stazu, drugie dziecko potem i luz...na studiach moze dwie byly w ciazy i 6 miało mezow(na 250 studentow w wieku ok.23-28lat!)...teraz jak o tym mysle, to smiac mi sie chce...ale normalnie jakby to powiedziec...nie bylo na to czasu
(...)
Cóż, to jest taki kierunek wykształcenia że z jednej strony trudno się dziwić. Ale z drugiej strony, dwie na 250 osób to porażka


ejani dzięki za info, fajnie tak skonfrontować wyobrażenia z rzeczywistością


Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dobijcie mnie!!
7 godz bólu,skurczów,aż już poduszkę z bólu gryzłam.
I wyglada na to,że kolejny fałszywy alarm. Nie mam siły już!!
Na dodatek Kacper coś się nie rusza,a podczas skurczów przez tyle godz był mega aktywny,strasznie się kotłował w brzuchu. Mam nadzieję,że poprostu odsypia
(...)
A kiedy wezmą Cię na wywołanie, jeśli mały sam nie zacznie wyłazić?


Cytat:
Napisane przez Inw Pokaż wiadomość
(...)
Uzbierane mamy prawie 500zł w kartach prezentowych, to raczej apple odpada, ciekawe czy w pozostałych systemach jakiś wybór będzie. Dla mnie każdy i tak będzie wymagał opanowania, bo telefony mamy z mężem jeszcze z systemami bez-nazwowymi, a w windows zatrzymałam się na xp i absolutnych podstawach 7, więc w zasadzie jest mi obojętne od strony obsługi co to będzie bo ogarnięcie i tak mnie czeka. Kurcze, szkoda że android piszesz że najgorszy, bo z nim chyba najwięcej jest do wyboru Idę zajrzeć na empika czy coś z windą mają w ogóle.
Co człowiek to opinia Ja na przykład wolę androidy od appli, ale z prostego powodu - za apple się przepłaca, można mieć tablet czy lapek o takich samych parametrach jak dany apple znacznie taniej, bo przy jabłku płaci się sporo za znaczek. Chociaż wydaje mi się, że skoro jesteście z TŻem mocno niekomputerowi, to apple może być dla Was łatwiejszy w obsłudze. Kupując tablet apple'a weź też pod uwagę, że one mają tylko rok gwarancji, i się ich raczej nie naprawia, a jeśli już, to płaci się za to majątek. Więc to jest wydatek na rok, po roku jak coś się zepsuje to tablet idzie to nieba dla tabletów.
Znasz jakiegoś informatyka? Ja zwykle przy kupowaniu sprzętu idę po poradę do kumpla informatyka
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:07   #2441
mengazhu
Zadomowienie
 
Avatar mengazhu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 181
GG do mengazhu
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Byłam w pepco. Wyprzedaże szałowe. Kupiłam staniki miękkie, na noc, za całe 4,99.
Ale chyba wzięłam miskę za małą :/ 75 f
__________________
Kto chce, szuka sposobu,
kto nie chce - szuka powodu.
mengazhu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 12:19   #2442
sweet_vintage
Rozeznanie
 
Avatar sweet_vintage
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 572
Dziewczyny, trafiłam na ciekawy blog i wpis o pologu, m.in o tym jakie bedą konsekwencje, gdy sie w tym pologu sobie nie odpuści http://czasmamy.blogspot.com/2013/08...cz-swieta.html

Roane, ja mam iPada juz ponad 2 lata i nie miałam z nim żadnych kłopotów, w sensie nie było potrzeby serwisowania. Działa bez zarzutu wiec trzeba sie tez zastanowić na ile dane urządzenia sa awaryjne. Jak dla mnie iPad jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze no i ogromny plus to AppStore. W porównaniu do sklepu play czy tych innych androidowych platform wypada wg mnie dużo lepiej. Mój tablet jest teoretycznie wiekowy juz (2 lata to sporo dla takiego urządzenia) a śmiga jak nowka i spokojnie moze sie równać z najnowszym galaxy tabem, ktory sobie sprawił mój tata. Minus to na pewno przejściówki i bardzo drogie akcesoria appla.

