Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-04, 20:09   #151
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Kalineczka kciuki za lepszą pracę
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 20:14   #152
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Doczłapałam i ja.

Coraz rzadziej się udzielam, bo coraz więcej kłopotów. Teraz walczyłam z pochemicznymi skutkami u ojca. Dołączam do grupy osób, która ma z NFZ na pieńku

Łikend zakupowy mnie nie porwał, byłam, ale nic nie kupiłam. No możę parę ciastek u Bliklego, które sama wpierdzieliłam, a później jeszcze zagryzłam pizzą. Dzisiaj powtórka z Blikego, ale już bez pizzy.

Ponadto rozkoszuję się widokiem 20 Signioriny Misteriosy Ferragamo. Pal licho zapach, buteleczka jest urocza.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 20:15   #153
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Nieee. Mama podkradła mi kiedyś Le Teint Eclat i była super zadowolona. Więc kupiłam jej ten- niby jest jakaś nowa formuła, ale ponoć nie czuć żadnej różnicy. W mojej S. ceny bez zmian- puder za 219 zł
Lubię ten podkład Fajny jest, leciutki. Szkoda, ze trochę bardziej nie kryje.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 20:15   #154
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5841940 6]Zastanawiam się dlaczego takie osoby prowadzą aptekę. Sorry, kiedy decydowała się, że zostanie farmaceutką to chyba liczyła się z tym, że będzie też sprzedawać hormony ? Jak jej zabrania sumienie, to niech sama nie zażywa takich środków zamiast wchrzaniać się w sprawy zdrowotne obcych dorosłych ludzi podważając przy tym kompetencje lekarza. To tak jakby wegetarianin zatrudnił się w mięsnym, a potem odsyłał klientów z kwitkiem, bo sprzedaż mięsa jest niezgodna z jego światopoglądem
A jeżeli to apteka tej oszołomki, to niech to jakoś oznaczy, oklei krzyżami żeby ludziom nie marnować czasu i nie wkurzać ich niepotrzebnie [/QUOTE]
Zgadzam się w 100%
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 20:15   #155
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Ale się wkułam. Zamówiłam espadryle na zalando. I kasa poszła w kosmos. Przelewy24 kasę wzięły, a zamówienie nie zostało zakończone i śladu po nim brak Nigdy nie miałam problemów z payu, a z p24 co chwilę jakieś cyrki
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 20:21   #156
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

U mnie Encre de Peau trzyma macik bez żadnego pudru, w tej chwili od ponad 17h Po nocnej masce StriVectinu dobrze się spisuje. Wcześniej ściągał mi twarz.

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ale się wkułam. Zamówiłam espadryle na zalando. I kasa poszła w kosmos. Przelewy24 kasę wzięły, a zamówienie nie zostało zakończone i śladu po nim brak Nigdy nie miałam problemów z payu, a z p24 co chwilę jakieś cyrki
Miałam tak z O. Często jest tak z S.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 20:23   #157
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Doczłapałam i ja.

Coraz rzadziej się udzielam, bo coraz więcej kłopotów. Teraz walczyłam z pochemicznymi skutkami u ojca. Dołączam do grupy osób, która ma z NFZ na pieńku

Łikend zakupowy mnie nie porwał, byłam, ale nic nie kupiłam. No możę parę ciastek u Bliklego, które sama wpierdzieliłam, a później jeszcze zagryzłam pizzą. Dzisiaj powtórka z Blikego, ale już bez pizzy.

Ponadto rozkoszuję się widokiem 20 Signioriny Misteriosy Ferragamo. Pal licho zapach, buteleczka jest urocza.
Misteriosa jest sliczna, pachnialam niedawno probka i chce flakon
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-04, 20:23   #158
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Doczłapałam i ja.

Coraz rzadziej się udzielam, bo coraz więcej kłopotów. Teraz walczyłam z pochemicznymi skutkami u ojca. Dołączam do grupy osób, która ma z NFZ na pieńku

Łikend zakupowy mnie nie porwał, byłam, ale nic nie kupiłam. No możę parę ciastek u Bliklego, które sama wpierdzieliłam, a później jeszcze zagryzłam pizzą. Dzisiaj powtórka z Blikego, ale już bez pizzy.

