Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-15, 08:06   #151
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Podkłady pełnowymiarowe ok 35 zł + przesyłka,
możesz na próbę zamówic sobie mniejsze próbki.

Dziewczyny robią też zbiorowe zamówienia w tedy wychodzi taniej.
35?! Nawet nie wiedziałam, że tyle wynosi cena na allegro.
Dołączając do wspólnego zamówienia w odpowiednim wątku płaci się 6,6usd*kurs dolara (czyli ok. 19 zł).
Ale minerały uzależniają... Także ostrożnie z nimi.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 08:50   #152
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez thefit Pokaż wiadomość


Moje patenty
-przestalam myc z uporem skore 3-4 razy dziennie (mylam czesto, bo lubilam uczucie oczyszczenia). Teraz rano przecieram skore hydrolatem, albo przegotowana woda z odrobina cytryny, w ciagu dnia jeszcze jakies 2 razy przemywam hydrolatem (jesli nie mam makijazu). Wieczorem zmywam makijaz lagodnym zelem do mycia AA bez SLS, i splukuje to woda przegotowana,albo mineralna
-Na podraznienia (od kwasow i retinoidow) uzywam kremu specjalnego EMOLIUM, ktory szczerze polecam- o niebo lepszy od cicalfata Avene.
-staram sie spac na plecach, albo tak zeby skora twarzy za bardzo nie przylegala do poduszki i mogla oddychac.
-spie przy odrobine uchylonym oknie (mala szparka, zeby wlatywalo swieze powietrze)
-zdrowo sie odzywiam, cwicze i pije 3 litry wody dziennie

Jak na razie to wszystko sprawilo, ze moja tradzikowa, tlusta cera zrobila sie cera prawie normalna i prawie bez niespodzianek
jak dajesz rade ? ja pije dziennie 2l wody + napoje dodatkowe ale żeby 3 ? To chyba co sekundke do kibelka
Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/search.php?str...category=45661

Podkłady pełnowymiarowe ok 35 zł + przesyłka,
możesz na próbę zamówic sobie mniejsze próbki.

Dziewczyny robią też zbiorowe zamówienia w tedy wychodzi taniej.







oo żeby to się tak dało
ja sie kręcę i wiercę więc nie dałabym rady.
Bardzo często zmieniam pościel ( a 'jaśki' mniej więcej co 3 dni) - czysta pościel jest bardzo ważna
okej dzięki na weekend się tym zajme
co do spania na plechach- ja nie potrafie jak wy to robicie

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Ale minerały uzależniają... Także ostrożnie z nimi.
no własnie... i kolejne godziny na wizażu
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 08:56   #153
thefit
Raczkowanie
 
Avatar thefit
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 319
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja nie pije nic poza woda (czasem herbate mietowa), bo nie lubie, ani herbaty, ani kawy, a sokow sie wystrzegam Poza tym pije 1,5 litra wody na silowni, wiec przez reszte dnia mam tylko 1,5 litra do wypicia i jakos to idzie. Odruchowo co jakis czas siegam po wode i robie pare lykow. Chociaz rzeczywiscie, wizyty w ubikacji sa znacznie czestsze niz wtedy gdy tyle nie pilam Ale czego sie nie robi dla urody
thefit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 09:07   #154
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
35?! Nawet nie wiedziałam, że tyle wynosi cena na allegro.
Dołączając do wspólnego zamówienia w odpowiednim wątku płaci się 6,6usd*kurs dolara (czyli ok. 19 zł).
Ale minerały uzależniają... Także ostrożnie z nimi.
Niezła przebitka biorąc pod uwagę jeszcze koszty przesyłki
ale nie załapałam sie na zamówienie wiec kupiłam na all, a pozniej tak jakos odruchowo. Fakt uzależniaja! ja już nie wyobrażam sobie malowania się innymi podkładami.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 09:09   #155
thefit
Raczkowanie
 
Avatar thefit
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 319
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

