Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10 - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-17, 21:50   #3511
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Le La Pokaż wiadomość
Gosia i co Ci na to pomoglo?Masowac? Robic cieple oklady, czy nie? Bo kurcze w jednym artykule pisza, ze cieple, w innym, ze zimne i juz zglupialam
Miałam takie zgrubienia, ale po odciągnięciu laktatorem zniknęły.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 22:16   #3512
Malemalenstwo
Zadomowienie
 
Avatar Malemalenstwo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 040
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez kefii Pokaż wiadomość
dziś o godzinie 18 na świecie pojawił się mój syn Mikołaj 2860g i 51cm poród rodzinny sn
Kefi kochana gratuluje z całego serducha. Właśnie dzisiaj o tobie myślałam, a tu taką nowinę Nati nam przekazała Pozdrawiam
__________________
Oliwia
Malemalenstwo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 22:17   #3513
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Póki co dziś poród mi się nie zapowiada.
Ale może się chociaż wyśpię.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 22:28   #3514
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Lela najpierw cieply oklad rozszerzy kanaliki, potem sciagnac mleko a potem zimny oklad. W szpitalu tak robilam bo myslalam ze mi pekna piersi i podzialalo po jednym razie

Gosia, przykro mi ze tak sie meczysz :/ a poczatkowo mialysmy jeden termin, teraz Hana ma juz prawie 4tyg a Kacperek jeszcze zwleka...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Kefi gratuluje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 22:28   #3515
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość

Gosia, przykro mi ze tak sie meczysz :/ a poczatkowo mialysmy jeden termin, teraz Hana ma juz prawie 4tyg a Kacperek jeszcze zwleka...

A no właśnie. Zaraz o tym powiem Kacperkowi,może to podziała i wylezie

A jak tam u was?
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 22:36   #3516
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
A no właśnie. Zaraz o tym powiem Kacperkowi,może to podziała i wylezie

A jak tam u was?
a dziekuje, leci mała grzeczna bardzo, jak czytam tu jak dziewczyny mają ciężko to tylko trzymam kciuki żeby Hanka się nie zapatrzyła. mam lipę z karmieniem, był laktator bo nie chciała cyca, miałam mało ale tak na 80% potrzeb. uparłam siè na kp i w koñcu nauczyłam i..następnego dnia praktycznie straciłam pokarm teraz pracuję nad laktacją.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 22:37   #3517
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Kluska no to kciuki za laktację!! Super,że trafił ci się taki Aniołek
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 22:55   #3518
pilotka86
Rozeznanie
 
Avatar pilotka86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 998
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

witam wieczorową porą
parę godzin wcześniej miałam okazję poczuć się jak wielofunkcyjny robot tylko mi zrobić zdjęcie
otóż.
siedziałam sobie przy stoliku z laptopem. prawą ręką operowałam myszką (dodawałam ogłoszenia, sprawdzałam pocztę itp) a lewą trzymałam laktator i odciągałam się raz z jednej a raz z drugiej piersi. do tego prawą stopą BUJAŁAM dziecko które było w leżaczku-bujaczku
wszystko to robiłam równocześnie
wsadziłam dzisiaj pierwszy raz córkę do tego leżaczka i prawie od razu pożałowałam, bo okazało się że lubi bujanie jak przerywałam zaczynał się krzyk! aż w końcu ją wyjęłam i pewnie długo nie wsadzę. tak więc siedziałam , odciągałam, bujałam i ogarniałam laptopa i wyglądałam jak siódme nieszczęście


Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
Jestem zła matka :ryczesmarkam: Nie ogarniam czego chce moje dziecko. Nie mam do niego cierpliwości. Coraz częściej mam myśli, ze trzeba było jeszcze poczekać z ta ciąża i ze za 5 lat byłabym lepsza matka Do tego nie mogę sie ogarnąć, właśnie wróciłam ze spaceru po pól godzinie , bo wyszłam w taka pogodę bez folii.
Moje dziecko ma masakryczne odparzoną pupę, a ja nie mogę dojść do tego co mu pomaga a co wręcz przeciwnie Znaczy ze nie ogarniam nawet podstawowej pielęgnacji
A jutro wizyta u dermatologa i strasznie sie nią stresuje. Bo jesli to cos poważnego, to nigdy sobie tego nie daruje
nie wyrzucaj sobie!!! bo się wykończysz!
ja większość rzeczy (a właściwie praktycznie wszystko) robię automatycznie i w ogóle się nad tym nie zastanawiam czy aby dobrze czy źle itp. bo to wg mnie droga prosta do załamania i wyrzutów!
aaa co dobrej matki.... ja w ogóle o tym nawet nie myślę,, może to egoistyczne ale właśnie ten egoizm jakoś mnie trzyma w ryzach.
perfuzjo jak chcesz sobie odpocząć to polecam mój sposób: zostawić dziecko z mężem na jedną czy dwie noce a Ty sobie zrób samotną, spokojną, przespaną noc. rano wstaniesz naładowana akumulatorkami i stęskniona za dzieckiem.

