Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-04, 08:27   #631
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

zlozylam moje drugie zamowienie
tym raem wzielam olejek do mycia pomaranczowy
maseczke wulkaniczna
hydrolat oczarowy i rumiankowy
skusilam sie tez na olejek antycellulitowy - zobaczymy na ile dziala
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 09:16   #632
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a więc tak:
hydrolat migdałowy i z zielonej herbaty - oba służą mi bardzo, migdał zmieszałam z różą a z.herbatę używam solo, fajnie łagodzi
serum 3*rose - używam solo, co 2 dzień, buźka rano gładka i aksamitna, jeno ten zapach miodowy trochę jakby zbyt mocny
peeling korzenny - zafajdałam wczoraj całą wannę i w użyciu trochę trudny, ale ciałko gładkie, szczególnie, że poprawiłam jeszcze olejkiem kawowym zmieszanym z balsamem - cóż za zapach ale ja kawowa maniaczka jestem
olejku myjącego jeszcze nie użyłam, bo wykańczam resztki poprzedniego specyfiku

teraz szykuję się na tonik migdałowy i kwas HA z panthenolem
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 11:15   #633
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja dzisiaj złożyłam moje drugie zamówienie tym razem zamówiłam maseczkę różaną i po raz drugi maseczkę wulkaniczną oraz olejek myjący-pomarańczowy, zastanawiałam się nad serum z witaminą C tylko nie wiem, który zakupić więc narazie dałam sobie spokój.
Maseczka wulkaniczna super! mój numer 1 peeling enzymatyczny też super, ale lepsze efekty widzę po maseczce wulkanicznej
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 11:50   #634
apsik84
Przyczajenie
 
Avatar apsik84
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dziewczyny,

ja też chcę się podzielić opinia o BU. Zamówiłam:
serum z wit C - mam stara wersję - generalnie jestem zadowolona, serum lekko rozjaśnia, trochę szczypie, ale da się wytrzymać, uspokaja naczynka, minus za to, że pozostawia tłusty filtr, dla mnie tylko na noc
hydrolat cytrynowy - ok, nie zostawia filmu, jest lekki i przyjemny w użyciu, prawie nie pachnie;
tonik AHA BHA 10% - jestem zadowolona, chociaż na początku trochę krostek mi wyskoczyło; świetnie oczyszcza, można porównać do Clinique 3 step lotion 3, tylko że jest lepszy bo mniej wysusza i skóra się tak nie łuszczy; ja używam z Acnedermem i jest super;
peeling enzymatyczny - mieszane uczucia ze względu na zapach;po użyciu skóra jest jedwabista, ale to mleko mnie odrzuca, raczej już nie kupię;

Teraz zamówiłam kilka hydrolatów, maseczki: morską i wulkaniczną, serum z kwasem hialuronowym i tonik BHA 2%

jak wypróbuję, opiszę wrażenia;
apsik84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 13:27   #635
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
zastanawiałam się nad serum z witaminą C tylko nie wiem, który zakupić więc narazie dałam sobie spokój.

No właśnie które? Jedwabiste czy nie?
Dobrze rozumiem, że jedwabiste daje troche inne wykończenie, związane z dodatkiem silikonów?
Wybaczcie jak to pytanie glupie jest. Laik ze mnie.

Jeszcze jedno: na ile wam wystracza to serum?
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 13:36   #636
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
No właśnie które? Jedwabiste czy nie?
Dobrze rozumiem, że jedwabiste daje troche inne wykończenie, związane z dodatkiem silikonów?
Wybaczcie jak to pytanie glupie jest. Laik ze mnie.

