Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-02, 18:37   #2281
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 375
GG do restless
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

moze nieco przesadziłam,wydaje mi się,ze nie przywykłam poprostu do różowych róży

wcześniej były zawsze morele,brązy i morele,bo jako ciepły typ przeciez powinny mi pasować...a te strasznie szybko się nudzą i jakos tak przyciemnieją karnację,a ja lubię być jak najbielsza(efekt w avatarze)

wogóle ciekawa rzecz,pomimo ciepłej cery,wlosów i oczu bardziej pasują mi chlodniejsze odcienie kosmetyków,z wyjątkiem podkładu/pudru

poza tym obecnie różyk postał kilka godzin w cieple zrobił się i nieco twardszy,chyba zwilgotniał w skrzynce pocztowej,biedak czekał na mnie od tygodnia
__________________
Wątek Rudowłosych Wizażanek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202470


Poszukuję starych zapachów Guerlain !!!


restless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 19:32   #2282
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja mam rude włosy, piegi i zielone oczy ale bardzo jasną cerę, więc takie morele i brzoskwinie też mi nie pasują, za to w cukierkowym różu wyglądam fajnie (może jestem typem mieszanym - ni to jesień, ni to co...)
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 10:38   #2283
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja zauważyłam ostatnio, że mój podkład za bardzo wpada w róż :/
Ale niestety nie ma dużego wyboru jeśli chodzi o jasne podkłady.
Doszłam do wniosku, że najlepiej pasowałby mi jakiś neutralny odcień.
Posmarowałam sobie szyję bardzo chłodnym i ciepłym odcieniem, wnioski - chłodny zbyt różowy, ciepły zbyt pomarańczowy. Szkoda, że nie mieszają podkładów indywidualnie. Widziałam kiedyś program w którym pokazywali jakieś laboratorium kosmetyczne gdzie można było zakupić podkład na zasadzie farby z mieszalnika, dobierano i tworzono odcień specjalnie dla danej osoby
Zobaczę jak prezentują sie odcienie MACa, może tam znajdę coś dla siebie.
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 13:16   #2284
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cyklu anegdot ciąg dalszy Wczoraj stałam w kolejce odziana w bluzkę z krótkim rękawkiem( miałam przerwę w pracy i wyskoczyłam po coś do jedzenia). Za mną stał facet około czterdziestki. Czułam na sobie jego wzrok , za chwilę padło pytanie:
Facet: -Pani to chyba nigdy się nie opala?
Ja: Nigdy
F: Pewnie nie może pani przebywać na słońcu?
J: Po prostu nie lubię.
F: Aha.
(i tu chwila ciszy, zatkało go )
F: Mogę pani zadać jeszcze jedno pytanie?
J: Proszę bardzo
F: To jak pani spędza wakacje?
( w tym momencie poczułam się jak ufo , albo co najmniej jak ktoś spędzający dnie w ciemnej jaskini )
J: Normalnie, jak wszyscy :P Używam kremu z filtrem.

Jego zdziwienie- bezcenne
Żeby nie było, używam latem balsamów brązujących, nie mam obsesji na punkcie nie opalania się. Ale lubię być blada.

Dzisiaj czekam na przesyłkę z podkładem, kolor Ivory. Mam nadzieję że będzie bardzo jasny
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 13:23   #2285
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Cyklu anegdot ciąg dalszy Wczoraj stałam w kolejce odziana w bluzkę z krótkim rękawkiem( miałam przerwę w pracy i wyskoczyłam po coś do jedzenia). Za mną stał facet około czterdziestki. Czułam na sobie jego wzrok , za chwilę padło pytanie:
Facet: -Pani to chyba nigdy się nie opala?
Ja: Nigdy
F: Pewnie nie może pani przebywać na słońcu?
J: Po prostu nie lubię.
F: Aha.
(i tu chwila ciszy, zatkało go )
F: Mogę pani zadać jeszcze jedno pytanie?
J: Proszę bardzo
F: To jak pani spędza wakacje?
( w tym momencie poczułam się jak ufo , albo co najmniej jak ktoś spędzający dnie w ciemnej jaskini )
J: Normalnie, jak wszyscy :P Używam kremu z filtrem.

