Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-19, 14:10   #1981
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

wiec ciemne kolory dawalas dopiero po odrosnieciu 'wlasnych' wlosow?
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 14:47   #1982
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ciemne to dla mnie fiolet i czerń, więc nie. Miałam potem znowu rozjaśniane włosy żeby czerwień wychodziła odpowiednio intensywna (raz efekt był za mocny - wyszedł róż )
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 15:01   #1983
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witajcie dziewczyny!
Na ten wątek trafiłam kilka dni temu... przedzierałam sie przez jego trzy czesci... przez pierwsza dosc dokładnie przed dwie następne pobierznie.. bo czasu mało a tego tak duuuużo
Tak czy inaczej podobnie jak Wy mam jasna cere... bardzo jasną... nienaturalnie choć z winy natury Już tłumacze
Ogólnie jako dzieciątko byłam czesto nazywana cyganeczką... wiecie taka mała z długimi ciemnymi włosami, ciemnymi oczami i dość ciemną, szybko opalająca się skóra... w chyba 3 klasie podstawowki wykryto u mnie bielactwo, dość powszechne chyba jest teraz to nie bede dokładnie pisała o co chodzi.. w kazdym razie objawem jest zanik barwnika w skórze i sie zaczęło... w gmnazjum nazywana już byłam chinką byłabym naprawde szczesliwa gdyby to było całkowite, ja tymczasem mam blamy na całym ciele... przy czym teraz juz to jest tak zaawansowane ze przykładowo twarz mam praktycznie całą białą, nie liczac drobnych plamek, ktore zima nie sa praktycznie zauwazalne... ale cały czas pracuje nad tym, żeby sie nie opalac i ten barwin który mi został był minimalnie widoczny... juz od kilku lat filtry od 30 w góre... oólnie nie pudruje sie tylko jak juz coś to maskuje cienie pod oczami korektorem... kilka dni temu skusiłam sie na podkład BIAŁY i puder z wczesniej wspomnianych stron (rock , metal czy jakos tak) ... zobaczymy jak to bedzie wygladało... czy da rady cos z tym zrobić żeby nie wygladac do konca jak gejsza... nie zeby mi sie to nie podobało, ale jednak jak na codzien wole naturalny w miare makijaz...
A zdjecia śliczne wklejałyście... te kobiety sa naprawde piekne.. tylko zastanawiam sie w ilu procentach to jest ich naturalne piekno, w ilu makijaz i oswietelenie a w ilu obrobka komputerowa... wydaje mi sie ze jakby kazda z nas wziasc na taka profesjonalan sesje to byśmy wszytkie wygladały pieknie jak one ahhh ale nam schlebiam:P
Pozdrawiam
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 15:04   #1984
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

jeszcze jedno lady_butterfly nie farbuj prosze włosów... masz naprawde piekny i naturalny kolor... nie warto psuć go jakimiś farbami a pózniej ciagle meczyc sie z odrostami...
ps. cere tez masz piekna i dobrze do Ciebie pasuje okrelenie "porcelanowa lalka"
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 15:40   #1985
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
jeszcze jedno lady_butterfly nie farbuj prosze włosów... masz naprawde piekny i naturalny kolor... nie warto psuć go jakimiś farbami a pózniej ciagle meczyc sie z odrostami...
ps. cere tez masz piekna i dobrze do Ciebie pasuje okrelenie "porcelanowa lalka"
Witam serdecznie w wątku!
Podziwiam, że przebrnęłaś przez tyle stron w tych wszystkich wątkach!
Z tego co piszesz to musisz mieć baardzo jasną skórę, jak ja bym chciała taką białą
Co do przefarbowania - już się wyleczyłam z ciemnego koloru, widocznie mi pisany jest blond. Dziękuję za komplement
Aha, cieszę się, że moje włosy wyglądają naturalnie, ale są farbowane
Naturalnie mam taki średni blond.
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 15:43   #1986
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

lady_butterfly, w takim razie bardzo ładni dobrałaś sobie odcień Ah no tak kobieta zmienną jest i chciałaby coś innego ciągle i by eksperymentowała... ja też już nie raz myślałam o ścinaniu włosow, o jakiejś trwałej tylko "falujacej" włosy... jasnych pasemkach. Ale szczerze mówiac jak ogladam swoje zdjecia to jestem szczesliwa że przez tyle lat udało mi sie je uchowac mimo zachcianek przed tym wszytkim
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 15:50   #1987
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia
ciemne to dla mnie fiolet i czerń, więc nie. Miałam potem znowu rozjaśniane włosy żeby czerwień wychodziła odpowiednio intensywna (raz efekt był za mocny - wyszedł róż )
Daria, tak czasami zastanawiam się, czy jest jakiś kolor, którego nie miałaś na głowie...

