Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-02, 09:26   #631
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Dokladnie! Kiedys pis,ze kremy to tylko na naskorek wierzchni działaja i dobrze go po prostu jest nawilzac niekoniecznie drogimi kremami..bo relkamy robia ludzią wode z mozgu-tak uzyje go i odmlodnieje o 20 lat warto natomiast zainwestowac w dobry podklad,puder,szminke.Fla vo C probowalas Józefinko?z lewoskretną wit c?
Weżcie sopbie próbke Age Fitness 2-Biotherm...bardzo go lubie..kremik wchłaniający sie na mojej paszczy rewelacyjnieMnie natomiast duza dawka wit C w kremie podrażnia..coś tam wyskoczy..naczynka widać..Mam to Flavo c i maziam w kącikach oczu..na szyjkę..O warto dbać o szyjkę..Szybko zdradza metryke kobiety..to ci w nia wale hi hi..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 09:34   #632
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Weżcie sopbie próbke Age Fitness 2-Biotherm...bardzo go lubie..kremik wchłaniający sie na mojej paszczy rewelacyjnieMnie natomiast duza dawka wit C w kremie podrażnia..coś tam wyskoczy..naczynka widać..Mam to Flavo c i maziam w kącikach oczu..na szyjkę..O warto dbać o szyjkę..Szybko zdradza metryke kobiety..to ci w nia wale hi hi..
Coraz więcej podobieństw widzę Miszelko- ja też nie mogę za bardzo witaminy C, bo piecze i podraznia. A kremik stosujesz i rano i wieczorem?
Dla mnie chyba za drogi ten krem - poszukam czegoś tańszego, może spróbuję z tego iwostinu. Ale dzięki za odzew.

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-02-02 o 09:36
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 09:42   #633
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

quote=maallaa;10780395]Coraz więcej podobieństw widzę Miszelko- ja też nie mogę za bardzo witaminy C, bo piecze i podraznia. A kremik stosujesz i rano i wieczorem?
Dla mnie chyba za drogi ten krem - poszukam czegoś tańszego, może spróbuję z tego iwostinu. Ale dzięki za odzew.[/quote]
Drogi to fakt..ale wydajny..Samym filtrem to ja nie moge no jakby mi buzia sie dusiła...W ogóle nawet na krem sie dusi zobacz a Tobie Laudera podklad pasuje..jego tak Chlebusiowa chwali..moze mialam zly odcien?Zamawiam w tym tyg covermarka f..mam nadzieje ze juz będą mieli...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 09:47   #634
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
quote=maallaa;10780395]Coraz więcej podobieństw widzę Miszelko- ja też nie mogę za bardzo witaminy C, bo piecze i podraznia. A kremik stosujesz i rano i wieczorem?
Dla mnie chyba za drogi ten krem - poszukam czegoś tańszego, może spróbuję z tego iwostinu. Ale dzięki za odzew.
Drogi to fakt..ale wydajny..Samym filtrem to ja nie moge no jakby mi buzia sie dusiła...W ogóle nawet na krem sie dusi zobacz a Tobie Laudera podklad pasuje..jego tak Chlebusiowa chwali..moze mialam zly odcien?Zamawiam w tym tyg covermarka f..mam nadzieje ze juz będą mieli...[/QUOTE]
Teraz na noc maziam sie serum Thalgo(zwężającym pory itp>) ale czasami musze davercinem lico przeleciec bo mi wyskakują nieporzadane pryszczyki..Laudera Advanced tez uzywam..zamowilam na allegro 7ml..Nie stosuje jednego..jak mam wenę tworcza to kazda częśc twarzy maziam innym specyfikiemBoze zanim sie oprzątne to juz wszyscy śpią
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 09:47   #635
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
quote=maallaa;10780395]Coraz więcej podobieństw widzę Miszelko- ja też nie mogę za bardzo witaminy C, bo piecze i podraznia. A kremik stosujesz i rano i wieczorem?
Dla mnie chyba za drogi ten krem - poszukam czegoś tańszego, może spróbuję z tego iwostinu. Ale dzięki za odzew.
Drogi to fakt..ale wydajny..Samym filtrem to ja nie moge no jakby mi buzia sie dusiła...W ogóle nawet na krem sie dusi zobacz a Tobie Laudera podklad pasuje..jego tak Chlebusiowa chwali..moze mialam zly odcien?Zamawiam w tym tyg covermarka f..mam nadzieje ze juz będą mieli...[/quote]

