Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-21, 02:07   #4531
Shizu48
Raczkowanie
 
Avatar Shizu48
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 442
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość
a skąd znasz takie statystyki? to bardzo powszechna plotka, wiele razy ją słyszałam i postarałam się o weryfikację nie dość, że wiele z żon i córek ginekologów rodzi naturalnie to bez zzo! żona mojego gina - 2x sn bez zzo no ale jeden przypadek większości nie czyni. pytałam teściowej - jest położną z 17letnim stażem i odbierała porody rodzin lekarzy z oddziału - mówi, że cc wśród nich tylko wg wskazań, może kilka przypadków było bez wskazań ale 90% to sn. to statystyka z tylko jednego szpitala, ale zawsze lepsze takie dane niż żadne.
żeby było jasne - nie jestem przeciwko cc na życzenie, sama miałam moment zawahania i rozważałam załatwienie skierowania. nie lubię tylko szukania argumentów na siłę i tworzenia mitów.
A wiec co do faktów - mam w rodzinie jedną położną i jedną znajomą pielęgniarkę, obie rodziły cc mimo tego ze nie było żadnych wskazań (razem 3 operacje), co do tej rodzinnej to prosto z mostu mi powiedziała ze jest taki nacisk bo położne na sn zarabiają a na cc nie, a tak naprawdę "gorszego" porodu nie ma bo każdy niesie ze sobą ryzyko, matka powinna byc po prostu przekonana do tego co wybierze, tak jak ze szczepionkami dla swojego dziecka.

Cytat:
Napisane przez patrycjja Pokaż wiadomość
No wlasnie jak przeczytalam co napisalam to stwierdziłam, ze to może byc trochę mylące, bo tez od razu mi parowki do jedzenia do głowy przyszly
Ja tez w pierwszej chwili zgłupiałam, musiałam trzy razy przeczytać żeby mój żelek załapał


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 02:02 ---------- Poprzedni post napisano o 02:00 ----------

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
Oooołłł dzisiaj jest "Blue Monday" - niby najbardziej depresyjny dzień w roku. Słyszałyście o tym?

No to troszkę humoru:
Tak będzie wygladała nasza wizażowa przyjaźń za kilka lat gdy dzieci nam wyrosną


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 02:45 ---------- Poprzedni post napisano o 02:02 ----------

Cytat:
Napisane przez lejdi_aga13 Pokaż wiadomość
a wiesz co sie dzieje z ranami po CC? ja nie chce straszyc ale jak byłam z Natanem to widziałam, ropieja , rozchodza sie czasem. Przeciez rozne rzeczy sie dzieja(nikomu nie zycze) ale to co widziałam i słyszałam wystarczy bym miała wyrobione zdanie o CC. Ja 1 porod mam za soba, siedziałam po tygodniu na cąlym krzesle a tak to na koncowce krzesła lub na kole(dmuchane dla dzieci).Czasem problem po CC z rana wychodzi nawet po dłuzszym czasie.
Nie chcesz straszyć a jednak straszysz :pała:



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 02:53 ---------- Poprzedni post napisano o 02:45 ----------

Cytat:
Napisane przez marieee Pokaż wiadomość
i odpadł nam pępuszek! zostawię na pamiątkę :brzyda l:
zachowaj moja matka zachowała mój do dnia dzisiejszego i sie ostatnio wzrusylam gdy go wyjęła


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 02:58 ---------- Poprzedni post napisano o 02:53 ----------

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość

O matko, jak sie uśmiałam jak to zobaczyłam mój TŻ codziennie mi zwraca uwagę ze z moich majtek wychodzi jakaś kreska wiec właściwie znam to uczucie

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Każdy poród odmienia życie
Trafne!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 03:00 ---------- Poprzedni post napisano o 02:58 ----------

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
I krocze......
Trafne! [2]


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 03:07 ---------- Poprzedni post napisano o 03:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Jak one to przechowują? Słoiczek z formaliną?
moja zwyczajnie przykleiła mój taśmą w albumie fotograficznym pod moim pierwszym zdjęciem.. I tak tam zaschnięty został


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Shizu48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 02:15   #4532
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

[1=830b3402b90be91bee3a8a4 ac8547146eb396896_6583840 e13f22;44701456]Hej. Zaraz zacznę nadrabiać ale chciałam zameldować że o 9.35 przyszła na świat nasza córka Waga 3100, 51cm i 10 punktów. Imię jeszcze nie jest wybrane.

