Mamy sierpniowe 2018 cz.III - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-23, 20:57   #2311
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Też mam Woombie od siostry, bo jej syn miał bardzo mocny ten odruch moro i używali dosyć długo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-23, 21:06   #2312
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Rany, dziewczyny, jwk wy to robicie, że jesteście w stanie tyle przejść Ja ti głównie siedzę lub leżę, bo jak dłużej pochodzę, to mnie kluje ten brzuch, ciągnie, twardnieje i kręgosłup też siada. Wszyscy już mi mówią, że brzuch mam jak pod koniec poprzednich ciąż, a tu jeszcze prawie trzy miesiące...



Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
U nas po wizycie wszystko ok. Młody waży 1,5 kg i w ogóle jest trochę do przodu z pomiarami. Ale najważniejsze że przyrasta równolegle i nie ma większych odchyleń. I następną wizytę mam już za 3 tygodnie więc powoli robi się poważnie




Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
haha na czuja to ja bym się tak pozacinała pewnie ze szkoda gadać, ale kto wie co będzie za chwilę

jakie rożki kupujecie ? I z jakiej stronki macie te kury do karmienia ? A kocyk to pamiętam że bambus jako cieńszy a jalo grubszy? welur? polar ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eee, po tylu latach golenia to już jest wprawa jakaś, ja się gole na czuja i sie nie zacielam jesscde nigdy
Rożek kupiłam bawełniany, wklejalam tu zdjęcie. U mnie jest on wymagany w szpitalu i mi się przydał w domu też. Z kocykow mam dwa bambusowe, jeden cienki bawełniany i zamówiłam jeden grubszy na chlodniejsze dni, z jednej strony bawełna, z drugiej velvet, od Nimi Handmade z fb. Już jest wysłany, jwk przyjdzie to wkleje zdjęcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-23, 21:08   #2313
aga_89_4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 252
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Hej witam się po intensywnym dniu. Ale nastukałyście Z góry przepraszam, że nie odniosę się do wszystkich Waszych postów.
Po pierwsze gratuluje udanych wizyt! U nas po wizycie też wszystko ok, w 27 tyg+0 waży 1236 kg Więc patrząc na wasze wyniki dość sporo. Chociaż wiem, że ta waga jest obarczona dość dużym błędem np. wyszło nam dziś że mały ma dość długie nogi i to pewnie wpłynęło na ostateczne wyliczenia

Aniu - trzymam kciuki żeby ta zmiana wyszła Ci na lepsze i żebyś szybko wróciła do domu!



angelajnaaa - ja sobie awaryjnie kupiłam rożek w Pepco za 20 zł bawełniany. Nie wiem ile mi posłuży, ale przepłacić nie przepłaciłam. A będę czuła się pewniej jak przez pierwsze dni będę mogła w razie czego włożyć małego do rożka A oprócz tego chcę kupić tulik do spania.


Panterka - tak jak dziewczyny pisały dlaczego po prostu nie poprosiłaś o obsłużenie w pierwszej kolejności ze względu na to że jesteś w ciąży? Kłótnia to nie jest rozwiązanie problemu. A karma wraca. Chcesz być dobrze traktowana przez ludzi, to najpierw innych traktuj po ludzku....

Edytowane przez aga_89_4
Czas edycji: 2018-05-23 o 21:13
aga_89_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-23, 21:15   #2314
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Yoona , ja też mam cellulit , wyglądam jak potwór, dosłownie jak gąbka W ogóle *upa i udziska tak mi się rozrosły ,że jak klepniesz w piątek do do poniedziałku się trzęsie.
Ja się chyba będę do poniedziałku śmiała Dzięki za ten tekst, dobrze wiedzieć że nie jestem sama - bo już dostawałam ciężkiej deprechy patrząc w lustro (poprzedni lokator mojego mieszkania miał dziwną koncepcję na temat łazienki i pod prysznicem jest lustro od góry do dołu, więc chcąc nie chcąc kontempluję się codziennie dokładnie).

Kupiłam sobie te bańki chińskie, które polecała Chloestic, zrobiłam sobie pierwszy masaż ud bardzo delikatnie, żeby przetestować - i wydaje się to bardzo fajne, rzeczywiście czuć lekkie mrowienie ukrwionej skóry i lekko się ona wygładza od razu. Myślę, że to raczej cellulit wodny niż tłuszczowy, więc może nie zostanie z nami na długo...

