Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-03-22, 15:17   #4261
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Jestem ju¿ po farbowaniu-kolor ostry,ale ³adny.M±¿ wo³a na mnie teraz"lisiczka"
A zdjêcie mo¿na prosiæ?
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-22, 16:26   #4262
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
A ja wczoraj w koñcu siê prze³ama³am i u¿y³am szamponetki Joanny "P³omienny rudy". D³ugo le¿a³a, bo to zdjêcie modelki wydawa³o mi siê zbyt czerwone i ciemne, a tu proszê mi³a niespodzianka. Ju¿ po na³o¿eniu by³o widaæ, ze rudy wyjdzie jasny i intensywny i tak te¿ by³o. Byæ mo¿e nawet nastêpnym razem kupiê tylko Joannê, a Deliê póki co odstawiê.
A ja u¿ywa³am tylko joanny i teraz muszê gdzie¶ dostaæ deliê i wypróbowaæ
Cytat:
Napisane przez Martolek Poka¿ wiadomo¶æ
A zdjêcie mo¿na prosiæ?
No w³a¶nie nie dam,bo aparatu nie mam teraz
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-22, 18:10   #4263
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Moni@, ja ci±gle trzymam siê teorii, ¿e jeszcze kilka farbowañ i kolor bêdzie siê u Ciebie lepiej utrzymywa³ Szkoda tylko, ¿e teraz tak niefortunnie siê z t± farb± pouk³ada³o.

Julianna, Kathy, ja te¿ w³a¶nie mia³am duuu¿e opory zanim spróbowa³am tej nowej szamponetki (fakt, by³ jaki¶ czas temu "bum" na ni± i wszystkie jej namiêtnie szuka³y w sklepach ;p), ale jestem zadowolona

Zrobi³am dzisiaj rano kilka zdjêæ po tej Joannie P³omienny rudy. Zdjêcia by³y robione w s³oñcu przy oknie, bez u¿ycia lampy. Jestem po dwóch myciach odk±d na³o¿y³am szamponetkê, a od ostatniego farowania Majirel mija ju¿ 5 tygodni.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (57,6 KB, 54 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (45,2 KB, 60 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (50,9 KB, 30 za³adowañ)
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-22, 18:13   #4264
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 2 528
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy, czy to od¿ywka do rudych z ce-ce ma silikony, albo jakie¶ inne "z³e" rzeczy? nigdzie nie mogê znale¼æ sk³adu
__________________
Dbam o w³osy! :}


MOJA PIELÊGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-22, 19:13   #4265
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Nolley Poka¿ wiadomo¶æ
kathy, czy to od¿ywka do rudych z ce-ce ma silikony, albo jakie¶ inne "z³e" rzeczy? nigdzie nie mogê znale¼æ sk³adu
silikonów nie widzê za to s±: polyqatrenium-7, polyquatrenium-32 i Parafina. (ja akurat dobrze tolerujê w.w sk³adniki)

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
Moni@, ja ci±gle trzymam siê teorii, ¿e jeszcze kilka farbowañ i kolor bêdzie siê u Ciebie lepiej utrzymywa³ Szkoda tylko, ¿e teraz tak niefortunnie siê z t± farb± pouk³ada³o.

Julianna, Kathy, ja te¿ w³a¶nie mia³am duuu¿e opory zanim spróbowa³am tej nowej szamponetki (fakt, by³ jaki¶ czas temu "bum" na ni± i wszystkie jej namiêtnie szuka³y w sklepach ;p), ale jestem zadowolona

Zrobi³am dzisiaj rano kilka zdjêæ po tej Joannie P³omienny rudy. Zdjêcia by³y robione w s³oñcu przy oknie, bez u¿ycia lampy. Jestem po dwóch myciach odk±d na³o¿y³am szamponetkê, a od ostatniego farowania Majirel mija ju¿ 5 tygodni.
¶liczny - brawoza 5 tygodni bez farbki

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ma³olata Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie

ja wlasnie jestem jakies 2 tygodine od farbowania mieszanka vitalytis 7,44+8,44+6% i musze przyznac ze kolor wyszedl cudowny i taki jak chcialam ale...
...no wlasnie jest jedno ale: poniewaz moje koncowki pamietaja jeszcze czasu blondu sa mocno wyplowiale i slabo lapia farba przez co kolor jest nierowny. Dlatego przed kolejnym farbowaniem chce przeprowadzic prepigmentacje. I tu pojawia sie gro pytan:
1)czym najlepiej zapigmentowac wlosy: art joy color, art color mousse czy moze farba zmieszana z ciepla woda?
2) czy mieszanke prepigmentujaca nakladamy na cale wlosy czy tylko na te czesci ktore slabo lapia kolor?

