Październikowe mamy 2015 część I - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-10, 22:09   #481
mijode
Zadomowienie
 
Avatar mijode
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sdl
Wiadomości: 1 098
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Radosna przykro mi...

AgatkaSz witaj



a ja wczoraj zaliczyłam plamienie... takie lekkie, ale się wystraszyłam... pobeczałam się, wytrzęsłam.. zadzwoniłam do dwóch szpitali do ginów pytać co robić, mówili (obaj), że jeżeli brzuch nie boli i nie jest to mocna świeża krew, to tak po prostu może być. dziś już lepiej, tylko troszkę brązowych plamek. jak jeszcze jutro będą to idę do jakiegoś gina..
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie <3
31.08.2013 

Edytowane przez mijode
Czas edycji: 2015-02-10 o 22:11
mijode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 22:12   #482
AgatkaSz
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaSz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 824
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Moja beta mnie troche zaskoczyła pierwsza wyszła 35 a po 66 godzinach 253

Niby młoda jestem bo w lipcu dopiero 24 skończe ale Inga rośnie tak szybko ,że stwierdziliśmy że nie ma na co czekać Ponoć jak się odchowa jedno trudniej zdecydować się na drugie.

Ciąże przechodziłam dobrze pod koniec miałam okropną zgage i miałam CC przez ułożenie pośladkowe.
Jestem ciekawa czy teraz bym mogła rodzić naturalnie bo bardzo bym chciała
AgatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 22:15   #483
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Mala i Ktosiulka dziękuję Wam, uspokoilyscie mnie trochę. Teraz najchętniej nie badalabym juz nic az do porodu. Tyle nerwów

Witaj Agatko
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 22:17   #484
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mijode Pokaż wiadomość
a ja wczoraj zaliczyłam plamienie... takie lekkie, ale się wystraszyłam... pobeczałam się, wytrzęsłam.. zadzwoniłam do dwóch szpitali do ginów pytać co robić, mówili (obaj), że jeżeli brzuch nie boli i nie jest to mocna świeża krew, to tak po prostu może być. dziś już lepiej, tylko troszkę brązowych plamek. jak jeszcze jutro będą to idę do jakiegoś gina..
Plamię tak bezboleśnie już od około tygodnia. Gin na razie nie dał mi leków. Kazał czekać. Mam stresa, ale ufam mu. Wizyta 17.02.
Cytat:
Napisane przez AgatkaSz Pokaż wiadomość
Moja beta mnie troche zaskoczyła pierwsza wyszła 35 a po 66 godzinach 253

Niby młoda jestem bo w lipcu dopiero 24 skończe ale Inga rośnie tak szybko ,że stwierdziliśmy że nie ma na co czekać Ponoć jak się odchowa jedno trudniej zdecydować się na drugie.

Ciąże przechodziłam dobrze pod koniec miałam okropną zgage i miałam CC przez ułożenie pośladkowe.
Jestem ciekawa czy teraz bym mogła rodzić naturalnie bo bardzo bym chciała
Też sobie tak pomyślałam. A beta skoczyła jak szalona. Bliźnięta?
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 22:18   #485
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Mijode to mialas chwile grozy:/
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 22:30   #486
AgatkaSz
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaSz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 824
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Nie no to by było szaleństwo , kuzynka niby bliźniaki ma ale myśle że będzie jedno
Trochę się stresuje bo jednak ciagle trzeba małą na rece brać , wózek wnosić na 2 pietro. Staram sie tego unikac ale nie zawsze sie da
Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze z Wami

Miałam zajść trochę pózniej ale , ze karmiłam piersią jeszcze miesiąc temu to lekarz kazał juz zaczać bo to nie tak łatwo jak sie chce , chyba sie.jutro troche zdziwi
AgatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 22:38   #487
mijode
Zadomowienie
 
Avatar mijode
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sdl
Wiadomości: 1 098
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Plamię tak bezboleśnie już od około tygodnia. Gin na razie nie dał mi leków. Kazał czekać. Mam stresa, ale ufam mu. Wizyta 17.02.

Też sobie tak pomyślałam. A beta skoczyła jak szalona. Bliźnięta?
kurcze, mam nadzieje, że nic nam nie będzie. mnie właśnie też nic nie boli. to chyba dobrze.

