Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-23, 20:02   #601
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
taki właśnie miałam zamysł

zapraszam zapraszam! teraz turystów nie ma to i smoka da sie obejrzeć jedyna okazja! zobaczyć jak Kraków wygląda






no czyli sukces osiągnięty w całości klask i:
ja na zakupy takie większe raz w tygodniu do Lidla czy innego "kerfurta" a tak to z 1-2x w tygodniu na osiedle do warzywniaka po warzywa i owoce w sumie przed epidemią tak samo robiłam
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ooo, to korzystałysmy chyba z tego samego podziemia tyle, że u mnie działa w trybie dziennym.
Mój Grzesiu też obcięty, zadzwoniła teściowa i lamenty...
"Kto obcinał ? Brzydko, za krótko... i czy Misiek też obciety?
Nie??? Ufff... jak dobrze. Miskowi dobrze w dłuższych.":baba :
Synkowi włosy już do oczu nie wchodzą, Miskowi za to ładują się do uszu (do fryzjera się będzie wybierał).

Generalnie to stacjonarnie jeździmy tylko po żywność, chemię gospodarczą czy rzeczy pierwszej potrzeby (jak gwoździe i śrubki )
Raz w tygodniu na 6 piekarnia.
Raz w tygodniu na 6 Biedronka.
i okazjonalnie Społem, też na 6 (dobrą szynkę mają i warzywa)

a tak co potrzeba to z neta
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
AnulaQa jak zawsze w punkt. "sfiksowałyście" - coś w tym, cholerka, jest. No ale teraz jak, jak nawet s psami po lesie łaziłam na legalu. Raz odwiedził na nawet pan policjant w środku lasu, podjechał, popatrzył. Meseczki na ryjku (moim) były, psy na smyczy zapięte, to zawrócił i pojechał. Ot, tyle co inne go człowieka widziałam... Jak żyć?!

Do sklepu jedziemy raz na dwa tygodnie, zakupy dla 6 osób. Ostatnio pani na kasie nie wiedziała jak nam powiedzieć ile się nabilo, bo suma wyszła sześciocyfrowa...

Ale! Taki piękny dzień dzisiaj, że aż trzeba zminic plany i zamiast sprzątać łazienki może jednak pójdę do ogrodu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

mnie dzis zabiłą kwota w rosmanie 250 zeta po rabacie - 7 paczek pieluch wszystko wyjasnia

Ja zakupy zrobiłąm 2 kwietnia, potem raz byłam w osiedlowym i raz Tż w biedronce a dzis rosman i carfur ale to na szybko. I jutro biedronka i zakuoy dopiero po majowce,
Chleb pieke sama

Amyz, Irmina - ja tez nie dezynfekuje zakupow

a zdylematów pierwszego swiata mam czas do jutra zeby wziac działke rod po dutrzymanie
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-23, 20:07   #602
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Kolagen wg badań nie ma szans wpłynąć na warstwy podporowe i samą skórę. A szkoda...

Chyba nie do końca się zrozumiałyśmy, nie pytałam czy łykacie witaminy, tylko o apteczne produkty przeciwstarzeniowe (działające na ciało i umysł). Ja biorę Biosteron, ale może ktoś przetestował jeszcze coś innego, co jest skuteczne.
Masz racje zupelnie nie skojarzylam ze chodzi o tego typu specyfiki z tego co wpisalam to ten product jest zaliczany do lekow.

Dla mnie osobiscie suplementacja oznacza zazywanie suplementow czyli witamin, mineralow, wyciagow, mieszanek itd ale w dalszym ciagu produktow spozywczych chociaz w wiekszosci sprzedawanych wlasnie w aptekach. Moge sie mylic ale tak mi sie kojarzy slowo suplementacja . Jak ktos wie niech sie podzieli wiedza na ten temat please....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-24, 11:23   #603
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Kolagen wg badań nie ma szans wpłynąć na warstwy podporowe i samą skórę. A szkoda...

Szacun za dyscyplinę wewnętrzną .



Dokładnie, gleba jest w dużej mierze wyjałowiona i nie dostarcza takich ilości witamin i mikroelementów jak kiedyś zbadano.

