Październikowe mamy 2015 część I - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-10, 11:28   #451
barbara6
Raczkowanie
 
Avatar barbara6
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Radosna trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku.
barbara6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 11:52   #452
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez RadosnaXX Pokaż wiadomość
Ja z wami się żegnam, piszę ze szpitala wczoraj trafiłam z bólami i plamieniem. Lekarz podejrzewa ciąże pozamaciczna.. robili mi poziom hcg na usg nic nie widać... nie wiem dokładnie jeszcze co i jak... muszą sprawdzić jak rośnie hcg... jest niskie.. nie wiem sama co sie dzieje. Boje się że juz nie będe miała dzieci. Nie mam siły na to wszysto jest do dup.y. najprawdopodobniej jak sie wszystko potwierzi do konca a juz w sumie jest wiadome dostane jakis zastrzyk czy cos lekarz mowil. Mam nadzieje ze sie mysla i nie ma zadnej ciazy bo boje sie ze wiecej nie bede miec dzieci
Kochana to nie wyrok. Nie miej czarnych myśli. Trzymam kciuki! Wiesz jaka wyszła ta beta? USG robili? Nie było pęcherzyka w macicy?
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 12:21   #453
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez RadosnaXX Pokaż wiadomość
Ja z wami się żegnam, piszę ze szpitala wczoraj trafiłam z bólami i plamieniem. Lekarz podejrzewa ciąże pozamaciczna.. robili mi poziom hcg na usg nic nie widać... nie wiem dokładnie jeszcze co i jak... muszą sprawdzić jak rośnie hcg... jest niskie.. nie wiem sama co sie dzieje. Boje się że juz nie będe miała dzieci. Nie mam siły na to wszysto jest do dup.y. najprawdopodobniej jak sie wszystko potwierzi do konca a juz w sumie jest wiadome dostane jakis zastrzyk czy cos lekarz mowil. Mam nadzieje ze sie mysla i nie ma zadnej ciazy bo boje sie ze wiecej nie bede miec dzieci

taki mi przykro, może jeszcze jest jednak szansa? trzymam kciuki odzywaj się do nas co u Ciebie
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 12:25   #454
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
kasiu hmmm..jesli takie dlugie cykle to ta beta w miarę..jednak na twoim miejscu poszlabym dzis i powtórzyła...dla potwierdzenia przyrostu...na Drzymały robiłaś betę? Ile teraz wołają ?
nie na drzymaly wysylaja i wynik jest nastepnego dnia robilam na prusa w diagnostyce wynik jest tego samego dnia popoludniu online ale za to ksoztuje 40zl
a zwykle hcg na drzymaly 22 chyba albo 28
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 13:10   #455
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

dzięki kasiu..ja jak robilam ponad dwa lata temu to na Drzymały bylo w ten sam dzien po 15...moze zmienili...25 placilam...no ale dobra czas sie z wami pożegnać wlaśnie przyszla @... Po tygodniu...dziwne zjawisko
z sentymentu pewnie będę tu zaglądać..kibicuje wszystkim mamusiom i życzę dużo zdrowia
__________________
K

W

G
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 13:12   #456
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
dzięki kasiu..ja jak robilam ponad dwa lata temu to na Drzymały bylo w ten sam dzien po 15...moze zmienili...25 placilam...no ale dobra czas sie z wami pożegnać wlaśnie przyszla @... Po tygodniu...dziwne zjawisko
z sentymentu pewnie będę tu zaglądać..kibicuje wszystkim mamusiom i życzę dużo zdrowia
na drzymaly robia w ten sam dzien zwykle hcg
a betaHcg na nastepny dzien moze kieyds bylo inaczej
no co ty na odchowalni sie spotkamy
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 15:35   #457
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Radosna trzymaj się jakoś. Mam nadzieję, że nie pozamciczna. Daj znać co i jak

Ada no zmniejsza nam się grono październikowych. Szkoda

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
Ja też mam 19 lutego 1 wizytę I to będzie 6 tydzień 6 dzień wg kalkulatorów, choć ja obawiam się, że owulacja mogła być nawet 4 dni później. I nie wiem, czy iść, czy przestawić wizytę o tydzień?
Chciałabym już coś tam zobaczyć

