Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-15, 13:02   #2461
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Inw Pokaż wiadomość
No nie, jak zaproponuje mycie okien to będą ją trzymać na oddziale do wiosny
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:03   #2462
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Inw Pokaż wiadomość
Mi potrzebny do tylko wizażu No, może od wielkiego dzwonu na pocztę wejdę, ale nie lubię z nieznanych sobie urządzeń tam włazić.
Tablet to trochę taka zabawka, jesli potrzebny Ci tylko do netu to większość będzie Ci odpowiadała. Ja bym porównała jeszcze parametry jakości wyświetlacza i aparatu foto, żebyś mogła przy okazji robić foty maluchowi
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:04   #2463
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Roane jaki ten bugaboo chcialas konkretnie?

Wysłane z mojego KB901 przy użyciu Tapatalka
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:05   #2464
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Co do technicznych spraw to ja od 2006 roku, a mój TZ wcześniej pracujemy na kompach z OSX (czyli Apple) i nie uważam, by to było przepłacanie za markę. System osx (czy ios) jest bardzo stabilny i intuicyjny (moim zdaniem dużo prostszy w obsłudze niż Windows + Apple ma fajne darmowe programy, a jesli płatne to nie są takie drogie jak w przypadku Microsoftu, ma też przyjaźniejsze licencje), poza tym Apple wykorzystuje zazwyczaj najnowsze technologie. Moj laptop Mac Book Pro jest z 2007 roku i całkiem dobrze śmiga, spokojnie mogłabym go używać kolejne 2 lata (ale marze, by za rok kupić nowego, a ten oddam swojej pasierbicy). Mam iPhone 4 ponad trzy lata i tez bardzo dobrze się spisuje, a ja korzystam z wielu jego funkcji - eksploatuje go dosyć mocno.
Urządzenia Apple są drogie to fakt. Jeśli jednak nie ma się zamiaru wymieniać ich co chwilę to jest to opłacalny wydatek.
Ostatnio kupiłam iPada 4 z Retiną 128 GB w świetnej cenie (bardzo staniały, bo obecnie jest na topie iPad Air).
A to akurat popieram, Windows jest denny, dużo mu brakuje do Apple'a
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:06   #2465
Inw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 453
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
A co chcesz robić na tym tablecie? Książki czytać, czy na necie śmigać? Z mojego doświadczenia, beznadziejnie pisze się dłuższe wypowiedni na dużym ekranie dotykowym
Na necie śmigać wyłącznie. Może jeśli się sprawdzi taka opcja to na zakupy zabierać w charakterze interaktywnej listy zakupów połączonej z testerem czy promocja to faktycznie promocja
Właśnie tak mi się kojarzyło że sporo dziewczyn narzekało na pisanie po ekranie, więc stąd pomysł na wbudowane miejsce na kartę aero i na usb mogłabym podpinać klawiaturkę jakąś.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Co do technicznych spraw to ja od 2006 roku, a mój TZ wcześniej pracujemy na kompach z OSX (czyli Apple) i nie uważam, by to było przepłacanie za markę. System osx (czy ios) jest bardzo stabilny i intuicyjny (moim zdaniem dużo prostszy w obsłudze niż Windows + Apple ma fajne darmowe programy, a jesli płatne to nie są takie drogie jak w przypadku Microsoftu, ma też przyjaźniejsze licencje), poza tym Apple wykorzystuje zazwyczaj najnowsze technologie. Moj laptop Mac Book Pro jest z 2007 roku i całkiem dobrze śmiga, spokojnie mogłabym go używać kolejne 2 lata (ale marze, by za rok kupić nowego, a ten oddam swojej pasierbicy). Mam iPhone 4 ponad trzy lata i tez bardzo dobrze się spisuje, a ja korzystam z wielu jego funkcji - eksploatuje go dosyć mocno.
Urządzenia Apple są drogie to fakt. Jeśli jednak nie ma się zamiaru wymieniać ich co chwilę to jest to opłacalny wydatek.
Ostatnio kupiłam iPada 4 z Retiną 128 GB w świetnej cenie (bardzo staniały, bo obecnie jest na topie iPad Air).
Milko u mnie niestety iPady odpadły w przedbiegach, bo do wydania mamy to co na bonach zebraliśmy, a nawet najtańsze iPady się nie zbliżają do 500zł. Ale dzięki za informacje
Inw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:08   #2466
patrycjja
Zadomowienie
 
Avatar patrycjja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 1 707
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
5 min się zastanawiałam co to jest
Patrzę na to słowo i zastanawiam się jak się ono odmienia
Czasami idzie się pogubić
kakałko to moja pieszczotliwa nazwa dla ulubionego napoju tej ciąży





Cytat:
Napisane przez isia4891 Pokaż wiadomość
Moja żona Isia urodziła dziś Marcelka 4390 i 60 cm
Gratulacje ! toż to kawał dziecia

Odespać chyba nie odespałam, bo równo co godzinę ktoś dzwonił i coś chcial
Jedyna informacja jaką przyswoiłam to, że w piątek rano mam ktg
Dzisiaj mąż odbierze moje wyniki z paciorkowcem - dzwonilam do lab i chociaż wysłali do mojej przychodni to naszykują mi odpis. Cieszę się, bo przynajmniej nie będę musiała już tam jechac.

