Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-12, 19:19   #601
ejani
Zadomowienie
 
Avatar ejani
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 584
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

I jadę dalej, mam nadzieję, że teraz nic nie przycisnę co nie trzeba

Dzięki Perfuzja za odpowiedź. Może jednak najpierw powalczę z chustą w domu, żeby mały się do niej przyzwyczaił

Jeszcze się zastanawiam nad warsztatami chustowania- była któraś z Was na takim? Może ja coś źle robię? Tam się idzie z dziećmi? I moje stałe pytanie drogie to?

Gratuluję wszystkim nowym mamusiom! I trzymam kciuki za nasze niedobitki, żeby Wam lekko poszło! i (mam nadzieję, że dobrze brokuła wstawiam, tak naprawdę nie wiem, jak wygląda. No I dla wszystkich potrzebujących (Lidka )

Gosiu, miałam się zapytać, jak dajesz radę funkcjonować jednocześnie karmiąc? Wspominałaś coś o tym. Trzymasz małego jakoś specjalnie, czy masz może jakieś nosidełko? Ja czasem potrzebuję obu rąk do karmienia (a czasem i trzecia by się przydała).

Cytat:
Napisane przez Sheperdess Pokaż wiadomość
Ja myję. Mam termos, nalewam do miseczki i maczam płatki kosmetyczne, a potem osuszam pupę ręcznikiem papierowym, który mi służy za podkład na przewijaku.
Ja podobnie, tylko mam 2 miseczki (z wodą do maczania, z zimną jak za dużo gorącej wleję) za podkład mam flanelki (a jak się kończą czyste to tetry) i nimi dosuszam- zważywszy że rzadko poleżą dłużej niż 2-3 przewijania, to mi nie szkoda. I nasz rekord to 5 kleksów na jedną (trochę ją obniżam, żeby nie leżał na brudnej, ale już czekam ze zmianą po podobnej przygodzie). I 3 czyste pampersy

---

Potwierdzam też, że podpowiedzi rozmiarów na alles są beznadziejne. Z tabeli wyszło mi 70 j(na koniec ciąży miałam 65 g) a dobre na mnie jest 65 i. No I stwierdzam, że bez sensu było kupować stanik przed porodem, bo jednak trochę więcej mi urosły miseczki, czyli piękny cafe latte jest dobry tylko po karmieniu:/ a tak się zastanawiałam, czy moje piersi jakieś dziwne, czy możliwe że mnie ciśnie. Ale przedłużka i dam radę (może potem się trochę zmniejszy )


Mam kolejne pytanie- czy Wasze dzieci też tak cierpią przy Fridzie? Mój krzyczy, jakbym mu nos wyrywała i jeszcze potem mu się przypomina... Może macie jakiś patent?

No i też proszę o kciuki-jutro idę do pediatry-ogólnie po receptę na szczepionki, ale przy okazji zważyć i sprawdzić wszystko a szczególnie to niedokrwienie (to znaczy prosić o skierowanie pewnie)
__________________
Na tak wiele rzeczy nie mamy wpływu...
ejani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 19:30   #602
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość


W piątek szczepienie. Z ciekawostek, nasze szczepionki są zabronione w UE, są sprzedawane do Rosji, używane w PL, ale tylko dlatego, żeby nie podpadło, że sami nie szczepimy tymi szczepionkami... masakra.

o rany a czemu? skąd wiesz? wiesz jaka nazwa?

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez J0zefina Pokaż wiadomość
Magnusia mam podobne od M&S, wygodne fakt ale nie specjalny efekt z biustem robi (czyt. prawie żaden wiec nadaje się na noc super ) A nie lata Ci ta 85??? ze zdjęć dała bym Ci 75max
nie lata jest ok bo nie ściska nic
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 19:36   #603
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Ja: "On mnie kopie! W żebro! Boli"
TŻ ze stoickim spokojem: "Oddaj mu to się nauczy"
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 19:41   #604
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Ja: "On mnie kopie! W żebro! Boli"
TŻ ze stoickim spokojem: "Oddaj mu to się nauczy"
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 19:43   #605
pilotka86
Rozeznanie
 