Ponadto rozkoszuję się widokiem 20 Signioriny Misteriosy Ferragamo. Pal licho zapach, buteleczka jest urocza.
Współczuję tacie problemów zdrowotnych.

Ja też uległam Signiorinie, jest piękna - przez weekend bezskutecznie walczyłam z nieszyfrowanym połączeniem w S. , a dzisiaj dotarła karta do płatności internetowych i cóż było robić, trzeba ją było przetestować i klikło się (bezpiecznie). I dziecku Nike'i też .
__________________


Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2016-04-04 o 20:46
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 20:25   #159
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Misteriosa jest sliczna, pachnialam niedawno probka i chce flakon
A mi się podobają bardzo Jimmy Choo Illicit te z brokuła ostatniego, używam ich z przyjemnością i chyba zakupie sobie pełnowymiarowe
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 20:25   #160
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Jestem i ja
Wracam do starego nadrabiać



Słyszałam o takim przypadku, chłopak studia skończył, poszedł do pracy, rano trzeba wstać, i też zauważył, że ma sąsiadów. Wcześniej to zwykle u niego imprezki były. Może tu podobna sytuacja jest

AnoIi za denko
Dzięki
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
cześć!

amyz doczytałam co Cię spotkało, szok i niedowierzanie
aleeeeeeeeeeeee z tego wynika, że to nie koniec dzisiejszych rewelacji
wracam właśnie z mszy za dziadków - ksiądz zamiast skupić się na opłaconych modlitwach, wznosił modły za dzieci poczęte i za zakazanie antykoncepcji
komentarza nie będzie z tego samego powodu o którym pisała moja siostra szminkowa - Irmina



Love spóźnione ale szczere
przyszły mi dziś perfumy ( aaaaaaa jakie piękne ) i chubby sticki oczne z C
wysłany mam zegarek, kombinezony do odebrania w mohito ( aniyam ) jakiejkolwiek informacji o sukience od Minge brak, mimo że wczoraj dostałąm 9 maili informujących o statusie zamówienia - wstrzymane

Anoli i Ciebie cmoknę, mądrze prawisz, koleżanko
wszystkich niewymienionych w poście również cmokam, brakowało mi Was dzisiaj

Ciebie też dziś brakowało
[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5841940 6]Zastanawiam się dlaczego takie osoby prowadzą aptekę. Sorry, kiedy decydowała się, że zostanie farmaceutką to chyba liczyła się z tym, że będzie też sprzedawać hormony ? Jak jej zabrania sumienie, to niech sama nie zażywa takich środków zamiast wchrzaniać się w sprawy zdrowotne obcych dorosłych ludzi podważając przy tym kompetencje lekarza. To tak jakby wegetarianin zatrudnił się w mięsnym, a potem odsyłał klientów z kwitkiem, bo sprzedaż mięsa jest niezgodna z jego światopoglądem
A jeżeli to apteka tej oszołomki, to niech to jakoś oznaczy, oklei krzyżami żeby ludziom nie marnować czasu i nie wkurzać ich niepotrzebnie [/QUOTE]
Super porównanie! W punkt!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 20:27   #161
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ale się wkułam. Zamówiłam espadryle na zalando. I kasa poszła w kosmos. Przelewy24 kasę wzięły, a zamówienie nie zostało zakończone i śladu po nim brak Nigdy nie miałam problemów z payu, a z p24 co chwilę jakieś cyrki
Nieźle .
Zalando opłacam zawsze przy odbiorze, szybko realizują i nie ma takich jazd.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-04, 20:33   #162
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Kilaneczko trzymam kciuki za super oferty zawodowe!
Będzie dobrze!
A co do dyr. Nawet nie wiadomo jak to skomentować. Totalny brak szacunku. Rozumiem Twoje wzburzenie