Bardzo prosze o rozwianie tych moich watpliwosci bo chce sie cieszyc rownomiernym rudym kolorkiem
Najpopularniejsza metoda to:farba+woda (w przypadku Vitalitys ch³odna) - ja osobi¶cie stosowa³am t± metodê ale Vitalitys radzi art joy color lub mousse - na twoim miejscu wypróbowa³a bym joy color. Na te czê¶ci które s³abo ³api± kolor.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Heh Siskath ja nie nastawiam sie na jasniejszy tylko ja mam ciegle ciemne wlosy farba sie wyp³uka³a odrosty mam jak wyp³owia³y ryzy lis a konce jakby rude ciagle nawet ³adne
Dlatego chcia³am teraz dac 8,44 a nast farbowanie juz 7,44
(b±d¼ 8,44 i 7,44 pó³ na pó³) jak radzi³a Kathy kiedys

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------



Kathy a gdzie Revlona mozna kupic? ja mia³a³am w³asnie farbowane Revlonem ale nie wiem gdzie mozna kupic ta farbe
hmm...trzeba szukaæ w hurtowni, ewentualnie przez przedstawicieli, w internecie jeszcze nie spotka³am.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-22, 19:44   #4266
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie nie dam,bo aparatu nie mam teraz
Ok, to poczekamy na aparat
Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
a od ostatniego farowania Majirel mija ju¿ 5 tygodni.
Piêkny kolor!
I wcale nie widaæ, ¿e to ju¿ 5 tygodni!


A to moje k³aki, tycjan na pó³ ze specjalnym miedzianym blondem (Agusiaki )- znowu jako¶ ciemno mi wysz³y
Albo nie umiem proporcji mieszaæ, albo moje w³osy s± jakie¶ dziwne
A ¿adne zdjêcie nie ukazuje tak do koñca jaki kolor wyszed³
Chyba nie muszê dodawaæ, ¿e spodziewa³am siê czego¶ innego? ale i tak jest lepiej ni¿ za pierwszym razem.
Na ostatnim zdj w³osy wytrzepane przez wiatr
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1070944x.jpg (92,9 KB, 44 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1070946x.jpg (105,9 KB, 50 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1080229.jpg (136,7 KB, 78 za³adowañ)
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-22, 20:24   #4267
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
Moni@, ja ci±gle trzymam siê teorii, ¿e jeszcze kilka farbowañ i kolor bêdzie siê u Ciebie lepiej utrzymywa³ Szkoda tylko, ¿e teraz tak niefortunnie siê z t± farb± pouk³ada³o.
No tak niefortunnie ze dzi¶ pojecha³am do Opola i kupi³am Lechera 8RTP - jasny blond miedziany intensywny. Nie by³o wyj¶cia, moja siostra robi t± farb± jakis karmelowy blond i jest zadowolona z jako¶ci w³osów, trzymania sie farby wiec wziê³am z tej serii. Hurtownia zaopatrzona rewelacyjnie ceny tez dobre....dam zdjêcia jutro bêdê farbowa³a..

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobi³am dzisiaj rano kilka zdjêæ po tej Joannie P³omienny rudy. Zdjêcia by³y robione w s³oñcu przy oknie, bez u¿ycia lampy. Jestem po dwóch myciach odk±d na³o¿y³am szamponetkê, a od ostatniego farowania Majirel mija ju¿ 5 tygodni.
Bardzo ³adny kolor moim zdaniem ³adniejszy kolor niz tej Delii , dla mnie bo oczywiscie sa gusta i gu¶ciki Ale mi w³asnie bardzo sie podoba, bo mi po Delii wysz³y bardziej w czerwien a u Ciebie sa czysto miedziane, piêkne..

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
hmm...trzeba szukaæ w hurtowni, ewentualnie przez przedstawicieli, w internecie jeszcze nie spotka³am.
W necie znalaz³am cos takiego:

www.fryzjer-sklep.pl/
www.styler.com.pl
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 20:39   #4268
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

siskath teraz tak patrze na te zdjecia, jaki masz swoj kolor naturalny?/ bo zero odrostow po taaakim czasie to niezl efekt


moni@ uzywalam tej farby, ale mi ona zjezdzala mega szybko; moze dla Twoich wlosow bedzie lepsza. nie kusilo Cie dokupic jeszcze mixa?? lecher ma naturalne kolory, ale troche zgaszone na palecie..
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2011-03-22 o 20:40
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-22, 20:43   #4269
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ

moni@ uzywalam tej farby, ale mi ona zjezdzala mega szybko; moze dla Twoich wlosow bedzie lepsza. nie kusilo Cie dokupic jeszcze mixa?? lecher ma naturalne kolory, ale troche zgaszone na palecie..
Nie wiem co to jest mix , na palecie mi wygl±da³ bardzo ³adny intensywny..