Nie opisałam, jak się sprawuje Colorstay. Już mówię (a raczej piszę). Generalnie jestem z niego zadowolona, dobrze się trzyma, chociaż po 7 godzinach w szkole i 4 godzinach tańca nie wygląda tak idealnie jak rano. Któraś z Was pisała, iż może być dla mnie za ciemny (Kattarina? Zabijcie, a nie powiem) no i rzeczywiście troszkę jest. Co prawda, nie jest to duża różnica, jednak te pół tonu mógłby być jaśniejszy. Obawiam się jednak, że czegoś do 70zł, jaśniejszego i równie dobrze kryjącego nie znajdę.
Chyba poproszę Mikołaja o jakieś kwasy, może poprawię stan cery W weekend poczytam biochemię.
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-19, 16:06   #1988
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Daria, tak czasami zastanawiam się, czy jest jakiś kolor, którego nie miałaś na głowie...
chciałabym odpowiedzieć 'różowy' ale nie mogę (sic!) prawdziwego brązu nigdy nie miałam, raz jak się rzuciłam na orzechowy chyba, wyszedł piękny kolor miodu z rudymi refleksami, od tego zaczął się czerwony
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 16:14   #1989
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
lady_butterfly, w takim razie bardzo ładni dobrałaś sobie odcień Ah no tak kobieta zmienną jest i chciałaby coś innego ciągle i by eksperymentowała... ja też już nie raz myślałam o ścinaniu włosow, o jakiejś trwałej tylko "falujacej" włosy... jasnych pasemkach. Ale szczerze mówiac jak ogladam swoje zdjecia to jestem szczesliwa że przez tyle lat udało mi sie je uchowac mimo zachcianek przed tym wszytkim
No tak, bo to często się tak wydaje jak zobaczymy piękną aktorkę w jakimś cudownym kolorze włosów czy fryzurze. Wtedy nas zaślepia i się zastanawiamy, a dlaczego mi nie miałoby być dobrze w czymś takim
A potem możemy się lekko rozczarować.
Widzę, Nicki, że masz silną wolę skoro tak długo wytrwałaś bez pokuszenia się na coś innego.
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 16:33   #1990
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Silna wola... No to to chyba tak... mam te swoje samozaparcie nie no dwa razy coc kombinowałam... normanie szał .. bo kolor zmywalny po 4-6 myciach :P raz fiolet, raz czern granatu... ale wsumie bez rezultatu... bo mam tak ciemne włosy, że połys delikatnie było widać na nieco jaśniejszych końcówkach
Pamietam jak kiedyś sobaczyłam (wiele wiele lat temu) gdzieś w gazecie Joanne Liszewska jeszcze z takimi pieknymi bujnymi kreconymi włsosami ... miała tam pasemka bardzo jasne i bardzo ciemne wymieszane... chorowałam na takie włosy dobrze że mama mi powtórzyła to tysiac razy zebym dobrze przemyslala taki krok:P
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 17:58   #1991
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
chciałabym odpowiedzieć 'różowy' ale nie mogę (sic!) prawdziwego brązu nigdy nie miałam, raz jak się rzuciłam na orzechowy chyba, wyszedł piękny kolor miodu z rudymi refleksami, od tego zaczął się czerwony
Ja mialam rozowy i czerwony.I mialam tez niebieskie i zielone pasemka ( oczywiscie nie wszystkie na raz )
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-19, 19:31   #1992
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vendettka Pokaż wiadomość
Ja mialam rozowy i czerwony.I mialam tez niebieskie i zielone pasemka ( oczywiscie nie wszystkie na raz )
no właśnie ja też miałam różowy niebieskie i zielone pasemka też miałam, ale chyba tylko przez 1 noc
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 19:46   #1993
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Bladolice, przyznać mi się tu, czy któraś używała paletki korektorów Sephory? Czy ten najjaśniejszy beż nadaje się dla naprawdę bladych? Mówię oczywiście o tej poczwórnej
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 20:06   #1994
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Bladolice, przyznać mi się tu, czy któraś używała paletki korektorów Sephory? Czy ten najjaśniejszy beż nadaje się dla naprawdę bladych? Mówię oczywiście o tej poczwórnej