Jego zdziwienie- bezcenne
Żeby nie było, używam latem balsamów brązujących, nie mam obsesji na punkcie nie opalania się. Ale lubię być blada.

Dzisiaj czekam na przesyłkę z podkładem, kolor Ivory. Mam nadzieję że będzie bardzo jasny
jego mina musiała być piękna
a co to za podkład?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 14:11   #2286
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
a co to za podkład?
Revlon Colorstay, lżejsza wersja- z pompką Myślę, że będzie ok, zaraz zresztą się przekonam Najjaśniejszy podkład jaki miałam to Mary Kay Full Coverage, kolor 104( próbka dzięki Ani ), byłam po nim pięknie biała Revlon na pewno jest ciemniejszy, ale nie szkodzi.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 14:41   #2287
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Revlon Colorstay, lżejsza wersja- z pompką Myślę, że będzie ok, zaraz zresztą się przekonam Najjaśniejszy podkład jaki miałam to Mary Kay Full Coverage, kolor 104( próbka dzięki Ani ), byłam po nim pięknie biała Revlon na pewno jest ciemniejszy, ale nie szkodzi.
ten podkład Mary Kay - jest dostępny w Polsce?
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-03, 14:49   #2288
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Tak, u konsultantek i na allegro. Kilka dziewczyn z forum już o nim mówiło, ostatnio Agabil, która dodatkowo prezentuje go na Moich Makijażach Tyle, że ma wersję średnio kryjącą i ocień inny.
Ech, niby mało mnie tutaj, a najnowsze plotki znam
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 15:10   #2289
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Właśnie przejrzałam allegro, owszem sporo jest tam podkładów Mary Kay, ale niestety nie znalazłam aukcji na której dostępny byłby kolor 104
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 15:14   #2290
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly Pokaż wiadomość
Właśnie przejrzałam allegro, owszem sporo jest tam podkładów Mary Kay, ale niestety nie znalazłam aukcji na której dostępny byłby kolor 104
Ja też go tam szukałam i znalazłam jeden, średnio kryjący:
http://allegro.pl/item289679863_podk...najtaniej.html
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 15:18   #2291
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly Pokaż wiadomość
Właśnie przejrzałam allegro, owszem sporo jest tam podkładów Mary Kay, ale niestety nie znalazłam aukcji na której dostępny byłby kolor 104
Wiem, ja od dawna przeglądam allegro i nic. Dlatego zamówiłam Revlona. Ja mam cerę w tonacji różowej ( ) i kolor 104 z MK jest dla mnie ok.
Chadzidza, widziałam, ale skłaniam się w stronę tego co już wypróbowane, czyli wersji Full Ale może kiedyś się skuszę na Medium.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-03, 15:22   #2292
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja mam cerę w odcieniu chłodnym, ale raczej neutralnym.
Właśnie tę aukcję ze średnio kryjącym widziałam, ale wolałabym mocno kryjący. Chyba w ten weekend przejadę się do galerii, żeby wziąć próbkę MAC'a.
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 17:10   #2293
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

a mnie od dawna nurtuje to, jak pogodzić filtr (50+) z bardzo jasnym podkładem (np. MAC'iem który ma spf bodajże tylko 15...).
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 18:22   #2294
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a mnie od dawna nurtuje to, jak pogodzić filtr (50+) z bardzo jasnym podkładem (np. MAC'iem który ma spf bodajże tylko 15...).
Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest baza MAC spf. 50 Ja w najbliższym czasie mam zamiar kupić
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 18:50   #2295
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