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Mijode to mialas chwile grozy:/
ojj tak... już myślałam o najgorszym....
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie <3
31.08.2013 
mijode jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 23:12   #488
Fibi80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8
Thumbs up Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Radosna
przykro mi, ale ja tłumaczę sobie, że lepiej teraz niź później - będzie dobrze

Friki beta piękna i przyrasta więc będzie ok nie zamartwiaj się na zapas

Mała29 a Ty dbaj o siebie i wiesz co Friki miala racje umiesz każdego podnieść na duchu nie znamy się , ale promieniują od Ciebie dobre fluidy
Fibi80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 06:56   #489
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Fibi Cieszę się, że mogłam pomóc choć troszeczkę. Życze powodzenia następnym razem, oby maleństwo już zostało z mamusią i tatusiem, który tak czy siak oszaleje na punkcie szkraba

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Ja chciałam iść na betę, ale sobie darowałam. Jakaś się przeziębiona czuję. Nie wiem czy ten mój mąż mnie zaraził czy nie Niby objawów jako takich nie mam jak on czyli zatoki zawalone, ale gardełko za to czerwone i malutkie się zrobiło ,taka osłabiona jestem jakaś, kaszel i ogólne zmęczenie materiału nie wiem co przez co(ciąża czy choróbsko). Menż ma 2 zmiany czyli sklepowe więc chodzę do mamusi na obiadki teraz, ale dzisiaj to nie wiem czy nie poleżeć w domku, ale w sumie w ogóle nie mam apetytu ostatnio z taki mamusiowy obiadek mniam mniam...
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 07:57   #490
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Gosik juz ci na staraczkach pisalam gratki ze wszytko ok

Ktosiula ja daltego boje sie mlodego nosic i ostatnio az sie poplakal

Malla ja mam mlodsza ciaze ale tez wczoraj wieczorem mnie cos zemdlilo ale zjadlam kotleta na noc i przeszlo

frik frik a nie ma tam czegos takiego jak wizyta prywatna? moze wowczas by sie toba zajeli odpowiednio a poza tym to cos cie boli, plamisz? czy co cie martwi?

AgatkaSZ witaj

mijode lez weicej

ambrella ja przestalam na szczescie palmic ale lece na duku 3x dziennie
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 08:47   #491
Aisza_
Raczkowanie
 
Avatar Aisza_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 51
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Radosna mam nadzieję, że to błędne przypuszczenia!!! kochana, nawet jakby to po ciążach pozamacicicznych zachodzi się normalnie przykro mi

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki ,już po wizycie
a więc tak były dwie fasolki ale wczoraj zaczęłam plamić i w wyniku tego doszło prawdopodobnie do samoistnego poronienia ,lub ciąża pozamaciczna ale nie wygląda mu na to bo nigdzie jej nie widział i jakiegoś płynu nie było. została jedna fasolka która ma się na razie dobrze,pęcherzyk ciążowy ma 11mm a dzidzia 1mm(byk)jest głęboko w dnie macicy umiejscowiona, tylko mam skurcze macicy prawdopodobnie w wyniku niedoboru magnezu i potasu lub co bardziej prawdopodobne od nerwów, stresu. zwiększył mi luteinę i magnez dał, oraz nospe forte na skurcze a jutro na badania morf, magnez potas itp. za tydzień wizyta w czwartek, ma podobno już być widać serduszko
najważniejsze, że z jednym wszystko dobrze

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Czyli 300 jednostek dziennie. Ja biorę koło 1000
przerażają mnie te ilości. Ja w zagrożonej ciąży porodem z córką brałam duphaston 2 razy czasem 3 dziennie ale tyle to jest masakra

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
\

Mala i Ktosiula!!! Dziękuję, ze pamiętacie o mnie!!!
Ja dziś dowiedziałam się betę z 6.02 i ona wynosiła wtedy 6708, ta z 4go 4704. Lekarz mi powiedział, że to jest ok, ale ja mam obawy, bo to powinno być dwa razy więcej prawda? Tą betę 4go robilam po południu a 6go rano, ale to chyba nie ma az takiej różnicy w czasie. Także nie jestem taka spokojna jaka bym chciała być, jest przyrost, ale czemu nie większy? OM miałam 29go Grudnia, ale może powinnam uznać, że później bo wtedy to tylko jakaś plamka była.
Pytałam go przez telefon (bo w ogóle mojemu TŻ udało się wyżebrać żeby do mnie zadzwonił lekarz dziś, ja tam nawet nie próbowałam dzwonić, bo wyszłabym z siebie) o te hormony co się bierze w czasie ciąży to przyznał że tu też coś takiego jest ale to już dział ten od narodzin w szpitalu może to dać a nie on (lekarz ogólny)… Zastanawiam się, czy luteina by mi nie pomogła? Ale będzie mi ją kosmicznie trudno zdobyć…


