Mamy sierpniowe 2018 cz.III - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-28, 10:47   #2581
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cześć dziewczyny

Nie było mnie kilka dni - w piątek byłam na szkoleniu cały dzień w innym mieście a weekend spędziliśmy z rodziną męża i znajomymi.
Dziś przydałoby się ogarnąć dom i zaplanować jakieś zakupy/obiady na ten tydzień, ale póki co nic mi się nie chce - byłam na poczcie, nastawiłam pranie i leżę i czytam na przemian książkę i gazetę

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Ja właśnie czekam na telefon od mamy. Moja Asia taka dorosła, pojechała na 3 dni z dziadkami na działkę, bez taty i mamy ciekawa jestem jak im minęła pierwsza noc
Dzielną masz córunię Moja miała dwa lata jak pierwszy raz została z babcią na trzy noce.

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Ja wole chodzić np w obcisłych koszulkach niż takich workach ale na upał lepszy taki przewiewny worek. A jak powiedziałam tż, że chce sobie kupić taką sukienkę (taką jak miała Chloe, obcisłą) to mi powiedział - "a jak to bedzie wyglądało, przecież w ciąży jesteś? Kup lepiej coś luźnego". No i się mi odechciało! Wkurza mnie takie podejście, że jak już jest ciąża to trzeba nosic bezkształtne worki
Moim zdaniem każda ciężarna lepiej wygląda w czymś fajnie dopasowanym niż w jakimś bezkształtnym ciuchu XXL Ciążowa figura, ze wszystkimi wadami jakie w niej widzimy, jest jedyna w swoim rodzaju

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
Aaaa i zamówiliśmy Invictus,o tego:Załącznik 7547521
za zakup!

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Ja tez tak mam, dlatego luzne rzeczy nie sa mile widziane.

Ja ten wozek zamawiam w tym tyg http://butterfly.cybex-online.com/

Zrobilam wlasnie fote brzucha, zaraz 31 tydzZałącznik 7547576Załącznik 7547581

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super!

Ja od zeszłego tygodnia zaczęłam mój plan: co drugi dzień ćwiczenia dla ciężarnych/długi spacer. W weekendy odpuszcza, bo i tak zawsze jedziemy gdzieś, gdzie spędzamy cały dzień na świeżym powietrzu, więc bawimy się, spacerujemy z córką.

Miłego tygodnia, dziewczyny!
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 10:53   #2582
forester
Zadomowienie
 
Avatar forester
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Z lasu :)// Poznań
Wiadomości: 1 156
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Witam się na początku tygodnia,
ja wage traktuje jedynie poważnie w kwestii zdrowia. Szczerze to jak się chce to każdy jest w stanie po porodzie wrócić do formy. Inna kwestia to zdrowie. Szkody wyrządzone przez ciąże ciężko się naprawia.
Cytat:
Napisane przez ronja Pokaż wiadomość
Ja teraz najbardziej lubię takie sukienki tuby - nie całkiem obcisłe, ale raczej blisko ciała, spięte paskiem pod biustem, wyglądają zgrabnie, a nie jest w nich za gorąco, jak w tych opinających. Ale mam też kilka rozkloszowanych - ostatnio namierzyłam w lumpku taką wiązaną na szyi a'la Marylin, tylko w odcieniach czerwieni. Podniosłam trochę talię na maszynie i jak dziś założyłam, to tż się prawie spóźnił do pracy, bo stwierdził że koniecznie musi mi zdjęć nacykać Dla mnie jest lekko namiotowy efekt z profilu, ale jemu strasznie wpadła w oko. No i przewiewna, co najważniejsze w te temperatury.

