Rossmann cz. XXIX - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-12, 12:23   #751
kaasiaa66
Rozeznanie
 
Avatar kaasiaa66
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 702
Dot.: Rossmann cz. XXIX

.

Edytowane przez kaasiaa66
Czas edycji: 2016-11-13 o 10:27
kaasiaa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 19:47   #752
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy ktoś o tym wspominał, ale kredki do ust Rimmela są w CND za 6,69 zł.
Kupiłam 3 ostatnie niezmacane
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 20:25   #753
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
Kupiłam 3 ostatnie niezmacane
Jakie kolory ?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 20:58   #754
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Jakie kolory ?
120, 210 i 220
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 21:14   #755
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
120, 210 i 220
No to ładnie fajnie, że natrafiłaś niezmacane
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 21:31   #756
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
No to ładnie fajnie, że natrafiłaś niezmacane
Ja bym to nazwała cudem
nigdy wcześniej ich nie miałam i po pierwszym teście jestem w szoku, jak kolor się wgryza w usta
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 20:15   #757
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXIX

[1=081ed4854e23be6738824bf 7e7324809f3af476a_65822e8 20d4a7;67442421]Treść usunięta[/QUOTE]
Dziwne, bo u mnie w drogerii kosztuja ok. 45zl, w internetowych sklepach tez ok. 40zl.

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2016-11-13 o 20:16
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-13, 20:19   #758
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 20:46   #759
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXIX

[1=081ed4854e23be6738824bf 7e7324809f3af476a_65822e8 20d4a7;67497886]Treść usunięta[/QUOTE]

Ja za swoje płaciłam 39zl, a mam trzy sztuki. Za Iconic3 płaciłam 19zł. Dziwi mnie to, bo czekoladki mają solidniejsze opakowanie z lusterkiem, więc powinny byc drozsze.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 21:57   #760
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ja to szczerze powiem, że nie za bardzo rozumiem fenomen MURu. Tak zachwalany na yt jest, ale sama skuszona szałem kupiłam iconic 2 i bardzo się zawiodłam. Pigmentacja mocno średnia, przy blendowaniu zlewają mi się w jedną plamę tracąc odcień, a na końcu dnia znikają zupełnie z powieki. Te z metalicznym wykończeniem zostawiają jeszcze lekki błysk, ale to by było na tyle. Potem chciałam się przekonać do innych ich produktów, ale po swatchowaniu ich serduszek przeraziłam się jak zobaczyłam wykończenie i stopień "zmielenia" Brązery- cóż MS, kobo czy sensique już mają o niebo lepsze...nie no, po prostu totalnie nie dla mnie. A cena za czekoladową paletkę tak wygórowana, że już wolałabym zainwestować w kilka z kobo, MS czy nawet droższego inglota.
Fenomen niskiej ceny przy dużym wyborze i względnie dobrej jakości. Zrobiłam drugie podejście do testerów i cześć cieni w czekoladkach jest okej, a cześć słabsza z tym że to nie musi być minus. Są cienie które będą się nadawać do załamania powieki i tu mega pigmentacja nie jest wskazana. Są też cienie niewypały chyba w różowej jeden cień taki połyskujący blady róż wyglądał ładnie, a się okazał jakoś grubo zmielony i taki nie za bardzo. Także jednak uważam, że warto ale w necie lub jak będzie obniżka na nie.

Co Do Iconic 2 to wyobraź sobie, że o nawet o pierwowzorze czyli paletach Urban Decay Naked są opinie, że po nałożeniu na powiekę kolory zlewają się w jeden, widocznie taka kolorystyka.

Swatchowałam też serduszka róże te trójkolorowe i mają drobinki Olałam swatchowanie serduszka rozświetlacza które mam, nie ma w nim drobin i daje taflę.

Natomiast zauważyłam, że pomadki Lip Lavy się wyprzedały te czekoladowe w jaśniejszych odcieniach ktoś gdzieś o nich pisał, że już w drugim R. widziałam przetrzepane
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 17:49   #761
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Fenomen niskiej ceny przy dużym wyborze i względnie dobrej jakości. Zrobiłam drugie podejście do testerów i cześć cieni w czekoladkach jest okej, a cześć słabsza z tym że to nie musi być minus. Są cienie które będą się nadawać do załamania powieki i tu mega pigmentacja nie jest wskazana. Są też cienie niewypały chyba w różowej jeden cień taki połyskujący blady róż wyglądał ładnie, a się okazał jakoś grubo zmielony i taki nie za bardzo. Także jednak uważam, że warto ale w necie lub jak będzie obniżka na nie.