Avatar pilotka86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 998
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

witam ponownie
jeszcze nie zaczadzona
mąż wywietrzył tyłek na spacerze
a spacer udany, dziecko się nie rozdarło, deszcz nie zaczął padać, kółko nie odpadło także OK.

biorę się za odpisywanie. podczytywałam przy drugim karmieniu ( które łącznie trwało ponad godzinę tyle ssała i trochę spała) i niezłe "komplementy" mąż odtrzymał ze wszystkimi się zgadzam LeLa wymiatasz haha ta srakakadabra mnie rozwaliła
pilotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:12   #606
krolowa_nilu
Rozeznanie
 
Avatar krolowa_nilu
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 591
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Przywdziałam strój moro i wojenne barwy. Operacja "sen" w toku. Póki co 1:0 dla przeciwnika. Wróg stosuje broń chemiczną dalekiego rażenia i pociski ogłuszające. Chyba pora wezwać posiłki. Któraś jeszcze walczy na froncie?
krolowa_nilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:14   #607
830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 702
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez krolowa_nilu Pokaż wiadomość
Przywdziałam strój moro i wojenne barwy. Operacja "sen" w toku. Póki co 1:0 dla przeciwnika. Wróg stosuje broń chemiczną dalekiego rażenia i pociski ogłuszające. Chyba pora wezwać posiłki. Któraś jeszcze walczy na froncie?
Boję się pisać aby nie zapeszyć a więc cicho sza ale położyłam dziecko o 20 i śpi. Oby nie zaatakowało z zaskoczenia Mam nadzieję że koło 23 będzie równie grzeczne
830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 20:18   #608
lidkaa82
Zadomowienie
 
Avatar lidkaa82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 201
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Moj tez padl o 20 ale od tej pory mial juz zectrzy napady dzikiego wrzasku przez okolo 5 minut. Po czym spi dalej. Ale jak matka ma spac w takich warunkach, coby sie nerwicy nie nabawic.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lidkaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:20   #609
Le La
Zadomowienie
 
Avatar Le La
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 285
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Ja: "On mnie kopie! W żebro! Boli"
TŻ ze stoickim spokojem: "Oddaj mu to się nauczy"


Cytat:
Napisane przez krolowa_nilu Pokaż wiadomość
Przywdziałam strój moro i wojenne barwy. Operacja "sen" w toku. Póki co 1:0 dla przeciwnika. Wróg stosuje broń chemiczną dalekiego rażenia i pociski ogłuszające. Chyba pora wezwać posiłki. Któraś jeszcze walczy na froncie?
Moj terrorysta niedawno usnal po kapieli, zobaczymy na jak dlugo bo mam w planach go odlozyc do gondolki, eksmitowac sie cichaczem do salonu i zmolestowac meza
Niestety zostaje nam tylko kanapa w salonie, bo w sypialni spi syn, a tam takie fajne duuze lozko
__________________
20.12.2013 - Alek Nauczę Cię kochać świat, Syneczku
Le La jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:22   #610
krolowa_nilu
Rozeznanie
 
Avatar krolowa_nilu
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 591
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Lidka, a jesteście w separatce? Może Miłoszowi jest za gorąco? Pamiętam, że tam jest potworny ukrop. Podajesz mu herbatkę?
krolowa_nilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:26   #611
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
o rany a czemu? skąd wiesz? wiesz jaka nazwa?

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------



nie lata jest ok bo nie ściska nic

dzis rozmawialam z pediatra na ten temat. Polecil szczepic 5w1... sama niewiem co robic czym szczepic i czy szczepic na rota i pneumo




Cytat:
Napisane przez krolowa_nilu Pokaż wiadomość
Przywdziałam strój moro i wojenne barwy. Operacja "sen" w toku. Póki co 1:0 dla przeciwnika. Wróg stosuje broń chemiczną dalekiego rażenia i pociski ogłuszające. Chyba pora wezwać posiłki. Któraś jeszcze walczy na froncie?
Ja walcze caly dzien.... nawet nie jetem w stanie zliczyc porazek.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