Jeszcze jedno: na ile wam wystracza to serum?
To jedwabiste te tresciwsze i ze skladu wynika ze jets bardziej tresciwe aniezeli active c do cery mieszanej, to bez silikonow jest lzejsze, bardziej polecane przy cerach podatnych na zapychanie, a wystarcza napewno na min 2 /3 miesiace gdyz jest wydajne i wystarczy go odrobina ze wzgledu rowniez na pllynna konsystencje
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 09:26   #637
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja złożyłam drugie zamówienie i właśnie zamówiłam to serum jedwabiste.Teraz się obawiam czy mnie nie pozapycha, może lepiej było wziąć inną wersję.
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 09:33   #638
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Ja złożyłam drugie zamówienie i właśnie zamówiłam to serum jedwabiste.Teraz się obawiam czy mnie nie pozapycha, może lepiej było wziąć inną wersję.
Nie ma reguly, zalezy jak reagujesz na silikony, potestujesz to sie przekonasz
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 14:54   #639
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja też się skusiłam, bo już mi brakuje witaminy C, Redermik mi się skończył. Miałam poprzednią wersję żelową dawno temu, dla mnie to serum jest strasznie wydajne, jak by się dało używałabym więcej niż 3 miesiące, ale się nie da, więc jak się zbliża koniec a serum dużo, to wtedy smaruję moje łydki pełne pajączków. Mam wtedy wrażenie, że jaśnieją.
Stosowałam Active C i Redermik i tam były silikony i chyba przez to je mi się fajnie używało, dlatego wzięłam silikony. U mnie lubi się zapychać nos, broda i środek czoła to Wam powiem co będzie.
Alkaxy wcale nie masz głupich pytań, tylko mądre!
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 18:25   #640
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wlasnie po czytaniu tego watku zlozylam moje pierwsze zamowienie na BU. Dlatego chcialabym Was zapytac jak myslicie, czy rzeczy ktore wybralam beda sie dobrze uzupelnialy?
1 x Hydrolat cytrynowy
1 x Maseczka wulkaniczna
1 x Olejek myjący
1 x Tonik z kwasami AHA/BHA 10%

A poza tym poradzcie mi jezeli mozecie czy ten tonik z kwasami bedzie dobrze gral z Effaclarem K? bo stosuje ten kremik na noc i nie wiem jak sprawa bedzie wygladala przy toniku
Z gory dziekuje za pomoc
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 23:15   #641
kier.owniczka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 83
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
zlozylam moje drugie zamowienie
tym raem wzielam olejek do mycia pomaranczowy
maseczke wulkaniczna
hydrolat oczarowy i rumiankowy
skusilam sie tez na olejek antycellulitowy - zobaczymy na ile dziala
Ja też już złożyłam drugie i to całkiem podobne. Ledwo przysłali pierwsze a ja już drugie opacowałam .

- maszeczka wulkaniczna
- olejek pomarańczowy (wcześniej zwykły)
- hydrolat pomarańczowy
- olejek antycellu.....
- serum z zieloną herbatą
- żel hialuronowy z panthenolem (pierwszy się nie skończył ale tak mi leży że już się boję że się skończy )
-tonik AHA/BHA 10% ( wzięłam na syfki na plecach)

Szkoda tylko że trzeba tak długo czekać. Ostatnio 2 tygodnie się zeszło
kier.owniczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-08, 15:55   #642
nacioszek
Raczkowanie
 
Avatar nacioszek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 121
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hej!
I to wszystko przez Was Poczytałam na tym wątku o super kosmetykach, i się zaczęło Około 5 wieczorów spędziłam nad wybieraniem co by kupic na BU, no i wpadłam w nałóg, bo kolejne rzeczy widzę Na razie zamówiłam peeling enzymatyczny, duży hydrolat oczarowy, olejek lemon i żel hialuronowy; zobaczymy jak to będzie...
Pozdrowienia
nacioszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 20:00   #643
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Do mnie przyszlo trzecie z kolei zamowienie. Peeling enzymatyczny - bardzo przyjemny Stosowalam juz dzis, nie moge sie doczekac nastepnego uzycia. Hydrolat rozany. I olejek pomaranczowy(poprzednio mialam zwykly). Nie uzywam w tej chwili do pielegnacji cery nic poza kosmetykami z BU i na razie - odpukac - jest dobrze.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 21:09   #644
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

do mnie przyszlo moje 1 zamowienie. i mam pytanie czy dostajecie jakies probki? kupilam 8 rzeczy, ale niestety nic nie dostalam.

