Mamy sierpniowe 2018 cz.III - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-01, 18:47   #391
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Prałam żeby i prasowalam żeby spr co jest dobre, co się spralo, co mi nie odpowiada i się obadac czego brakuje. Z połowy szafy w której było wszystko wsadzone na 56 mam tylko 5 rzeczy 62 w chu... spodni i 4 bluzki a to co mi nie wyschlo jeszcze to tez głównie spodnie w dodatku jeansy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

A tak były jeszcze kurtki, grube kombinezony z ubran

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-01, 20:00   #392
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Ja mam tylko jedną szufladę ubranek.... w ogóle muszę się zabrać za wszystko po komunii, tak sobie obiecuję.

Dziewczyny, czy wy chodzicie w krótkich spodenkach sprzed ciąży czy kupowałyście jakieś ciążowe? Macie jakieś sprawdzone modele?

Dzięki za odp w sprawie basenu ogrodowego - chciałam kupić jakiś niezbyt duży za ok 200 zł , dla dzieci tak naprawdę, ale też nie taki malutki gdzie woda jest do kostek.
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-01, 20:17   #393
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

dziewczyny dzięki za odpowiedź w sprawie alergii pozostaje mi tylko kichać dalej
co do smaków, to u mnie też lody królują ale to norma.. no i też owoce, wczoraj zjeździliśmy całe miasto w poszukiwaniu truskawek- mogły być nawet te udawane napompowane, wszystko mi było jedno... ale nie dostaliśmy, kupiliśmy dziś przy drodze. Śliwki, gruszki, jabłka, banany, wszystko.
Co do wózka to u nas będzie quinny buzz, w spadku po siostrze.


2w1 a do tego fotelik maxi cosi kompatybilny z tym modelem.

Ja jutro wybieram się na krzywą ale nastawiam się psychicznie, że nie będzie tak źle
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-01, 20:24   #394
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Ja nie mieszczę się w krótkie spodenki sprzed ciąży. Pasują na mnie tylko jedne rybaczki materiałowe z gumką i dresy. Będę musiała czegoś poszukać.
Też mam smaka na lody. Dziś były truskawkowe ale tylko jedna gałka nigdy nie jadłam tych lodów z Lidla, muszę spróbować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-01, 20:28   #395
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez limonka84 Pokaż wiadomość
Ja nie mieszczę się w krótkie spodenki sprzed ciąży. Pasują na mnie tylko jedne rybaczki materiałowe z gumką i dresy. Będę musiała czegoś poszukać.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja chodzę tylko w sukienkach już teraz i siostra ostatnio mi pożyczyła jakieś 10. ale u mnie to norma, normalnie też ciągle w kieckach chodzę.
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-01, 20:32   #396
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Szaruskowa powodzenia jutro na krzywej! W sukienki niektóre się mieszczę ale mam tak blade nogi że chyba ciężko będzie mi się do nich przekonać. Chyba że tylko "po domu"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Fajny ten wózek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-01, 20:40   #397
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Ja mam dwie sukienki i generalnie nie mam w czym chodzić,a chciałam unikać kupowania:/spodenki będę musiała kupić,żadne sprzed ciąży nie nadają się. A na blade nogi mam balsam koloryzujacy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-01, 20:44   #398
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
Ja mam dwie sukienki i generalnie nie mam w czym chodzić,a chciałam unikać kupowania:/spodenki będę musiała kupić,żadne sprzed ciąży nie nadają się. A na blade nogi mam balsam koloryzujacy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam dwie sukienki na rękaw 3/4 ale po ciazy rowniez je zaloze, a letnie musze koniecznie upolowac na sh. Co do spodenek to miałam kupić ale drażni mnie jak się mi wpijają w uda, podnoszą na udach itd a długości do kolan nie jestem w stanie zdzierżyc...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-01, 20:45   #399
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Ja chodzę w spodenkach sprzed ciąży. Wchodzę bez problemu, ale źle się czuję, bo mam cellulit i nogi mi zgrubły:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-01, 20:51   #400
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

ja też mam blade nogi, zrobił mi się cellulit i przytyły mi uda ale mam do w nosie, bo jestem w ciąży
kupiłam balsam brązujący z ziai i wg mnie efekt był ładny i delikatny, ale mąż mnie zjechał że wyglądam jak oompa loompa


