Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-13, 20:43   #2461
joasiaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 106
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Odebrałam zamówienie

Kod Nazwa produktu Ilość Cena
I0239 Zestaw Kandyzowana Pomarańcza & Cynamon: pielęgnacja ciała 1 19.95 zł
33924 Kuracja przeciw wypadaniu włosów 1 31.25 zł
I0138 Woda perfumowana So Elixir Purple 50 ml + Woda perfumowana Quelques Notes d\'Amour 15 ml 1 59.50 zł
F30688 Kajal 1 PREZENT
F10619 Balsam odbudowujący do skóry bardzo suchej 1 PREZENT
Łączna cena produktów: 110.70 zł
Koszt dostawy: 0.00 zł
Kod promocyjny / wartość rabatu: JABKAR / -110.70 zł
od cen 3 najtańszych produktów w koszyku
Razem do zapłaty: 110.70 zł

Zestaw pomarańcza - cynamon jest naprawdę całkiem spoko.
Pewnie pójdzie jako prezent pod choinkę.
Mleczko ładnie pachnie - na mnie czuć zarówno pomarańczę, jak i cynamon przynajmniej na początku. Trochę tylko wodniste jest...
Po całkowitym wchłonięciu zapach łagodnieje i czuć przede wszystkim cynamon

Jutro odsyłam gratisy, będą mi wymieniać na to, co chciałam i mi uciekło z koszyka
A po wypłacie pewnie opłacę drugie zamówienie z JABKARa, ale to zależy od promocji, które szykują na czarny piątek
joasiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:44   #2462
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez joasiaa89 Pokaż wiadomość
Odebrałam zamówienie

KodNazwa produktuIlośćCena
I0239Zestaw Kandyzowana Pomarańcza & Cynamon: pielęgnacja ciała119.95 zł
33924Kuracja przeciw wypadaniu włosów131.25 zł
I0138Woda perfumowana So Elixir Purple 50 ml + Woda perfumowana Quelques Notes d\'Amour 15 ml159.50 zł
F30688Kajal1PREZENT
F10619Balsam odbudowujący do skóry bardzo suchej1PREZENT
Łączna cena produktów: 110.70 zł
Koszt dostawy: 0.00 zł
Kod promocyjny / wartość rabatu: JABKAR / -110.70 zł
od cen 3 najtańszych produktów w koszyku
Razem do zapłaty: 110.70 zł

Zestaw pomarańcza - cynamon jest naprawdę całkiem spoko.
Pewnie pójdzie jako prezent pod choinkę.
Mleczko ładnie pachnie - na mnie czuć zarówno pomarańczę, jak i cynamon przynajmniej na początku. Trochę tylko wodniste jest...
Po całkowitym wchłonięciu zapach łagodnieje i czuć przede wszystkim cynamon

Jutro odsyłam gratisy, będą mi wymieniać na to, co chciałam i mi uciekło z koszyka
A po wypłacie pewnie opłacę drugie zamówienie z JABKARa, ale to zależy od promocji, które szykują na czarny piątek
Kazali Ci odsyłać gratisy?
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:52   #2463
joasiaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 106
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Tak mi babka mówiła , jak do mnie dzwoniła (gratisy się z automata zmieniły, a przed zatwierdzeniem nie zauważyłam...). Wysyłając maila potwierdzającego nic nie mówiła o odsyłaniu niechcianych gratisów tylko o dosłaniu tych, których chciałam.
Poprosiłam dziś o adres do wysyłki, zobaczymy, co mi jutro odpisze.

Edytowane przez joasiaa89
Czas edycji: 2015-11-13 o 20:55
joasiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 15:56   #2464
asia_899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Dziewczyny, proszę o pomoc. Chodzi o sprzedaż wysyłkową, jaki jest prezent w blankiecie dla przyjaciółki o wartości 99zł za zakupy powyżej 39zł??
asia_899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 16:05   #2465
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez asia_899 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o pomoc. Chodzi o sprzedaż wysyłkową, jaki jest prezent w blankiecie dla przyjaciółki o wartości 99zł za zakupy powyżej 39zł??
http://www.yves-rocher.pl/krem_lifti...y_i_na_powieki
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 16:22   #2466
asia_899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Dziękuję
asia_899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 21:34   #2467
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Byłam dziś w stacjonarce zrealizować smsa i mailing. W sklepie spędziłam ponad 20min- jakieś 5-10min rundka po sklepie i krótka rozmowa z obsługującą Panią, reszta czasu przy kasie (nie, nie było kolejki…)