O ile dobrze zrozumialam (borys zaczal sie wydzierac i nie moglam sie skupic) to glownie chodzi o szczepionje na krztusiec. Polska jest glowym producentem, a glownym odbiorcja Rosja i jeszcze jeden kraj ale nie pamietam ktory.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Ide spac, jestem zmeczona. Jutro czeka mnie bardzo ciezki dzien...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
wymiana
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 20:33   #612
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez krolowa_nilu Pokaż wiadomość
Przywdziałam strój moro i wojenne barwy. Operacja "sen" w toku. Póki co 1:0 dla przeciwnika. Wróg stosuje broń chemiczną dalekiego rażenia i pociski ogłuszające. Chyba pora wezwać posiłki. Któraś jeszcze walczy na froncie?
mój padł po40 minutowej konsumpcji cycka ale atakował na dziobaka wiele razy ja to nie mogę powstrzymać śmiechu jak widzę taką paszczę, zmarszczone czoło i podniesione brwi przy ataku

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość

O ile dobrze zrozumialam (borys zaczal sie wydzierac i nie moglam sie skupic) to glownie chodzi o szczepionje na krztusiec. Polska jest glowym producentem, a glownym odbiorcja Rosja i jeszcze jeden kraj ale nie pamietam ktory.


---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Ide spac, jestem zmeczona. Jutro czeka mnie bardzo ciezki dzien...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a krztuścem jest jakoś tak że w tych 5w1 jest jakiś tzw "komórkowy" i to jest jakby nie cały wirus tylko lżejszy- coś w ten deseń (nie jestem ekspertem w tym temacie )

dobranoc- życzę spokojnej nocy i wyspania się
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:41   #613
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez krolowa_nilu Pokaż wiadomość
Przywdziałam strój moro i wojenne barwy. Operacja "sen" w toku. Póki co 1:0 dla przeciwnika. Wróg stosuje broń chemiczną dalekiego rażenia i pociski ogłuszające. Chyba pora wezwać posiłki. Któraś jeszcze walczy na froncie?
Emil spał od 17 do 21, wiec operacje "sen" planuje na okolice północy
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:41   #614
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Magnusia a to może ten acelularny?
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:42   #615
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

U nas już karmienie na noc a potem będzie usypianie...
Cytat:
Napisane przez Ważka Pokaż wiadomość
Poniżej mój syncio Alanek

Pozdrawiam
Śliczny
Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Ja: "On mnie kopie! W żebro! Boli"
TŻ ze stoickim spokojem: "Oddaj mu to się nauczy"

Cytat:
Napisane przez krolowa_nilu Pokaż wiadomość
Przywdziałam strój moro i wojenne barwy. Operacja "sen" w toku. Póki co 1:0 dla przeciwnika. Wróg stosuje broń chemiczną dalekiego rażenia i pociski ogłuszające. Chyba pora wezwać posiłki. Któraś jeszcze walczy na froncie?
Po karmieniu do Ciebie dołączę...aż się boję ile razy będę wracać do łóżeczka przywołana dzikim piskiem
Cytat:
Napisane przez lidkaa82 Pokaż wiadomość
Moj tez padl o 20 ale od tej pory mial juz zectrzy napady dzikiego wrzasku przez okolo 5 minut. Po czym spi dalej. Ale jak matka ma spac w takich warunkach, coby sie nerwicy nie nabawic.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Lidka współczuję Ci bardzo. Warunki szpitalne są nienaturalne i myślę, że mały też to odczuwa. Jutro już będziecie w domu (jeśli dobrze pamiętam) więc głowa do góry kochana przetrwacie to

Nie pamiętam już która pytała o warsztaty chustowe (Ejani?).
Ja byłam na takowych i bardzo mi się przydały-byłam z dzieckiem oczywiście. Pani poprawiła moje błędy i okazało się że znacznie lepiej małej w chuście po tych poprawkach. Ja byłam na darmowych więc nie wiem ile to może kosztować. Dla mnie było warto.
Senira w kieszonce można nosić dziecka od urodzenia (oczywiście dobrze zawiązanej).
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:44   #616
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość
Magnusia a to może ten acelularny?
nie mam pojęcia- kompletnie się na tym nie znam ale coś mi ta nazwa znajoma więc może i tak
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:48   #617
selena85
Wtajemniczenie
 
Avatar selena85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 077
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez ejani Pokaż wiadomość

Jakbym mojego słyszała- w zeszłym tygodniu 2 imprezy, a ja nie mam czasu umyć głowy...
Mam to samo......