A jak zjedzie to niech zjezdza byle sie 2 tyg utrzyma³ bo wyjezdzam..

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-03-22 o 20:45
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-22, 20:55   #4270
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
A jak zjedzie to niech zjezdza byle sie 2 tyg utrzyma³ bo wyjezdzam..
no wlasnie mi sie te dwa tygodnie trzymal. ale na tyle na pewno wytrzyma. j zadowolajacy mnie kolor z lechera uzyskalam po zmieszaniu 5 farb w tym 8rtp, 7rp, pomaranczowego mixa, rozjasniajcego czegos tam w kolorze pomaranczowym i cos tam jeszcze(nie mam juz numerow). poza tym koncowki byly zbyt ciemne dla mnie
ale Twoje wlosy moga ja polubic, w koncu kazda ma inne na glowie, a najwazniejsze zeby nie jechac ze splukanymi wlosami bo to doluje
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-22, 21:07   #4271
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
poza tym koncowki byly zbyt ciemne dla mnie
Myslisz Julianna ze na poziomie 8 co kupi³am moge miec ciemniejsze konce, niz mia³am po 7,44 ?
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 21:20   #4272
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny, muszê przyznaæ, ¿e jestem z siebie dumna, ¿e wytrzyma³am d³u¿ej ni¿ miesi±c Zobaczê jak kolor bêdzie prezentowa³ siê za kilka dni, w ka¿dym razie mam w planach pi±tkowe farbowanie.

Julianna, mam raczej jasny blond (teraz ciê¿ko powiedzieæ, podejrzewam, ¿e trochê ¶ciemnia³), odrosty s±, ale ¿e w³osy s± jasne to szamponetki bez problemu pokrywaj± je na jaki¶ tydzieñ, wiêc na zdjêciach prawie ich nie widaæ.

Moni@, znalaz³am paletê Lechera na jakiej¶ aukcji na Allegro i ten kolor prezentuje siê tam naprawdê dobrze. Jestem ciekawa, co wyjdzie

Martolek, chcia³aby¶ bardziej intensywny?
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-22, 21:41   #4273
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
Martolek, chcia³aby¶ bardziej intensywny?
Chcia³abym co¶ ja¶niejszego i id±cego bardziej w marchewkê ni¿ w mied¼
Powoli sobie eksperymentujê podoba mi siê np Twój kolor i Kathy, ale trochê siê jeszcze bojê z tym eksperymentowaniem, wiêc my¶lê, ¿e powoli powoli dojdê do czego¶ podobnego
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-22, 21:43   #4274
elmaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy ja polecam nail tek njpierw extra potem II, naprawde u mnie zdzialal cuda, chociaz niestety nie od razu

elmaa teraz zauwazylam, ja bym maksymalnie usunela ten kolor olejami , szamponami przeciwlupiezowmi. potem powinno chwycic srednio ciemnym brazem. inna sprawa, ze podczas stopniowego rozjasniania moga sie pojawiac dziwniejsze kolory,ale fryzjerka powinna dac rade. na pewno sie da rozjasnic czekoladowy kolor, zwlaszcza stopniowo. sprobuj jeszcze wejsc na watek dla brazowowlosych
dziêkuje bardzo, zastosuje sie do twoich rad, mam nadzieje ¿e obêdzie siê bez dekoloryzacji
elmaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-22, 22:10   #4275
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

elmaa jak ktos sie zna to na wlosach mozna zrobic niemal wszytsko, wiec spokojnie. grunt to pozbyc sie malo inwazyjnie tego dziwnego koloru. a oleje to dwa w jednym, dobrze dzialaja na wlosy i koloru sie pozbywaja pisz za kilka dni co sie dzieje