A ja sobie dziś dogadzam - właśnie zjadlam bajaderke i popijam kawa pyyyychota

U Was tez tak pada śnieg??? U mnie juz jest całkiem biało...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
od 29.01.2014 jestem mamą!

mój blog ciążowo-dzieciowy www.inspiracjemamy.blogsp ot.com

instynkt macierzyński jest przereklamowany.... http://www.inspiracjemamy.blogspot.c...nski-jest.html

Edytowane przez sweet_vintage
Czas edycji: 2014-01-15 o 12:22
sweet_vintage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:22   #2443
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość

A kiedy wezmą Cię na wywołanie, jeśli mały sam nie zacznie wyłazić?
Pewnie z 2 tyg po terminie.
Za tydzień mam mieć masaż szyjki jak do tego czasu się nie urodzi...
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:29   #2444
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez sweet_vintage Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trafiłam na ciekawy blog i wpis o pologu, m.in o tym jakie bedą konsekwencje, gdy sie w tym pologu sobie nie odpuści http://czasmamy.blogspot.com/2013/08...cz-swieta.html

no właśnie bo o ciązy mówi się dużo a na temat połogu już jest cisza jakby ten okres w ogóle nie istniał
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:30   #2445
Inw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 453
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez SunShineDoll Pokaż wiadomość
Ja już nie rodzę
Nie ma miejsca na porodówce więc nie kładą mnie do szpitala pierwszeństwo mają te, co już rodzą, mam przyjść w piątek

Dziękuję za banany dobrze, że L4 przedłużył do poniedziałku może coś się ruszy jestem zdegustowana tym, że to nie dziś
Ale kolejki dziś normalnie, i Ciebie cofnęli i Sadlaczycę

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Pewnie się zastanawia o co chodzi
Uau.... Ale zdjęcie...

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Co człowiek to opinia Ja na przykład wolę androidy od appli, ale z prostego powodu - za apple się przepłaca, można mieć tablet czy lapek o takich samych parametrach jak dany apple znacznie taniej, bo przy jabłku płaci się sporo za znaczek. Chociaż wydaje mi się, że skoro jesteście z TŻem mocno niekomputerowi, to apple może być dla Was łatwiejszy w obsłudze. Kupując tablet apple'a weź też pod uwagę, że one mają tylko rok gwarancji, i się ich raczej nie naprawia, a jeśli już, to płaci się za to majątek. Więc to jest wydatek na rok, po roku jak coś się zepsuje to tablet idzie to nieba dla tabletów.
Znasz jakiegoś informatyka? Ja zwykle przy kupowaniu sprzętu idę po poradę do kumpla informatyka
No właśnie żeby było śmieszniej to jesteśmy komputerowi, ale w zupełnie innych działkach Telefony, tablety, gadżety - czarna magia, bo nigdy nie korzystaliśmy. Znaczy z telefonów tak, ale do dzwonienia tylko A to w sumie duża działka i tak na szybko rozpoznać ciężko, lepiej już zapytać co się komu sprawdza niż zupełnie w ciemno brać. Bo na dokształcanie głębsze w temacie nie mam teraz siły.
Inw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:32   #2446
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Znowu mam skurcze. Boli znowu wszystko.
Chcę porodu
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:33   #2447
sweet_vintage
Rozeznanie
 
Avatar sweet_vintage
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 572
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
no właśnie bo o ciązy mówi się dużo a na temat połogu już jest cisza jakby ten okres w ogóle nie istniał
Tez mam takie wrażenie. Najwiecej o pologu w sumie dowiedziałam sie podczas SR i tam położne bardzo podkreślaly to, ze to ma byc czas wyciszenia i opieki nad dzieckiem, a nie sprzątania, przyjmowania gości itd, choć to pewnie sprawa bardzo indywidualna.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
od 29.01.2014 jestem mamą!

mój blog ciążowo-dzieciowy www.inspiracjemamy.blogsp ot.com

instynkt macierzyński jest przereklamowany.... http://www.inspiracjemamy.blogspot.c...nski-jest.html
sweet_vintage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:37   #2448
mengazhu
Zadomowienie
 