A co myslicie o podkladzie mineralnym loreala? Jest na prawde mineralny? Bo ja jakos nie czuje sie przysposobiona do kupowania przez allegro ,nie chce na czuja dobierac oddcienia, bo pewnie bylaby to wielka klapa
thefit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 12:03   #156
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Fakt uzależniaja! ja już nie wyobrażam sobie malowania się innymi podkładami.
hej Dziewczyny! No własnie jestem po lekturze mineralnego podforum i nie ukrywam ekscytacji jeśli minerały uzalezniają tak jak olejowe cuda do maziania to wpadłam... Bo własnie złozyłam zamówienie. Szczerze to nie moge sie doczekać, zwłaszcza po watku przed/po nałozeniu minerałów. To istne cuda
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 12:13   #157
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny! No własnie jestem po lekturze mineralnego podforum i nie ukrywam ekscytacji jeśli minerały uzalezniają tak jak olejowe cuda do maziania to wpadłam... Bo własnie złozyłam zamówienie. Szczerze to nie moge sie doczekać, zwłaszcza po watku przed/po nałozeniu minerałów. To istne cuda
Nastepna ofiara !

ja jeszcze się przed olejami uchowałam, choć słyszałam że są świetnę. Boję się ttylko że mnie zapchają :/ chybaże będe smarować ciało..
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 12:49   #158
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez thefit Pokaż wiadomość
A co myslicie o podkladzie mineralnym loreala? Jest na prawde mineralny? Bo ja jakos nie czuje sie przysposobiona do kupowania przez allegro ,nie chce na czuja dobierac oddcienia, bo pewnie bylaby to wielka klapa
Nie jest mineralny. Taka nazwa to tylko chwyt marketingowy.

Kurczę... Ja podziwiam za te picie 3 litrów... nawet za 2... Wiem, że powinnam więcej pić, ale jak mam to zrobić siedząc cały dzień na uczelni albo w pracy? Nie mam możliwości chodzenia w kółko do toalety. Eh. Stopniowo postaram się zwiększyć ilość płynów.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 13:13   #159
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Nie jest mineralny. Taka nazwa to tylko chwyt marketingowy.

Kurczę... Ja podziwiam za te picie 3 litrów... nawet za 2... Wiem, że powinnam więcej pić, ale jak mam to zrobić siedząc cały dzień na uczelni albo w pracy? Nie mam możliwości chodzenia w kółko do toalety. Eh. Stopniowo postaram się zwiększyć ilość płynów.
zacznij - woda to samo zdrowie
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 17:08   #160
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Boję się ttylko że mnie zapchają :/
Ag4, moja cera tez ma tendencje do zapychania, ale zmieniam oleje co drugi trzeci dzien i jakoś leci bez wpadek. No trzeba próbować... inaczej sie nie da A stan cery jest o niebo lepszy. No ale zachwalać nie będę. Bo wiadomo jak jest ...

Picie faktycznie to lepsza z metod nawilzania nie tylko cery, jak jestem w domu to rano wypijam co najmniej pol litra zielonej herbaty. Po 1) pycha a po 2) jakoś lepsze mam samopoczucie i wrazenie że mam ładniejszą cerę
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 17:30   #161
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość



Dlaczego mikołaj już był? Dlaczego?

A macie jakiś system na plączące się włosy? Staram się o nie dbać "wizażowo" a plączą się jak cholera - jak je wiążę na noc - są oklapnięte i nieładne...
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 20:50   #162
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Ag4, moja cera tez ma tendencje do zapychania, ale zmieniam oleje co drugi trzeci dzien i jakoś leci bez wpadek. No trzeba próbować... inaczej sie nie da A stan cery jest o niebo lepszy. No ale zachwalać nie będę. Bo wiadomo jak jest ...
Kuuusisz mnie!
Jeszcze nigdy nie używałam,
póki co jestem na etapie poznawania hydrolatu (kupiłam oczarowy).
Zamawiasz oleje z BU?
w ogóle jak sie tego używa? poprostu nakładasz na buzię na noc? i już?
cholera, muszę w wolnej chwili poczytać, ale póki co mam nadzieję, że będziesz zła że zasypuję Cię pytaniami?

