Październikowe mamy 2015 część I - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-01, 22:56   #31
weronika m
Raczkowanie
 
Avatar weronika m
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 67
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez barbara6 Pokaż wiadomość
To moja pierwsza ciąża. Na razie widzę, że jestem w mniejszości ?
To dobrze, będziemy miały się kogo radzić

Powiem Wam, że jestem pełna obaw. Wcale nie czuje się jakbym była w ciąży, może dlatego niepokój nie daje mi spokoju.

Macie dziewczyny jakieś objawy ? (oprócz braku okresu )
Ja też pierwsza ciąża i do tego nieplanowana Coś mam brać oprócz kwasu foliowego? Wizytę mam dopiero 12 lutego u ginki.

U mnie z objawów to chyba tylko bolące piersi
__________________
Czekamy
weronika m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 07:34   #32
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cześć Dziewczyny,

mam nadzieję,że będę mogła zostać tu do końca Byłam w sob u gna-pęcherzyk 0,5 cm Kolejną wizytę planuję pod koniec przyszłego tygodnia.

Trzymam kciuki za nas wszystkie!
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 08:01   #33
rita_k
Zadomowienie
 
Avatar rita_k
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 448
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cześć Dziewczyny! Przyjmiecie mnie do swojego grona? to. Byłam już raz w ciąży, ale poroniłam. Teraz staram się patrzeć optymistycznie w przyszłość i nie dać się zwariować. Test sikany wyszedł mi negatywny, dopiero beta zrobiona 3 dni później rozwiała wszelkie wątpliwości.
W którym tygodniu idziecie na pierwszą wizytę do gina?

Miłego dnia i tygodnia wam życzę.
rita_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 09:21   #34
Ikuta86
Raczkowanie
 
Avatar Ikuta86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 36
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Witam!

Może i ja? Ale teraz narazie nie jestem w ciąży bo dopiero przedwczoraj przytulanko, a sprawdzałam w necie że to będzie termin porodu 22-30 pażdziernika, a może początek listopada więc nie wiadomo, bo mam nieregularne miesiączki, więc zapytam Was, ostatnio miesiączka miałam 14 stycznia, to kiedy będzie termin porodu? W pażdzierniku czy w listopadzie? Dodam że raz byłam w ciąży ale poroniłam, niestety.
__________________
04.08.2012 Szczęśliwa Żonka
Aniołek 08.01.2014, 10tc. [*]


Edytowane przez Ikuta86
Czas edycji: 2015-02-02 o 11:41
Ikuta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 10:27   #35
Aisza_
Raczkowanie
 
Avatar Aisza_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 51
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

barbara6,karolinkal1,ritak, behindblueyes witajcie

ja już jedną ciążę przeżyłam w lato z dużym brzuchem i łatwo nie było, no ale przecierpię wszystko dla dzieciątka nawet +50

Ja mam lekko wrażliwe piersi i to chyba wszystko. W ogóle nie czuję się w ciąży. Ale w każdej pierwszy trymestr był dla mnie łaskawy, więc może i w tej będzie.


A co do Anglii to współczuję, słyszałam właśnie, że tam do 12tygodnia się o ciążę nie walczy

Ja też mam nadzieję, że wszystkie w tym stanie dotrwamy
Aisza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 12:29   #36
weronika m
Raczkowanie
 
Avatar weronika m
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 67
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

behindblueeyes, rita_k witajcie
Cytat:
Napisane przez Ikuta86 Pokaż wiadomość
Witam!

Może i ja? Ale teraz narazie nie jestem w ciąży bo dopiero przedwczoraj przytulanko, a sprawdzałam w necie że to będzie termin porodu 22-30 pażdziernika, a może początek listopada więc nie wiadomo, bo mam nieregularne miesiączki, więc zapytam Was, ostatnio miesiączka miałam 14 stycznia, to kiedy będzie termin porodu? W pażdzierniku czy w listopadzie? Dodam że raz byłam w ciąży ale poroniłam, niestety.
Witaj. Według ostatniej miesiączki chyba koniec października, ale jak masz nieregularne to lekarz lepiej będzie wiedział.