A jak już przy ciuchach jesteśmy - macie jakieś sprawdzone patenty na karmienie? Widzę w sklepach sporo koszul nocnych rozpinanych, ale z ubraniami codziennymi trochę gorzej, a ja jednak jestem towarzyski zwierzak i nie mam zamiaru się zamykać w domu na pół roku. Ciężko mi sobie wyobrazić, co się nosi w zimie, żeby łatwo było dziecko przystawić.
Koszule rozpinane? jakieś kopertowe swetry?
Mamy doświadczone, korzystałyście z jakichś pelerynek, narzutek? Średnio mi się to wydaje wygodne dla dziecka, ale nie widzę zbyt wielu innych pomysłów?
Mi bardzo odpowiadał zestaw tank top i kardigan i różnego rodzaju koszule. Narzutek żeby się maskować nie używałam. Zawsze było jakieś ustronne miejsce. Na początku zresztą nie jezdziłam po publicznych miejscach za dużo, bo ani kp ani doba Młodej nie były przewidywalne na tyle, żeby pojechać gdzieś bez stresu. Teraz znów jak wszysko się ułoży to zacznie się sezon infekcji więc też po CH nie będziemy się szwendać.

Ale dzisiaj ukrop...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.11.2007 razem
23.06.2012 ślub
10.01.2014 Marysia
forester jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 10:57   #2583
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez ronja Pokaż wiadomość
Ja teraz najbardziej lubię takie sukienki tuby - nie całkiem obcisłe, ale raczej blisko ciała, spięte paskiem pod biustem, wyglądają zgrabnie, a nie jest w nich za gorąco, jak w tych opinających. Ale mam też kilka rozkloszowanych - ostatnio namierzyłam w lumpku taką wiązaną na szyi a'la Marylin, tylko w odcieniach czerwieni. Podniosłam trochę talię na maszynie i jak dziś założyłam, to tż się prawie spóźnił do pracy, bo stwierdził że koniecznie musi mi zdjęć nacykać Dla mnie jest lekko namiotowy efekt z profilu, ale jemu strasznie wpadła w oko. No i przewiewna, co najważniejsze w te temperatury.

A jak już przy ciuchach jesteśmy - macie jakieś sprawdzone patenty na karmienie? Widzę w sklepach sporo koszul nocnych rozpinanych, ale z ubraniami codziennymi trochę gorzej, a ja jednak jestem towarzyski zwierzak i nie mam zamiaru się zamykać w domu na pół roku. Ciężko mi sobie wyobrazić, co się nosi w zimie, żeby łatwo było dziecko przystawić.
Koszule rozpinane? jakieś kopertowe swetry?
Mamy doświadczone, korzystałyście z jakichś pelerynek, narzutek? Średnio mi się to wydaje wygodne dla dziecka, ale nie widzę zbyt wielu innych pomysłów?
Też wolę opinające ciuchy, w luźnych, odcinanych pod biustem sukienkach ciężarna wygląda jak kula śniegowa.

Ja zimą nosiłam długie koszulo-tuniki na guziki, szmizjerki, koszule, albo sprytne ciuchy do karmienia z wszytymi zamkami.
Narzutek nie używałam, poza jednym przypadkiem, gdzie wokół było mnóstwo licealistów i czułam się niekomfortowo, zasłoniłam się wtedy częściowo chustą.
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 11:18   #2584
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Ja na wyjścia najbardziej lubiłam ubrania, które dało się rozpiąć, albo różne bluzki kopertowe właśnie. Jak trzeba było - trochę zakrywałam główkę małej/pierś pieluszką tetrową.
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 11:38   #2585
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Ja też głównie koszule nosiłam, żeby rozpiąć, ale to zima była ale na lato to mam dużo bluzeczek na ramiączkach z dekoltami i bez problemu wyciągnę co trzeba by nakarmić małego


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Aaaaaaaaaaaaaaa i ja się dziś witam w 31 tygodniu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 12:54   #2586
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Dzien dobry.
Ja już oficjalnie witam się z l4 od jutra.
Szyjka okej, ładnie się trzyma. Usg mi nie zrobił. Ale mam mieć na kolejnej wizycie. I tż zapowiedział że pójdzie ze mną. )

Potem Was doczytam, bo teraz jeszcze w pracy jestem..

Mogę prosić o wpisanie wizyty na 25.06???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 13:27   #2587
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

W Lidlu znowu będą ubranka dziecięce i to nawet ładne
https://www.lidl.pl/pl/Asortyment.htm?id=702&week=2


Do karmienia to najważniejszy jest biustonosz taki typowy, bo ubrania można jakoś dopasować. Wystarczy bluzka z dekoltem lub top na ramiączkach i już można wyciągnąć pierś bez problemu. Jak będzie chłodniej to na to jakiś sweterek lub koszula i już Ja póki co nie kupuję specjalnych ubrań do karmienia oprócz koszul nocnych i biustonoszy.