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Mój w miarę upływu dnia i chodzenia twardnieje... ale dzisiaj machnęłam z 15 km to nic dziwnego, że noszę kamień
Wow, szacunek, co za trasa

Cytat:
Napisane przez Nicole03 Pokaż wiadomość
Kremy tez u mnie sie nie sprawdzają , kupilam plastry ale boje sie użyć 🙈🙈
Ja mam strasznie wrażliwą skórę, więc i maszynka i plastry okrutnie mnie podrażniają. Ale na początek potnij sobie plastry na małe kawałki, naciągaj lekko skórę i dasz radę!

Używam kremów, jedne działają lepiej inne gorzej, ostatnio trafiłam na taki super - i głupia w roztargnieniu wyrzuciłam opakowanie, a przydałby się bardzo.

Kiedyś robiłam też pastą cukrową, efekt super, ale trzeba się namachać, w ciąży nie ma szans na taką zabawę.
ronja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-23, 21:18   #2315
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Ooo to i ja kupię te banki jak piszesz ze to calkiem fajne , nie zaszkodzi a może pomoże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Nicole03
Czas edycji: 2018-05-23 o 21:22
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-23, 21:27   #2316
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Ech, złej passy ciąg dalszy. Ciągle mam podwyższone crp, zmienili mi antybiotyk na dożylny znów mi humor zjechał w dół
Ojej A jeszcze kilka dni temu wg jednego z lekarzy wszystko było ok, a tu coś nowego się przyplątało... Biedna.

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;83749886]
ja mam dodany do koszyka espumisan. Ale to na wzdęcia, zwykle i tak w przyszłości nawet się przydaje. Jeśli będzie miał kolki to wtedy coś kupię, u Adasia sprawdził się Infacol. A potem mąż przywiezie mi z Niemiec sab simplex.
[/QUOTE]

Ja pomyślałam, popytałam i chyba kupię espumisan na wzdęcia i może delicol na florę bakteryjną (zwłaszcza gdyby było cc).
Dzięki za odpowiedź

Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
Jednak dalej to nie jest powód do awantury na pół sklepu. Jak idziesz do kasy pierwszeństwa to idź na początek kolejki i zwyczajnie powiedz że prosisz o obsłużenie poza kolejnością. Ty sobie ulżyłaś a ona mogła Cię zwyczajnie nie zauważyć i nie dość że dostała publiczny ochrzan za nic to jeszcze mogą jej pojechać po wypłacie. Faktycznie było warto
A tak btw, Tobie chyba bardziej chodzi o to że zauważyła CHUDĄ ciężarną bo musiałaś to podkreślić. Czasem łatwo się pomylić, a sama piszesz że startowałaś z zawyżoną wagą. Może kasjerka miała już przypadek że się pomyliła i nie chciała ryzykować awantury z odwrotnego powodu Także na przyszłość kawałek języka za przewodnika

U nas po wizycie wszystko ok. Młody waży 1,5 kg i w ogóle jest trochę do przodu z pomiarami. Ale najważniejsze że przyrasta równolegle i nie ma większych odchyleń. I następną wizytę mam już za 3 tygodnie więc powoli robi się poważnie
Zgadzam się z wypowiedzią odnośnie sytuacji w sklepie i gratuluję udanej wizyty

Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
Ja nie poszłam na bezpiecznego malucha :/ trochę żałuję no ale może jeszcze będzie coś organizowane
Ja właśnie przegapiłam i bezpiecznego malucha i świadomą mamę i chyba to by było na tyle jeśli chodzi o warsztaty w moim mieście do czasu mojego porodu. Cóż

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Wiecie co w piątek odbieram szczeniaczka, który docelowo zamieszka na wsi u mojej mamy. Jednak tydzień będzie z nami, bo mamy chwilowo nie ma. Pokupiłam mu już całą wyprawkę, śmialismy się z mężem, że robimy aktualnie dwie - dla synka i psiaka. Troche się tego tygodnia z takim maluchem obawiam tu w bloku, u mamy będzie sobie mógł zawsze swobodnie wybiec na podwórko, a tu ja będe z nim non stop po tych schodach łazić. Taki szczeniaczek pewnie dużo sika no i nie nauczony jest jeszcze niczego. Może być "zabawnie"
Mała wprawka przed dzieckiem - możecie mieć kilka nocy nieprzespanych!