Pani się zdziwiła, że chcę zrealizować mailing podając tylko kod- powiedziała, że pierwszy raz zdarza jej się taka sytuacja i „musi iść spytać kierownika” (a ja po prostu nie mam Internetu w komórce, a w okolicy sklepu nie ma wi-fi). Wróciła, było ok. Dalej- chcę zrealizować smsa- Pani się zdziwiła, że w smsie nie ma kodu (no bo co ona ma wbić do systemu?), więc ponownie poszła do kierownika i to z moim telefonem… Aż z ciekawości zerknęłam później na wcześniejsze smsy (od lutego br. w żadnym nie było kodu). Wraca już z Panią kierownik- ta jej podaje tajemny kod, aby system przyjął ofertę z smsa, potem znów muszę podać kod z mailingu (uff, wszystko się zgadza).

W końcu przyszedł czas na pieczątki- wydałam niecałe 30zł- więc powinnam dostać 2 za zakupy i 10gratisowych. Wchodząc do sklepu brakuje mi 14pieczątek, aby zakończyć poziom, Pani zaczyna nabijać, ale minę ma jakąś zagubioną i nie zatrzymuje się na należnych 12, tylko dobija do końca. Ja stoję i nie przeszkadzam. Pani odrywa te wszystkie przylepione karteczki z pieczątkami, wrzuca je gdzieś (nie musiałam podpisywać takiego „pokwitowania”, że odebrałam prezent za ukończenie poziomu) i idzie po wybrany przeze mnie prezent. Wraca i mówi, że musi teraz przylepić nową karteczkę z datą, aby wbić resztę pieczątek. Jeszcze jakieś pieczątki?- myślę sobie, ale stoję cicho i tylko kiwam głową. No i wstawiła jeszcze 5kolejnych (wciąż się zastanawiam, jak ona to policzyła?) Na koniec miała problem z wbiciem na kasę prezentu za ukończony poziom i druga ekspedientka musiała jej pokazać krok po kroku, co i jak.

Ogólnie Pani przemiła, parokrotnie mnie przepraszała i choć akurat się śpieszyłam, to sytuacja mnie raczej ubawiła. Ja, pomimo wielu lat z YR wciąż uczę się czegoś nowego, a Pani dopiero się odnajdywała w zawiłych zasadach YR, co nie jest łatwe, więc (jeśli, to czyta) życzę powodzenia i pozdrawiam
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 21:52   #2468
Eva888
Wtajemniczenie
 
Avatar Eva888
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 571
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w stacjonarce zrealizować smsa i mailing. W sklepie spędziłam ponad 20min- jakieś 5-10min rundka po sklepie i krótka rozmowa z obsługującą Panią, reszta czasu przy kasie (nie, nie było kolejki…)

Pani się zdziwiła, że chcę zrealizować mailing podając tylko kod- powiedziała, że pierwszy raz zdarza jej się taka sytuacja i „musi iść spytać kierownika” (a ja po prostu nie mam Internetu w komórce, a w okolicy sklepu nie ma wi-fi). Wróciła, było ok. Dalej- chcę zrealizować smsa- Pani się zdziwiła, że w smsie nie ma kodu (no bo co ona ma wbić do systemu?), więc ponownie poszła do kierownika i to z moim telefonem… Aż z ciekawości zerknęłam później na wcześniejsze smsy (od lutego br. w żadnym nie było kodu). Wraca już z Panią kierownik- ta jej podaje tajemny kod, aby system przyjął ofertę z smsa, potem znów muszę podać kod z mailingu (uff, wszystko się zgadza).