Chyba nie do końca się zrozumiałyśmy, nie pytałam czy łykacie witaminy, tylko o apteczne produkty przeciwstarzeniowe (działające na ciało i umysł). Ja biorę Biosteron, ale może ktoś przetestował jeszcze coś innego, co jest skuteczne.
Faktycznie źle zrozumiałam, ale też nie pomogę, nie stosowałam nic podobnego

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
mnie dzis zabiłą kwota w rosmanie 250 zeta po rabacie - 7 paczek pieluch wszystko wyjasnia

Ja zakupy zrobiłąm 2 kwietnia, potem raz byłam w osiedlowym i raz Tż w biedronce a dzis rosman i carfur ale to na szybko. I jutro biedronka i zakuoy dopiero po majowce,
Chleb pieke sama

Amyz, Irmina - ja tez nie dezynfekuje zakupow

a zdylematów pierwszego swiata mam czas do jutra zeby wziac działke rod po dutrzymanie
Słyszałam, że w niektórych ROD są kontrole, czy działka jest odpowiednio utrzymana
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-24, 11:35   #604
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

ja tez nie dezynfekuje, zamawiam z ebayu z Hiszpanii i tez nie dezynfekuje.
Jestem zdrowa.
ja nie do konca wierze w suplementy.,a ni inne specyfiki bez recepty.. moze to wynika z mojego braku systematycznosci ale probowalam tez wielu i dzialanie zadne ( wiem ze zadne bo glownie byly to specyfiki majace pomoc w walce z choroba jelita).
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2020-04-24 o 11:37
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-24, 11:45   #605
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Moge sie mylic ale tak mi sie kojarzy slowo suplementacja . Jak ktos wie niech sie podzieli wiedza na ten temat please....
Ja tam nie wiem co to suplementacja, wiem jedynie, że nazwy języków piszemy z małej litery.


Swoją droga, tak przy okazji, brałam kiedyś Ha-Pantoten (albo Ha- Panteton) i to było rewelacyjne. Genetycznie mam słabe, łamliwe, rozdwajające się paznokcie i to naprawdę pomogło. I to tak konkretnie, a nie że efekt placebo. Także to polecić mogę. Włosy także odzyły.
Lubię też Vibovit. Jakoś tak mi się kojarzy z czasami mojego dzieciństwa i oczywiście, nie rozpuszczam, tylko sypię prosto do gęby.
No i to na serce, też dobre... to miemieckie z głogiem.

Choć najlepsze... zimne nóżki.

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja tez nie dezynfekuje, zamawiam z ebayu z Hiszpanii i tez nie dezynfekuje.
Jestem zdrowa.
ja nie do konca wierze w suplementy.,a ni inne specyfiki bez recepty.. moze to wynika z mojego braku systematycznosci ale probowalam tez wielu i dzialanie zadne ( wiem ze zadne bo glownie byly to specyfiki majace pomoc w walce z choroba jelita).

W naszym gospodarstwie domowym, dezynfekcja to raczej (choć nie tylko) kwestia spokoju umysłu głowy rodziny. Ja, jak to szyja, kręcę głową. Czasem stuknę palcem.
Z suplementacją to trochę jak z kremami wyszczuplającymi.
Niby nie działają, ale człowiek usilnie wciera, a jak już wetrze, to aż żal do lodówki zaglądać, bo tak ciężka praca miałaby iśc na marne? No way!

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Na głównej trąbią o Amolu!
Już wiem dlaczego Amyz taka kudłata.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-24, 13:25   #606
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Z takich rzeczy, których jak nie biore to czuje roznice: magnez, wit. b, probiotyk, wit. D.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-24, 13:26   #607
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

no magnez pomaga mi tez
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-24, 14:06   #608
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

