Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-23, 13:42   #661
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Pomalowałam sobie paznokcie na czerwono - nic tak pięknie nie wydobywa bladości
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 14:25   #662
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
EDIT: loss_lauri, będziesz wyglądała jak vader z japońskiego remake'u GW
mi też sie za pierwszym razem skojarzyło z Gwiezdnymi Wojnami (zwłaszcza, że mi ostatnio te filmy chodzą po głowie, muszę sobie zrobić jakiś maraton z GW hehe)

ja też do skrobi nie jestem przekonana, więc nie wiem, jak z tym dosypywaniem jej do pudru... Chociaż może po prostu do mojej cery nie pasuje (tłusta, ale ze skłonnością do przesuszania się), no i jakoś tak mnie wysuszała, skóra robiła się szorstka, a jako że używałam ziemniaczanej, nadawała mojej buźce biało-różowy kolor, więc jeszcze bardziej odcinała sie od szyi. Stokroć bardziej wolę białą glinkę

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Dzisiaj oglądałam zdjęcia ze swojej osiemnastki. Urodziny obchodzę w sierpniu, tak więc wszyscy cieszą się opalenizną. I natknęłam się na jedno komiczne zdjęcie, gdzie jestem otoczona rodzicami i wujkiem spalonymi na czerwono, podczas gdy ja bladolica dmucham w ubrana w czerń mój urodzinowy torcik. Efekt naprawdę komiczny
wstaw!

niedługo zaopatruję się w acne-derm. to jest o tyle ciekawe, ze zaproponowała mi to... mama, którą przeraża moja bladość Chodzi o to, że może pomoże na moje uciążliwe krosty na plecach i dekolcie, ale mam w planach smarować zwłaszcza szyję (która, w przeciwieństwie do porcelanowej twarzy, jest lekko oliwkowa), może choć trochę rozjaśni i nie będzie się tak odcinać. mam nadzieję.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 14:28   #663
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Zrobiłam sobie bordowy makijaż
Więcej fotek na blogu
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 14:32   #664
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Elianko, chylę czoła. U mnie wszelkie próby makijażu oka kończą się Picassem w skali mikro...
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 14:34   #665
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
Elianko, chylę czoła. U mnie wszelkie próby makijażu oka kończą się Picassem w skali mikro...

Ale to chyba dobrze?

Picasso to w końcu jeden z największych artystów
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 15:52   #666
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
mi też sie za pierwszym razem skojarzyło z Gwiezdnymi Wojnami (zwłaszcza, że mi ostatnio te filmy chodzą po głowie, muszę sobie zrobić jakiś maraton z GW hehe)
no tylko że ta zbroja bardziej przypomina Ciemną Stronę Mocy ale co tam
Obi Wan Kenobi
Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie bordowy makijaż
Więcej fotek na blogu
piękny makijaż
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 16:34   #667
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

wow sliczny makijaz elianko, bardzo klimatyczny
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 16:43   #668
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

natrix - dziękuję za odpowiedź

Ja też mam tą szmineczkę z Essence - jest cudowna. Pięknie wygląda w kontraście z jasną skórą Nawet gdzieś wrzucałam moje zdjęcia w wątku Essence.
Bardzo ładne szminki w tonacji jakieś szukasz widziałam u Sally Hansen z serii "natural beauty". Ja mam różową, w pięknym delikatnym, naturalnym odcieniu Baby Pink. Zapłaciłam za nią 15 zł.

Elianko - boski makijaż. Zainspirowałaś mnie
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 17:10   #669
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Obi Wan Kenobi

Myślałam, że tylko ja stawiam go wyżej niż Skywalkera. Miło się przekonać, że nie jestem w swych osądach osamotniona. Tylko jedna kwestia nie daje mi spokoju. Czy to mój telewizor (kupiony jeszcze zanim przyszłam na świat) ze starości przekłamuje kolory, czy też Obi Wan miał taki piękny rudy odcień włosów... I jasną karnację, żeby nie było, że nie na temat.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 17:11   #670
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja tez uwielbiam Obi Wan.