mam tez pytanie co do wykonania olejku serum lemon - nie uzylam tej igly dolaczonej bo jej nie zauwazylam tylko zwykla czysta, chyba nic sie nie stanie?
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 21:20   #645
kier.owniczka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 83
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
do mnie przyszlo moje 1 zamowienie. i mam pytanie czy dostajecie jakies probki? kupilam 8 rzeczy, ale niestety nic nie dostalam.

mam tez pytanie co do wykonania olejku serum lemon - nie uzylam tej igly dolaczonej bo jej nie zauwazylam tylko zwykla czysta, chyba nic sie nie stanie?
Ja próbki dostałam tylko z mazideł z BU nie miałam nic. Jeśli to była czysta igła to na pewno z serum jest wszystko w porządku. Nie przejmuj się .
kier.owniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 21:32   #646
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kier.owniczka Pokaż wiadomość
Ja próbki dostałam tylko z mazideł z BU nie miałam nic. Jeśli to była czysta igła to na pewno z serum jest wszystko w porządku. Nie przejmuj się .
dzieki wielkie
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 22:38   #647
bambinosek
Raczkowanie
 
Avatar bambinosek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kuj-pomorskie
Wiadomości: 55
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja zrobiłam swoje pierwsze zakupy na BU, tyle tam fajnych rzeczy, że nie wiedziałam na co się zdecydować i trochę tego wybrałam. No, ale teraz czekam na przesyłkę, została wysłana tydzień temu, a listonosza jak nie widać tak nie widać :/
bambinosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 08:43   #648
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Poukręcałam i przetestowałam produkty z mojego drugiego zamówienia

hydrolaty aloesowy, oczarowy, różany - świetne jako tonik, chociaż mnie lekko ściągają

tonik migdałowy 5% - leciutko szczypie po nałożeniu, ale to dobrze, bo znaczy, że coś tam się dzieje :P Nie przypadła mi do gustu gliceryna w składzie, bo zostawia mi na buzi cienką lepką powłoczkę, ale radzę sobie z tym przecierając po ok. 20 minutach twarz hydrolatem

olejek LEMON - póki co najlepszy świetnie sobie radzi z niespodziankami. Po prostu nie mogę uwierzyć w efekty

olejek z płatków róży
- przyjemnie nawilża

kwas HA - jak go dodam za dużo do olejków to ściąga, ale jako dwufazowy nawilżacz i tak jest nieoceniony

serum 3xROSE - dla Mamy, która na razie jest z niego bardzo zadowolona Podobno ładnie wygładza buzię


Minusem są dla mnie nowe naklejki, które owszem nie marszczą się jak stare papierowe, ale są chyba za grube, bo ciągle mi się odklejają od buteleczek
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 09:16   #649
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
do mnie przyszlo moje 1 zamowienie. i mam pytanie czy dostajecie jakies probki? kupilam 8 rzeczy, ale niestety nic nie dostalam.

mam tez pytanie co do wykonania olejku serum lemon - nie uzylam tej igly dolaczonej bo jej nie zauwazylam tylko zwykla czysta, chyba nic sie nie stanie?
Trzeba ich poprosic o probeczki to dadza, tak sami z siebie raczej nie jezeli ktos nie zaznaczy ze chetnie by ktoys z produktow przetestowal dolaczaja probeczki
marea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 11:59   #650
kier.owniczka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 83
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez bambinosek Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam swoje pierwsze zakupy na BU, tyle tam fajnych rzeczy, że nie wiedziałam na co się zdecydować i trochę tego wybrałam. No, ale teraz czekam na przesyłkę, została wysłana tydzień temu, a listonosza jak nie widać tak nie widać :/
Ja na swoją pierwszą czekałam 2,5 tygodnia. Już prawie zwątpiłam ale w końcu przyszła. Teraz czekam na drugą juz przeszło tydzień ale w statusie jeszcze nie ma że wysłali . Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Oni mają dużo zamówień i nie wyrabiają , no i poczta się opiep.....
kier.owniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 12:20   #651
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