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Yoona , ja też mam cellulit , wyglądam jak potwór, dosłownie jak gąbka W ogóle *upa i udziska tak mi się rozrosły ,że jak klepniesz w piątek do do poniedziałku się trzęsie.


Cytat:
Napisane przez Fiolla Pokaż wiadomość
Jeśli przez otulacz rozumiecie takie ustrojstwo zapinane na rzepy (ja miałam z motherhood), to moim zdaniem woombie/tulik to lepsze rozwiązanie.
Moja córka była duża, a w otulaczu tonęła, jak podrosła to i tak był trochę za luźny w okolicach rąk więc odruch Moro ją wybudzał. Poza tym żeby zmienić pieluszkę trzeba dziecko wypakować, woombie/tulik ma dwukierunkowy zamek. Po jakimś czasie nauczyła się uwalniać rączki i znowu spała bardzo niespokojnie.

Czasem udawało mi się skuteczniej ją otulić flanelową pieluszką, tak jak robią położne w szpitalach.
To "ustrojstwo na rzepy" to raczej chodzi o rożek.
Ja używałam i rożka i woombie. Rożka do noszenia, w ciągu dnia, jak ktoś z rodziny chciał wziąć małą na ręce i na początki bardzo się przydał (choć niedługo) a woombie później i tylko do spania, więc dla mnie dwie zupełnie różne funkcjonalności.

Cytat:
Napisane przez aga_89_4 Pokaż wiadomość
Hej witam się po intensywnym dniu. Ale nastukałyście Z góry przepraszam, że nie odniosę się do wszystkich Waszych postów.
Po pierwsze gratuluje udanych wizyt! U nas po wizycie też wszystko ok, w 27 tyg+0 waży 1236 kg Więc patrząc na wasze wyniki dość sporo. Chociaż wiem, że ta waga jest obarczona dość dużym błędem np. wyszło nam dziś że mały ma dość długie nogi i to pewnie wpłynęło na ostateczne wyliczenia
Również gratuluję udanej wizyty i rosnącego dzidziusia
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-23, 21:40   #2317
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

A to na temat rożka się nie wypowiadam, nie miałam, bo uznałam, że latem się nie przyda, a w razie czego poprosiłabym męża o kupienie na szybko.

Myślałam, że o coś takiego chodzi: https://patiimaks.pl/files/fotob/product-24464.jpg
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-23, 21:54   #2318
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Fiolla Pokaż wiadomość
A to na temat rożka się nie wypowiadam, nie miałam, bo uznałam, że latem się nie przyda, a w razie czego poprosiłabym męża o kupienie na szybko.

Myślałam, że o coś takiego chodzi: https://patiimaks.pl/files/fotob/product-24464.jpg
A faktycznie to chyba jest otulacz. Ja nie miałam, więc nie kojarzyłam, że też może być na rzepy
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-23, 22:10   #2319
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Nicole03 Pokaż wiadomość
Ooo to i ja kupię te banki jak piszesz ze to calkiem fajne , nie zaszkodzi a może pomoże
na youtubie jest sporo instruktaży jak się samemu masować z oliwką (tylko faktycznie delikatnie to trzeba w ciąży robić, żeby nie przesadzić z rozhulaniem ukrwienia - na filmikach niektóre dziewczyny się masują do mocnego zaczerwienienia skóry, ja znacznie ostrożniej, a efekty i tak czuć)
ronja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 07:09   #2320
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez ronja Pokaż wiadomość
na youtubie jest sporo instruktaży jak się samemu masować z oliwką (tylko faktycznie delikatnie to trzeba w ciąży robić, żeby nie przesadzić z rozhulaniem ukrwienia - na filmikach niektóre dziewczyny się masują do mocnego zaczerwienienia skóry, ja znacznie ostrożniej, a efekty i tak czuć)
Super , dzisiaj będę testować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 07:13   #2321
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cześć Dziewczyny! Ale napisałyście dużo Ja mam ostatnie dni w pracy i skupiam się na pozamykaniu tematów, dlatego rzadko tu zaglądam,do tego biały tydzień ale obiecuję poprawę.

Jutro mam krzywą cukrową. Poradzicie jak się przygotować, bo nie pamiętam z poprzedniej ciąży.

W przyszły czwartek spadamy na wakacje, a po wakacjach zabieram się porządnie za wyprawkę.