Han Solo tez jest mmmm , taki niegrzrzrzreczny

Kocham Star Wars Zaraziłam mojego G. tą miłością. A Amidala cały czas miała śliczną bladą charakteryzację
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 18:23   #671
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

elianko uwielbiam Twoje makijaże. Mi nigdy takie nie wychodzą

Dostałam maila od Pani Sylwii. Wybrała dla mnie kolory Pari 0, Trixie 0, Aubrey 0, Ailive 0. W sumie trochę się zdziwiłam, bo zawsze myślałam, że mam ciepłą skórę, a tu same różowe i neutrale. No, ale zakupimy i zobaczymy. Jutro składam zamówienie na flat topa i próbki.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-06-23 o 18:24
estra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 18:48   #672
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
Obi Wan Kenobi

Myślałam, że tylko ja stawiam go wyżej niż Skywalkera. Miło się przekonać, że nie jestem w swych osądach osamotniona. Tylko jedna kwestia nie daje mi spokoju. Czy to mój telewizor (kupiony jeszcze zanim przyszłam na świat) ze starości przekłamuje kolory, czy też Obi Wan miał taki piękny rudy odcień włosów... I jasną karnację, żeby nie było, że nie na temat.
Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Ja tez uwielbiam Obi Wan.

Han Solo tez jest mmmm , taki niegrzrzrzreczny

Kocham Star Wars Zaraziłam mojego G. tą miłością. A Amidala cały czas miała śliczną bladą charakteryzację
mnie strasznie podobają się rudzi (a to niby przeciwieństwa się przyciągają), dlatego tak strasznie lubię Obi Wan'a
no i Ewana McGregora
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 19:07   #673
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
elianko uwielbiam Twoje makijaże. Mi nigdy takie nie wychodzą


Za to pewnie masz lepszą cerę niż ja
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 19:41   #674
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Elianko kiedyś próbowałam sobie zrobić podobny makijaż cieniem takim malinowym z Inglota. Niestety nie wiem czy to wina moich umiejętności czy tego, że taki kolor nie pasuję blondynkom, ale wyglądała dość dziwnie. Za twoja wersja boska
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:36   #675
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
mnie strasznie podobają się rudzi (a to niby przeciwieństwa się przyciągają), dlatego tak strasznie lubię Obi Wan'a
no i Ewana McGregora
Tak McGregor jest super, ale i tak wolę stare części SW, są zdecydowanie lepsze. Szeczególnie jak byłam mala to oglądalam je milion razy wspomnienia
elianko jak zwykle śliczny makijaż kiedyś próbowalam zrobić coś "podobnego' cieniem wild berry sorbet essence (creamylicious) i totalnie mi nie wyszlo chciałam właśnie wiśniowy, a wyszło albo różowo albo jak z podbitym okiem
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 21:07   #676
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Po prostu musiałam Wam to pokazać. Ostrzeżenie: dla ludzi z mocnymi nerwami. Mi szczęka opadła do poziomu piwnicy. http://demotywatory.pl/1775714/Czas
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 21:17   #677
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Tak McGregor jest super, ale i tak wolę stare części SW, są zdecydowanie lepsze. Szeczególnie jak byłam mala to oglądalam je milion razy wspomnienia
wychowywałam się na Gwiezdnych Wojnach i też wolę stare części Chociaż N. Portman miała baaardzo inspirujące charakteryzacje w tych nowych Nawet robiłam sobie kilka razy podobne
i wiecie co wam powiem? ja wolę Mace'a Windu od Anakina czy Obi Wan'a
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 21:24   #678
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, chyba trochę za bardzo uciekłyście od tematu, a moderatorzy nie śpią.

