Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-06, 14:53   #2791
zuczek81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Po uwaznym przesledzeniu 87 stron tego forum, podjelam decyzje
Umowilam sie na 18 marca do pani Basi z Kiss Paris. Chodzi o baleyage, toner + podciecie wlosow i grzywki. Generalnie nie chce zmiany fryzury, chce miec to samo na glowie co teraz posiadam tylko ze w odswiezonej wersji A poniewaz pani Basia jest przez was uwazna za 'bezpieczna' mam nadzieje ze wybor byl trafny Na pewno zdam relacje jak bede po!
Mam tylko takie pytanie, czy w Kiss Paris oferuja rowniez uslugi komsetyczne? Bylam na ich stronie ale nie ma tam zadnego odnosnika do kosmetyczki;( ani rowniez cennika uslug. A wlasciwie to chcialabym 2 rzeczy zalatwic za jednym zamachem.
Pozdrawiam
zuczek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 18:44   #2792
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Dziewczyny, czy któraś ma bezpośredni kontakt do Pana Tomka Grabowskiego? telefon, mail? To b.ważne dla mnie, proszę o PW jeśli ktos moze pomóc
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 22:35   #2793
trabelek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez zuczek81 Pokaż wiadomość
Jestem w dramatycznej sytuacji!!!
Wlasnie sie dowiedzialam ze zamknieto Camille Alban (ten na karmelickiej) a bylam fanka tego zakladu od kilku lat;(
wlascicielka polecila mi salon Laura Notte, ale nigdy wczesniej o nim nie slyszalam?! czy ktos zna to miejsce? warto sie tam udac? chodzi mi przede wszystkim o balejaz i ladniutki odcien bladu
jest jeszcze inna opcja aby sie wybrac do Camilla Albane w plazie, ale podobnie nic o nim nie wiem;(czy byl tam moze ktos?
Dziekuje za odpowiedz
Jeśli chodzi o salon laura notte na woli justowskiej, to może przyda się moja opinia Poleciła mi go kumpela, która mieszka w jego pobliżu. Spróbowałam i jestem bardzo zadowolona Bardzo fajny salon, nie ma problemu z parkingiem, co zawsze wkurzało mnie w centrum Robiłam balejaż u dziewczyny, która przeszła z camilla (Malwina?) i chyba do niej wrócęPracują na revlonie, fajne wrażenie robią gabinety kosmetyczne, jak będzie kaska to spróbuję coś na twarzyczkę Ogólnie, możesz spokojnie przetestować, chyba się nie rozczarujesz
trabelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 14:28   #2794
bernadet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez radioheadka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś ma bezpośredni kontakt do Pana Tomka Grabowskiego? telefon, mail? To b.ważne dla mnie, proszę o PW jeśli ktos moze pomóc
Pan Tomek to juz nprawie nie strzyze a dziewczyny tam pracujące to są słabe strasznie więc ni9e polecam.
bernadet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 14:35   #2795
Oliwia32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez madzi@ Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić panią Magdę albo panią Anitę. Świetne fryzjerki. A poza tym baaardzo fajny salon.
heheheheheh ladny salon o niczym nie swiadczy,a fachowcow to tam niestety nie ma,bo sie zmieniaja jak w kalejdoskopie ci fryzjerzy w tym efekcie,pozatym klimat tez tam nie sprzyja więc jesli koniecznie na Ruczaju to lepiej zapisac sie do Klaudiusza na Miłkowskiego
Oliwia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 00:12   #2796
zuczek81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Trabelek a czy orientujesz sie moze jakim sposobem robia baleyage? i czy Revlon ma podobne odcienie do L'oreala?
Dzieki

Edytowane przez zuczek81
Czas edycji: 2010-03-08 o 00:13
zuczek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 01:49   #2797
Strawberry2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Hej Dziewczyny Właśnie myślę o zmianie koloru włosów, teraz mam rozjaśniane balejażem i muszę niestety robić dość często odrosy, a tego mam już dość. Szukam dobrego salonu w Krakowie gdzie profesionalnie zrobią mi ładnie jakiś ciemniejszy kolor. No i może jakieś fajne ścięcie. Dużo dobrych opini czytałam o salonie Expander. Może wiecie coś na jego temat ?