Miszelko
kto to jest chlebusiowa?
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 09:54   #636
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
Drogi to fakt..ale wydajny..Samym filtrem to ja nie moge no jakby mi buzia sie dusiła...W ogóle nawet na krem sie dusi zobacz a Tobie Laudera podklad pasuje..jego tak Chlebusiowa chwali..moze mialam zly odcien?Zamawiam w tym tyg covermarka f..mam nadzieje ze juz będą mieli...
Miszelko
kto to jest chlebusiowa?[/quote] Chlebuś hi hi Dermatolog z Wawy.Ewa Chlebuś.Chwala sobie kobietęKtos tu nawet na forum sie u niej cosmelanił
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:15   #637
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

noo, ja tez przekroczyłam magiczną trzydziestke niestety
depresje miałam przez tydzień, ale nie ma tego złego...
tak się tylko pocieszam
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 10:21   #638
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Dokladnie! Kiedys pis,ze kremy to tylko na naskorek wierzchni działaja i dobrze go po prostu jest nawilzac niekoniecznie drogimi kremami..bo relkamy robia ludzią wode z mozgu-tak uzyje go i odmlodnieje o 20 lat warto natomiast zainwestowac w dobry podklad,puder,szminke.Fla vo C probowalas Józefinko?z lewoskretną wit c?
Tak Michello,próbowałam>kupił am w aptece serum Flavo C 15%
Chyba za dużo się po nim spodziewałam,bo troszkę mnie rozczarował.Powychodziły mi syfki.Może za dużo aplikowałam tego specyfiku:rolle yes:
Zastanawiam się jeszcze nad nim,ale raczej dam mu jeszcze szansę
Większość forumowicz bardzo sobie je chwali

Pamiętam,bardzo byłam zadowolona z kremiku SVR z retinolem i wit C,ale to było dawno temu.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:24   #639
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
noo, ja tez przekroczyłam magiczną trzydziestke niestety
depresje miałam przez tydzień, ale nie ma tego złego...
tak się tylko pocieszam
E tam Nusia po 30 to my wiemy co lubimy..jesteśmy świadome swojej atrakcyjności..dzieci juz sa,chwila na oddech...Ja to mam stresika jak pomysle o 40 Kupiłaś bio?Biorę rzetelnie,chodz ostatnio chcialam na tabsy wine zwalic za moje 3 pryszczykiale sumiennie sie przyznałam że to jednak wina czekolady..tak mnie wzieło na Bounty
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:28   #640
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
E tam Nusia po 30 to my wiemy co lubimy..jesteśmy świadome swojej atrakcyjności..dzieci juz sa,chwila na oddech...Ja to mam stresika jak pomysle o 40 Kupiłaś bio?Biorę rzetelnie,chodz ostatnio chcialam na tabsy wine zwalic za moje 3 pryszczykiale sumiennie sie przyznałam że to jednak wina czekolady..tak mnie wzieło na Bounty
mam bio
zamówiłam w aptece i dzis odebrałam
lubie w tej aptece robić zakupy bo zawsze mase próbek dostane, dziś dostałam svr emulsje do mycia twarzy i kremik nawilżający svr i jeszcze effeclar k, miałam go kiedyś, też na pryszcze pomaga
ale ja mam jeszcze dziecko jedno w planie, tylko leń jestem
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:28   #641
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
E tam Nusia po 30 to my wiemy co lubimy..jesteśmy świadome swojej atrakcyjności..dzieci juz sa,chwila na oddech...Ja to mam stresika jak pomysle o 40 Kupiłaś bio?Biorę rzetelnie,chodz ostatnio chcialam na tabsy wine zwalic za moje 3 pryszczykiale sumiennie sie przyznałam że to jednak wina czekolady..tak mnie wzieło na Bounty