Przywiozłam sobie od mamy 4 sukienki - może nie są jakieś super modne , bo bez ciąży bym ich nie założyła pewnie , ale na mój obecny stan są jak znalazł.
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-28, 14:26   #2588
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
W Lidlu znowu będą ubranka dziecięce i to nawet ładne
https://www.lidl.pl/pl/Asortyment.htm?id=702&week=2


Do karmienia to najważniejszy jest biustonosz taki typowy, bo ubrania można jakoś dopasować. Wystarczy bluzka z dekoltem lub top na ramiączkach i już można wyciągnąć pierś bez problemu. Jak będzie chłodniej to na to jakiś sweterek lub koszula i już Ja póki co nie kupuję specjalnych ubrań do karmienia oprócz koszul nocnych i biustonoszy.



Przywiozłam sobie od mamy 4 sukienki - może nie są jakieś super modne , bo bez ciąży bym ich nie założyła pewnie , ale na mój obecny stan są jak znalazł.
Całkiem ładne te ubranka. Ja nie kupuje na promocjach gazetkowych tylko na wyprzedaży. Ostatnio kupowałam dwupaku spodenek po 10 a body po 14. Czyli 5 zł taniej na komplecie. Ładne sukienki ale te maxi strasznie długie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 15:19   #2589
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Hej witam sie w ten ukrop po wizycie. Mamy 30+1 i waga : 1700😱😱 w 3 tyg przybrał 800 gram i wagowo jest tydzien do przodu. Ja łącznie przybralam 5 kg i z moczu wyszlo bialko na granicy normy, jutro ide zrobić znowu badanie i zobaczymy co dalej nie wiem jak sie leczy bialkomocz. Boje sie ze kolejny klops rosnie 😰😰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 15:26   #2590
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Nicole03 Pokaż wiadomość
Hej witam sie w ten ukrop po wizycie. Mamy 30+1 i waga : 1700 w 3 tyg przybrał 800 gram i wagowo jest tydzien do przodu. Ja łącznie przybralam 5 kg i z moczu wyszlo bialko na granicy normy, jutro ide zrobić znowu badanie i zobaczymy co dalej nie wiem jak sie leczy bialkomocz. Boje sie ze kolejny klops rosnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wooow ale waga! A Ty za to malutko przybrałaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 15:39   #2591
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Wooow ale waga! A Ty za to malutko przybrałaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale waga poczatkowa byla spora 🙈🙈 po nocach mi sie śnić będzie waga mlodego , juz mam wizje kolejnego 4,5 kg klopsa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-28, 15:56   #2592
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Nicole03 Pokaż wiadomość
Ale waga poczatkowa byla spora ���� po nocach mi sie śnić będzie waga mlodego , juz mam wizje kolejnego 4,5 kg klopsa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Będziesz rodzić naturalnie ? Niezły koksik


Dziewczyny, byłam nad rzeką z psem - woda jest ciepla jak w lato - nogi moczyłam , a uwierzcie mi , że miałam ochotę się rzucić do tej wody jak foka :d

Edytowane przez Aisza21
Czas edycji: 2018-05-28 o 15:57
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 16:10   #2593
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Będziesz rodzić naturalnie ? Niezły koksik


Dziewczyny, byłam nad rzeką z psem - woda jest ciepla jak w lato - nogi moczyłam , a uwierzcie mi , że miałam ochotę się rzucić do tej wody jak foka :d
Narazie lekarz nic nie mówił sprawdzał blizne dzisiaj coś mamrotał, poprzednio wywolywali na zasadzie moze sie uda , no ale skończyło się cc teraz tez tak może byc niestety...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 16:19   #2594
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Hejo jutro idę do lab bo wizytę mam 7 czerwca a tydzień później może Usg. Dziś upolowalam..
20180528_171753.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 17:47   #2595
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cześć Wam po weekendzie


