Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤ - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-20, 18:19   #4531
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II

Jak urodziłam w maju, to na następny dzień po powrocie już wyszliśmy na mały spacer. Pogoda dopisywała, samopoczucie również. Dwójka rodziła się w zimniejsze miesiące więc dłużej to trwało.

Co do dziewczęcych rekwizytów i kolorów... ciężko mi jest narzucać cokolwiek dziecku jeżeli starsza córka faktycznie lubi różowy kolor, tiulowe spódniczki i brokatowe opaski do włosów. Mam jej zabronić? Kupować według własnego gustu? Jej się po prostu TO podoba, cenię jej indywidualność . Młodsza ma 2,5 roku i już widzę, że ma inne upodobania, lubi błękitny kolor, woli getry, kitka i rzadko prosi o ozdoby.
Obydwie miały te same ubranka praktycznie jako niemowlęta, (nie miałam nic przeciwko różowi i dziewczęcym aplikacjom) więc w żaden sposób nie były uczone i nakierowywane - wychodzi tu ich gust i upodobania .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-20, 19:40   #4532
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II

Ja również jestem przeciwna przebijania uszu niemowlakom.
limonka84 jesteś zadowolona z jakości rzeczy kupionych na baby boom?
ania90 wygrałaś dziś z tym sms-em hahaha

Posprzątaliśmy z mężem pokoik małego, który teraz był pokojem na wszystko. Dosłownie. Komoda wstawiona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-20, 19:46   #4533
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Ja urodziłam w lutym, jak wychodziłam ze szpitala było około 8 stopni na plusie, spacer zaliczyliśmy trzeciego dnia. Tym razem planuję rozpocząć spaceru od razu. Zwłaszcza, że będzie najpewniej ciepło.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-20, 20:01   #4534
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II

Byłam wczoraj pierwszy raz pooglądać wózki (jeden z dużych sklepów miał sporą akcję promocyjną i byli konsultanci, z którymi można było pogadać) - i jak miałam mętlik w głowie po przeglądaniu sieci, tak teraz mam chyba jeszcze większy...

Jeden z modeli, który od razu wpadł mi w oko to Jedo Trim, bardzo mi się fajnie prowadził, ładnie wyglądał, wysokość dobra, amortyzacja wydawała się w porządku i cena ok, a teraz widzę że w necie sporo negatywnych opinii na jego temat. Wie któraś z was coś o nim?

Drugi, który rozważam, to Mutsy, znajoma sobie bardzo chwaliła.

Chciałabym kupić używkę, więc szukam popularnej marki. Zależy mi na tym, żeby był w miarę lekki, nie musi się składać do supermałego, za to zwracam uwagę na amortyzację, bo co prawda będzie do jazdy miejskiej, ale u nas na dwustu metrach do najbliższego przystanku mam cztery różne nawierzchnie i z pięć krawężników




A jeśli chodzi o spacery, to czytałam jakieś porady mówiące o dwóch tygodniach adaptacji - że na początku wystawiać dziecko do okna, potem na balkon, potem krótki spacer - ale tylko mnie to rozbawiło. Rozumiem, że zimą, ale na litość, przecież ludzie na całym świecie rodzą się na powietrzu i żyją, to nie zabija Wiadomo, żeby nie pchać się od razu w komunikację miejską i inne zarazkowe tłumy, ale rodzimy w lecie, powinno być ciepło, nie wyobrażam sobie gnić w czterech ścianach w nieskończoność.

Edytowane przez ronja
Czas edycji: 2018-04-20 o 20:05
ronja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-20, 20:12   #4535
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez ronja Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj pierwszy raz pooglądać wózki (jeden z dużych sklepów miał sporą akcję promocyjną i byli konsultanci, z którymi można było pogadać) - i jak miałam mętlik w głowie po przeglądaniu sieci, tak teraz mam chyba jeszcze większy...