on jest wybitnie uczulony na taki efekt balsamu i tak mnie zdołował, że oddałam go mamie
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-01, 21:03   #401
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Czytałam dzisiaj trochę bloga "sroka o" analizy chusteczek i kosmetyków i doszłam do wniosku, że stawiam na babydream i hippa jestem zdziwiona/ zawiedziona nivea, ale myślę, że wcześniej to była kwestia reklamy i popularności u mnie w głowie.
Brak mi recenzji pieluszek jednorazowych. Nie wiem, czy warto iść w pampersy, czy np lidl/boedronka/babydream? Kuzynka poleca lidla, a koleżanka pampers, więc mam 1:1 a nasze mamusie co polecają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-01, 21:10   #402
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Czytałam dzisiaj trochę bloga "sroka o" analizy chusteczek i kosmetyków i doszłam do wniosku, że stawiam na babydream i hippa jestem zdziwiona/ zawiedziona nivea, ale myślę, że wcześniej to była kwestia reklamy i popularności u mnie w głowie.
Brak mi recenzji pieluszek jednorazowych. Nie wiem, czy warto iść w pampersy, czy np lidl/boedronka/babydream? Kuzynka poleca lidla, a koleżanka pampers, więc mam 1:1 a nasze mamusie co polecają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moja siostra używała tylko lidlowskich itp., po czym pożyczyła 1 Pampersa od szwagra, bo była w podbramkowej sytuacji i młoda dostała od razu wysypki na całej pupie. ogólnie od osób z otoczenia słyszałam tylko złe opinie, że raczej takie hmm chemiczne nie wiem jak to ująć. ja będę kupować kosmetyki firmy Derma, zobaczymy czy się sprawdzą.
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-01, 21:16   #403
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Ja będę kupować kosmetyki derma eco baby lub hipp lub sylveco. Co do pieluszek to pampers się u mnie sprawdziły, te z lidla przeciekały. Chusteczki nawilżane kupię babydrem.

Ciuszki będę prać w lipcu, teraz to nawrt nie bardzo mialabym co. Paczka ze smyka jesscze nie dotarła, poza tym i tak jeszcze mam sporo do dokupienia. Ogólnie to mimo tego, że to moje trzecie dziecko,to z tymi ciuszkami czuje się jak dziecko we mgle.. w tamtych ciazach podostawslam tyle ciuchow na rozmiary do 74, że nie martwilam sie że czegoś mi braknie lub ze nie będę miała potem jak dokupić. Teraz poki co kupilam wszystko na 62, ale brak mi nadal jakichkolwiek spodenek/polspiochow i rampersow. I dalej, nie wirm czy na 68 tez juz kupowac czy dopiero po porodzie. Czy kupować jakis kombinezon czy nie, a jak rak to na jaki rozmiar. Jestem kompletnie zielona. Może ktoś mi pomoże?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-01, 21:27   #404
emciaa90
Raczkowanie
 
Avatar emciaa90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 205
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Ja dla córki kupuje od początku tylko dady. Pampersy używałam jak dostałam. A i jedna paczka lidlowych zuzylam. Wszystkie były ok i od żadnych nic się nie porobiło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emciaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 05:59   #405
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Ja mam tylko jedną szufladę ubranek.... w ogóle muszę się zabrać za wszystko po komunii, tak sobie obiecuję.

Dziewczyny, czy wy chodzicie w krótkich spodenkach sprzed ciąży czy kupowałyście jakieś ciążowe? Macie jakieś sprawdzone modele?

Dzięki za odp w sprawie basenu ogrodowego - chciałam kupić jakiś niezbyt duży za ok 200 zł , dla dzieci tak naprawdę, ale też nie taki malutki gdzie woda jest do kostek.
Ja w swoje spodenki się nie nieszczęśliwa ale dla mnie to nie tragedia. Dla mnie krótkie spodnie to po domu lub na własne podwórko. Mieszkamy na Pustkowiu i mogłabym nosić te męża. W poprzedniej ciąży ojciec mi kupił jednak takie podwórkowe w ciuchu za 1z i jak byłam z nim po warzywa to na targu sprzedawali jeansy po 10 zl. Zamiast rozmiar 36 wzięłam 44 i obcięłam. Są w innym miejscu niż powinny ale na podwórze mogą być.
Co do pieluch.
Na start mieliśmy i będziemy mieć białe pampersy. Online wychodzą korzystnie. Od trójek kupować chcieliśmy inne... Mogłam handlować pieluchami bo rosmanowskie czy biedronkowe uczulaly. Teraz mamy cały czas te z Lidla i nas nie zawodzą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 06:28   #406
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Ja mam tylko jedną szufladę ubranek.... w ogóle muszę się zabrać za wszystko po komunii, tak sobie obiecuję.