Avatar mengazhu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 181
GG do mengazhu
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Znowu mam skurcze. Boli znowu wszystko.
Chcę porodu
A ja chcę jak najpóźniej go mieć
__________________
Kto chce, szuka sposobu,
kto nie chce - szuka powodu.
mengazhu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:37   #2449
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Kootek, dzięki za zainteresowanie i podpowiedź. Niestety, nadal mam problem z zalogowaniem się na swoje konto . Dziwna sprawa.
to na wszelki wypadek napisz do administracji fb, z maila, na który się logujesz na fb, że prawdopodobnie padłaś ofiarą jakiegoś hackera. Niech coś z tym zrobią, żeby to dalej nie poszło.

Cytat:
Napisane przez Inw Pokaż wiadomość
Kotku a jak goclever marka Ci się widzi po roku użytkowania ich produktu? Bo chyba weźmiemy z goclevera właśnie, mały wprawdzie, ale można kartę aero mu wcisnąć do środka i zostaje port usb na klawiaturę jakby co.
Właśnie aero zamówiłam i męczę się z doładowywaniem konta internetowego w empiku, bo oczywiście nie mogę zamówić i zapłacić kartami prezentowymi na miejscu
Na samą firmę narzekać nie mogę, narzekam na moje 512 mb które rok temu było "normą", tablety z 1 gb ramu kosztowaly grubo ponad tysiaka. Teraz to już raczej norma ten 1 gb ramu - i na to musisz zwrocić uwagę, bo w mojej sytuacji 40 % ramu czasem sam system zżera. A gdzie aplikacje?
a z drugiej strony, urósł mi apetyt w miarę jedzenia chciałam żeby czytać na nim książki, do tego jak najbardziej się sprawdza. Do wizażu, fb, gg, poczty też się sprawdza. Ale już yt, gierki - to dla niego już za dużo
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 12:40   #2450
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Muminku witam w 9-tym, oficjalnie donoszona jesteś! Gratulacje Mi jeszcze 9 dni brakuje


Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
(...)
Dziewczyny, to będzie OT, ale jestem w szoku i muszę Was podpytać. Chodzi o fejsa. Wchodzę sobie rano na swoje konto, a na tablicy pokazuje mi e-mail i aktualne hasło (!!!) do konta mojego szwagra . Opisane, że wpis wrzucił jakiś haker, bo Ł. (mój szwagier) się doigrał. Dzwonię do szwagra i mówię co jest. Ponieważ nie było go w domu kazał mi się zalogować na swoją pocztę i zmienić to hasło.
Najgorsze jest to, że teraz ja nie mogę się zalogować na swoje konto na FB, bo wyskakuje mi komunikat, że podaję niepoprawne hasło i że muszę je wprowadzić od nowa. Nie robię tego, bo wiem, że hasło, które podaję jest dobre. W związku z tym nie mogę zalogować się na portal. Tak więc uważajcie. A może wiecie co to takiego może być i co z tym zrobić?
Wywal całą historię, ciasteczka itp, i spróbuj wtedy.
Albo ewentualnie spróbuj z innego użądzenia. Czy masz na fejsie włączoną tę opcję, że możesz logować się tylko ze znanych urządzeń i potwierdza Ci to smsem?


[1=830b3402b90be91bee3a8a4 ac8547146eb396896_6583840 e13f22;44618266]W ogóle zapomniałam Wam napisać. Wczoraj stała się rzecz straszna Przy wysiadaniu z samochodu poszedł mi zamek w kurtce No i nie do naprawienia przeze mnie!! Muszę oddać na naprawę zamka, ale nie zdążę tego zrobić przed niedzielą raczej (a idę do szpitala wtedy) no i w czym ja będę chodzić? A akurat dzisiaj się chłodniej zrobiło, a to była moja najcieplejsza kurtka [/QUOTE]
W TŻa kurtce?
Ja swoje już przestałam zapinać, szkoda zamków ryzykować


