Co mam dalej robić?:( Pomóżcie bo niewiem..;(( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-01, 20:37   #1
incia2604
Raczkowanie
 
Avatar incia2604
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33

Co mam dalej robić?:( Pomóżcie bo niewiem..;((


Więc poznalam pewnego chlopaka, zaczęliśmy pisać ze sobą, spotykać się po koleżeńsku na kawie itp. aż wkońcu się zaprzyjaźniliśmy. Super mi się z nim pisalo, rozmawialo, mamy wspólne zainteresowania.. Do niedawna traktowałam go jak przyjaciela, z którym mogę o wszystkim pogadać, ale coś zaczelo się dziać coraz częściej o nim myślałam, tęskniłam za następnymi spotkaniami z nim, czekałam na nie niecierpliwie. Niedawno zaprosił mnie na imprezę, mam 16 lat i rodzice nie pozwolili mi na nia iść. Chcial zeby za wszelką cene z nim pójść, niestety niemogłam;( Myślalam ze mnie rozumie, poznie pisalismy ale coraz rzadziej sie odzywal, a teraz od kilku dni sie nie odzywa Ja pierwszy raz się zakochalam, tesknie bardzo.. Powiedzcie czy jest sens naszej znajomosci? Mam odezwac sie sama do niego, bardzo chce ale niewiem czy to dobry pomysl zeby mu sie narzucac. To wszystko przez ta impreze na ktora nie pojechalam, a tak bardzo chcialam na niej byc!!!!!!!!!!!
incia2604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 20:53   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co mam dalej robić?:( Pomóżcie bo niewiem..;((

Cytat:
Napisane przez incia2604 Pokaż wiadomość
Więc poznalam pewnego chlopaka, zaczęliśmy pisać ze sobą, spotykać się po koleżeńsku na kawie itp. aż wkońcu się zaprzyjaźniliśmy. Super mi się z nim pisalo, rozmawialo, mamy wspólne zainteresowania.. Do niedawna traktowałam go jak przyjaciela, z którym mogę o wszystkim pogadać, ale coś zaczelo się dziać coraz częściej o nim myślałam, tęskniłam za następnymi spotkaniami z nim, czekałam na nie niecierpliwie. Niedawno zaprosił mnie na imprezę, mam 16 lat i rodzice nie pozwolili mi na nia iść. Chcial zeby za wszelką cene z nim pójść, niestety niemogłam;( Myślalam ze mnie rozumie, poznie pisalismy ale coraz rzadziej sie odzywal, a teraz od kilku dni sie nie odzywa Ja pierwszy raz się zakochalam, tesknie bardzo.. Powiedzcie czy jest sens naszej znajomosci? Mam odezwac sie sama do niego, bardzo chce ale niewiem czy to dobry pomysl zeby mu sie narzucac. To wszystko przez ta impreze na ktora nie pojechalam, a tak bardzo chcialam na niej byc!!!!!!!!!!!
W tym wieku rzadko zdarza się poważne uczucie. Najczęściej jest silne miłosne uniesienie, a potem nagle koniec - takie jest prawo tego wieku. Człowiek się zakochuje i odkochuje po kilka razy na semestr. On najwidoczniej doszedł do wniosku, że czas ruszac dalej. Może kogoś poznał na tej imprezie, a może po prostu się zmęczył tym - nie ma co gdybac. To jeszcze mały chłopczyk tak naprawdę, skoro nawet nie potrafi się odezwac i zerwac jak facet. Nie masz co po kimś takim płakac. Tchórz, bo nawet nie potrafił Ci napisac, że już nie jest zainteresowany. Nie męcz go więcej SMSami, nie narzucaj się - masz swój honor. I nie myśl, że to przez jedną imprezę. Wcześniej, czy później by się to skończyło, skoro jego uczucie było tak ulotne i słabe. Równie dobrze mogłabyś któregoś dnia zachorowac na grypę i nie iśc na jakąś inną imprezę. Uczucie się nie kończy przez nie pójście jednej z osób na imprezę.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 23:57   #3
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Co mam dalej robić?:( Pomóżcie bo niewiem..;((

no wlasnie! glowa do góry, nie ma co sie przejmowac kimś, kto po jakimś dosyć krótkim czasie przestaje się interesować Tobą, bardzo dobrze napisała Doris1981
__________________
moj flog

Norweska Nowicjuszka
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 18:17   #4
pavett
Zadomowienie
 
Avatar pavett
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Okolice Lbl
Wiadomości: 1 324
GG do pavett
Dot.: Co mam dalej robić?:( Pomóżcie bo niewiem..;((

Więc ja ci powiem tak: wiem z doświadczenia na własnej skórze nie warto sobie zawracać nim głowy ja też byłam tak ślepo zakochana i teraz się rozwodzę. Jeśli ci się chce to na przestrogę przeczytaj sobie co przeżyłam z takim facetem jak ten twój w wątku : Jak udowodnić mężczyżnie zdradę ........ mam nadzieje że nie powtórzysz mojego błedu.
Jesteś jeszcze młoda i na pewno gdzieś tam jest ta twoja druga połówka a jeśli nawet nie to lepiej być samą niż byle z kim. Pozdrawiam i życzę siły
pavett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 19:25   #5
incia2604
Raczkowanie
 
Avatar incia2604
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: Co mam dalej robić?:( Pomóżcie bo niewiem..;((

Napisał do mnie na gg, ze przeprasza ze sie nie odzywał, powiedział że następnego sylwestra razem spędzimy i nie jest zły ze niemogłam iśc na ta imprezę. On na niej był ale nie bawił się zbyt dobrze tak mówił. może dlatego ze mnie tam nie bylo
incia2604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.