Dziewczyny, czy wy chodzicie w krótkich spodenkach sprzed ciąży czy kupowałyście jakieś ciążowe? Macie jakieś sprawdzone modele?

Dzięki za odp w sprawie basenu ogrodowego - chciałam kupić jakiś niezbyt duży za ok 200 zł , dla dzieci tak naprawdę, ale też nie taki malutki gdzie woda jest do kostek.
Wejść wejdę w trzy pary, takie materiałowe na gumie, ale po pół godziny ciśnie mnie już guma i odpadają :/... nic dziwnego, przed ciążą byłam 34. Mam trochę sukienek i ich się trzymam na bardzo ciepłe dni, na takie 10-15 stopni spodnie ciążowe 7/8 z dziurami i mam trochę bluzek ciążowych czy w ogóle luźniejszych. Byle do narodzin;-)
Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Czytałam dzisiaj trochę bloga "sroka o" analizy chusteczek i kosmetyków i doszłam do wniosku, że stawiam na babydream i hippa jestem zdziwiona/ zawiedziona nivea, ale myślę, że wcześniej to była kwestia reklamy i popularności u mnie w głowie.
Brak mi recenzji pieluszek jednorazowych. Nie wiem, czy warto iść w pampersy, czy np lidl/boedronka/babydream? Kuzynka poleca lidla, a koleżanka pampers, więc mam 1:1 a nasze mamusie co polecają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polecam babydream, kupiłam już nawet 1 i 2 dada też jest okej, chociaż trochę mniej mi się podoba wkład jak dziecko porządnie nasiusia to on tak zwisa. Ale też wychodzą często korzystnie w pudłach cenowo. Pampersy odparzały latem strasznie alergika, mam uraz :/[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;83309391]Ja będę kupować kosmetyki derma eco baby lub hipp lub sylveco. Co do pieluszek to pampers się u mnie sprawdziły, te z lidla przeciekały. Chusteczki nawilżane kupię babydrem.

Ciuszki będę prać w lipcu, teraz to nawrt nie bardzo mialabym co. Paczka ze smyka jesscze nie dotarła, poza tym i tak jeszcze mam sporo do dokupienia. Ogólnie to mimo tego, że to moje trzecie dziecko,to z tymi ciuszkami czuje się jak dziecko we mgle.. w tamtych ciazach podostawslam tyle ciuchow na rozmiary do 74, że nie martwilam sie że czegoś mi braknie lub ze nie będę miała potem jak dokupić. Teraz poki co kupilam wszystko na 62, ale brak mi nadal jakichkolwiek spodenek/polspiochow i rampersow. I dalej, nie wirm czy na 68 tez juz kupowac czy dopiero po porodzie. Czy kupować jakis kombinezon czy nie, a jak rak to na jaki rozmiar. Jestem kompletnie zielona. Może ktoś mi pomoże?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Wydaje mi się, że z 68-74 nie ma się co aż tak spinać narazie. Najlepiej skompletować sobie 56-62 i w razie jakby była jakaś fajna przecena, okazja, to można sobie na luzie dokupywać wyższe rozmiary tak jak w Twoim przypadku spodziewasz się wielu prezentów więc też nie ma co szaleć z ilością. Mam trochę na te wyższe rozmiary ale wszystko z sh, jak było coś super i żal mi było nie brać .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 06:42   #407
fikumiku1
Raczkowanie
 
Avatar fikumiku1
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 299
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

My tylko pampersy zielone. Dobrze chłoną i nie uczulaja. Po dadach były odparzenia. Lidlowskich nie lubilam jakos...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
fikumiku1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 06:55   #408
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Hej!
My mamy też wózek po córce. Tako Princess, bardzo jestem z niego zadowolona, kupiliśmy używany ale jest w bardzo dobry stanie i jeszcze by mogło się przynajmniej dwoje dzieci wychować. Daliśmy za niego jakieś 300zł około i jedyne co dokupilam to torbę do wózka bo większości te oryginalne które dają producenci z wózkiem są beznadziejne.