chcę zamówić serum z wit. C ale mam pytanie, jaką ilość alkoholu trzeba tam dodać? bo jesli taką samą jak w toniku 2% BHA to podziękuję

EDIt: widze, że 5%, nie da rady ominąć alkoholu?
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 12:36   #652
bambinosek
Raczkowanie
 
Avatar bambinosek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kuj-pomorskie
Wiadomości: 55
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kier.owniczka Pokaż wiadomość
Ja na swoją pierwszą czekałam 2,5 tygodnia. Już prawie zwątpiłam ale w końcu przyszła. Teraz czekam na drugą juz przeszło tydzień ale w statusie jeszcze nie ma że wysłali . Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Oni mają dużo zamówień i nie wyrabiają , no i poczta się opiep.....
To fakt, z nasza pocztą to nigdy nic nie wiadomo. W statusie od tygodnia jest, że paczka wysłana, a dzisiaj znowu listonosza nie było Mam tylko nadzieje, że jej nigdzie nie zgubili
bambinosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 13:45   #653
kier.owniczka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 83
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
chcę zamówić serum z wit. C ale mam pytanie, jaką ilość alkoholu trzeba tam dodać? bo jesli taką samą jak w toniku 2% BHA to podziękuję

EDIt: widze, że 5%, nie da rady ominąć alkoholu?
Do mojego Serum płynnego dodawałm 5 ml. Ale na ulotce jest napisane że nadaje się do cery wrażliwej. Nie za bardzo wiem tylko po co ten alkohol się dodaje . Czy po to żeby serum lepiej działało czy dla lepszej konserwacji ?
kier.owniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 13:48   #654
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kier.owniczka Pokaż wiadomość
Do mojego Serum płynnego dodawałm 5 ml. Ale na ulotce jest napisane że nadaje się do cery wrażliwej. Nie za bardzo wiem tylko po co ten alkohol się dodaje . Czy po to żeby serum lepiej działało czy dla lepszej konserwacji ?
I to i to konserwuje serum i poprawia wchlanialnosc wit c
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 13:48   #655
kier.owniczka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 83
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez bambinosek Pokaż wiadomość
To fakt, z nasza pocztą to nigdy nic nie wiadomo. W statusie od tygodnia jest, że paczka wysłana, a dzisiaj znowu listonosza nie było Mam tylko nadzieje, że jej nigdzie nie zgubili
Myślę że spokojnie czekaj. BU przesyła priorytetem ale oni tego nie przestrzegają. Jak nie przyjdzie w ciągu 2 tygodni od daty nadania przez BU trzeba ich zawiadomić - będą szukać paczki . PP się nie spieszy bo czekają na podwyżki (jak my wszyscy )
kier.owniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 13:54   #656
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kier.owniczka Pokaż wiadomość
Ja na swoją pierwszą czekałam 2,5 tygodnia. Już prawie zwątpiłam ale w końcu przyszła. Teraz czekam na drugą juz przeszło tydzień ale w statusie jeszcze nie ma że wysłali . Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Oni mają dużo zamówień i nie wyrabiają , no i poczta się opiep.....

chyba wydluzyli czas realizacji, bo byl 5 dni, a jest 10...
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 15:31   #657
apsik84
Przyczajenie
 
Avatar apsik84
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
chyba wydluzyli czas realizacji, bo byl 5 dni, a jest 10...