Co Do Iconic 2 to wyobraź sobie, że o nawet o pierwowzorze czyli paletach Urban Decay Naked są opinie, że po nałożeniu na powiekę kolory zlewają się w jeden, widocznie taka kolorystyka.

Swatchowałam też serduszka róże te trójkolorowe i mają drobinki Olałam swatchowanie serduszka rozświetlacza które mam, nie ma w nim drobin i daje taflę.

Natomiast zauważyłam, że pomadki Lip Lavy się wyprzedały te czekoladowe w jaśniejszych odcieniach ktoś gdzieś o nich pisał, że już w drugim R. widziałam przetrzepane
Doskonale wiem, że nie w każdym cieniu pigmentacja to priorytetowa sprawa, ale jeśli nakładam na palec, a tam kreda, która ciężko w ogóle transferuje się na skórę to....
Z kolei po sprawdzeniu serduszek poza tym że grubo zmielone drobiny brokatu to tutaj jak dla mnie super pigmentacja nie jest dla mnie czymś ok- bo łatwo zrobić sobie kuku, tudzież pas startowy na kościach jarzmowych.

W sumie to jedyny cień, który przypadł mi do gustu a znajduje się w posiadanej przeze mnie iconic 2 to ten złoty- bardzo ładny odcień i do tego lekko foliowy efekt, jest ok
Tak że dla mnie MUR to żaden fenomen (nawet biorąc pod uwagę jakość do ceny).

P.s. A opinii o UD nie muszę sobie wyobrażać, bo je znam
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-14, 21:53   #762
joanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar joanna_87
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: pomorskie województwo,
Wiadomości: 13 331
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cześć dziewczyny mogę się dołączyć kiedyś się udzielałam ale bardzo dawno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2017 :
picie H2O
czytanie książek
ubieranie się kobieco
nie przejmowanie się głupotami
regularnie spisywanie wydatków
angielski: fce + filmy i seriale
głosowanie na lp 3
patenty żeglarskie V i VI
nauka pływania c.d.

Zakochana od 12.11.2015 roku
joanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 10:06   #763
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Ja za swoje płaciłam 39zl, a mam trzy sztuki. Za Iconic3 płaciłam 19zł. Dziwi mnie to, bo czekoladki mają solidniejsze opakowanie z lusterkiem, więc powinny byc drozsze.
Ile czasu ich używasz? Bo ja mam już 2 lata i zastanawiam się czy nie wyrzucić (na opakowaniu jest 12m od otwarcia), Konsystencja niektórych cieni zrobiła się taka grudkowa :P A wczoraj kupiłam na urodziny inną paletę więc tym bardziej jestem skłonna zrobić jej miejsce :P
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 11:16   #764
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Doskonale wiem, że nie w każdym cieniu pigmentacja to priorytetowa sprawa, ale jeśli nakładam na palec, a tam kreda, która ciężko w ogóle transferuje się na skórę to....
Z kolei po sprawdzeniu serduszek poza tym że grubo zmielone drobiny brokatu to tutaj jak dla mnie super pigmentacja nie jest dla mnie czymś ok- bo łatwo zrobić sobie kuku, tudzież pas startowy na kościach jarzmowych.

W sumie to jedyny cień, który przypadł mi do gustu a znajduje się w posiadanej przeze mnie iconic 2 to ten złoty- bardzo ładny odcień i do tego lekko foliowy efekt, jest ok
Tak że dla mnie MUR to żaden fenomen (nawet biorąc pod uwagę jakość do ceny).