Zabieg CC dziwny i miejscami mało przyjemny. Dobrze że mąż był że mną. Chciałam być dzielna ale trochę panikowałam zwłaszcza jak mnie uciskali. Już leżę na położniczym. Małą już mi dostawili i ładnie zassała.

Opis porodu i zdjęcie wrzucę jak będę pisała z kompa.

Aa i dostałam piękne kolczyki ok męża

Sent from my GT-I9001 using Wizaz Forum mobile app[/QUOTE]
GRATULACJE!!!

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
Przypomnę Wam tylko, ze ja podczas porodu mogłam jeść tylko rzeczy, które sie rozpuszczaja, tak żeby nie zalegaly w żołądku w przypadku ewentualnego cc. Więc pomyślcie o takich ;
Czyli cukierki landrynki i czekolada?

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
ja do szpitala spakowałam landrynki, lizaki, snikersy, batoniki musli i wodę. W razie czego tam niedaleko jest sklep całodobowy i kilka kebabów
O, dobrze, ze tam niedaleko są kebaby (lubię falafele )
Ja chyba jutro z TZtem jadę sprawdzić trasę do szpitala, zobaczyć gdzie jest wejście do IP itd.

Cytat:
Napisane przez sweet_vintage Pokaż wiadomość
Nananana zaczyna się chyba znów heca z moim brzuchem i skurczami. Właśnie zaczęło mnie łapać

Przygotowałam posta o torbie do szpitala, więc może kogoś zainteresuje http://inspiracjemamy.blogspot.com/2...-spakowac.html - o ile w ogóle są jeszcze wśród nas dziewczyny, które się jeszcze nie spakowały
Ja jeszcze nie mam spakowanej wszyscy się mnie o te torbę już pytają, a mi się wydaje, ze jeszcze trochę czasu mam. Rzeczy mam już mniej więcej przygotowane. Pewnie spakuje się w weekend.

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość
Witam dzis na świat przyszła Zosia o 13.45. Waży 2850g i mierzy 51 cm. Jestem mega zmęczona, rodzilam bez żadnych wspomagaczy i jedyne o czym marze to sen.
GRATULACJE!!!!!

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się jak "odbierałam poród" mojej śp. kotki ...
Aleeee miauczała w niebogłosy, nie wiedziałam co jej jest.... Kręciła się, mauczała na całe gardło, kręciła się w kółko na moim łózku. Po chwili się skapnęłam, że ona rodzi. Tak mi jej szkoda było. Po kilku minutach wystrzelił jeden kokon, poźniej drugi a w nich małe kociaki.
Później za głowę się łapałam bo rodziła dalej ale na szczęście to były łożyska (które ku mojemu zdziwieniu i szokowi zjadła! ).
Odchowywaliśmy te maluchy, wesoło było z cała trójeczką

Ale mam wspomnienia...
Kocia położna normalnie
Niesamowite wspomnienia. To musiało być dla Ciebie przeżycie

Cytat:
Napisane przez sharey Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, to firma produkująca te pampki Kimberly-Clark wycofała się z ich sprzedaży jakoś na początku roku. Zostały chyba tylko na rynku włoskim. Może na necie da się je kupić, ale na półkach w sklepie ich nie znajdziesz. Wtedy też chusteczki velvet zmieniły nazwę na kleenex.
Dziekuje. Czyli już wszystko się wyjaśniło, bo aż dziwne mi się to wydawało, ze ńigdzie ich nie ma.
Dzisiaj w Macro kupiłam chusteczki nawilżające Huggies, chyba jeszcze im zostały jakieś stare dostawy
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 02:34   #4533
Shizu48
Raczkowanie
 
Avatar Shizu48
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 442
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Hej, katuje telefon, więc przepraszam za błędy.
Lidka, Justien, SunShineDoll, Kootek_mamrotek GRATULUJĘ!!!