ja taki kryzys miałam w domu na początku kiedy walczyłam o karmienie. w pewnym momencie miałam naprawdę dość i myślałam sobie: "po h.... ja tak się męczę??? po co mi to potrzebne??? dlaczego, jakim cudem ja XY osoba która tak niecierpi drażnienia sutków to znosi???!!! " i wiesz co, potraktowałam to jak próbę dla siebie, jak wyzwanie nie robiłam tego tylko dla dziecka i wcale się tego nie wstydzę.

Cytat:
Napisane przez Switezianka_23 Pokaż wiadomość
Swoją drogą apropos zwątpienia w siebie. Swego czasu byłam na wykładzie pewnego pana, który w kręgach katolickich jest uważany za autorytet od spraw rodzinnych. I ten pan autorytatywnie się wypowiadał co do roli kobiety jako matki-opiekunki twierdząc, że kobieta sama z siebie wie co jest jej dziecku a mężczyzna nie i dlatego to kobieta się powinna dzieckiem zajmować. Dawno takich pierdół nie słyszałam. Już chciałam wstać i powiedzieć, że moja macica jest wybrakowana, bo mi za cholerę nie mówi o co mojemu dziecku chodzi i się tego uczę tak samo jak mój mąż :P

Ale ile szkód takie teorie muszą wyrządzić u dziewczyn, które temu panu wierzą i się jego "mądrościami" przejmują
o kim mowa? terlikowski? pospieszalski?

Soleil_Rouge, forester super opisy!!!!



Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem. Marcel gdy ssie piers zasypia bardzo czesto po max 5-7min i budzi sie w nocy co 1,5-2h a w dzien doslownie co 20 min. Teraz dalam mu butle z odciagnietym mlekiem i zjadl prawie 90 ml (czy to ok ilosciowo?). Dziecko spi spokojnie, najedzone i nie marudzi, co radzicie. Podawac mu odciagniete w nocy? Bo ewidentnie Marcel cyckiem sie nie najada.
Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Gosia staram sie go budzic,ale przewaznie on sie nie da dobudzic, no masakra spi jak kamien. A w dzien po 20min jest ryk. W nocy tez budzi sie z placzem. Smyranie po uchu pomaga,ale nie zawsze. Wkurzam sie ze dziecko mi nie dojada i jestem sklonna albo odciagacna noc albo dawac mm. Bo ta kwestia mnie doprowadza juz do baby bluesa.
a
ja właśnie między innymi dlatego na noc daję odciągnięte bo moja też przyspypia przy piersi. a ja nie mam czasu, siły, cierpliwości i zdrowia żeby bawić się w pobudzanie jej do ssania nocą. co innego w dzień, wtedy mam czas a w nocy to chcę spać. (mniej więcej oczywiście)

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Tylko zastanawiam sie czy na noc mu podawac odciagniete, zeby jadl. Bardziej zalezy mi na nocy, bo w dzien odciagnac moge zawsze, a na noc nie wiem kiedy odciagac i jak przechowywac zapas. W lodowce czy w temp.pokojowej moge?
w temperaturze pokojowej możesz przechowywać do 12 godzin a w lodówce do kilku dni.

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość

Weźmy pod uwagę jeszcze jedną rzecz, moim zdaniem w tym wszystkim najważniejszą - jak takie skwoczenie może się odbić na związku. Ja bym się bała, że mój facet nie patrzyłby na mnie tak jak kiedyś, jakbym mu miesiącami świeciła w oczy starym dresem, zdechłymi bluzkami i zdeptanymi kapciami



Trzeba sobie powtarzać jak mantrę


Cytat:
Napisane przez kefii Pokaż wiadomość
dziś o godzinie 18 na świecie pojawił się mój syn Mikołaj 2860g i 51cm poród rodzinny sn
GRATULACJE!!!!

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
o ludzie... własnie wróciłam z ostrego dyżuru- mój mąż przeciął sobie puszką ze śmietnika palec i to tak paskudnie na stawie na zgięci tam gdzie jest dużo skóry.
Krew się lała, skóra wisiała- paskudztwo i jeszcze małżowi się słabo zrobiło z tego wszystkiego jak ta skóre zwisającą zobaczył .
no nieźle....