Ja cały czas używam. Nadaje się, ale tylko na sińce pod oczami w moim przypadku. Idealnie je maskuje i stapia się ze skórą, choć jest od niej ciemniejszy.
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 15:51   #1995
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dario, a dużo ciemniejszy jest? Pół tonu, ton?
Bo patrząc na Twoje zdjęcia stwierdzam, że jestem ciemniejsza od Ciebie, więc może by mi przypasował
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 16:59   #1996
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Bladolice, przyznać mi się tu, czy któraś używała paletki korektorów Sephory? Czy ten najjaśniejszy beż nadaje się dla naprawdę bladych? Mówię oczywiście o tej poczwórnej
moja blada siostra ma, używa i jest zadowolona
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 17:50   #1997
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
moja blada siostra ma, używa i jest zadowolona
A jak bardzo blada jest Twoja siostra? Bo wiesz, że niektóre dziewczyny używają np. najjaśniejszych odcieni podkładów Maybelline i twierdzą, że są blade, a dla mnie to istne bronzery
Chciałabym jakiś jasny korektor na ewentualne wypryski. Kamuflaż ArtDeco miałam sto lat temu i szybko się go pozbyłam, bo był za bardzo pastowaty, odznaczał się. Do Sephory się jutro przejadę, ale wolałabym wiedzieć czy warto się tą poczwórną paletką w ogóle interesować, bo światło znów przekłamie i tyle z tych zakupów będę miała
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 21:41   #1998
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
A jak bardzo blada jest Twoja siostra? Bo wiesz, że niektóre dziewczyny używają np. najjaśniejszych odcieni podkładów Maybelline i twierdzą, że są blade, a dla mnie to istne bronzery
Chciałabym jakiś jasny korektor na ewentualne wypryski. Kamuflaż ArtDeco miałam sto lat temu i szybko się go pozbyłam, bo był za bardzo pastowaty, odznaczał się. Do Sephory się jutro przejadę, ale wolałabym wiedzieć czy warto się tą poczwórną paletką w ogóle interesować, bo światło znów przekłamie i tyle z tych zakupów będę miała
Ja też używam tej paletki korektorów i służy mi całkiem dobrze Oba beżowe odcienie na pierwszy rzut oka są ciemniejsze niż moja skóra, ale zwykle oba je mieszam, aby uzyskać właściwy odcień beżu i na twarzy naprawdę sie nie odznaczają. A już na pewno na policzkach tego nie widać, bo tam najpierw wklepuję ten zielony, a na to mieszankę beżów. No i na to oczywiście podkład.
A jak blada jestem? Hmm... Podkładów Maybelline nigdy nie miałam, bo jakoś tam dla siebie odcienia nie widzę. Inne, których używam bądź używałam i mi w miarę kolorystycznie pasowały to:
- Rimmel Recover 100 w porywach do 103 (kiedyś w lecie i 303, ale to były daaawne czasy )
- Deobrah Colour Copy do cery mieszanej i tłustej (to ważne, bo ten do suchej ma inny odcień), nr 0 (odcień idealny, jasny żółciutki beżyk, a w takich mi najlepiej, szkoda, że to ideał tylko na lato, na teraz jest za suchy)
- Revlon Colorstay Softlex Buff
- Mary Kay do cery mieszanej/tłustej 100 Ivory (dziś go mam na paszczy i kolor jest prawie idealny, z pozostałymi właściwościami już ciut gorzej, a odcień jest jasnobeżowy, ni ciepły, ni zimny)
- Bourjois 10h Sleep - 73 ciut za ciemny, ale ładnie się wtapiał, 72 już zbyt neutralny mi się wydawał i nie testowałam
- Oriflame Giordani Gold podkład ujędrniający Porcelain
- Soraya, Make-up Sceniczny, Idealnie kryjący 01 Jasny Beż (niby neutralny, ale ciutkę za zimny jak dla mnie)
Mam nadzieję, że coś Ci podpowie mój spis. Poza tym może komuś jeszcze się przyda.