Ja też nie mam. Cieszmy się póki tak jest
Moja to już 2 wizyta będzie 19 lutego. Na pierwszej widziałam pęcherzyk. Jedak po 6,5 roku starań to było za mało, zeby uwierzyć, ze to naprawdę się dzieje. JA nie wiem kiedy uwierzymy z mężem. Może jak serduszko zobaczę
Jutro jak się będę w miarę czuła to pójdę na betę i zobaczę czy jest przyrost, bo ciągle się obawiam
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 15:58   #458
amelia177
Rozeznanie
 
Avatar amelia177
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 564
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez RadosnaXX Pokaż wiadomość
Ja z wami się żegnam, piszę ze szpitala wczoraj trafiłam z bólami i plamieniem. Lekarz podejrzewa ciąże pozamaciczna.. robili mi poziom hcg na usg nic nie widać... nie wiem dokładnie jeszcze co i jak... muszą sprawdzić jak rośnie hcg... jest niskie.. nie wiem sama co sie dzieje. Boje się że juz nie będe miała dzieci. Nie mam siły na to wszysto jest do dup.y. najprawdopodobniej jak sie wszystko potwierzi do konca a juz w sumie jest wiadome dostane jakis zastrzyk czy cos lekarz mowil. Mam nadzieje ze sie mysla i nie ma zadnej ciazy bo boje sie ze wiecej nie bede miec dzieci
RadosnaXX nie miej takich czarnych myśli, dlaczego miałabyś nie mieć dzieci? Bez przesady zobaczysz, że będzie dobrze, a jak się teraz nie udało, uda się następnym razem. Trzymam kciuki.

Ja dzisiaj miałam koszmarny dzień. Wczoraj się z TŻ pokłóciłam, że mi nie pomaga (MI CIĘŻARNEJ!!!! , a dzisiaj jak wrócił to go zwyzywałam jak psa (nie wiem co we mnie wstąpiło) i tak się zdenerwowałam, że teraz się boję o fasolkę... W ogóle dzisiaj miałam mdłości, poszłam na galerii, chciałam nowy stanik kupić i w każdym sklepie tak mnie odrzucały te zapachy, że szok. W każdym inny smród, myślałam, że pawia strzele.Rano w ogóle na papierze toaletowym zobaczyłam krew- zamarłam, ale to chyba ...hemoroidy:/ co dopiero będzie pod koniec ciąży. Kurde nie wiem czy to leczyć? Czy samo przejdzie, a krew żywo czerwona. Sorrki, że piszę o takich rzeczach (mam nadzieję, że nikogo nie obrzydziłam przy obiedzie ) no ale...serio się przestraszyłam, myślałam, że to po tych nerwach dzieciątko nie wytrzymało.

Aha, i mimo, że byłam w legginsach tak mi na brzuch jakoś naciskały, nie wiem czy przytyłam, czy to dzidziuś ale muszę nowe spodnie już jakieś z gumką kupić, bo masakra...
__________________
Amelka jest już z nami!!! 16.10.2015




Aniołek 11.03.2015

Edytowane przez amelia177
Czas edycji: 2015-02-10 o 16:06
amelia177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 15:59   #459
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

A ja mam jakiś niedosyt z tą naszą pierwszą stronką. Tak mi brakuje informacji np ile kto już mam dzieci albo ile cylki się starał Tak wszystkich jeszcze nie pamiętam, a jak spojrzę na 1 stronkę to mi jakoś mało informacji. Dziewczyny może coś więcej by tam wpisać? Bo ja mam zbudynienie mózgu ciążowe, czyli po polskiemu sklerozę
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 16:31   #460
Kuapouszka
Zadomowienie
 
Avatar Kuapouszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 238
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Frik frik- dostałam luteine bezpośrednio w szpitalu od lekarza ogólnie obowiązuje nazwa łacińska chyba...