Cytat:
Napisane przez isia4891 Pokaż wiadomość
Moja żona Isia urodziła dziś Marcelka 4390 i 60 cm
Kawał chłopa, gratulacje
Isia zagnała chłopa na wizaż


Cytat:
Napisane przez mengazhu Pokaż wiadomość
Pisałyście wczoraj o drugich dzieciach Pój pierworodny dał nam tak popalić, że na poczatku kategorycznie mówiłam: nie, nigdy! Co najlepsze tż tez tak mówił. Później z biegiem czasu jakoś powoli oswajałam się z myślą, że niemożliwe jest by był sam. Samemu smutno. Ja mam troje rodzeństwa, tż jedno. I jakoś zaczęliśmy uważać, że go skrzywdzimy jak będzie sam. Po czterech latach zdecydowaliśmy się działać dopiero.
(...)
A! I chciałam powiedzieć, że mój syn się przekręcił. Ułożył się główką na dól mimo, że jest klocek i już jesteśmy w 39 tc! I miałąm dziś robione usg.
Nietopyrek, super!
A jak u Ciebie wyglądała pierwsza ciąża i poród? Ciężko było?
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:46   #2451
sadlaczyca
Raczkowanie
 
Avatar sadlaczyca
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z głębokiego podlasia :)
Wiadomości: 452
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Czopunio osóbe odchodzi, nitki są czerwone. Dorwalam swoje wyniki i nie mam anemii (jupii) brzuch dalej boli. Chodzę po schodach.

Justien, to nie Ty polamalas deskę sedesowa i łóżko? :p to mąż z kurtki będzie miał radoche a poważnie to przykro mi, akurat na mrozy i śniegi musiało Ci się przytrafić..

Sunshinedoll, szkoda że Cię cofnęli, najgorzej to się nastawić a potem rozczarować. Wykorzystaj te dwa dni na same przyjemności! Ja bym wolała, żeby mi kazali przyjść we czw na czczo i spędzić te dwa dni w domu a nie w szpitalu. Bo siedzieć i czekać na poród w domu sympatyczniej.

Gosienko! Duży banan dla Ciebie! niech ten Twój uparty dzieć wylazi!

Ogromne gratulacje dla isi! W końcu się udało

Te dwie laski co dziś miały wywołanie już urodziły, jedna już chyba koło 12 ja też tak chcę! Siup, chlup i maluch w ramionach

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Smerf 16.01.2014
Crazy Little Thing Called Love
sadlaczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:46   #2452
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

zrobiłam sobie makaron z sosem szpinakowo- serowym juz sie pasę
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:49   #2453
selena85
Wtajemniczenie
 
Avatar selena85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 077
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Pewnie się zastanawia o co chodzi
Ale czad!

Ale te dzieciaczki nasze biedne zwinięte są w tych brzuchach - biedactwa, pewnie wszystko ich tam ciśnie i wkurza...
__________________
"Jak wychować szczęśliwe dziecko" John Medina
"Mamo, Tato co Ty na to? 1,2,3" Paweł Zawitkowski
"Język Niemowląt" Tracy Hogg, Melinda Blau
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20140129744753.html
selena85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:49   #2454
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez sadlaczyca Pokaż wiadomość
Czopunio osóbe odchodzi, nitki są czerwone. Dorwalam swoje wyniki i nie mam anemii (jupii) brzuch dalej boli. Chodzę po schodach.
.
dawaj dawaj po tych schodach

może zaproponuj, że na oddziale okna pomyjesz- to na pewno przyspieszy
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:52   #2455
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Isia gratulacje dla Was. Dorodny Twoj ten syneczek. No i mamy dwoch Marcelow na watku.

Wlasnie przyszla paczka z pajacykami od jednej z mamus z grupy na fb. Piora sie w tej chwili.

Marcel dzis strasznie marudny nie chce sam lezec w ogole.

Wysłane z mojego KB901 przy użyciu Tapatalka
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:53   #2456
Nemezis23
Rozeznanie
 
Avatar Nemezis23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 546
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Dzień dobry wczoraj tylko nadrabiałam, nie miałam siły pisać...

