Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-16, 12:17   #3691
majorka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam,

W tym tygodniu wybrałam się do chwalonego przez Wizażki salonu AK.KK do Pani Katarzyny Kościelniak, tak jak już wspominałyście salony AK.KK są obok siebie, ponieważ Panie się rozdzieliły. Ja była w tym nowym u Pani Kasi.

Teraz przechodzę do opinii o usłudze. Z wykonanej usługi jestem bardzo niezadowolona, o ile strzyżenie jest ok. no ale co można zepsuć jak miały być ścięte same końce. Mogę pochwalić Panią, że podcinała końcówki zgodnie z instrukcja. Tak jak trzeba , miało być 1 cm i tak właśnie było, nie tak jak to bywa u innych fryzjerów mówisz końce a on obcina ponad 5 cm.

Natomiast farbowanie to była jakaś totalna porażka miały być włosy w kolorze jasnego brązu (wręcz jasnego orzecha) z refleksami na górze( refleksy słoneczne nie odznaczając się widoczne w świetle słonecznym). Włosy wyszły gdzieniegdzie prawie czarne, jakiś ciemny i średni brąz, do tego refleksy które wyglądają obrzydliwie do takich ciemnych kolorów, po prostu mam na głowie nasrane kolorami. Lepiej wyglądałam wcześniej z odrostami!!!

Tak, ze uważam ze Pani Kasia jest beznadziejna kolorystka.
majorka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 18:15   #3692
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A ja idę jutro do p. Kasi na dekoloryzację, więc zobaczę, co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że nie będzie tak źle, jak mówisz. Wcześniej miała raczej dobre opinie, więc może źle trafiłaś...
Sama zobaczę.
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 20:58   #3693
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
A ja idę jutro do p. Kasi na dekoloryzację, więc zobaczę, co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że nie będzie tak źle, jak mówisz. Wcześniej miała raczej dobre opinie, więc może źle trafiłaś...
Sama zobaczę.
Napisz koniecznie; Odwlekam wizytę u fryzjera juz od 3 tygodni, bo przed 1 września, nie mogłam sie zdecydować na wybór fryzjera (AK.KK było wtedy nieczynne); ostatecznie zrobiłam sama w domu odrosty i teraz postanowiłam że za 1-2 tygodnie pójdę do p.Kasi. Po przeczytaniu opini majorki1988 zaczynam mieć wątpliwości. Prawdę mówiąc trudno mi uwierzyć, że koloryzacja wyszła tak fatalnie.
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 06:30   #3694
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Mi też trudno uwierzyć, ale skoro taka opinia została napisana, to zapewne coś z tymi włosami było nie tak Boję się strasznie, zwłaszcza, że to dodatkowo dla mnie zmiana pierwsza od 5 lat, także... No nic. Raz kozie śmierć Jak już zjaśnieją po dekoloryzatorze to potem w razie czego można poprawić własnoręcznie farbując, pocieszam się tym :P
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 09:22   #3695
majorka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam,
koniecznie napisz jak poszła dekoloryzacja, u ciebie moze wszystko bedzie super, czasem jest tak ze coś nie wyjdzie i moze akurat u mnie było too, szkoda mi tylko kasy i najbardziej tego zeeeee starałam sie od roku bez dekoloryzacji dojsc do jasnego brazu i juz prawie byłam na mecie a tu takie coś. Tak ze zaczynam od poczatku.

pozdrawiam i napisz czy jestes zadowolona
majorka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 15:12   #3696
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

No i jestem już po wszystkim.
Wrażenia są ogólnie pozytywne. Chciałam przejść z ciemnego brązu na jakiś miodowy, karmelowy blond i jak rozmawiałam przez telefon to nie zostało mi powiedziane, że to tak nie da rady za pierwszym razem No, ale uznajmy, że nic się strasznego nie stało.
Pracowały nade mną zarówno Pani Kasia, jak i Pani Justyna (współpracowały w doborze koloru). Chciałam jak najjaśniejszy i powiedziały, że nie mogą dać zbyt jasnego, ponieważ to nie wyjdzie równo i nie tak, jak bym chciała. No, więc oddałam się w ich ręce.
Aktualnie na głowie mam rudawy odcień orzecha, można to tak nazwać. Podoba mi się, bo jakoś w rudościach mi do twarzy. Jednak ja się uparłam na ten jasny, więc już sobie kupiłam farbę i będę próbowala to rozjaśniać. Mam nadzieję, że się uda.
Na koniec wszystkiego jedna z pań nałożyła mi na nasady taki olejek odżywczy, który strasznie mi przetluścił włosy, co oczywiście nie omieszkałam skomentować, więc pani stanęła na wysokości zadania i po raz drugi porządnie umyła mi włosy szamponem oczyszczającym
Przy płaceniu byłam mile zaskoczona, bo tylko 180 zł i dodatkowo otrzymałam odżywkę 2x i mini lakier do włosów po dekoloryzacji