aha
na i ja soebi tez chwlae este lauder i revlon
zalezy kto ma jak askore
ja mam 35 w tym roku
dwóje mały ch dzieci i nei mam czasu dlasiebie
a po tym flavo c 15 podobna zawsze musza wyjsc syfki bo sie cera oczyszcza
ale to pewnikiem tez zalezy od cery
ja sie czaje na to flavo c
ale mysle zeby zrobic serie peelingów migdałowych i juz potem nei dotykac wcel buzi ( tzn nie wyciskac sie)
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 10:28   #642
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość


Tak Michello,próbowałam>kupił am w aptece serum Flavo C 15%
Chyba za dużo się po nim spodziewałam,bo troszkę mnie rozczarował.Powychodziły mi syfki.Może za dużo aplikowałam tego specyfiku:rolle yes:
Zastanawiam się jeszcze nad nim,ale raczej dam mu jeszcze szansę
Większość forumowicz bardzo sobie je chwali

Pamiętam,bardzo byłam zadowolona z kremiku SVR z retinolem i wit C,ale to było dawno temu.
Z svr wyszedł teraz nowy,pisałam o nim..Hydracid C 20.Kusilo mnie zakupienie,ale no własnie boiłam sie tej wit C.Może jednak sprobuje jak wymaziam co mam?moze ta C bedzie lżejsza niz w serum i nie poczyni szkódA których wit..a chyba tak?nie mozna stosowac na słońce..Jak sie to ma do wit C w kremach?My plamiaste to juz na wszystko musimy zwracac uwagę
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:32   #643
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Z svr wyszedł teraz nowy,pisałam o nim..Hydracid C 20.Kusilo mnie zakupienie,ale no własnie boiłam sie tej wit C.Może jednak sprobuje jak wymaziam co mam?moze ta C bedzie lżejsza niz w serum i nie poczyni szkódA których wit..a chyba tak?nie mozna stosowac na słońce..Jak sie to ma do wit C w kremach?My plamiaste to juz na wszystko musimy zwracac uwagę
o właśnie tego próbkę mam, sprawdze czy nie zapycha i nie podrażnia
Wiinii ja tez uprawiam "robótki ręczne" i po migdałku nie przestałam
sama sobie szkodze, taki szkodnik ze mnie
ale migdałka polecam
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:33   #644
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
mam bio
zamówiłam w aptece i dzis odebrałam
lubie w tej aptece robić zakupy bo zawsze mase próbek dostane, dziś dostałam svr emulsje do mycia twarzy i kremik nawilżający svr i jeszcze effeclar k, miałam go kiedyś, też na pryszcze pomaga
ale ja mam jeszcze dziecko jedno w planie, tylko leń jestem
A w jakiej aptece robisz te zakupy? Ja zamówiłam w tanie leczenie tydzień temu
To wychodzi, że gówniara jestem? Ale fajnie, że mogę się uczyć od doświadczonych
A co Wy z tym migdałem???proszę o jakieś wyjaśnienie?