Cytat:
Napisane przez Aisza_ Pokaż wiadomość
Ja też mam nadzieję, że wszystkie w tym stanie dotrwamy


Jak będziecie chciały coś wpisać w pierwszy post to dajcie znać
__________________
Czekamy
weronika m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 12:43   #37
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Witamy październikowe mamy!
Życzę wam spokojnych i bezproblemowych ciąż!
My nie dawno zakładałyśmy swój wątek, a to już 7 msc

Mama majowa 2015
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-02, 13:14   #38
karolinkal1
Raczkowanie
 
Avatar karolinkal1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: z domu;p
Wiadomości: 275
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Ehh dziewczyny a jak to u Was będzie z poinformowaniem najblizszych? Rodzicow, dziadkow etc? No i oczywiście pracodawcy.. ale to juz na 2 planie...


Kiedy mówić?

Ja mam trochę dziwną sytuację bo z moim chłopakiem spotykamy się jakieś 4 miesiące ... i moze być to dla rodziny trochę szok. Ale kochamy się, cieszymy z tego i chcemy byc razem.
__________________
Warto mieć marzenia...by doczekać się ich spełnienia

karolinkal1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:20   #39
weronika m
Raczkowanie
 
Avatar weronika m
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 67
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez karolinkal1 Pokaż wiadomość
Ehh dziewczyny a jak to u Was będzie z poinformowaniem najblizszych? Rodzicow, dziadkow etc? No i oczywiście pracodawcy.. ale to juz na 2 planie...


Kiedy mówić?

Ja mam trochę dziwną sytuację bo z moim chłopakiem spotykamy się jakieś 4 miesiące ... i moze być to dla rodziny trochę szok. Ale kochamy się, cieszymy z tego i chcemy byc razem.
Rodziców, mojego pracodawce (rodzina) i przyjaciół poinformujemy na początku 2 trymestru, a dziadków nie mamy.

Czyli u ciebie dziecko też jeszcze nie było w planach?
__________________
Czekamy
weronika m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:49   #40
karolinkal1
Raczkowanie
 
Avatar karolinkal1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: z domu;p
Wiadomości: 275
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez weronika m Pokaż wiadomość
Rodziców, mojego pracodawce (rodzina) i przyjaciół poinformujemy na początku 2 trymestru, a dziadków nie mamy.

Czyli u ciebie dziecko też jeszcze nie było w planach?
Było nie było heeh.. chcieliśmy ale nie sądziliśmy że tak szybko się może udać
__________________
Warto mieć marzenia...by doczekać się ich spełnienia

karolinkal1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 17:53   #41
Aisza_
Raczkowanie
 
Avatar Aisza_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 51
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez karolinkal1 Pokaż wiadomość
Ehh dziewczyny a jak to u Was będzie z poinformowaniem najblizszych? Rodzicow, dziadkow etc? No i oczywiście pracodawcy.. ale to juz na 2 planie...


Kiedy mówić?

Ja mam trochę dziwną sytuację bo z moim chłopakiem spotykamy się jakieś 4 miesiące ... i moze być to dla rodziny trochę szok. Ale kochamy się, cieszymy z tego i chcemy byc razem.
W sumie nigdy nie wiadomo kiedy mówić. Najbezpieczniej niby po 1 trymestrze, ale wiadomo, że czasem sytuacja jest taka, że ciężko to ukryć, inny sposób życia, odmawianie alkoholu, papierosów, kawy na imprezach rodzinnych czy wsród znajomych, wiele osób potrafi się domyśleć lub ciągną za język.

Ostatnio najbliższych informowałam po ujrzeniu serduszka, a znajomych, gdy brzuszek już był dość widoczny. Teraz najbliżsi tacy jak przyjaciółka, mama, mąż wiedzą już teraz, nie umiałam się powstrzymać Reszta nie wiem, samo się rozejdzie jak dotrwam brzuszka.
Aisza_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-02, 18:27   #42
barbara6
Raczkowanie
 
Avatar barbara6
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Witalcie nowe mamusie

Cytat:
Napisane przez karolinkal1 Pokaż wiadomość
Ehh dziewczyny a jak to u Was będzie z poinformowaniem najblizszych? Rodzicow, dziadkow etc? No i oczywiście pracodawcy.. ale to juz na 2 planie...


Kiedy mówić?

Ja mam trochę dziwną sytuację bo z moim chłopakiem spotykamy się jakieś 4 miesiące ... i moze być to dla rodziny trochę szok. Ale kochamy się, cieszymy z tego i chcemy byc razem.
Na razie wie tylko mój mąż. Chciałabym zobaczyć serduszko dopiero powiedzieć rodzinie. Choć obawiam się trochę, że może im być przykro, że nie powiedziałam od razu. Widziałam się w weekend z mamą i miałam ochotę powiedzieć, ale się powstrzymałam.