Czyli ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona, włosy zostały zdekoloryzowane, a o to mi chodziło. Farba (l'oreal inoa) położona przez Panie jest dla mnie za ciemna, ale to już w domu mam nadzieję naprawię.
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 10:44   #3697
porterka
Raczkowanie
 
Avatar porterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Praktycznie przez cały wątek przeplatają się te same nazwiska i salony. Do tej pory łaziłam tym szlakiem. Aż postanowiłam pójść lokalnie.

Moje drogie wchodzimy do tramwaju linii 5, 4, 9, lub 10 wysiadamy na przystanku Wieczysta. Zaraz obok na Meissnera jest biednie wyglądający salon należący do Barbary Oleś.

Ścinała mnie Maja. Wreszcie nie musiałam tłumaczyć dlaczego nie chce cieniować, że mam cienkie włosy itd. Krótko wytłumaczyłam o czym myślę - od razu nić porozumienia. Bardzo precyzyjne cięcie, cieniowanie od spodu fryzurki, pięknie się układają. No i sama Pani Maja, rzeczowa, konkretna i klasa!!! Dzielę się kontaktem bo warto. I wrócę, chociaż szybko wróżę tej dziewczynie własny salon, bo widać, że ma potencjał.
porterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 12:48   #3698
STOkroTKA2606
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej własnie wybieram się jutro na koloryzcję i strzyzenie do salonu AK.KK dam znać jak mi sie włoski układają i kolorek wyszedł ( co do koloru jeszcze nie wiem jaki bedzie) pozdrawiam
STOkroTKA2606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 19:40   #3699
amman
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

babki
dzielę się z Wami moim nowym odkryciem dodałam do ulubionych na fecbooka atelier Bernady
i dzieją się tam zajefajne rzeczy
przede wszystkim dla miłośników produktów joico gigantyczne promocje i konkursy olalola może coś w końcu wygram jutro lecę do nich po rekonstruktor i umówię się do pana Konrada na farbowanko.
amman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 01:33   #3700
PlumSykes
Przyczajenie
 
Avatar PlumSykes
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, szukam fryzjera dobrego w koloryzacji! Potrzebuję rozjaśnić włosy z ciemnego brązu, tak aby ich nie zniszczyć. I najlepiej, żeby cena też nie była zabójcza....
PlumSykes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 18:09   #3701
STOkroTKA2606
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

hej i powiem wam że byłam na koloryzacji i strzyżeniu w salonie AK.KK na garbarskiej 8 i co mogę powiedzieć : bardzo miłe panie tam pracują , Pani Justyna dobierała mi kolor i póżniej myła głowę i wykonała mi świetny masaż , Pani Kasia wykonała super sprawę co do strzyżenia, do koloryzacji dostałam maskę do włosów i lakier . Naprawdę z czystego serca mogę polecić ten salon. Napewno tam wrócę
STOkroTKA2606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 11:02   #3702
lost84
Raczkowanie
 
Avatar lost84
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 148
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny
a moze macie jakieś opinie o salonie Trendy na Starowiślnej
bo podobno jest tam świetny stylista Damian ale chcialabym poznać wasze zdanie
__________________

lost84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 09:26   #3703
Velvetrope
Rozeznanie
 
Avatar Velvetrope
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 591
Dot.: Studio fryzur w Krakowie!

Cytat:
Napisane przez MadameX Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Serdecznie polecam Oskara Bachonia- Studio fryzur na Starowiślnej 16/8 (www.oskarbachon.pl)
Poleciła mi go znajoma, 'z czystym sumieniem' i ja też mogę go wam z czystym sumieniem z calego serca polecic.