W końcu przyszedł czas na pieczątki- wydałam niecałe 30zł- więc powinnam dostać 2 za zakupy i 10gratisowych. Wchodząc do sklepu brakuje mi 14pieczątek, aby zakończyć poziom, Pani zaczyna nabijać, ale minę ma jakąś zagubioną i nie zatrzymuje się na należnych 12, tylko dobija do końca. Ja stoję i nie przeszkadzam. Pani odrywa te wszystkie przylepione karteczki z pieczątkami, wrzuca je gdzieś (nie musiałam podpisywać takiego „pokwitowania”, że odebrałam prezent za ukończenie poziomu) i idzie po wybrany przeze mnie prezent. Wraca i mówi, że musi teraz przylepić nową karteczkę z datą, aby wbić resztę pieczątek. Jeszcze jakieś pieczątki?- myślę sobie, ale stoję cicho i tylko kiwam głową. No i wstawiła jeszcze 5kolejnych (wciąż się zastanawiam, jak ona to policzyła?) Na koniec miała problem z wbiciem na kasę prezentu za ukończony poziom i druga ekspedientka musiała jej pokazać krok po kroku, co i jak.

Ogólnie Pani przemiła, parokrotnie mnie przepraszała i choć akurat się śpieszyłam, to sytuacja mnie raczej ubawiła. Ja, pomimo wielu lat z YR wciąż uczę się czegoś nowego, a Pani dopiero się odnajdywała w zawiłych zasadach YR, co nie jest łatwe, więc (jeśli, to czyta) życzę powodzenia i pozdrawiam
To miałaś szczęście
Bo ja zawsze muszę się prosić o pieczątki bo często Panie zapominają nabić należytą ilość
Ale często Panie przy kasie są zagubione albo mniej wiedzą na temat yr niż ja
I widzę że to je irytuje chociaż wcale ich nie pouczam tylko upominam w miły sposób o swoje
Jaki prezent wybrałaś za drugi poziom bo mój też zbliża się ku końcowi i właśnie się zastanawiam co wybrać ?
Eva888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 00:10   #2469
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Eva888 Pokaż wiadomość
To miałaś szczęście
Bo ja zawsze muszę się prosić o pieczątki bo często Panie zapominają nabić należytą ilość
Ale często Panie przy kasie są zagubione albo mniej wiedzą na temat yr niż ja
I widzę że to je irytuje chociaż wcale ich nie pouczam tylko upominam w miły sposób o swoje
Jaki prezent wybrałaś za drugi poziom bo mój też zbliża shttps://static.wizaz.pl/forum/images/smilies/smile.gifię ku końcowi i właśnie się zastanawiam co wybrać ?
mam dokładnie to samo muszę kontrolować czy wszystko ok- ale robię to miło i z uśmiechem głupio mi też, jak wiem więcej niż obsługująca mnie kobietka... niedawno jedna mnie przepraszała (jak po raz pierwszy wąchałam SEBS), że nie wie jaki zapach wyszedł przed nim (QNdA), bo pracuje tu DOPIERO od dwóch miesięcy- to była jej odp, jak stwierdziłam że SEBS pachnie mi podobnie, tylko intensywniej do ich poprzedniej nowości. Początkowo wskazała na SEP Jak widzę, że dziewczyna jest nowa, to nie ma sprawy, pogadamy sobie i jest miło- w tym przypadku, to ona dowiedziała się czegoś ode mnie.
Nie lubię za to podejścia "byle szybciej, będzie spokój" u starszych stażem pracownic- kiedyś musiałam upomnieć się dosłownie o wszystko: o prezent z ulotki papierowej, o nabicie rabatu z tej ulotki, o wbicie pieczątek i o coś jeszcze, ale już nie pamiętam... ja wiem, co i jak i pilnuję tego, ale ile jest klientek "zielonych", które takie ekspedientki "naciągną", a te nawet o tym nie wiedzą
Ja teraz ukończyłam 3poziom i wziełam wodę UMaJ, której nigdy nie miałam (ostatnio mam kręćka na punkcie zapachów cytrusowych ), ale to już ostatni raz. Teraz będę kończyć po 1 lub 2 poziomie, bo za trzeci nie mam co brać. Kiedyś za drugi wzięłam paletkę 4cieni do powiek. Wiem, że dziewczyny biorą też pomadki GR, tusze do rzęs, produkty TdH, podkłady/pudry czy wody PN.
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 00:39   #2470
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 221
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Od dwóch dni palę nową świecę z limitki. Niestety, do poprzednich nie ma nawet porównania. Jest praktycznie bezzapachowa:/
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 08:52   #2471
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Ala_73 Pokaż wiadomość
Od dwóch dni palę nową świecę z limitki. Niestety, do poprzednich nie ma nawet porównania. Jest praktycznie bezzapachowa:/
Dobrze wiedzieć. Za taką cenę... Ja wczoraj w TKMaxx kupiłaś śliczną świąteczną za 30 zł, zapach śliczny, bardzo intensywny przy paleniu. 4 razy większa niż ta z YR.
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-15, 09:16   #2472
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Ala_73 Pokaż wiadomość
Od dwóch dni palę nową świecę z limitki. Niestety, do poprzednich nie ma nawet porównania. Jest praktycznie bezzapachowa:/