Jeden z modeli, który od razu wpadł mi w oko to Jedo Trim, bardzo mi się fajnie prowadził, ładnie wyglądał, wysokość dobra, amortyzacja wydawała się w porządku i cena ok, a teraz widzę że w necie sporo negatywnych opinii na jego temat. Wie któraś z was coś o nim?

Drugi, który rozważam, to Mutsy, znajoma sobie bardzo chwaliła.

Chciałabym kupić używkę, więc szukam popularnej marki. Zależy mi na tym, żeby był w miarę lekki, nie musi się składać do supermałego, za to zwracam uwagę na amortyzację, bo co prawda będzie do jazdy miejskiej, ale u nas na dwustu metrach do najbliższego przystanku mam cztery różne nawierzchnie i z pięć krawężników




A jeśli chodzi o spacery, to czytałam jakieś porady mówiące o dwóch tygodniach adaptacji - że na początku wystawiać dziecko do okna, potem na balkon, potem krótki spacer - ale tylko mnie to rozbawiło. Rozumiem, że zimą, ale na litość, przecież ludzie na całym świecie rodzą się na powietrzu i żyją, to nie zabija Wiadomo, żeby nie pchać się od razu w komunikację miejską i inne zarazkowe tłumy, ale rodzimy w lecie, powinno być ciepło, nie wyobrażam sobie gnić w czterech ścianach w nieskończoność.

Kumpela ma jedo trim i jest bardzo zadowolona. Ja miałam starsza wersję jedo i był ekstra, żałuję że sprzedałam. Pompowane opony, duża gondola i duży kosz to największe plusy, bardzo lekko się prowadził


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-20, 20:42   #4536
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II

RONJA siostra Tż miała go. Zjechalam nim z 2 piętra po schodach z dwójką dzieci pod pachą i na wiejskich polach się spisał gdzie o chodniku możesz pomarzyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-20, 20:45   #4537
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Wiadomo ,że latem można z dzieckiem od razu wyjść na spacer, zależy od nas jak szybko damy rady wyjść.

Co do wózka, to na pewno ten pierwszy z gondolą polecam na pompowanych kołach. Tu znalazłam fajną recenzję jedo trim
http://domowa.tv/jedo-trim/
Fajny wózeczek, ale ciężki i duży. Jak większość zresztą 3w1.

Nie mogę znaleźć dla siebie stanika wszystko mnie ciśnie, serio. Brzuch mi jakoś tak poszedł do góry, że we wszystkim mi niewygodnie. Już nie wiem, w czym mam chodzić
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-20, 21:13   #4538
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Ja również jestem przeciwna przebijania uszu niemowlakom.
limonka84 jesteś zadowolona z jakości rzeczy kupionych na baby boom?
ania90 wygrałaś dziś z tym sms-em hahaha

Posprzątaliśmy z mężem pokoik małego, który teraz był pokojem na wszystko. Dosłownie. Komoda wstawiona.
Tak, jestem zadowolona. Wprawdzie nie mam porównania, bo to pierwsze pieluchy w życiu jakie trzymałam w ręku ale myślę, że są ok i potwierdziło się że Babyboom to to samo co HubiWorld, a Hubi ma same pozytywne opinie na allegro.

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość

Co ja zrobiłam poszłam na drzemkę i obudzil mnie sms, myslalam że to mąż, spojrzalam tylko na treść smsa że szynka i pomidory w promocji i odpisalam, że szynki to nie chce ale pomidory a tak, a tu się okazało że to sms od biedronki a nie męża
Rozbawiłaś mnie!
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-20, 21:30   #4539
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
Kumpela ma jedo trim i jest bardzo zadowolona. Ja miałam starsza wersję jedo i był ekstra, żałuję że sprzedałam. Pompowane opony, duża gondola i duży kosz to największe plusy, bardzo lekko się prowadził
Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
RONJA siostra Tż miała go. Zjechalam nim z 2 piętra po schodach z dwójką dzieci pod pachą i na wiejskich polach się spisał gdzie o chodniku możesz pomarzyć
Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Co do wózka, to na pewno ten pierwszy z gondolą polecam na pompowanych kołach. Tu znalazłam fajną recenzję jedo trim
http://domowa.tv/jedo-trim/ Fajny wózeczek, ale ciężki i duży. Jak większość zresztą 3w1.
Dzięki! to mnie trochę uspokaja.


Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Nie mogę znaleźć dla siebie stanika wszystko mnie ciśnie, serio. Brzuch mi jakoś tak poszedł do góry, że we wszystkim mi niewygodnie. Już nie wiem, w czym mam chodzić
Mam tak samo, najmilsza chwila po powrocie z pracy to pozbycie się stanika Ale tak bez podparcia też pewnie lepiej nie chodzić za często, więc też szukam.

Na razie dokonałam impulsywnego zakupu na Asosie (nie, wcale nie jestem marketingowcem tej marki, tylko raz się tam ostatnio zaopatrzyłam ). Wiem że za wcześnie na kupowanie staników do karmienia, bo nie wiadomo jak się urośnie, ale pierwszy raz zobaczyłam tani, ładny i całkiem seksowny stanik macierzyński, więc nie mogłam się powstrzymać Noszę wyłącznie miękkie koronkowe i najchętniej czarne, więc jak patrzę w sklepach na te cieliste usztywniane karminiki i zabudowane takie jak sportowe, to mi się słabo robi...
Już do mnie dotarł i fajnie wygląda, mięciutki jedyny minus - nie ma fiszbin. Ale z tego co widzę dużo karmników tak ma, czy to jest jakaś zasada, że na początku z fiszbinami niewygodnie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png asos.png (482,5 KB, 50 załadowań)
ronja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 07:56   #4540
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II

Witam się w słoneczną sobotę. Od kilku tyg wstaje 6.30 bez budzika dobrze, że jest lato (u mnie jest tylko zima i lato:p), bo w listopadzie to byłby środek nocy
Moja dzidzia była bardzo aktywna w środę i czwartek, za to od wczoraj ma lenia i prawie nie daje znaków. Staram się narazie nie panikować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 08:14   #4541
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Witam się w słoneczną sobotę. Od kilku tyg wstaje 6.30 bez budzika dobrze, że jest lato (u mnie jest tylko zima i lato:p), bo w listopadzie to byłby środek nocy
Moja dzidzia była bardzo aktywna w środę i czwartek, za to od wczoraj ma lenia i prawie nie daje znaków. Staram się narazie nie panikować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zjedz sobie coś słodkiego albo napij się coli czy wody gazowanej
Mój szkrab to szaleje niesamowicie, w nocy do córki wstaje dać jej mleko to mnie tak skopać mały potrafi. Dzisiaj musiałam jej łóżeczko do naszego łóżka dosunąć i karmiłam ją leżąc bo mi nie dawał siedzieć. Jeśli będzie taki nadaaktywny po urodzeniu to już mi się płakać chce nad swoim losem

My dzisiaj wybywamy na działkę pooddychać świeżym powietrzem i złapać trochę słoneczka mąż mój dzisiaj pojechał na comicon czasem to mam się z nim jak z dzieckiem

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-21, 08:15   #4542
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II

Hej, mąż przyjechał, więc trochę nie mam czasu na,wizaż Dzisiaj idziemy na imprezę, 30lecie ślubu moich rodziców. Kupiliśmy im wycieczke do Kazimierza Dolnego

Co do kolczyków u tak małego dziecka jestem kategorycznie na nie.