I od nocy myślę o pierogach chyba też TŻ do pierogarni po drodze zagonie

Gosia 15 się jeszcze nie skończył - trzeba być dobrej myśli


I jeszcze piszecie co do systemów. Mój tablet - android - używałam kilka razy i jakoś mi się znudził. Wyciągnęłam stary telefon na andro, ściągnęłam aplikacje forum i mam takie malenstwo pod ręką cały czas i jestem zadowolona.
Na windowsie kupiłam ostatnio telefon "na święta" jako prezent. Myslalam, że bedzie gorzej ale jest ok. Tam mam taptalka też do forum, ale oryginalna aplikacja jest lepsza, tylko nie dostępna.
A i tak najbardziej zadowolona jestem z malego notebooka acera, bo to i "normalny" komputer i na przyzwoite gabaryty
I jeszcze - długi czas miałam androida i chociaż bywało, że z nudów pakowałam w niego co moglam (etap fascynacji wszelkimi aplikacjami) to nie narzekam, bo na prawdę nie zdarzyło mi się żeby się zacinal
No to się powymądrzałam
__________________
patrycjja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:13   #2467
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Roane jaki ten bugaboo chcialas konkretnie?
Chciałam Cameleona 3 edycji, nie znalazłam żadnego w kolorystyce która mi się podoba, a dokupienie akcesoriów w kolorze jaki mi odpowiada kosztowałoby drugie tyle co wózek Wszystkie które znalazłam w swojej części IE były w trzech kolorach: beżowe, czerwone lub czarno-szaro-bure, a jak chciałam żłóty jak kaczuszka albo zielony A nie chciałam go kupować przez neta, bo to spory wydatek i wolałbym jednak go obejrzeć, wymacać.
Tak wogóle to nie wzgardziłabym Cameleonem 4 edycji, ale cena jest z kosmosu

Ostatnio oglądałam Tako Jumper X, któraś z dziewczyn tutaj nawet pisała że taki ma czy miała i spoko jest, i chyba na niego się zdecyduję.
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 13:13   #2468
mengazhu
Zadomowienie
 
Avatar mengazhu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 181
GG do mengazhu
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Nietopyrek, super!
A jak u Ciebie wyglądała pierwsza ciąża i poród? Ciężko było?
Ciąża przebiegła bez problemów. Problemy zaczęły sięna porodówce, ale nie będę pisać teraz bo musiałabym wrócić wspomnieniami do tego. Mąż sięmodliłi o mnie, i o dziecię. Zakończyło się dobrze, dzięki właśnie cc. Poród w szpitalu oczywiście trwał baardzo długo. Dlatego się boję, zwyczajnie się teraz boję. I dopadło mnie to teraz, na koncówce.
__________________
Kto chce, szuka sposobu,
kto nie chce - szuka powodu.
mengazhu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:14   #2469
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Obiadek zrobiony, zjadłam już miseczkę ogórkowej

Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę ze możecie już się zajmować maluszkami, ja też już bym chciała i nawet przez tak silne pragnienie nie boję się porodu, w ogóle to zaczęłam myśleć o porodzie jak o początku wielkiego szczęścia....już nie mogę się doczekać
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:15   #2470
selena85
Wtajemniczenie
 
Avatar selena85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 077
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

" (...) Nie wierzcie mamom, babciom i koleżankom, które mówią, że poród to mistyczne przeżycie, a widok maluszka wynagradza całe cierpienie. Nie dość, że w naszym kraju trudno rodzić po ludzku, to ból jest naprawdę nie do zniesienia. Najgorsze, że towarzyszy mi do dzisiaj. Gdybym mogła cofnąć czas, nie wahałabym się ani chwili – zrobiłabym cesarkę w prywatnej klinice, gdzie miałabym własny pokój i maluszka w łóżeczku obok. A tak dostałam nieźle w kość i jeszcze zmarnowano mi trzy pierwsze miesiące życia mojego synka. Bo nie mogę się cieszyć nim na 100 %, gdy czuję się do niczego, wszystko mnie jeszcze boli, z trudem nawet się poruszam!
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy i życzę Wam, abyście trafiły do lepszych, bardziej przyjaznych placówek niż ja. Mimo wszystko, macierzyństwo to piękna rzecz. Ale nikt mi nie wmówi, że poród to wspaniałe doświadczenie. Mnie zmieniło na zawsze.
Edyta"


Całość opowieści pani Edyty: http://www.supermamy.pl/szafa/3528/L...okorzenie.html
__________________
"Jak wychować szczęśliwe dziecko" John Medina
"Mamo, Tato co Ty na to? 1,2,3" Paweł Zawitkowski
"Język Niemowląt" Tracy Hogg, Melinda Blau
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20140129744753.html
selena85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:15   #2471
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Inw Pokaż wiadomość
The light a podpowiedz jaki to program? Same androidy i tak na empiku, więc przyda mi się na pewno
Mogę powiedzieć o telefonie bo na tablecie korzystałam akurat z win8 kilka dni i było ok.

