letni lekki makijaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-18, 07:39   #1
daria217
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 90
GG do daria217
ten makijaz wykonalam specjalnie dla kolezanki mimi, podklady sa bardzo bardzo ciemne, wiadomo to ciemnoskora kobieta, jeli chcielibyscie wykonac taki sam makijaz mozecie skorzystac z tych samych podkladow rzecz jasna dopasowanych do koloru wlasnej cery, pamietamy ze odcien sprawca sie na koci zuchwy nie na nadgarstku...
kosmetyki uzyte podklad max factor w kompakcie
puder max factor w kamieniu
bialy i zolty cien inglot
ciemny, popielaty cien z drobinkami fiolety art deco
cyrkonie
sztuczne rzesy inglot
rzesy byly tez poprawiane tuszem loreal by ladnie przylegaly do sztucznych i nie wyroznialy sie
pomadga eveline blyszczyk rowniez
roz bell

w tytule mialo byc letni
tak dla kwoli informacji, macie szczescie dziewczyny...wlosy mimi prostuje sie 2,5 godziny ;P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Model_uni_3.jpg (74,9 KB, 559 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Model_uni_65.jpg (74,5 KB, 596 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Model_uni_68.jpg (76,3 KB, 392 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Model_uni_69.jpg (93,0 KB, 302 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Model_uni_70.jpg (74,9 KB, 328 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Model_uni_12.JPG (261,5 KB, 476 załadowań)

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-05-18 o 17:33 Powód: post pod postem-przypominam o edycji
daria217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 08:11   #2
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: leni lekki makijaż

Mimi to sliczna dziewczyna. Ale makijaz wyglada okropnie ciezko. Jako doswiadczona wizazystka pewnie wiesz, ze cere murzynek i mulatek maluje sie zupelnie inaczej. Tutaj niestety wyszla ziemiscie i niezdrowo. I tak, jak dotychczasowe Twoje sesje bardzo mi sie podobaly, tak ta niestety wg mnie nie jest udana. Mam nadzieje, ze nie obrazisz sie za te slowa.
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 09:44   #3
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: leni lekki makijaż

Oczy super. Co do cery zgadzam się z poprzedniczką. Bardzo ładne zdjęcia.
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 11:17   #4
daria217
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 90
GG do daria217
do poprzedniczek, trzeba wziac pod uwage niekorzystny wplyw swiatla i niska jakosc zdjec to raz, dwa nie zmienie faktu ze w polsce nie ma kosmetykow dla kobiet ciemnoskorych, ktore sa zupelnie inne...na zupelnie innej bazie...nasze nie sa KRYJACE jesli chodzi o ten tym cery...wiec nie ma co oceniac wygladu fluidu dla bialych kobiet na buzi ciemnoskorej kobiety to logiczne...jestem wizazystka a nie cudotworca

moge jeszcze nadmienic, ze to tak samo jak z farbami do wlosow...wiadomo ze jak pofarbujesz murzynce wlosy farba dla bialych kobiet to w zyciu nie wyjda one tak intensynwego koloru jakbys je pofarbowala w salonie dla afro-karaibskich kobiet...
umowmy sie ze radzic sobie trzeba z tym co jest, ale nie koniecznie efekt bedzie powalajacy w tym momencie...tak czy siak uwazam ze poradzilam sobie i jestem zadowolona z tej pracy

ps. w plenerze twarz zawsze wyglada bardziej rzeczywiscie niz w sztucznym swietle domowym czy studyjnym, wiec i nierownosci skory sa bardziej widoczne

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-05-18 o 17:33 Powód: post pod postem-przypominam o edycji
daria217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 11:29   #5
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: leni lekki makijaż

Mnie się podoba cała stylizacja, rzeczywiscie fotki daja troszkę do zyczenia, bo nie widać dobrze makijażu, podobają mi sie natomiast te rzęsy, ubiór - naprawdę fajnie wyszło.
Daria, taka mała rada, możesz edytować każdy post przyciskiem -edytuj- bez potrzeby dokładania nowego postu do tej samej wypowiedzi.
candibar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 11:44   #6
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: leni lekki makijaż

Fajna stylizacja ale tak jak poprzedniczkom nie podoba mi sie kolor cery,no i jeszcze brak podkreslenia rzes na dole sprawia ze wyglada ona jak by byla nie wyspana i miala opuchniete oczy...
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 12:19   #7
daria217
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 90
GG do daria217
Dot.: leni lekki makijaż

do poprzedniczki...dziewczyn y ciemnoskore nie maja bujnych dolnych rzes
daria217 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 12:37   #8
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: leni lekki makijaż

