gangsta girl :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-16, 06:07   #1
daria217
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 90
GG do daria217

gangsta girl :)


makijaz dla 01studio
modelka asia blyszcz
choc niekoniecznie lubie jakosc kosmetykow avon (najbardziej zachwalam astor i max factor) to skorzystalam tutaj z moich ulubionych tej firmy
moge polecic
pakiet cieni w kremie pretty eyes case kolor snow storm
blyszczyk extralasting lip colour kolor ednduring terracota
zostaly uzyte sztuczne rzesy artdeco
zamiast podkladu kamuflaz artdeco
zmieszany z baza rozswietlajaca pod podklad takze firmy avon
puder prasowany personal match pressed powder kolor natural porcelainroz do policzkow przewaznie zamiast rozu stosuje cienie poniewaz jak dla mnie w normalnych pakietach nie ma odpowiadajacych mi kolorw i tym razem znowu zamiast rozu uzylam cienia czerwonego firmy inglot
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5413 copy.jpg (277,7 KB, 283 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5458.jpg (274,5 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5299 copy.jpg (41,5 KB, 244 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5387.jpg (315,6 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5296.jpg (271,3 KB, 375 załadowań)

Edytowane przez daria217
Czas edycji: 2008-05-16 o 07:37
daria217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 06:24   #2
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: gangsta girl :)

Wszystkie zdjęcia z sesji, któe tu wklejasz są bardzo ładne Stylizacje, makijaż z daleka też wydaje się ok,
ale strasznie brakuje mi tu zdjęc takich, jak wklejaja dziewczyny na MM, czyli oczy z bliska, zamknięte ,zeby zobaczyć roztarcie cieni itd.. Tego mi brakuje, a to kolejna juz sesja wklejona przez ciebie .

Nie mniej jednak podoba mi się to co robisz i wiem, ze trudno na sesji o takie zdjęcia
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 07:27   #3
daria217
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 90
GG do daria217
Dot.: gangsta girl :)

tak zdecydowanie makijaz sesyjny rozni sie od zwyklego, trzeba go wykonac perfekcyjnie i musi byc mocny, a wiadomo ze im makijaz mocniejszy tym trudniejszy do wykonania, trudniej jest zachowac precyzje...w swietle studia wszystko wyrazniej widac wiec nie mozan sobie pozwolic na bledy...
jest to jakies podwyzszenie poprzeczki...niestety ja nie mam czasu na takie cos jak robia tu kolezanki...bardzo duzo pracuje i zwyczajnie nie mam czasu...niemniej jednak podziwiam dziewczyny na MM za strania i ogromny talent...kilka dziewczyn tu jest naprawde swietnych...powdziwiam... niestety z sesji nie posisdam zdjec typu z zamknietym okiem z otwartym, zblizenia oka...wiadomo sesja to sesja...posiadam tylko takie zdjecia, a umieszczam tu aby poznac wasze opinie
pozdrawiam
daria217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 07:31   #4
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: gangsta girl :)

Modelka ma boskie usta a Ty je pieknie podkreslilas, fajna sesja
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 07:41   #5
daria217
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 90
GG do daria217
Dot.: gangsta girl :)

zapomnialam dodac ze w oryginale kolor blyszczyka ktorego uzlylam jest duzo ciemniejszy, w ogole przewaznie jest tak, ze na moich pracach pomadka wyglada jasniej niz tak naprawde w rzeczywistosci powinna wygladac, stosuje sztuczke na pewno dobrze wam znana ze usta zawsze rozjasniam pudrem sypkim po to by pomadka czy blyszczyk lepiej sie trzymaly i zeby mialy bardziej lagodny kolor
daria217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 11:58   #6
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: gangsta girl :)

Zdjęcia piękne

Niestety, na temat makijażu można cokolwiek powiedzieć tylko analizując ostatni zdjęcie, ale i tak chciałabym zobaczyć co się dzieje na górnej powiece. Troszkę podpatrzeć techniki i takie tam Bo makijaże zapowiadają sie ciekawie
A nie dało by się poprosić fotografa aby zrobił typowe zdjęcia makijażu: na wprost otwarte i zamknięte oczy? Przecież to tylko dwa kliknięcia...
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 12:02   #7
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: gangsta girl :)

swietnie wyszly te rzesy i usta no i cera fantastyczna po tym kamuflazu a jaki to numerek?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 12:28   #8
GiGa007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 540
GG do GiGa007
Dot.: gangsta girl :)

Przyznam szczerze,że Twoje stylizacje są świetne aczkolwiek na MM przede wszystkim prezentujemy makijaże jakby to powiedzieć hmmm z bliska tak żeby inne dziewczyny miały możliwość wykonania prezentowanych makijaży (dlatego też tak bezcenne są zbliżenia oczu z zamniętymi i otwartymi oczyma,żebyśmy mogły zobaczeć co właściwie dzieje się na górnej i dolnej powiece etc).Oczywiście wiem,że makijaż sesyjny jest inny i trudno o zbliżenia no i niestety nie daje Nam szansy ocenić Twoich starań.
__________________
Wiedziałam jak chcę żyć
Wiedziałam kim chcę być
Jak mam walczyć by wygrać swoja walkę
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...


MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 12:35   #9
daria217
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 90
GG do daria217
Dot.: gangsta girl :)

giga otoz makijaz sesyjny musi byc perfekcyjny, wykonczony i duzo bardziej staranny niz zwykly stad mozna ocenic bardzo latwo czyjes starania i talent...
makijaze sesyjne sa wlasnie o tyle inne ze musza byc duzo mocniejsze tym samym bardziej profesjonalnie wykonane...
aby w swietle bylo je widac, a uwierz mi ze aparat wylapuje kazdy blad...
uwazam nawet ze we wiekszosci makijaze na mm sa przeklamane bo robione komoreczka ktora zamazuje wiele bledow...
sa tez bardzo czesto zupelnie niewykonczone i w studio wygladalyby po prostu tragicznie




co do pytania o kamuflaz sa tylko trzy kolory bardzo blady, bardzo ciemny i taki posredni, ja zawsze uzywam tych posrednich kolorkow ale wiadomo musisz dobrac go do swojej skory wiec najlepiej odwiedzic sklep i wybrac
aaa i niech cie nie przeraza ilosc kamuflazu, jest go malo, ale starcza na dlugggggggggggggggooooo, bo uzywa sie go w malych ilosciach i to starczy by miec perfekcyjnie wygladzona twarz, dlatego tez makijaz nie wyglada ciezko,a skora bardzo naturalnie...
daria217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 13:00   #10
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: gangsta girl :)

Mimo że, tak jak wspomniały dziewczyny, nie pokazujesz nam zdjęć typowych na MM, to jednak miło patrzeć na Twoje prace. Są inne, profesjonalne i wprowadzają tutaj taki... hmm... relaks... Bo nie musimy przyglądać się z bliska cieniowaniu, czy jest ładnie, czy coś nie pasuje, krzywo itd. W Twoich makijażach patrzymy na efekt, gotową stylizację, gdzie wszystko jest dopracowane do perfekcji dlatego bardzo się cieszę, że pośród setek amatorskich makijaży, lepszych i gorszych, możemy tutaj zobaczyć odrobinę profesjonalizmu to motywuje dlatego z niecierpliwością czekam na Twoje kolejne sesje
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 13:19   #11
daria217
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 90
GG do daria217
Dot.: gangsta girl :)

samarah dziekuje za mile slowa, musze przyznac ze przegladam twoje prace, wlasciwie widzialam chyba juz wszystkie, bardzo mi sie podobaja twoje kocie oczy w zlotych odcieniach, oraz ornament w kolorach bordo o ile sie nie mysle tez robiony przez ciebie
fajnie ze dziewczyny maja pasje i swietna wyobraznie, a ty do tego masz mase nowych swiezych pomyslow i nie boisz sie eksperymentowac
pozdrawiam
daria217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 16:35   #12
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: gangsta girl :)

Cytat:
Napisane przez daria217 Pokaż wiadomość
samarah dziekuje za mile slowa, musze przyznac ze przegladam twoje prace, wlasciwie widzialam chyba juz wszystkie, bardzo mi sie podobaja twoje kocie oczy w zlotych odcieniach, oraz ornament w kolorach bordo o ile sie nie mysle tez robiony przez ciebie
fajnie ze dziewczyny maja pasje i swietna wyobraznie, a ty do tego masz mase nowych swiezych pomyslow i nie boisz sie eksperymentowac
pozdrawiam
O dziękuję... ależ mi się miło zrobiło
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 21:07   #13
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: gangsta girl :)

Bardzo mi się podoba makijaż i cała stylizacja, jak zreszta zwykle przy twoich pracach. Jednak trudno sie nie zgodzić z wypowiedzią 1141655 - też mi brakuje detali makijażu, bo przecież dla ciebie i dla nas to on jest najważniejszy, a dla samej sesji chyba nie. Mało co widać na wiekszości fotek, co nie zmienia faktu, że bardzo przyjemnie się je ogląda. Ślicznie pomalowane usta modelki (którą natura wspaniale obdarzyła tak btw).
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 16:22   #14
NATALENKA100
Raczkowanie
 
Avatar NATALENKA100
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 413
GG do NATALENKA100
Dot.: gangsta girl :)

Niesamowite są te Twoje makijaze...Podziwiam .
NATALENKA100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.