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Ja to miałam w nawale i przed karmieniem ciepło stosowalam,a po karmieniu zimne okłady. Na mnie kapucha tłuczona zimna dobrze działała. I masowałam pod prysznicem strumieniem wody,takimi sczesującymi ruchami w dół piersi.
ja robiłam tak samo jak gosia przy tych zgrubieniach
ciepłe okłady przed zimne po i ciepłe maraże pod prysznicem
pilotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 22:56   #3519
kukurydzianaa
Rozeznanie
 
Avatar kukurydzianaa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 535
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Współczuję wszystkim mamom przeterminowanym, poważnie... Ja mam jeszcze ponad 1,5 tygodnia do terminu, na ktg dłuższy czas piszą mi się skurcze wręcz porodowe i wkurza mnie, że jeszcze nic

Mąż mnie dzisiaj połaskotał w stopę. Nienawidzę tego, zareagowałam szybkim nerwowym odruchem i tak mi coś strzeliło w spojeniu, że myślałam, że zejdę z bólu. Przeszło na szczęście, ale zastanawia mnie co to było, mam nadzieję, że się nie sypię.
__________________
Krzysztof, pierworodny mój
kukurydzianaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 23:09   #3520
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Póki co dziś poród mi się nie zapowiada.
Ale może się chociaż wyśpię.
Ja też mam taką nadzieję. Że się wyśpię. Weźmy i się dzisiaj wszystkie wyśpijmy
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 23:24   #3521
Olcia_1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 342
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez kefii Pokaż wiadomość
dziś o godzinie 18 na świecie pojawił się mój syn Mikołaj 2860g i 51cm poród rodzinny sn
Gratulacje
!!!




Cytat:
Napisane przez Akkma Pokaż wiadomość
Gratuluję!!


Ja tam w dresie to czasami nawet i do tesco wyjdę
Ale mam taki fajny dresik więc mi nie wstyd


Gadałam dzisiaj z mamą i właśnie mówię jej, że robię dzisiaj za kurę domową to moja mama na to '' no sprzątaj, gotuj ale włosy sobie też zrób, niech Cię chłop potarganej nie ogląda ''

Brawo dla mamy. Też musze zacząć sie do tego stosować.




Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do mam maluszków, które się niedawno urodziły. Jak mniej więcej wygląda Wasz dzień? Chodzi mi tu ogólnie o opiekę na dzieckiem, ogarnianie domu, innych spraw itp.
Ja jeszcze nie bardzo sie ogarniam i jak mała tylko zasnie to biegam po domu żeby cos zrobić, koło siebie cos zrobić...






Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość
a dziekuje, leci mała grzeczna bardzo, jak czytam tu jak dziewczyny mają ciężko to tylko trzymam kciuki żeby Hanka się nie zapatrzyła. mam lipę z karmieniem, był laktator bo nie chciała cyca, miałam mało ale tak na 80% potrzeb. uparłam siè na kp i w koñcu nauczyłam i..następnego dnia praktycznie straciłam pokarm teraz pracuję nad laktacją.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kciuki za laktacje.
Sama trzymam mała przy piersi od 40 prawie minut a tz robi wlasnie mleko żeby ja dokarmiac.






Cytat:
Napisane przez pilotka86 Pokaż wiadomość
witam wieczorową porą
parę godzin wcześniej miałam okazję poczuć się jak wielofunkcyjny robot tylko mi zrobić zdjęcie
otóż.
siedziałam sobie przy stoliku z laptopem. prawą ręką operowałam myszką (dodawałam ogłoszenia, sprawdzałam pocztę itp) a lewą trzymałam laktator i odciągałam się raz z jednej a raz z drugiej piersi. do tego prawą stopą BUJAŁAM dziecko które było w leżaczku-bujaczku
wszystko to robiłam równocześnie
wsadziłam dzisiaj pierwszy raz córkę do tego leżaczka i prawie od razu pożałowałam, bo okazało się że lubi bujanie jak przerywałam zaczynał się krzyk! aż w końcu ją wyjęłam i pewnie długo nie wsadzę. tak więc siedziałam , odciągałam, bujałam i ogarniałam laptopa i wyglądałam jak siódme nieszczęście



nie wyrzucaj sobie!!! bo się wykończysz!
ja większość rzeczy (a właściwie praktycznie wszystko) robię automatycznie i w ogóle się nad tym nie zastanawiam czy aby dobrze czy źle itp. bo to wg mnie droga prosta do załamania i wyrzutów!
aaa co dobrej matki.... ja w ogóle o tym nawet nie myślę,, może to egoistyczne ale właśnie ten egoizm jakoś mnie trzyma w ryzach.
perfuzjo jak chcesz sobie odpocząć to polecam mój sposób: zostawić dziecko z mężem na jedną czy dwie noce a Ty sobie zrób samotną, spokojną, przespaną noc. rano wstaniesz naładowana akumulatorkami i stęskniona za dzieckiem.

ja taki kryzys miałam w domu na początku kiedy walczyłam o karmienie. w pewnym momencie miałam naprawdę dość i myślałam sobie: "po h.... ja tak się męczę??? po co mi to potrzebne??? dlaczego, jakim cudem ja XY osoba która tak niecierpi drażnienia sutków to znosi???!!! " i wiesz co, potraktowałam to jak próbę dla siebie, jak wyzwanie nie robiłam tego tylko dla dziecka i wcale się tego nie wstydzę.


o kim mowa? terlikowski? pospieszalski?