Oskar jest takim fryzjerem o ktorym zawsze marzylam- mialam wrazenie ze wystarczylo jedno spojrzenie i juz wiedzial co ze mna robic.
Wyszlam z fantastycznym kolorem, nigdy w zyciu nie mialam tak dobrze dobranego koloru, i skromną, delikatna fryzurka w moim stylu. Po raz pierwszy po wyjsciu od fryzjera nie mialam ochoty leciec do domu i czegos poprawiac. Oskar tnie precyzyjnie i pewnie, ma swietne oko i wyczucie-nie zrobi wam krzywej grzywki i, na przyklad, fioletowych pasemek tylko dlatego ze sa akurat w modzie. Moja fryzura i kolor zostaly dobrane do mnie, koloru cery, ksztaltu twarzy.

Jedyny mankament to to ze jest rozchwytywany wiec ma dlugie terminy
I nie jest najtanszy, ale ja uwazam ze za taka jakosc warto zaplacic.

Ja jestem zachwycona i reklamuje na wszystkie strony. Juz go nie zamienie i nie szukam juz innego.
Może on jest dobry, natomiast obsługa przy telefonie - bez komentarza... Dziewczyna nawet nie wiedziała co chcę, a już mnie poinformowała, że nie ma terminów. Gdzie oni ją szkolili z obsługi klienta?
Velvetrope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 16:40   #3704
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was była może w salonie L'Art Studio na ul. Krowoderskiej? Interesują mnie wszelkie opinie, szczególnie na temat jakości strzyżenia.
Byłam chyba 2 lata temu (?), raz obcinałam końcówki, i było ok. Za drugim razem pani ok. 50tki upitoliła mnie tak że już tam nie wróciłam.
lourose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:41   #3705
merc100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czy jakis facet może się wypowiedzieć, bo jak na razie same dziewczyny... jakby tylko one chodziły do fryzjera... Szukam porządnego fachowca, męskiego fryzjera, tylko męskiego, nie zniewieściałego goscia! Czy ktoś zna takiego? Slyszałem , ze Daniel z salonu Eric Stipa w M1 jest niezly. Czy ktoś byłu niego???

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Byłem kiedyś u niej jak jeszcze pracowała w salonie Eric Stipa. Niezła jak na swój wiek... miło sie siedzialo. Ale ja szukam faceta co ma pojecie o meskim strzyzeniu!!!

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

No właśnie, ja slyszalem ze Daniel w salonie Eric stipa jest niezly. Kto pierwszy tam trafi niech da znac

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez sorgles Pokaż wiadomość
Witam drogie koleżanki!
Chciałam wam polecić Studio Fryzur "Pasja" na ul. Długiej 47 w Krakowie, a szczególnie p.Urszule. Pani Ula jest cudowna, zawsze wie co zrobić w sytuacjach kryzysowych i potrafi dobrze doradzic. Byłam u p.Uli na zmianie koloru, a poźniej na przedłużaniu włosów. Wywiązała sie ze swojego obowiązku b.dobrze Przedłużanie włosów w bardzo dobrych canach i oczywiście miła obsługa. SERDECZNIE POLECAM!!
Byłem kiedyś u niej jak jeszcze pracowała w salonie Eric Stipa. Niezła jak na swój wiek... miło sie siedzialo. Ale ja szukam faceta co ma pojecie o meskim strzyzeniu!!!

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez mme Pokaż wiadomość
To są chyba dwa salony z tą samą nazwą. Kilka dni temu trafiłam nawet na "sprostowanie" zamieszczone przez jedna z pań z Garbarskiej 4, że pojawiły się nieprawdziwe informacje, że salon AK.KK mieści się na ul. Garbarskiej 8. Wszystko więc wskazuje na to, ze panie AK i KK się rozstały. Ja pewnie pozostanę wierna p. Kasi, bo to do niej chodziłam w dawnym AK.KK. Pani Ani nie moge ocenić, bo nie miałam okazji sprawdzić, czy jest równie profesjonalna.
A dlaczego panie sie rozstaly? Wydzieraly sobie klientki?

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Byłam chyba 2 lata temu (?), raz obcinałam końcówki, i było ok. Za drugim razem pani ok. 50tki upitoliła mnie tak że już tam nie wróciłam.
Kolo 50tki, to juz chyba emerytka? kwasna trwala i te klimaty?