Super rzęsy, ale nestety muszę się zgodzić co do cery. Wyszła nienajlepiej, mogłabyś bardziej jakoś rozświetlić na kościach policzkowych, za to zmatowić nosek, bo się świeci.
Ale sesja spoko
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 14:28   #9
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: leni lekki makijaż

Cytat:
Napisane przez daria217 Pokaż wiadomość
do poprzedniczek, trzeba wziac pod uwage niekorzystny wplyw swiatla i niska jakosc zdjec to raz, dwa nie zmienie faktu ze w polsce nie ma kosmetykow dla kobiet ciemnoskorych, ktore sa zupelnie inne...na zupelnie innej bazie...nasze nie sa KRYJACE jesli chodzi o ten tym cery...wiec nie ma co oceniac wygladu fluidu dla bialych kobiet na buzi ciemnoskorej kobiety to logiczne...jestem wizazystka a nie cudotworca
Jeśli wstawiasz makijaż to nie rozumiem dlaczego mamy nie patrzeć na cerę modelki i efekt jaki uzyskałaś użytymi kosmetykami. Wyraziłyśmy opinie, że wygląda ciężko i ziemiście a Ty piszesz, żebyśmy się nie dziwiły że to tak wygląda bo to kosmetyki dla białych kobiet. Może nie trzeba było używać podkładu tylko ciemnych pudrów brązujących i rozświetlaczy czy coś w tym stylu do wymodelowania twarzy. Wydaje mi się że ciemna skóra generalnie gorzej wygląda z dużą ilością podkładów niż jasna.
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 14:40   #10
madziamic
Wtajemniczenie
 
Avatar madziamic
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 156
Dot.: leni lekki makijaż

Oczy super, reszta już troszkę gorzej
madziamic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 15:55   #11
daria217
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 90
GG do daria217
madie widac ze nie masz pojecia o makijazu kochana...wiec nie wiem po co tu w ogole siedzisz...otoz ja jestem wizazystka dyplomowana i mam pojecie o tym co robie ...skoro mowie ze podklady dla bialych kobiet nie sa tak kryjace w stycznosci z tak ciemna skora to znaczy ze nie sa...oczywistym jest ze kazdy powinien uzywac tego co dla jego skory jest odpowiednie!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!tez zwracam uwage na to ze nie poradze nic na to ze ktos ma zmiany skorne...nie ma potrzeby nakladania komuz pudru szpachelka bo wtedy wyglada to jeszcze bardziej nieestetycznie...troche bardziej przygladaj sie rzeczom i wynosc bardziej logiczne wnioski...poza tym teraz mnie zabilas z tym makijazem bez podkladu! zeby makijaz byl staranny wykoczony nie wystarczy tylko uzyc pudru sypkiego...podstawa makijazu jak i dobrego samopoczucia skory jest podklad...TO JEST PODSTAWA...

ps. samego podkladu jest tu niewiele bo w sloncu by sie zwazyl!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-05-18 o 17:34 Powód: post pod postem-przypominam o edycji
daria217 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 16:02   #12
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Dot.: leni lekki makijaż

Kobieto! Wyluzuj! Moze powinnas nauczycielka wizazu zostac, skoro to ty masz miec zawsze racje...
Zdaje sie, ze koncepcja tego forum jest inna.

Maly cytat dla Ciebie:

Zasady forum MM

I. Ogólne


Na Forum Moje Makijaże przedstawiamy własne prace oraz wymieniamy doświadczenia związane z tym tematem.
Żadna z nas nie jest profesjonalistką, toteż forum nie służy do rywalizowania między sobą, a do przedstawiania i oceniania makijaży. Zajmujemy się opiniowaniem jak i doradzaniem sobie wzajemnie na temat techniki wykonania makijażu, doboru kolorów czy odpowiednich kosmetyków.