W temacie suplementów itp. to dawno temu mama kupiła mi to https://www.google.com/search?q=vita...w=1366&bih=654 i naprawdę czułam różnicę w swoim samopoczuciu, przypomniałam sobie o nim i kupię ponownie niedługo na pewno .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-24, 14:21   #609
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja tez nie dezynfekuje, zamawiam z ebayu z Hiszpanii i tez nie dezynfekuje.
Jestem zdrowa.
ja nie do konca wierze w suplementy.,a ni inne specyfiki bez recepty.. moze to wynika z mojego braku systematycznosci ale probowalam tez wielu i dzialanie zadne ( wiem ze zadne bo glownie byly to specyfiki majace pomoc w walce z choroba jelita).
Na jelita też u mnie nic się nie sprawdziło, niektóre brałam systematycznie. Pomogła dieta, tylko gotowane (nic surowego) ponad miesiąc. Ciężko było wytrzymać, ale warto było. Ponad rok mam spokój.
Zakupów też nie dezynfekuje, ale wszystkie mają kwarantannę w przedsionku, listy i dokumenty też. , z wyjątkiem tych, które muszą szybko trafić do lodówki.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-24, 15:05   #610
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
W temacie suplementów itp. to dawno temu mama kupiła mi to https://www.google.com/search?q=vita...w=1366&bih=654 i naprawdę czułam różnicę w swoim samopoczuciu, przypomniałam sobie o nim i kupię ponownie niedługo na pewno .
A tak, moja mama też to kupuję jak sie słabiej czuje. Od wielu lat, więc na to już sprawdzone. Ja nie jestem w stanie tego pić, bo czuję się jakbym lizała żelazo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-24, 15:39   #611
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Na jelita też u mnie nic się nie sprawdziło, niektóre brałam systematycznie. Pomogła dieta, tylko gotowane (nic surowego) ponad miesiąc. Ciężko było wytrzymać, ale warto było. Ponad rok mam spokój.
Zakupów też nie dezynfekuje, ale wszystkie mają kwarantannę w przedsionku, listy i dokumenty też. , z wyjątkiem tych, które muszą szybko trafić do lodówki.
Ja mam nietolerancje laktozy o czym nie wiedzialam wiele lat. Po odstawieniu nabialu wszystko sie uspokoilo.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-24, 15:41   #612
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

niestety ja mam troche wiekszy problem jelitowy. Od 16 lat mam wrzodziejace zap jelita grubego.
ale dieta - sama dieta zdzialala cuda.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-24, 19:10   #613
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
o, to dobra wiadomość
dam znac jak przyjda
Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ja w tym modelu nie byłam w stanie chodzić - nie mogłam zgiąć kolan, a chodzę w butach na obcasie codziennie w pracy

Edit: sprzedziłam. Anastasia są super, nie mogę chodzić w Natalie
buty przyszły - są przepiękne, ale obcas jest tak wysoki, ze dosłownie nie moge w nich zrobic kroku zgłosiłam juz zwrot, ale i tak wyślę dopiero w poniedziałek najwcześniej... chyba, że powiecie mi jak mam w nich chodzić
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-24, 19:35   #614
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
buty przyszły - są przepiękne, ale obcas jest tak wysoki, ze dosłownie nie moge w nich zrobic kroku zgłosiłam juz zwrot, ale i tak wyślę dopiero w poniedziałek najwcześniej... chyba, że powiecie mi jak mam w nich chodzić
Zastanawiam. Sie czy musisz chodzic w tych butach jak sa piekne
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-24, 20:45   #615
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
niestety ja mam troche wiekszy problem jelitowy. Od 16 lat mam wrzodziejace zap jelita grubego.
ale dieta - sama dieta zdzialala cuda.
Wspolczuje.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
buty przyszły - są przepiękne, ale obcas jest tak wysoki, ze dosłownie nie moge w nich zrobic kroku zgłosiłam juz zwrot, ale i tak wyślę dopiero w poniedziałek najwcześniej... chyba, że powiecie mi jak mam w nich chodzić
Moim zdaniem nie da sie Przynajmniej ja juz dawno przestalam sie oszukiwac, ze bede chodzic w szpilkach.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-24, 21:18   #616
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Zastanawiam. Sie czy musisz chodzic w tych butach jak sa piekne
no nie, ale do krzesła też trzeba jakoś dojść
chyba, ze mówisz o opcji - mam i na nie patrze

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Wspolczuje.



Moim zdaniem nie da sie Przynajmniej ja juz dawno przestalam sie oszukiwac, ze bede chodzic w szpilkach.
wystarczyłoby do samochodu i z samochodu
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-24, 21:29   #617
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

W Douglasie przy zakupie serum ANR 50 ml drugie gratis

Btw, czy ktoś ma doświadczenia z cieniami Armani Eyes to kill? Kusi mnie kolor 04 i 05
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-24, 21:49   #618
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Faktycznie źle zrozumiałam, ale też nie pomogę, nie stosowałam nic podobnego



Słyszałam, że w niektórych ROD są kontrole, czy działka jest odpowiednio utrzymana
tak wiem tamtej nie wzielismy bo przy drodze i nie ogrodzona, wszystko na swoj koszt chociaz dzialka za darmo. Dzis ogladalismy taka za 2000-2500 tys - rachityczny plotek z drutu, rozwalajaca sie altana no sama nie wiem
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-24, 23:18   #619
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