Martwię się. Mały rusza się tak bardzo mało z córką nie miałam takich problemów, ona ciągle mnie kopala. Był czas że Miki mnie kopał dość mocno a od jakiś dwóch dni naprawdę ciężko mi zakodować jakieś ruchy. Nawet jak w nocy do córki wstawalam to mnie kopał a teraz nic. Zjem śniadanie, coś słodkiego do kawy i jak się nie rozbryka to chyba przejdę do przychodni do położnej żeby sprawdziła tętno. Mój stres w tym temacie też pewnie nie pomaga.

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------

A jeszcze co do pampersow. To wg mnie najlepsze są albo zielone oryginalne i chyba te kupię na początek bo jedynki i dwójki są cienkie a jednak sierpień o wrzesień to ciepłe miesiące a od trojek przejdziemy na lidlowe lupilu. Bardzo fajne tylko nie wiem właśnie jak z grubością tych małych rozmiarów bo np. Dady są okropnie grube i sztywne.

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 07:00   #409
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Jeśli chodzi o spodenki, to ja nie mam żadnych. Zastanawiam się czy kupić coś czy skupić się na sukienkach. Ogólnie to mam tak blade nogi, że masakra.

Yoona, jakiego balsamu używasz? Moze przetestuję, bo samoopalacze to dla mnie wyższa szkoła jazdy i nie potrafię ich nakładać.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-02, 07:22   #410
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Dziewczyny ja już po glukozie i mnie to nie ruszyło co prawda czekam dopiero na zjazd bo 20 minut temu dopiero wypilam glukoze, ale wcisnelam do niej pół cytryny więc smak mnie nie ruszył. Grunt zeby wyniki były dobre witam się w 24 tc!
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 07:56   #411
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Hej mam takie pytanko moja 1 zwolnienie było od 23 marca do 27 kwietnia to za ten okres płaci jeszcze pracodawca tak? A teraz mam 2 od 27 do 18 mają i za to płaci zus? Pytam bo nie mam pieniędzy od pracodawcy.
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 08:22   #412
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o spodenki, to ja nie mam żadnych. Zastanawiam się czy kupić coś czy skupić się na sukienkach. Ogólnie to mam tak blade nogi, że masakra.

Yoona, jakiego balsamu używasz? Moze przetestuję, bo samoopalacze to dla mnie wyższa szkoła jazdy i nie potrafię ich nakładać.
Mam dwa,oba dają subtelny efekt.

Kosmetyki będę kupować derma Eco,chusteczki nawilżane Water wipes na wyjwcia,a tak to woda. Pieluchy mamy pampersy te co wygraliśmy a potem będziemy probowacIMG_20180502_092057.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 08:30   #413
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
Mam dwa,oba dają subtelny efekt.
Dzięki, po pracy pędzę do rossmana
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 08:31   #414
forester
Zadomowienie
 
Avatar forester
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Z lasu :)// Poznań
Wiadomości: 1 156
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Ja mam tylko jedną szufladę ubranek.... w ogóle muszę się zabrać za wszystko po komunii, tak sobie obiecuję.

Dziewczyny, czy wy chodzicie w krótkich spodenkach sprzed ciąży czy kupowałyście jakieś ciążowe? Macie jakieś sprawdzone modele?

Dzięki za odp w sprawie basenu ogrodowego - chciałam kupić jakiś niezbyt duży za ok 200 zł , dla dzieci tak naprawdę, ale też nie taki malutki gdzie woda jest do kostek.
Publicznie nigdzie nie wyjdę w krótkich spodenkach albo sukience do kolana, bo mam takiego zylaka na nogach, że sama nie mogę na niego patrzeć. Do domu kupie sobie krótkie spodenki w lidlu 7.05 bo są na szerokiej gumce.
Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Czytałam dzisiaj trochę bloga "sroka o" analizy chusteczek i kosmetyków i doszłam do wniosku, że stawiam na babydream i hippa jestem zdziwiona/ zawiedziona nivea, ale myślę, że wcześniej to była kwestia reklamy i popularności u mnie w głowie.
Brak mi recenzji pieluszek jednorazowych. Nie wiem, czy warto iść w pampersy, czy np lidl/boedronka/babydream? Kuzynka poleca lidla, a koleżanka pampers, więc mam 1:1 a nasze mamusie co polecają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pampersy najlepiej jest przetestować na dziecku. Bo każde zareaguje inaczej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.11.2007 razem
23.06.2012 ślub
10.01.2014 Marysia
forester jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 09:27   #415
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o spodenki, to ja nie mam żadnych. Zastanawiam się czy kupić coś czy skupić się na sukienkach. Ogólnie to mam tak blade nogi, że masakra.