Moze powinnas tu zajrzec: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=99857
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 16:29   #13
daria217
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 90
GG do daria217
Dot.: leni lekki makijaż

dzwoneczek186
wybacz ale skoro wiem ze mam racje to moge sie obronic...bo w koncu co to za wizazystka ktora twierdzi ze podklad w makijazu jest zbedny
poza tym dziekuje ale kursow juz udzielam
pozdrawiam
ps. uwazam ze to co pisze o pudrach, makijazu czarnoskorych kobiet to wlasnie jest porada, wiec nie wiem po co ta wypowiedz do mnie kierujesz
daria217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 16:33   #14
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: leni lekki makijaż

i po co od razu taki "dym"? Szczerze mówiąc, po dojściu o tej wypowiedzi już mi się odechciało komentować makijaż :/
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 16:38   #15
daria217
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 90
GG do daria217
Dot.: leni lekki makijaż

przeciez nikt ci nie kazal...prawda jest taka ze dla mnie to sa juz ataki na moja osobe...coponiektore osoby powinny najpierw pokazac co potrafia zamiast krytykowac innych, bo ja lubie krytyke ale konstruktywna...taka po ktorej sama moge wniesc cos w swoja prace by wieksza radosc mi ona dawala, ale tak jak mowie tylko jesli krytyka jest sensowna i podstawna
daria217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 17:04   #16
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: leni lekki makijaż

Tak sobie mysle , ze skoro nie masz ciemnych podkladow dla ciemnoskórych , to po co malujsz takie osoby? moze lepiej dac sobie spokoj , bo co to za makijaz, ktory wyglada jak tapeta?
zle to wyglada i powiem Ci ze nie trzeba byc dyplomowana makijazystka zeby wiedziec ze cos jest nie tak , nie unos sie honorem , bo na tym forum nie o to chodzi ! Wielokrotnie ogladam makijaze robione przez profesjonalistow i nikt nie powie ze podklad masakrycznie odcinajacy sie od reszty twarzy jest ok, i jeszcze jedno ! chcialabys tak wyjsc do ludzi?? mysle ze nie!
i wszystko byloby ok gdybys na poczatku dyskusji umiala przyjac to z szacunkiem a nie obrazac sie jak mala niedojrzala!
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 17:05   #17
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: leni lekki makijaż

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Mimi to sliczna dziewczyna. Ale makijaz wyglada okropnie ciezko. Jako doswiadczona wizazystka pewnie wiesz, ze cere murzynek i mulatek maluje sie zupelnie inaczej. Tutaj niestety wyszla ziemiscie i niezdrowo. I tak, jak dotychczasowe Twoje sesje bardzo mi sie podobaly, tak ta niestety wg mnie nie jest udana. Mam nadzieje, ze nie obrazisz sie za te slowa.
podpisze się pod tym

pierwsze wrażenie - matko ile ona ma tego na twarzy
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 17:09   #18
GiGa007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 540
GG do GiGa007
Dot.: leni lekki makijaż

Cytat:
Napisane przez daria217 Pokaż wiadomość
madie widac ze nie masz pojecia o makijazu kochana...wiec nie wiem po co tu w ogole siedzisz....
Wydaje Mi się,że troche przesadziłaś!!! Każdy może tu siedzieć czy ma pojęcie o makijażu czy nie i nie Ty o tym decydujesz a takie komentarze to lepiej zachowaj dla siebie
__________________
Wiedziałam jak chcę żyć
Wiedziałam kim chcę być
Jak mam walczyć by wygrać swoja walkę
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...


MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 17:27   #19
daria217
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 90
GG do daria217
giga nie pouczaj mnie po to jest to forum by mowic co sie uwaza, wolnosc slowa, mam rowniez prawo pisac co mysle...nie przesadzilam tylko powiedzialam co uwazam ktos kto uwaza ze podklad to nie podstawa makijazu i uwaza ze mogloby go zabraknac nie zna sie na wizazu proste, sa to podstawowe rzeczy o ktorych kazdy kto za wizaz sie zabiera powinien miec pojecie...jesli nie ma to sorry ale nie ma potrzeby mu slodzic

tak jak napisalam potrafisz cos pokaz nie potrafisz nie krytykuj

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-05-18 o 17:35 Powód: post pod postem-przypominam o edycji
daria217 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 17:29   #20
kassia20
Raczkowanie
 
Avatar kassia20
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 144
Dot.: leni lekki makijaż

madie nie raz pokazała na tym forum co potrafi i nie raz jej makijaże były fantastyczne, więc jak najbardziej ma prawo się wypowiadać, zresztą jak każdy- po to jest forum.
Nie zgodzę się, że podkład to podstawa: znam wiele dziewczyn z idealną cerą, które bez podkładu wyglądają fantastycznie i takie makijaże też na tym forum się pojawiały.