-------------------------------------------------------------------

A do tego mam deprechę ogólnie - dlatego ja w ogóle ucichłam od porodu....
__________________
"Jak wychować szczęśliwe dziecko" John Medina
"Mamo, Tato co Ty na to? 1,2,3" Paweł Zawitkowski
"Język Niemowląt" Tracy Hogg, Melinda Blau
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20140129744753.html
selena85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:58   #618
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość

A do tego mam deprechę ogólnie - dlatego ja w ogóle ucichłam od porodu....

a czemu? co jest nie tak?
kopnij w dupe ta deprechę!
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 21:04   #619
Le La
Zadomowienie
 
Avatar Le La
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 285
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
Mam to samo......

-------------------------------------------------------------------

A do tego mam deprechę ogólnie - dlatego ja w ogóle ucichłam od porodu....
Ejjj nie smutaj, pewnie przemeczona i niewyspana jestes bidulko i to dlatego. Kazda z nas ma dolki, bedzie dobrze

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
mój padł po40 minutowej konsumpcji cycka ale atakował na dziobaka wiele razy ja to nie mogę powstrzymać śmiechu jak widzę taką paszczę, zmarszczone czoło i podniesione brwi przy ataku [COLOR="Silver"

dobranoc- życzę spokojnej nocy i wyspania się
Tez mnie to rozbawia, szczegolnie ta paszcza szeroko rozwarta, jak u kobry przy ataku
__________________
20.12.2013 - Alek Nauczę Cię kochać świat, Syneczku
Le La jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 21:08   #620
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Inw Pokaż wiadomość
Może spróbuj odciągać trochę mleka i dawać mu swoje? Zawsze to nie przyzwyczaisz do mm, a butle teraz też robią co podobno nie zaburzają ssania.

Dzięki. Stwierdziłam jednak,że przetrwamy i butli nie dam. On rośnie i to pewnie ma tak być,że ssaniem pobudza,żeby więcej mleka było,no a jak dam butlę to ssać nie będzie.



Cytat:
Napisane przez ejani Pokaż wiadomość

Gosiu, miałam się zapytać, jak dajesz radę funkcjonować jednocześnie karmiąc? Wspominałaś coś o tym. Trzymasz małego jakoś specjalnie, czy masz może jakieś nosidełko? Ja czasem potrzebuję obu rąk do karmienia (a czasem i trzecia by się przydała).


No i też proszę o kciuki-jutro idę do pediatry-ogólnie po receptę na szczepionki, ale przy okazji zważyć i sprawdzić wszystko a szczególnie to niedokrwienie (to znaczy prosić o skierowanie pewnie)

Jedną ręką trzymam,nie potrzebuję drugiej. Drugą robię różne rzeczy podczas karmienia. Np teraz piszę i karmię.

Kciuki!!



Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość

A do tego mam deprechę ogólnie - dlatego ja w ogóle ucichłam od porodu....

Co się dzieje?
Jeśli to faktycznie depresja to dobrze byłoby wybrać się do specjalisty...
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 21:18   #621
patrycjja
Zadomowienie
 
Avatar patrycjja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 1 707
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Le La Pokaż wiadomość


Tez mnie to rozbawia, szczegolnie ta paszcza szeroko rozwarta, jak u kobry przy ataku



Maz tez nazywa Amelkę dziobakiem. Szczególnie jak trzyma ja do góry a ta szuka - dla mnie to bardziej na dzięcioła wygląda a juz taka akcje przy cycu to mistrzostwo swiata - jak sie skupia i mam wrażenie, ze chce mnie zdjąć z glowki a ona z tez otwarta buzka probuje w cyca trafić

Dzis kąpiel i nawet wyjmowanie na ręcznik w mega ciszy. Z mezem bylismy w szoku niedlugo na prawde zapomne jak to dziecko placze :P



Roane tez myslalam ze ten słodki tyłeczek skopie za te wszystkie moje oberwane w ciąży razy we flaki. Ale jak zobaczylam Mala wybaczyłam jej to wiercenie w żebrach i inne takie. Wiec zaciśnij zęby bo juz bliżej niż dalej

