Mamy sierpniowe 2018 cz.III - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-30, 07:58   #2671
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Gosia - a może spróbuje dietą bardziej? Poczytaj, czego w jedzeniu unikać a co warto jeść,może czasem problemem jest właśnie to, że syntetyczne żelazo się nie wchłania a takie z właściwego odżywiania tak?

Panterko - a czemu zamiast przeszukiwać teściowej kompa nie spytasz, o jakim wózku dla Was myśli?

Andzia - ciesz się, że nie przybierasz. Mała na pewno rośnie Miłego dnia!

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Hej,
Dziewczyny zmierzyłam się wczoraj i mój brzuch w obwodzie ma 107 cm! Czytałam ,że powinien mieć ok. 100 cm w dniu porodu, a zaczynam dopiero 31 tydzień, jeszcze 10 tyg do porodu. Jak to możliwe? Dziecko nie jest wielkie, wody płodowe też były w normie na poprzedniej wizycie. W poprzedniej ciąży nie miałam takiego brzucha. Trochę się przeraziłam, ale nie wiem , może się nakręcam
Ja na poprzedniej wizycie miałam 30 tydzień ciąży i 104cm, gdzie w poprzedniej na tym etapie bodaj 96. Położna nic nie mówiła, tylko chwaliła, że ładnie rosnę Nie sądzę, żeby była jakaś norma, ile ma mieć brzuch do porodu. Spokojnie
Ja dziś się ważyłam i przybrałam 8,5kg, widać większość idzie w brzuch po prostu, może u Ciebie też tak jest?
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 08:05   #2672
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Może rzeczywiście panikuję , po prostu się spasłam to i brzuch urósł
Przytyłam ok. 10-12 kg , więc sporo i poszło mi niestety nie tylko w brzuch, ale też w biodra, piersi, pupę i uda. Widzę też po stopach i twarzy, że jestem już lekko opuchinęta.


Panterka, jestem ciekawa jak wygląda twój brzuszek na tym etapie ciaży skoro piszesz ,że nie urósł ani o centymetr. Jak ty to robisz? U mnie już ok 35 cm się zwiekszył w obwodzie.

Edytowane przez Aisza21
Czas edycji: 2018-05-30 o 08:07
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 08:14   #2673
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Zmierzyłam brzuch przed chwilą i u mnie jeszcze dziwniej.
Mam 98cm,a jestem pewna że jakiś czas temu było ponad 100,103 chyba. To możliwe??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 08:18   #2674
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

ACIDKA szukałam w tej historii strony z wzorami szkła do kuchni i przy okazji były strony olx z wózkami. Szczerze juz mi wszystko jedno jaki będzie taki będzie a się nie sprawdzi to się sprzeda i kupi samemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

AISHA miej całe życie BMI bliskie 40 hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 08:21   #2675
forester
Zadomowienie
 
Avatar forester
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Z lasu :)// Poznań
Wiadomości: 1 156
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Ja się wlaśnie z ciekawości zmierzyłam. Obwód na wysokości pępka mam 94 cm.

Udusze się dzisiaj tak jest gorąco. Ani leżeć ani siedzieć ani stać nie mogę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.11.2007 razem
23.06.2012 ślub
10.01.2014 Marysia
forester jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 08:30   #2676
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

To jednak mój największy Nie wiem jak ja dotrwam do porodu, to okropne.
U mnie też jest upał okropny, w mieszkaniu albo od wschodu mi słońce grzeje albo od zachodu.


Mam dziś chyba kiepski dzień
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 08:30   #2677
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
To jednak mój największy Nie wiem jak ja dotrwam do porodu, to okropne.
U mnie też jest upał okropny, w mieszkaniu albo od wschodu mi słońce grzeje albo od zachodu.