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Dlaczego mikołaj już był? Dlaczego?
niedługo będzie zajączek

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość

A macie jakiś system na plączące się włosy? Staram się o nie dbać "wizażowo" a plączą się jak cholera - jak je wiążę na noc - są oklapnięte i nieładne...
a może to wina odżywki? lub jej braku?
ja np. jak umyję włosy szamponem bez lsl to za nic w świecie nie rozczeszę. Teraz używam glorii (tej w butelce i maski) i jestem zadowolona

choć dzś też jeszcze do końca mi nie wyschły a spięłam bo robiłam kolację i czuję że są bardzo oklapnięte i jaky tłuste
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:17   #163
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość


niedługo będzie zajączek



a może to wina odżywki? lub jej braku?
ja np. jak umyję włosy szamponem bez lsl to za nic w świecie nie rozczeszę. Teraz używam glorii (tej w butelce i maski) i jestem zadowolona

choć dzś też jeszcze do końca mi nie wyschły a spięłam bo robiłam kolację i czuję że są bardzo oklapnięte i jaky tłuste
Używam odżywki - albo GlissKur różowej dodającej blasku (), albo Kompresu Babuni, czy jakoś tak, Joanny. Na szampon to ja niestety nie mam wpływu, bo mam łuszczycę i muszę używać specjalnych, ale jakoś wcześniej aż tak się nie plątały, a teraz to tragedia - rano mam niemalże dredy, a nie wiercę się jakoś specjalnie

Muszę znaleźć w końcu olejek kokosowy, może pomoże?

A zamówiłam sobie próbki chociaż EDM, zanim zajączek przyjdzie, sprawdzę jaki kolor pasuje
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:32   #164
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Może nakładasz za dużo tej odzywki i włosy się zlepiają?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:52   #165
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cześć Dziewczyny ! Jestem "nowa" w tym wątku, II cześć właśnie przeczytałam całą, I kiedyś zaczęłam ale duużo tego.....ale obiecuje że zabiorę się teraz do czytania
a to odrobinka ode mnie :
-na celulitis najlepsze są zioła ,czerwona,zielona herbata-lepsze niż nie jeden krem,pijąc dużo wydalamy zalegające toksyny ,to się tyczy również wody mineralnej oczywiśćie a i jeszcze piję wodę przegotowaną z sokiem z cytrynki
-na podrażnienia po depilacji w miejscach intymnych-najlepszy sudocrem oraz krem babydream taki z cynkiem i nagietkiem chyba czy rumiankiem
-na naczynka moje sprawdzone perełki : hydrolat z kocanki z Biochemii Urody oraz maseczka Daxa uszczelniająco-obkurczająca naczynka krwionośne
-na biust ,żeby był jędrny i gładki-oliwka dla dzieci
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:56   #166
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Może nakładasz za dużo tej odzywki i włosy się zlepiają?
Raczej nie - staram się coś wielkości 5zł nakładać. Ale może metoda - najpierw odżywka, później mycie mi się nie sprawdza? Nie mam pojęcia - doczytałam teraz o occie - że zamyka łuski, spróbuję tego, może tu jest problem?
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 22:11   #167
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
w ogóle jak sie tego używa? poprostu nakładasz na buzię na noc? i już?
Ag4, na co dzień używam z humektanem, dwie krople oleju z orzecha włoskiego(mazidła) i jedna z pichtowego (apteka -akurat testuje od trzech dni bo wyczytałam na wizażu że oczyszcza zanieczyszczoną cerę). Czyli wychodzą trzy krople oleju plus porcja humektanu. Z pichtowym akurat jest tłusto, ale sam orzech się wchlania do matu. Za kilka dni zmienię pichtę znowu na serum olejek z wit. C - (to akurat z BU), zeby nie przedobrzyć z pichtą Na noc jak akurat nie kwaszę ryjka, ani nie mam nocy z brevoksylem to nakladam porcję kwasu hialuronowego (z aloesem i d-panthenolem ot taki ulepszony na moje potrzeby) z kroplą z orzecha i jedną z czarnuszki, albo z ta pichtą teraz. Od czasu do czasu, tak raz na dwa tygodnie ta dodatkowa kropla to serum olejku na blizny ( BU) .

Olejek z orzecha akurat bardzo mi pasuje. I w humektanie bardzo dobrze mi sie przyjmuje. Jak robie sobie masaż twarzy - maceratem z kasztanowca(mazidła) to dodaje też kilka kropli orzecha, więc ten olej używam na okrągło Poza tym mieszam olejki z gotowymi żelami do twarzy (macerat z kaszanowca, serum olejek na blizny) akurat teraz mam żel z fitomedu. Calkiem nieźle taka mieszanka zmywa makijaż i nie wysusza.