I jak zostało wcześniej wspomniane świetnie się ta paletka nadaje jako korektor pod oczy - korektory nie są tak tępe i suche jak kamuflaż AD, a kryją wcale nie dużo gorzej. Szczególnie ten ciemniejszy beż, żółciejszy. Za to do czego służy ten różowy nie wiem do dziś dnia, mimo iż paletkę mam chyba z 1,5roku. Jakoś dla mnie on się do niczego nie nadaje, a na pewno nie do cieni, bo zamiast je rozświetlać, to je podbija
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 09:48   #1999
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Rowniez mam palete korektorow Sephory i ten jasny bez najbardziej "wyzarlam" Ciemnego bezu nie uzywam wcale, bo nawet po "samoopaleniu" jest dla mnie za ciemny. Tego jasnego uzywam tylko pod oczy i jest OK, dobrze sie stapia z karnacja - nakladam pedzelkiem do korektora Sephora nr 6, bo ten dolaczony do zestawu, to jakis krasnali wypierdek. Zielonego nie uzywam, za to posluguje sie rozowym - nakladam go pod lukiem brwiowym, swietnie rozswietla w tym miejscu, idealny do makijazu saute, jak sie nie chcemy malowac cala gama cieni.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-21, 10:29   #2000
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Jeonku, to typowa wiosna- jaśniutka skóra trudno opalająca sie, trochę piegów i ciemno blond w łosy, w dzieciństwie bardzo jasne.
MagJa, a co nie podoba Ci się W podkładzie MK? Bo ten sam zamówiłam sobie na all nawet kolor identyczny
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 10:54   #2001
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zielonego nie uzywam, za to posluguje sie rozowym - nakladam go pod lukiem brwiowym, swietnie rozswietla w tym miejscu, idealny do makijazu saute, jak sie nie chcemy malowac cala gama cieni.
Takiego zastosowania jeszcze nie próbowałam. Trzeba sprawdzić, bo w końcu zużyję 3 pozostałe kolory, a ten pozostanie praktycznie w całości.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
J
MagJa, a co nie podoba Ci się W podkładzie MK? Bo ten sam zamówiłam sobie na all nawet kolor identyczny
Wchodzi mi w pory i go przez to widać. A dodam, że normalnie wcale nie mam aż tak widocznych porów No i rok temu, jak go kupowałam wcale się tak nie zachowywał, wtedy byłam z niego bardzo zadowolona. A teraz czy to na filtrze czy to na kremie, to jednak go trochę widać. Mam jeszcze nr 200 do cery suchej, jeszcze jego pomęczę, bo może te pory to z przesuszenia mi wylazły Bo teraz to mam skłonności do suchot, nie do przetłuszczania...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 11:02   #2002
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wchodzi mi w pory i go przez to widać. A dodam, że normalnie wcale nie mam aż tak widocznych porów No i rok temu, jak go kupowałam wcale się tak nie zachowywał, wtedy byłam z niego bardzo zadowolona. A teraz czy to na filtrze czy to na kremie, to jednak go trochę widać. Mam jeszcze nr 200 do cery suchej, jeszcze jego pomęczę, bo może te pory to z przesuszenia mi wylazły Bo teraz to mam skłonności do suchot, nie do przetłuszczania...
to mnie ''lekko'' załamałaś mam nadzieję że na mojej twarzy będzie lepiej się zachowywał
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 20:15   #2003
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

heh mialam dzisiaj piekna sytuacje, siedzi 5 dziewczyn w garderobie i malujemy sie i dochodza do mnie pojekiwania typu "ach jak bym chciala byc mulatka" i "o jejku, jaka ja jestem blada" ja cichutko sie odezwalam z kacika, to troche im sie glupio zrobilo i zaczely mnie pocieszac dosyc niezgrabnym sposobem typu "no ale wieesz, teraz podobno sie zaczyna robic na takie porcelanowe lalki, ze takie biale jak sciana sa tez ladne!"
bezcenne po prostu bezcenne
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 22:30   #2004
Feless
Przyczajenie
 
Avatar Feless
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Karpacz
Wiadomości: 9
Talking Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witam Panie. Jestem tutaj nowa na forum. Jeślichodzi o cerę, to osiągnełam to co chciałam , jednak zwracam się do was kochane - co byście poradziły na wybielenie zębów? Bo jednak przy b.jasnej karnacji aż się proszą piękne śnieżnobiałe ząbki.