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-02-02 o 10:34
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:33   #645
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
mam bio
zamówiłam w aptece i dzis odebrałam
lubie w tej aptece robić zakupy bo zawsze mase próbek dostane, dziś dostałam svr emulsje do mycia twarzy i kremik nawilżający svr i jeszcze effeclar k, miałam go kiedyś, też na pryszcze pomaga
ale ja mam jeszcze dziecko jedno w planie, tylko leń jestem
Znam z autopsji ale dzieki temu lenistwu róznica w moich pociechach to 9 lat i nie uwazam by było to zle.Starsza corka duzo mi pomogla a i ja spokojniejsza juz,dojrzała-Nie lubie tego słowa mogłam sie macierzynstwem delektować...No Nusia to bierz bio i cofamy sie do etapu pampersa
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:35   #646
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Znam z autopsji ale dzieki temu lenistwu róznica w moich pociechach to 9 lat i nie uwazam by było to zle.Starsza corka duzo mi pomogla a i ja spokojniejsza juz,dojrzała-Nie lubie tego słowa mogłam sie macierzynstwem delektować...No Nusia to bierz bio i cofamy sie do etapu pampersa
Ja też już chcę!!!!
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:35   #647
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
noo, ja tez przekroczyłam magiczną trzydziestke niestety
depresje miałam przez tydzień, ale nie ma tego złego...
tak się tylko pocieszam
jedynusia, maalla i inne trzydziestki ,też tak miałam i nie rozumiałam mojej ciotki ,gdy ciągle powtarzała,że 30-letnia kobieta/plus,minus/to kwiat kobiecości.Cieszcie się tym czasem,bo tak szybko przemija.Precz smutki.Ja mam 40 lat i też mam co jakiś czas z tego powodu chandrę,żeby nie powiedzieć depresję,ale taka krótkotrwałą,bo już wiem,że za 10 lat wszystko bym dała,aby mieć te 40 lat i małe dzieci, nie mówiąc juz o 30 latach.Tym się pocieszam i tego się trzymam ,ale rozumiem Was dla mnie cały czas osoba starsza ode mnie o 5 lat była i jest starym piernikiem.Tak się dziwnie w moim życiu składa,że wszyscy moi byli partnerzy ,byli ode mnie młodsi o mim. 3 lata.Nawet męża mam młodszego o dwa lata.Lubię młode osoby,bo sama czuję się młoda
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:36   #648
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
A w jakiej aptece robisz te zakupy? Ja zamówiłam w tanie leczenie tydzień temu
To wychodzi, że gówniara jestem? Ale fajnie, że mogę się uczyć od doświadczonych
A co Wy z tym migdałem???proszę o jakieś wyjaśnienie?
dziecinko
w aptece na rogu w moim mieście
nie lubie internetowych aptek, ja muszę iść, podotykac, pomacać i przy okazji zawsze gratisy dostanę
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:38   #649
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Ja też już chcę!!!!
noo, to ja poczekam aż będe internetową ciocią
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 10:38   #650
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
aha
na i ja soebi tez chwlae este lauder i revlon
zalezy kto ma jak askore
ja mam 35 w tym roku
dwóje mały ch dzieci i nei mam czasu dlasiebie
a po tym flavo c 15 podobna zawsze musza wyjsc syfki bo sie cera oczyszcza
ale to pewnikiem tez zalezy od cery
ja sie czaje na to flavo c
ale mysle zeby zrobic serie peelingów migdałowych i juz potem nei dotykac wcel buzi ( tzn nie wyciskac sie)
Wini a co ten peeling migdałowy robi?często sie tu ta nazwa przewija Nie miałam
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:41   #651
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Jedynusia!Nie przezywaj się!!! Za 2 latka też będę piękną, dojrzałą 30-tką i miejmy nadzieję - szczęśliwą mamusią A z tą apteką to przeginasz U mnie w aptece to gratis mogę jakieś spojrzenie spode łba dostać od pani magister Farciara
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:41   #652
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Wini a co ten peeling migdałowy robi?często sie tu ta nazwa przewija Nie miałam
ładnie złuszcza buźkę, ja robiłam serie u kosmetyczki, jeden peeling 100 zł
oczyszcza, delikatnie rozjaśnia plamy, buźka po nim jak pupa niemowlaka
po pierwszych mnie wysypało
ale to normalne, skóra się oczyszcza, później już cacy było.
Plamy mam jaśniejsze i napewno go powtórze, Maallaa może Ty spróbuj?
plamy nie znikną, ale może sie rozjaśnią
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:43   #653
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
jedynusia, maalla i inne trzydziestki ,też tak miałam i nie rozumiałam mojej ciotki ,gdy ciągle powtarzała,że 30-letnia kobieta/plus,minus/to kwiat kobiecości.Cieszcie się tym czasem,bo tak szybko przemija.Precz smutki.Ja mam 40 lat i też mam co jakiś czas z tego powodu chandrę,żeby nie powiedzieć depresję,ale taka krótkotrwałą,bo już wiem,że za 10 lat wszystko bym dała,aby mieć te 40 lat i małe dzieci, nie mówiąc juz o 30 latach.Tym się pocieszam i tego się trzymam ,ale rozumiem Was dla mnie cały czas osoba starsza ode mnie o 5 lat była i jest starym piernikiem.Tak się dziwnie w moim życiu składa,że wszyscy moi byli partnerzy ,byli ode mnie młodsi o mim. 3 lata.Nawet męża mam młodszego o dwa lata.Lubię młode osoby,bo sama czuję się młoda
Mnie do Ciebie wiekowo niedalekoale fakt ze przebywanie w otoczeniu ludzi pozytywnie nastawionych,radosnych,na m odejmuje lat..Zgroza panską sa dla mnie znajome hipochondryczki ktore ciagle narzekają jedna ostatnio mnie dorwała i sklecila historie usuwania zylaków..o malo nie kwiklam na chodnik i godz po mnie jeszcze wszystko bolało brrrrNie ma to jak pozytywne nastawienie do świata
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:43   #654
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Jedynusia!Nie przezywaj się!!! Za 2 latka też będę piękną, dojrzałą 30-tką i miejmy nadzieję - szczęśliwą mamusią A z tą apteką to przeginasz U mnie w aptece to gratis mogę jakieś spojrzenie spode łba dostać od pani magister Farciara