Widziałam, że padło pytanie o chustę. Ja sobie przy pierwszym dziecku bardzo chwaliłam. Młody niewózkowy, my mieszkaliśmy w bloku i wyjście z domu czasem to była masakra totalna. A tak, szybciutko w chustę i po zakupy Nawet z deszczu z parasolem.

Panterko...w tych nerwowych czasach ludzie skaczą sobie do gardeł. Czasem bez powodu. Niestety trzeba czasem zacisnąć zęby,bo bycie wrednym w niczym nie pomoże,a karma wraca.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-24, 07:55   #2322
angelajnaaa
Rozeznanie
 
Avatar angelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 803
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

passionfruit - badania robi się w naturalnym środowisku więc jedź dziś tak jak byś jadła codziennie jeśli pozwalasz sobie na batonika to go zjedz rano przed badaniem trzeba byc naczczo, ja ani nie jadłam ani nie piłam. Z tego co pisaly dziewczyny w niektórych laboratoriach pozwalają po badaniu pić wode/wycisnąć cytrynę W moim nie można było, nie mogłam też nigdzie chodzić tylko siedzieć grzecznie na krześle polecam zabrać jakąś przekąskę/wode zebys miala jak będzie po chyba ze wracasz do domu po badaniu i masz blisko mi po krzywej trzesly sie ręce z głodu z tym że ja jem naprawdę pol godziny po przebudzebiu się
no i mialam potem spadek energii i bez drzemki chyba bym nie dała rady

pracujesz do końca tygodnia ? będziesz miala czas na podszykowanie sie na przyjście małeństwa

dobra więc ja kupię ten rożek tak czy siak jakis bawełniany, nie drogi najwyżej później komuś oddam/sprzedam...
no i chyba ten otulacz a będziecie na noc przykrywam kocem czy zakładać spiworek/otulacz ???




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 08:04   #2323
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
passionfruit - badania robi się w naturalnym środowisku więc jedź dziś tak jak byś jadła codziennie jeśli pozwalasz sobie na batonika to go zjedz rano przed badaniem trzeba byc naczczo, ja ani nie jadłam ani nie piłam. Z tego co pisaly dziewczyny w niektórych laboratoriach pozwalają po badaniu pić wode/wycisnąć cytrynę W moim nie można było, nie mogłam też nigdzie chodzić tylko siedzieć grzecznie na krześle polecam zabrać jakąś przekąskę/wode zebys miala jak będzie po chyba ze wracasz do domu po badaniu i masz blisko mi po krzywej trzesly sie ręce z głodu z tym że ja jem naprawdę pol godziny po przebudzebiu się
no i mialam potem spadek energii i bez drzemki chyba bym nie dała rady

pracujesz do końca tygodnia ? będziesz miala czas na podszykowanie sie na przyjście małeństwa

dobra więc ja kupię ten rożek tak czy siak jakis bawełniany, nie drogi najwyżej później komuś oddam/sprzedam...
no i chyba ten otulacz a będziecie na noc przykrywam kocem czy zakładać spiworek/otulacz ???




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki bardzo
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 08:06   #2324
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Ja 12 godzin przed krzywą nie jadłam a jakieś 7 nie piłam dzień przed tak jal Angelajna mówiła, standardowy jadłospis. Nie chodzi o to, żeby wyszło pięknie, tylko prawdziwie, żeby w razie czego reagować

Ja też się czaje na otulacz. Jak coś fajnego znajdziecie to się podzielcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 08:07   #2325
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Dziewczyny, a gdzie polecacie kupić woombie i w jakim rozmiarze kupić? Nowy czy używany kupujecie?
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 08:08   #2326
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Dzień dobry dzis u syna dzień dziecka w przedszkolu z kupą atrakcji więc z tych emocji nie spał pół nocy ja dziś 28+1 i wizyta u gina - proszę o kciuki . Zaczynam okres wstawania do WC 5 razy na noc, okres problemow z przewracaniem się z boku na bok, okres zadyszki po przejsciu 100m - wykoncze się
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 08:13   #2327
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
Dzień dobry dzis u syna dzień dziecka w przedszkolu z kupą atrakcji więc z tych emocji nie spał pół nocy ja dziś 28+1 i wizyta u gina - proszę o kciuki . Zaczynam okres wstawania do WC 5 razy na noc, okres problemow z przewracaniem się z boku na bok, okres zadyszki po przejsciu 100m - wykoncze się
Ja wstaje w nocy raz i to już dla mnie koszmar ale każdy obrót mnie przebudza, od x tygodni bolą biodra więc łącze się w bólu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 08:19   #2328
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
Dzień dobry dzis u syna dzień dziecka w przedszkolu z kupą atrakcji więc z tych emocji nie spał pół nocy ja dziś 28+1 i wizyta u gina - proszę o kciuki . Zaczynam okres wstawania do WC 5 razy na noc, okres problemow z przewracaniem się z boku na bok, okres zadyszki po przejsciu 100m - wykoncze się
Witaj w klubie, jak bym czytała o sobie ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 08:19   #2329
forester
Zadomowienie
 