Edytowane przez Strawberry2010
Czas edycji: 2010-03-08 o 01:54
Strawberry2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 07:42   #2798
madzi@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 27
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Oliwia32 Pokaż wiadomość
heheheheheh ladny salon o niczym nie swiadczy,a fachowcow to tam niestety nie ma,bo sie zmieniaja jak w kalejdoskopie ci fryzjerzy w tym efekcie,pozatym klimat tez tam nie sprzyja więc jesli koniecznie na Ruczaju to lepiej zapisac sie do Klaudiusza na Miłkowskiego
Chyba miałaś jakieś niemiłe doświadczenia i to musiało być daaawno Od dłuższego czasu skład, z tego co widzę się nie zmienia. A poza tym klimat nie sprzyja? Dobre. Pewnie jesteś tą byłą fryzjerką która poleciała tak się składa że moja znajoma tam pracuje
madzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 17:44   #2799
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez radioheadka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś ma bezpośredni kontakt do Pana Tomka Grabowskiego? telefon, mail? To b.ważne dla mnie, proszę o PW jeśli ktos moze pomóc
Jakbyś zdobyła ten numer to bardzo proszę wyślij mi na priv!!!
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 20:44   #2800
MarieClaire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cześć dziewczyny. Mam pytanie, czy nie znacie bardzo dobrego fryzjera w Krakowie, który dobrze potrafi rozjaśnić włosy, których naturalnym kolorem jest blond. Włosy jednak zafarbowałam na średni brąz, teraz zależy mi aby wrócić do mojego koloru i chcę rozjaśnić włosy na taki kolor jaki mają moje odrosty. Zależy mi żeby fryzjer zrobił możliwe jak najbliższy kolor mojemu naturalnemu ponieważ nie chcę już ich więcej farbować. Znacie może fryzjera, który na pewno borze rozjaśnił by włosy ?? Może być drogi byle dobry
MarieClaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 16:14   #2801
Cassiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie :)

relacja z Avant Apres
poszłam wczoraj na konsultacje ale jakos tak się poukładało, że wyszłam z cięciem i kolorem (klientka Pana Tomka zadzwoniła, że źle się czuje i zamienilysmy terminy). Po 10minutach konsultacji stwierdzilam ze daje pelne zaufanie, nie odzywam sie i czekam na efekt. Jak narazie jestem bardzo zadowolona! Mam pieeeeeeeknie sciete wlosy, wysuszylam na szczotce i sie super ukladaja.Nie mam nie wiadomo jakiej zmiany jesli chodzi o kolor bo mialam i mam bardzo ciemny, na pewno p. Tomek wyjasnil mi ze nie powinnam niszczyc wlosow farba co robilam do tej pory... Ten kolor bardzo sie splukuje tzn widze po reczniku, ale wlosy bardzo ladne i blyszczace, i mam nadzieje ze po kilku myciach nadal bedzie dobrze. Umowilam sie na nastepna wizyte!!
lalaith - ja widocznie mialam wiecej szczescia niz Ty, grzywka uklada mi sie po prostu swietnie. Pan Tomek jest bardzo sympatyczny, pan z recepcji też przemiły, jedyny minus tego miejsca to tłok, ale i tak jak patrze na wlosy to pelen pozytyw!

kalina51- wypytywalam o Kube dla Ciebie
Tomek go zachwalal, mowil ze sie caly czas bardzo rozwija, prowadzi szkolenia dla fryzjerow, wiec mysle ze jest dobry.
Nie zobaczylam niestety jak scina, ale akurat dostali jakies zdjecia z sesji gdzie Kuba i Tomek czesali - upiecia super. Dostalam tez ulotke z adresem strony z fryzurami slubnymi Kuby no i jestem pod wrazeniem
Cassiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 16:16   #2802
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

ja zapisalam sie do basi na sciecie i kolorek ale to dopiero za 2 ty:P tez sie pochwale jezeli bede miec czym
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 18:25   #2803
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie :)