Bolą mnie piersi, zwłaszcza rano jak wstaję o matko... I męczy mnie wchodzenie po schodach jak nigdy. I mam jakieś w podbrzuszu to uciski, to pociagnięcia, to coś, ale dopóki da się z tym, żyć to to chyba norma. Koleżanka która już ma za sobą pierwszy trymestr mówiła mi, że cały czas bołała ją albo rozciągająca się macica albo jajniki i non stop piersi. Strasznie ją wkurzało jeżdzenie autem przez ten brzuch.



Czekam na Wasze fasolkowe fotki
Na internecie są kalkulatory przyrostu beta hcg poszukaj będziesz spokojniejsza

AgatkaSz witaj i gratuluję ja miałam cesarkę zeszłego roku i lekarz od razu powiedział na pierwszej wizycie, że poród naturalny odpada. Musi minąć minimum 2 lata między cesarkami. No ale to też zależy od grubości blizny, którą trzeba kontrolować na usg.
Aisza_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-11, 09:21   #492
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

dziewczyny a zabieracie swoich facetów na pierwszą wizytę do gina i na USG? bo to pierwsze jest dopochwowe prawda? i tak się zastanawiam czy to komfortowa sytuacja, żeby tak wszyscy wokół mnie siedzieli i się lampili ? chociaż z drugiej strony chciałabym, żeby TŻ zobaczył naszego szkraba
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 09:34   #493
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

w pierwszej ciazy moj nie byl bo nie udalo sie zgrac w czasie
i teraz tez chyba go nie wezme ze soba
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 09:45   #494
Aisza_
Raczkowanie
 
Avatar Aisza_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 51
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
dziewczyny a zabieracie swoich facetów na pierwszą wizytę do gina i na USG? bo to pierwsze jest dopochwowe prawda? i tak się zastanawiam czy to komfortowa sytuacja, żeby tak wszyscy wokół mnie siedzieli i się lampili ? chociaż z drugiej strony chciałabym, żeby TŻ zobaczył naszego szkraba
mój w każdej z ciąż był w dopiero, gdy usg było robione przez brzuch Jeśli będziesz się czuć komfortowo i lekarz się zgodzi (niestety nie wszyscy są za) to możesz go wziąć Pammiętaj, że to głupio/krępująco trochę może wyglądać dla faceta, więc warto powiedzieć mu jak to będzie wyglądało. No ale takie usg przy porodzie to pikuś, więc w sumie niech się przyzwyczaja
Aisza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 09:46   #495
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
dziewczyny a zabieracie swoich facetów na pierwszą wizytę do gina i na USG? bo to pierwsze jest dopochwowe prawda? i tak się zastanawiam czy to komfortowa sytuacja, żeby tak wszyscy wokół mnie siedzieli i się lampili ? chociaż z drugiej strony chciałabym, żeby TŻ zobaczył naszego szkraba
W pierwszej ciąży był, teraz zostaje z maluchem w domu. Ale na pierwsze genetyczne na 100% idziemy razem bo super wtedy widać malucha. Wygląda już jak mały człowiek i jest na tyle mały że widać go całego

Jeśli chodzi o USG dopochwowe to ja swojego męża się nie wstydziłam. Jeszcze lekarka dała mi papierowy ręcznik do przykrycia

Decyzja należy do ciebie pewnie by chciał usłyszeć pierwsze bicie serduszka waszego dziecka
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 09:59   #496
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Kasiapruszków Twoje małe lubić kotleta najwyraźniej

Aisza no niestety takie ilości są u mnie konieczne:/ i odbija się to na mojej psychice dość mocno. MAm nadzieję, ze wszytsko wróci do normy nawet wcześniej niż 12 tc i odstawię powolutku leki i będzie ok

Suska mój był przy USG dopochwowym. Czekał za parawanem aż pani dr znajdzie pęcharzyk i przyszedł. Stał koło głowy więc nawet nie widział co mi tam pani dr robi, bo i spódniczką sprytnie zakryłam. No i widział już te rejony No i tak jak pisze Aisza przygotowanie przed porodem będzie malutkie takie