Byliśmy zarezerwować wczoraj sale urodzinowa w bajkolandzie dla Olka. Tort już zamówiony. I byliśmy też ze skierowaniem na ten drenaż uszu i dostaliśmy termin na 18go listopada.. nie wyobrażam sobie tego..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 08:18   #4543
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II

Berenika, dacie radę, nie martw się. Jakoś się zorganizujecie! Trzymam kciuki

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 08:26   #4544
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II

Ronja śliczny ten stanik

Ja czekam po glukozie na pobranie, trochę mi słabo, ale nie ma tragedii.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 08:29   #4545
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II

Ale miałam sen śniło mi się że butelki mi były potrzebne a gdzieś zaginęły i nie mogłam znaleźć też miarki od mleka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Moje dziecko od kilku dni zrobiło się w końcu aktywne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 08:43   #4546
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II

Hej witam jakoś dawno nie zaglądałam. Moja koleżanka urodziła w lecie i dziecko spało w wózku a dworze całymi dniami prawie i wszystko z nim dobrze rozumiem w zimie ale w lecie to raczek nic się nie dzieje. My z małą musimy do lekarza się wybrać bo na bank jestem pewna że ma 3 migdalka. Już widzę jak da się zbadać dlatego jadę z mężem bo ja jej nie utrzymał. Ona nawet do przychodni nie chce wejść a z lekarzem bardzo styczności nie miała bo nie C horowala. Moja siostra prosił mnie na roczek do małej ale my mieliśmy wesele i muszę N tygodniu się wybrać. A co sądzicie o spacerować greentom. Wizualnie mi się podoba ale jak w praktyce? Chce wozek lekki żeby do samochodu mi się mieścił. Teraz mam maxi cosi mura ale on jest ciężki i ledwo mi do bagażnika wchodzi. Planuje bo sprzedać po pół roku.
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 08:55   #4547
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II

Hoduje 4 zakwasy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 09:14   #4548
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II

To prawda, mamy fajnie, że rodzimy w lato, dziecko może dużo na dworku spędzić. Ja synka rodziłam w październiku i mimo to codziennie, czy zimno czy ciepło wychodziłam z nim na spacery, po 3h mniej więcej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 09:18   #4549
forester
Zadomowienie
 
Avatar forester
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Z lasu :)// Poznań
Wiadomości: 1 156
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II

Ja mam problem nie tylko z biustonoszem ale i z majtkami. Wszytsko mnie gniecie, ciśnie i uwiera. Oszaleć wieczorem idzie. Ronja bardzo ładny ten biustonosz, a dobrze trzyma biust?

Królewna powodzenia na glukozie.

My dzisiaj do południa sprzątamy z Mlodą, potem ruszamy nad wode posiedzieć z rodziną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.11.2007 razem
23.06.2012 ślub
10.01.2014 Marysia
forester jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-21, 09:33   #4550
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II

Dzień dobry w sobotę ja niedawno się z łóżka zwlekłam, pospałam tak, że aż mnie głowa boli teraz
Berenika_26 wydaje mi się, że to dla małego najlepsze rozwiązanie. Jeśli możesz sobie pzowolić to ja Twoim miejscu poszłabym prywatnie na ten drenaż wcześniej. Tak naprawdę przez takie notoryczne problemy dziecko może potem mieć naprawdę problemy ze słuchem, a słuchu się nie da naprawić.
krolewna1986 trzymam kciuki za tą glukozę
Co do spacerów w lecie to mi właśnie wydawało się, że to w takim ciepłym miesiącu można odrazu dziecko brać na nie. W ogóle najlpiej według mnie urodzić dziecko na wiosnę, tak jak teraz na przykład. Zima w sumie nie wyklucza spacerów, ale u mnie jest taki smog... że właściwie to nie wiem jak to będzie zimą.
Ja na weekend zostaje sama, mąż dziś jest od rana w pracy, potem wybywa na wieś porobić coś przy domu i wraca w poniedziałek. Dom jest w remoncie i aktualnie jest tam taki remontowy burdel, więc ja zostaje w mieszkaniu. Moja mama też wybyła na czas takiego remontu generalnego, bo średnio tam teraz mieszkać. Jak na to wszystko patrze to przerażam się ile jeszcze pracy i kasy trzeba w niego włożyć. Przypomina to wszystko bardziej budowę niż remont.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 11:14   #4551
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Ja wczoraj w Hamie chciałam sobie jakiś stanik kupić bez fiszbin właśnie i nie było na mnie rozmiaru - wszystko za ciasne po biustem - przed ciążą nosiłam 75D, a teraz 85 mnie ciśnie, a większych nie było Centymetrowo nie mam nawet tyle pod biustem, ale cisną mnie i już. Dlatego ja online na pewno nie kupię, bo nie wiem nawet w jaki rozmiar celować.