Mam dziś chyba kiepski dzień
Tule,ja wczoraj przeryczalam pół wieczoru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-30, 08:45   #2678
Melka92
Wtajemniczenie
 
Avatar Melka92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Czesc dziewczyny,
nie dam rady Was nadrobic
korzystamy z pieknej pogody w gdyni, jutro w nocy wracamy do uk.
Dzisiaj zaczynamy 30 tydzien. Chwale sie, ze prawie cala wyprawka gotowa, dzisiaj wozek ma przyjsc z fotelikiem. Zostalo mi do kupienia kilka rzeczy takich jak smoczek, ze dwie butelki, jakies skarpetki, czapeczka.

Mam nadzieje, ze u kazdej z Was wszystko w porzadku i obiecuje byc od piatku z Wami na bierzaco
__________________
Antoni
Melka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 08:46   #2679
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
Tule,ja wczoraj przeryczalam pół wieczoru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja przez ostatnie dni też jestem bliska płaczu...hormony chyba robią swoje.


A u Ciebie też taki ciążowy dół , czy coś się złego stało ?
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 08:49   #2680
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Mój obwód brzucha tydzień temu wynosił 104 cm.
Ogólnie przytyłam pewnie około 3-4 kg, ale przed zajściem w ciąże przytyłam chyba 6, zatem w moim odczuciu mam już 9 kg na plusie. Trzeba będzie zawalczyć po porodzie. Teraz na liczniku 71 kg...

Dziś mam wizytę u lekarza, a jutro około południa wyjeżdżamy na urlop. Finalnie padło na Włochy ( moje ukochane ). Planuję się obijać, chodzić po dobrych restauracjach i korzystać z odpoczynku ile wlezie

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Ja przez ostatnie dni też jestem bliska płaczu...hormony chyba robią swoje.


A u Ciebie też taki ciążowy dół , czy coś się złego stało ?
Aisza, ja miałam taki dół jakieś dwa tygodnie temu. Ryczałam kilka wieczorów z rzędu. Łączę się w bólu.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 08:54   #2681
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
ACIDKA szukałam w tej historii strony z wzorami szkła do kuchni i przy okazji były strony olx z wózkami. Szczerze juz mi wszystko jedno jaki będzie taki będzie a się nie sprawdzi to się sprzeda i kupi samemu
I przy okazji sobie przejrzałaś te strony, czyli jednak temat wózka Cię ciekawi Dziwne to dla mnie, bo jednak wybór wózka to ważna sprawa z punktu widzenia i mamy i niemowlaka - po co się męczyć z ciężkim/niewygodnym/źle amortyzowanym wózkiem, skoro można tego uniknąć... Ale już nie wnikam, bo chyba i tak nie zrozumiem

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Melka92 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,
nie dam rady Was nadrobic
korzystamy z pieknej pogody w gdyni, jutro w nocy wracamy do uk.
Dzisiaj zaczynamy 30 tydzien. Chwale sie, ze prawie cala wyprawka gotowa, dzisiaj wozek ma przyjsc z fotelikiem. Zostalo mi do kupienia kilka rzeczy takich jak smoczek, ze dwie butelki, jakies skarpetki, czapeczka.

Mam nadzieje, ze u kazdej z Was wszystko w porzadku i obiecuje byc od piatku z Wami na bierzaco
Pewnie, wdychaj sobie dobroczynny jod i odpoczywaj

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Mój obwód brzucha tydzień temu wynosił 104 cm.
Ogólnie przytyłam pewnie około 3-4 kg, ale przed zajściem w ciąże przytyłam chyba 6, zatem w moim odczuciu mam już 9 kg na plusie. Trzeba będzie zawalczyć po porodzie. Teraz na liczniku 71 kg...

Dziś mam wizytę u lekarza, a jutro około południa wyjeżdżamy na urlop. Finalnie padło na Włochy ( moje ukochane ). Planuję się obijać, chodzić po dobrych restauracjach i korzystać z odpoczynku ile wlezie
To idziemy prawie łeb w łeb - u mnie 8,5 kg do przodu (72,5) i jakieś 104 obwodu
Włochy - super! Odpoczywajcie na całego!
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-30, 08:56   #2682
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Ja mierzylam niedawno i niecałe 100cm było. yoona może wzdecie miałaś i wyszło więcej.?