Soleil_Rouge, forester super opisy!!!!






ja właśnie między innymi dlatego na noc daję odciągnięte bo moja też przyspypia przy piersi. a ja nie mam czasu, siły, cierpliwości i zdrowia żeby bawić się w pobudzanie jej do ssania nocą. co innego w dzień, wtedy mam czas a w nocy to chcę spać. (mniej więcej oczywiście)


w temperaturze pokojowej możesz przechowywać do 12 godzin a w lodówce do kilku dni.





GRATULACJE!!!!


no nieźle....


ja robiłam tak samo jak gosia przy tych zgrubieniach
ciepłe okłady przed zimne po i ciepłe maraże pod prysznicem
Wow niezłą jestes jak prawdziwa mamuska z bajek.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Olcia_1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 23:32   #3522
selena85
Wtajemniczenie
 
Avatar selena85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 077
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Mamusie, jak to jest - Cesarskie cięcie przeprowadza ginekolog-poloznik czy chirurg?
__________________
"Jak wychować szczęśliwe dziecko" John Medina
"Mamo, Tato co Ty na to? 1,2,3" Paweł Zawitkowski
"Język Niemowląt" Tracy Hogg, Melinda Blau
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20140129744753.html
selena85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 23:38   #3523
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Olcia, udaje Ci sie tyle czasu karmic? wow.. u mnie po 1 mala zasypia i czasem nie daje sie budzic a 2 to w pewnym momencie Hana odrzuca cyca. puszcza brodawke, zaciska dziasla i nie ma szans zeby ja zmusic do dalszego jedzenia. teraz wlasnie to zrobila po 15min ssania. zobaczymy na ile starczy.
w nocy mm tez daje a potem siedze i odciagam moje. na nast karmieniu ma mieszane z moje z mm.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 00:05   #3524
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez kefii Pokaż wiadomość
dziś o godzinie 18 na świecie pojawił się mój syn Mikołaj 2860g i 51cm poród rodzinny sn
Gratulacje

Leze w łóżku i walczę ze skurczami. Brzuch mi twardnieje, spina sie, Zosia sie denerwuje i wali gdzie popadnie. Podbrzusze mnie boli, ciągnie typowo jak na okres. Zobaczymy czy sie coś rozwinie, poki co mąż obok pochrapuje, stresowac go nie bede, niech sobie chlopina pospi
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 01:37   #3525
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

witajcie,
przepraszam że się tak długo nie odzywałam ale musiałam się trochę ogarnąć ze wszystkim-pisałam sms do PawMaj ale nie wiem czy dotarł. 15.01.2014 o godz. 13.10 na świat poprzez cc przyszedł nasz syn Borys. Ważył 3630g, 57 cm Decyzja lekarzy o cięciu była ekspresowa-mały był bardzo poowijany pępowiną więc całe to wywoływanie porodu nie miało sensu bo bym naturalnie nie dała rady urodzić. Na szczęście wszystko skończyło się dla nas dobrze. Teraz staram się dojść do siebie. Może jutro uda nam się wyjść ze szpitala. Nie nadrabiam zaległych postów bo nie mam kiedy-gratulacje dla świeżych mamusiek i dzieciaczków. Buziaki

Postaram się pisać i czytać w wolnym czasie.
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 01:45   #3526
Akkma
Zadomowienie
 
Avatar Akkma
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 917
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Ehh.. ja już kuźwa nie wiem co mam robić żeby usnąć o normalnej godzinie
Wstałam w miarę rano, przez cały dzień nieźle się zmęczyłam, położyłam się spać przed 1 i nawet usnęłam, ale takim bardzo delikatnym snem. Przylazł tż i mnie obudził Zdenerwowałam się, ciśnienie mi się podniosło, bo jeszcze kazał mi się przesuwać i dupa! Ze spania nici
__________________
21.05.16
Akkma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 02:37   #3527
Olcia_1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 342
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość
Olcia, udaje Ci sie tyle czasu karmic? wow.. u mnie po 1 mala zasypia i czasem nie daje sie budzic a 2 to w pewnym momencie Hana odrzuca cyca. puszcza brodawke, zaciska dziasla i nie ma szans zeby ja zmusic do dalszego jedzenia. teraz wlasnie to zrobila po 15min ssania. zobaczymy na ile starczy.
w nocy mm tez daje a potem siedze i odciagam moje. na nast karmieniu ma mieszane z moje z mm.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Po 20 min zabieram jej cycka i przekladam do drugiego. A jak zasypia to rozbudzam ja przez odbicie. I cały czas smyram po policzki, głowie żeby jak najmniej spala.
Też czasem odciagam i dostaje z flaszki oba.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Olcia_1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 04:04   #3528
patrycjja
Zadomowienie
 