W temacie dezynfekcji: bylam dzisiaj w Carrefourze, bo musialam zaniesc paczke do paczkomatu, wiec przy okazji wstapilam po pare rzeczy jakie nam brakowaly. Ludzie az sami sie prosza o wirusy... wlos mi sie na glowie jezyl jak widzialam jak maja zalozone maski, niejedna matka wlokla ze soba dzieci (ktore bez problemow moglyby same zostac w domach), nie zachowuja w ogole odstepow, ogladam cos na polce, a ktos mi chyba na plecy chcial wskakiwac... (ten odstep to nie pierwszy raz tak mialam ). Dotykaja wszystkiego, nie uzywaja zeli antybakteryjnych, nawet tych darmowych (nie wspominam juz o tym, ze ja zawsze jak wychodze to mam w jednej kieszeni zel, a w drugiej spray do dezynfekcji w mini wydaniu). Nie wiem czy ja juz mam paranoje, ale podejrzewam, ze rece pewnie tez juz przestali myc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-24, 23:33   #620
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
W temacie dezynfekcji: bylam dzisiaj w Carrefourze, bo musialam zaniesc paczke do paczkomatu, wiec przy okazji wstapilam po pare rzeczy jakie nam brakowaly. Ludzie az sami sie prosza o wirusy... wlos mi sie na glowie jezyl jak widzialam jak maja zalozone maski, niejedna matka wlokla ze soba dzieci (ktore bez problemow moglyby same zostac w domach), nie zachowuja w ogole odstepow, ogladam cos na polce, a ktos mi chyba na plecy chcial wskakiwac... (ten odstep to nie pierwszy raz tak mialam ). Dotykaja wszystkiego, nie uzywaja zeli antybakteryjnych, nawet tych darmowych (nie wspominam juz o tym, ze ja zawsze jak wychodze to mam w jednej kieszeni zel, a w drugiej spray do dezynfekcji w mini wydaniu). Nie wiem czy ja juz mam paranoje, ale podejrzewam, ze rece pewnie tez juz przestali myc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja uwazam ze nie nalezy popadac w pranoje wirusowa. Wirusy byly i beda. Bardziej chodzi o to zeby zachowqc rozsadek! Nie kichac ani prychac. Ale czy odleglosc, ma jakies wieksze znaczenie? Chyba ze ktos chory to ok. Ale mysle ze przeziebiony czy z podejrzeniem korononto raczej w chalupie siedzi niz chadza po sklepach. Nie uwazam rowniez za pozytywne uzywanie coagle zeli antubakteryknych - niszczych swoja flkore ktora tez ma znaczenie ochronne.
Moze nie mam racje ale wyobrazacie sobie trwac w tym ok 1,5 roku?
Przeciez niedllugo wszyscy zaczna wracac do rzeczywistosci.
Jestem za maskami w miejscach publicznych, ale ciagla dezynfelcja odpada. Wystarczy zwykle mycie. Trzeba dbac o swoja naturalna odpornoac.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 04:26   #621
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Hejo Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta?

Jak żyjecie? Pewnie tak jak wszyscy. U mnie w miarę okej. Od połowy marca pracuję z domu, ale od czasu do czasu mam dyżury w firmie. To mnie nie stresuje, czuję się w miarę komfortowo. Ale mam problem z zakupami, główka zaczyna mi wtedy pracować. Tym bardziej, że niestety, to jak zachowują się niektórzy ludzie w sklepach spożywczych przyprawia mnie o mdłości. Plus dodatni jest taki, że tyłek zamiast rosnąć (tak jak podobno u większości osób na "kwarantannie") maleje .

Prawdę mówiąc to czasem myślę, że wolałabym tę chorobę przejść i mieć to z głowy (pod warunkiem oczywiście, że nabywa się odporność, co podobno wcale nie jest przesądzone). Martwi mnie inna rzecz - chciałabym mieć kontakt z osobą, która znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka (ze względu i na wiek i na stan zdrowia). Od końca marca, ze względu na bezpieczeństwo nie mamy ze sobą kontaktu bezpośredniego, ale nie wyobrażam sobie, żeby tę izolację od siebie utrzymywać przez rok, czy dwa.

Zakupowo jestem aniołem. No może prawie . Z kosmetysi kupuję wyłącznie mydła i żele antybakteryjne . Ale za to przed pandemią poszalało mi się aż nadto . Sukienki i szpilki też jakieś wpadają, ale raczej skromnie.

