Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-09, 15:30   #1111
AnnaŁ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 262
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez HOBBICIATKO Pokaż wiadomość
Mam prosbe czy ktos moglby mi doradzic,ktory salon wybrac z tych 3??
O kazdym cos dobrego slyszalam i nie jestem pewna...prosze o pomoc...

INSPIRACJE STUDIO URODY
ul. Chmieleniec 2/8
tel. 2688823
inspiracje@inspiracje.net .pl
fryzjerstwo, kosmetyka, solarium
strzyżenie ok. 40zł

MANIEWSKI Klub Fryzjerski
ul. Rakowicka 11
tel. 4220050, 501234603
info@maniewski.pl
www.maniewski.pl
p. Andrzej

PAULINA" (Paula X Hair) na ul. Czystej, p. Iwona, strzyżenie ok. 15–20 zł, farbowanie ok.60zł, regeneracja – 15 zł, tel. 6331650
na ul. Miechowskiej, p. Paulina (właścicielka), p. Monika,Justyna,Ania strzyżenie na mokro z modelowaniem ok. 30zł, samo strzyżenie 18zł + mycie 21zł
www.paulaxhair.pl
Sama się tam wybieram, ale na razie cierpię na przewlekły brak czasu.

Edytowane przez AnnaŁ
Czas edycji: 2011-10-25 o 18:26
AnnaŁ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 17:17   #1112
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ja umówiłam się wczoraj na strzyżenie do salonu freestyle do p. Agnieszki Skrobacz. Niestety wolny termin ma dopiero we czwartek, wiec wtedy zdam relacje. Mycie+strzyżenie +modelowanie 59 zl
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 07:42   #1113
edi75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
GG do edi75
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Marta_ Pokaż wiadomość
a ja szukam dobrego fryzjera stylisty, ktory poradzi sobie z gestymi wlosami, tj umie dobrze obciac- porzedzic, zeby nie powstala szopka cena do 100zl , gdyby ktos mial dosiadczenie z takim prosze o porade bo zawsze cielam sie w miescie rodzinnym u ulubionego fryzjera, boje sie troche zmienic ale kiedys trzeba zaryzykowac
Ja miałam kiedyś bardzo gęste włosy i nijak sobie z nimi nie radziłam, bo były ciężkie i oklapłe, musiałąm myć głowę codziennie, po ścięciu - u Klaudiusza ze Stylowni - prawie połowa włosów spadła! - mam leciutką fryzurkę, a włosy się same układają, polecam go też jeśli chodzi o farbowanie - robi przepiękne kolory!
edi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 11:20   #1114
nicesmile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 17
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

AnnaŁ - Moja sąsiadka farbowała i ścinała włosy w Inspiracjach- fryzjerka zrobiła jej przepiękny kolor włosów, zresztą strzyżenie też super. Sama się tam wybieram, ale na razie cierpię na przewlekły brak czasu.

Dobór właściwego koloru nie jest łatwą rzeczą, ale jedno Ci powiem, nie sugeruj się tak bardzo kolorem włosów sąsiadki. Kiedyś tak bardzo podobał mi się blond kolor bratowej, że zażyczyłam sobie właśnie taki sam u fryzjera. Niestety spotkała mnie niemiła niespodzianka. Mój kolor nie przypominał blon, tylko rudy
Okazało się bowiam, że najważniejsze zdać sobie sprawę z jakiedo wyjściowego koloru się startuje. Dużo tutaj zależy od fryzjerki, która widząc włosy (wyjściowy kolor oraz rodzaj włosa) potrafi kompetentnie doradzić. Ta od rudych włosów nie umiała - więcej do niej nie poszłam.
Zanim więc zdecydujsze się na kolor sąsiadki, zapytaj fryzjerkę, czy ten kolor jest możliwy do uzyskania.
nicesmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 11:52   #1115
AnnaŁ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 262
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A

Edytowane przez AnnaŁ
Czas edycji: 2011-10-25 o 18:32
AnnaŁ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 14:29   #1116
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

[quote=nicesmile;5754464]AnnaŁ - Moja sąsiadka farbowała i ścinała włosy w Inspiracjach- fryzjerka zrobiła jej przepiękny kolor włosów, zresztą strzyżenie też super. Sama się tam wybieram, ale na razie cierpię na przewlekły brak czasu.