Co do telefonu:
Mam androida miui a nie tego standardowego,
Instalacja swypea moim zdaniem konieczność (nie piszesz literka po literce tylko "przesuwasz"palcem po klawiaturze. Na początku słownik nie zawsze ma słowa które masz na myśli ale je dodajesz i później jest ok.

Do ochrony LBE privacy lifeguard ja mam wersję 3.0.1009 (
http://www.androiddrawer.com/237/dow...-1009-app-apk/)
Po każdym zainstalowaniu aplikacji pyta Cię on o to co dana aplikacja ma wysyłać i masz możliwość blokowania.
Użytkownicy nawet sobie nie zdają sprawy co wysyłają o sobie instalując aplikacje.
Ja zawsze wyłączam śledzenie mojej pozycji,id telefonu, mój nr telefonu (po co im?), ustawiam, żeby dostęp do internetu był tylko przez wifi dla danej aplikacji.

Do tego wchodzę w ustawienia już konkretnej aplikacji bo np. strasznie mnie denerwowal wizaż, że co chwilę powiadomienia miałam o nowej odpowiedzi na każdym z wątków które subskrybowalam i to sobie wyłączyłam.

Musisz poczytać na necie albo najlepiej jak masz męża/kolegę technicznego albo informatyka/geeka/pasjonata technologii


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
The light jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 13:21   #2472
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez patrycjja Pokaż wiadomość
kakałko to moja pieszczotliwa nazwa dla ulubionego napoju tej ciąży
(...)
Ja też mówię kakałko, więc od razu zajarzyłam Zmuszam się do picia, bo wapń, a kakałko to najbardziej zjadliwa forma mleka. Poza budyniem czekoladowym, zwanym przeze mnie buniem

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez The light Pokaż wiadomość
(...)
Instalacja swypea moim zdaniem konieczność (nie piszesz literka po literce tylko "przesuwasz"palcem po klawiaturze. Na początku słownik nie zawsze ma słowa które masz na myśli ale je dodajesz i później jest ok.
Obiema rękami sie podpisuję. Trzeba kilku dni cierpliwości żeby nauczyć się efektywnie "słajpować", ale jak już człowiek się nauczy to jest naprawdę super. A ta aplikacja to chyba z apple'a zerżnięta jest
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:22   #2473
JustiLbn
Raczkowanie
 
Avatar JustiLbn
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 159
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Witam się w 35 t.c. Jeszcze 2 tyg. i będę spokojna o malutką. Wczoraj zafundowała mi dzień bez ruchów. Miałam na IP jechać w nocy, ale dostała czkawki i minimalnie się poruszyła. Dziś jest już ok. Ale ona już mnie nie kopie Tylko smyra, tęsknię za kopniakami Ja nie sypiam wcale. Do 3-4 w nocy się męczę, ale oczy mnie bolą i nie daję rady na kompie siedzieć. Potem zasypiam i biegam co godzinę siku, aż do godziny 11.

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Zmykam, dobrej nocy i dalej prosze o kciuki za Krzysia. Czeka nas trudny czas ale damy rade)
Kochana , ale Ty jesteś dzielna kobieta. Tak wspaniale piszesz Ja bym się a pewno załamała, jestem słaba psychicznie, ale Ty jesteś najlepszą mamą jaką Krzysio mógł sobie wybrać. Będę się modliła za Twojego synka, ciągle o was myślę.

Cytat:
Napisane przez patrycjja Pokaż wiadomość
Z tym wietrzeniem to na pewno pomaga - samo to, że na świeżym powietrzu nawet dzieci lepiej śpią
Do tego ciepłe mleko i powinno zadziałać. W praktyce niestety różnie bywa - szczególnie w ciąży, kiedy organizm psikusy nam robi.