Dzięki za opinię, chciałam kupić te świecę. Szkoda, bo woda jest boska.
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 09:45   #2473
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Ma ktoś lub chcociaż widział na żywo zegarek z oferty świątecznej? Warto brać?
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 10:55   #2474
thugmisses
Rozeznanie
 
Avatar thugmisses
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 852
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Jestem bardzo zawiedziona. Jak lwica broniłam świec YR bo miała wczesniej gruszkę, wanilię, bez i pistację i wszystkie były fenomenalne, zapach unosił się w całym salonie mocniej niż YC! Wczoraj odpaliłam jabłko i niestety niektóre z was mają rację - bardzo słabo czuć zapach. Straszny zawód!
__________________
thugmisses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 11:43   #2475
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Wczoraj będąc w YR pani dała mi katalog ze świątecznymi limitkami, a w środku była ulotka, że przy zakupie za 19zł, krem do rąk waniliowy gratis, o ile dobrze pamiętam
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 15:08   #2476
Sharlottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cześć, nie wiem, czy już ktoś o tym pisał - będzie nowy męski zapach w 2016:

http://www.fragrantica.com/perfume/Y...ver-33207.html
Sharlottka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 15:16   #2477
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Sharlottka Pokaż wiadomość
Cześć, nie wiem, czy już ktoś o tym pisał - będzie nowy męski zapach w 2016:

http://www.fragrantica.com/perfume/Y...ver-33207.html
Nikt jeszcze o tym nie pisał, dzięki za info
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 17:30   #2478
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Odebrałam dziś z paczkomatu zamówienie z kodem cri50.
Szkoda że zestaw pomarańcza i cynamon nie ma jednak pudełka Mam jedno z poprzedniej oferty i bardzo mi się podoba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1447608613471.jpg (69,2 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1447608624007.jpg (100,2 KB, 66 załadowań)
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 17:37   #2479
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Sharlottka Pokaż wiadomość
Cześć, nie wiem, czy już ktoś o tym pisał - będzie nowy męski zapach w 2016:

http://www.fragrantica.com/perfume/Y...ver-33207.html
zapowiada się ciekawie



Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w stacjonarce zrealizować smsa i mailing. W sklepie spędziłam ponad 20min- jakieś 5-10min rundka po sklepie i krótka rozmowa z obsługującą Panią, reszta czasu przy kasie (nie, nie było kolejki…)

Pani się zdziwiła, że chcę zrealizować mailing podając tylko kod- powiedziała, że pierwszy raz zdarza jej się taka sytuacja i „musi iść spytać kierownika” (a ja po prostu nie mam Internetu w komórce, a w okolicy sklepu nie ma wi-fi). Wróciła, było ok. Dalej- chcę zrealizować smsa- Pani się zdziwiła, że w smsie nie ma kodu (no bo co ona ma wbić do systemu?), więc ponownie poszła do kierownika i to z moim telefonem… Aż z ciekawości zerknęłam później na wcześniejsze smsy (od lutego br. w żadnym nie było kodu). Wraca już z Panią kierownik- ta jej podaje tajemny kod, aby system przyjął ofertę z smsa, potem znów muszę podać kod z mailingu (uff, wszystko się zgadza).