W pracy chciałabym powiedzieć na początku lub w środku II trymestru. Mój szef chyba nie będzie zadowolony bo jestem jedyną kobietą w dziale i nie miał wcześniej takich problemów
no ale pożyjemy, zobaczymy...

Miałam iść na wizytę w piątek, zarejestrowałam się on-line i coś nie odpowiadają. Wydaje mi się, że może być ciężko z godziną bo chciałam po 17.
barbara6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 18:33   #43
weronika m
Raczkowanie
 
Avatar weronika m
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 67
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez karolinkal1 Pokaż wiadomość
Było nie było heeh.. chcieliśmy ale nie sądziliśmy że tak szybko się może udać
No to tylko się cieszyć.

Cytat:
Napisane przez Aisza_ Pokaż wiadomość
W sumie nigdy nie wiadomo kiedy mówić. Najbezpieczniej niby po 1 trymestrze, ale wiadomo, że czasem sytuacja jest taka, że ciężko to ukryć, inny sposób życia, odmawianie alkoholu, papierosów, kawy na imprezach rodzinnych czy wsród znajomych, wiele osób potrafi się domyśleć lub ciągną za język.
U mnie ten problem odpada, bo wymienionych rzeczy nie lubię, a rodzice mieszkają daleko.
__________________
Czekamy
weronika m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 19:41   #44
mijode
Zadomowienie
 
Avatar mijode
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sdl
Wiadomości: 1 098
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Witajcie

I ja się dołączam do Was termin wypada mi na 6.10, pierwsza ciąża. robiłam test i dwie bety. Jutro dzwonię go gina umawiać się na pierwszą wizytę.

mam na imię Michalina, 26 lat.
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie <3
31.08.2013 
mijode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 19:51   #45
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Witam wszystkie nowe październikowe mamusie

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
Amberella, ja nie wiem kiedy mam wizyte Jestem w UK i tutaj nie ma takiej opieki ginekologicznej jak w Polsce.
Bardzo się cieszę, bo z mojej grupy mamuś styczniowych 2014 trochę wiem jak taka opieka w UK wygląda. Dobrze, że będziesz w Polsce. I fajnie, że jednak tutaj zaglądasz


Cytat:
Napisane przez weronika m Pokaż wiadomość
Jak będziecie chciały coś wpisać w pierwszy post to dajcie znać
Powoli jest nas coraz więcej, więc może stworzymy jakąś listę, typu nick, termin OM, szacowany TP, potem z czasem dopiszemy płeć dziecka itp. Co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez karolinkal1 Pokaż wiadomość
Ehh dziewczyny a jak to u Was będzie z poinformowaniem najblizszych? Rodzicow, dziadkow etc? No i oczywiście pracodawcy.. ale to juz na 2 planie...


Kiedy mówić?

Ja mam trochę dziwną sytuację bo z moim chłopakiem spotykamy się jakieś 4 miesiące ... i moze być to dla rodziny trochę szok. Ale kochamy się, cieszymy z tego i chcemy byc razem.
Ja powiedziałam najbliższej rodzinie i najbliższym koleżankom no i dziś szefostwu. Powiedziałam, że to dopiero początek, że różnie może być, ale ponieważ szefowa czyniła plany związane ze mną na przyszły rok, uznałam, że fair będzie jeśli jej powiem. Zareagowała bardzo pozytywnie i powiedziała, że będzie trzymać kciuki.
Kciuki się przydadzą, bo dziś zaczęłam plamić. Miałam iść do gina za 2 tygodnie, ale w związku z plamieniem idę jutro na 17.30. W poprzedniej ciąży też plamiłam i od początku brałam duphaston. Robiłam dziś betę. W ciągu 72h z 48 wzrosła do przeszło 190. Mimo plamień jestem dobrej myśli. Was też proszę o kciuki .
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 19:54   #46
mijode
Zadomowienie
 
Avatar mijode
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sdl
Wiadomości: 1 098
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez karolinkal1 Pokaż wiadomość
Ehh dziewczyny a jak to u Was będzie z poinformowaniem najblizszych? Rodzicow, dziadkow etc? No i oczywiście pracodawcy.. ale to juz na 2 planie...


Kiedy mówić?