Dobór właściwego koloru nie jest łatwą rzeczą, ale jedno Ci powiem, nie sugeruj się tak bardzo kolorem włosów sąsiadki. Kiedyś tak bardzo podobał mi się blond kolor bratowej, że zażyczyłam sobie właśnie taki sam u fryzjera. Niestety spotkała mnie niemiła niespodzianka. Mój kolor nie przypominał blon, tylko rudy
Okazało się bowiam, że najważniejsze zdać sobie sprawę z jakiedo wyjściowego koloru się startuje. Dużo tutaj zależy od fryzjerki, która widząc włosy (wyjściowy kolor oraz rodzaj włosa) potrafi kompetentnie doradzić. Ta od rudych włosów nie umiała - więcej do niej nie poszłam.
Zanim więc zdecydujsze się na kolor sąsiadki, zapytaj fryzjerkę, czy ten kolor jest możliwy do uzyskania.
DZIEWCZYNY! ,to jeszcze nie tak.Jeżeli podoba ci się kolor sąsiadki,i idziecie do fryzjera z prośbą o taki sam,to nie znaczy że fryzjer weżmie dokładnie tą samą farbę z takim samym oznaczeniem itd.Nawet jeżeli masz identyczny kolor włosów jak sąsiadka,kolor może się minimalnie różnić,bo to zależy od rodzaju pigmentu jaki jest w danych włosach.Zadaniem fryzjera jest ocenić kolor twoich włosów i zrobić taką mieszankę kolorów ,która będzie najleprza w celu osiągnięcia jak najbardziej podobnego koloru do wskazanego. Fryzjer nie może zrobić czegoś zupełnie innego i winą obarczyć włosy.(tak to możecie same w domu robić.Co wyjdzie to wyjdzie) I nigdy idąc do fryzjera nie ograniczajcie mu czasu na działanie mówiąc że macie godzinę czy dwie i wychodzicie. Każde włosy muszą być indywidualnie traktowane i potrzebują różnej ilości czasu. Albo pośpiech ,albo efekt.
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 19:05   #1117
nicesmile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 17
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Paulina. Zaupełnie się z Tobą zgadzam. Pośpiech oznacza byle jaki efekt. Jak sobie przypominam, to balejaz wraz ze ścięciem i modelowaniem trwał wówczas ok. 1,5 godz. A to przyznasz niezbyt długo
nicesmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 19:41   #1118
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez nicesmile Pokaż wiadomość
Paulina. Zaupełnie się z Tobą zgadzam. Pośpiech oznacza byle jaki efekt. Jak sobie przypominam, to balejaz wraz ze ścięciem i modelowaniem trwał wówczas ok. 1,5 godz. A to przyznasz niezbyt długo
No to mnie zaskoczyłaś .Strzyżenie+modelowanie można zrobić w godzinę,ale gdzie w 0,5 godz.zmieścić balejage? Kurcze,ja też chcę znać zaklęcie jakiego używała ta fryzjerka.A może było przesunięcie czasu?
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 14:45   #1119
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Właśnie wróciłam z salonu Freestyle. Wloski obcinala mi pani Agnieszka Skrobacz. Jestem bardzo zadowolona A jak moj bob lekko urosnie bede jeszcze bardziej szczesliwa P. Agnieszka jest swietna profesjonalistka. Najpierw zanim przystapila do dziela porozmawiala ze mna o moich wlosach i rysach twarzy, nawet koleżance która ze mną przyszła doradzila co nieco. Tylko scinalam wlosy, ale jestem już zdecydowana na farbowanie "touchem". Za mycie + maski+ odżywka + sciecie + modelowanie zaplacilam 59 zl
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 19:13   #1120
Revelyn
Raczkowanie
 