MM jest po to aby każdy mógł wyrazić swoje zdanie, zarówno pochwalić jak i skrytykować dany makijaż, a Ty nie przyjmujesz żadnej krytyki jakakolwiek by ona nie była- gdy ktoś tylko napisał, że coś mu tu nie leży to natychmiast go zjechałaś....
kassia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 17:33   #21
daria217
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 90
GG do daria217
kassia20 co innego na codzien sie malowac...jasne ze nie mozna uzywac podkladu ciagle...
zima jest to wskazane latem niekoniecznie na przyklad
ale teraz nie mowimy o makijazu na codzien tylko o profesjonalnym makijazu i jestesmy na forum wizaz.pl
hallo pobudka
podklad to podstawa makijazu w ogole!!!!!!!!
nie wazne czy ktos ma ladna cere czy tez nie...podklad nie tylko po to sluzy by zakrywac wady cery...
Podkład ma poprawić wygląd cery jasne, ale tez przygotować twarz do makijażu. Sam w sobie jest kosmetykiem, który nadaje twarzy blasku, przykrywa wszelkie niedoskonałości, jak wypryski, drobne zmarszczki czy przebarwienia. Podkład powinien także spełniać funkcje kosmetyku pielęgnującego. ma witaminy i mineraly...chroni twarz
Wiec tak jak mowie jest to podstawa bez ktorej nie ma mowy o dobrym i wykonczonym makijazu
pzoa tym zakrywa tez wory ktore kazda z nas posiada...no i wiadomo nie zawsze ma sie dobey dzien czesto cera jest szara i przemeczona
jesli chodzi o kolezanke madie to nie zachwycaja mnie jej prace niestety

Edytowane przez daria217
Czas edycji: 2008-05-18 o 17:39 Powód: post pod postem-przypominam o edycji
daria217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 17:37   #22
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: letni lekki makijaż

Po pierwsze dostajesz punkty karne za atak na inną użytkowniczkę.
Nie życzę sobie więcej takich ekscesów, radzę spuścic z tonu i pomyślec o większej kulturze wypowiedzi jeśli chcesz funkcjonowac na tym forum.
Po drugie-nie pisz wciąż postu pod postem


__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 17:40   #23
daria217
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 90
GG do daria217
Dot.: letni lekki makijaż

skoro juz jestes taka pogromczynia ucisnionych to zadbaj o to zeby kazdemu bylo milo bo ja na przyklad tez poczulam sie atakowana...co do kultury wypowiadam sie stosownie i elokwentnie wiec nie rozumiem twoich uwag kolezanko
daria217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 17:57   #24
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: letni lekki makijaż

Cytat:
Napisane przez daria217 Pokaż wiadomość
oczywistym jest ze kazdy powinien uzywac tego co dla jego skory jest odpowiednie!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!tez zwracam uwage na to ze nie poradze nic na to ze ktos ma zmiany skorne...nie ma potrzeby nakladania komuz pudru szpachelka bo wtedy wyglada to jeszcze bardziej nieestetycznie...troche bardziej przygladaj sie rzeczom i wynosc bardziej logiczne wnioski...poza tym teraz mnie zabilas z tym makijazem bez podkladu! zeby makijaz byl staranny wykoczony nie wystarczy tylko uzyc pudru sypkiego...podstawa makijazu jak i dobrego samopoczucia skory jest podklad...TO JEST PODSTAWA...

ps. samego podkladu jest tu niewiele bo w sloncu by sie zwazyl!!!!!!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez daria217 Pokaż wiadomość
giga nie pouczaj mnie po to jest to forum by mowic co sie uwaza, wolnosc slowa, mam rowniez prawo pisac co mysle...nie przesadzilam tylko powiedzialam co uwazam ktos kto uwaza ze podklad to nie podstawa makijazu i uwaza ze mogloby go zabraknac nie zna sie na wizazu proste, sa to podstawowe rzeczy o ktorych kazdy kto za wizaz sie zabiera powinien miec pojecie...jesli nie ma to sorry ale nie ma potrzeby mu slodzic

tak jak napisalam potrafisz cos pokaz nie potrafisz nie krytykuj
Cytat:
otoz ja jestem wizazystka dyplomowana i mam pojecie o tym co robie ...skoro mowie ze podklady dla bialych kobiet nie sa tak kryjace w stycznosci z tak ciemna skora to znaczy ze nie sa...
Nie trzeba być supermegaprofesjonalną dyplomowaną wizażystką żeby zobaczyć błędy w makijażu, więc daruj sobie.
Makijaż MOŻE obejść się bez podkładu jeśli kobieta ma idealną cerę, może wystarczyć sam puder sypki. Po co byłoby na piękną buzię kłaść podkład, skoro z nim będzie ona wyglądać gorzej?