lady_butterfly nie wiem czy ja dobrze zrozumiałam, ale to jest przecież baza, ergo nie kryje, czyli nie może zastąpić podkładu. W takim wypadku dylemat nadal pozostaje- jak pogodzić krem/bazę z filtrem. Oświećcie mnie proszę, bo w końcu wydatek 120pln nie w kieszeń dmuchał, ale jeśli to takie cudo...
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 19:05   #2296
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
lady_butterfly nie wiem czy ja dobrze zrozumiałam, ale to jest przecież baza, ergo nie kryje, czyli nie może zastąpić podkładu. W takim wypadku dylemat nadal pozostaje- jak pogodzić krem/bazę z filtrem. Oświećcie mnie proszę, bo w końcu wydatek 120pln nie w kieszeń dmuchał, ale jeśli to takie cudo...
Przepraszam, ale źle Cię zrozumiałam. Niestety sama baza podkładu nam nie zastąpi :/, a szkoda. Ja już ręce załamuje nad kolorami podkładów, za każdym razem kiedy kupuję puder wydaje mi się, że jest jasny i ok, ale z czasem orientuję się, że jest za ciemny, ma zły odcień. Może dopadło mnie bielactwo postępowe
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 20:20   #2297
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly Pokaż wiadomość
Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest baza MAC spf. 50 Ja w najbliższym czasie mam zamiar kupić
niestety z tego co się dowiedziałam na biochemii, to jej walory ochronne są raczej nieporównywalne z takim typowym kremem z filtrem (jest niestabilna)... a mi zależy chyba bardziej na ochronie niż podkładzie, ale gdyby nawet ta baza mogła zastapić filtr, to i tak ten filtr z podkładu go zdestabilizuje... problem w tym, że nie spotkałam jeszcze bardzo jasnego podkładu bez filtrów (wszystkie chyba oprócz tej Mary Kay, czyli MAC, Revlon czy Oriflame mają już w składzie niskie filtry).i bądż tu mądrą...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 20:22   #2298
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale źle Cię zrozumiałam. Niestety sama baza podkładu nam nie zastąpi :/, a szkoda. Ja już ręce załamuje nad kolorami podkładów, za każdym razem kiedy kupuję puder wydaje mi się, że jest jasny i ok, ale z czasem orientuję się, że jest za ciemny, ma zły odcień. Może dopadło mnie bielactwo postępowe
Tonący brzytwy się chwyta, ja za każdym razem mam nadzieję, że 'to ten'. Chodziło mi o to, czy filtry w tej bazie nie gryzą się z podkładami 'may contain', bo ja mam buźkę bardzo niespodziankową i jednak potrzebny mi kryjący podkład. Mimo wszystko, coraz większą ochotę mi robicie
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 20:24   #2299
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
lady_butterfly nie wiem czy ja dobrze zrozumiałam, ale to jest przecież baza, ergo nie kryje, czyli nie może zastąpić podkładu. W takim wypadku dylemat nadal pozostaje- jak pogodzić krem/bazę z filtrem. Oświećcie mnie proszę, bo w końcu wydatek 120pln nie w kieszeń dmuchał, ale jeśli to takie cudo...
Evelinek, mi się wydaje, ze możesz tej bazy użyć pod podkład, zamiast kremu z filtrem, bo jeśłi ona ma filtr 50, to powinno już wystarczyć według mnie...
Kurcze, napisałam to pzred Twoim postem, tzn w czasie gdy Twój się pojawił i etraz nie wiem jak to usunąć...
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-03, 20:41   #2300
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Chadzidza to nic, każda pomoc mile widzana
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 20:43   #2301
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Tonący brzytwy się chwyta, ja za każdym razem mam nadzieję, że 'to ten'. Chodziło mi o to, czy filtry w tej bazie nie gryzą się z podkładami 'may contain', bo ja mam buźkę bardzo niespodziankową i jednak potrzebny mi kryjący podkład. Mimo wszystko, coraz większą ochotę mi robicie
Wstrzymaj sie z zakupem. Zamowilam azjatycki kosmetyk, ktory spelnia funkcje bazy, podkladu, leczniczą i na dodatej filtra z spf 42. Powinien przyfrunac do mnie w ciagu tygodnia, czekam niecierpliwie. Pisalam juz na temat tego wynalazku, nazywa sie BB Cream, wiec wpisz w wyszukiwarke i znajdziesz na pewno wszystko, co bylo na ten temat mowione