W końcu przyszedł czas na pieczątki- wydałam niecałe 30zł- więc powinnam dostać 2 za zakupy i 10gratisowych. Wchodząc do sklepu brakuje mi 14pieczątek, aby zakończyć poziom, Pani zaczyna nabijać, ale minę ma jakąś zagubioną i nie zatrzymuje się na należnych 12, tylko dobija do końca. Ja stoję i nie przeszkadzam. Pani odrywa te wszystkie przylepione karteczki z pieczątkami, wrzuca je gdzieś (nie musiałam podpisywać takiego „pokwitowania”, że odebrałam prezent za ukończenie poziomu) i idzie po wybrany przeze mnie prezent. Wraca i mówi, że musi teraz przylepić nową karteczkę z datą, aby wbić resztę pieczątek. Jeszcze jakieś pieczątki?- myślę sobie, ale stoję cicho i tylko kiwam głową. No i wstawiła jeszcze 5kolejnych (wciąż się zastanawiam, jak ona to policzyła?) Na koniec miała problem z wbiciem na kasę prezentu za ukończony poziom i druga ekspedientka musiała jej pokazać krok po kroku, co i jak.

Ogólnie Pani przemiła, parokrotnie mnie przepraszała i choć akurat się śpieszyłam, to sytuacja mnie raczej ubawiła. Ja, pomimo wielu lat z YR wciąż uczę się czegoś nowego, a Pani dopiero się odnajdywała w zawiłych zasadach YR, co nie jest łatwe, więc (jeśli, to czyta) życzę powodzenia i pozdrawiam

no no.. trafiło sie.. oby jeszcze dziewczę popracowało ku chwale roska i nie zrobiła sobie manka skoro taka petarda w liczeniu

ale w ogóle bardzo miło że dbała o klienta i nie potraktowała ciebie jak wyłudzacza i roszczeniową pieczątkomaniaczkę. Wszystko zależy jednak od osoby i jej podejścia do ludzi.
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-15, 18:49   #2480
FleurDeCerisier
Raczkowanie
 
Avatar FleurDeCerisier
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 386
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Ja lubię moją stacjonarkę (ch alfa w Gdańsku) Panie znają promocje i nigdy nie musiałam się o nic upominać
__________________
włosomaniaczka od 01.01.2015
FleurDeCerisier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 19:32   #2481
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez FleurDeCerisier Pokaż wiadomość
Ja lubię moją stacjonarkę (ch alfa w Gdańsku) Panie znają promocje i nigdy nie musiałam się o nic upominać
Alfa jest spoko, ale ja wolę Bałtycką Pani mnie już tam poznaje i zawsze wszystko jest miło i szybko załatwione.
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 20:00   #2482
Eva888
Wtajemniczenie
 
Avatar Eva888
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 571
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Alfa jest spoko, ale ja wolę Bałtycką Pani mnie już tam poznaje i zawsze wszystko jest miło i szybko załatwione.
Ja też jestem z Gdańska i zawsze jak jestem czy w alfie czy bałtkiej czy Madisonie jest nowa ekspedientka
Eva888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 20:36   #2483
joasiaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 106
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

A ja mam chyba pecha do ekspedientek w gdańskich stacjo, choć kilka razy trafiłam na całkiem miłe, zarówno w Bałtyckiej, jak i Madisonie.
joasiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 21:06   #2484
cda1cf8dd8475ebf9b3fe10d4f48bf009600b9f5_61807fa4c74e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 179
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

jak dla mnie panie w galerii baltyckiej sa przemile a w madisonie bardzo jest nieprzyjemna pani w krotkich wlosach(chyba Kamila)
cda1cf8dd8475ebf9b3fe10d4f48bf009600b9f5_61807fa4c74e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 07:43   #2485
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Kupiłam wczoraj korektor na plamy pigmentacyjne. Ktoś stosował? Jak efekt?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg korektor_na_plamy_pigmentacyjne_00553.jpg (8,2 KB, 10 załadowań)
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:34   #2486
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Ja najbardziej lubię YR w CH Auchan w Piasecznie sklep jest duży, dobrze zaopatrzony, kobietki są b.miłe i dobrze zorientowane w promocjach (ostatnio zatrudnili kilka nowych dziewczyn, które mam nadzieję, że niedługo też będą ogarniać temat). Zawsze też mają próbki.