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
kolejne z serii pytań: a ciężko ci?
nie kuźwa- czuję się lekko i zwiewnie jak rusałka popier*** brzegiem jeziora w porannej rosie

oj drażliwa dziś jestem
Masakra. Uwielbiam takie pytania. Ja w weekend widziałam się z wieloma znajomymi i co chwilę musiałam odpowiadać na pytania pt. "jak się czujesz?"
Za to z moją teściową już widać trochę lepiej, bo już pytała męża czy bardzo gruba już jestem


Cytat:
Napisane przez Switezianka_23 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

Tak się chciałam przypomnieć. Wiktor postarał się dzielnie i 11 grudnia byliśmy w domu. Jak na wcześniakradzi sobie dobrze. Już nawet wypełnia ubranka rozmiaru 44 Tylko jestem dziko zmęczona. Chłopak wymaga praktycznie stałego kontaktu a odłożony natychmiast się wybudza i płacze. Nauczyłam się już spać po godzinę na raz i to w dziwnych pozycjach. Mam nadzieję, że już niedługo mu się unormuje.

Przesyłam aktualne zdjęcie Wiktorka oraz jedno ze szpitala. Dalej nie mogę się nadziwić jak wyrósł.
Fajnie, że się odezwałaś. Wiktorek jest śliczny

maruda80, jesteście bardzo silni, podziwiam trzymam kciuki za Krzysia i mam nadzieję, że rehabilitacja da pozytywne efekty...

Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
Dziewczyny krótko/dalekowzroczne, znaczy z wadami wzroku - czy wszystkie byłyście na konsultacjach okulistycznych? Robiono Wam badanie dna oka? Mój gin stwierdził, że mogę sobie coś takiego zrobić (dostałam od niego namiar na jakiegoś super profesora), ale szczerze mówiąc nie widzi w tym wielkiego sensu, bo cc ze wskazań okulistycznych wykonywane są marginalnie i szansa na to, że znajdą u mnie cokolwiek poza krótkowzrocznością jest bliska zeru (a oczywiście wiem, że sama wada nie jest wskazaniem, musieliby mi zbadać siatkówkę oka - nigdy nie miałam takiego badania). I już zwątpiłam czy jest sens wydawać na to pieniądze, tym bardziej, że facet jest chyba na jakimś urlopie, kilka dni nie mogę się dodzwonić do jego gabinetu. Jak Wasi gin odnosili się do tematu "zwykłej" wady wzroku? Wysyłali na dodatkowe konsultacje?
Nie byłam na konsultacji u okulisty. Miałam jedną wizytę w okolicach czwartego miesiąca i wtedy okulistka nic nie mówiła, wszystko było dobrze. Mam niewielką krótkowzroczność, więc myślę, że nie będzie problemu przy SN.

Cytat:
Napisane przez agoola83 Pokaż wiadomość
MUMINKU specjalizacje roznie trwaja. Wiekszosc 5-6 lat, jest wydluzana o kazde zwolnienie L4 i inne urlopy np. Wychowawcze...jak ktos chorowity, to du.pa albo ktos np. W ciazy zagrozonej, to tez zle...bo do 1 roku ew.moze sie wydluzyc...powyzej 1 roku sa schody. ..wiesz, biorac pod uwage, ze konczac studia masz jakies 25- 26 lat, potem rok stazu...czekanie na miejsce specjalizacyjne (kolejny paradoks! Musielismy PO STAZU rejestrowac sie w urzedzie pracy wszyscy na ten czas (co pol roku sa przyznawane te miejsca)...potem specjalizacja i w wieku 35 lat zaczynasz kariere lekarza specjalisty:-P jedynie medycyna rodzinna trwakrocej co wg mnie jest nieporozumieniem, bo wlasnie ci lekarze powinni miec najwieksza wiedze i umiejetnisci jako ttzw.pierwszy kontakt z chorym. Ale to moje prywatne zdanie.
To, że nieobecności przedłużają specjalizację jest logiczne, ale bez sensu jest to ograniczenie do roku zgadzam się z tymi lekarzami rodzinnymi. Wielu z nich nie ma wystarczającej wiedzy do leczenia wielu chorób. Jeszcze dobrze byłoby gdyby chętnie wysyłali do specjalistów, bo chyba taka powinna być ich rola, a niestety wielu z nich uważa chyba, że wie wszystko