A co do sprayu. Sama kiedyś dostalam od lekarza zalecenie płukania wodą morska - i przyznam, że użyłam raz czy dwa, bo mi kompletnie nie leżało. Ale ja i z płukaniem gardła mam problemy :p
A katar śmieje się, że to mój główny objaw ciąży. Od początku mam. Raz lepiej raz gorzej, ale jest cały czas. W skrainych przypadkach z chusteczki zwijam tampona, wsadzam w nos i przyznam że to mnie ratuje, a i oddychać pozwala
Katar to mój best friend w ciąży. Przed zajściem też miałam, ale nie cąły czas. teraz śluzówka zwężona ciągle. Nie cierpię płukać gardła , mam taki odruch

Cytat:
Napisane przez Le La Pokaż wiadomość

kurna Alek od 2h odprawia cyrki, a ja i maz padamy juz maz go przewinal, teraz go karmie i mose w koncu usnie
Gdybyś była bliżej, to bym się zajęła Twoim sykiem, I tak nie sypiam w nocy, to bym się chociaż przydała.
Cytat:
Napisane przez sadlaczyca Pokaż wiadomość
Jeju laski.. Zwolnijcie..

Ja dziś raczej nie rodze, wybrali jakieś dwie kobietki. Więcej nie mogą bo mała porodowka.
Yyy to u was jakieś losowanie? Łapanka?

Cytat:
Napisane przez sadlaczyca Pokaż wiadomość
A mi zdaje się odchodzi czopus, są brązowe nitki
Czopuś, czopuś, czopuś

Cytat:
Napisane przez isia4891 Pokaż wiadomość
Moja żona Isia urodziła dziś Marcelka 4390 i 60 cm
Gratulacje, ale kawał chłopa, dzielna żonka

Cytat:
Napisane przez mengazhu Pokaż wiadomość
A! I chciałam powiedzieć, że mój syn się przekręcił. Ułożył się główką na dól mimo, że jest klocek i już jesteśmy w 39 tc! I miałąm dziś robione usg.
No to świetnie, że się przekręcił, ale upieraj się na CC. Przecież nie jesteś przygotowana, nie powinni Cię męczyć w te sposób.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Z tego co czytałam to wzrok w czasie ciąży może się pogorszyć.
Słuch niestety też może się pogorszyć Ja mam wadę słuchu, niedosłuch. Był na poziomie 30%, jeszcze ie wykupiłam aparatu, ale teraz czuję, że 5 tysięcy pójdzie jak nic Po ciąży odświeżę badania, ale spodziewam się kolejnych procentów ubytku.
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/aa23db2c38.png

19.02.2014 g 18.20 Alicja moje marzenia się spełniły.
JustiLbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:23   #2474
selena85
Wtajemniczenie
 
Avatar selena85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 077
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

senira666 w nocy buszowała na Wizażu a teraz jej nie widać
__________________
"Jak wychować szczęśliwe dziecko" John Medina
"Mamo, Tato co Ty na to? 1,2,3" Paweł Zawitkowski
"Język Niemowląt" Tracy Hogg, Melinda Blau
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20140129744753.html
selena85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:24   #2475
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Inw Pokaż wiadomość
Na necie śmigać wyłącznie. Może jeśli się sprawdzi taka opcja to na zakupy zabierać w charakterze interaktywnej listy zakupów połączonej z testerem czy promocja to faktycznie promocja
Właśnie tak mi się kojarzyło że sporo dziewczyn narzekało na pisanie po ekranie, więc stąd pomysł na wbudowane miejsce na kartę aero i na usb mogłabym podpinać klawiaturkę jakąś.

Milko u mnie niestety iPady odpadły w przedbiegach, bo do wydania mamy to co na bonach zebraliśmy, a nawet najtańsze iPady się nie zbliżają do 500zł. Ale dzięki za informacje
Ok, rozumiem Na pewno uda Ci się kupić coś do netu po prostu.
Pisanie na dotykowej klawiaturze to kwestia przyzwyczajenia. faktycznie nie jest tak wygodne jak na tradycyjnej, ale można się przyzwyczaić

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
A to akurat popieram, Windows jest denny, dużo mu brakuje do Apple'a


Windows jest dobry/lepszy dla programistów, bo jak ktoś umie i lubi to można samemu "pokombinować" Ja, choć jeszcze załapałam sie na czasy DOSa to wolę, by program służył mi prosto i bez problemów Aż taka ambitna nie jestem
Nie pracowałam nigdy na Linuxie (tylko na uczelni miałam w kompach), ciekawa jestem jak ten system się spisuje

A kiedyś myślałam, że się nie przerzucę całkowicie na OS X
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:24   #2476
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Isia gratulacje

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
No te chłopaki straszne uparciuchy
Oj strasznie. Mnie coś męvczyło w urzedzie ale przeszło. Kurcze mam juz dosć tego.
Gosiau oczywiscie dopinguje
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:28   #2477
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Roane mnie tez sie strasznie zielony podoba. Ale cena z kosmosu fakt.

Co do tableta, fakt ze pisze sie gorzej niz na komputerze, ale to kwestia wprawy. Ja jesten ze swojego zadowolona. Szzegolnie, ze wreszcie zaczne czytac ksiazki, bo na lapku mi nie wygodnie.