No właśnie ja też zauważyłam. Szkoda, myslałam że niedługo przyjdzie. Przy okazji, proszę o opinie nt. maseczek, głównie morskiej (jak zapach i działanie) i wulkanicznej?
apsik84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 16:07   #658
falka
Raczkowanie
 
Avatar falka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 411
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
tonik migdałowy 5% - leciutko szczypie po nałożeniu,


Minusem są dla mnie nowe naklejki, które owszem nie marszczą się jak stare papierowe, ale są chyba za grube, bo ciągle mi się odklejają od buteleczek

To ja zazdroszczę tym, których szczypie bo mnie to już nic a nic absolutnie nie szczypie.... a chciałabym bo bym wtedy wiedziała że działa... Co do naklejek - potwierdzam - stare odlepiały się po długim "namaczaniu", a te musiałam okręcic taśmą klejącą....

Mam natomiast problem z nowymi produktami... Coś mnie uczuliło i wysypało (taka "pokrzywka", nie pryszcze)... Z nowości nakładałam hydrolat migdałowy i serum z zieloną herbatą... Teraz odstawiłam oba i pomału znika, ale może macie pomysł na co mogła skóra tak drastycznie (po pierwszym użyciu!) zareagowac? Hydrolaty stosowałam wcześniej gerniowy, oczarowy i różany - po żadnym mi nic nie było... Po serum jedwabistym z wit C też nic.... Mam nadzieję że nie serum z zieloną herbatą bo buziak mi się po nim bardzo podobał

A co do maseczki morskiej to.... śmierdzi... Ale działa bosko
__________________
Siła zdolna zmieniać świat (...)
jest więc według ciebie Chaosem, sztuką i nauką?
Przekleństwem, błogosławieństwem i postępem?
A nie przypadkiem Wiarą? Miłością? Poświęceniem?
http://www.suwaczki.com/tickers/p19u9n73qxcp5qvv.png


Edytowane przez falka
Czas edycji: 2008-03-10 o 16:08 Powód: dopiska
falka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 16:30   #659
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez falka Pokaż wiadomość
To ja zazdroszczę tym, których szczypie bo mnie to już nic a nic absolutnie nie szczypie.... a chciałabym bo bym wtedy wiedziała że działa... Co do naklejek - potwierdzam - stare odlepiały się po długim "namaczaniu", a te musiałam okręcic taśmą klejącą....

Mam natomiast problem z nowymi produktami... Coś mnie uczuliło i wysypało (taka "pokrzywka", nie pryszcze)... Z nowości nakładałam hydrolat migdałowy i serum z zieloną herbatą... Teraz odstawiłam oba i pomału znika, ale może macie pomysł na co mogła skóra tak drastycznie (po pierwszym użyciu!) zareagowac? Hydrolaty stosowałam wcześniej gerniowy, oczarowy i różany - po żadnym mi nic nie było... Po serum jedwabistym z wit C też nic.... Mam nadzieję że nie serum z zieloną herbatą bo buziak mi się po nim bardzo podobał

A co do maseczki morskiej to.... śmierdzi... Ale działa bosko
Niacynamid moze uczulac, nie tak dawno czytalam wypowiedzi dziewczyn narzekajacych na to i Panie z BU potwierdzily ze moze on uczulac niektore osoby tak jak i wit c ;/
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 16:40   #660
falka
Raczkowanie
 
Avatar falka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 411
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

faktycznie wit B3 nie ma we flavo-C15EF.... szkoda by było... bo flavo-C15EF też mi nie służy z innych powodów....
__________________
Siła zdolna zmieniać świat (...)
jest więc według ciebie Chaosem, sztuką i nauką?
Przekleństwem, błogosławieństwem i postępem?
A nie przypadkiem Wiarą? Miłością? Poświęceniem?
http://www.suwaczki.com/tickers/p19u9n73qxcp5qvv.png

falka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.