Isia, dzięki za opis. Szkoda, że niepotrzebnie się tyle męczyłas.

Bardzo żałuję, że na telefonie nie widzę zdjęć maluszkow

Ja leże już w szpitalnym łóżku i o dziwo w ogóle się nie stresuje jutrzejsza cc. Po 6 mam mieć lewatywke, pozniej prysznic, kroplowki i miedzy 8, a 9 cesarke. Podjadlam dziś na zapas, więc po lewatywie może być ogien
W szpitalu nuda, leże na sali z dziewczyną, która prawie nic nie mówi. Niby to lepiej, ale przy wesołych historiach czas szybciej płynie. Zazdroszczę jej, że już śpi. Mnie coś nie bierze na sen i zamulam przy zgaszonym śetle.Jutro dam znaćj już po cięciu. Pisanie z telefonu to horror
haha, zamiast stresowac sie bądź wyczekiwać momentu gdy juz za kilka godzin zmieni sie Twoje życie ty narzekasz ze pisanie na telefonie jest niefajne, dobre mam nadzieje ze tez będę miała taki 'luz'


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Shizu48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 03:18   #4534
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Znow zasnelelam z cyckiem na wierzchu, z borysem oczywiscie. Dobrze ze podkladalam pieluchw bo cala mokra


Jest tyle rzeczy ktorych zaluje ze nie zrobilam przed porodem. Jak bede miala chwolke to wam napisze, moze komus siebprzyda.

Spaaaaaac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
wymiana
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 03:43   #4535
830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 702
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Właśnie udało mi się przespać 2 godziny. Moje dziecko pięknie spało w dzień ale w nocy dramat. Ma ogromny odruch ssania aż położona się dziwiła. Koniec końców śpię z małą w łóżku czego tu nie wolno.

Ach no i moja córka nie płacze. To syrena. Alarmowa. Drze się najgłośniej na oddziale

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez 830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22
Czas edycji: 2014-01-21 o 04:00
830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 04:31   #4536
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Wogóle nie zasnęłam. Ale z braku snu i regularnego trybu życia zaczynam wariować. Koło północy dostałam pięknego, widowiskowego ataku płaczu, połączonego z górą smarkania, potokiem łez i tak dalej. Jakkolwiek głupio to nie zabrzmi, w tamtym momencie wydawało mi się że moje życie jest totalnie bez sensu, bo siedząc w domu od kilku miesięcy jestem totalnie bezużyteczna. Normalnie tak nie myślę, ale miała takie zaćmienie umysłu, przez dobry kwadrans niedużo mi brakowało do pełnowymiarowej histerii. TŻ zaczął przemawiać do mnie racjonalnie i podziałało, jakoś mi przeszło. Pół godziny później w pełni szczęścia wpierdzielałam twarożek z dżemem wiśniowym. I weź mi ktoś powiedz, że ciąża nie odbiera ludziom rozumu Oczywiście, nie zasnęłam do tej pory, a wg mojego czasu jest 4.25 nad ranem. Niech mnie ktoś zastrzeli.

---------- Dopisano o 04:31 ---------- Poprzedni post napisano o 04:26 ----------

Demonyianioly nie odezwała się jeszcze po spotkaniu z kurczątkiem, no nie? Mam nadzieję że wszystko w porządku.
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 05:08   #4537
isia4891
Zadomowienie
 
Avatar isia4891
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 372
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

[1=830b3402b90be91bee3a8a4 ac8547146eb396896_6583840 e13f22;44715591]Właśnie udało mi się przespać 2 godziny. Moje dziecko pięknie spało w dzień ale w nocy dramat. Ma ogromny odruch ssania aż położona się dziwiła. Koniec końców śpię z małą w łóżku czego tu nie wolno.