Mąż w nocy przyjechał, rano zawiezlismy dzieci do przedszkola, potem byłam na pobraniu krwi. Zaraz musimy na jakies zakupy ciuchowe iść..

Ja w tamtych ciążach też byłam bardzo placzliwa, byle co doprowadzalo u mnie do płaczu. Terax dla odmiany płakałam w twj ciąży może ze dwa razy, za to jestem bardzo nerwowa, wszystko mnie wkurza, ciągle się wydzieram

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 09:07   #2683
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Hej ja już po pobraniu, w pon dopiero wizyta ale w pt lab nieczynny. Zrobiłam dodatkowo crp tak jakoś mnie naszło czy coś się nie dzieje.

Passionfruit ale Ci dobrze, zazdroszczę wakacji!

U mnie na wysokości pępka 94cm ale przed ciąża było jakieś 60pare chyba. Mnie tam ten obwód zupełnie nie rusza, mam +10kg, brzuch jak piłka i ledwo chodzę są większe i mniejsze brzuchy po prostu.


Nie wiem czy ktoś już wspominał ale od poniedzialku sporo ciuchów letnich dla niemowlaków i starszych dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 09:25   #2684
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Dzień dobry 30 tydzień i jak widać po załączonym obrazku mogę się ubiegać o palmę pierwszeństwa jeśli chodzi o obwód. Ale jakoś się tym nie przejmuję bo od zawsze miałam szeroki rozstaw bioder i teraz to w ogóle jest szaleństwo. Wagowo 7kg do przodu więc bardziej mnie to cieszy



U nas już jest 25 stopni, zapowiada się ciekawy dzień


Passionfriut udanego wypoczynku!



Wczoraj ogarnęliśmy się w końcu na sesję zdjęciową i fotografka wstawiła na swoją stronę dwa zdjęcia i ciekawy jestem reszty. Nawet mi nie przeszkadza ten słoniowy rozmiar
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180530_100125[1].jpg (59,9 KB, 70 załadowań)
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 09:27   #2685
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Ja przez ostatnie dni też jestem bliska płaczu...hormony chyba robią swoje.


A u Ciebie też taki ciążowy dół , czy coś się złego stało ?

Ciążowy dół...czuje się ostatnio tylko jak kucharka i sprzątaczka,w kółko tylkot o robie, nie czuje się kobietą, pisałam juz o tym, że TZ nie chce się kochać, ciagle o tym mysle i tak mi się zebrało...dodatkowo cięzko z nim rozmawiac, bo wszystko odbiera jako atak i jak mu o tym mówie to zawsze kończy się fochem i trzaśnięciem drzwiami.


I wyżale się jeszcze w innej sprawie, przed ciążą miałam trzy przyjaciólki, jedna w związku, ale bez dzieci, dwie sa singielkami już bardzo długo. No i od kiedy zaszlam w ciążę to się ode mnie odsunęły, mam wrażenie, że wszystkie przyjaxnie sie porozpadały, z dwiema już się nie widujemy, z jedną jeszcz tak, ale rzadko, prawie nie gadamy już.
Ja wiem, że teraz to będa inne światy, ale jest mi tak okropnie przykro.
A szczere mówiac mam już dość zagadywania, inicjowania, czuje się jak natręt.
I jestem pewna, że jak dziecko się urodzi, to przyjaźnie się skońćzą całkiem.
Przezywam to tez strasznie od wczoraj
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 09:37   #2686
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
Ciążowy dół...czuje się ostatnio tylko jak kucharka i sprzątaczka,w kółko tylkot o robie, nie czuje się kobietą, pisałam juz o tym, że TZ nie chce się kochać, ciagle o tym mysle i tak mi się zebrało...dodatkowo cięzko z nim rozmawiac, bo wszystko odbiera jako atak i jak mu o tym mówie to zawsze kończy się fochem i trzaśnięciem drzwiami.