Ale sie rozpisałam mam nadzieje ze nie przynudzam

Cytat:
A macie jakiś system na plączące się włosy? Staram się o nie dbać "wizażowo" a plączą się jak cholera - jak je wiążę na noc - są oklapnięte i nieładne...
Spróbuj związać je wysoko, dużo wyżej niz linia uszu, pod warunkiem ze masz dłuzsze włosy, powinny wtedy nabrac przez noc lekkosci. Szczerze mówiąc radziłabym najpierw wyleczyc skórę głowy, to chyba szalenie ważne, zeby włosy miały zdrowy fundament. A ciezkie odżywki raczej na razie odstaw. Mozesz spróbować lekkich aptecznych lotionów(seboradin czy radical) ale w małych ilosciach.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 22:21   #168
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość

Ale sie rozpisałam mam nadzieje ze nie przynudzam

Spróbuj związać je wysoko, dużo wyżej niz linia uszu, pod warunkiem ze masz dłuzsze włosy, powinny wtedy nabrac przez noc lekkosci. Szczerze mówiąc radziłabym najpierw wyleczyc skórę głowy, to chyba szalenie ważne, zeby włosy miały zdrowy fundament. A ciezkie odżywki raczej na razie odstaw. Mozesz spróbować lekkich aptecznych lotionów(seboradin czy radical) ale w małych ilosciach.
Nie przynudzasz - piszesz bardzo ciekawe rzeczy

Skóry głowy nie wyleczę ponieważ łuszczyca jest chorobą nieuleczalną, ma swoje okresy "wycofania", u mnie niestety bardzo ich mało, ale wciąż jest obecna Żyję już z nią wiele lat, ale włosy tak nie plątały mi się nigdy.
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 11:59   #169
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość


Dlaczego mikołaj już był? Dlaczego?

A macie jakiś system na plączące się włosy? Staram się o nie dbać "wizażowo" a plączą się jak cholera - jak je wiążę na noc - są oklapnięte i nieładne...
Ja na plączące włosy kiedyś używałam olej rycynowy. Smarowałam nim włosy tak gdzieś do połowy długości i po kilku godzinach zmywałam. Efekty były świetne
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 12:05   #170
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Skóry głowy nie wyleczę ponieważ łuszczyca jest chorobą nieuleczalną, ma swoje okresy "wycofania", u mnie niestety bardzo ich mało, ale wciąż jest obecna Żyję już z nią wiele lat, ale włosy tak nie plątały mi się nigdy.
Pijesz olej lniany? Przynosi rewelacyjne efekty. Łyżka dziennie starczy, jest obrzydliwy, ja mam ruchy wymiotne, ale jak czymś popijesz to da się przeżyć.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 13:01   #171
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Pijesz olej lniany? Przynosi rewelacyjne efekty. Łyżka dziennie starczy, jest obrzydliwy, ja mam ruchy wymiotne, ale jak czymś popijesz to da się przeżyć.
Tego nie próbowałam, ale dziękuję, spróbuję wszystkiego
A mogę spytać, jakiej firmy?

A olej rycynowy na włosy próbowałam i nie byłam zadowolona. Widocznie konieczna wizyta u fryzjera

Edytowane przez Pavlinecka_21
Czas edycji: 2010-01-16 o 13:03
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 13:42   #172
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Smile Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ag4 skoro podkład Ci rozowieje na twarzy, to byc moze, masz zle dobrany odcien?

a w ogole to witam, czasami was podczytuje, ale przyznaje, ze nie mialam sily przebrnac przez cala I cz. glownie buszuje po forum mineralnym.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 16:26   #173
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Ag4, na co dzień używam z humektanem, dwie krople oleju z orzecha włoskiego(mazidła) i jedna z pichtowego (apteka -akurat testuje od trzech dni bo wyczytałam na wizażu że oczyszcza zanieczyszczoną cerę). Czyli wychodzą trzy krople oleju plus porcja humektanu. Z pichtowym akurat jest tłusto, ale sam orzech się wchlania do matu. Za kilka dni zmienię pichtę znowu na serum olejek z wit. C - (to akurat z BU), zeby nie przedobrzyć z pichtą Na noc jak akurat nie kwaszę ryjka, ani nie mam nocy z brevoksylem to nakladam porcję kwasu hialuronowego (z aloesem i d-panthenolem ot taki ulepszony na moje potrzeby) z kroplą z orzecha i jedną z czarnuszki, albo z ta pichtą teraz. Od czasu do czasu, tak raz na dwa tygodnie ta dodatkowa kropla to serum olejku na blizny ( BU) .