Avatar Revelyn
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 307
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dziewczyny, doradzcie, gdzie w Kraku najlepiej farbowac wlosy. Zalezy mi na salonie, w ktorym nie zastepuja profesjonalnych farb "tanszymi odpowiednikami". Musze zrobic odrosty i odswiezyc kolor, ten wymarzony to slawny juz popielaty brąz bez zlotego/zoltego odcienia
Prosze o podzielenie sie pozytywnymi doswiadczeniami w tek kwestii
Revelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 08:29   #1121
basiazdr
Raczkowanie
 
Avatar basiazdr
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 75
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A gdzie ten FreeStyle????????
__________________
od 23.06.2007 od godz 16:23 jestem ZONĄ MEZA MEGO
: jupi:
basiazdr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-16, 08:37   #1122
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

freestyle jest na stradomskiej
Jak cchecie to wkleje fotki przed i po
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 09:16   #1123
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
freestyle jest na stradomskiej
Jak cchecie to wkleje fotki przed i po

Ja bardzo proszę o zdjęcia!
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 09:39   #1124
porterka
Raczkowanie
 
Avatar porterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

HEj,
po dokładnym przeanalizowaniu wątku stwierdzam ze ciężko coś wybrać!!! Już eksperymentowałam wcześniej u kilku fryzjerów i cały czas szukam ideału ... mam nadzieje ze istnieje takowy.
Jestem umówiona na cięcie i od razu po wizycie zdam relację oraz dodatkowo opiszę swoje wcześniejsze doświadczenia.
porterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 11:04   #1125
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

wklejam fotki zgodnie z obietnica, ale robione tak na szybko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dwa1.JPG (5,4 KB, 242 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitled.JPG (6,7 KB, 214 załadowań)
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 17:42   #1126
porterka
Raczkowanie
 
Avatar porterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Jestem osoba strasznie bojącą się wizyt fryzjerskich, nie ufam żadnemu ale mam swoje typy i mam też czarną listę
OK, oto moje opinie. Czesałam i strzygłam się w rożnych miejscach i krótkie opisy są następujące:

salon fryzjerski na ul. Piłsudskiego (tuż przy alejach) - bardzo dokładne cięcie, staranne, długie - i to bez zarzut, niestety dostałam to co chciałam bo Pani nie wyperswadowała mi cięcia które sobie wymyśliłam - przeciwnie wykonała moje życzenie - efekt był straszny. Wyglądałam jak kartofel. Dobra fryzjerka nie tylko dobrze włada nożyczkami, nie tylko wysłuchuje klienta ale także MUSI MIEć WYCZUCIE, potrafi doradzić i potrafi nie zgodzić się z klientem. Ceny średnie.

salon fryzjerki w akademiku Żaczek, przy al. 2 maja - ścinałam tam włosy tanio, ale bez udziwnień - tylko końcówki, atmosfera miła i tanio.

salon fryzjerki przy Sławkowskiej (niestety nie pamiętam nazwy ale po prawej strony od Rynku i w bramie) - staranne cięcie, ale zero rozmowy z klientem, zero doradzania, ceny średnie.

salon fryzjerski na os. Dywizjonu 303 (pani Monika) - piękny salon z klimatem i bardzo fajna fryzjerka (a raczej z duszy artystka). Polecam bo tanio i z fantazją, ale chyba bardziej dla krótkich fryzurek i na pewno do grzywek! W każdym razie jeśli chcecie coś ORYGINALNEGO I kreatywne strzyżenie - nie zawiedziecie się na Monice. Ona jest polecana łańcuszkowo.

salon fryzjerski przy ul. Halszki (Kurdwanów) - cena nie adekwatna do obsługi, nie polecam.

studio fryzjerskie przy Fiołkowej (te koło salonu kosmetycznego "ANNA" bo tam są jeszcze inne salony ale ich nie znam)- omijać! moje cięcie trwało 15 ze wszystkim!!!!!

LAURENT - przy Placu Wolnica - wspaniałe panie Ewelina i Kasia. Tutaj można liczyć na rozmowę, na uprzejmość, staranność i piękną fryzurkę. Można zamówić kawkę Mają tez karty stałego klienta, na miejscu jest też manicurzystka i solarium. Bardzo polecam. Ceny ok. 50 zł.