I wyżale się jeszcze w innej sprawie, przed ciążą miałam trzy przyjaciólki, jedna w związku, ale bez dzieci, dwie sa singielkami już bardzo długo. No i od kiedy zaszlam w ciążę to się ode mnie odsunęły, mam wrażenie, że wszystkie przyjaxnie sie porozpadały, z dwiema już się nie widujemy, z jedną jeszcz tak, ale rzadko, prawie nie gadamy już.
Ja wiem, że teraz to będa inne światy, ale jest mi tak okropnie przykro.
A szczere mówiac mam już dość zagadywania, inicjowania, czuje się jak natręt.
I jestem pewna, że jak dziecko się urodzi, to przyjaźnie się skońćzą całkiem.
Przezywam to tez strasznie od wczoraj

Głowa do góry, przed nami chyba najcięższa część ciąży to i wszystko drażni i denerwuje. Spróbuj porozmawiać jeszcze z tż i powiedz że to jest dla ciebie ważna sfera, może to coś pomoże, podrzuć jakieś artykuły odnośnie seksu w ciąży bo pewnie jego niechęć wynika z tego że się boi a nie że go nie pociągasz


Co do przyjaciółek no to czasem takie sytuacje życiowe bardzo weryfikują znajomości. Może nie do końca ze złośliwości czy zazdrości ale jesteście na innym etapie życia. Jedno jest pewna jeśli masz się źle czuć, wiecznie prosić o spotkania a i tak być olewanym to nie warto ciągąć takich znajomości- wiem co mówię ( moja " przyjaciółka" nawet mi nie złożyła życzeń na urodziny które były niedawno także ten ). Ale za to zyskałam nową, fajną znajomość dzięki ciąży tam gdzie się jej w życiu bym nie spodziewała. Nie warto się załamywać i stresować bo maluch to czuje
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 09:39   #2687
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Hej!
U nas rano padał deszcz teraz jest całkiem przyjemnie, słońce za chmurami. Ale później mają być 33 stopnie i burze. Chyba wybiorę się na spacer, po truskawki


Passionfruit - udanego wypoczynku! uwielbiam Włochy!


Ja na wysokości pępka mam 96cm. Waga od 2 tygodni stoi na 68,7kg, czyli od początku ciąży przytyłam prawie 10kg.



Dziś po śniadaniu cukier 189 nie wiem co jest grane, pierwszy raz taki wysoki wynik odnotowałam. Zjadłam dwie małe kanapki z chleba żytniego z wędliną z kurczaka, sałatą, pomidorem, rzodkiewką i szczypiorkiem. Wcześniej też takie jadłam i było ok, ale teraz chleb i wędlinę kupiłam w innym sklepie i może czymś je nafaszerowali? Dodam, że wcale się tym nie najadłam zepsuł mi się humor
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 09:54   #2688
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
Głowa do góry, przed nami chyba najcięższa część ciąży to i wszystko drażni i denerwuje. Spróbuj porozmawiać jeszcze z tż i powiedz że to jest dla ciebie ważna sfera, może to coś pomoże, podrzuć jakieś artykuły odnośnie seksu w ciąży bo pewnie jego niechęć wynika z tego że się boi a nie że go nie pociągasz


Co do przyjaciółek no to czasem takie sytuacje życiowe bardzo weryfikują znajomości. Może nie do końca ze złośliwości czy zazdrości ale jesteście na innym etapie życia. Jedno jest pewna jeśli masz się źle czuć, wiecznie prosić o spotkania a i tak być olewanym to nie warto ciągąć takich znajomości- wiem co mówię ( moja " przyjaciółka" nawet mi nie złożyła życzeń na urodziny które były niedawno także ten ). Ale za to zyskałam nową, fajną znajomość dzięki ciąży tam gdzie się jej w życiu bym nie spodziewała. Nie warto się załamywać i stresować bo maluch to czuje

Z TŻ juz probowałam, na szkole rodzenia nawet było na ten temat, ze to wrecz wskazane, bo rozciaga krocze itp...ja mysle ze to nie strach, tylko po prostu brak ochoty, mam nadzieje, że brak ochoty ogolnie a nie ze mna