Yoona, jakiego balsamu używasz? Moze przetestuję, bo samoopalacze to dla mnie wyższa szkoła jazdy i nie potrafię ich nakładać.
Ja też długo i nieskutecznie testowałam różne samoopalacze i ostatecznie polecam te w chusteczkach (najlepsze bodajże Dax, ale kupuję co tam w rossmanie jest). Używam średnio jedną tygodniowo od kwietnia i efekt jest bardzo fajny, subtelny i równomierny, nie da się przesadzić, a jak się tak przesuwa tą płachtą po nogach czy ramionach równomiernie nie zostają żadne smugi. I warstwa jest na tyle cienka, że nie zostaje na ubraniach czy pościeli.
ronja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 09:37   #416
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Hejka, ja tez w spodenkach nie wyjde na swiat, no chyba, ze potem jak bede na macierzynskim i nikt ze znajomych nie bedzie mnie ogladac.
Ja polecam samoopalacz z Lavery z takim slonecznikiem na tubie. Jest REWELACYJNY.
Wszystkim "zaawansowanym" gratuluje wejscia w III semestr ! Nareszcie widac swiatlo w tunelu!
Aisza, ja podobnie jak Ty jestem zmeczona ciaza, jak wyscie sie kobiety zdecydowaly na druga ciaze po takich przejsciach!! Hehehe
Mam tez bardzo duzo na glowie i nie ogarniam. Czesto zapominam roznych rzeczy, jestem rozkojarzona. Dodatkowo w czerwcu zwala mi sie na glowe siostra z Ameryki z 3 innymi osobami, ktorych nie znam. Oczekuja wiktu i opierunku . A my ogarniamy remont mieszkania pod wynajem, musimy zrobic izolacje pokoju dla dzidzia bo na scianach jest grzyb, nie mowiac o calej wyprawce, wozku itd. W miedzyczasie musze pracowac a przed przyjazdem amerykancow sami jedziemy na tydzien nad morze. Nie wiem gdzie ja tych ludzi poloze.
Acha, ja ostatnio dostaje ciuszki uzywki od ludzi i zaluje, ze powiedzialam, ze je chce. Jestem zawalona szmatami, ktorych nie mam gdzie upchnac. Czesto sa to rzeczy, ktorych dziecku nie zaloze bo mi sie po prostu nie podobaja i wisi mi czy tam jest metka Laura Biaggiotti czy Diesel, jak rzeczy sa znoszone i nierzadko z plamami. I jeszcze musze swiecic oczami, bo mi powiedza ze sie trafila wybrednisia. Tak czy owak pokupie sobie sama swoje Oo!
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 09:47   #417
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Ja tylko używam tych zmywalnych balsamów brązujących. O samopalaczach opinie podzielone,ale w większości piszą żeby w ciąży nie używać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 09:55   #418
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Hej!
My mamy też wózek po córce. Tako Princess, bardzo jestem z niego zadowolona, kupiliśmy używany ale jest w bardzo dobry stanie i jeszcze by mogło się przynajmniej dwoje dzieci wychować. Daliśmy za niego jakieś 300zł około i jedyne co dokupilam to torbę do wózka bo większości te oryginalne które dają producenci z wózkiem są beznadziejne.

Martwię się. Mały rusza się tak bardzo mało z córką nie miałam takich problemów, ona ciągle mnie kopala. Był czas że Miki mnie kopał dość mocno a od jakiś dwóch dni naprawdę ciężko mi zakodować jakieś ruchy. Nawet jak w nocy do córki wstawalam to mnie kopał a teraz nic. Zjem śniadanie, coś słodkiego do kawy i jak się nie rozbryka to chyba przejdę do przychodni do położnej żeby sprawdziła tętno. Mój stres w tym temacie też pewnie nie pomaga.

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------

A jeszcze co do pampersow. To wg mnie najlepsze są albo zielone oryginalne i chyba te kupię na początek bo jedynki i dwójki są cienkie a jednak sierpień o wrzesień to ciepłe miesiące a od trojek przejdziemy na lidlowe lupilu. Bardzo fajne tylko nie wiem właśnie jak z grubością tych małych rozmiarów bo np. Dady są okropnie grube i sztywne.

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
Nie wiem czy Cię to uspokoi, ale mój od wczoraj południa też cisza. Cały wieczór, noc, ranek nic... i chyba się obrócił bo za to jak mi strzelił serię po prasowaniu to pierwszy raz się zgięłam. Do tej pory czuję bardzo niekomfortowo ruchy po prawej stronie nad pępkiem, nie wiem co tam ulokował :/.
Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o spodenki, to ja nie mam żadnych. Zastanawiam się czy kupić coś czy skupić się na sukienkach. Ogólnie to mam tak blade nogi, że masakra.