A i tak apropo ruchów - rodząc młodą czulam wcale nie gorzej. Zdziwiłam sie niemało. A bylam nastawiona, ze przed porodem i w trakcie ilosc ruchów sie zmniejsza i staje sie niewyczuwalna. Nie wiem skąd takie informacje wyczytałam, ale kilka razy sie z tym spotkalam. Wiec jesli ktoras z Was tez ma takie info to neguje i nawet jeśli bąble w brzuchu Wam skaczą to i tak zaraz na porodówce możecie byc
__________________
patrycjja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 21:19   #622
JustiLbn
Raczkowanie
 
Avatar JustiLbn
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 159
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Gratulacje dla Negrid
To która następna? Dajecie dziewczyny. Ja już też chcę, zostało mi 11 dni Dzisiaj mam dzień skurczy i cała spuchłam jak balon. Ciekawa jestem co tam na dole się dzieje. W piątek wizyta u ginki, to się dowiem, może blisko?
Trzymam kciuki mamusie za was i wasze problemy z dzieciaczkami. Będzie lepiej
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/aa23db2c38.png

19.02.2014 g 18.20 Alicja moje marzenia się spełniły.
JustiLbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 21:22   #623
J0zefina
Raczkowanie
 
Avatar J0zefina
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 425
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
mój padł po40 minutowej konsumpcji cycka ale atakował na dziobaka wiele razy ja to nie mogę powstrzymać śmiechu jak widzę taką paszczę, zmarszczone czoło i podniesione brwi przy ataku [COLOR="Silver"]
Magnusia nie doceniasz przeciwnika

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
A do tego mam deprechę ogólnie - dlatego ja w ogóle ucichłam od porodu....
może coś poradzimy?? co się dzieje?

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Dzięki. Stwierdziłam jednak,że przetrwamy i butli nie dam. On rośnie i to pewnie ma tak być,że ssaniem pobudza,żeby więcej mleka było,no a jak dam butlę to ssać nie będzie.
Gosiu mój syn ssał przez 1,5roku z czego niemal pół roku próbowałam Go odstawić przeróżnymi metodami i w czasie tych 1,5roku bardzo często dostawał moje mleko z butli a jednak 1,5roku był cocożercą wiec może na zapas sie martwisz

Mała śpi od kąpieli tj od 19:30, zjadła i dalej śpi drugi wieczór tak błogi?? czuje że brat chory i daje mi w kość wiec mnie oszczędza i tak szybko i ładnie śpi??
J0zefina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 21:22   #624
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Kochane... Jeśli macie problemy z tztami... I jeśli nie tluklo sie jeszcze szkło to musicie wiedzieć ze nie macie.,.

Moj maz pozbył sie wlasnie ( za pomocą moich rak) kolekcji swoich kur**** drogich szklaneczek do whisky.

Idę popływać w wannie...

Aha i do dziewczyn z bliznami po cc... U mnie duża poprawa jest po olejku z eucerin na blizny i rozstępy. Ja mam naprawdę tragiczna blizne i dopóki jej niezoperuje pewnie nie wiele sie z nią da zrobic ale po tym olejku widze ze jest bardziej blada i płaska.

Perfuzja masz jakies wieść od koleżanki z majowek?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 21:25   #625
krolowa_nilu
Rozeznanie
 
Avatar krolowa_nilu
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 591
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość

A do tego mam deprechę ogólnie - dlatego ja w ogóle ucichłam od porodu....
A czujesz, że to już depresja czy dopadł cię babyblues? Bo jeśli to drugie to cię pocieszę, że w pewnym momencie to mija, a jeśli to pierwsze i czujesz, że sama sobie z tym nie poradzisz to warto poszukać pomocy, im szybciej, tym lepiej
krolowa_nilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 21:32   #626
ejani
Zadomowienie
 
Avatar ejani
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 584
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez lidkaa82 Pokaż wiadomość
Moj tez padl o 20 ale od tej pory mial juz zectrzy napady dzikiego wrzasku przez okolo 5 minut. Po czym spi dalej. Ale jak matka ma spac w takich warunkach, coby sie nerwicy nie nabawic.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

mój też ma takie napady, ale jakoś nie chce się sam uspokoić na przykład teraz...