Wlasnie te przyjaznie bede musiala sobie odpuscic, ale wiecie, ja nawet nie mam wziac kogo na świadka na slubie, bo planowałam jedna z nich...nie mówiąc o wieczorze panieńskim.
Najfajnie byłoby poznac jakaś mame z dzieckiem, mam nadzieje, że może na jakieś spacerach z wózkiem, na placu zabaw itp uda sie znależc nowych znajomych....
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 09:57   #2689
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

ACIDKA w strony nie wchodziłam tylko jak szukalam tej ze szkłem w historii to po nazwach widać np. Facebook, poczta, bank, olx wózek 3w1 itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-30, 10:02   #2690
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Stella - śliczny brzuszek


Yoona - współczuję sytuacji w związku. Czasem trudno się dogadać z partnerem. Mój kiedyś potrafił mi wypominać, że nie chcę się z nim kochać kilka dni po poronieniu, nie dbam o jego potrzeby. Prawda jest taka, że obie strony muszą czuć się swobodnie i tego chcieć. My teraz w ogóle nie uprawiamy seksu, mimo że ochotę mam większą niż przed ciążą. Niby lekarz od dawna nic nie mówił, ale wolimy dmuchać na zimne.

A jeśli chodzi o koleżanki, to ja mam akurat większość takich, które mają już dzieci i wcześniej czułam się trochę od nich odizolowana. Spotykały się, wyjeżdżały razem z rodzinami, a nam nawet nikt nie proponował. Nie chcieliśmy się też narzucać, a oni pewnie myśleli, że na razie takie "rodzinne życie" nas nie interesuje. Dopiero jak zaszłam w ciążę to znajomi z dziećmi zaczęli się częściej odzywać.
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 10:10   #2691
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez limonka84 Pokaż wiadomość
Stella - śliczny brzuszek


Yoona - współczuję sytuacji w związku. Czasem trudno się dogadać z partnerem. Mój kiedyś potrafił mi wypominać, że nie chcę się z nim kochać kilka dni po poronieniu, nie dbam o jego potrzeby. Prawda jest taka, że obie strony muszą czuć się swobodnie i tego chcieć. My teraz w ogóle nie uprawiamy seksu, mimo że ochotę mam większą niż przed ciążą. Niby lekarz od dawna nic nie mówił, ale wolimy dmuchać na zimne.

A jeśli chodzi o koleżanki, to ja mam akurat większość takich, które mają już dzieci i wcześniej czułam się trochę od nich odizolowana. Spotykały się, wyjeżdżały razem z rodzinami, a nam nawet nikt nie proponował. Nie chcieliśmy się też narzucać, a oni pewnie myśleli, że na razie takie "rodzinne życie" nas nie interesuje. Dopiero jak zaszłam w ciążę to znajomi z dziećmi zaczęli się częściej odzywać.

U mnie u żadnej z nich się na ciaze nie zanosi przez wiele lat jeszcze jak na moje oko. Takie akurat towarzystwo singlowe, korporacje, kariery itp.
Podójnie mi przykro było, bo okazało się, że gdzies byli w poniedziałek (taka nasza mini paczka) a nam nawet nie zaproponowali...tak samo, TŻ pracuje z jedna z nich i z jeszcze jednym kumplem, to też poszli sobie na kawke w pracy posiedzieć a jemu nie zaproponowali, mimo, że siedzi obok...czuje się wlasnie taka wyizolowana i próbuje szukać winy w nas, ale mam wrażenie że my się nie zmieniliśmy, nie wiem:/
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 10:27   #2692
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

W ogóle polecam pieluszki muslinowe z Ali jako kocyki na lato,nie grzeją a na wiaterek w sam raz, właśnie zamówiłam dla małej bo mój 2,5 latek śpi do teraz w upały pod taką płaciłam 18zl,mam nadzieję że dojdzie bo są super przewiewne. 120x120cm -18278078939737259.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 10:29   #2693
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
W ogóle polecam pieluszki muslinowe z Ali jako kocyki na lato,nie grzeją a na wiaterek w sam raz, właśnie zamówiłam dla małej bo mój 2,5 latek śpi do teraz w upały pod taką płaciłam 18zl,mam nadzieję że dojdzie bo są super przewiewne. 120x120cm Załącznik 7550646