moni@ moje wlosy nie polubily sie z lecherem, spodnie warstwy ( mam mocno cieniowane wlosy) byly coraz ciemniejsze , a gora wciaz sie zmywala. mysle, ze bedziesz zadowolona z naturalnosci lechera. nie liczylabym tylko na idealnie rowny kolor, ale tak jak pisalam to, ze moje wlosy go nie polubily to jedno, a Twoje cos innego
poziom 8 moze Ci zejsc szybko do zlotego blondu, ale mysle, ze po jednym zastosowaniu nie bedzie widocznej roznicy
ja przestalalm go uzywac bo za kazdym razem poglebial kontrast ciemne-jasne , ale schodzilam wtedy z artego wiec tez nie wiadomo jak to bedzie z Twoimi
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-23, 07:42   #4276
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
ja przestalalm go uzywac bo za kazdym razem poglebial kontrast ciemne-jasne , ale schodzilam wtedy z artego wiec tez nie wiadomo jak to bedzie z Twoimi
W³±snie nie wiem jak farbowac czy odrost a potem reszta? Czy od razu po ca³o¶ci..
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-23, 20:04   #4277
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Nolley Poka¿ wiadomo¶æ
kathy, czy to od¿ywka do rudych z ce-ce ma silikony, albo jakie¶ inne "z³e" rzeczy? nigdzie nie mogê znale¼æ sk³adu
Ale silikony to nie zuo , przynajmniej nie dla mnie
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-23, 21:20   #4278
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 2 528
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
Ale silikony to nie zuo , przynajmniej nie dla mnie
dla mnie tak... po wielu do¶wiadczeniach w koñcu dowiedzia³am siê, ¿e moje w³osy nie lubi± silikonów
__________________
Dbam o w³osy! :}


MOJA PIELÊGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-23, 22:43   #4279
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

moni@ ja bym dala od razu na calosc

nolley mam to samo
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 09:09   #4280
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Nolley Poka¿ wiadomo¶æ
dla mnie tak... po wielu do¶wiadczeniach w koñcu dowiedzia³am siê, ¿e moje w³osy nie lubi± silikonów
Hmm, mo¿e zalezy jakie silikony, ja np serii garnier Fructis nie znoszê i oblepia mi w³osy gdy stosowana d³u¿ej ni¿ tydzieñ... Ale np jedwab Farouk w kazdej formie uwielbiam, a ma silikony, o czym dopiero niedawno siê dowiedzia³am...
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-24, 13:08   #4281
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

W³osy zafarbowane.

No wiec tak:
1) farba pokry³a ³adnie odrosty,

2) kolor na poziomie 8 z lechera jest duzo jasniejszy od tego 7,44 z Revlona co mia³am, faktycznie typowy jasny blond miedziany, dobrze ze mia³am w nazwie intensywny to widac t± rudo¶æ, ale ciesze sie bo mi nie przyciemni³ konców a na tym mi zaleza³o..

3) jedyny minus ca³ego tego farbowania to potwornie szczypa³a mnie ta farba w g³owe masakrycznie, nawet przy drogerynjych badziewiach nigdy nie piek³o tak jak teraz

4) zdj przesle jak synek wstanie, nie chce sie teraz t³uc w pokoju z tym aparatem...

Znalaz³am hurtownie Revlona, jade w piatek do Wa³brzycha na d³uzej to rozgl±dne sie jakie ceny maj±...moze od razu zakupie na zapas - jakos polubi³am tê farbe od pierwszego uzycia...

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-03-24 o 13:09
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:55   #4282
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

To czekamy niecierpliwie na zdjêcia
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-24, 16:59   #4283
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 2 528
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm, mo¿e zalezy jakie silikony, ja np serii garnier Fructis nie znoszê i oblepia mi w³osy gdy stosowana d³u¿ej ni¿ tydzieñ... Ale np jedwab Farouk w kazdej formie uwielbiam, a ma silikony, o czym dopiero niedawno siê dowiedzia³am...
O, np. nie lubiê dimethicone wysoko w sk³adzie, nie mówi±c ju¿ o silikonach z koñcówk± -siloxane. Po nich moje w³osy s± mega oblepione, maj± brzydki pomys³ i s± szorstkie...Amethicone lubiê, ale nie ma go w wielu odzywkach
__________________
Dbam o w³osy! :}


MOJA PIELÊGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-24, 18:43   #4284
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Ja natomiast staram siê unikac tych ciê¿ko zmywalnych:
- simethicone
- trimethicone
- trimethylsilylamodimethic one
- trimethylsiloxysilicates
chocia¿ zaznaczony na niebiesko moich w³osów nie obkleja, mam go w jednej z od¿ywek na ok. 5 miejscu w sk³adzie.