Jak tylko dostane bede testowac, fotografowac i zdawac relacje czy warto. Zamowilam go, bo wlasnie zalezy mi na takim wielofunkcyjnym kosmetyku do wykonania szybkiego makijazu w ekstremalnych warunkach bez zastanawiania sie, czy na pewno nalozylam filtr po nocy z kwasami. Jedyne czego zaczynam sie obawiac, to ze moze miec mocne krycie. Wyleczylam juz raczej swoja cere, wiec staram sie osiagnac mozliwe najbardziej naturalny look i nie lubie efektu podkladu. Mysle jednak, ze jesli masz cere problematyczna ten kosmetyk powinien Cie zainteresowac, bo ma wlasciwosci lecznicze. W linkach, ktore wklejalam wczesniej dziewczyna o mocno tradzikowej cerze wrzucala swoje kolejne fotki w miesiecznym odstepie czasu - stan jej skory poprawil sie jak na moje oko o conajmniej 80%

Aha, lacznie z wplata kosztowal mnie ten specyfik wlasnie 120zl Przesylka jest za free. Tyle, ze trzeba poczekac az przyfrunie.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 21:17   #2302
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Wstrzymaj sie z zakupem. Zamowilam azjatycki kosmetyk, ktory spelnia funkcje bazy, podkladu, leczniczą i na dodatej filtra z spf 42. Powinien przyfrunac do mnie w ciagu tygodnia, czekam niecierpliwie. Pisalam juz na temat tego wynalazku, nazywa sie BB Cream, wiec wpisz w wyszukiwarke i znajdziesz na pewno wszystko, co bylo na ten temat mowione
Zaciekawiłaś mnie - czekam na testy i relację Może i perełka będzie...
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 21:21   #2303
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Zaciekawiłaś mnie - czekam na testy i relację Może i perełka będzie...
Moze...Mam nadzieje Sa rozne wersje tego kosmetyku. Szczerze mowiac zaluje, ze nie zamowilam takiego dajacego na 100% naturalny wyglad i blask skorze...No ale takie maja w porywach spf 20, a to troche za niski jak na moje skromne wymagania.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 21:33   #2304
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Moze...Mam nadzieje Sa rozne wersje tego kosmetyku. Szczerze mowiac zaluje, ze nie zamowilam takiego dajacego na 100% naturalny wyglad i blask skorze...No ale takie maja w porywach spf 20, a to troche za niski jak na moje skromne wymagania.
To teraz czeka nas ciężki tydzień Tak jak Ty nie mogę się doczekać, aby zobaczyć efekty! Aha Tulipanno BB Cream jest uniwersalny czy występuje w jakiejś gamie kolorystycznej? Już przymierzam się do zakupu, bo pokładam w tym produkcie wielkie nadzieje Mogę Cię poprosić o linka do sklepu w którym kupiłaś krem? Przesyłka gratis brzmi obiecująco.
Powiem Ci, że mnie też odstręczają już te wszystkie podkłady, nie ważne jak dobry czy drogi jest i tak zawsze widać, że jednak ma się makijaż, skóra bez podkładu wygląda inaczej mimo wszystko. Gdyby nie to, że mam skłonności do rumieńców i zaróżowione okolice nosa i lekko policzki to przestałabym używać podkładów, ale o cerze idealnej można tylko pomarzyć
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 22:20   #2305
diablesse
Przyczajenie
 
Avatar diablesse
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IIIFull Coverage Foundation