U nas szał przedkomunijny się zaczął - ciągle jakieś spotkania, próby, egzaminy. Jutro jeszcze odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Jeszcze tylko trochę i będzie po wszystkim.

My dziś też idziemy na grilla, dobrze, bo nie muszę obiadu robić, uff.
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 11:50   #4552
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II

ONA nic nie mówił... Byłam na kontroli montażu kuchni i średnio salon wyglądał a tym bardziej umywalki i wanna. Oczywiście parę uwag rzuciłam i Tż miał je przekazać. Po weekendzie majowym może juz stół będę mieć a jak Tż wróci za tydzień mam nadzieje wybrać krzesła do stołu, do wyspy, moje biurko i komodę do salonu oraz słupek na moje książki a także mebel do Laury pod przewijak. Przycisne go trochę
Na sama myśl o zapełnieniu półek i szuflad w kuchni dostaje gorączki jak on przeżyje te zakupy a ja zrobienie listy co trzeba kupić od zera.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

AISHA na siebie trafiłam w kik staniki zimą i w outlet ale nazywy sklepu nie pamiętam rzadko tak bywam ostatnio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 12:16   #4553
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II

Panterka1313 współczuje trochę ogarniania domu tak od zera. Z drugiej strony jak to wszystko przeżyjecie to będziecie się mogli cieszyć swoimi czterema kątami. Tylko teraz pewnie Ci ciężko - cały galimatias z domem, ciąża, wyjazdy partnera..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 13:10   #4554
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II

Wyposażenie kuchni od zera to chyba najgorsza część przy przeprowadzce, bo tam są setki rzeczy:p i tak się zawsze o czymś zapomni...gorzej jak sobie przy robieniu kotleta w niedziele przypomni o braku tłuczka, a tu sklepy pozamykane i psikus


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 13:22   #4555
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II

Witajcie, gratuluje udanych wizyt, moja we wt. Moj maluszek jest na tyle ruchliwy, ze jestem spokojniejsza. O 5 nad ranem dal mi popalic.

Moja babcia kupuje rzeczy, to 1/3 z tego co juz uzbierala. Tz sie smieje, ze maly ma juz za duzo rzeczy, a jeszcze sie nie urodzil.

Ja jutro wracam do domu. Mielismy szczescie z pogoda.


W tym tyg chce kupic lozeczko i komode.

Brzusio rosnie ale powoli.

Co do kolczykow. Platek ucha nie jest mocno unerwiony, robi sie to jednak igla, nie pistoletem. Gdybym miala dziewczynke, nie balabym sie jej przekluc ucha w wieku 2-3 lat
IMG-20180421-WA0010.jpgIMG-20180421-WA0009.jpgIMG-20180421-WA0008.jpgIMG-20180421-WA0007.jpgIMG-20180421-WA0006.jpgIMG-20180421-WA0004.jpgIMG-20180421-WA0003.jpgIMG-20180421-WA0002.jpgIMG-20180421-WA0001.jpgFB_IMG_1524312984559.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 13:42   #4556
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cześć Dziewczynki!

Ja mam dziś słaby dzień. Piękna pogoda, wolne, a ponieważ mam urodziny to wprosiła się do nas teściowa z teściem. Zadzwonili do tż w konspiracji, że oni to dziś o 17 przyjadą. Nic to, że jestem w ciąży i nie mam siły na zapier....dzielanie to oni mają to w dupie. Moja mam zadzwoniła, złożyła życzenia, zapytała czy chcę żeby wpadała, czy chcę odpocząć i była normalna rozmowa, ale ta nie...ona ma swoją koncepcję i tyle. A tż nie wykazał się "sprytem" i jej nie spławił, dlatego on zapierdziela na szmacie, a ja w garach....fuck....a tak liczyłam na taras, leżak i książkę. Bo chyba w swoje urodziny to powinno sie odpocząć, a nie uszczęśliwiać innych co?