Ja mam trochę dziwną sytuację bo z moim chłopakiem spotykamy się jakieś 4 miesiące ... i moze być to dla rodziny trochę szok. Ale kochamy się, cieszymy z tego i chcemy byc razem.


my już rodzicom i rodzeństwu powiedzieliśmy. gdyby miało się coś złego dziać to i tak by wiedzieli.
a jeśli chodzi o pracę, to chciałabym jak najszybciej, za 2-3 tyg będzie robiony grafik na kolejne pół roku i właśnie chciałabym aby uwzględnione było to, że jestem w ciąży. chociaż z drugiej str to jeszcze wcześnie.. no ale mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie się
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie <3
31.08.2013 
mijode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 20:24   #47
Screaming Whispers
Raczkowanie
 
Avatar Screaming Whispers
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 382
GG do Screaming Whispers Send a message via Skype™ to Screaming Whispers
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Masakra jaka ja kiepska jestem w pisaniu pierwszych wiadomości. Zaczynałam to z milion razy, od zwykłego 'witam' przez historię mojego życia, po jakieś kompletne farmazony nie trzymające się tematu. Wygląda na to, że przyszło mi do was dołączyć. W końcu. Ostatecznie. Bosz wymyśliłam sobie, że będę mamusią lipcowa bo ja jestem z lipca i to takie słodkie by było, tja na emigracji na mózg się człowiekowi rzuca :/ nic mi z tych planów nie wyszło więc stwierdziłam, że najwidoczniej to jeszcze nie mój czas. W sumie chyba nawet ogarnęła mnie rezygnacja i starań było mniej i ochoty też. Aż tu proszę bardzo z zatrzymanego okresu wynikły 2 kreski. Jutro badanie krwi i wizyta w położniczym w poszukiwaniu dobrego lekarza. Witajcie więc niewiasty. I uważajcie na siebie uważnie, szczególne teraz.
__________________
All the pretty people died
Innocence is out of style
All the whores have gone away
Now there's nothing left for me


Provehito in Altum
Screaming Whispers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 20:28   #48
mijode
Zadomowienie
 
Avatar mijode
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sdl
Wiadomości: 1 098
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Screaming Whispers Pokaż wiadomość
Masakra jaka ja kiepska jestem w pisaniu pierwszych wiadomości. Zaczynałam to z milion razy, od zwykłego 'witam' przez historię mojego życia, po jakieś kompletne farmazony nie trzymające się tematu. Wygląda na to, że przyszło mi do was dołączyć. W końcu. Ostatecznie. Bosz wymyśliłam sobie, że będę mamusią lipcowa bo ja jestem z lipca i to takie słodkie by było, tja na emigracji na mózg się człowiekowi rzuca :/ nic mi z tych planów nie wyszło więc stwierdziłam, że najwidoczniej to jeszcze nie mój czas. W sumie chyba nawet ogarnęła mnie rezygnacja i starań było mniej i ochoty też. Aż tu proszę bardzo z zatrzymanego okresu wynikły 2 kreski. Jutro badanie krwi i wizyta w położniczym w poszukiwaniu dobrego lekarza. Witajcie więc niewiasty. I uważajcie na siebie uważnie, szczególne teraz.
hej

miałam podobnie z tym pierwszym postem
a z tym terminem w urodziny to może być tak, że się wstrzelę termin (wg internetu) wypada mi na 6.10 a ur. mam 30.09
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie <3
31.08.2013 
mijode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 20:46   #49
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cześć Dziewczyny

Mam nadzieje, że czujecie się wszystkie super.

Amberella trzymam kciukasy, to na pewno nic groźnego, będzie dobrze

Cześć Mijode

Ja nie mowiłam nikomu, poza moim TŻ. W zeszłym roku, po badaniu krwi powiedziałam rodzicoom, oni się strasznie ucieszyli a krótko po tym musialam im powiedzieć, ze nic z tego. Więc nawet jak komuś ma byc później przykro, że nie będzie wtajemniczony - to na pewno sto razy lepsze uczucie (zwłaszcze dla przyszłych dziadków), niż głeboko sie rozczarować, ze jednak dzieciątka nie będzie (ODPUKAĆ dla nas wszystkich).
Powiem rodzicom jak będzie ok 10-11 tydzień. Teraz jest 5ty ponoć (tak mówi aplikacja na komórkę, chociaz sądziłam ze 6ty )

Moja ciąża pewnie zostanie potwierdzona przez lekarza za bardzo długi czas, więc w ogóle sie nie napalam. Na USG przed przyjazdem do Polski nawet nie liczę (a będę w Pl na początku marca). Mogę zrobic jedynie krew, ale boję sie tego, bo właśnie w zeszlym roku mialam bardzo niską i zmalała jeszcze bardziej. Nawet zrobiłam tylko jeden test i boję sie zrobić kolejny, poprzednio robiłam kilka dni inny test

Ja objawów prawie nie mam. Cos mnie ciagnie tam gdzie jajniki i wydaje mi sie, że to więzadła, chociaz nie wiem czy to nie za szybko na to?
Mam może bardziej wrażliwe brodawki dzis ale nie wiem czy sobie tego nie uroiłam
Hej Screaming Whispers !