Cytat:
Napisane przez Cassiss Pokaż wiadomość
relacja z Avant Apres
poszłam wczoraj na konsultacje ale jakos tak się poukładało, że wyszłam z cięciem i kolorem (klientka Pana Tomka zadzwoniła, że źle się czuje i zamienilysmy terminy). Po 10minutach konsultacji stwierdzilam ze daje pelne zaufanie, nie odzywam sie i czekam na efekt. Jak narazie jestem bardzo zadowolona! Mam pieeeeeeeknie sciete wlosy, wysuszylam na szczotce i sie super ukladaja.Nie mam nie wiadomo jakiej zmiany jesli chodzi o kolor bo mialam i mam bardzo ciemny, na pewno p. Tomek wyjasnil mi ze nie powinnam niszczyc wlosow farba co robilam do tej pory... Ten kolor bardzo sie splukuje tzn widze po reczniku, ale wlosy bardzo ladne i blyszczace, i mam nadzieje ze po kilku myciach nadal bedzie dobrze. Umowilam sie na nastepna wizyte!!
lalaith - ja widocznie mialam wiecej szczescia niz Ty, grzywka uklada mi sie po prostu swietnie. Pan Tomek jest bardzo sympatyczny, pan z recepcji też przemiły, jedyny minus tego miejsca to tłok, ale i tak jak patrze na wlosy to pelen pozytyw!
No to fajnie że Ci się podoba Ja tylko wyraziłam swoją opinię najlepiej jak umiałam, a że nie była zbyt pochlebna to już inna sprawa Kolor mi się zmył po ok 3 tygodniach stamtąd i naprawdę dłużej mi się trzymają Castingi, które na włosach wyglądają pięknie, tylko nie można ich robić za często bo wypadają włosy.

Pan Tomek jest miły, to prawda, akurat pod tym względem nie miałam mu nic do zarzucenia.

Dobrze że jak ja byłam to nie było tłoku, były oprócz mnie 2 panie, a jak już prawie wychodziłam przyszedł jeszcze pan, i szła relaksująca muzyka, bo nienawidzę tłoku w takich miejscach!
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 21:09   #2804
Cassiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie :)

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
No to fajnie że Ci się podoba Ja tylko wyraziłam swoją opinię najlepiej jak umiałam, a że nie była zbyt pochlebna to już inna sprawa Kolor mi się zmył po ok 3 tygodniach stamtąd i naprawdę dłużej mi się trzymają Castingi, które na włosach wyglądają pięknie, tylko nie można ich robić za często bo wypadają włosy.

Pan Tomek jest miły, to prawda, akurat pod tym względem nie miałam mu nic do zarzucenia.

Dobrze że jak ja byłam to nie było tłoku, były oprócz mnie 2 panie, a jak już prawie wychodziłam przyszedł jeszcze pan, i szła relaksująca muzyka, bo nienawidzę tłoku w takich miejscach!
No to miałaś lepiej z ilością klientek, u mnie akurat troche ich było na początku, później się uspokoiło i już było ok Dziękuję Ci bardzo za Twoją opinię, jak najbardziej uważam ją za pomocną. Jestem ciekawa jak będzie z tym kolorem, chociaż myślę, że podobnie jak u Ciebie ale może to właśnie kwestia tego, że te produkty są tak lekkie by nie niszczyć włosa.... zobaczymy Życzę Ci powodzenia w szukaniu specjalisty od grzywek dla Twoich włosów! Narazie jestem na etapie zachęcania Cię do powrotu do Pana Tomka, ale jak jeszcze kogoś znajdę dobrego to dam Ci znać, może akurat trafi dokładnie w to czego potrzebujesz
Cassiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 21:22   #2805
bernadet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez madzi@ Pokaż wiadomość
Chyba miałaś jakieś niemiłe doświadczenia i to musiało być daaawno Od dłuższego czasu skład, z tego co widzę się nie zmienia. A poza tym klimat nie sprzyja? Dobre. Pewnie jesteś tą byłą fryzjerką która poleciała tak się składa że moja znajoma tam pracuje
A ja tak czytam i czytam to forum i zaczelam analizowac to co piszecie a wszegolnosci to co ty tu piszesz juz od kilku lat,no z racji tego,ze jestem z wyksztalcenia analitykiem to ju8z to wiem i moge sie podzielic z Wami dziewczyny ,ze ta wlasnie madzi@to jest napewno albo fryzjerka albo wlascicielka salonu który tak goraco poleca ,poniewaz od lat na nim jest i ciagle poleca w tym salonie inego fryzjera,wniosek z tego prosty ciagle zmienia sie tam ekipa,druga sprawa to wielu jest fryzjerów na tym forum ale n ikt nie jest tak natarczywy jak ta pani i tak hamski,wiec sie lepiej z tego wyloguj kukielko .A wy dziewczyny uwazajcie na takie jak ta na tym forum!!!!
bernadet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 21:29   #2806
Cold Woman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielka Polska
Wiadomości: 8
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Camille Alban polecam !!
Cold Woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 07:07   #2807
kalina51
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
do Cassiss:)