Avatar forester
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Z lasu :)// Poznań
Wiadomości: 1 156
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie polecacie kupić woombie i w jakim rozmiarze kupić? Nowy czy używany kupujecie?
Ja kupowałam używany. To jest tak krótko używane, że stan był idealny. Szkoda przepłacać.

Wy tu piszecie o skokach energii, a ja chyba jestem po swoim. Teraz mam etap, że najchętniej to bym spała albo leżała. Niestety ani jedno ani drugie nie wchodzi w gre. Przepuklina mi bardzo dokucza, wieczorem to jestem już dętka totalna. Kolacje i usypianie młodej to robie na oparach.

A gole się kremami i naprawdę sobie chwalę. Tylko faktycznie trzeba trafić na swój, bo niektóre są kijowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.11.2007 razem
23.06.2012 ślub
10.01.2014 Marysia
forester jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-24, 08:26   #2330
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Stella, Aga dziewczyny gratuluję Wam udanych wizyt, jakie już duże macie dzieciaczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 08:28   #2331
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Hej, zaraziłam się od chłopaków Czuję się koszmarnie, swoje dokłada też ta alergia... Niestety mogę zapomnieć dziś o leżeniu w łóżku, bo muszę zanieść do tej przychodni, gdzie miałam zastrzyk z immuno oryginał mojego badania coombsa, bo położna się pomyliła i wzięła ksero. Muszę też iść z Olkiem do alergologa, gdzie się jak zwykle wyczekam. I zatankować auto. A popołudniu Adasia trening.. Wypije sobie zaraz prenalen, psikne hascoseptem, łyknę apap i może jakoś przeżyje dzisiejszy dzień



Cytat:
Napisane przez aga_89_4 Pokaż wiadomość
Po pierwsze gratuluje udanych wizyt! U nas po wizycie też wszystko ok, w 27 tyg+0 waży 1236 kg Więc patrząc na wasze wyniki dość sporo. Chociaż wiem, że ta waga jest obarczona dość dużym błędem np. wyszło nam dziś że mały ma dość długie nogi i to pewnie wpłynęło na ostateczne wyliczenia




Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
dobra więc ja kupię ten rożek tak czy siak jakis bawełniany, nie drogi najwyżej później komuś oddam/sprzedam...
no i chyba ten otulacz a będziecie na noc przykrywam kocem czy zakładać spiworek/otulacz ???




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
na noc będę na początku zawijać w rożek lub kocyk, a na potem mam śpiworek kupiony ostatnio w lidlu
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 08:37   #2332
angelajnaaa
Rozeznanie
 
Avatar angelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 803
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

NoBoTak - a u mnie się jakoś uspokoiło wstaje tylko ok 6 do wc ale zawsze się budzę jak sie przekrecam
No to synek będzie mial dzis dzień pełen atrakcji !
Powodzenia na wizycie ! o której masz ?

Berenika - współczuję bardzo ! w taka pogodę to udręką chorować, do tego w ciazy z milionom spraw na głowie :/ A na alergię cos mozna ?
W jakim rozmiarze kupiłaś spioworek? bo 56 to chyba sobie daruje, moja koleżanka mowi ze jej synek już prawie drugi miesiąc chodzi w 62 ale reguły znając życie nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 08:46   #2333
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Ja wstaje w nocy raz i to już dla mnie koszmar ale każdy obrót mnie przebudza, od x tygodni bolą biodra więc łącze się w bólu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie tez biodra, i dretwieje mi jedna strona jak dłużej na niej śpię

Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
NoBoTak - a u mnie się jakoś uspokoiło wstaje tylko ok 6 do wc ale zawsze się budzę jak sie przekrecam
No to synek będzie mial dzis dzień pełen atrakcji !
Powodzenia na wizycie ! o której masz ?