P.s. A opinii o UD nie muszę sobie wyobrażać, bo je znam
Na skórę dłoni? Aplikacja na dłoń a na oko to jednak dwie różne rzeczy.
Palety Naked oglądałam jak weszły do Sephory, ale mnie nie powaliły, no cienie jak cienie
Dużo się piszę i gada o tej pigmentacji cieni, ale tak szczerze to ile dziewczyn/kobiet widzicie na ulicy z super makijażami? Bo ja nie widzę ani za dnia ani wieczorami Rano to wskazany pośpiech, kto tu się będzie bawił z mocnym pigmentem? Wieczorami widzę że akcent pada na usta, a oko cieliste. No chyba że ktoś chce mieć mega pigmentację, żeby robić tylko focie na insta

Cytat:
Napisane przez joanna_87 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mogę się dołączyć kiedyś się udzielałam ale bardzo dawno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jasne
Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ile czasu ich używasz? Bo ja mam już 2 lata i zastanawiam się czy nie wyrzucić (na opakowaniu jest 12m od otwarcia), Konsystencja niektórych cieni zrobiła się taka grudkowa :P A wczoraj kupiłam na urodziny inną paletę więc tym bardziej jestem skłonna zrobić jej miejsce :P
Ja mam jedną już ponad dwa lata, drugiej minął rok. Z moimi się nic nie dzieje i mam też sporo cieni starszych.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 14:15   #765
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Rossmann cz. XXIX



Chętnie dołączę i poczytam Wasze opinie o rossmannowskich produktach.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 16:27   #766
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Doskonale wiem, że nie w każdym cieniu pigmentacja to priorytetowa sprawa, ale jeśli nakładam na palec, a tam kreda, która ciężko w ogóle transferuje się na skórę to....
Z kolei po sprawdzeniu serduszek poza tym że grubo zmielone drobiny brokatu to tutaj jak dla mnie super pigmentacja nie jest dla mnie czymś ok- bo łatwo zrobić sobie kuku, tudzież pas startowy na kościach jarzmowych.
O właśnie. Myślałam, że ten gruby brokat widzę, bo okulary wzięłam nie te. A jednak dobrze widziałam.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 19:12   #767
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Na skórę dłoni? Aplikacja na dłoń a na oko to jednak dwie różne rzeczy.
Palety Naked oglądałam jak weszły do Sephory, ale mnie nie powaliły, no cienie jak cienie
Dużo się piszę i gada o tej pigmentacji cieni, ale tak szczerze to ile dziewczyn/kobiet widzicie na ulicy z super makijażami? Bo ja nie widzę ani za dnia ani wieczorami Rano to wskazany pośpiech, kto tu się będzie bawił z mocnym pigmentem? Wieczorami widzę że akcent pada na usta, a oko cieliste. No chyba że ktoś chce mieć mega pigmentację, żeby robić tylko focie na insta

Przecież na skórze powieki nagle nie zmienią magicznie swoich właściwości, ergo: nadal będą kredowe i będą się zbijać w grudki - chodziło mi o konsystencję i prezencję na skórze Co do pigmentacji to ja i tak preferuję solidniejszą niż ma MUR, ale wiadomo, co komu pasuje.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 19:41   #768
AnnaDorota1993
Rozeznanie
 
Avatar AnnaDorota1993
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 799
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość


Chętnie dołączę i poczytam Wasze opinie o rossmannowskich produktach.
Witamy
__________________
Książki 2024: 3
(Książki 2023: 33 , 2022: 40, 2021: 40 , 2020: 51 , 2019: 77 , 2018: 65 , 2017: 63 , 2016: 48 , 2015: 30)

Zakochana <3
AnnaDorota1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 22:22   #769
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Przecież na skórze powieki nagle nie zmienią magicznie swoich właściwości, ergo: nadal będą kredowe i będą się zbijać w grudki - chodziło mi o konsystencję i prezencję na skórze Co do pigmentacji to ja i tak preferuję solidniejszą niż ma MUR, ale wiadomo, co komu pasuje.
Jeśli cień jest grubo zmielony i nabiera się go dużo i nierównomiernie rozprowadza to owszem zgrudkuje. Myślałam, że pod pojęciem kredowe miałaś na myśli takie suche cienie, które robiąc swatcha nie chcą się przenieść na skórę, takie jednak do bazy na oku się przykleją, mogą być do rozcierania granic innych cieni.

Na akcesoriach widziałam takie ściereczki http://www.rossmann.pl/Produkt/Elite...zt,395523,6984

Moda na owalne pędzle trwa http://www.rossmann.pl/Produkt/Elite...zt,395518,6983

Widziałam jeszcze zestaw gąbek mini jajeczek, ale myłam w tym najlepiej zaopatrzonym R.