Serdecznie Ci dziekuję). Ciesze się, że jesteś zadowolona, mam nadzieję, że ja też będę.
Pozdrawiam serdecznie))
kalina51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 10:35   #2808
MalaGoszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Czy wiecie może czy Klaudiusz jest właścicielem salonu na Ruczaju? Jakos głupio właścicielowi dawać napiwek...
MalaGoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 12:53   #2809
zuczek81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Cold Woman Pokaż wiadomość
Camille Alban polecam !!
Ja rowniez sie pod tym podpisuje ale go zamnkieto napoczatku roku kochanie wiec jestem na etapie poszukiwan nowego fryzjera ;(
Wypadlo na pania Basie z Kiss Paris, gdyz po rozmowie z recepcjonistka stwierdzilam ze robia tam balejage podobna technika, ale niestety nie uzywaja L'Oreala;( no wiec zobaczymy za 8 dni ide na moja pierwsza wizyte! Trzymaj kciuki!

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez MalaGoszka Pokaż wiadomość
Czy wiecie może czy Klaudiusz jest właścicielem salonu na Ruczaju? Jakos głupio właścicielowi dawać napiwek...

Wlasnie odnosnie napiwkow! Ile z reguly dajecie? Bo tak sobie mysle powinno byc 10% od ceny uslugi, ale jesli zaplace ok 400zl to napiwek w wysokosci 40zl uwazam za dosc wysoki! Chyba ze sie myle?
zuczek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 13:49   #2810
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Cassiss Pokaż wiadomość
No to miałaś lepiej z ilością klientek, u mnie akurat troche ich było na początku, później się uspokoiło i już było ok Dziękuję Ci bardzo za Twoją opinię, jak najbardziej uważam ją za pomocną. Jestem ciekawa jak będzie z tym kolorem, chociaż myślę, że podobnie jak u Ciebie ale może to właśnie kwestia tego, że te produkty są tak lekkie by nie niszczyć włosa.... zobaczymy Życzę Ci powodzenia w szukaniu specjalisty od grzywek dla Twoich włosów! Narazie jestem na etapie zachęcania Cię do powrotu do Pana Tomka, ale jak jeszcze kogoś znajdę dobrego to dam Ci znać, może akurat trafi dokładnie w to czego potrzebujesz
Do pana Tomka już raczej nie wrócę, ze względu na terminy.
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 20:17   #2811
juuziaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świdnica/Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Ale to forum się rozrasta Kilka dni i trzeba nadrobić zaległości
Tak się zastanawiam, skoro wszystkie tak próbujecie co chwila nowych fryzjerów, to co ile chodzicie się ściąć? Czy moje ''co 2-3 miesiące'' to za rzadko? Nie mam żadnego koloru, ale odrasta mi grzywka, ale co 2-3 miesiące zmuszam się żeby iść, bo nigdy do końca z fryzjera nie jestem zadowolona, cały czas szukam bratniej duszy może powinnam się wybrać do wspomnianego wyżej pana Andrzeja czy Tomka..
juuziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 21:46   #2812
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Strawberry2010 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Właśnie myślę o zmianie koloru włosów, teraz mam rozjaśniane balejażem i muszę niestety robić dość często odrosy, a tego mam już dość. Szukam dobrego salonu w Krakowie gdzie profesionalnie zrobią mi ładnie jakiś ciemniejszy kolor. No i może jakieś fajne ścięcie. Dużo dobrych opini czytałam o salonie Expander. Może wiecie coś na jego temat ?
Hej!
Miałam identyczny problem, włosy rozjaśnione balejażem i chęć zmiany na jeden kolor, Pani Basia z Kiss Paris bardzo ładnie mi je przyciemniła. Z koloru byłam bardzo zadowolona....ze ścięcia ciut mniej, ale może dlatego, że oczekiwałam cudu )
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:59   #2813
u la la
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez zuczek81 Pokaż wiadomość
Wlasnie odnosnie napiwkow! Ile z reguly dajecie? Bo tak sobie mysle powinno byc 10% od ceny uslugi, ale jesli zaplace ok 400zl to napiwek w wysokosci 40zl uwazam za dosc wysoki! Chyba ze sie myle?
Ja płace za ścięcie 68zl a napiwku zawsze nie zostawiam zalezy jak stoje z kasą ale jak już to 10zł widziałam jak panie daja czasem monete to podejrzewam ze 5zł bo 2zł to chyba nie bardzo...
u la la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 10:42   #2814
Cassiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez MalaGoszka Pokaż wiadomość
Czy wiecie może czy Klaudiusz jest właścicielem salonu na Ruczaju? Jakos głupio właścicielowi dawać napiwek...
tak Klaudiusz jest wlascicielem
ale czy ja wiem czy glupio? Napiwek sie daje za dobra obsluge, obojetnie czy jest rowniez wlascicielem czy nie, przeciez jest fryzjerem