Cytat:
Napisane przez Le La Pokaż wiadomość
Moj terrorysta niedawno usnal po kapieli, zobaczymy na jak dlugo bo mam w planach go odlozyc do gondolki, eksmitowac sie cichaczem do salonu i zmolestowac meza
Niestety zostaje nam tylko kanapa w salonie, bo w sypialni spi syn, a tam takie fajne duuze lozko

mój też po kąpieli, ale sam nie chce spać, więc drzemie u mnie na ręku...

To miłego wieczoru

Nas też niedługo to czeka, z uciekaniem z wielkiego łóżka


Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
Nie pamiętam już która pytała o warsztaty chustowe (Ejani?).
Ja byłam na takowych i bardzo mi się przydały-byłam z dzieckiem oczywiście. Pani poprawiła moje błędy i okazało się że znacznie lepiej małej w chuście po tych poprawkach. Ja byłam na darmowych więc nie wiem ile to może kosztować. Dla mnie było warto
Tak, ja... To muszę poszukać jakichś, przekonałaś mnie
__________________
Na tak wiele rzeczy nie mamy wpływu...
ejani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 21:33   #627
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Hej! Nadrabiam Was od wczoraj i miałam pełno pocytowane, ale coś mi wcięło, a nie mam już sił wracać. Oczywiście w swoich odpowiedziach jestem 100 lat za murzynami, ale taki mój los ostatnio .

Inw, u mnie trochę lepiej, dzięki otulaniu. Dziś przespałam kilka godzin. Spróbuj, może i u Ciebie się to sprawdzi. Mi w dzień też ciężko odsypiać. Nigdy nie potrafiłam spać w dzień.

Milka-pilka, Waleria jest przesłodka. Taka mała kruszynka.

Kuapouszka, co u Ciebie? Tulisz już dzidzię?

Justien, dzięki. Cierpliwości nigdy dosyć. I rzeczywiście mój terrorysta bardzo lubi kąpiele.
A co do kąpieli w wannie z blizną po cc to robię je już od 8 dnia po operacji. Wszystko ładnie wygląda.

Perfuzja, nie mam pojęcia ile Kacper je, ale wydaje mi się, że bardzo różnie. Myślę, że jak jest głodny spokojnie wciąga ze 120ml. Może i więcej?...

AgatkaL, gratuluję i witam Maję!!! Ślicznotka z niej. A jakie ma włoski! Współczuję rwania zęba. Miałaś kumulację "przyjemności".

Jaszczurka, Lidka, trzymajcie się w tych szpitalach!

Migotko, zmuś się, przełam i zrób sobie makijaż, uczesz włosy. To naprawdę pomaga! Mi też jest ciężko, ale wciąż sobie powtarzam, że taki stan nie może trwać wiecznie. Wszystko to minie.

Le La, strasznie współczuję tych akcji z płaczem Alka, wyobrażam sobie jak Ci z tym ciężko.
A plan ze zmolestowaniem męża zacny


Negrid, gratuluję! Śliczne imię wybrałaś dla córci.

Gosia, trzymam kciuki, by wizyta teściowej przyniosła dużo dobrego


Akkma, niech brokuł będzie z Tobą!


Ejani, kciuki za jutrzejszą wizytę .

Selena, pożal się nam. Będzie Ci lżej. W kupie siła


A w ogóle to gdzie jest Lolita? Też chyba wessała ją czarna dziura macierzyństwa.

Cytat:
Napisane przez pilotka86 Pokaż wiadomość
a z tym sprzątaniem i normalnością to też rozumiem ja też tak brałam się za sprzątanie, układanie ale nie dlatego że przeszkadzał mi burdel czy lubię mieć porządek ale dlatego żeby poczuć że jest tak jak dawniej. ale nie jest, nie było i nie będzie
Dzięki za rady i troskę . I dzięki za chwilę radości kosztem tyłka Twojego męża. Uśmiałam się .
Co do pogrubionego, chyba trafiłaś w sedno. Teraz pora się z tym oswoić.