Ach no i moja córka nie płacze. To syrena. Alarmowa. Drze się najgłośniej na oddziale

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]


Mój też taka syrena. Lubi ssac i używamy już smoczka , i karnie butelką bo piersi mnie bolą. Chyba nawal mi się zaczął. Dziś sobie odciagnelam i wylalam to mąż z krzykiem dlaczego wylalam ...muszę mu jakiś art podrzucic o nawale i cyckach kamieniach to zrozumie...

Le la pytalas czemu zwlekał lekarz, nie mam pojęcia ale zawiodlam się na nim. Jeśli będę kiedyś jeszcze rodzić to nie ten lekarz i nie ten szpital.

Lezalam w nocy po rannej cesarce , dziecko mi się dlawilo wodami plodowymi , a ja z kroplowkami, sztywnym karkiem , bólem głowy rozsadzajacym czoło i skronie , nakazem lezenia na płasko musiałam sobie sama radzić. Dopiero po 2 dwóch moich wezwaniach wzięli mi dziecko na obserwacje.

Kolejny fajny przypadek ...dziewczyna po cc z tetnem 37 -40 cały szpital rano poruszony, a w nocy pielęgniarka nawet raz do niej nie zajrzala i odwróciła jej monitor z parametrami , żeby się nie denerwowala.

Gosia kurcze współczuję ci boli .

Gratuluje kolejnych malenstw .

Jutro postaram się was nadrobić.
isia4891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 05:45   #4538
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

witam z rana

lecę na 8 do lekarza a potem do fryzjera- musze odrosty zrobić bo przecież taka zapuszczona i nieelegancka rodzić nie pojadę nie tym bardziej do eleganckiej placówki położniczej- he he he
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 06:02   #4539
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Witam
Na noc nie narzekam, wspaniale nie było ale mogło być gorzej
Rano mnie mała zdenerwowała bo po moim pół godzinnym budzeniu była cichutko, musiałam wstać zjeść banana i zaczęła się kręcić. ..no naprawdę się zdenerwowałam

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
witam z rana

lecę na 8 do lekarza a potem do fryzjera- musze odrosty zrobić bo przecież taka zapuszczona i nieelegancka rodzić nie pojadę nie tym bardziej do eleganckiej placówki położniczej- he he he
Dobry pomysł też bym musiała
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 06:03   #4540
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Muminek1991 Pokaż wiadomość
Jestem zarejestrowana, ale oprócz meili na który tydzień obecnie zaczynam jeszcze nic mi od nich nie przyszło



ja też sobie wyobraziłam, a mój TŻ razem ze mną .....
Wlasnie nie pamietam,kiedy dostałam pierwsze kupony,czy jeszczce przed rozwiązaniem,czy dopiero po.teraz tez jeszczce nic nie przysłali,poki co dostałam dla córki jeszczce,a ze ona odpieluchowana,to wykorzystałam ślą małego.

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
Mamusie w dwupaku.