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Velvetrope Pokaż wiadomość
Może on jest dobry, natomiast obsługa przy telefonie - bez komentarza... Dziewczyna nawet nie wiedziała co chcę, a już mnie poinformowała, że nie ma terminów. Gdzie oni ją szkolili z obsługi klienta?
Może to Czajka, co>?
merc100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 02:23   #3706
PlumSykes
Przyczajenie
 
Avatar PlumSykes
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, ściągała któraś z was z powodzeniem kolor z bardzo ciemnego brązu? Proszę o namiary na jakiegoś fryzjera, który się na tym zna i nie zniszczy mi włosów....
PlumSykes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 15:42   #3707
juliagh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam Was dziewczyny,

Po przeczytaniu dużej części wątka o dobrych fryzjerach w Krakowie postanowiłam opisać swoje doświadczenia. Pierwszy fryzjer, którego poznałam w Krakowie to Pan ANDRZEJ z TRENDÓW na KARMELICKIEJ (jeśli jeszcze tam pracuje). Cięcie 60 zł. Byłam u niego raz ponieważ poleciła mi go koleżanka. Pan baaaardzo miły, przyjemny, nie powiem jest też na co popatrzeć, więc wizyta była dość udana. Obcinałam wtedy włosy z długich na krótkie. Generalnie byłam zadowolona. Pan Andrzej był bardzo miły, powiedział mi sporo o włosach, opowiadał o tym co mi zrobi z fryzurą a także dlaczego tak a nie inaczej, a zatem mieściła się w obcięciu także usługa stylistyczna. Fryzurka była jednak dość zachowawcza - poprawna, ale nie szałowa, a ja właśnie takiego fryzjera szukam. Dlatego nastepnym razem udałam się już do innego fryzjera, żeby popróbować. Salon DAVINESS na Dietla, obcinała mnie Pani blondynka, a mojego chłopaka Pan. Obcięcie włosy krótkie 65 zł. Nie znam imion... Chłopak obcięty całkiem dobrze. Moja fryzura - tym razem na grzybka, była całkiem udana, ale chyba za moją sprawą, bo albo nie trafiam na odpowiednie osoby albo mam zbyt duże wymagania... Generalnie cięcie ok, natomiast denerwowało mnie to, że Pani pytała się mnie o wszystko jak i co ma ciąć dokładnie, tak jak to ja bym była fryzjerką. Owszem miałam swoją wizję, ale chciałabym aby fryzjer wiedział trochę więcej ode mnie. Byłam tam dwa razy, za drugim razem obcięła mnie dokładnie tak samo. Dziś po przeczytaniu pochwał na temat Pani BASI z ATELIER U BERNADY odzwiedziłam jej salon. Obcięcie włosy krótkie 85 zł. Pierwsze wrażenie bardzo dobre - salon w ładnym nowym budynku, czysty ładnie urządzony. Panie zarówno Pani Basia i młode fryzjerki baaardzo miłe. Atmosfera rzeczywiście bardzo przyjemna. Zaproponowano mi herbatkę, mycie trwało dość długo - dwa razy, a potem nakladanie odżywki. Chciałam znowu obciąć się na grzybka (nie wiedziałam że jest to tak szerokie pojęcie wśród fryzjerów) zostałam obcięta na krótko jednak trochę inaczej niż się spodziewałam. Generalnie uważam że cięcie jest dobre, ale styl fryzury znowu nie dla mnie - bardziej staromodne ja natomiast lubię bardzo nowoczesne i awangardowe fryzury dlatego następnym razem sprawdzę CLAUDIUSA - którego strona intrnetowa dużo obiecuje... Jeśli chodzi o fryzurę Pani BASI nie chce być źle zrozumiana - uważam że jest świetną fryzjerką jeśli chodzi o koloryzację włosów - sama ma bardzo piękny kolor włosów i fryzurę, ma swój styl - myślę że jest świetna jeśli chodzi o upięcia długich włosów - co widać na jej stronie i fejsbuku, nie jest jednak taką fryzjerą jakiej ja w ty momencie potrzebuję.
juliagh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 01:06   #3708
PlumSykes
Przyczajenie
 
Avatar PlumSykes
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Był już może ktoś w Hedonik Hair Studio na Poselskiej?
PlumSykes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 18:57   #3709
Pazyfae84
Przyczajenie
 