Za to jakoś nie przepadam za stacjo w G. Mokotów i CH Ursynów sklepy są małe, ekspedientkom jakoś szczególnie nie zależy, trzeba się upominać o swoje, albo tłumaczyć promocje (np. treść gwiazdek na ulotkach). No i zazwyczaj brak próbek.

Pamiętacie, że z ulotką październikową można było kupić za 5zł miniaturkę 5ml QNdA, ale początkowo ich nie było i można było zdobyć 15ml wybranej wody? Podzwoniłam wtedy i odwiedziłam kilka stacjo. W mojej ulubionej załatwiłam sprawę bez problemu W innych nie mieli określonego zapachu, proponowali inne, niby też ok. Ale były i takie stacjonarki, gdzie słyszałam, że 5ml nie mają i w zamian też nic lub nie można u nich jeszcze realizować ulotki, albo wręcz innymi słowami „nie u nas takie dziwy” Pytam w końcu w jednym sklepie skąd takie różnice między sklepami tej samej marki i babka mi coś pokrętnie tłumaczy z czego zrozumiałam tyle, że to zależy czy sklep jest firmowy czy to franczyza (wtedy właściciel może regulować niektóre sprawy).
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:48   #2487
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Eva888 Pokaż wiadomość
Ja też jestem z Gdańska i zawsze jak jestem czy w alfie czy bałtkiej czy Madisonie jest nowa ekspedientka
niestety przy takich stawkach (okolo5zł na godzine) nic dziwnego.. i może są słabo motywowane...
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 13:48   #2488
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Ja za niedługo też będę musiała wybrać jakiś prezent za 3 poziom i kompletnie nie mam pomysłu, w sumie to żałuje że nie skończyłam na drugim. Doradzicie co warto sobie wybrać?
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 14:07   #2489
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Ja za niedługo też będę musiała wybrać jakiś prezent za 3 poziom i kompletnie nie mam pomysłu, w sumie to żałuje że nie skończyłam na drugim. Doradzicie co warto sobie wybrać?
Jak ostatnio kończyłam trzeci poziom, wybrałam jeden z kremów elixir 7.9, z dopłatą 9 zł. Chyba najlepszą opcją są jakieś kremy z tego przedziału cenowego. Dziewczyny często biorą wody UMaJ, ale trzeba je lubić, bo są dość nietrwałe. Zresztą, często są dodawane jako gratis w sklepie internetowym, więc nie opłaca się tyle czasu na nie zbierać. Warto też, ale to tylko moje zdanie, wziąć olejek do masażu TdH. Normalnie kosztuje 69 złotych, więc trochę się na tym traci, ale warto go mieć. Ja uwielbiam

Zostały mi 3 pieczątki do końca 2 poziomu i na tym skończę. Chyba wybiorę któryś z pyłków. Rzadko się maluję cieniami, ale jak mają je wycofać, to chcę chociaż wypróbować
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 14:22   #2490
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Jak ostatnio kończyłam trzeci poziom, wybrałam jeden z kremów elixir 7.9, z dopłatą 9 zł. Chyba najlepszą opcją są jakieś kremy z tego przedziału cenowego. Dziewczyny często biorą wody UMaJ, ale trzeba je lubić, bo są dość nietrwałe. Zresztą, często są dodawane jako gratis w sklepie internetowym, więc nie opłaca się tyle czasu na nie zbierać. Warto też, ale to tylko moje zdanie, wziąć olejek do masażu TdH. Normalnie kosztuje 69 złotych, więc trochę się na tym traci, ale warto go mieć. Ja uwielbiam

Zostały mi 3 pieczątki do końca 2 poziomu i na tym skończę. Chyba wybiorę któryś z pyłków. Rzadko się maluję cieniami, ale jak mają je wycofać, to chcę chociaż wypróbować
Dziękuję bardzo właśnie głównie nad kremami myślałam i chyba koniec końców na to się zdecyduję myślałam jeszcze ewentualnie o tym podkładzie wygładzająco-rozświetlającym, polecacie?
http://www.yves-rocher.pl/podklad_wy...rozswietlajacy
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-11 13:41:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.