Olejek z orzecha akurat bardzo mi pasuje. I w humektanie bardzo dobrze mi sie przyjmuje. Jak robie sobie masaż twarzy - maceratem z kasztanowca(mazidła) to dodaje też kilka kropli orzecha, więc ten olej używam na okrągło Poza tym mieszam olejki z gotowymi żelami do twarzy (macerat z kaszanowca, serum olejek na blizny) akurat teraz mam żel z fitomedu. Calkiem nieźle taka mieszanka zmywa makijaż i nie wysusza.

Ale sie rozpisałam mam nadzieje ze nie przynudzam
Absolutnie nie!
Dziękuję serdecznie za wszelkie opinie i instrukcje!
Zamówię sobie jakiś olejek napewno tylko muszę się wczytać bardiej który na co



Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Ag4 skoro podkład Ci rozowieje na twarzy, to byc moze, masz zle dobrany odcien?
Tak myślę właśnie :/
miałam 2 odcienie, sunkissed fair i teraz mam multitasking, ale szukam dalej.
Z tym że tj pisałam nie zawsze różowieje więc nie wiem od czego to zależy.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 20:13   #174
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
zacznij - woda to samo zdrowie
uważajcie, bo picie zbyt dużych ilości wody zbytnio rozcieńcza krew, wypłukuje witamin i minerały, we wszystkim trzeba zachować umiar


Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Pijesz olej lniany? Przynosi rewelacyjne efekty. Łyżka dziennie starczy, jest obrzydliwy, ja mam ruchy wymiotne, ale jak czymś popijesz to da się przeżyć.
ja piję OLEOFARM i dla mnie jest pyszny trzeba tylko pamiętać o spożywaniu go na zimno i otwartą butelkę trzeba opróżnić w ciągu trzech miesięcy
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 21:06   #175
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja od tygodnia smaruję stopy kremem SVr,który dziewczyny polecałyście i rzeczywiście pomaga W końcu nie mam wręcz kłujących pięt
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 21:16   #176
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja od tygodnia smaruję stopy kremem SVr,który dziewczyny polecałyście i rzeczywiście pomaga W końcu nie mam wręcz kłujących pięt
Bo to na prawdę świetny krem! Ma podstawy pomagać, ze względu na mocznik i kwasy ; )
A nie te wszystkie tłuste kremy zmiekczające chwilowo i wizualnie
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 21:44   #177
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Tego nie próbowałam, ale dziękuję, spróbuję wszystkiego
A mogę spytać, jakiej firmy?
A to już chyba nie ma takiego dużego znaczenia, nie pamiętam jaki mam, w Herbapolu babka mi poleciła, jak sprawdzę to napiszę, ale też właśnie o Oleofarmie czytałam, ważne by był z pierwszego tłoczenia.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 09:47   #178
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
A to już chyba nie ma takiego dużego znaczenia, nie pamiętam jaki mam, w Herbapolu babka mi poleciła, jak sprawdzę to napiszę, ale też właśnie o Oleofarmie czytałam, ważne by był z pierwszego tłoczenia.
dlaczego z pierwszego tłoczenia?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 09:51   #179
thefit
Raczkowanie
 
Avatar thefit
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 319
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Bo oleje z kolejnych tloczen nadaja sie tylko do smazenia

Nie tylko z pierwszego tloczenia musi byc, ale tez tloczony na zimno
thefit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 09:52   #180
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
dlaczego z pierwszego tłoczenia?
Pozostaje najwartościowszy, no i żeby był tłoczony na zimno, a nie na gorąco, bo to też go pozbawia różnych ważnych rzeczy
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.