Radosna a jak u Ciebie? Co się dzieje?
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 10:02   #497
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Kasiapruszków Twoje małe lubić kotleta najwyraźniej
kurcze ja mam smak ciagle na tunczyka w puszce z majonezem wiec pomylsalam ze to dzidzil lubi ale jak mnie zemdlilo i kotlet pomogl to juz nie wiem ;p;p;p
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 10:16   #498
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
kurcze ja mam smak ciagle na tunczyka w puszce z majonezem wiec pomylsalam ze to dzidzil lubi ale jak mnie zemdlilo i kotlet pomogl to juz nie wiem ;p;p;p
Ty masz ochotę a dzidzia już wybrzydza Moja znowu chyba się odchudza, bo ja na nic ochoty nie mam. Bark apetytu ciąg dalszy. Jem bo wiem, że muszę albo nadrabiam sokami marchewkowymi i mlekiem, bo normalnie czasami jak wpycham jedzenie to dopiero mi się zaczyna cofać.
Poranne złe samopoczucie mi przeszło i mogłam się w końcu chata zająć trochę i jakieś pranko nastawić. A na śniadanko wcisnęłam bułeczkę z mnóstwem warzywek, a niech ma małe NAjwyraźniej posmakowało, bo na razie jest ok
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 10:28   #499
RadosnaXX
Raczkowanie
 
Avatar RadosnaXX
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 200
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

ciąża w lewym jajniku, dostałam jakiś zastrzyk ...metotreksat?? czy jakos tak ... troche mam polezec w szpitalu beda co 2 dni sprawdzac bete czy spada oby jajnik ocalal prawego nie mam ... lekarz mowi ze jak zastrzyk zadziala bedzie trzeba potem sprawdzic droznosc jajnika czy cos takiego.. lekarz do dupy leze jak ten smiec pod oknem nic dowiedziec sie nie mozna... po poronieniu jak bylam po zabiegu wogle nikt nie zajrzal jak mnie walneli na luzko spiaca to tylko pielegniarka doslownie na brzuch walnena mi wypis po 2 godzinach jak jeszcze nie tomna bylam obolala krwawiaca i sie pytali kiedy ktos mnie zabierze!!! straszny szpital... teraz tak samo zero informacjji maz z synkiem w domu bo wole by maly byl w domu przy bliskiej osobie nie martwil sie mama w szpitalu a ja sama
RadosnaXX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-11, 10:36   #500
Aisza_
Raczkowanie
 
Avatar Aisza_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 51
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez RadosnaXX Pokaż wiadomość
ciąża w lewym jajniku, dostałam jakiś zastrzyk ...metotreksat?? czy jakos tak ... troche mam polezec w szpitalu beda co 2 dni sprawdzac bete czy spada oby jajnik ocalal prawego nie mam ... lekarz mowi ze jak zastrzyk zadziala bedzie trzeba potem sprawdzic droznosc jajnika czy cos takiego.. lekarz do dupy leze jak ten smiec pod oknem nic dowiedziec sie nie mozna... po poronieniu jak bylam po zabiegu wogle nikt nie zajrzal jak mnie walneli na luzko spiaca to tylko pielegniarka doslownie na brzuch walnena mi wypis po 2 godzinach jak jeszcze nie tomna bylam obolala krwawiaca i sie pytali kiedy ktos mnie zabierze!!! straszny szpital... teraz tak samo zero informacjji maz z synkiem w domu bo wole by maly byl w domu przy bliskiej osobie nie martwil sie mama w szpitalu a ja sama

a jednak bardzo mi przykro! niestety opieka w szpitalu czasem jest tragiczna. nie jedna z nas tego doświadczy lub już doświadczyła
Aisza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 10:42   #501
AgatkaSz
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaSz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 824
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

U mnie drugi raz się tak składa że Tż musiał wyjechać i nie może byc na pierwszej wizycie ale to dobrze bo by lekarza zasypał tysiacem pytań.

Ja wyczułam ,że jestem w ciąży tak samo miałam z pierwszą bardzo chciało mi się sprzatać wszystko musiało błyszczeć hehe
Ostatni tydzień miałam okropne mdłości a teraz mam ochote na suszona kiełbase mmmm .
Według klalkualtora To 5tyg i 2 dni chciałabym dziś coś zobaczyć
Do 16.30 jeszcze tyle godzin.