Ja tez jako takich objawów nie mam poza sennoscia i lekkimi mdlosciami (głownie reakcje na zapachy)... Raz miałam straszne objawy typu wymioty 24/7 itp ale niestety wtedy nie udało sie utrzymać tamtej ciąży ;( także akurat mi mniejsze objawy = bezpieczniejsza ciąża, ale tez sie nie nastawiamy...

Aha, no i te najgłupsze z możliwych sny... Dzisiaj chyba pobiłam rekord
__________________
Lily-13.02.2014 <3
Anika <3- 29.09.2015..
Kuapouszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 17:18   #461
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Frik ja tu oczekuję 2 wyniku bety Pisz jak tylko będziesz wiedziała

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Kuapouszka Pokaż wiadomość
Frik frik- dostałam luteine bezpośrednio w szpitalu od lekarza ogólnie obowiązuje nazwa łacińska chyba...

Ja tez jako takich objawów nie mam poza sennoscia i lekkimi mdlosciami (głownie reakcje na zapachy)... Raz miałam straszne objawy typu wymioty 24/7 itp ale niestety wtedy nie udało sie utrzymać tamtej ciąży ;( także akurat mi mniejsze objawy = bezpieczniejsza ciąża, ale tez sie nie nastawiamy...

Aha, no i te najgłupsze z możliwych sny... Dzisiaj chyba pobiłam rekord
Właśnie o co chodzi z tymi snami? Prawie codziennie takie głupoty mi się śnią, ż epóźniej chodzę taka nie swoja cały dzień albo wkurzona. Dziwne. Hormony tak na łeb siadają?
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 17:55   #462
gosiek0388
Zadomowienie
 
Avatar gosiek0388
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 868
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Hej dziewczynki ,już po wizycie
a więc tak były dwie fasolki ale wczoraj zaczęłam plamić i w wyniku tego doszło prawdopodobnie do samoistnego poronienia ,lub ciąża pozamaciczna ale nie wygląda mu na to bo nigdzie jej nie widział i jakiegoś płynu nie było. została jedna fasolka która ma się na razie dobrze,pęcherzyk ciążowy ma 11mm a dzidzia 1mm(byk)jest głęboko w dnie macicy umiejscowiona, tylko mam skurcze macicy prawdopodobnie w wyniku niedoboru magnezu i potasu lub co bardziej prawdopodobne od nerwów, stresu. zwiększył mi luteinę i magnez dał, oraz nospe forte na skurcze a jutro na badania morf, magnez potas itp. za tydzień wizyta w czwartek, ma podobno już być widać serduszko
__________________
Lenka 07.10.2015
nasze 2620 gram szczęścia
gosiek0388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 18:04   #463
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Gosia tylko się nie przedźwignij takiego byka nosisz hehhe A który to tydzień i dzień? Tak myslałam, że Ci Lutkę zwiększy To ile teraz jednostek dziennie bierzesz Luteiny łącznie? Dobrze, że jedno małe uparte i zostało
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 18:09   #464
gosiek0388
Zadomowienie
 
Avatar gosiek0388
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 868
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

będę brac lutki 3 x 2 (50mg),powiedział ze 5 tydzień 1 dzień tp: 12.10 2015
__________________
Lenka 07.10.2015
nasze 2620 gram szczęścia
gosiek0388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 18:20   #465
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
będę brac lutki 3 x 2 (50mg),powiedział ze 5 tydzień 1 dzień tp: 12.10 2015
Czyli 300 jednostek dziennie. Ja biorę koło 1000

Ja mam dziś 5 t i 5 dni to prawie tak samo i na 9.10 termin, ale które wyjdzie wczesniej to sie okaże
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 18:41   #466
gosiek0388
Zadomowienie
 
Avatar gosiek0388
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 868
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

oby szczęśliwie już pozostały i dotrwały nasza wina z tą fasolinką bo nam się seksu w sobote zachciało i dr powiedział ze prawdopodobnie skurcz mięśni podczas orgazmu wypchnął fasolke także już ścisły post
__________________
Lenka 07.10.2015
nasze 2620 gram szczęścia
gosiek0388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 19:09   #467
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