Czy szczypią/swędzą Was czasami sutki ?[COLOR="Silver"]
Swędzą i szczypia

Któraś pytała o twardnienia.tez je mam od zeszłego tygodnia,wczoraj były bardzo czesto,ale nieregularne i mało bolesne.do porodowych im jeszczce daleko.tylko ciekawe,ile bede sie z nimi i bólem podbrzusza (jak na @) męczyć
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 06:09   #4541
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez isia4891 Pokaż wiadomość
Lezalam w nocy po rannej cesarce , dziecko mi się dlawilo wodami plodowymi , a ja z kroplowkami, sztywnym karkiem , bólem głowy rozsadzajacym czoło i skronie , nakazem lezenia na płasko musiałam sobie sama radzić. Dopiero po 2 dwóch moich wezwaniach wzięli mi dziecko na ...
O rany, w głowie się nie mieści
Przecież to logiczne ze po cc nie jesteś w stanie zając się dzieckiem, co za personel w tym szpitalu
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 06:14   #4542
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Wink Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Hej, ja tak znów na szybko, po lewatywie i prysznicu. Nie bojcie sie lewatywy. To trwa kilka sekund i jak dla mnie jest to obojętne uczucie. Sam efekt też siłą "nie powalił" Czekam teraz na moja kiecke porodowa i kroplówki. No i małża
Dzięki za wsparcie. Dodało skrzydeł. Mam nadzieję, że cc ich nie podetnie. Za ok. 2 godziny zobaczę, co mi tam w brzuchu wyroslo.
I dla potrzebujacych BANAN
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 06:39   #4543
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Hej Dziewczyny!! Ja oczywiście miliony stron do tylu. Tz zrobił sobie wolne bo ze względu na warunki pogodowe nie chce nas zostawiać samych. Wczoraj byliśmy na przesiewowym badaniu słuchu - wszystko ok. Ale ilosc dzieci z kończynami do prześwietlenia była masakryczna.
Dzisiaj jedziemy do okulisty. To juz ostatnie badanie i mam nadzieje ze z widmem retinopati będziemy mogli sie pożegnać na dobre.
Dzwonił wczoraj moj prezes i pytał czy niezrobilabyn mu szybkiego projektu wiec z wielkaaa radością usiądę dzisiaj do komputera. I mam nadzieje ze uda mi sie zeskanować te moje broszurki o szczepieniach.
My podajemy szczepionki skojarzone z kilku względów:
- nowocześniejszy proces wytwarzania
- mniejsza ilosc wkluc co przy tak małej ilosc takanki miesniowej jest dość istotne
- ilosc konserwantów
- ilosc rtęci
Dodatkowo szczepimy ba pneumo i meningokoki.
Z takich istotnych informacji jest tam np to ze nawet jeśli pierwsza poda sie nieskojarzone to druga moze juz byc skojarzona.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 06:45   #4544
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Witam z rana , srednio wyspana.

Ktos pytal o pieluszki huggis ?? U mnie w auchan maja i ciagle dokladaja na polki wiec chyba sa

Trzymam kciuki za wszystkie potrzebujace no oczywiscie dopalacz

Dzisiaj ma mnie odwiedzic znajoma co miala byc wczoraj ale jak mam byc szczera to srednio mam chec na jakiekolwiek wizyty juz....

A i czy te twardnienia brzucha i "probne" skorcze sa obowiazkowe ?? Bo ja nic takiego nie mam


Send from my IPhone
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 06:47   #4545
Olcia_1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 342
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Czesc dziewczyny.

Gratulacje dla nowych Mamusi !!!

U nas poranne karmienie. Moje dziecko czasami jak poje cycka, doprawi butla to nawet po
4 godzinach ciezko ja dobudzic. Zaczynam sie zastanawiać czy jej trochę nie przekarmiamy.

Mamusie karmiace wasze dzieci też ruszaja głową podczas karmienia tak jakby chciały cycka urwać?


U mnie wody odeszły po kroplowce jak spacerowałam po korytarzu. Dałam sobie spokojnie aż poczułam mokro i ciepło między nogami.




Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Hej, ja tak znów na szybko, po lewatywie i prysznicu. Nie bojcie sie lewatywy. To trwa kilka sekund i jak dla mnie jest to obojętne uczucie. Sam efekt też siłą "nie powalił" Czekam teraz na moja kiecke porodowa i kroplówki. No i małża
Dzięki za wsparcie. Dodało skrzydeł. Mam nadzieję, że cc ich nie podetnie. Za ok. 2 godziny zobaczę, co mi tam w brzuchu wyroslo.
I dla potrzebujacych BANAN
Kciuki, za to żeby wszystko sprawnie poszło i żebyś za chwilke tulila maluszka.

Sent from my HTC Desire C using Wizaz Forum mobile app
Olcia_1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 06:49   #4546
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
A i czy te twardnienia brzucha i "probne" skorcze sa obowiazkowe ?? Bo ja nic takiego nie mam


Send from my IPhone
Nie każda kobieta musi je odczuwać.ja,jesli dobrze pamietam w pierwszej ciazy ich nie miałam,w drugiej tak (jak zaczął sie porod,to myślałam,ze dalej mam te przepowiadajace).
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 06:54   #4547
patrycjja
Zadomowienie
 