Avatar patrycjja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 1 707
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez san_g Pokaż wiadomość
witajcie,


przepraszam że się tak długo nie odzywałam ale musiałam się trochę ogarnąć ze wszystkim-pisałam sms do PawMaj ale nie wiem czy dotarł. 15.01.2014 o godz. 13.10 na świat poprzez cc przyszedł nasz syn Borys. Ważył 3630g, 57 cm Decyzja lekarzy o cięciu była ekspresowa-mały był bardzo poowijany pępowiną więc całe to wywoływanie porodu nie miało sensu bo bym naturalnie nie dała rady urodzić. Na szczęście wszystko skończyło się dla nas dobrze. Teraz staram się dojść do siebie. Może jutro uda nam się wyjść ze szpitala. Nie nadrabiam zaległych postów bo nie mam kiedy-gratulacje dla świeżych mamusiek i dzieciaczków. Buziaki





Postaram się pisać i czytać w wolnym czasie.





gratulacje dla kolejnej mamy i maluszka
__________________
patrycjja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 05:26   #3529
demonyianioly
Rozeznanie
 
Avatar demonyianioly
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 954
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Gratulacje kolejnym mamusiom! Nadrobiłam Was właśnie Mam za sobą przespaną dobrze noc, choć od 5 moje dziecko mnie tak pobiło, że zaczęłam marzyć, żeby go już wyjęli... Czy Was też tak boleśnie kopią teraz dzieci? Mnie od 3 dni tak, że mam dość. Miziam wtedy brzuch, łapię go za te wystające części jego ciałka z mojego ciałka i za nic nie umiem uspokoić
__________________
wymiana kosmetyczna :
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post48628710
MIKOŁAJ
demonyianioly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 05:56   #3530
ejani
Zadomowienie
 
Avatar ejani
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 584
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Hej, witam się znowu o 3 strony do tyłu, ale jest szansa, że dziś nadrobię i napiszę opis (ale umawiamy się, że jak zwykle w wekend trochę stopujecie? )

Tak ogólnie to ja od środowego wieczoru jestem w domu (u nas jak jest ok,to czekają z wypisem tylko do skończenia 2 doby przez te badania przesiewowe) ale czas mi tak leci, że nie ogarniam. Kazio by prawie cały czas jadł i spał (z dużą przewagą jedzenia), a ja ciągle jakoś słaba...

Dzięki, dziewczyny, że jesteście, u mnie akurat kryzys laktacji (3-5 doba), mały nie ogarnia kamiennych sutków (pooranych przez niego) i zaczął się wściekać przy karmieniu i źle się przystawiać, ale właśnie go dzięki Waszym radom nakarmiłam na śpiocha i coś tam gada z łóżeczka. Ciekawe czy zaśnie, bo mi się oczy kleją...

Czytałam dziś ulotki ze szpitala i tam się powtarza informacja, że dziecko na pewno się najada jeśli ma dobrej konsystencji kupy (nieważne jak często, byle regularne), sika codziennie tyle samo i na dobę przesypia ciągiem 3 godziny (niekoniecznie w nocy). No i przybiera, ale to ciężko sprawdzić.

Ogólnie też mam wrażenie, że jestem beznadziejną matką, wczoraj nawet się poryczałam przez to (długo by pisać), ale jeszcze się nie poddaję (jakoś trudno mi uwierzyć, że jeszcze kilka dni temu moje dziecko istniało tylko jako nieokreślone ruchy z brzucha )

Dziewczyny bojące się porodów, nie warto- mogę wymienić mnóstwo argumentów o ile mi teraz mimo wszystko jest lepiej! I to nie licząc dzieciaka, który sam w sobie jest nagrodą!

Jeśli miałyście bóle krzyżowe-przejdą od razu. Bóle brzucha i spojenia oznaczają teraz zmniejszanie rozmiaru, opuchlizna schodzi (mam znowu kostki a i twarz powoli jest coraz mniej okrągła), tak samo jak kilogramy (3 dni po porodzie zgubiłam 7 kilo), w,łazience znowu się sika normalnie, nie co 3 sekundy i 4 krople (nawet mam wrażenie że idzie 2 więcej niż piję), a ciągnące szwy są do przeżycia jak się siedzi na kole i niczym w porównaniu ze spojeniem...
Mogłabym tak jeszcze długo, ale syn woła...