Nie odzywałam się ale w sobotę mąż zarządził spontaniczny wyjazd do teściów no i pogadane. Ale to już chyba ostatnia nasza wizyta na długi czas bo najwcześniej z młodym się wybierzemy dopiero na wiosnę


Ja też zauważyłam że ładniej ciężarne wyglądają w bardziej obcisłych sukienkach czy kształt A niż w workach. Ale sama mam dylemat przed jutrzejszą sesją co ubrać i wezmę parę kompletów będziemy myśleć na miejscu. Na pewno chcę ogrodniczki, a później się zobaczy


Ania dla córeczki że tak dobrze znosi rozstanie. Ani się obejrzycie a będziecie znów razem
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 18:20   #2596
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Tak, witam się oficjalnie na l4.
Dzień minął szybko, bałam się go bo w centrali zawsze więcej się dzieję, a tymczasem dziś w mojej filii mieli urwanie głowy, a w centrali luzy.

Doktorek mój miał dobry humor, wesoły był jakoś tak i pogadał ze mną i się posmiał.
Koncert jednak odradzał...
Zabronić nie może, ale jednak to będzie 38tc no i trochę ryzykownie ze względu na tłumy, godzina przed, 2 godziny zanim wyjdziemy.... Będziemy jednak oddawać bilety. Bardzo mi przykro z tego powodu, ale facet ma kurde racje. Żeby to było teraz to na spokojnie, no ale jednak później.
Może być też taka opcja, że 'a zobaczymy' co będzie i nawet możemy nie dojechać jakby się akcja wczesniej zaczęła a wtedy i kasa przepadnie.
A tak choć coś nam zwrócą i za to pojedziemy sobie z mlodym nad morze.

Z szefem w sumie nawet nie miałam okazji się pożegnać. Bo rano był, potem wyszedł, potem ja wyszłam na wizytę, on wrócił a jak ja wróciłam to jego już nie było..
Ale zgłoszę się po wypłatę i premię na koniec czerwca to jeszcze się z nim spotkam nie raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 18:34   #2597
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Alingles witamy w gronie nie pracujących teraz możesz odpoczywać i szykować wyprawkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 18:59   #2598
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Fiolla, ja będę miała właśnie bjcm gt i to jako 3w1. Gondolę już mam. Już kupiłam baby jogger elite ale odesłałam , bo jednak za duży i zamawiam gt. Mam nadzieję ,że starczy nam do końca okresu wózkowania. Cena jest dosyć wysoka, więc mam nadzieję ,że się nie zawiodę.
Cytat:
Napisane przez limonka84 Pokaż wiadomość
Witam się poweekendowo


Fiolla - dwie moje znajome mają wózek baby jogger city mini GT i są bardzo zadowolone. Też się nad nim zastanawialiśmy, zobaczymy czy nasza spacerówka się sprawdzi i jeśli będzie kiepska, to pewnie to też będzie nasz wybór.
Ciekawi mnie tylko zgłaszany na anglojęzycznych stronach problem z przewracaniem się wózka pod ciężarem dziecka - jeśli przesunie się w górę rozłożonego oparcia podobno jest ryzyko, że wózek się obali. To samo dotyczy wieszania toreb na rączce, jest wręcz na budce ostrzeżenie, żeby tego nie robić. Nie spotkałam się z kolei z takim zarzutem wobec wózka na naszych stronach, nie wiem więc na ile problem jest poważny. Wiadomo, że przeładowana torba przewróci każdy wózek, ale czy ten wózek jest tak niestabilny, czy to już daleko posunięta ostrożność producenta?

Edytowane przez Fiolla
Czas edycji: 2018-05-28 o 19:03
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 20:15   #2599
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Nicole03 Pokaż wiadomość
Hej witam sie w ten ukrop po wizycie. Mamy 30+1 i waga : 1700😱😱 w 3 tyg przybrał 800 gram i wagowo jest tydzien do przodu. Ja łącznie przybralam 5 kg i z moczu wyszlo bialko na granicy normy, jutro ide zrobić znowu badanie i zobaczymy co dalej nie wiem jak sie leczy bialkomocz. Boje sie ze kolejny klops rosnie 😰😰
Gratuluję! duża dzidzia, mój miał 2 tygodnie temu 1500g to podejrzewam, że teraz ma podobną wagę do Twojego.