Wysłane z mojego KB901 przy użyciu Tapatalka
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:29   #2478
patrycjja
Zadomowienie
 
Avatar patrycjja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 1 707
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
senira666 w nocy buszowała na Wizażu a teraz jej nie widać
Coś mi się gdzieś o oczy "obiło", że dorwała samochód i miala jechac do koleżanki i na ciuchy
Tak się mnie wydaje

A apropo ciuchów, kurcze sama bym poszla, bo dawno nie bylam. Ale mam dziwna tendencje do oglądania tylko tych malenstw, a tego mam pod dostatkiem. Nie wiem czemu te ciut większe mnie nie kręcą.

Aa wczoraj kupiliśmy kosz mojżesza. Zapomnialam całkiem. Ale pochwale się jak go złożę do kupy, bo od razu części do prania zgarnełam - w zasadzie nie ma z czym zwlekać
__________________
patrycjja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:36   #2479
Inw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 453
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez patrycjja Pokaż wiadomość
I jeszcze piszecie co do systemów. Mój tablet - android - używałam kilka razy i jakoś mi się znudził. Wyciągnęłam stary telefon na andro, ściągnęłam aplikacje forum i mam takie malenstwo pod ręką cały czas i jestem zadowolona.
Na windowsie kupiłam ostatnio telefon "na święta" jako prezent. Myslalam, że bedzie gorzej ale jest ok. Tam mam taptalka też do forum, ale oryginalna aplikacja jest lepsza, tylko nie dostępna.
A i tak najbardziej zadowolona jestem z malego notebooka acera, bo to i "normalny" komputer i na przyzwoite gabaryty
I jeszcze - długi czas miałam androida i chociaż bywało, że z nudów pakowałam w niego co moglam (etap fascynacji wszelkimi aplikacjami) to nie narzekam, bo na prawdę nie zdarzyło mi się żeby się zacinal
No to się powymądrzałam
Hehe, dzięki za wkład informacyjny Ja właśnie coś potrzebuję rozmiaru kanapowego, bo jak nie sprawdzam na bieżąco to potem kilka dni nadrobić wątku nie mogę

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Ostatnio oglądałam Tako Jumper X, któraś z dziewczyn tutaj nawet pisała że taki ma czy miała i spoko jest, i chyba na niego się zdecyduję.
My prawie wybraliśmy Tako City, ale mąż przymierzył stelaż do auta i odpadł niestety. Nie wiem jak Jumper, ale City wydawał się fajny Z tym że ręki i nogi sobie uciąć nie dam, bo jednak nie testowaliśmy "na żywo" tylko w sklepie.

Cytat:
Napisane przez The light Pokaż wiadomość
Mogę powiedzieć o telefonie bo na tablecie korzystałam akurat z win8 kilka dni i było ok.

Co do telefonu:
Mam androida miui a nie tego standardowego,
Instalacja swypea moim zdaniem konieczność (nie piszesz literka po literce tylko "przesuwasz"palcem po klawiaturze. Na początku słownik nie zawsze ma słowa które masz na myśli ale je dodajesz i później jest ok.

Do ochrony LBE privacy lifeguard ja mam wersję 3.0.1009 (
http://www.androiddrawer.com/237/dow...-1009-app-apk/)
Po każdym zainstalowaniu aplikacji pyta Cię on o to co dana aplikacja ma wysyłać i masz możliwość blokowania.
Użytkownicy nawet sobie nie zdają sprawy co wysyłają o sobie instalując aplikacje.
Ja zawsze wyłączam śledzenie mojej pozycji,id telefonu, mój nr telefonu (po co im?), ustawiam, żeby dostęp do internetu był tylko przez wifi dla danej aplikacji.

Do tego wchodzę w ustawienia już konkretnej aplikacji bo np. strasznie mnie denerwowal wizaż, że co chwilę powiadomienia miałam o nowej odpowiedzi na każdym z wątków które subskrybowalam i to sobie wyłączyłam.

Musisz poczytać na necie albo najlepiej jak masz męża/kolegę technicznego albo informatyka/geeka/pasjonata technologii
The light dzięki za linka, zajrzę sobie zaraz
Ja się właśnie tego ostatniego obawiam, że jednak będę musiała poczytać na necie Bo jakby się zastanowić to i ja techniczna i mąż, ale męża nie mam sumienia męczyć jak na dwa etaty robi teraz z remontem, a mój osobisty zapał do techniki od jakiegoś czasu jest mocno ograniczony, i to dwustronnie - z jednej strony ogranicza go żelek i jego zapchany procesor, z drugiej tyłek i plecy rwące od siedzenia przed kompem Z dwojga złego wolałabym żeby odpuścił żelek, wtedy szybciej by szło i tyłek by mniej siedzenia zaliczył
Inw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 13:37   #2480
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
senira666 w nocy buszowała na Wizażu a teraz jej nie widać
Poszalała jak zając w kapuście to teraz pewnie odsypia