Avatar patrycjja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 1 707
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Hej, ja tak znów na szybko, po lewatywie i prysznicu. Nie bojcie sie lewatywy. To trwa kilka sekund i jak dla mnie jest to obojętne uczucie. Sam efekt też siłą "nie powalił" Czekam teraz na moja kiecke porodowa i kroplówki. No i małża
Dzięki za wsparcie. Dodało skrzydeł. Mam nadzieję, że cc ich nie podetnie. Za ok. 2 godziny zobaczę, co mi tam w brzuchu wyroslo.
I dla potrzebujacych BANAN
No to powodzenia czekamy na malenstwo

Po trochę przespanej nocy pobudka, bo muszę zebrać się na ktg. Taka nadzieję miałam, że obudzą mnie super silne skurcze porodowe - usypiałam z takimi ciut lżejszymi - a tu jak na złość nic.
A dziś kurcze taka ładna data mogłaby Amelka zrobić prezent babciom z naciskiem na moja mamę, która dziś imieniny ma. Ale uparciuch pewnie jeszcze posiedzi :p

Wcale nie chce mi się wychodzić z łóżka przez tą pogodę - w tym roku nie lubię zimy
__________________
patrycjja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 06:57   #4548
830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 702
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
O rany, w głowie się nie mieści
Przecież to logiczne ze po cc nie jesteś w stanie zając się dzieckiem, co za personel w tym szpitalu
No ja wczoraj rano miałam zabieg i na noc dostałam Małą. Też się zdziwiłam. Z tym, że ja czuje się bardzo dobrze - głowa nie boli, no i dostaję jakieś środki na ból. Ale normalnie już chodzę

Ambrella ja nie miałam lewatywy. Miałam za to golenie - nie mogłam się golić 2 tygodnie przed zabiegiem z obawy przez zakażeniem. Co szpital to inna procedura

Uciekam przysnąć jeszcze póki Mała śpi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Oczywiście Ambrella trzymam kciuki!! Daj znać jak już będziesz po

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 07:16   #4549
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Hej, ja tak znów na szybko, po lewatywie i prysznicu. Nie bojcie sie lewatywy. To trwa kilka sekund i jak dla mnie jest to obojętne uczucie. Sam efekt też siłą "nie powalił" Czekam teraz na moja kiecke porodowa i kroplówki. No i małża
Dzięki za wsparcie. Dodało skrzydeł. Mam nadzieję, że cc ich nie podetnie. Za ok. 2 godziny zobaczę, co mi tam w brzuchu wyroslo.
I dla potrzebujacych BANAN
Powodzenia i czekamy na radosne wieści

Ja siedze w poczekalni i taki mnie śpioch łapie że zaraz usnę i będę chrapać... No i głodna jestem a rano o 7 płatki jadłam
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 07:19   #4550
krolowa_nilu
Rozeznanie
 
Avatar krolowa_nilu
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 591
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Hej dziewczyny! Ja dziś w podłym nastroju. Mała w nocy nawet ładnie kimała, ale matka miała myślówkę Dziś stuka mi 26 wiosen (a patrzac za okno, to raczej zim ) i dopadły mnie jakieś dziwaczne egzystencjalne przemyślenia. Jutro mija miesiac od porodu a ja mam wrażenie, że pomimo całego szcześcia cały czas czai sie na mnie baby blues... Ambrella - trzymam kciuki i wysyłam buziaki, bo z tego co pamietam ty też sie dzisiaj starzejesz Migotko - też mi się nie raz zdarzyło w nocy zasnąć podczas karmienia i zalać Kornelię do ostatniej nitki Teraz się opamiętałam i w nocy nigdy nie karmię na leżąco.
krolowa_nilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 07:21   #4551
poczatkujaca-dagmara
Wtajemniczenie
 
Avatar poczatkujaca-dagmara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 120
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez patrycjja Pokaż wiadomość
No to powodzenia czekamy na malenstwo

Po trochę przespanej nocy pobudka, bo muszę zebrać się na ktg. Taka nadzieję miałam, że obudzą mnie super silne skurcze porodowe - usypiałam z takimi ciut lżejszymi - a tu jak na złość nic.
A dziś kurcze taka ładna data mogłaby Amelka zrobić prezent babciom z naciskiem na moja mamę, która dziś imieniny ma. Ale uparciuch pewnie jeszcze posiedzi :p