A tutaj moje zdjęcie, co prawda troszke nieaktualne (robione pół roku temu) jednak nie wiele w wyglądzie zmieniłam). Niedługo dodam jakieś nowsze.
oto link:
http://img228.imageshack.us/img228/3599/anitaeb9.jpg

A tym czasem czekam na sugestie odnośnie ząbków.
__________________
-------
››FELESS‹‹
Feless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 22:55   #2005
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
heh mialam dzisiaj piekna sytuacje, siedzi 5 dziewczyn w garderobie i malujemy sie i dochodza do mnie pojekiwania typu "ach jak bym chciala byc mulatka" i "o jejku, jaka ja jestem blada" ja cichutko sie odezwalam z kacika, to troche im sie glupio zrobilo i zaczely mnie pocieszac dosyc niezgrabnym sposobem typu "no ale wieesz, teraz podobno sie zaczyna robic na takie porcelanowe lalki, ze takie biale jak sciana sa tez ladne!"
bezcenne po prostu bezcenne
Sytuacja faktycznie piekna. Moja przyjaciolka, bardzo atrakcyjna dziewczyna, caly czas biega na solarium. Probowalam ja namowic, zeby przestala, ale nic nie dalo. Do tego pali od conajmniej 5 lat....Natomiast jesli chodzi o mnie wprowadzam trend na jasna skore Slyszalam juz pierwsze niesmiale pytania na studiach, jakich filtrow uzywam i w ogole czego. Nikt nie uwaza, ze wygladam jak obudzony trup. To kolejny dowod, ze wybralam wlasciwy kierunek Mile to, mile.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 23:05   #2006
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
to mnie ''lekko'' załamałaś mam nadzieję że na mojej twarzy będzie lepiej się zachowywał
Się nie załamuj, zobaczysz sama, jak się będzie na Twojej twarzy sprawował. U mnie o dziwo, ostatnio jakoś lepiej wygląda i nawet zaczynam powoli dochodzić do wniosku, że nie muszę kupować innego.
Nic nie rozumiem
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 14:46   #2007
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Feless Pokaż wiadomość
co byście poradziły na wybielenie zębów? Bo jednak przy b.jasnej karnacji aż się proszą piękne śnieżnobiałe ząbki.


A tym czasem czekam na sugestie odnośnie ząbków.
Na piękne białe zabki polecam białą perłę, do kupinia w aptece. Przed stosowaniem wybierz się do dentysty na przeglad - zabki muszą być zdrowe, odkamienione i ja jeszcze miałam piaskowanie - mi moja pani dr zaleciła przed wybielaniem. Biała perła nie wybiela plomb. Z efektu hjestem b zadowolona.
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 19:50   #2008
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Dario, a dużo ciemniejszy jest? Pół tonu, ton?
Bo patrząc na Twoje zdjęcia stwierdzam, że jestem ciemniejsza od Ciebie, więc może by mi przypasował
hm.. z 1-1,5 tonu, bo wygląda na mnie żółto, ale to tylko przy nakładaniu, bo potem idealnie stapia się z kolorem skóry

a jak już jesteśmy w temacie Sephory.. kupiłam sobie dzisiaj różowy rozświetlacz i potrójny róż (niby też rozświetlający) i będę niedługo sprawdzać jak podkreślają blade lico zimą
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 00:12   #2009
Feless
Przyczajenie
 
Avatar Feless
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Karpacz
Wiadomości: 9
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Na piękne białe zabki polecam białą perłę, do kupinia w aptece. Przed stosowaniem wybierz się do dentysty na przeglad - zabki muszą być zdrowe, odkamienione i ja jeszcze miałam piaskowanie - mi moja pani dr zaleciła przed wybielaniem. Biała perła nie wybiela plomb. Z efektu hjestem b zadowolona.
Zbecka, dziekuje za porade. A ile ta "biała perła" kosztuje tak mniej-więcej?
__________________
-------
››FELESS‹‹
Feless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 09:43   #2010
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
hm.. z 1-1,5 tonu, bo wygląda na mnie żółto, ale to tylko przy nakładaniu, bo potem idealnie stapia się z kolorem skóry

a jak już jesteśmy w temacie Sephory.. kupiłam sobie dzisiaj różowy rozświetlacz i potrójny róż (niby też rozświetlający) i będę niedługo sprawdzać jak podkreślają blade lico zimą
Następnego dnia już kupiłam tą paletkę, ale nie miałam czasu wejść i napisać co o niej myślę Jasny beż sam w sobie jest dla mnie za ciemny, ale mieszam go z zielonym i mam odcień idealny
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.