Polecicie coś kryminalnego z netflixa?

W zamian za to polecam botox i lifting rzęs (robiłam na początku marca). Moje rzęsy są długie i dość gęste, ale niestety proste. Efekt był piorunujący
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 07:45   #622
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

N

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 09:12   #623
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
tak wiem tamtej nie wzielismy bo przy drodze i nie ogrodzona, wszystko na swoj koszt chociaz dzialka za darmo. Dzis ogladalismy taka za 2000-2500 tys - rachityczny plotek z drutu, rozwalajaca sie altana no sama nie wiem
Najważniejsi są sąsiedzi Działki są przeważnie nie duże. wszystko widać i słychać Ważne też jest nasłonecznienie za dobry wybór.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja uwazam ze nie nalezy popadac w pranoje wirusowa. Wirusy byly i beda. Bardziej chodzi o to zeby zachowqc rozsadek! Nie kichac ani prychac. Ale czy odleglosc, ma jakies wieksze znaczenie? Chyba ze ktos chory to ok. Ale mysle ze przeziebiony czy z podejrzeniem korononto raczej w chalupie siedzi niz chadza po sklepach. Nie uwazam rowniez za pozytywne uzywanie coagle zeli antubakteryknych - niszczych swoja flkore ktora tez ma znaczenie ochronne.
Moze nie mam racje ale wyobrazacie sobie trwac w tym ok 1,5 roku?
Przeciez niedllugo wszyscy zaczna wracac do rzeczywistosci.
Jestem za maskami w miejscach publicznych, ale ciagla dezynfelcja odpada. Wystarczy zwykle mycie. Trzeba dbac o swoja naturalna odpornoac.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Współczuję problemów ze zdrowiem.
Ja mam podobny stosunek do żeli antybakteryjnych, po przeczytaniu instrukcji dla klientów na targu myślę, że po dwóch latach stosowania tych zasad wszyscy będą mieli alergię
W rozsądek niektórych ludzi nie wierzę. Podejrzewam że Ci, którzy w sklepach nie utrzymują dystansu, w innych miejscach też nie przestrzegają żadnych zasad i nie ograniczają kontaktów.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 09:25   #624
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

dziewczyny mam problem domowy.. na pewno sie znacie
Kupilam pralko-suszarke Samsunga ale nie ma filtra klaczkow, po kazdym praniu mam multum kłaczorow i paprochow na bluzkach, znacie sposob jak tego uniknac??

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Najważniejsi są sąsiedzi Działki są przeważnie nie duże. wszystko widać i słychać Ważne też jest nasłonecznienie za dobry wybór.



Współczuję problemów ze zdrowiem.
Ja mam podobny stosunek do żeli antybakteryjnych, po przeczytaniu instrukcji dla klientów na targu myślę, że po dwóch latach stosowania tych zasad wszyscy będą mieli alergię
W rozsądek niektórych ludzi nie wierzę. Podejrzewam że Ci, którzy w sklepach nie utrzymują dystansu, w innych miejscach też nie przestrzegają żadnych zasad i nie ograniczają kontaktów.
masz racje zapewne. a szczegolnie widac to u naszych rządzących.Oczywisie ze nie kazdy bedzie sie trzymal zasad, ale mam nadzieje ze jedn ak wieksza grupa tak
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 10:23   #625
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dziewczyny mam problem domowy.. na pewno sie znacie
Kupilam pralko-suszarke Samsunga ale nie ma filtra klaczkow, po kazdym praniu mam multum kłaczorow i paprochow na bluzkach, znacie sposob jak tego uniknac??

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------


masz racje zapewne. a szczegolnie widac to u naszych rządzących.Oczywisie ze nie kazdy bedzie sie trzymal zasad, ale mam nadzieje ze jedn ak wieksza grupa tak
Dobry przykład Po rozmowie z jedną osobą (utrzymuje wszystkie kontakty jak przed epidemią), która chciała się spotkać służbowo to BTW załatwienie sprawy nie wymagało kontaktu. Po odmowie spotkania, ze zdziwieniem zapytała, czy nie mam żelu antybakteryjnego

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Hejo Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta?