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
(...)
Windows jest dobry/lepszy dla programistów, bo jak ktoś umie i lubi to można samemu "pokombinować" Ja, choć jeszcze załapałam sie na czasy DOSa to wolę, by program służył mi prosto i bez problemów Aż taka ambitna nie jestem
Nie pracowałam nigdy na Linuxie (tylko na uczelni miałam w kompach), ciekawa jestem jak ten system się spisuje

A kiedyś myślałam, że się nie przerzucę całkowicie na OS X
Ja piszę z punktu widzenia zwykłego, szarego człowieka Zawsze było mi zwyczajnie szkoda kasy na apple'a, więc musiałam żyć z Windowsem.
Kiedyś miałam ubuntu przez kilka miesięcy, bo obraziłam się na windowsa (system mi padł i straciłam dużo ważnych danych, m.in. zdjęcia których nie udało mi się odzyskać, ja dureń który nie miał kopii zapasowej), i nie było źle, tylko odwyk od gier był bolesny Ale to było dawno temu
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:38   #2481
830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 702
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez sadlaczyca Pokaż wiadomość
Justien, to nie Ty polamalas deskę sedesowa i łóżko? :p to mąż z kurtki będzie miał radoche a poważnie to przykro mi, akurat na mrozy i śniegi musiało Ci się przytrafić..
Tak to ja Na szczęście odkryłam że kurtka ma zatrzaski Daje radę na razie. Łóżko naprawione, chociaż na dniach kupimy nowe do nowego mieszkania (boszzzzz kiedy ja się przeprowadzę?? ) deska też nowa już jest
830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:38   #2482
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez The light Pokaż wiadomość
Mogę powiedzieć o telefonie bo na tablecie korzystałam akurat z win8 kilka dni i było ok.

Co do telefonu:
Mam androida miui a nie tego standardowego,
Instalacja swypea moim zdaniem konieczność (nie piszesz literka po literce tylko "przesuwasz"palcem po klawiaturze. Na początku słownik nie zawsze ma słowa które masz na myśli ale je dodajesz i później jest ok.

Do ochrony LBE privacy lifeguard ja mam wersję 3.0.1009 (
http://www.androiddrawer.com/237/dow...-1009-app-apk/)
Po każdym zainstalowaniu aplikacji pyta Cię on o to co dana aplikacja ma wysyłać i masz możliwość blokowania.

Użytkownicy nawet sobie nie zdają sprawy co wysyłają o sobie instalując aplikacje.
Ja zawsze wyłączam śledzenie mojej pozycji,id telefonu, mój nr telefonu (po co im?), ustawiam, żeby dostęp do internetu był tylko przez wifi dla danej aplikacji.

Do tego wchodzę w ustawienia już konkretnej aplikacji bo np. strasznie mnie denerwowal wizaż, że co chwilę powiadomienia miałam o nowej odpowiedzi na każdym z wątków które subskrybowalam i to sobie wyłączyłam.

Musisz poczytać na necie albo najlepiej jak masz męża/kolegę technicznego albo informatyka/geeka/pasjonata technologii
Ja się nie znam na Androidzie, ale ten program do ochrony wydaje się być bardzo fajny. To ważne, żeby różne rzeczy nie instalowały się samoistnie bez naszej zgody.

Cytat:
Napisane przez JustiLbn Pokaż wiadomość
Słuch niestety też może się pogorszyć Ja mam wadę słuchu, niedosłuch. Był na poziomie 30%, jeszcze ie wykupiłam aparatu, ale teraz czuję, że 5 tysięcy pójdzie jak nic Po ciąży odświeżę badania, ale spodziewam się kolejnych procentów ubytku.
O matko, współczuję. Rozumiem, że to wpływ całej tej zmienionej gospodarki hormonalnej?
A tak w ogóle to nie będziesz miała jakiegoś dofinansowania na ten aparat?
(chociaż ja swoje wyrównujące wkładki do butów robię prywatnie, koszt jednej pary to 650 zł i nie można ich przekładać, dlatego zdana jestem na monotonny typ obuwia )

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Co do tableta, fakt ze pisze sie gorzej niz na komputerze, ale to kwestia wprawy. Ja jesten ze swojego zadowolona. Szzegolnie, ze wreszcie zaczne czytac ksiazki, bo na lapku mi nie wygodnie.
ja tez na tablecie zaczęłam czytac ksiązki, w kompie nie lubię
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:39   #2483
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Hej
ISIA gratulacje kawał chłopaka