Z Lovely były te paletki w szafie http://www.lovelymakeup.pl/pl/p-588-...Perfect+but+Me

Z pomadek Extra Lasting są nowe kolory 4 do 6. Wzięłam 4, która wydaję się bladym różem z chłodnym tonem.To czego szukałam, aczkolwiek muszę obadać jeszcze w dziennym świetle i na ustach.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-15, 22:27   #770
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Pytanie do dziewczyn nakładających podkład pędzlem - jak to robicie, żeby podkład dobrze się wtopił i był niewidoczny? Zazwyczaj nakładam gąbką (jajowatą podróbką beauty blendera) i jest ok, podkład ładnie się wtapia i nie widać tapety. Dzisiaj próbowałam flat topem i porażka - za każdym razem podkład wchodzi w pory, zatrzymuje się na włoskach i ogólnie nie wygląda dobrze A chciałabym czasami nałożyć pędzlem, bo wtedy lepiej kryje.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 22:38   #771
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn nakładających podkład pędzlem - jak to robicie, żeby podkład dobrze się wtopił i był niewidoczny? Zazwyczaj nakładam gąbką (jajowatą podróbką beauty blendera) i jest ok, podkład ładnie się wtapia i nie widać tapety. Dzisiaj próbowałam flat topem i porażka - za każdym razem podkład wchodzi w pory, zatrzymuje się na włoskach i ogólnie nie wygląda dobrze A chciałabym czasami nałożyć pędzlem, bo wtedy lepiej kryje.
A jaki masz ten flat top? Ja mam hakuro 50s i nakładając stempluje twarz i efekt jest ok.
Nie lubię tylko pędzli za to, że bardziej chłoną podkłady niż gąbka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 23:03   #772
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
A jaki masz ten flat top? Ja mam hakuro 50s i nakładając stempluje twarz i efekt jest ok.
Nie lubię tylko pędzli za to, że bardziej chłoną podkłady niż gąbka.
Akurat próbowałam z pixie (kupowałam do minerałów). Tak samo z everyday minerals.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 23:25   #773
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn nakładających podkład pędzlem - jak to robicie, żeby podkład dobrze się wtopił i był niewidoczny? Zazwyczaj nakładam gąbką (jajowatą podróbką beauty blendera) i jest ok, podkład ładnie się wtapia i nie widać tapety. Dzisiaj próbowałam flat topem i porażka - za każdym razem podkład wchodzi w pory, zatrzymuje się na włoskach i ogólnie nie wygląda dobrze A chciałabym czasami nałożyć pędzlem, bo wtedy lepiej kryje.
A ja zadam pytanie jaki masz podkład. Nie każdy podkład dobrze rozprowadzi się pędzlem. Ja mam tez pędzel do minerałów z Sephory i robił mi to o czym piszesz przy Max Factorze Face Finity i True Match Loreala. Przy kremach BB i podkładach bardziej gęstych wszystko było ładnie. Zostaje opcja nałożyć pędzlem i wpracować to gąbką.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 23:26   #774
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Dziewczyny orientujecie się czy te pomadki molten chocolate z makeup revolution to jakaś limitowana seria (nie chodzi mi o rossmann tylko tak ogolnie)? Spodobal mi się jeden kolor ale oczywiście została jedna sztuka i do tego macana...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 00:14   #775
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się czy te pomadki molten chocolate z makeup revolution to jakaś limitowana seria (nie chodzi mi o rossmann tylko tak ogolnie)? Spodobal mi się jeden kolor ale oczywiście została jedna sztuka i do tego macana...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jestem pewna chyba nie, tyle że ja ich z polskich sklepów internetowych nie kojarzę właśnie. Myślałam że przez cenę nie będzie na nie brania, bo za 20 zł, a normalnie Lip Lavy są po 15 zł w necie. Tylko że Molten Chocolate to ja się swatchy naszukałam, potem wystawili testery i też mi w oko wpadły i jak widać nie tylko mi :P Problem z nimi jest taki, że na opakowaniach nie mają nazw, są tylko na kartonikach. Jak masz tester to i tak nie wiesz który to kolor, musisz otworzyć kartonik.