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Fiolla Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie tylko zgłaszany na anglojęzycznych stronach problem z przewracaniem się wózka pod ciężarem dziecka - jeśli przesunie się w górę rozłożonego oparcia podobno jest ryzyko, że wózek się obali. To samo dotyczy wieszania toreb na rączce, jest wręcz na budce ostrzeżenie, żeby tego nie robić. Nie spotkałam się z kolei z takim zarzutem wobec wózka na naszych stronach, nie wiem więc na ile problem jest poważny. Wiadomo, że przeładowana torba przewróci każdy wózek, ale czy ten wózek jest tak niestabilny, czy to już daleko posunięta ostrożność producenta?
Moje znajome, pamiętam że rozmawiały na temat wieszania torby na tym wózku - obie powiesiły mimo ostrzeżenia. O wywrotowości nic nie wspominały.
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-28, 20:25   #2600
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Nicole03 Pokaż wiadomość
Hej witam sie w ten ukrop po wizycie. Mamy 30+1 i waga : 1700😱😱 w 3 tyg przybrał 800 gram i wagowo jest tydzien do przodu. Ja łącznie przybralam 5 kg i z moczu wyszlo bialko na granicy normy, jutro ide zrobić znowu badanie i zobaczymy co dalej nie wiem jak sie leczy bialkomocz. Boje sie ze kolejny klops rosnie 😰😰
Chyba klopsik, u mnie w równym 30 tygodniu było 1200g. A poprzednie dzieciaczki duże rodziłaś?
Za to Twoja waga super

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam nad rzeką z psem - woda jest ciepla jak w lato - nogi moczyłam , a uwierzcie mi , że miałam ochotę się rzucić do tej wody jak foka :d
Super Mój brat już pływa po różnych zalewach, mówi, że woda ciepła jak nigdy!

Cytat:
Napisane przez alingles Pokaż wiadomość
Tak, witam się oficjalnie na l4.
Dzień minął szybko, bałam się go bo w centrali zawsze więcej się dzieję, a tymczasem dziś w mojej filii mieli urwanie głowy, a w centrali luzy.
[/URL]
Korzystaj i odpoczywaj
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 20:30   #2601
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Acidka - córka 3450, syn 4450

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Nicole03
Czas edycji: 2018-05-28 o 20:31
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 20:38   #2602
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

To córeczka akurat, synek ładnie przykoksował :P
Jesteśmy w tej samej sytuacji po cc. U mnie na razie wszystko wskazuje, że mogę próbować sn. Jak będziesz miała zielone światło to spróbujesz?
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 21:02   #2603
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
To córeczka akurat, synek ładnie przykoksował
Jesteśmy w tej samej sytuacji po cc. U mnie na razie wszystko wskazuje, że mogę próbować sn. Jak będziesz miała zielone światło to spróbujesz?
Trochę się boję , lekarz nic nie mówi dzisiaj robił usg blizny cos tam mamrotal nic konkretnego , wiem ze jest zwolennikiem sn i nie mam co liczyć na naciągane skierowanie. Generalnie to temat porodu odwlekam jak by mnie nie dotyczył A jak u Ciebie to wygląda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 21:10   #2604
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez alingles Pokaż wiadomość
Dzien dobry.
Ja już oficjalnie witam się z l4 od jutra.
Szyjka okej, ładnie się trzyma. Usg mi nie zrobił. Ale mam mieć na kolejnej wizycie. I tż zapowiedział że pójdzie ze mną. )

Potem Was doczytam, bo teraz jeszcze w pracy jestem..