A no wiszisz Gosiek dlatego my mamy celibat do 12 tc a trwa to już dłużej, bo podczas stymulacji ja nie byłam w stanie tak mnie rozepchane jejniki bolały więc lipa była
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 19:31   #468
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki ,już po wizycie
a więc tak były dwie fasolki ale wczoraj zaczęłam plamić i w wyniku tego doszło prawdopodobnie do samoistnego poronienia ,lub ciąża pozamaciczna ale nie wygląda mu na to bo nigdzie jej nie widział i jakiegoś płynu nie było. została jedna fasolka która ma się na razie dobrze,pęcherzyk ciążowy ma 11mm a dzidzia 1mm(byk)jest głęboko w dnie macicy umiejscowiona, tylko mam skurcze macicy prawdopodobnie w wyniku niedoboru magnezu i potasu lub co bardziej prawdopodobne od nerwów, stresu. zwiększył mi luteinę i magnez dał, oraz nospe forte na skurcze a jutro na badania morf, magnez potas itp. za tydzień wizyta w czwartek, ma podobno już być widać serduszko
Łoooo dwie fasolki miałaś! Dobrze że jedna cała i zdrowa! Trzymam kciuki!

Plecy mnie bolą w odcinku lędźwiowym... W pierwszej ciąży bardzo często mnie tak bolały ale to jak już brzuszek się pojawiał a nie tak wcześnie. A synka chcąc nie chcąc muszę sporo nosić i to pewnie pogarsza sprawę...
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 20:46   #469
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Ktosiula faktycznie nie powinnaś dźwigać, ale co zrobić jak trzeba czasami.

Frik gdzie ten Twój wynik?
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 20:56   #470
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

No właśnie Frik Frik czekamy!
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 21:24   #471
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Próbuję wstawić wiadomość z.lapka i nie mogę a próbowałam juz z dwóch różnych przegladarek. Cos sie dzieje z wizazem? Pisze z komorki a wiadomość zapisalam w wordzie to wstawie pozniej
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 21:26   #472
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Frik chyba nie padłaś tam na zawał przez te baby durne z labo?

Ja właśnie pierwsz oficjalne rzyganko zaliczyłam. Jak do tej pory to tylko mdliło czasem
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 21:28   #473
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Frik ale wszystko ok?

Mala29llll - zaczęło się
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 21:36   #474
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Aisza dziękuję No hardkor i bezsilność, gdybym chociaż pracowała w miejscu, gdzie relaks, telefon na biurku i mogę sobie wydzwaniać… A ja tak nie mam :/


Radosna przykro mi, nie wiem czy tu jeszcze zajrzysz, ale ściskam Cię mocno


Amelia ojej to miałaś przeboje Nie znam się na hemoroidach, ale lepsze to niż ta inna krew!
Mnie też wszystko z gumką ciśnie za bardzo, nawet majtki mi przeszkadzają :/

Kuapouszka a jaka jest nazwa lacińska? Eh to ja w szpitalu nie mam szans dopóki nie krwawie ani nie plamie…

Gosiek super, ze widziałaś ladny pęcherzyk i malego byczka



Mala i Ktosiula!!! Dziękuję, ze pamiętacie o mnie!!!
Ja dziś dowiedziałam się betę z 6.02 i ona wynosiła wtedy 6708, ta z 4go 4704. Lekarz mi powiedział, że to jest ok, ale ja mam obawy, bo to powinno być dwa razy więcej prawda? Tą betę 4go robilam po południu a 6go rano, ale to chyba nie ma az takiej różnicy w czasie. Także nie jestem taka spokojna jaka bym chciała być, jest przyrost, ale czemu nie większy? OM miałam 29go Grudnia, ale może powinnam uznać, że później bo wtedy to tylko jakaś plamka była.
Pytałam go przez telefon (bo w ogóle mojemu TŻ udało się wyżebrać żeby do mnie zadzwonił lekarz dziś, ja tam nawet nie próbowałam dzwonić, bo wyszłabym z siebie) o te hormony co się bierze w czasie ciąży to przyznał że tu też coś takiego jest ale to już dział ten od narodzin w szpitalu może to dać a nie on (lekarz ogólny)… Zastanawiam się, czy luteina by mi nie pomogła? Ale będzie mi ją kosmicznie trudno zdobyć…