mam pytanie czop musi być podbarwiony krwią? Bo taki galaretkowy glutek mi wyleciał...
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:44   #2484
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Kootek_mamrotek, Roane, dzięki za rady w sprawie konta na FB. Wrócę od gina to będę kombinować. Teraz powoli muszę się zbierać. Zaliczyłam kąpiel i golenie (czyli akrobatykę łazienkową ). Jeszcze jakiś make-up zrobię, by poczuć się jak człowiek i spadam.
Proszę o magiczne kciuki za pozytywne wieści o małym i za termin cc.
Do wieczora!
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:48   #2485
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Ja piszę z punktu widzenia zwykłego, szarego człowieka Zawsze było mi zwyczajnie szkoda kasy na apple'a, więc musiałam żyć z Windowsem.
Kiedyś miałam ubuntu przez kilka miesięcy, bo obraziłam się na windowsa (system mi padł i straciłam dużo ważnych danych, m.in. zdjęcia których nie udało mi się odzyskać, ja dureń który nie miał kopii zapasowej), i nie było źle, tylko odwyk od gier był bolesny Ale to było dawno temu
No tak Ja kupiłam sobie komputer Apple jak już było mnie na niego stać, czyli późno (koło trzydziestki), przedtem oczywiście PC zawsze był.
Współczuję wywalenia systemu i utraty danych - ja w pracy średnio co 2 lata miałam taką sytuację. Potem już robiłam ciągle kopie zapasowe.
Minusem duzym jest to, że na OS X jest malo gier, a jak sa to zazwyczaj duuuuzo droższe (teraz trochę się to zmienia).
O, nie znam ubuntu, zaraz zobacze co to. EDIT: już sprawdziłam, fajne.

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Kootek_mamrotek, Roane, dzięki za rady w sprawie konta na FB. Wrócę od gina to będę kombinować. Teraz powoli muszę się zbierać. Zaliczyłam kąpiel i golenie (czyli akrobatykę łazienkową ). Jeszcze jakiś make-up zrobię, by poczuć się jak człowiek i spadam.
Proszę o magiczne kciuki za pozytywne wieści o małym i za termin cc.
Do wieczora!
Powodzenia! Kciuki trzymane
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:48   #2486
patrycjja
Zadomowienie
 
Avatar patrycjja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 1 707
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość
Hej
ISIA gratulacje kawał chłopaka

mam pytanie czop musi być podbarwiony krwią? Bo taki galaretkowy glutek mi wyleciał...
No mi dokladnie w nowy rok taki się pojawił (może trochę w żółtym odcieniu) i od tamtej pory cisza :p i nie wiem co to było, ale obstawiam, że jakiś fragment czopa sobie odpadł ale ja lekarzem nie jestem
__________________
patrycjja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:51   #2487
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

mengazhu
Robiłaś jakieś ćwiczenia żeby dzieć się przekręcił?

Miałaś miednicowe ułożenie ale jakie? Tzn jak nóżki miał ułożone?

Pytam bo ja mam podłużne ale szpital w którym chce rodzić wymaga wizyty weryfikacyjnej u ordynatora a najpierw i tak muszę mieć skierowanie od mojego prowadzącego.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez The light
Czas edycji: 2014-01-15 o 13:55
The light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:52   #2488
Inw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 453
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ok, rozumiem Na pewno uda Ci się kupić coś do netu po prostu.
Pisanie na dotykowej klawiaturze to kwestia przyzwyczajenia. faktycznie nie jest tak wygodne jak na tradycyjnej, ale można się przyzwyczaić




Windows jest dobry/lepszy dla programistów, bo jak ktoś umie i lubi to można samemu "pokombinować" Ja, choć jeszcze załapałam sie na czasy DOSa to wolę, by program służył mi prosto i bez problemów Aż taka ambitna nie jestem
Nie pracowałam nigdy na Linuxie (tylko na uczelni miałam w kompach), ciekawa jestem jak ten system się spisuje

A kiedyś myślałam, że się nie przerzucę całkowicie na OS X
Do kombinowania to chyba linuksowe systemy najlepsze jednak, chyba że chodziło Ci o programowanie w sensie pisania zarobkowo kodu A teraz do takiego użycia w rodzaju przeglądanie sieci to chyba linuksy nie odbiegają od windy, z grami tylko się trzeba pobawić żeby móc skorzystać.

Mam nadzieję że żelek nie jest jeszcze aż tak rozbudowany i dam radę ogarnąć na przyzwoitym poziomie tableta z androidem, ale jakbym nagle zaczęła wrzucać spam na forum to znaczy że jednak nie ogarnęłam i ktoś mi konto zakosił

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Ja piszę z punktu widzenia zwykłego, szarego człowieka Zawsze było mi zwyczajnie szkoda kasy na apple'a, więc musiałam żyć z Windowsem.
Kiedyś miałam ubuntu przez kilka miesięcy, bo obraziłam się na windowsa (system mi padł i straciłam dużo ważnych danych, m.in. zdjęcia których nie udało mi się odzyskać, ja dureń który nie miał kopii zapasowej), i nie było źle, tylko odwyk od gier był bolesny Ale to było dawno temu
Hehe, ja miałam podobnie kiedyś Ale teraz już z grami się dawno pożegnałam, więc u mnie właśnie linuch stoi. W sumie jak się zastanowię to ja i zwykłego komputera dawno nie używałam do niczego prawie oprócz przeglądania netu
Inw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:52   #2489
patrycjja
Zadomowienie
 
Avatar patrycjja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 1 707
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Kootek_mamrotek, Roane, dzięki za rady w sprawie konta na FB. Wrócę od gina to będę kombinować. Teraz powoli muszę się zbierać. Zaliczyłam kąpiel i golenie (czyli akrobatykę łazienkową ). Jeszcze jakiś make-up zrobię, by poczuć się jak człowiek i spadam.
Proszę o magiczne kciuki za pozytywne wieści o małym i za termin cc.
Do wieczora!