Salon fryzjerski TRENDY przy Starowiślnej- skłamałabym mówiąc ze fryzjerska bardzo źle mnie obcieła. Widać było że uczestniczy w szkolenaich, starannie ścinała, była rozmowa i niby wszystko ok, ale...No właśnie ale nie byłam zadowolona z fryzury, w pewnych szczegółach się zawiodłam. Poza tym traumatycznym przeżyciem było mycie włosów - bardzo niedelikatne, podobnie jak ich późniejsze rozczesywanie - bolało i pewnie wiele włosków zostało połamanych Nie polecam. Ceny około 50 zł.


....na koniec zostawiłam sobie salon który wygrywa w mojej opinii:

ILUSION przy Dietla - przemiła atmosfera, długa rozmowa, doradzanie i fantastyczny efekt na głowie czyli super fryzurka - tego możecie się tam spodziewać. Zostaniecie na pewno wysłuchane, a poza tym usłyszycie co o tym myśli fryzjer - potem są negocjacje i ustalenia. To mi się bardzo spodobało. POLECAM, ceny ok. 50 zł. Jedyna wada: brak wieszaka na płaszcze


porterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 13:53   #1127
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

carmelova, bardzo ładne ścięcie, szkoda tylko że kiepskie zdjęcie.

porterka, mogłabym Cię prosić o namiary na salon Illusion?
Bo szukam dokładnego adresu, ale znaleźć nie mogę
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 18:23   #1128
porterka
Raczkowanie
 
Avatar porterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Z wizytówki: ul.J.Dietla 40, tel. 012 423 26 44.

a zdjęcia to fajny pomysł, niemniej jedank ciężko na ich podstawie ocenić tak obiektywnie że to dobre cięcie

Niemniej jednak metamorfoza wyszła znakomicie pozdrawiam
porterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 12:44   #1129
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

porterka, gdzie dokładnie jest ten salon na Dywizjonu 303? bo mamy tutaj kilka, zadnego nie znam, a właśnie od długiego czasu poszukuję kogoś kto umiałby zrobić porządną grzywkę
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-18, 15:23   #1130
porterka
Raczkowanie
 
Avatar porterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ineso - dokłądny adres: Dywizjonu 303 19d/3 (w niskim bloku)
TEL. 012 6478549 (mam nadzieje że jeszcze aktualny)
porterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 22:14   #1131
nicesmile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 17
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

PAULINA CHMIEST;No to mnie zaskoczyłaś .Strzyżenie+modelowanie można zrobić w godzinę,ale gdzie w 0,5 godz.zmieścić balejage? Kurcze,ja też chcę znać zaklęcie jakiego używała ta fryzjerka.A może było przesunięcie czasu?[/quote]

Widzisz. Pani zdecydowanie nie była czarodziejką, bo gdyby była, to wyszłabym zadowolona. Zdecydowanie szła na ilość klientek, a nie na jakość. Strzyżenie (bez modelowania, tylko ze zwykłym wysuszeniem, ale przyznaję na moje życzenie) trwało jakieś 20-25 min. Balejage nakładała mi z koleżanką, więc o tyle krócej to trwało i na dodatek po nałożeniu koloru stała nad moją głową z suszarką, żeby "przyspieszyć kolor". Ot i cała magia.
nicesmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 09:56   #1132
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Widzisz. Pani zdecydowanie nie była czarodziejką, bo gdyby była, to wyszłabym zadowolona. Zdecydowanie szła na ilość klientek, a nie na jakość. Strzyżenie (bez modelowania, tylko ze zwykłym wysuszeniem, ale przyznaję na moje życzenie) trwało jakieś 20-25 min. Balejage nakładała mi z koleżanką, więc o tyle krócej to trwało i na dodatek po nałożeniu koloru stała nad moją głową z suszarką, żeby "przyspieszyć kolor". Ot i cała magia.