Cytat:
Napisane przez Muminek1991 Pokaż wiadomość
Witam się i ja w 40 tyg. . Dzisiaj z rana miałam wizytę u lekarza. Tak jak TŻ wczoraj zauważył brzuch mi się lekko obniżył i główka małego też. Położna po wymacaniu szacuje Beniego na 3800 , wielkolud...
Ktg w porządku, serduszko pięknie pika, żadne skurcze się nie piszą.
Więc po prostu czekamy. Kolejna wizyta za tydzień czyli w terminie porodu no zobaczymy.
Chciałabym do tego czasu urodzić. A najlepiej dokładnie w środę.
No to mix porodowy dla Ciebie : brokul:
Cytat:
Napisane przez Ważka Pokaż wiadomość
Poniżej mój syncio Alanek

Pozdrawiam
Słodki chłopczyk .

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
mój padł po40 minutowej konsumpcji cycka ale atakował na dziobaka wiele razy ja to nie mogę powstrzymać śmiechu jak widzę taką paszczę, zmarszczone czoło i podniesione brwi przy ataku
Mój to chyba ten sam gatunek - dziobak, robi identycznie, a ja ryczę ze śmiechu. Dodatkowo Kacper wydaje przy tym rzucie paszczą jakieś dziwne, pierwotne dźwięki .

Jutro mamy dzień lekarzy. Na 9.00 wizyta u pediatry. Ciekawe co usłyszę o żółtaczce Kacperka. Mam nadzieję, że nie cofną nas do szpitala . Zapytam też o zielone kupy, choć nie widzę, by były one jakieś problemowe dla małego.
Na 15.30 mamy wizytę kontrolną po fototerapii u okulisty. Chcę, by synek miał porządnie zbadane dno oka i siatkówkę. Oby nie miał takiej wady jak ja.
Teraz mały terrorysta śpi. Już prawie 2 godziny. Cyce zaczynają mnie boleć, ale niech jeszcze chwilkę pośpi. TŻ chrapie obok małego. Niezly widok. Ja spać nie mogę. Zmyłam makijaż, wzięłam prysznic, zjadlam jabłko i nadrobiłam Was.
A teraz życzę dobrej nocy dla wszystkich, bo mały zaczyna kwękać. Pora zacząć nocną jazdę .
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 21:40   #628
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość

Mój to chyba ten sam gatunek - dziobak, robi identycznie, a ja ryczę ze śmiechu. Dodatkowo Kacper wydaje przy tym rzucie paszczą jakieś dziwne, pierwotne dźwięki .
.
o dokładnie- taki chrapo-chark straszący znaczący chyba "zaraz cie dorwę cycu"
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 21:40   #629
isia4891
Zadomowienie
 
Avatar isia4891
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 372
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Sheperdess ja też mam miseczke , zwykły termos , duże waciki kosmetyczne takie kwadraty , mąkę ziemniaczaną albo masc posladkowa.

Patrycja zazdroszczę takiego spokojnego dziecka, choć póki co u mnie źle nie jest.

Dziewczyny czy wam w tych usztywniane stanikach jest wygodnie? Bo ja mam jeden z tym drutem pod biustem i mnie gniecie , a w tych miękkich mam piersi do pasa.póki co w domu mi to nie przeszkadzało, ale teraz chce wygladac..Hmm sexi
isia4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 21:44   #630
forester
Zadomowienie
 
Avatar forester
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Z lasu :)// Poznań
Wiadomości: 1 156
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez krolowa_nilu Pokaż wiadomość
Przywdziałam strój moro i wojenne barwy. Operacja "sen" w toku. Póki co 1:0 dla przeciwnika. Wróg stosuje broń chemiczną dalekiego rażenia i pociski ogłuszające. Chyba pora wezwać posiłki. Któraś jeszcze walczy na froncie?
ja jestem w okopach, tz w odwrocie, wrog ma przewage w postaci syreny. podejmuje enta probe odlozenia terrorystki.

Iwantyou az tak zle z Tztem?
Migotko dobrze ze wysypka B to nic powaznego.
__________________
11.11.2007 razem
23.06.2012 ślub
10.01.2014 Marysia
forester jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-18 09:18:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.