powiedzcie mi proszę, czy któraś z Was używała różu miss sporty? wydaje mi się, że mają taki w pięknym zimnym różowym kolorze, nie jestem pewna, tylko w necie widziałam. albo może jakiś inny znacie w dobrej cenie? zimny jasnoróżowy róż, taki z efektem Królewny Śnieżki
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 23:13   #679
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

no właśnie miałam dopytać, który Obi Wan, ale skoro tak zgodnie, że mówimy o Ewanie, to istotnie, on jest trochę rudy natomiast czy jest blady... cóż, niebardzo, ale ja niekoniecznie u facetów bladość cenię... uważam, że jak trochę słonka będą systematycznie łapać, to dodając do tego tę antystarzeniową tarczę hormonalną akurat będą się starzeć w tempie swojej stroniącej od słońca kobiety, więc to jak najbardziej zdrowa sytuacja i zgadzam się, że akurat stylizacje Padme/Amidali to coś, co bije na głowę Leię, która jest w sumie odzwierciedleniem ówczesnych trendów w makijażu... no ale miała wyglądać naturalnie no i trudno nie uznawać niekwestionowanej wyższości Ewana nad Haydenem... Hayden jest dla fanek Patissona

prawdziwy off: swego czasu ciągle zapominałam nazwisko Ewana w rozmowie z bratem i mówiłam ten-który-jeździł-po-Afryce-motocyklem na co brat każdorazowo i wielce pomocnie podsuwał - Charley Boorman, kwitując jeszcze, że jeśliby mi chodziło o Ewana, powinnam mówić ten-który-grał-obi-wana, bo zwłaszcza z tego jest znany, a tylko z wyprawy Charley uroku całej scence nadawał fakt, że miała miejsce naprawdę wielokrotnie w niemal niezmienionym przebiegu...

w kwestii jasnych brwi, która się przewijała, to mi się strasznie podobają przy jasnej cerze, a u chłopaków nawet przy lekko opalonej (bo jak ich nie gonię za łapanie słońca, to nie znaczy, że akceptuję efekt wędzonego kurczaka ) skórze... samą mnie korciło, żeby rozjaśnić, zwłaszcza, że tak alienowato by wyglądało przy ciemnych oczach, ale powstrzymuje mnie obawa, że nie widziałabym włosków, a mam manię na punkcie dokładnie wyregulowanych

co do aloesu... tak mnie zastanawia, on działa bardzo łagodząco, że samym nim można się przemywać, nawet twarz, to wiem na pewno, ale jeszcze nasunął mi się szatański pomysł zmieszania go z sokiem cytrynowym, może by nie był tak ostry a zachowywał walory rozjaśniające... co o tym myślicie?

a moderatorzy są kochani i wyrozumiali, i cierpliwi, i w ogóle święci nie ma co ich demonizować.
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 05:45   #680
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

a ja mam z kolei słabość do grubych, czarnych, krzaczastych brwi Sama mam niestety w kolorze hmm szaro-słomkowym Kiedys próbowalam je przyciemniac, ale jednak natura się nie myli i najlepiej mi w moich mysich brwiach

Elianko, śliczny makijaż, lubię takie delikatesiki A cera na zdjęciach sliczna, serio! Ja jestem teraz tak wysypana, ze szkoda gadac Wczoraj zrbiłam sobie drugi juz peeling migdalowy, więc od jutra pewnie zacznę się intensywnie łuszczyc, mam nadzieje, ze szybko zrzuce obecny naskórek
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 06:55   #681
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

wyjeżdżam... wracam w środę(na wyniki matur...) będziecie za mną tęsknić?
zwrócilam uwagę na pewien szczegól... bladolice siedzą po nocy - zawsze o jakiejś 1 w nocy mam w subskrybowanych nasz wątek :P
żeby calkowicie nie off-topować -mam zamiar sumiennie się filtrować-twarz 50 antkiem ,cialko Sorayą 45 i się nie opalić... a dzisiaj idę do fryzjera-z wlosów do ramion ścinam na ... krótkie ;]
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 07:35   #682
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
n
a moderatorzy są kochani i wyrozumiali, i cierpliwi, i w ogóle święci nie ma co ich demonizować.
No właśnie...