Berenika - współczuję bardzo ! w taka pogodę to udręką chorować, do tego w ciazy z milionom spraw na głowie :/ A na alergię cos mozna ?
W jakim rozmiarze kupiłaś spioworek? bo 56 to chyba sobie daruje, moja koleżanka mowi ze jej synek już prawie drugi miesiąc chodzi w 62 ale reguły znając życie nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak, pogoda im dopisala więc wróci podekscytowany ja ide na 13, i musze go dopytać o te bóle spojenia, bo są coraz bardziej dokuczliwe
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 09:04   #2334
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Jak macie korzystać z tulika/woombie, to nie ma co na razie kupować śpiworka moim zdaniem, noce będą ciepłe, zawsze można dziecko cieplej ubrać. Ze śpiworka grubszego zaczęłam korzystać dopiero w listopadzie. Zawsze lepiej mieć zresztą większy, na dłużej starczy.

Nie wiem jak z woombie, ale tulik ma dwa rozmiary, miałam oba i się sprawdziły, ten większy ma rozpinane otwory na ramiona więc działa też jako cienki śpiworek.
Wtedy kupowałam w promocji nowego tulika, teraz szukałabym jakiejś używki, faktycznie są tak krótko używane, że to nie ma znaczenia.

Berenika, współczuję samopoczucia, chorowanie latem to chyba najmniej przyjemna rzecz, do tego dzieci i różne sprawy na głowie, siły życzę!

U mnie ze spaniem ok, zasypiam przy wierzganiu małej, w nocy pewnie też szaleje, ale śpię jak kamień, nawet nie rejestruję jak mąż wstaje do starszej. Wstawanie to już insza inszość, wyplątanie się z poduchy zajmuje trochę czasu.
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 09:08   #2335
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez ronja Pokaż wiadomość
na youtubie jest sporo instruktaży jak się samemu masować z oliwką (tylko faktycznie delikatnie to trzeba w ciąży robić, żeby nie przesadzić z rozhulaniem ukrwienia - na filmikach niektóre dziewczyny się masują do mocnego zaczerwienienia skóry, ja znacznie ostrożniej, a efekty i tak czuć)
A jak mam problem z pękającymi naczynkami na udach to bańki raczej nie bardzo nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Ja 12 godzin przed krzywą nie jadłam a jakieś 7 nie piłam dzień przed tak jal Angelajna mówiła, standardowy jadłospis. Nie chodzi o to, żeby wyszło pięknie, tylko prawdziwie, żeby w razie czego reagować

Ja też się czaje na otulacz. Jak coś fajnego znajdziecie to się podzielcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polecam swaddle up 50/50

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 09:16   #2336
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cześć

Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość

dobra więc ja kupię ten rożek tak czy siak jakis bawełniany, nie drogi najwyżej później komuś oddam/sprzedam...
no i chyba ten otulacz a będziecie na noc przykrywam kocem czy zakładać spiworek/otulacz ???
Ja, z tego co pamiętam, na noc przykrywałam/otulałam kocykiem na początku, ale to była inna pora roku. Teraz chyba na początek będę owijać w pieluszkę jakąś, jak będzie ciepło, jak chłodno to mam śpiworek.

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie polecacie kupić woombie i w jakim rozmiarze kupić? Nowy czy używany kupujecie?
Ja kupowałam nowy, na stronie woombie, ale myślę, że używany też będzie ok. Miałam ten mały 2,5-6kg i w zupełności starczył - mała zanim osiągnęła 6kg już się nie wybudzała rączkami, spała dużo spokojniej nawet bez otulania.

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
Dzień dobry dzis u syna dzień dziecka w przedszkolu z kupą atrakcji więc z tych emocji nie spał pół nocy ja dziś 28+1 i wizyta u gina - proszę o kciuki . Zaczynam okres wstawania do WC 5 razy na noc, okres problemow z przewracaniem się z boku na bok, okres zadyszki po przejsciu 100m - wykoncze się

Ja do ubikacji już od jakiegoś czasu wstaję 2-3 razy w nocy, potem często idę sprawdzić czy córka się nie rozkopała, czasem zasnąć nie mogę. Oj, nie jest to porządne spanie w żadnym wypadku...