---------- Dopisano o 06:56 ---------- Poprzedni post napisano o 06:27 ----------

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Gosia staram sie go budzic,ale przewaznie on sie nie da dobudzic, no masakra spi jak kamien. A w dzien po 20min jest ryk. W nocy tez budzi sie z placzem. Smyranie po uchu pomaga,ale nie zawsze. Wkurzam sie ze dziecko mi nie dojada i jestem sklonna albo odciagacna noc albo dawac mm. Bo ta kwestia mnie doprowadza juz do baby bluesa.

Wysłane z mojego KB901 przy użyciu Tapatalka
Ja poruszam lekko cyckiem, jak mi przysypia zamiast jeść (czyli zawsze jak się nie wścieka) i na ogół z powrotem ssie. I tak co parę minut. Głupio mi z tym, ale przynajmniej nie czuję się smoczkiem (tylko mleczarnią )


---

Mały chyba nie zarejestrował, że już 40 minut jadł przez sen i teraz powtórka (przynajmniej grzecznie)
__________________
Na tak wiele rzeczy nie mamy wpływu...

Edytowane przez ejani
Czas edycji: 2014-01-18 o 09:25
ejani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 05:57   #3531
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10



U nas noc super w porównaniu z poprzednimi

Emil spał od 22h do 1h. Od 1h do 1h20 go karmiłam, potem odlozylam go do łóżeczka ze smoczkiem i burza i chyba nie spał, ale ja tak Mam co prawda jakieś mgliste wspomnienia wycofania mu smoczka co jakiś czas, ale generalnie spalam. O 2h20 zaczął mocno kwekac więc przystawilam go do drugiej piersi i... obudziłam sie po 4h00, kiedy naprawdę zaczął szukać tej piersi Tylko trochę szyja mnie bolała od spania na siedząco Potem sie najadl i spał do 6h30 Teraz sie karmimy, może spał by potem dalej, ale musimy sie zbierać do lekarza.

Od wczorajszego popołudnia trzymam go w lekko za duzych wielorazowkach bez otulacza i pupa jest duuuzo lepsza. Przede wszystkim już go nie boli, bo nie płacze jak dotykam Co prawda w nocy zakupal mnie od piersi po uda, ale co tam. Z ciekawostek zwymiotowal mi rownież na pierś, bo nie chciał jej puścić

pilotka chętnie zostawilabym go z tata na noc, ale Emil jest w 100% piersiowy...

kefii gratulacje wielkie
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 06:47   #3532
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez san_g Pokaż wiadomość
witajcie,
przepraszam że się tak długo nie odzywałam ale musiałam się trochę ogarnąć ze wszystkim-pisałam sms do PawMaj ale nie wiem czy dotarł. 15.01.2014 o godz. 13.10 na świat poprzez cc przyszedł nasz syn Borys. Ważył 3630g, 57 cm Decyzja lekarzy o cięciu była ekspresowa-mały był bardzo poowijany pępowiną więc całe to wywoływanie porodu nie miało sensu bo bym naturalnie nie dała rady urodzić. Na szczęście wszystko skończyło się dla nas dobrze. Teraz staram się dojść do siebie. Może jutro uda nam się wyjść ze szpitala. Nie nadrabiam zaległych postów bo nie mam kiedy-gratulacje dla świeżych mamusiek i dzieciaczków. Buziaki

Postaram się pisać i czytać w wolnym czasie.

GRATULECJE odpoczywajcie
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 07:16   #3533
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez guapissima Pokaż wiadomość
Kefii- gratulacje

Co do dbania o siebie, to dla mnie jest wazne, szczegolnie, jak patrze na umeczone kolezanki, z tlustymi wlosami,ktore zostaly mamami.
Ja rozumiem, ze sa sprawy wazne i wazniejsze, ale ja mam zamiar w moim ciele pozyc jakies 40 lat, wiec trzeba o nie zadbac wewnetrznie i zewnetrznie...Nie do konca rozumiem, ja mozna nie miec chociaz godziny tygodniowo, zeby ten czas poswiecic tylko dla siebie. Dla mojego TZ jest oczywiste, ze beda chwile, kiedy on zostaje z malym, bo ja chce isc pobiegac, na saune, czy zwyczajnie na babskie zakupy. Ale to dziala w 2 strony.
Bycie rodzicami to jedno, drugie to bycie partnerami, a trzecie to bycie soba. Jezeli zachowany jest balans, to wszysto wydaje sie latwiejsze