Jakie mam brwi każy widzi i lubie je takie, nietknięte są ręką stylisty, wyrywam o za linię wyrośnie, kształtu nigdy nie zmieniałam, nawet wicherek w lewej lubie

Dziękuję za wszystkie komplementy odnośnie makijażu
A cerę mam chwilowo paskudną, całą w drobnej kaszce i nie wiem od czego nic nie zmieniała w pielęgnacji
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 10:30   #683
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Oh, tak, królowo żurawin , będziemy tęsknić za każdą bladolicą mam nadzieję,że u mnie wszystko się poukłada i też gdzieś wyjadę, bo oszaleje A fitrować się trzeba, oj tak ;D Nawet dzisiaj mówili o tym w dzień dobry tvn, że większość zmarszczek to oczywiście z powodu wieku + działanie promieni słonecznych. I to wszystko przez to,że ludzie się nie filtrują. A my już mamy lepiej, a co dopiero za te 20 lat
elianka , ja strasznie nie lubię swoich brwi, są strasznie dziwne. Jak byłam mała, to miałam wręcz białe, teraz na szczęście mam taki jasny,szary brąz. Na dodatek mam jakąś niesymetryczną twarz(wiem, każdy ma ale nie jest to zawsze widoczne) no i mam jedną brew i powiekę niżej i wygląda to jakbym cały czas się dziwiła teraz sobie jakoś to wyregulowałam i wyglądam lepiej,ale jednak problem jest. Poza tym odbija mi się makijaż na tej "oklapniętej powiece"
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 13:35   #684
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Blondynkom chyba faktycznie nie pasuje taki wiśniowy cień. Ja wyglądałam delikatnie mówiąc jak pani spod latarni...

A syfy na twarzy to ewidentna wina słońca. W zimie jeszcze mi się w życiu nie zdarzyło mieć wysypu. Słońce "wyciąga" (nie wiem jak to fachowo nazwać) wszystkie poskórne problemy na powierzchnię skóry, a potem przez opalanie się zasuszają. My chronimy się przed opaleniem (czyt. przesuszeniem) skóry, więc mamy w miesiącach letnich większy problem od skwarek. One za to mają wysyp jesienią i zimą, kiedy ich problemy wracają z podwójną siłą

I nie otwierajcie gazet. Dzisiaj się mocno wkurzyłam. Kupiłam 3 i w każdej artykuł "Opalaj się zdrowo", czyli kup filtr SPF5 i czuj się chroniona 24h/7d.

Jeszcze miałam napisać, że jasne brwi to dar losu. Zawsze można przyciemnić, rozjaśnić- nie ma szans. Ja mam ciemne brwi, ciemne oczy, jasną cerę i blond włosy. Defekt natury

A fotka z demotów- OKROPNA!!!

krolowa zurawin miłego wyjazdu


I jak już tak trzymacie kciuki to możecie i za mnie, albowiem rekrutacja na studia przyprawia mnie o palpitacje serca.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-06-24 o 13:39
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 13:42   #685
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Blondynkom chyba faktycznie nie pasuje taki wiśniowy cień. Ja wyglądałam delikatnie mówiąc jak pani spod latarni...

A syfy na twarzy to ewidentna wina słońca. W zimie jeszcze mi się w życiu nie zdarzyło mieć wysypu. Słońce "wyciąga" (nie wiem jak to fachowo nazwać) wszystkie poskórne problemy na powierzchnię skóry, a potem przez opalanie się zasuszają. My chronimy się przed opaleniem (czyt. przesuszeniem) skóry, więc mamy w miesiącach letnich większy problem od skwarek. One za to mają wysyp jesienią i zimą, kiedy ich problemy wracają z podwójną siłą

I nie otwierajcie gazet. Dzisiaj się mocno wkurzyłam. Kupiłam 3 i w każdej artykuł "Opalaj się zdrowo", czyli kup filtr SPF5 i czuj się chroniona 24h/7d.

Jeszcze miałam napisać, że jasne brwi to dar losu. Zawsze można przyciemnić, rozjaśnić- nie ma szans. Ja mam ciemne brwi, ciemne oczy, jasną cerę i blond włosy. Defekt natury

A fotka z demotów- OKROPNA!!!
Ja ostatnio w jakiejś gazecie typu Pani Domu w artykule o pielęgnacji różnych typów cery latem przeczytałam, że dla cery trądzikowej filtr co najmniej 30