Teraz w mojej rodzinnej miejscowosci doszło do jakiejs pomyłki przy in vitro , nie wiem dokładnie o co chodzi ale chyba dali zarodki nie tej kobiecie co trzeba :/

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

RadosnaXX bardzo mi przykro początek wątku i takie wieści .

Kochane trzymam za wszystkie kciuki aby każda dotrwała do października
AgatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 10:44   #502
mijode
Zadomowienie
 
Avatar mijode
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sdl
Wiadomości: 1 098
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez RadosnaXX Pokaż wiadomość
ciąża w lewym jajniku, dostałam jakiś zastrzyk ...metotreksat?? czy jakos tak ... troche mam polezec w szpitalu beda co 2 dni sprawdzac bete czy spada oby jajnik ocalal prawego nie mam ... lekarz mowi ze jak zastrzyk zadziala bedzie trzeba potem sprawdzic droznosc jajnika czy cos takiego.. lekarz do dupy leze jak ten smiec pod oknem nic dowiedziec sie nie mozna... po poronieniu jak bylam po zabiegu wogle nikt nie zajrzal jak mnie walneli na luzko spiaca to tylko pielegniarka doslownie na brzuch walnena mi wypis po 2 godzinach jak jeszcze nie tomna bylam obolala krwawiaca i sie pytali kiedy ktos mnie zabierze!!! straszny szpital... teraz tak samo zero informacjji maz z synkiem w domu bo wole by maly byl w domu przy bliskiej osobie nie martwil sie mama w szpitalu a ja sama
o kurcze... jednak... trzymam mocno kciuki, żebyś cało z tego wyszła i szybkiego powrotu do domku
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie <3
31.08.2013 
mijode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 10:57   #503
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Radosna strasznie mi przykro, że musisz przez to przechodzić Trzymam kciuki mocno, żeby było najlepiej jak to tylko możliwe. A ciąża była na jajniku czy w jajowodzie i będą Ci sprawdzac drożność jajowodu? Faktycznie masz okropne doświadczenia ze szpitalem. JA mam na szczęście bardzo dobre jak mi usuwali tarczycę. Opieka świetna więc nie wszędzie traktują pacjentów jak worki z ziemniakami. Daj znać jak sytuacja się potoczyła

Agatko Kciuki za wizytę dzisiejszą. Pewnie już pęcherzyk będzie widać. Ja byłam równo w 5 tygodniu i był 7 mm pęcherzyk ciążowy ale nie koniecznie musi być widać jeszcze. A czy Ty piszesz o Szczecinie i tej pomyłce z in vitro?
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 11:00   #504
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

no to czekamy na pierwsze zdjecie fasoliny forumowej
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 11:02   #505
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez AgatkaSz Pokaż wiadomość
U mnie drugi raz się tak składa że Tż musiał wyjechać i nie może byc na pierwszej wizycie ale to dobrze bo by lekarza zasypał tysiacem pytań.

Ja wyczułam ,że jestem w ciąży tak samo miałam z pierwszą bardzo chciało mi się sprzatać wszystko musiało błyszczeć hehe
Ostatni tydzień miałam okropne mdłości a teraz mam ochote na suszona kiełbase mmmm .
Według klalkualtora To 5tyg i 2 dni chciałabym dziś coś zobaczyć
Do 16.30 jeszcze tyle godzin.

Teraz w mojej rodzinnej miejscowosci doszło do jakiejs pomyłki przy in vitro , nie wiem dokładnie o co chodzi ale chyba dali zarodki nie tej kobiecie co trzeba :/

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

RadosnaXX bardzo mi przykro początek wątku i takie wieści .

Kochane trzymam za wszystkie kciuki aby każda dotrwała do października
Agatka to mamy takie same terminy U mnie też wg kalkulatora 5 tydzień i 2 dzień Ale z wizytą czekam jeszcze 2 tygodnie, chcę już usłyszeć serduszko, więc muszę sięe wstrzymać
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 11:04   #506
RadosnaXX
Raczkowanie
 
Avatar RadosnaXX
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 200
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Radosna strasznie mi przykro, że musisz przez to przechodzić Trzymam kciuki mocno, żeby było najlepiej jak to tylko możliwe. A ciąża była na jajniku czy w jajowodzie i będą Ci sprawdzac drożność jajowodu? Faktycznie masz okropne doświadczenia ze szpitalem. JA mam na szczęście bardzo dobre jak mi usuwali tarczycę. Opieka świetna więc nie wszędzie traktują pacjentów jak worki z ziemniakami. Daj znać jak sytuacja się potoczyła