BUCZKA pobudka!!!!! Józefinka na Twoje rady czeka
i my plamki tez czekamy
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:44   #655
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
ładnie złuszcza buźkę, ja robiłam serie u kosmetyczki, jeden peeling 100 zł
oczyszcza, delikatnie rozjaśnia plamy, buźka po nim jak pupa niemowlaka
po pierwszych mnie wysypało
ale to normalne, skóra się oczyszcza, później już cacy było.
Plamy mam jaśniejsze i napewno go powtórze, Maallaa może Ty spróbuj?
plamy nie znikną, ale może sie rozjaśnią
No właśnie - też myślałam, że skoro odwołałam cosmelan to spróbować czegoś lżejszego. Apropos dr Chlebus - wiecie coś więcej o kobiecie?bo ja do stolicy mam najbliżej to może bym ją zahaczyła
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:49   #656
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
No właśnie - też myślałam, że skoro odwołałam cosmelan to spróbować czegoś lżejszego. Apropos dr Chlebus - wiecie coś więcej o kobiecie?bo ja do stolicy mam najbliżej to może bym ją zahaczyła
no teraz to juz naprawde musimy Buczkę obudzić
któraś z dziewczyn na forum zachwalała bardzo ta lekarkę, Buczka napewno pamięta.
To ja wiekiem bardziej do Ciebie zblizona, bo 30 przekraczam w tym roku
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:51   #657
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
no teraz to juz naprawde musimy Buczkę obudzić
któraś z dziewczyn na forum zachwalała bardzo ta lekarkę, Buczka napewno pamięta.
To ja wiekiem bardziej do Ciebie zblizona, bo 30 przekraczam w tym roku
Od razu czułam, że coś nas łączy - ja tak właściwie to kalendarzowo mam rok do 30-tki, tyle, że z końcówki roku jestem - dlateego zawsze sobie odejmuję . Tak więc bliżej nam niż myślisz
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:57   #658
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć dziewczyny
Józefinko mi dermatolog jak kładła maskę to pierw kazała wyleczyć wszelkie ranki czy strupki. Ale nie które dziewczyny kładły na strupki i było wszystko OK po pewnym czasie.
Flavo C jest super trzeba być cierpliwym a efekt murowany ja sama sobie robię serum witC+E, ale można duuuużo taniej kupić na BU
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:58   #659
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
o właśnie tego próbkę mam, sprawdze czy nie zapycha i nie podrażnia
Wiinii ja tez uprawiam "robótki ręczne" i po migdałku nie przestałam
sama sobie szkodze, taki szkodnik ze mnie
ale migdałka polecam
własnie i z tym musze skonczyc z tym wyciskaniem
a jake efekt miałas po migdałku?
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:58   #660
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

A co chcecie dokładnie od dr Chlebuś
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.