Bolą mnie piersi, zwłaszcza rano jak wstaję o matko... I męczy mnie wchodzenie po schodach jak nigdy. I mam jakieś w podbrzuszu to uciski, to pociagnięcia, to coś, ale dopóki da się z tym, żyć to to chyba norma. Koleżanka która już ma za sobą pierwszy trymestr mówiła mi, że cały czas bołała ją albo rozciągająca się macica albo jajniki i non stop piersi. Strasznie ją wkurzało jeżdzenie autem przez ten brzuch.



Czekam na Wasze fasolkowe fotki
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 21:38   #475
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

No mąż kupiła kawę i sobie zrobił na spróbę taka małą to i ja gębkę umoczyłam i chyba okruszkowi się nie spodobała ta kawa
Wczesniej tylko mdłości. Szczególnie w sklepach dużych gdzie ciepło i się mieszają różne zapachy to chyba się zielona robiłam Szczególnie przy mięsach i przy kosmetykach czy tam chemii. A fuj. Do galerii to sobie nie wyobrażam teraz wycieczki, bo tam co sklep to gorszy zapach ten do kontaktu. Normalnie mnie mdliło a co dopiero teraz
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 21:39   #476
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

No w końcu się wstawiło!!!

Jeju Mała to dajesz czadu! A coś zjadłaś, coś Cię podrażniło? Jakiś zapach? Mi też się robi na wieczór jakoś dziwnie ostatnio. I strasznie mnie odrzuca od tłustego jedzenia.

A, już mnie wyprzedziłaś, że kawka

Edytowane przez frik frik
Czas edycji: 2015-02-10 o 21:40
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 21:39   #477
AgatkaSz
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaSz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 824
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Witam się i ja trochę nie śmiało bo dopiero jutro lekarz potwierdzi.
Według moich obliczeń TP 12.10.
Testy wyszły pozytywne , krew potwierdziła... teraz tylko czekać jutra.
Gratuluje wszystkim i zycze zdrowka

Widze znajomą osobe Amberella tez byłam mamusią noworoczną 2014 wtedy udzielałam się jako Lusso niestety jakies problemy z logowaniem mialam i założyłam nowe
AgatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 21:47   #478
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Frik myślę, ze nie powinnaś się martwić o betę, bo ona różnie przyrasta, a jest ładna. Podobna do mnie w tym czasie Nawet nie wiem czy Ci potrzebna Luteina skoro nie plamisz i nic sie złego nie dzieje No już się martwiłam co tam z Tobą

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Witaj Agatko
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 21:48   #479
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Frik przyrost powinien być 66% na 48h, myślę że jest ok.
Cytat:
Napisane przez AgatkaSz Pokaż wiadomość
Witam się i ja trochę nie śmiało bo dopiero jutro lekarz potwierdzi.
Według moich obliczeń TP 12.10.
Testy wyszły pozytywne , krew potwierdziła... teraz tylko czekać jutra.
Gratuluje wszystkim i zycze zdrowka

Widze znajomą osobe Amberella tez byłam mamusią noworoczną 2014 wtedy udzielałam się jako Lusso niestety jakies problemy z logowaniem mialam i założyłam nowe
Heeej! Kolejna mamusia dość szybko zdecydowała się na drugiego okruszka, fajnie powodzenia jutro na wizycie!
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 22:03   #480
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez AgatkaSz Pokaż wiadomość
Witam się i ja trochę nie śmiało bo dopiero jutro lekarz potwierdzi.
Według moich obliczeń TP 12.10.
Testy wyszły pozytywne , krew potwierdziła... teraz tylko czekać jutra.
Gratuluje wszystkim i zycze zdrowka

Widze znajomą osobe Amberella tez byłam mamusią noworoczną 2014 wtedy udzielałam się jako Lusso niestety jakies problemy z logowaniem mialam i założyłam nowe
Miło Cię widzieć Pamiętam Cię z naszego wątku i z klubu.
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 12:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.