Mogę prosić o wpisanie wizyty na 25.06???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz




Cytat:
Napisane przez Nicole03 Pokaż wiadomość
Hej witam sie w ten ukrop po wizycie. Mamy 30+1 i waga : 1700😱😱 w 3 tyg przybrał 800 gram i wagowo jest tydzien do przodu. Ja łącznie przybralam 5 kg i z moczu wyszlo bialko na granicy normy, jutro ide zrobić znowu badanie i zobaczymy co dalej nie wiem jak sie leczy bialkomocz. Boje sie ze kolejny klops rosnie 😰😰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Dziś dwie osoby zapytały się mnie za ile dni rodzę Jak dowiedziały się, że dopiero za 2,5 miesiąca to się mocno zdziwiły.. Brzuch mam jak na końcówce poprzedniej ciąży, skóra już na maksa rozciągnięta, mam wrażenie, że już bardziej się nie da i skońćzy się to rozstępami... Pępek mi wylazł całkiem na wierzch...
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 21:16   #2605
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;83847911]








Dziś dwie osoby zapytały się mnie za ile dni rodzę Jak dowiedziały się, że dopiero za 2,5 miesiąca to się mocno zdziwiły.. Brzuch mam jak na końcówce poprzedniej ciąży, skóra już na maksa rozciągnięta, mam wrażenie, że już bardziej się nie da i skońćzy się to rozstępami... Pępek mi wylazł całkiem na wierzch...[/QUOTE]
IMG_20180528_221207_029-1.jpg

Paczaj no jak sie do porodu wygląda w sierpniu będę brzuch na sznurku ciągnąć chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 22:04   #2606
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Będziesz rodzić naturalnie ? Niezły koksik


Dziewczyny, byłam nad rzeką z psem - woda jest ciepla jak w lato - nogi moczyłam , a uwierzcie mi , że miałam ochotę się rzucić do tej wody jak foka :d
wyobrazilam sobie ten skok do wody!!!


Nicole, ale koksik Ci tam rosnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 22:07   #2607
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Nicole03 Pokaż wiadomość
Trochę się boję , lekarz nic nie mówi dzisiaj robił usg blizny cos tam mamrotal nic konkretnego , wiem ze jest zwolennikiem sn i nie mam co liczyć na naciągane skierowanie. Generalnie to temat porodu odwlekam jak by mnie nie dotyczył A jak u Ciebie to wygląda?
Ja miałam wywoływany, ale skończyło się cięciem. Teraz póki co nie mam wskazań do kolejnego cięcia, ale lekarz mówi, że po terminie nie powinnam chodzić i czekać ani tym bardziej wywoływać, tylko zgłosić się na cc. Ja w sumie chciałabym spróbować ponownie sn, ale jeśli do tp. nic się nie wydarzy, to nie będę ryzykować i zgłoszę się na cięcie.
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 06:44   #2608
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Od rana mam chyba z 22 stopnie. To będzie hardcorowy dzień...

Ps. Zaczynam dziś 27 tc! Do porodu zostało 97 dni!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 06:51   #2609
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

U nas też kolejny dzień upałów... U mnie 29+2 i 75dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

A i poskarże się troszkę... Wiecie co, mieszkanie ze starszym człowiekiem jest cholernie trudne. Chodzi o mojego dziadka, lat 87. W pełni sprawny, ale tak złośliwy i uparty, że dramat. Mamy z nim więcej problemów jak z małym dzieckiem. Obie z mamą jesteśmy przez to bardziej nerwowe. To jest teść mojej mamy. Oczywiście reszta rodziny czyli jego synowie się nim nie interesują, szczególnie teraz jak ma zakaz picia alkoholu bo jest jakiś czas po udarze. Nawet nie wiecie jak 87letni człowiek potrafi imprezowac, głowa mocniejsza niż nie jeden młody chłop! Mamy wrażenie, ze czekaja tylko na jego śmierc, zeby w koncu podzielic majatek...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 06:55   #2610
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

U nas też dziś i jutro upały, wymiękam dziewczyny! Mam salon od zachodu, 4p., słońce świeci na balkonie od 13:00 do 20:30 !!!! Nie da rady nic zrobić, masakra


Nicole, brzuszek proporcjonalny do lokatora, ładna sukienka


Andzia , mieszkacie z nim? W tym wieku imprezuje ? Aż ciężko uwierzyć :P

Edytowane przez Aisza21
Czas edycji: 2018-05-29 o 07:00
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-23 21:03:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.