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2016-11-16 o 00:18
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 00:46   #776
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna chyba nie, tyle że ja ich z polskich sklepów internetowych nie kojarzę właśnie. Myślałam że przez cenę nie będzie na nie brania, bo za 20 zł, a normalnie Lip Lavy są po 15 zł w necie. Tylko że Molten Chocolate to ja się swatchy naszukałam, potem wystawili testery i też mi w oko wpadły i jak widać nie tylko miProblem z nimi jest taki, że na opakowaniach nie mają nazw, są tylko na kartonikach. Jak masz tester to i tak nie wiesz który to kolor, musisz otworzyć kartonik.
No właśnie przejrzałam sporo drogerii internetowych i nie ma (one chyba niedawno za granicą wyszły więc może drogerie jeszcze nie ogarnęły tematu). To prawda zamieszanie z tymi nazwami. Ja się sugerowałam jaki tester był pod jakimi szminkami. Z tej co chciałam była tylko jedna sztuka i do tego w pomiętym opakowaniu dlatego otworzyłam kartonik i moje podejrzenia co do zmacanego produktu były słuszne... zerkne jeszcze w innych rossmannach może będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 06:25   #777
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn nakładających podkład pędzlem - jak to robicie, żeby podkład dobrze się wtopił i był niewidoczny? Zazwyczaj nakładam gąbką (jajowatą podróbką beauty blendera) i jest ok, podkład ładnie się wtapia i nie widać tapety. Dzisiaj próbowałam flat topem i porażka - za każdym razem podkład wchodzi w pory, zatrzymuje się na włoskach i ogólnie nie wygląda dobrze A chciałabym czasami nałożyć pędzlem, bo wtedy lepiej kryje.
Ja akurat nakładam szczoteczką do podkładu (w kształcie jak szczotka do czesania konia ) i wszystko się elegancko wtapia i podkład jest niewidoczny. Używam Vichy Dermablend. Przed nałożeniem spryskuję włosie woda termalną z Vichy, a podkład nakładam palcami na twarz i rozcieram szczotką.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 09:20   #778
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Baczyńska 1+1. Jak to powtórzone info to przepraszam
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 10:46   #779
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
No właśnie przejrzałam sporo drogerii internetowych i nie ma (one chyba niedawno za granicą wyszły więc może drogerie jeszcze nie ogarnęły tematu). To prawda zamieszanie z tymi nazwami. Ja się sugerowałam jaki tester był pod jakimi szminkami. Z tej co chciałam była tylko jedna sztuka i do tego w pomiętym opakowaniu dlatego otworzyłam kartonik i moje podejrzenia co do zmacanego produktu były słuszne... zerkne jeszcze w innych rossmannach może będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MUR ma już tyle tego że nie nadążam Przy okazji odkryłam, że mają paletę ciemno różową czekoladkę, tu też foty swatchy Molten https://beyondminimalist.wordpress.c...-%F0%9F%92%84/
Naked jest ładna i I Heart.

A tu są dostępne wszystkie ich marki https://www.tambeauty.com/en/Liquid-Lipstick/c-37.aspx

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2016-11-16 o 10:49
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 10:55   #780
gramofonka
Przyczajenie
 
Avatar gramofonka
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 24
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn nakładających podkład pędzlem - jak to robicie, żeby podkład dobrze się wtopił i był niewidoczny? Zazwyczaj nakładam gąbką (jajowatą podróbką beauty blendera) i jest ok, podkład ładnie się wtapia i nie widać tapety. Dzisiaj próbowałam flat topem i porażka - za każdym razem podkład wchodzi w pory, zatrzymuje się na włoskach i ogólnie nie wygląda dobrze A chciałabym czasami nałożyć pędzlem, bo wtedy lepiej kryje.
Ja polecam większe owalne pędzle - wyżej był link do podobnego do tego co mam w wersji elite dla Rossmana, choć tam cena powala. Ja kupiłam na ali za jakieś 2,5 dolca i szczerze powiem, że najlepszy pędzel do podkładu jakiego używałam (a mam też hakuro 50s, inne flat topy, jajeczkowate itp.) a nawet lepszy od gąbeczki (u mnie Donegal różowa). Makijaż robi się ekspresowo, wystarczy kilka razy przejechać po twarzy i podkład super się wtapia. Testowany póki co na Revlon Colorstay i Bell CC cream.
__________________
In my past life
gramofonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-11 23:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.