Edytowane przez frik frik
Czas edycji: 2015-02-02 o 20:53
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-02, 20:57   #50
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Witam

Chciałabym dołączyć jaśli mogeTermin porodu wg kalkulatora internetowego to 8 październik więc chyba pasuję tu Dużo przeszłam, żeby mieć okruszka już zagnieżdzonego we mnie i mocno wierzę, że z nami zostanie. Zresztą mam w opisie tak po łebkach jak do tego doszło, że chcę do Was dołączyćW czwartek mam wizytę w klinice i już coś mam nadzieję zobaczę na USG jakiś pęcherzyk ciążowy
Życzę wszystkich bardzo przyjemnych i zdrowych 9 miesięcy Ja czekałam na to 6,5 roku i dalej nie mogę uwierzyć
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 20:58   #51
Screaming Whispers
Raczkowanie
 
Avatar Screaming Whispers
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 382
GG do Screaming Whispers Send a message via Skype™ to Screaming Whispers
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mijode Pokaż wiadomość
hej

miałam podobnie z tym pierwszym postem
a z tym terminem w urodziny to może być tak, że się wstrzelę termin (wg internetu) wypada mi na 6.10 a ur. mam 30.09
Oj i będziesz miała taki słodki prezent. Ja teraz wskoczyłam w etap focha. Chodzę naburmuszona, z nosem przy ziemi i jojczę na męża, że tak sie wystarał, żeby mi na złość zrobić bo on wredny jest z natury więc bobo na swoją stronę przerzucił. Moje aplikacje stwierdziły, że cud natury pojawi się z nami miedzy 6 a 10 października. Nie lubie tego miesiąca ale teraz jest szansa, że coś się zmieni.
__________________
All the pretty people died
Innocence is out of style
All the whores have gone away
Now there's nothing left for me


Provehito in Altum
Screaming Whispers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 21:20   #52
mijode
Zadomowienie
 
Avatar mijode
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sdl
Wiadomości: 1 098
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Witam

Chciałabym dołączyć jaśli mogeTermin porodu wg kalkulatora internetowego to 8 październik więc chyba pasuję tu Dużo przeszłam, żeby mieć okruszka już zagnieżdzonego we mnie i mocno wierzę, że z nami zostanie. Zresztą mam w opisie tak po łebkach jak do tego doszło, że chcę do Was dołączyćW czwartek mam wizytę w klinice i już coś mam nadzieję zobaczę na USG jakiś pęcherzyk ciążowy
Życzę wszystkich bardzo przyjemnych i zdrowych 9 miesięcy Ja czekałam na to 6,5 roku i dalej nie mogę uwierzyć
witaj i trzymam mocno kciuki, żeby już było ok

Cytat:
Napisane przez Screaming Whispers Pokaż wiadomość
Oj i będziesz miała taki słodki prezent. Ja teraz wskoczyłam w etap focha. Chodzę naburmuszona, z nosem przy ziemi i jojczę na męża, że tak sie wystarał, żeby mi na złość zrobić bo on wredny jest z natury więc bobo na swoją stronę przerzucił. Moje aplikacje stwierdziły, że cud natury pojawi się z nami miedzy 6 a 10 października. Nie lubie tego miesiąca ale teraz jest szansa, że coś się zmieni.
fakt, ja za październikiem też jakoś nie przepadam, chyba, że jest piękna jesień jak w tym roku była

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Mam nadzieje, że czujecie się wszystkie super.