Co do nauki to ja też mam taki problem, że w ciągu całego roku mam jakiś limit nieobecności (określony godzinowo) i nie mogę go przekroczyć. Nikogo nie obchodzi czy są to godziny usprawiedliwione czy też nie. Jakbym miała ciążę zagrożoną i musiałabym leżeć to chyba nie pozostałoby nic innego jak powtarzanie roku. Dobrze, że chociaż mam taką możliwość

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
Od - 6 dioptrii dostaje się skierowanie na cc.
Tak więc powinnaś je dostać od ręki przy takiej wadzie.
Pierwsze słyszę... Moja mama rodziła dwójkę dzieci SN przy wyższej wadzie. Miała konsultacje okulistyczne i nikt nie widział przeciwwskazań.

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
Witam
Dziewczyny przepraszam ,że nie zaglądam do Was ale cieszę się każdą chwilą spędzoną z mężem i małym .
W roli mamy odnalazłam się od razu i mój syn jest CUDOWNY ! mogłabym ciągle przyglądać się mu .
Mały dużo śpi lubi słuchac ESKI
Ja od samego początku praktycznie czuję się świetnie ale tak od wczoraj mogę powiedzieć , że już doszłam do siebie . Tak to byłam taka osowiała po tym szpitalu .
Gratuluję wszystkim mama i witam nowe dzieciaczki !
Fajnie grzeczny synek Ci się trafił

Cytat:
Napisane przez isia4891 Pokaż wiadomość
Moja żona Isia urodziła dziś Marcelka 4390 i 60 cm
Gratuluję duży chłopczyk
Mam nadzieję, że Lena będzie krótsza, bo co ja zrobię z tymi małymi ciuszkami

mezaga, cieszę się, że z maluchami wszystko dobrze. Dobrze, że wychodzicie do domu


Byłam wczoraj na wizycie i z małą wszystko dobrze, przepływy w normie, szyjka się trzyma, skróciła się o 2 mm (obecnie ma 2,8 cm). Lena waży już 2600 g. Na USG niewiele widać, a oczywiście jak lekarz przełączył na 4d to buzię zasłoniła
Lekarz jest zaniepokojony moimi obrzękami, a raczej tym że są cały czas i nie mijają po odpoczynku. Okazało się, że oprócz spuchniętych stóp zatrzymuje mi się woda, bo w ostatnim miesiącu przytyłam 5 kg (przez całą ciążę 9 kg, więc teraz w ciągu miesiąca więcej niż przez poprzednie miesiące ). Zalecił dietę niskosodową i bardzo dużo odpoczynku. Jak się pogorszy to będzie chciał mnie położyć do szpitala na szczęście ciśnienie jest w normie i nie mam białka w moczu.
Wczoraj spędziłam całe popołudnie w łóżku i myślałam, że zwariuje. A mam tyle rzeczy do zrobienia w domu
Nemezis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:55   #2457
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez guapissima Pokaż wiadomość
(...)
Roane- za watek o chustach... Ja mam zamiar Leona nosic tylko w chuscie, TZ woli nosidelko...Wozek mamy awaryjnie, ale juz widze jak go bede wnosic na 3 pietro
Ja właśnie ze wzgledu na chustę chyba oleję swoje wymarzone bugaboo. Nie mogę znaleźć na rynku wtórnym takiego jak mi się podoba, a nie chcę mieć takiego jak wszyscy, i tak zamierzałam dużo w chuście nosić, i powoli dojrzewam do myśli, żeby kupić wózek marki "jakikolwiek", z myślą że i tak za dużo używany nie bedzie.


Cytat:
Napisane przez sweet_vintage Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trafiłam na ciekawy blog i wpis o pologu, m.in o tym jakie bedą konsekwencje, gdy sie w tym pologu sobie nie odpuści http://czasmamy.blogspot.com/2013/08...cz-swieta.html
(...)
Bardzo fajny link, dzięki!