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Nieźle .
Zalando opłacam zawsze przy odbiorze, szybko realizują i nie ma takich jazd.
U mnie z tym problem, bo zalando wozi najbardziej sfochowany kurier. Parę razy brałam za pobraniem i musiałam jeździć po mieście i go "łapać". A co się nasłuchałam to moje
Napisałam do Z. Mam nadzieję, że zamówienie zrealizują. Szkoda mi rabatu 15%. Jak anulują to rabatu nie odzyskam
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 20:44   #163
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja ostrzegałam już wcześniej - u mnie najjaśniejszy kolor to soczysta pomarańcza. A i cuchnie strasznie starą pudernicą, aż w nosie drapie. Na twarzy wygląda u mnie ładnie (poza kolorem - zdecydowanie za ciemny i zbyt pomarańczowy, a niby miał być porcelanowy ).
No zapach ma lakieru do wlosow takiego specyficznego, ktory kiedys moja mama kupowala w litrowej butli bez zadnego atomizera... Ale akurat to jestem w stanie zaakceptowac, bo moje wczesniejsze fluidy tez smierdzialy Jednak taka zmiana koloru jest niewybaczalna.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 20:44   #164
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Misteriosa jest sliczna, pachnialam niedawno probka i chce flakon
Kupiłam flakonik w piątek, jeszcze mi S. go nie wysłało

Witam w nowym wątku Nie nadrobię, godzinę temu dopiero wróciłam z pracy, chce mi się spać.
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 20:56   #165
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Dzięki za słowa wsparcia, bo rozumiem, że z tą kAlineczka to o mnie chodziło jutro jadę do urzędu pracy, może zalapie się na jakies dofinansowanie dla młodych 'byznesłumen'
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 21:04   #166
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dzięki za słowa wsparcia, bo rozumiem, że z tą kAlineczka to o mnie chodziło jutro jadę do urzędu pracy, może zalapie się na jakies dofinansowanie dla młodych 'byznesłumen'
hihi dopiero zauważyłam żeś Kilaneczka, a nie Kalineczka - jak zawsze czytałam

Powodzenia we własnym biznesie O tamtych babiszonach nie myśl już, jesteś od nich przecież już 'uwolniona'.
Pamiętam jak ja odeszłam ze znienawidzonej pracy w urzędzie gdzie było istne siedlisko żmij. To był piękny dzień i ogromna ulga. Odchodziłam do nikąd, nie miałam nowej pracy, ale musiałam się uwolnić od tych okropnych ludzi. Szkoda życia na takie kwasy.

Będzie dobrze, dasz radę.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 21:20   #167
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Macintosh podpisuje się pod Twoimi słowami rękami i nogami
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 21:30   #168
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Misteriosa jest sliczna, pachnialam niedawno probka i chce flakon
To dobra wiadomość. Muszę powąchać w końcu.

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Współczuję tacie problemów zdrowotnych.

Ja też uległam Signiorinie, jest piękna - przez weekend bezskutecznie walczyłam z nieszyfrowanym połączeniem w S. , a dzisiaj dotarła karta do płatności internetowych i cóż było robić, trzeba ją było przetestować i klikło się (bezpiecznie). I dziecku Nike'i też .




Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
A mi się podobają bardzo Jimmy Choo Illicit te z brokuła ostatniego, używam ich z przyjemnością i chyba zakupie sobie pełnowymiarowe
Przypomniałaś mi o tej miniaturce, muszę poszukać w swych zasobach i zapoznać się z zapachem.

S. się w końcu ogarnęła i przysłała mi ofertę promocyjną. No cud normalnie.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 21:33   #169
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
A mi się podobają bardzo Jimmy Choo Illicit te z brokuła ostatniego, używam ich z przyjemnością i chyba zakupie sobie pełnowymiarowe
Te chyba schowam do szafy i poczekam na jesien... uzylam ich w zeszlym tygodniu i mialam ochote oddac komus ta miniaturke, bo mi wcale nie pasowaly




Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
Kupiłam flakonik w piątek, jeszcze mi S. go nie wysłało

Witam w nowym wątku Nie nadrobię, godzinę temu dopiero wróciłam z pracy, chce mi się spać.
Tez chce kupic te 20 ml, bo flakon sliczny
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-04, 21:37   #170
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Tez chce kupic te 20 ml, bo flakon sliczny
Online już chyba wyprzedane, może w stacjo się uda.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 22:01   #171
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5842847 1]hihi dopiero zauważyłam żeś Kilaneczka, a nie Kalineczka - jak zawsze czytałam

Powodzenia we własnym biznesie O tamtych babiszonach nie myśl już, jesteś od nich przecież już 'uwolniona'.
Pamiętam jak ja odeszłam ze znienawidzonej pracy w urzędzie gdzie było istne siedlisko żmij. To był piękny dzień i ogromna ulga. Odchodziłam do nikąd, nie miałam nowej pracy, ale musiałam się uwolnić od tych okropnych ludzi. Szkoda życia na takie kwasy.