Amberella trzymam kciukasy, to na pewno nic groźnego, będzie dobrze

Cześć Mijode

Ja nie mowiłam nikomu, poza moim TŻ. W zeszłym roku, po badaniu krwi powiedziałam rodzicoom, oni się strasznie ucieszyli a krótko po tym musialam im powiedzieć, ze nic z tego. Więc nawet jak komuś ma byc później przykro, że nie będzie wtajemniczony - to na pewno sto razy lepsze uczucie (zwłaszcze dla przyszłych dziadków), niż głeboko sie rozczarować, ze jednak dzieciątka nie będzie (ODPUKAĆ dla nas wszystkich).
Powiem rodzicom jak będzie ok 10-11 tydzień. Teraz jest 5ty ponoć (tak mówi aplikacja na komórkę, chociaz sądziłam ze 6ty )

Moja ciąża pewnie zostanie potwierdzona przez lekarza za bardzo długi czas, więc w ogóle sie nie napalam. Na USG przed przyjazdem do Polski nawet nie liczę (a będę w Pl na początku marca). Mogę zrobic jedynie krew, ale boję sie tego, bo właśnie w zeszlym roku mialam bardzo niską i zmalała jeszcze bardziej. Nawet zrobiłam tylko jeden test i boję sie zrobić kolejny, poprzednio robiłam kilka dni inny test

Ja objawów prawie nie mam. Cos mnie ciagnie tam gdzie jajniki i wydaje mi sie, że to więzadła, chociaz nie wiem czy to nie za szybko na to?
Mam może bardziej wrażliwe brodawki dzis ale nie wiem czy sobie tego nie uroiłam
Hej Screaming Whispers !
a mnie boli brzuch, chociaż coraz rzadziej, jak na okres. a no i piersi, masakra, dotknąć nie mogę.. i dziś mi się pierwszy raz niedobrze zrobiło, ale nie rano tylko w ciągu dnia.
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie <3
31.08.2013 
mijode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 21:29   #53
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Oj mnie też piersi bolą strasznie, ale to strasznie i już prawie nie mieszczę sie w żaden stanik

A już myślicie o smarowanku, żeby rozstępów nie było?
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 21:47   #54
barbara6
Raczkowanie
 
Avatar barbara6
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Oj mnie też piersi bolą strasznie, ale to strasznie i już prawie nie mieszczę sie w żaden stanik

A już myślicie o smarowanku, żeby rozstępów nie było?
ja już myślę, ale nie poczyniłam żadnych kroków

macie jakieś sprawdzone kosmetyki ?
barbara6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 22:09   #55
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Przyjaciółka smarowała Palmersem, który dziś nabyłam i nie ma żadnych rozstępów. Kupiłam sobie dzisiaj, a wczesniej kupiłam z Efectimy. Oba mają fajny skład więc będę smarowała na zmianę rano jednym, a wieczorem drugim Ja mam okropne skłonności do rozstępów więc muszę szybko zacząć dbanie o skórę
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 22:13   #56
weronika m
Raczkowanie
 
Avatar weronika m
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 67
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Powoli jest nas coraz więcej, więc może stworzymy jakąś listę, typu nick, termin OM, szacowany TP, potem z czasem dopiszemy płeć dziecka itp. Co Wy na to?
No to nas wpisałam, proszę o zaznaczenie kogo jeszcze i z czym wpisać

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
A już myślicie o smarowanku, żeby rozstępów nie było?
O tak, już kupione Palmers, ale czeka na pierwsze użycie.
__________________
Czekamy
weronika m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 22:32   #57
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Weroniko a robiłaś z krwi betę HCG czy sikańca w domu? i kiedy?
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 22:38   #58
weronika m
Raczkowanie
 
Avatar weronika m
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 67
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Weroniko a robiłaś z krwi betę HCG czy sikańca w domu? i kiedy?
Wszystko x2, zwykłe testy 23 i 24, a beta 26 i 30 stycznia. Chętnie bym już potwierdziła czy wszystko dobrze u lekarza, ale teraz ma urlop.

A jak było u was?
__________________
Czekamy
weronika m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 22:44   #59
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Dziewczyny trzymam za Was kciuki!
W razie pytań i wątpliwości to zapraszam do podczytywania wrześniówek.

Pozdrawiam serdecznie!
wrześniowa mama 2015
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 23:02   #60
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez weronika m Pokaż wiadomość
Wszystko x2, zwykłe testy 23 i 24, a beta 26 i 30 stycznia. Chętnie bym już potwierdziła czy wszystko dobrze u lekarza, ale teraz ma urlop.

A jak było u was?
A jakie ci bety HCG wyszły?
Ja juz sie trochę stresuję czwartkiem choć pewnie za wcześnie na serduszko. Pewnie dopiero w przyszłym tegodniu będzie już biło. Chociaż kto wie. W czwartek będzie końcówka 5 tygodnia więc może ...
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 12:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.