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;83764781]Hej, zaraziłam się od chłopaków Czuję się koszmarnie, swoje dokłada też ta alergia... Niestety mogę zapomnieć dziś o leżeniu w łóżku, bo muszę zanieść do tej przychodni, gdzie miałam zastrzyk z immuno oryginał mojego badania coombsa, bo położna się pomyliła i wzięła ksero. Muszę też iść z Olkiem do alergologa, gdzie się jak zwykle wyczekam. I zatankować auto. A popołudniu Adasia trening.. Wypije sobie zaraz prenalen, psikne hascoseptem, łyknę apap i może jakoś przeżyje dzisiejszy dzień
[/QUOTE]

Współczuję przeziębienia Najgorsze, że nie możesz po prostu położyć się i odpocząć.
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 09:17   #2337
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
hjakie rożki kupujecie ? I z jakiej stronki macie te kury do karmienia ? A kocyk to pamiętam że bambus jako cieńszy a jalo grubszy? welur? polar ?
Ja kupilam rozek, wlasnie do trzymania. Trudno mi powiedziec czy mi sie przyda. W razie czego po rozlozeniu jest kolderka albo mata do rozlozenia. Tu stronka:
http://www.lulajkowyshowroom.pl/pl/c/Rozki/24
Z grubszych mam taki jakby robiony na drutach chyba to jest bawelna.

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Yoona , ja też mam cellulit , wyglądam jak potwór, dosłownie jak gąbka W ogóle *upa i udziska tak mi się rozrosły ,że jak klepniesz w piątek do do poniedziałku się trzęsie.
ja moge sie zalozyc, ze tylko Ty tak to widzisz !!!
Czy wy też tak macie, że na wieczór już ciężko wam chodzić i pobolewa was brzuch ?
Tak tez tak mam..
Cytat:
Napisane przez Nicole03 Pokaż wiadomość
Ja najbardziej sie obawiam ze jak sobie to przykleje to będę bała sie pociągnąć i oderwać będę sobie z plastrem poginać az sam odpadnie
Nieee.. ja sobie kupilam nawet taki kociolek i robie sobie wosk prawie jak w gabinecie! oczywiscie tylko lydki, bo ud juz nie daje rady, a gdzie mi tam do okolic bikini.
Jak sie potem klei to po prostu zaaplikowac oliwke (gwizdnij od Boryska) i juu!
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 09:20   #2338
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
Cześć



Ja, z tego co pamiętam, na noc przykrywałam/otulałam kocykiem na początku, ale to była inna pora roku. Teraz chyba na początek będę owijać w pieluszkę jakąś, jak będzie ciepło, jak chłodno to mam śpiworek.



Ja kupowałam nowy, na stronie woombie, ale myślę, że używany też będzie ok. Miałam ten mały 2,5-6kg i w zupełności starczył - mała zanim osiągnęła 6kg już się nie wybudzała rączkami, spała dużo spokojniej nawet bez otulania.




Ja do ubikacji już od jakiegoś czasu wstaję 2-3 razy w nocy, potem często idę sprawdzić czy córka się nie rozkopała, czasem zasnąć nie mogę. Oj, nie jest to porządne spanie w żadnym wypadku...



Współczuję przeziębienia Najgorsze, że nie możesz po prostu położyć się i odpocząć.
A tu jeden życzliwy z drugim powie Ci "wysypiaj się póki możesz bo później się nie będzie dało", hahha już sie nie bardzo da
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 09:22   #2339
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Wczoraj przyszła paczka z usa od siostry Tz,pochwalę się,dużo dobroci))

Najbardziej się cieszę z chusty,była tu mowa wczoraj o chustach kołkowych,nawet zaczęłam takiej szukać,rozpakowałam paczkę i tadam! Świetna,lniana. Mieliśmy super niespodziankęIMG_20180524_102136.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat





Edytowane przez yoona
Czas edycji: 2018-05-24 o 09:31
yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 09:24   #2340
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

U mnie z tym wstawaniem w nocy o dziwo sie ustabilizowało. Wstaje tak wczesnym rankiem koło 6:00-7:00 raz. Wcześniej miałam okres wstawania co godzine, dwie Natomiast zadyszki towarzyszą mi już od jakiegoś czasu i są coraz bardziej dokuczliwe. Co chwila muszę siadać.

Berenika współczuje, zdrówka życzę - żeby jak najszybciej Ci przeszło

passionfruit - tak jak dziewczyny już pisały. Dziś jedz normalnie jak zawsze, nie dietuj się żeby wyniki były wiarygodne. Od wieczora do rana tylko zachowaj post Fajnie, że już kończysz prace, w końcu odpoczniesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-23 21:03:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.