Będzie dobrze, dasz radę.[/QUOTE]

Najbardziej mi żal samej pracy. Bo to mój wyuczony, 'wystudiowany' zawód. Po licencjacie mocno zmieniłam kierunek, własnie na ten, bo... bo się w nim zaje***cie dobrze czułam. Pamiętam radość jak dostałam tam pracę. A teraz zonk. Szkoda mi tylko jednej kobietki, bo fajna jest i z 'mojej bajki"... No ale, zdarza się... Dalej będę szukać czegoś w zawodzie, a "maj byznes" mieć trochę dodatkowo, nie czuję jeszcze, że mam odpuścić coś co mi sprawia niesamowitą przyjemność. A może wkrótce wpadnę na genialny pomysł jak połączyć jedno z drugim? Kto wie. Na razie muszę wychodzić gdzieś z domu, bo mam wreszcie fajnie garderobę ogarniętą, i twarz i włosy ok. Aż szkoda, żeby to się marnowało na siedzenie w domu.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 22:45   #172
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Witam w nowym wątku
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 23:14   #173
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
To dobra wiadomość. Muszę powąchać w końcu.









Przypomniałaś mi o tej miniaturce, muszę poszukać w swych zasobach i zapoznać się z zapachem.

S. się w końcu ogarnęła i przysłała mi ofertę promocyjną. No cud normalnie.
I co w tej ofercie jest? Ja dziś widziałam różne zestawy miniatur do zakupów w S (były wystawione na półkach normalnie i przy nich napis prezent do zakupów serum Guerlain (brałabym! To chyba to co miało być w kuferku? Ale nie chcę serum za 7 stow... Można coś innego kupić?), prezent do zakupów za 250 Givenchy, za 350 Shiseido nie było ich w katalogu zwykłym (tylko Shiseido byl), może w tym dla goldów są...? Jakie są prezenty w katalogu dla goldów?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 23:14   #174
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Piąteczka!

I wzajemnie
Nikt nie panikuje. Jest jak jest. O dzieciach z ciężkimi wadami to ich rodzice mogą się wypowiedzieć. Jak chodziłam z młodym na rehab to widziałam b. chore dzieci. Cierpienie istnienia bywa nieopisane. Więc ja w tym temacie głosu nie zabieram. Każdy musi sam zdecydować, czy podoła. I żeby nie było. Nie, nie jestem zwolennikiem aborcji. Ale obowiązujący kompromis jest dobry. Obecne działania wg mnie są mocno na pokaz, bo jak ktoś chce to tanim kosztem czmychnie za granicę. Trzeba ludzi edukować (np. pokazywać jak wygląda kilkunastotygodniowe dziecko), a nie straszyć i zakazywać.


Fajnie to ujęłaś

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
To poczytaj wpisy, jest to panika i frustracja razem wzięte. Uważam, że obecny kompromis jest bardzo w mojej opinii sprawiedliwy i sensowny. Moim zdaniem powinien pozostać w takiej formie jak obecnie. Aczkolwiek irytuje mnie mnie, że jak ktoś coś powie gdzieś to zaraz panika i obalmy rząd, ciekawe że takich głosów nie było jak była afera taśmowa lub inne ciekawostki z WSI itp.
To też prawda, ale obecny rząd ma za bardzo radykalne poglądy
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 23:15   #175
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Zrobiłam turkusowe włosy

Muszę wam polecić nawilżający krem z lawenda lilla mai, boski jest cera nawilżona, jędrna, rozświetlona, wygląda na młodsza
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 23:27   #176
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

Nie ma co się kopać z koniem
Chciałabym żeby z takim samym zapałem ścigali pedofili (tych w sutannach też)
Ja to nie mogę pojąć tłumaczenia, że nie zdążyli z ustawą o bestiach, że biegli nie wydali opinii w sprawie pedofila, bo czasu zabrakło - 25 lat odkąd karę śmierci znieśli i zamienili na wyrok, bez możliwości dostania dożywocia. A myśląc o bezkarności księży w tej materii, to mi się niedobrze robi.