To się pożaliłam...

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość

Co do kolczykow. Platek ucha nie jest mocno unerwiony, robi sie to jednak igla, nie pistoletem. Gdybym miala dziewczynke, nie balabym sie jej przekluc ucha w wieku 2-3 lat
Niby nie unerwiony, a do dziś pamiętam ból, jaki się z tym wiązał, a dziurki miałam robione w wieku 7 lat. A potem doszło jeszcze gojenie, które też do najprzyjemniejszych nie należało....
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 13:52   #4557
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki!

Ja mam dziś słaby dzień. Piękna pogoda, wolne, a ponieważ mam urodziny to wprosiła się do nas teściowa z teściem. Zadzwonili do tż w konspiracji, że oni to dziś o 17 przyjadą. Nic to, że jestem w ciąży i nie mam siły na zapier....dzielanie to oni mają to w dupie. Moja mam zadzwoniła, złożyła życzenia, zapytała czy chcę żeby wpadała, czy chcę odpocząć i była normalna rozmowa, ale ta nie...ona ma swoją koncepcję i tyle. A tż nie wykazał się "sprytem" i jej nie spławił, dlatego on zapierdziela na szmacie, a ja w garach....fuck....a tak liczyłam na taras, leżak i książkę. Bo chyba w swoje urodziny to powinno sie odpocząć, a nie uszczęśliwiać innych co?


To się pożaliłam...

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------



Niby nie unerwiony, a do dziś pamiętam ból, jaki się z tym wiązał, a dziurki miałam robione w wieku 7 lat. A potem doszło jeszcze gojenie, które też do najprzyjemniejszych nie należało....
Tez mialam robione w wieku 7 lat i mnie nie bolalo. Tylko 2 tyg po trzeba bylo ruszac i to bylo nieprzyjemne. Kwestia podejscia. Ja do tej pory od 17 lat mam kolczyk w pepku. Mialam tez piercingi kiedys

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 14:11   #4558
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II

ONA umiem się dobrze organizować
SYLWIA odpoczne po robieniu obiadu i zacznę robić listę zaczynając od analizy co jadam na śniadanie i co używam do tego i tak przejdę przez każdy posiłek włączę ze sprzętem jakby była impreza, grill i pieczenie słodyczy oraz innych rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 14:29   #4559
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II

Cytat:
Napisane przez forester Pokaż wiadomość
Ja mam problem nie tylko z biustonoszem ale i z majtkami. Wszytsko mnie gniecie, ciśnie i uwiera. Oszaleć wieczorem idzie. Ronja bardzo ładny ten biustonosz, a dobrze trzyma biust?
Na razie trudno powiedzieć, bo wzięłam rozmiar z zapasem. Startowałam od 70C, teraz jest 75C i zmierza w stronę D - wzięłam 75D i jest przyjemnie ścisły pod biustem (zapinam na pierwszą haftkę, więc jest jeszcze zapas), ale w miseczkach jeszcze trochę luzu zostaje, więc zacznę go nosić za jakiś czas dopiero. Nie ma fiszbin, więc nie zgarnia jakoś mega, ale jest przez to przyjemny w noszeniu. Koronka stabilna, nie rozciąga się, mam nadzieję że tak zostanie po praniu.


Była wcześniej dyskusja o liczeniu ruchów dziecka - u mnie to jeszcze za wcześnie, ale znajoma mi polecała, że są do tego aplikacje na telefon Bardzo praktyczne, bo notatki i statystyki ma się cały czas pod ręką. Znalazłam taką, ale pewnie jest ich więcej

https://play.google.com/store/apps/d...kcounter&hl=pl

Edytowane przez ronja
Czas edycji: 2018-04-21 o 14:37
ronja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 15:52   #4560
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II

Rosman chusteczki 4x80szt baby dream obniżka o 4 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-26 20:40:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.