Agatko Kciuki za wizytę dzisiejszą. Pewnie już pęcherzyk będzie widać. Ja byłam równo w 5 tygodniu i był 7 mm pęcherzyk ciążowy ale nie koniecznie musi być widać jeszcze. A czy Ty piszesz o Szczecinie i tej pomyłce z in vitro?

w jajowodzie zle sie wyrazilam, plany powiekszenia rodziny przelozymy musze odpoczac i zajc sie czym jak wyjde ze szpitala. Prosilam meza by wyjechac on pracuje ale wezme malego gdzies wyjechac na jakis czas odetchnac narazie boje sie by jajowod potem byl drozny nie wiem dokladnie co i jak nie wiem dlaczego jestem w ciazy pozamacicznej lekarz mowi ze tak bywa i juz... Chyba teraz szybko sie nie zdecyduje na dziecko musze odetchnac dobrze ze niedlugo wiosna lato zmiany musze znalezc pomysl na siebie zajecie bo psychicznie jestem wrakiem,

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Powodzenia mamusie kochane ściskam was i wasze groszki. papa
RadosnaXX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 11:09   #507
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez RadosnaXX Pokaż wiadomość
w jajowodzie zle sie wyrazilam, plany powiekszenia rodziny przelozymy musze odpoczac i zajc sie czym jak wyjde ze szpitala. Prosilam meza by wyjechac on pracuje ale wezme malego gdzies wyjechac na jakis czas odetchnac narazie boje sie by jajowod potem byl drozny nie wiem dokladnie co i jak nie wiem dlaczego jestem w ciazy pozamacicznej lekarz mowi ze tak bywa i juz... Chyba teraz szybko sie nie zdecyduje na dziecko musze odetchnac dobrze ze niedlugo wiosna lato zmiany musze znalezc pomysl na siebie zajecie bo psychicznie jestem wrakiem,

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Powodzenia mamusie kochane ściskam was i wasze groszki. papa
No właśnie to się zadarza dość często, że zarodek nie schodzi do macicy tylko zatrzymuje się w jajowodzie niestety i później takie właśnie problemy Trzymaj się kochana i nie poddawaj. Odpocznij psychicznie, wypłacz ból, nawściekaj się ile wlezie i znowu będziesz mogła się starać. Jednego malucha masz więc masz dla kogo być silna
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 11:13   #508
AgatkaSz
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaSz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 824
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Mala tak o Szczecinie a dokładnie Police ponoć nadal pełno dziennikarzy pod szpitalem jest.

Miałam zabrać sie za gotowanie obiadu ale usypiałam Inge i tak zaległam obok niej nie mam siły ,odbieram to jako dobry objaw

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

su$ka ja miałam umówioną wizyte jak o ciąży jeszcze nie wiedziałam , jestem na l4 i akurat dzisiaj miałam isć przedłużyć
AgatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 11:16   #509
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez AgatkaSz Pokaż wiadomość
Mala tak o Szczecinie a dokładnie Police ponoć nadal pełno dziennikarzy pod szpitalem jest.

Miałam zabrać sie za gotowanie obiadu ale usypiałam Inge i tak zaległam obok niej nie mam siły ,odbieram to jako dobry objaw

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

su$ka ja miałam umówioną wizyte jak o ciąży jeszcze nie wiedziałam , jestem na l4 i akurat dzisiaj miałam isć przedłużyć
ahaaa to trzymam kciuki za wizytę ,żeby wszystko ok daj znać jak już będziesz po!
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 11:19   #510
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Ja jestem pewna, że mam swojego zarodka z mojej komórki i z męża plemników. Milion razy pytali o pesel, imię nazwisko itd więc chyba ok
Tam w Policach to w ogóle dziwna sprawa. Strasznie szkoda mi tych par co miały już mieć tam IVF i czekali w kolejce, a tu nagle im klinikę zamykają. Koszmar. Ta para co padła ofiarą tej tragicznej pomyłki to tez współczuję Okropne. Nie dość, że los ich nie oszczędzał i to nie pierwsze IVF to jeszcze coś takiego:/

A tak w ogóle ładne imię Inga
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 12:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.