Straszne są takie metody. Skąd fryzjerki biorą takie pomysły. Nigdy nie siadajcie na fotelu ,gdzie do nakładania balejage zabierają się dwie osoby. To chore! Balejage,to cieniowanie włosów kolorami.Nie ma na to szablonu który stosuje się na każdej głowie.Odcień ,szerokość pasemek, i rozmieszczenie ich na głowie ,zależy od tego co chcemy osiągnąc,jaki efekt końcowy zaproponował fryzjer dla danej osoby. 2 osoby przy jednej głowie to już na wstępie porażka.A podgrzewanie włosów suszarką to główny powód żółtych spalonych pasemek,albo plam z rozjaśniacza,który pod wpływem temperatury puchnie i wylewa się z foli. Bardzo rzadko używa się dodatkowego żrudła ciepła. Trzeba liczyć się z tym że balejage może trwać od 3 do 5 godzin.W zależności od długości włosów i żądanego efektu.
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 11:36   #1133
antygona007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 49
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cześć.
niedawno przeprowadziłam się do Krakowa..i mam wlasnie problem z odnalezieniem fryzjera, chcialabym zmienic kolor wlosow z blond na ciemniejszy, zawsze bylam brunetka, lecz przez ostatni rok mialam blond wlosy, chcialabym wrocic do swojego dawnego koloru.
moze jakis ladny balejage?
Niedaleko mnie jest GALAXY, ale nie wiem czy to dobry wybór?
Jedna z Was mówiła o salonie MIMOSA.. Gdzie to jest i czy faktycznie warto?
POMOCY
antygona007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 11:40   #1134
antygona007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 49
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Podobał mi sie kolor włosow dziewczyny, ktora wyslala swoje zdjecia, wlasnie po wizycie w MIMOSIe
stad pytam.. pozdrawiam
antygona007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 13:08   #1135
antygona007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 49
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Myślałam o fryzjerze na Galla, ale sama nie wiem.. a czy bylyscie kiedys u fryzjera na Krolwej Jadwigii? chyba renata ługowska ..?
Idąc od Fosha tuż za restauracja any time?
antygona007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 17:40   #1136
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ja odradzam salon Ilusion na Dietla. Atmosfera nieladu, moze za duzo klientek na raz? czulam sie jak w malej fabryce poza tym kolor nie taki jak oczekiwalam (hmm wyszedl rudy, a bardzo prosilam o unikanie tego, bo z natury mam brazowe), a przy scinaniu zero inwencji tworczej (nie tylko u pani ktora mnie scinala, ale obok siedziala dziewczyna, ktora chciala zmienic fryzure, a obcieto jej ledwie koncowki)
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 18:58   #1137
antygona007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 49
Talking Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

czy ktoś tu jeszcze zagląda?pozdrawiam
antygona007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 19:15   #1138
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez antygona007 Pokaż wiadomość
czy ktoś tu jeszcze zagląda?pozdrawiam



JA ZAGLĄDM
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 13:09   #1139
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dziewczyny, ja mam pytanie.
Mam wlosy w kolorze bardzo ciemnego brązu - byly kiedys czarne.
Chcialabym drastycznie zmienic kolor wloskow np na ciemny blond. Jaki salon polecacie? Jaka bedzie cena takiego "zabiegu"?
Czy to wogole sie uda???

Chcialabym cos w rodzaju miodowego blondu...
Czy to bedzie mozliwe? Kogo polecacie? Dzieki za odp
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 13:33   #1140
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam pytanie.
Mam wlosy w kolorze bardzo ciemnego brązu - byly kiedys czarne.
Chcialabym drastycznie zmienic kolor wloskow np na ciemny blond. Jaki salon polecacie? Jaka bedzie cena takiego "zabiegu"?
Czy to wogole sie uda???

Chcialabym cos w rodzaju miodowego blondu...
Czy to bedzie mozliwe? Kogo polecacie? Dzieki za odp

prawie wszystko jest możliwe.Musiała bym zobaczyć twoje włosy,przez forum można obiecać cuda,a w realu może okazać się nie możliwe. Na pewno można zmienić ich kolor,ale dokładniejszych informacji można udzielić tylko osobiście
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.