Wszystko bedzie ok i będziesz wiedziała, kiedy przywitasz się z maluszkiem
__________________
patrycjja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:53   #2490
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Ale naskrobałyście nadrabiam i nadrabiam ....

Cytat:
Napisane przez Inw Pokaż wiadomość
Uzbierane mamy prawie 500zł w kartach prezentowych, to raczej apple odpada, ciekawe czy w pozostałych systemach jakiś wybór będzie. Dla mnie każdy i tak będzie wymagał opanowania, bo telefony mamy z mężem jeszcze z systemami bez-nazwowymi, a w windows zatrzymałam się na xp i absolutnych podstawach 7, więc w zasadzie jest mi obojętne od strony obsługi co to będzie bo ogarnięcie i tak mnie czeka. Kurcze, szkoda że android piszesz że najgorszy, bo z nim chyba najwięcej jest do wyboru Idę zajrzeć na empika czy coś z windą mają w ogóle.
za około 500 zł to nowka z androidem - ale i tutaj można coś sensownego znaleźć. tylko najlepiej znajdź kilka modeli które ci się podobają i sprawdź opinie o tych konkretnych modelach... najlepiej szukać info na forach bo ludzie piszą jak jest a nie jak czasami na blogach bo im płacą za dobre słowo.

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Ja mam smartfona dużego, zastanawialiśmy się długo czy tablet czy właśnie note i stwierdziliśmy że jak chce mieć na co dzień przy sobie i telefon i przeglądarkę w dużym wyswietlaczu to lepszy będzie note
system android i szczerze pisząc jest jak dla mnie idealny pod każdym względem
właśnie miałam pisać że telefon z duużym ekranem (które teraz modne są) też jest jakimś rozwiązniem

Cytat:
Napisane przez isia4891 Pokaż wiadomość
Moja żona Isia urodziła dziś Marcelka 4390 i 60 cm
gratulacje !!!

Cytat:
Napisane przez The light Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się, że android jest be.
Trzeba go dobrze skonfigurować najpierw i poczytać jaka się ma wersję.
Cytat:
Napisane przez lidkaa82 Pokaż wiadomość
The light a co do androida to ten program na smartfonie też mozna zainstalować?? Bo ja dopiero świezynka w tych sprawach i sprawiłam sobie tydzień temu tel z androidem, a też słyszałam ze bedzie mi potem mulił i zacinał
ja napisałam że dla mnie jest be -bo mimo rootowania systemu (tak wiem strasznie kombinuje ale nie lubie mieć ograniczonego systemu więc instaluje oryginalny firmowy) i tak dosyć szybko mi się ten sysem wykrzaczał... ale ja bardzo eksploatuje telefony/komputery

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Co człowiek to opinia Ja na przykład wolę androidy od appli, ale z prostego powodu - za apple się przepłaca, można mieć tablet czy lapek o takich samych parametrach jak dany apple znacznie taniej, bo przy jabłku płaci się sporo za znaczek.
W apple płaci się za jakość a nie za znaczek -- apple wiele kasy włożyło w żywotność baterii (najlepsza na rynku) i jakość obrazu -też jeden z lepszych obecnie. No i system którym może posługiwać się i laik i programista. chociaż nie ukrywam że akurat MACi wolą programiści/muzycy/filmowcy/itp.

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
senira666 w nocy buszowała na Wizażu a teraz jej nie widać
dorwałam auto i wybyłam na ploty i zakupy

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Nie pracowałam nigdy na Linuxie (tylko na uczelni miałam w kompach), ciekawa jestem jak ten system się spisuje
oj to ja uwielbiam linuxa można praktycznie wszystko napisać sobie pod siebie

ja nie lubię androidów bo jak dla mnie są zbyt wadliwe i zbyt kłopotliwe chociaż dzięki temu że są jako opensource można sporo rzeczy w nich pozmieniać (ale to dla kombinatorów takich jak ja ) windowsy na tabletach z nieznanych mi przyczyn sporo kosztują chociaż o dziwo na urządzeniach dotykowych spisują się przyzwoicie . mi osobiście najbardziej odpowiadają właśnie urządzenia z IOSem ale co człowiek to opinia.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-22 09:28:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.