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A masz moze linka?
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 10:30   #2694
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
A masz moze linka?
Jasne 2017 Summer New Unisex Bear Baby Blanket Newborn Rayon Stretch Knit Wrap Hammock Swaddling Padding Nubble Wraps Bath Towel
http://s.aliexpress.com/jMV7N7ZF?fromSns=Copy to Clipboard

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 10:49   #2695
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Z ciekawości i sobie zmierzyłam brzuszek i 99cm


Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
W ogóle polecam pieluszki muslinowe z Ali jako kocyki na lato,nie grzeją a na wiaterek w sam raz, właśnie zamówiłam dla małej bo mój 2,5 latek śpi do teraz w upały pod taką płaciłam 18zl,mam nadzieję że dojdzie bo są super przewiewne. 120x120cm Załącznik 7550646

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też polecam, w tamtym roku kupowałam i teraz też zamówiłam, mam nadzieję, że dojdzie i posłuży jako otulacz dla maluszka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 10:53   #2696
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
Pewnie tak. Raczej nie ma reguły skoro mój od początku ma tyle samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jak ci nie urósł brzuch to nie możesz mieć pretensji do otaczającego Cię świata, że w kolejkach nie masz pierwszeństwa Plusy i minusy tycia w ciąży Ja się czuję jakbym połknęła piłkę lekarską, ale nikt nie ma.wątpliwości co do lokatora w środku

W ogóle zauważyłam, że kobieta w ciąży to jakiś ewenement w naszym kraju, bo często jak gdzieś idę to ludzie się patrzą jakby nigdy kobiety z brzuszkiem nie widzieli. Zdarzyło się nawet, że komentowali coś tam, ale raczej przyjaźnie "jaki ładny brzuszek" itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 11:20   #2697
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

A ja myślę, że rozmiar brzucha dużo zależy od ułożenia dziecka zmieniają pozycję, są poprzecznie, mają nóżki pod żebrami, z boku, na dole, są przodem, plecami... dużo od tych kombinacji zależy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 11:51   #2698
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Wiem tylko gdzie ma chwile stopy jak nimi machnie a tak jedynie na usg zobaczę kolejnym gdzie siedzi i jak siedzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 12:03   #2699
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
To jednak mój największy Nie wiem jak ja dotrwam do porodu, to okropne.
U mnie też jest upał okropny, w mieszkaniu albo od wschodu mi słońce grzeje albo od zachodu.


Mam dziś chyba kiepski dzień
Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
Z ciekawości i sobie zmierzyłam brzuszek i 99cm





Też polecam, w tamtym roku kupowałam i teraz też zamówiłam, mam nadzieję, że dojdzie i posłuży jako otulacz dla maluszka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spoko. Ja wygrywam ten wyścig.
105cm... i jeszcze mam pępek wklęsły
A na wadze 9.5-10 na plus ale kwestia tego co zjem dzień wczesniej, toalety, czasami wchodze po kąpieli z mokrymi włosami. To też swoje doda.

Dziś mnie naszło na chłodnik. Co jest dziwne bo zawsze wspominałam go jako straszne, fuj i ble. Tymczasem ciepły mi smakował. Zrobiłam wersję na jogurcie naturalnym. Choć najlepszy na zsiadłym mleku ale niee tym razem. Na sobotę będę robić na zsiadłym dla rodziców, a sobie na jogurcie.. Czekam aż się schłodzi i wołam teścia i męża bo koszą trawę w ten upał...

I młodemu zaraz szykuje basen. Jak wróci z przedszkola bedzie mial radoche.

Mamy dziś z mężem mini sesję ciążowa, pochwalę się efektami jak tylko dostaniemy zdjecia.
Ale najpierw do wieczora muszę wytrzymać. I nawet udalo mi się w lumpie kiece maxi kupić ciążową za całe 20 zł...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 12:18   #2700
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Hhehe mnie nie przebije nikt jakieś 130-140cm choć dawno dawno nie mierzyłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-23 21:03:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.