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Pamiętacie jak wam pisalam, że mnie z pracy 'wywalaja'? No, to byłam dziś odebrać świadectwo pracy. Chciałam 31, albo chociaż 1 kwietnia, ale nieee... W piątki nie ma księgowej. A tak bym od razu pierwszego zarejestrowała się w urzędzie pracy. Ni ale dobra, ide dzisiaj - jest ksiegowa, dyrektorki nie ma. Myślę sobie super. Podpisałam wszystkie perdoly - m. In. Szkolenie BHP - którego można nie odbylam, i coś tam o zachowaniu tajemnicy (na szczęście osobom zainteresowanym już opowiedziałam co się dzieje) i inne ☠☠☠☠☠☠☠y, ktore powinny być podpisane dużo wcześniej. A ksiegowa mi mówi, że nie może mi wydać świadectwa, bo dyrektor nie złożyła podpisu. No więc się wkurzylam, specjalnie czekałam na dziś, bo te 'kobiety pracujace' nie mają czasu wydrukować jednej kartki, w praktycznie wszystkie puste miejsca wpisać "nie dotyczy" i podpisać?! A ksiegowa, że przecież dyr. Pracuje jeszcze gdzieś... A ja na to, że jest również dyrektorem tej instytucji i ma jakieś obowiązki. Zwłaszcza, że nie zajmują one zbyt wiele czasu...
Jeszcze się pyta (ksiegowa), czy szukam pracy. To ja na to, że dziś zarejestrowała własną działalność. To mi pogratulował i się pyta jeszcze, czy teraz mogę przyjść do nich na staż
Jak wychodziłam do akurat przyszła dyrektor i się pyta, czy wszystko gotowe. To jej mowie, że nie, bo czekam na jej podpis. To łaskawie podpisała i jeszcze mowi, że szkoda, że tak wyszło... A ja już wkurzona odpowiedziałam, że ja już nie żałuję.
Może ją jestem jakaś inna, ale gdybym ja była na jej miejscu, to w dniu zakończenia umowy człowiek dostałby swoje papiery, wszystko jasno, na czysto. A nie, że muszę czekać ja nia, mimo, że bylysmy umówione, i jeszcze nawet papiery niegotowe...
A jak słyszę co się dzieje, że poprzedni dyr był beznadziejny, ale teraz nie dość, że jest tak samo, to jeszcze nowa poczuła, że jest "dyrektorem" i zaczyna być bezczelna. Dopierdziela się do tych pracujących, tnie im pensje, a najwięksi leserzy dalej są nietykalni i jeszcze ich usprawiedliwia... To ja że się cieszę, że już tam nie pracuje.
Sorry, ale musiałam się wyżalić. Teraz ide sobie 'wyorbitrekowac' 10 km, może mi złość przejdzie...
Zobaczysz teraz to tylko zmiana na lepsze

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;58401801]Treść usunięta[/QUOTE]

Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 04:37   #177
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Lubię ten podkład Fajny jest, leciutki. Szkoda, ze trochę bardziej nie kryje.

A testowalas nowa formule? Jest kryjaca i long lasting. Tylko brak rozswietlenia juz
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 06:05   #178
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Dzień dobry
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 06:11   #179
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Witam, negatywnie nakręcona z rana dobrze słonko za oknem, a popołudniu spacerek się szykuje
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 06:17   #180
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

witam z rana nadrobiłam "pędzikiem"
Kilaneczka - współczuję perturbacji w pracy mam nadzieję że teraz będzie już tylko lepiej
Miska gratuluję perfum i dobrze wiedzieć że nie tylko ja trafiam na Moherów
dor6 zdrówka dla Taty NFZ to stan umysłu
Macintosh zgadzam się z każdym Twoim slowem

piękne sloneczko za oknem, opalaliśmy się wczoraj z tż na balkonie, piweczko, leżaczek prawie jak urlop na Malediwach

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5842847 1]hihi dopiero zauważyłam żeś Kilaneczka, a nie Kalineczka - jak zawsze czytałam

[/QUOTE]


też tak zawsze myślałam że ona Kalineczka i też całkiem niedawno doczytałam że się mylę bo to jakoś samo tak się nasuwa
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-14 11:54:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.