Cytat:
Napisane przez juuziaa Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam, skoro wszystkie tak próbujecie co chwila nowych fryzjerów, to co ile chodzicie się ściąć? Czy moje ''co 2-3 miesiące'' to za rzadko? Nie mam żadnego koloru, ale odrasta mi grzywka, ale co 2-3 miesiące zmuszam się żeby iść, bo nigdy do końca z fryzjera nie jestem zadowolona, cały czas szukam bratniej duszy może powinnam się wybrać do wspomnianego wyżej pana Andrzeja czy Tomka..
Ja chodzę do fryzjera co miesiąc, chyba ze czekam az odrosna aby cos zmienic krotkie wlosy i grzywki potrzebuja czestej opieki )

Cytat:
Napisane przez zuczek81 Pokaż wiadomość
Wlasnie odnosnie napiwkow! Ile z reguly dajecie? Bo tak sobie mysle powinno byc 10% od ceny uslugi, ale jesli zaplace ok 400zl to napiwek w wysokosci 40zl uwazam za dosc wysoki! Chyba ze sie myle?
Myślę, że czasem nas bardziej stac na napiwek, czasem mniej, czasem jestesmy bardziej zadowolone z tego jak wygladamy i nawet jak nas srednio stac to chcemy dac wiec jedyną regułą jest wlasnie to 10% a ile tak na prawdę dasz to kwestia indywidualnego podejscia do sprawy.
Cassiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 10:48   #2815
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Cassiss Pokaż wiadomość

Ja chodzę do fryzjera co miesiąc, chyba ze czekam az odrosna aby cos zmienic krotkie wlosy i grzywki potrzebuja czestej opieki )

To bardzo często, ja mam grzywkę i chodzę co 3 miesiące. Nie stać mnie na częściej.
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 08:37   #2816
juuziaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świdnica/Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

W sumie też mam grzywkę, ale dłuższą na bok, więc chodzę co 2,5-3 miesiąca jeżeli już mnie strasznie denerwuje, a co miesiąc to by mi się nie chciało!

A byłyście może na jakimś zabiegu nawilżającym w Krakowie? Koleżanka namawia mnie na ''rytuał odnowy'', ale brzmi to trochę podejrzanie
juuziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 09:23   #2817
Xsisi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

hej Dziewczyny
czytam forum juz jakiś czas ale nigdy jakos nic nie napisalam-pewnie dlatego ze nie bardzo mialam co gdyz w krk raczej sie nie scinalam;]
a wlasnie na ten tydzien umowiona jestem w salonie p. Agnieszki Jaśko-nie do niej samej bo terminy jakies z kosmosu tylko do chłopkaka, ktory tam pracuje (niestety imienia nei znam) i tu właśnie moje pytanie-czy coś wiecie na jego temat, macie jakas opinie i doświadczenia z wizyty u niego??
mam włosy do ramion a chciala bym krotkie i kolor tez zmienic i nie wiem czy az tak moge mu zaufac..
z góry dziekuje za odpowiedzi
Xsisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 21:52   #2818
MarieClaire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam dziewczyny! Ma może któraś informacje odnośnie ludzi, którzy niegdyś pracowali w Camille Albane na Karmelickiej, które już nie istnieje? Ma może ktoś do nich numery? Może któraś wie, która z fryzjerek robiła dobre rozjaśnianie?)
MarieClaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 23:46   #2819
minka79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

To ja wtrące parę słów o Kiss Paris i pani Basi.
Za pierwszym razem wyszłam zadowolona z salonu, może nie było to coś superowego, ale było ok. Mam bardzo gęste włosy trudne do układania.
Natomiast juz za drugim razem wygladałam tak jakbym w ogóle nie była u fryzjera. W każdym razie trochę się dziwię tym wszystkim wychwalajacym opiniom. Pani Basia ma doświadczenie, ale jednak nie na wszystkich włosach sie sprawdza. Mojej znajomej to obcieła włosy zupełnie na prosto, nawet nie wycieniowała.
Ja już do Kiss Paris nie wrócę, szukam dalej. Mam pytanko czy ktoś się ścinał u p. M. Babicz lub u Jacka Tatomira?
minka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 11:13   #2820
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

dziewczyny niedlugo moja wizyta w kiss paris.. wiecie moze z jakich firm oni stosują kosmetyki???
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.