Cytat:
Napisane przez Inw Pokaż wiadomość
(...)
No właśnie żeby było śmieszniej to jesteśmy komputerowi, ale w zupełnie innych działkach Telefony, tablety, gadżety - czarna magia, bo nigdy nie korzystaliśmy. Znaczy z telefonów tak, ale do dzwonienia tylko A to w sumie duża działka i tak na szybko rozpoznać ciężko, lepiej już zapytać co się komu sprawdza niż zupełnie w ciemno brać. Bo na dokształcanie głębsze w temacie nie mam teraz siły.
A co chcesz robić na tym tablecie? Książki czytać, czy na necie śmigać? Z mojego doświadczenia, beznadziejnie pisze się dłuższe wypowiedni na dużym ekranie dotykowym


Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Znowu mam skurcze. Boli znowu wszystko.
Chcę porodu
Biedna
Może idź na jakiś spacer, jeśli dasz radę? Niby ruch może wywołać poród?
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:56   #2458
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Co do technicznych spraw to ja od 2006 roku, a mój TZ wcześniej pracujemy na kompach z OSX (czyli Apple) i nie uważam, by to było przepłacanie za markę. System osx (czy ios) jest bardzo stabilny i intuicyjny (moim zdaniem dużo prostszy w obsłudze niż Windows + Apple ma fajne darmowe programy, a jesli płatne to nie są takie drogie jak w przypadku Microsoftu, ma też przyjaźniejsze licencje), poza tym Apple wykorzystuje zazwyczaj najnowsze technologie. Moj laptop Mac Book Pro jest z 2007 roku i całkiem dobrze śmiga, spokojnie mogłabym go używać kolejne 2 lata (ale marze, by za rok kupić nowego, a ten oddam swojej pasierbicy). Mam iPhone 4 ponad trzy lata i tez bardzo dobrze się spisuje, a ja korzystam z wielu jego funkcji - eksploatuje go dosyć mocno.
Urządzenia Apple są drogie to fakt. Jeśli jednak nie ma się zamiaru wymieniać ich co chwilę to jest to opłacalny wydatek.
Ostatnio kupiłam iPada 4 z Retiną 128 GB w świetnej cenie (bardzo staniały, bo obecnie jest na topie iPad Air).
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:58   #2459
Inw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 453
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość
Na samą firmę narzekać nie mogę, narzekam na moje 512 mb które rok temu było "normą", tablety z 1 gb ramu kosztowaly grubo ponad tysiaka. Teraz to już raczej norma ten 1 gb ramu - i na to musisz zwrocić uwagę, bo w mojej sytuacji 40 % ramu czasem sam system zżera. A gdzie aplikacje?
a z drugiej strony, urósł mi apetyt w miarę jedzenia chciałam żeby czytać na nim książki, do tego jak najbardziej się sprawdza. Do wizażu, fb, gg, poczty też się sprawdza. Ale już yt, gierki - to dla niego już za dużo
Mi potrzebny do tylko wizażu No, może od wielkiego dzwonu na pocztę wejdę, ale nie lubię z nieznanych sobie urządzeń tam włazić.

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
dawaj dawaj po tych schodach

może zaproponuj, że na oddziale okna pomyjesz- to na pewno przyspieszy
No nie, jak zaproponuje mycie okien to będą ją trzymać na oddziale do wiosny
Inw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:00   #2460
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez sadlaczyca Pokaż wiadomość
(...)
Te dwie laski co dziś miały wywołanie już urodziły, jedna już chyba koło 12 ja też tak chcę! Siup, chlup i maluch w ramionach
Ja wczoraj idąc na porodówkę przechodziłam przez oddzał dla matek z dziećmi, i widziałam takie maleństwa piękne u mamuś na rączkach, normalnie chciałam zachylić, pod pachę i w długą


Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
Ale czad!

Ale te dzieciaczki nasze biedne zwinięte są w tych brzuchach - biedactwa, pewnie wszystko ich tam ciśnie i wkurza...
I dlatego nam na żebrach stepują, dla równowagi, coby i nam za dobrze na świecie nie było?
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-22 09:28:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.