Moni@ - czekam na fotê, mam nadziejê ¿e dzisiaj
2 najgorsze obklejacze jakie spotka³am to RB fluid do loków i Orofluido - tzw serum na koñcówki.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-25, 11:10   #4285
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 9 451
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobi³am dzisiaj rano kilka zdjêæ po tej Joannie P³omienny rudy. Zdjêcia by³y robione w s³oñcu przy oknie, bez u¿ycia lampy. Jestem po dwóch myciach odk±d na³o¿y³am szamponetkê, a od ostatniego farowania Majirel mija ju¿ 5 tygodni.
Przepiêkny kolor. Taki w³a¶nie chcia³abym, ale nie chcê szamponetki, tylko farbê :/ Najbardziej odpowiada³by mi kolor Joanny 100% co¶ pomiêdzy P³omienn± iskr± a Jesiennym li¶ciem.
ville jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-25, 11:40   #4286
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Moni@ Ja Ci nie chcê niæ sugerowaæ, ale je¶li synek nie chce wstaæ od wczoraj od 14 to mo¿e go obud¼ Koma jaka¶, czy co? Nadmiar snu te¿ nie jest zdrowy A powa¿nie: dawaj zdjêcia, bo czekam w napiêciu!

Dodajê znaleziony dzi¶, piêkny rudy, który bym chcia³a kiedy¶ mieæ. Dla wiêkszo¶ci z Was pewnie du¿o za ciemny, ale dla mnie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg rudy_ladny_wiz.jpg (21,3 KB, 103 za³adowañ)
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:07   #4287
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Melina gustujesz w kolorze mojego brata, ladny, Martolek ostatnio miala na glowei cos w tym guscie chyba

kathy mi silikony zabijaja wszelka objetosc to najgorsze, oczyszczam, ale to nic nie daje

siskath naprawde ladnie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-25, 16:43   #4288
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

ville, te¿ mi siê podoba, ale jak± farb± uzyskaæ taki kolor od razu to nie wiem. Popularna jest mieszanka Kathy i mo¿e mog³aby¶ pój¶æ w tym kierunku, ale czekaj na rady naszych specjalistek

Julianna, nie wiem, co siê ze mn± sta³o, ale ta szamponetka zaburzy³a mi proces farbowania ;p Za chwilê dobijê do 6 tygodni po farbowaniu i wstêpnie mia³am plan k³a¶æ farbê dzisiaj, ale przechodzi³am obok Superpharm, kupi³am kolejne szamponetki i teraz zamiast z farb± siedzê z "P³omiennym rudym" ;p
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-25, 19:34   #4289
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Moni@ Ja Ci nie chcê niæ sugerowaæ, ale je¶li synek nie chce wstaæ od wczoraj od 14 to mo¿e go obud¼ Koma jaka¶, czy co? Nadmiar snu te¿ nie jest zdrowy A powa¿nie: dawaj zdjêcia, bo czekam w napiêciu!

Dodajê znaleziony dzi¶, piêkny rudy, który bym chcia³a kiedy¶ mieæ. Dla wiêkszo¶ci z Was pewnie du¿o za ciemny, ale dla mnie
Te¿ mi siê ten kolor bardzo podoba...7.4+8.44 (50 ml+25ml)

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
ville, te¿ mi siê podoba, ale jak± farb± uzyskaæ taki kolor od razu to nie wiem. Popularna jest mieszanka Kathy i mo¿e mog³aby¶ pój¶æ w tym kierunku, ale czekaj na rady naszych specjalistek

Julianna, nie wiem, co siê ze mn± sta³o, ale ta szamponetka zaburzy³a mi proces farbowania ;p Za chwilê dobijê do 6 tygodni po farbowaniu i wstêpnie mia³am plan k³a¶æ farbê dzisiaj, ale przechodzi³am obok Superpharm, kupi³am kolejne szamponetki i teraz zamiast z farb± siedzê z "P³omiennym rudym" ;p
A nie da³o by rady na samej szamponetce? Twój naturalny kolor jest jasny, w³osy by³y by zdrowsze. Je¶li nie szamponetka to na twoim miejscu pomy¶la³a bym nad farb± bez amoniaku.Gratulujê 6 tygodnia
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-25, 20:40   #4290
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy kole¿anka- fryzjerka (nie farbuje mnie, wpada tylko na kawê) twierdzi, ¿e to po³±czenie poziomu 6 i 7, ¿e to na 8 zdecydowanie za ciemne... Chocia¿ mo¿e to te¿ byæ kwestia rozbie¿no¶ci w ustawieñ monitorów, na co te¿ ju¿ siê wiele razy naciê³am No nic, cudeñko w ka¿dym razie. Mnie jutro mija miesi±c od farbowania i w³a¶nie czekam na moje 6/4 z all.

Btw, tak sobie tych "tygodni" gratulujemy, ¿e jakby kto¶ "spoza krêgu wtajemniczonych" przeczyta³, gotów pomy¶leæ, ¿e my wszystkie przy nadziei
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.