Wcale nie chce mi się wychodzić z łóżka przez tą pogodę - w tym roku nie lubię zimy
Och ja w tym roku teź zimy nie lubie, do tego pół zimy plus 10,a kiedy jestem bliski TP robi sie powoli minus 10 i snieg

Do tego wszystkiego mąż mój chory
Kicha na potęge,dusi go kaszel i katar leje sie strumieniem.... Ach i stan podgorączkowy się zaczyna nosz K**** M**
poczatkujaca-dagmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 07:22   #4552
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez krolowa_nilu Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ja dziś w podłym nastroju. Mała w nocy nawet ładnie kimała, ale matka miała myślówkę Dziś stuka mi 26 wiosen (a patrzac za okno, to raczej zim ) i dopadły mnie jakieś dziwaczne egzystencjalne przemyślenia. Jutro mija miesiac od porodu a ja mam wrażenie, że pomimo całego szcześcia cały czas czai sie na mnie baby blues... Ambrella - trzymam kciuki i wysyłam buziaki, bo z tego co pamietam ty też sie dzisiaj starzejesz
Sto lat !!! Sto lat !!!
Wszystkiegi co dla ciebie najwazniejsze i zeby wszystko szlo po twojej mysli -- a wlasciwie waszej skoro razem z Ambrella dzisiaj swietujecie :wino:



Send from my IPhone
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 07:25   #4553
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Dzień dobry.
U mnie nocka średnia. Bólowo nie najgorzej,ale miałam stado galopujacych myśli i spać nie mogłam




Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Co do wod,.RACZEJ nie odchodza podczas spacerowania, dziecko robi korek PODOBNO.


Mi z Wiki odeszły w szpitali jak chodziłam,wszytskie od razu.



Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość

Ja leże już w szpitalnym łóżku i o dziwo w ogóle się nie stresuje jutrzejsza cc. Po 6 mam mieć lewatywke, pozniej prysznic, kroplowki i miedzy 8, a 9 cesarke.

Trzymam kciuki!!
Już niedługo będziesz tulić maleństwo



Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Wogóle nie zasnęłam. Ale z braku snu i regularnego trybu życia zaczynam wariować.






Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
A i czy te twardnienia brzucha i "probne" skorcze sa obowiazkowe ?? Bo ja nic takiego nie mam


Nie są. Przy Wiki nic takiego nie miałam,nic mnie nie bolało,nie twardniało. Pierwsze skurcze to były już te porodowe.

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Krolowa_nilu sto lat!!!
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 07:37   #4554
poczatkujaca-dagmara
Wtajemniczenie
 
Avatar poczatkujaca-dagmara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 120
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez krolowa_nilu Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ja dziś w podłym nastroju. Mała w nocy nawet ładnie kimała, ale matka miała myślówkę Dziś stuka mi 26 wiosen (a patrzac za okno, to raczej zim ) i dopadły mnie jakieś dziwaczne egzystencjalne przemyślenia. Jutro mija miesiac od porodu a ja mam wrażenie, że pomimo całego szcześcia cały czas czai sie na mnie baby blues... Ambrella - trzymam kciuki i wysyłam buziaki, bo z tego co pamietam ty też sie dzisiaj starzejesz Migotko - też mi się nie raz zdarzyło w nocy zasnąć podczas karmienia i zalać Kornelię do ostatniej nitki Teraz się opamiętałam i w nocy nigdy nie karmię na leżąco.
Sto lat!Wszystkiego najlepszego
poczatkujaca-dagmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 07:46   #4555
Muminek1991
Rozeznanie
 