Nie wiecie może czy odcień 204 Mary Kay Full Coverage Fundation jes dużo ciemniejszy niż 104? Nigdzie nie mogę znaleźć 104, a na stronie firmy pisze, że tylko 204 jest dostępna w Polsce.
diablesse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 22:42   #2306
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly Pokaż wiadomość
To teraz czeka nas ciężki tydzień Tak jak Ty nie mogę się doczekać, aby zobaczyć efekty! Aha Tulipanno BB Cream jest uniwersalny czy występuje w jakiejś gamie kolorystycznej? Już przymierzam się do zakupu, bo pokładam w tym produkcie wielkie nadzieje Mogę Cię poprosić o linka do sklepu w którym kupiłaś krem? Przesyłka gratis brzmi obiecująco.
Powiem Ci, że mnie też odstręczają już te wszystkie podkłady, nie ważne jak dobry czy drogi jest i tak zawsze widać, że jednak ma się makijaż, skóra bez podkładu wygląda inaczej mimo wszystko. Gdyby nie to, że mam skłonności do rumieńców i zaróżowione okolice nosa i lekko policzki to przestałabym używać podkładów, ale o cerze idealnej można tylko pomarzyć
http://softpeachyshop.googlepages.com/Shop.htm to link do sklepu. Kremy wystepuja w dwoch wersjach: albo z rozroznieniem na odcien ciemny i jasny albo w kolorze neutralnym. Wszystkie dopasowuja sie do koloru skory, z tego co czytalam nie wystepowal problem za ciemnego, za to za jasnego tak. Ten moj to: MISSHA M Perfect Cover
BB Cream SPF42 PA+++. Wlasnie tego "perfect cover" zaczelam sie obawiac Z tego co czytalam wszystkie azjatki zachwycaja sie seria firmy "Skin Food" - wystepuja 3 rodzaje kremu do wyboru. Jak wyglada jeden z nich mozemy zobaczyc na twarzy tej dziewczyny: http://photos.zorpia.com/Phylz/photo/25207211.ce71c3
wszystkie maja wlasciwosci lecznicze. Firma farmaceutyczna zajmujaca sie produkcja ich to BRTC, wiec po BB Kremie tej firmy mozna sie rowniez wiele spodziewac.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 08:18   #2307
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Tulipanno, zrobiłaś mi takiego smaka na ten krem! Mam ochotę już zamówić to cudo, ale poczekam na twoją relację. Ale czuję, że okaże się bardzo fajny patrząc po tych wszystkich zdjęciach przed i po. W końcu stał się hitem chyba nie bez powodu.

Poszperałam trochę po internecie i znalazłam kilka fajnych zdjęć pokazujących działanie BB Cream. Na mnie efekty robią wrażenie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bb.JPG (76,8 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bbcream.JPG (98,5 KB, 160 załadowań)
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."

Edytowane przez lady_butterfly
Czas edycji: 2008-01-04 o 11:06
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 11:04   #2308
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dołączam się do Was, bladolicych

Do przeszukania Wizażu zmusił mnie fakt, że PO RAZ KOLEJNY z rzędu kupiłam zbyt ciemny puder/ podkład. W sklepie wyglądał ok, wydawał się być najjaśniejszy, a tu zonk. Jestem podłamana
W ogóle mam taki problem, że moja twarz jest ciemniejsza od reszty ciała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sylwek.JPG (16,3 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sylwek2.JPG (8,8 KB, 114 załadowań)
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 12:13   #2309
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly
Tulipanno, zrobiłaś mi takiego smaka na ten krem! Mam ochotę już zamówić to cudo, ale poczekam na twoją relację. Ale czuję, że okaże się bardzo fajny patrząc po tych wszystkich zdjęciach przed i po. W końcu stał się hitem chyba nie bez powodu.

Poszperałam trochę po internecie i znalazłam kilka fajnych zdjęć pokazujących działanie BB Cream. Na mnie efekty robią wrażenie!
Mi też
W ferie zimowe idę dorabiać, więc będzie przypływ gotówki Jeśli relacje Tulipanny będą dobre, może go zamówię
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 13:49   #2310
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Dołączam się do Was, bladolicych

Do przeszukania Wizażu zmusił mnie fakt, że PO RAZ KOLEJNY z rzędu kupiłam zbyt ciemny puder/ podkład. W sklepie wyglądał ok, wydawał się być najjaśniejszy, a tu zonk. Jestem podłamana
W ogóle mam taki problem, że moja twarz jest ciemniejsza od reszty ciała

wiem po sobie ze to kwestia doboru podkladu. ja mam tak blady dekold ze az trupi a dopiero jak trafilam na swoj odcien podkladu to nie odroznia sie wzgledem twarzy (o dziwo nawet skora pod wlosami sie nie odroznia)
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.