Jak żyjecie? Pewnie tak jak wszyscy. U mnie w miarę okej. Od połowy marca pracuję z domu, ale od czasu do czasu mam dyżury w firmie. To mnie nie stresuje, czuję się w miarę komfortowo. Ale mam problem z zakupami, główka zaczyna mi wtedy pracować. Tym bardziej, że niestety, to jak zachowują się niektórzy ludzie w sklepach spożywczych przyprawia mnie o mdłości. Plus dodatni jest taki, że tyłek zamiast rosnąć (tak jak podobno u większości osób na "kwarantannie") maleje .

Prawdę mówiąc to czasem myślę, że wolałabym tę chorobę przejść i mieć to z głowy (pod warunkiem oczywiście, że nabywa się odporność, co podobno wcale nie jest przesądzone). Martwi mnie inna rzecz - chciałabym mieć kontakt z osobą, która znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka (ze względu i na wiek i na stan zdrowia). Od końca marca, ze względu na bezpieczeństwo nie mamy ze sobą kontaktu bezpośredniego, ale nie wyobrażam sobie, żeby tę izolację od siebie utrzymywać przez rok, czy dwa.

Zakupowo jestem aniołem. No może prawie . Z kosmetysi kupuję wyłącznie mydła i żele antybakteryjne . Ale za to przed pandemią poszalało mi się aż nadto . Sukienki i szpilki też jakieś wpadają, ale raczej skromnie.

Polecicie coś kryminalnego z netflixa?

W zamian za to polecam botox i lifting rzęs (robiłam na początku marca). Moje rzęsy są długie i dość gęste, ale niestety proste. Efekt był piorunujący

Zazdroszczę Ja nawet u fryzjera nie byłam na czas Co do kontaktów z grupą podwyższonego ryzyka, to w bardzo ograniczonym zakresie, ale zaczynamy się kontaktować, choćby dlatego, że potrzebna jest pomoc (na przykład przewiezienie na działki na lato).
Ja do sklepu spożywczego nie chodzę, TŻ ma teraz więcej czasu, ale .... efekt podobny Stoją ciągle kolejki nie mogę wpaść do sklepu i obiektywnie ocenić, co teraz można kupić, z dobrych owoców udało mu się kupić w zeszłym tygodniu dwie pomarańcze

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2020-04-25 o 10:24
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 12:50   #626
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
no nie, ale do krzesła też trzeba jakoś dojść
chyba, ze mówisz o opcji - mam i na nie patrze



wystarczyłoby do samochodu i z samochodu
Ja juz nawet tych pod biurko sie pozbylam

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
W Douglasie przy zakupie serum ANR 50 ml drugie gratis

Btw, czy ktoś ma doświadczenia z cieniami Armani Eyes to kill? Kusi mnie kolor 04 i 05
Mam 02. To jest raczej toper, czyli sam nie ma wyraźnego koloru tylko polysk, ale nalozony na inne cienie wyglada bosko. Zwlaszcza na kremowe
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 12:53   #627
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
W Douglasie przy zakupie serum ANR 50 ml drugie gratis

Btw, czy ktoś ma doświadczenia z cieniami Armani Eyes to kill? Kusi mnie kolor 04 i 05
Łączy się z kodem na 20%, wychodzi 360 zł za dwa.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 14:08   #628
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
W Douglasie przy zakupie serum ANR 50 ml drugie gratis

Btw, czy ktoś ma doświadczenia z cieniami Armani Eyes to kill? Kusi mnie kolor 04 i 05

Dziękuje za cynk kupiłam z promocja -23%




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Oktawiaaa przytulam mocno. Przykro mi 🥺


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 14:10   #629
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Łączy się z kodem na 20%, wychodzi 360 zł za dwa.
Przez Ciebie kupiłam
W aplikacji wchodzi 23% to nie mogłam przegapić okazji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2020-04-25 o 15.09.19.jpg (81,2 KB, 72 załadowań)
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-25, 14:20   #630
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dziewczyny mam problem domowy.. na pewno sie znacie
Kupilam pralko-suszarke Samsunga ale nie ma filtra klaczkow, po kazdym praniu mam multum kłaczorow i paprochow na bluzkach, znacie sposob jak tego uniknac??[COLOR="Silver"]


Ponoć* (wyczytane onegdaj na jakims portalu)
pomaga włożenie do pralki razem z praniem husteczki myjącej -
takiej babydream albo niveababy czy jak tam zwał.

*info osobiście nie zweryfikowane
__________________







Edytowane przez BigMama
Czas edycji: 2020-04-25 o 14:21
BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.