Co do brwi - moje są tak czarne, że aż z granatowym połyskiem I cieszę się z nich. Nie muszę używać henny ani kredki, a po przycięciu włosków nawet zaraz po wstaniu z łóżka wyglądam dobrze.
A rozjaśnić można, Jessica Alba ponoć rozjaśniała jak była blondynką

Wczoraj przyciemniłam włosy. Normalnie daję 3 czekoladowe brązy Joanny, teraz dałam 2 + jedną aksamitną czerń. Kolor najpiękniejszy na świecie Nie jest to ani brąz, ani "jamnicza czerń", tylko taki piękny, ciemny, naturalnie wyglądający kolor Oczywiście idealnie podkreśla bladość
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 14:27   #686
SilverStorm
Zakorzenienie
 
Avatar SilverStorm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 5 479
GG do SilverStorm
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A ja jestem kompletnie załamana Od kilku dni próbuję pomalować oczy, by jakoś zatuszować wszystkie ich wady, ale po prostu nic nie mogę zrobić - są odporne na wszystko. Ech, chyba tak jak zwykle skończy się na nałożeniu henny na brwi i ich wyreguowaniu i to będzie mój cały ślubny makijaż.

Mam oczy głęboko osadzone (żeby nie powiedzieć - bardzo głęboko) z niewidoczną powieką ruchomą, wewnętrzne kąciki też są schowane, zewnętrzna opadają......No po prostu jedna wielka masakra
__________________
All around the faithless wait full of expectations
They will never see the beauty in the imperfections
The more I show
The less they know
SilverStorm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 14:34   #687
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez SilverStorm Pokaż wiadomość
Mam oczy głęboko osadzone (żeby nie powiedzieć - bardzo głęboko) z niewidoczną powieką ruchomą, wewnętrzne kąciki też są schowane, zewnętrzna opadają......No po prostu jedna wielka masakra
Może idź do jakiejś makijażystki dobrej po poradę...?


Idą za ciosem dziś różowo (no fuksjowo, nad prawdziwym różem dla Rabou cały czas myślę )
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 14:51   #688
SilverStorm
Zakorzenienie
 
Avatar SilverStorm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 5 479
GG do SilverStorm
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Może idź do jakiejś makijażystki dobrej po poradę...?
Myślałam o tym, ale przez te oczy czuję się taka......wynaturzona i po prostu się wstydzę
I dowaliłam sobie kolejny kompleks.....
__________________
All around the faithless wait full of expectations
They will never see the beauty in the imperfections
The more I show
The less they know
SilverStorm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 14:55   #689
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez SilverStorm Pokaż wiadomość
Myślałam o tym, ale przez te oczy czuję się taka......wynaturzona i po prostu się wstydzę
I dowaliłam sobie kolejny kompleks.....
Pomyśl, że są osoby, które chciałyby mieć niewidoczną ruchomą powiekę, np. ja To tak azjatycko wygląda
Pooglądaj tutoriale na youtube wstawione przez Azjatki, jakieś powiększające/rozświetlające.
I nie ma co się wstydzić
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 15:03   #690
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
a ja mam z kolei słabość do grubych, czarnych, krzaczastych brwi
też takie lubie... no, może u kobiet nie krzaczaste ale ciemne, najlepiej mocno skośne, długie Sama mam takie, to jedna z moich ulubionych części ciała u mnie U facetów też pierwsze, na co zwracam uwagę, to na brwi (potem na kości policzkowe i żuchwę, usta, nos i kolor oczu)
mimo iz mam praktycznie czarne brwi (ach, żebym miała jeszcze taki kolor włosów!), to i tak czasem je podmalowuję: ciemnym brązem, grafitem, granatem albo fioletem, w zależności od makijażu

w poniedziałek jadę do Grecji na 2 tygodnie w połowie lipca spodziewajcie się zdjęć mojego białego, świecącego ciała w porównaniu do spieczonych koleżanek
No i chyba zakupię szampon koloryzacyjny od Palette. Mam szamponetkę Delia, ale kolor znika po paru myciach, a przez te dwa tygodnie bedę stale fotografowana toteż chcę dobrze wyglądać a kolor włosów znowu mam rudawy (yhh jak ja go nie lubię!)

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-06-24 o 15:13
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.