Avatar Muminek1991
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 787
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Witam się z rana z telefonu na szybko. Zaraz ide na wizytę i proszę o kciuki ,bo moj dzieć znowu nie ma ochoty się ruszać . Wieczorem trochę się powyciskal i do teraz cisza.
__________________
14.05.2012 - Razem
15.06.2013 - II kreski
06.11.2013 - Ślub
02.03.2014- Benjaminek
Muminek1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 08:01   #4556
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Hej, ja tak znów na szybko, po lewatywie i prysznicu. Nie bojcie sie lewatywy. To trwa kilka sekund i jak dla mnie jest to obojętne uczucie. Sam efekt też siłą "nie powalił" Czekam teraz na moja kiecke porodowa i kroplówki. No i małża
Dzięki za wsparcie. Dodało skrzydeł. Mam nadzieję, że cc ich nie podetnie. Za ok. 2 godziny zobaczę, co mi tam w brzuchu wyroslo.
I dla potrzebujacych BANAN
Super!!!! Czekamy za maleństwem
Cytat:
Napisane przez krolowa_nilu Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ja dziś w podłym nastroju. Mała w nocy nawet ładnie kimała, ale matka miała myślówkę Dziś stuka mi 26 wiosen (a patrzac za okno, to raczej zim ) i dopadły mnie jakieś dziwaczne egzystencjalne przemyślenia. Jutro mija miesiac od porodu a ja mam wrażenie, że pomimo całego szcześcia cały czas czai sie na mnie baby blues... Ambrella - trzymam kciuki i wysyłam buziaki, bo z tego co pamietam ty też sie dzisiaj starzejesz Migotko - też mi się nie raz zdarzyło w nocy zasnąć podczas karmienia i zalać Kornelię do ostatniej nitki Teraz się opamiętałam i w nocy nigdy nie karmię na leżąco.
Wszystkiego najlepszego!!!!
Dużo szczęścia i radości!!!!
Nie przejmuj się ja jestem 85 rocznik więc 12 lutego stuknie mi 29 lat

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Muminek1991 Pokaż wiadomość
Witam się z rana z telefonu na szybko. Zaraz ide na wizytę i proszę o kciuki ,bo moj dzieć znowu nie ma ochoty się ruszać . Wieczorem trochę się powyciskal i do teraz cisza.

Moja też mi dziś rano stracha narobiła, jakoś nie czułam jej ruchów w nocy, ale nad ranem zjadłam banana i zaczęła
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 08:02   #4557
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez krolowa_nilu Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ja dziś w podłym nastroju. Mała w nocy nawet ładnie kimała, ale matka miała myślówkę Dziś stuka mi 26 wiosen (a patrzac za okno, to raczej zim ) i dopadły mnie jakieś dziwaczne egzystencjalne przemyślenia. Jutro mija miesiac od porodu a ja mam wrażenie, że pomimo całego szcześcia cały czas czai sie na mnie baby blues... Ambrella - trzymam kciuki i wysyłam buziaki, bo z tego co pamietam ty też sie dzisiaj starzejesz Migotko - też mi się nie raz zdarzyło w nocy zasnąć podczas karmienia i zalać Kornelię do ostatniej nitki Teraz się opamiętałam i w nocy nigdy nie karmię na leżąco.

wszystkiego najlepszego!!! 100 lat!!!
a w dupie z tymi przemyśleniami- nie przejmuj się
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 08:02   #4558
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Właśnie przyszły moje bluzeczki z Top Secret są naprawdę fajne
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 08:04   #4559
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Muminek1991 Pokaż wiadomość
Witam się z rana z telefonu na szybko. Zaraz ide na wizytę i proszę o kciuki ,bo moj dzieć znowu nie ma ochoty się ruszać . Wieczorem trochę się powyciskal i do teraz cisza.



---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

ja po wizycie- wszystko OK i czekam na godzię W kolejna wizyta za tydzień o ile młody nie zdecyduje się ujawnic po tej stronie
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 08:07   #4560
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Właśnie przyszły moje bluzeczki z Top Secret są naprawdę fajne
do mnie dzisiaj tylko Pit przyszedł

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
ja po wizycie- wszystko OK i czekam na godzię W kolejna wizyta za tydzień o ile młody nie zdecyduje się ujawnic po tej stronie
super ze wszystko ok
ja mam wizytę w czwartek i nie wydaje mi się żebym miała problemy z dotarciem
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-22 09:28:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.