Ajajaj, jeszcze chwila i wskocze w moje obcasy!!!
Nie no ja nie mowie o posiadaniu tłustych włosów bo umycia głowy i ogarnięcie jej zajmuje chwile a przy dziecku włosy musza byc czyste przy moim zwłaszcza bo ciągnie za nie strasznie
Makijażu nierobie jak jestem w domu. Nie ma aż takiej tragedi z ta moja buzia chce jej dac troszkę poodychac.
A wyjście no ok wychodzę ale tak jak pisałam nic mi nieodpowiada. Za to bardzo mi sie podobają rzeczy dla Dominika.
Pozatym ja lubię spędzać czas z mężem i Dominikiem wiec czasem mi szkoda go na bezsensowne chodzenie po sklepach.
Ja od porodu kupiłam sobie dwie pary butów dżinsy i dwie sukienki. Nie potrzebuje wiecej.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 07:40   #3534
Le La
Zadomowienie
 
Avatar Le La
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 285
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez san_g Pokaż wiadomość
witajcie,
przepraszam że się tak długo nie odzywałam ale musiałam się trochę ogarnąć ze wszystkim-pisałam sms do PawMaj ale nie wiem czy dotarł. 15.01.2014 o godz. 13.10 na świat poprzez cc przyszedł nasz syn Borys. Ważył 3630g, 57 cm Decyzja lekarzy o cięciu była ekspresowa-mały był bardzo poowijany pępowiną więc całe to wywoływanie porodu nie miało sensu bo bym naturalnie nie dała rady urodzić. Na szczęście wszystko skończyło się dla nas dobrze. Teraz staram się dojść do siebie. Może jutro uda nam się wyjść ze szpitala. Nie nadrabiam zaległych postów bo nie mam kiedy-gratulacje dla świeżych mamusiek i dzieciaczków. Buziaki

Postaram się pisać i czytać w wolnym czasie.
WIELKIE GRATULACJE

Witam sie z rana
U nas noc kiepska, Alek nie chcial zasnac (w przeciwienstwie do nas) a jak juz zasnal, to nie dal sie przelozyc do gondolki, bo zaraz byl ryk niestety po pierwszym karmieniu skapitulowalam i zostawilam go z nami, tak mnie ta piers bolala, ze nie mialam sily sie z nim szarpac. Po kolejnym karmieniu mialam zamiar go przelozyc, ale oczywiscie usnelam podczas karmienia i obudzilam sie na kolejne i tak do rana, wiec noc do doopy. Jedyna pozytywna rzecz, to piers mnie mniej boli i schodza mi te zgrubienia

Alek usnal wlasnie, swoja droga ciekawe na jak dlugo, wiec ja tez skorzystam i ide jeszcze spac.
Le La jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 07:51   #3535
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Dzień dobry.
Chcę się wyspać. Czy są jakieś leki nasenne które można brać w ciąży?


Cytat:
Napisane przez san_g Pokaż wiadomość
(...)
15.01.2014 o godz. 13.10 na świat poprzez cc przyszedł nasz syn Borys. Ważył 3630g, 57 cm
(...)
Gratulacje!
PawMaj też urodziła, może jej z głowy wypadło z zachwytu nad jej własnym małym mężczyzną


Cytat:
Napisane przez Akkma Pokaż wiadomość
Ehh.. ja już kuźwa nie wiem co mam robić żeby usnąć o normalnej godzinie
Wstałam w miarę rano, przez cały dzień nieźle się zmęczyłam, położyłam się spać przed 1 i nawet usnęłam, ale takim bardzo delikatnym snem. Przylazł tż i mnie obudził Zdenerwowałam się, ciśnienie mi się podniosło, bo jeszcze kazał mi się przesuwać i dupa! Ze spania nici
Ja dzisiaj twardo w wyrku leżałam od północy do 7 rano. Przez ten czas przespałam może 4 godziny, a i to na raty


Cytat:
Napisane przez demonyianioly Pokaż wiadomość
Gratulacje kolejnym mamusiom! Nadrobiłam Was właśnie Mam za sobą przespaną dobrze noc, choć od 5 moje dziecko mnie tak pobiło, że zaczęłam marzyć, żeby go już wyjęli... Czy Was też tak boleśnie kopią teraz dzieci? Mnie od 3 dni tak, że mam dość. Miziam wtedy brzuch, łapię go za te wystające części jego ciałka z mojego ciałka i za nic nie umiem uspokoić
Mikołaj to raczej szturcha i się przeciąga chyba. Nie jest to ból jako taki, ale nie jest to też wybitnie przyjemne uczucie. Raczej denerwujące. Chociaż i tak wolę czuć jak mi żyć nie daje niż zastanawiać się, kiedy łaskawie się ruszy i matkę uspokoi


Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
(...)
Od wczorajszego popołudnia trzymam go w lekko za duzych wielorazowkach bez otulacza i pupa jest duuuzo lepsza. Przede wszystkim już go nie boli, bo nie płacze jak dotykam Co prawda w nocy zakupal mnie od piersi po uda, ale co tam. Z ciekawostek zwymiotowal mi rownież na pierś, bo nie chciał jej puścić
(...)
Brakuje tylko żeby Cię zasikał do kompletu
A tak na serio, to gratuluję udanej nocy.
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 08:01   #3536
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
Mamusie, jak to jest - Cesarskie cięcie przeprowadza ginekolog-poloznik czy chirurg?
Ginekolog
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 08:05   #3537
vacuity
Rozeznanie
 
Avatar vacuity
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 712
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

hej Dziewczynki

Moja noc zwyczajowo beznadziejna, a może i jeszcze gorzej. Zuzia postanowila poobijać mi przed snem wszystko co się da, jeszcze nigdy nie motała się tak jak szalona. W sumie wolę to niż jak mnie straszy brakiem kontaktu, ale cała noc do kitu. Sikanie co 1,5 godz., możnaby wg niego ustawiać zegarki. Mąż wziął rano córkę na rozmowę, ale dostał kopniaka z brzucha i tyle wszystkiego. Chyba się nie przejęła

A dziś jedziemy odebrać wózek

San_g gratulacje!

Ejani, to co napisalaś o poporodowych dniach jest bardzo pocieszające

Ja na pewno będę mniej w weekend, bo standardowo chcę wykorzystać obecność Męża. Miłego dnia Dziewczyny i PORODÓW na życzenie
__________________
18.05.2013 - Żona - zapnij pasy Kochanie, przed nami wyboista droga
vacuity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 08:14   #3538
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Nasza noc minęła spokojnie - Kacper budził się idealnie co 3 godziny (1:30, 4:30 i 7:30), za pierwszym karmieniem zaspokoił się butelką z moim mlekiem, za drugim - musiał ją jeszcze przegryźć cycem, za trzecim niestety dostał sztuczne mleko bo nie miałam sił odciągać, a piersi tak bolały, że prawie płakałam przy karmieniu (uparciuch nie chce prawidłowo się przysysać i najczęściej męczy samą brodawkę).
Mimo, że dużo spałam, to obudziłam się mało wyspana.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 08:32   #3539
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cześć!
Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
Mamusie, jak to jest - Cesarskie cięcie przeprowadza ginekolog-poloznik czy chirurg?
Ginekolog-położnik. Na sali jest jeszcze anestezjolog, neonatolog i położna (przynajmniej tam, gdzie ja będę rodzić).

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość
Leze w łóżku i walczę ze skurczami. Brzuch mi twardnieje, spina sie, Zosia sie denerwuje i wali gdzie popadnie. Podbrzusze mnie boli, ciągnie typowo jak na okres. Zobaczymy czy sie coś rozwinie, poki co mąż obok pochrapuje, stresowac go nie bede, niech sobie chlopina pospi
I jak tam akcja się rozwinęła ?

Cytat:
Napisane przez san_g Pokaż wiadomość
15.01.2014 o godz. 13.10 na świat poprzez cc przyszedł nasz syn Borys. Ważył 3630g, 57 cm
Serdecznie gratuluję!!!

Cytat:
Napisane przez ejani Pokaż wiadomość
Hej, witam się znowu o 3 strony do tyłu, ale jest szansa, że dziś nadrobię i napiszę opis (ale umawiamy się, że jak zwykle w wekend trochę stopujecie? )
Ejani, dzięki za tego posta. Czekamy na Twój opis, bo potrafisz pocieszyć . Wszystkiego dobrego dla Was.

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość


U nas noc super w porównaniu z poprzednimi
I super! Pewnie bardziej wypoczęta już inaczej patrzysz na macierzyństwo. za opiekę nad pupką Emila.

Mi zostały jeszcze dwie noce w domu przed wielką rewolucją . Sama nie wiem jak je wykorzystać najlepiej. Spać nie mogę, a szkoda. Dobrze byłoby złapać zapas snu na nadchodzący czas.

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nasza noc minęła spokojnie - Kacper budził się idealnie co 3 godziny (1:30, 4:30 i 7:30), za pierwszym karmieniem zaspokoił się butelką z moim mlekiem, za drugim - musiał ją jeszcze przegryźć cycem, za trzecim niestety dostał sztuczne mleko bo nie miałam sił odciągać, a piersi tak bolały, że prawie płakałam przy karmieniu (uparciuch nie chce prawidłowo się przysysać i najczęściej męczy samą brodawkę).
Mimo, że dużo spałam, to obudziłam się mało wyspana.
Może i mój Kacper będzie taki ułożony . Współczuję bólu piersi.
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 08:43   #3540
SunShineDoll
Rozeznanie
 
Avatar SunShineDoll
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 609
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Keffi, sag gratulacje !
U mnie dalej cisza, więc w poniedziałek będzie indukcja czy co mi tam los szykuje
SunShineDoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-22 09:28:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.