Cytat:
madie widac ze nie masz pojecia o makijazu kochana...wiec nie wiem po co tu w ogole siedzisz...
ma prawo jak każda z nas, to forum. Nie będziesz nikomu zabraniać przebywania i komentowania na wizażu. Oddajesz swoje "prace" do oceny więc przyjmuj tą ocenę z pokorą, a Ty każdej osobie która Cię krytykuje mówisz, że nie ma pojęcia o makijażu więc nie ma prawa się wypowiadać.
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 17:59   #25
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: letni lekki makijaż

Cytat:
Napisane przez daria217 Pokaż wiadomość
skoro juz jestes taka pogromczynia ucisnionych to zadbaj o to zeby kazdemu bylo milo bo ja na przyklad tez poczulam sie atakowana...co do kultury wypowiadam sie stosownie i elokwentnie wiec nie rozumiem twoich uwag kolezanko
nie jestem Twoją koleżanką więc proszę się do mnie tak nie zwracac.

Uważam że powyższa wymiana zdań do niczego nie prowadzi dlatego sugeruję wszystkim zakończenie tej słownej przepychanki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:00   #26
kassia20
Raczkowanie
 
Avatar kassia20
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 144
Dot.: letni lekki makijaż

Cytat:
Napisane przez daria217 Pokaż wiadomość
jesli chodzi o kolezanke madie to nie zachwycaja mnie jej prace niestety
I właśnie o to w tym wszystkim chodzi- Ciebie nie zachwycają prace madie, a innych nie zachwyciła praca, którą tu zaprezentowałaś. Każdy ma swoje zdanie i każdy ma prawo je wyrazić, bez względu na to czy to będzie pochwała czy krytyka. Nikt nie miał zamiaru Cię atakować, po prostu pare osób wyraziło swoją opinię i tyle. pozdrawiam
kassia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:26   #27
daria217
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 90
GG do daria217
Dot.: letni lekki makijaż

dla mnie panny macie male pojecie o sprawach i juz zenuajacym jest czytanie tego i powielanie tego samego w kolko
pozdrawiam
daria217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 20:44   #28
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: letni lekki makijaż

Cytat:
Napisane przez daria217 Pokaż wiadomość
dla mnie panny macie male pojecie o sprawach i juz zenuajacym jest czytanie tego i powielanie tego samego w kolko
pozdrawiam
prosiłam już o zmianę tonu wypowiedzi i nie zamierzam w kółko tego powtarzac.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 21:20   #29
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: letni lekki makijaż

Hmm hmmm hmmm - mi się podoba wszystko oprócz jawnego konsonansu między słoneczno-romantyczną stylizacją a rewiowo-kabaretowymi rzęsami, ale może to kwestia gustu. Natomiast nie podoba mi się jeszcze to, jak nerwowo zareagowałaś (chociaż zgadzam się, że sprowokowana w sposób idiotyczny). Dla mnie Twoje uwagi chociażby na temat krycia podkładów czy też makijażu sesyjnego są bardzo cenne i interesujące, jeżeli inni wolą kisić się w sosie wzajemnych pochwałek to po prostu machnij na to ręką i rób swoje

I jeszcze głupie pytanie: czym kierujesz się wybierając kosmetyki? (chodzi mi o firmy)
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 22:18   #30
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: letni lekki makijaż

Wiesz co Daria? Potwierdza się to, że niektórzy wizażyści z dyplomem myślą, że są ponad innymi, którzy papierka czy kursu nie mają.

Jestem zaskoczona , że nie masz w ogóle zahamowań i każdego kto nie chwali Twojej pracy tak potrafisz zjechać.

Nie skomentuję Twojego postu skierowanego do mnie i następnych też nie, bo są po prostu chamskie.

Jeśli jednak będziesz dalej miała takie podejście do osób, które tu się wypowiadają na temat makijaży to nie wróżę Tobie dobrego odbioru Twoich prac. W większości tu na MM nie jesteśmy profesjonalistkami, jeśli więc uważasz że takie osoby nie mają prawa krytykować ani oceniać, a ich wiedza (jak i moja) jest za przeproszeniem g... warta to gratuluję takiego podejścia. Prawdziwie profesjonalne.

pozdrawiam
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.