Yoona, jakiego balsamu używasz? Moze przetestuję, bo samoopalacze to dla mnie wyższa szkoła jazdy i nie potrafię ich nakładać.
Pytanie nie do mnie, ale ja używam olejkowego balsamu brązujacego z perfecty dla jasnej karnacji, taki niebieski. Też stopniowy efekt bez mazów
Cytat:
Napisane przez szaruskowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już po glukozie i mnie to nie ruszyło co prawda czekam dopiero na zjazd bo 20 minut temu dopiero wypilam glukoze, ale wcisnelam do niej pół cytryny więc smak mnie nie ruszył. Grunt zeby wyniki były dobre witam się w 24 tc!
Brawo przy Twoich kolkach glukoza to pryszcz:P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Pokaż wiadomość
Hejka, ja tez w spodenkach nie wyjde na swiat, no chyba, ze potem jak bede na macierzynskim i nikt ze znajomych nie bedzie mnie ogladac.
Ja polecam samoopalacz z Lavery z takim slonecznikiem na tubie. Jest REWELACYJNY.
Wszystkim "zaawansowanym" gratuluje wejscia w III semestr ! Nareszcie widac swiatlo w tunelu!
Aisza, ja podobnie jak Ty jestem zmeczona ciaza, jak wyscie sie kobiety zdecydowaly na druga ciaze po takich przejsciach!! Hehehe
Mam tez bardzo duzo na glowie i nie ogarniam. Czesto zapominam roznych rzeczy, jestem rozkojarzona. Dodatkowo w czerwcu zwala mi sie na glowe siostra z Ameryki z 3 innymi osobami, ktorych nie znam. Oczekuja wiktu i opierunku . A my ogarniamy remont mieszkania pod wynajem, musimy zrobic izolacje pokoju dla dzidzia bo na scianach jest grzyb, nie mowiac o calej wyprawce, wozku itd. W miedzyczasie musze pracowac a przed przyjazdem amerykancow sami jedziemy na tydzien nad morze. Nie wiem gdzie ja tych ludzi poloze.
Acha, ja ostatnio dostaje ciuszki uzywki od ludzi i zaluje, ze powiedzialam, ze je chce. Jestem zawalona szmatami, ktorych nie mam gdzie upchnac. Czesto sa to rzeczy, ktorych dziecku nie zaloze bo mi sie po prostu nie podobaja i wisi mi czy tam jest metka Laura Biaggiotti czy Diesel, jak rzeczy sa znoszone i nierzadko z plamami. I jeszcze musze swiecic oczami, bo mi powiedza ze sie trafila wybrednisia. Tak czy owak pokupie sobie sama swoje Oo!
A te ciuszki co dostajesz to w ramach zwrotu? Mnie by było głupio dawać coś w takim stanie nawet. Jak oddawałam ubranka po dziewczynach to te najgorsze od razu do worka pod śmietnik, a cała reszta dając zastrzegłam, że jak coś nie będzie pasować to też mogą wyrzucić i tyle. Jeżeli nie oddajesz potem tych ubranek to pozbądź się ich, nie ma nic gorszego niż zbędne ubrania w piwnicy/garażu/szafach...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 10:08   #419
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Taki mebel dziecku kupił i jak zwykle wizaz przekręci foty na pewno20180502_103029.jpg20180502_103049.jpg20180502_103122.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 10:10   #420
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

hej dziewczyny,

bede musiala powtarzac glukoze z powodu bledu osob pobierajacych, po prostu nie oznaczyly probek, ktora byla pierwsza, ktora po godzinie i ktora po 2 godzinach

zanim zadzwonilam do laboratorium, to dzwonilam do tego pkt na milczanskiej gdzie robiono badanie, tam pani powiedziala, zebym do laboratorium dzwonila, ze moze jakis skrzep, ze ona nie wie o co chodzi......a pani w laboratorium mowi, ze nie nie, ze dzwonili do niej juz w poniedzialek,ze probki sa nieoznaczone i czy moze jakos dojsc do tego, ktora jest z ktorej godziny....

masakra, co za nieodpowiedzialni ludzie, pojde tam w poniedzialek, zeby mi pieniadze oddali
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-23 21:03:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.