Avatar Pazyfae84
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam wszystkich serdecznie,
Od dłuższego czasu przeglądam ten wątek w poszukiwaniu dobrego fryzjera, a po ostatniej wizycie u poleconej przez koleżankę z pracy fryzjerki jestem zmuszona udać się, bez względu na cenę, do kogoś, kto sprawi, że zacznę wyglądać jak człowiek (fryzjerka bardzo skrzywdziła moje włosy, po czym na koniec stwierdziła, że to ich wina, bo się nie układają...). Przy okazji chciałabym po raz pierwszy zmienić kolor (już mam duszę na ramieniu - pecha do fryzjerów mam gigantycznego).
I tak, szukam fryzjera, który dobierze mi lekką, delikatnie, ale starannie wycieniowaną fryzurkę na włosach długości do połowy szyi i pomoże wybrać odpowiedni kolorek
Na razie zastanawiam się nad Klaudiuszem, Oskarem Bachoniem lub Maniewskim.
I tu moje pytanie - czy rzeczywiście ceny u obu Panów są adekwatne do jakości usług?

Edytowane przez Pazyfae84
Czas edycji: 2011-09-30 o 20:20
Pazyfae84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-01, 08:34   #3710
porterka
Raczkowanie
 
Avatar porterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ciekawe. O ile ja pamiętam stronkę AKKK to salon reklamował się jako team i obie panie były sfotografowane i wyeksponowane jednakowo. Przykre, że ludzie nie potrafią się dogadać bez prania brudów.
A ogólnie to ja byłam tam u Kaśki i była to jedna wielka porażka na głowie.

Edytowane przez porterka
Czas edycji: 2011-10-01 o 08:36
porterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 13:18   #3711
kejtzor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Pazyfae84 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie,
Od dłuższego czasu przeglądam ten wątek w poszukiwaniu dobrego fryzjera, a po ostatniej wizycie u poleconej przez koleżankę z pracy fryzjerki jestem zmuszona udać się, bez względu na cenę, do kogoś, kto sprawi, że zacznę wyglądać jak człowiek (fryzjerka bardzo skrzywdziła moje włosy, po czym na koniec stwierdziła, że to ich wina, bo się nie układają...). Przy okazji chciałabym po raz pierwszy zmienić kolor (już mam duszę na ramieniu - pecha do fryzjerów mam gigantycznego).
I tak, szukam fryzjera, który dobierze mi lekką, delikatnie, ale starannie wycieniowaną fryzurkę na włosach długości do połowy szyi i pomoże wybrać odpowiedni kolorek
Na razie zastanawiam się nad Klaudiuszem, Oskarem Bachoniem lub Maniewskim.
I tu moje pytanie - czy rzeczywiście ceny u obu Panów są adekwatne do jakości usług?
ja już to pisałam wcześniej, ale mogę napisac jeszcze raz, że nie polecam Claudiusa. do tego, co napisałam bodajże na poprzedniej stronie mogę dodac, że nigdy nie wyszłam tak bardzo owłosiona od fryzjera, tj. kłaki walały się wszędzie po moim ciele i ubraniu, bo Klaudiusz "już bardziej nie mógł ich sprzątnąc". oczywiście to nie jest tak istotne, ale w połączeniu z resztą tworzy nieciekawą całośc. dodatkowo zaraz po pierwszym myciu zorientowałam się, że moje włosy z przodu, przy baczkach są nierówno ścięte i to o jakieś 2 cm, bardzo rzucające się w oczy, co jest mega nieprofesjonalne. pomijam, że sposób ułożenia tych włosów jest beznadziejny, po prostu sterczą mi zza ucha, ale nie wiem, jak można dopuścic do tak rażącej różnicy. ja się tam drugi raz nie wybiorę, chyba że za kilka lat i tylko jeśli będę miała jasno ustaloną koncepcję i będę się jej trzymac. tym razem nie miałam, w związku z czym dałam się przekabacic Klaudiuszowi i wyszłam na głowie z jego wizją, która kompletnie mi się nie podobała. na dodatek to było ścięcie na bardzo krótko (z tyłu jeszcze mnie podgolił :/), więc nie dało się z tym nic zrobic (poza wydaniem 100 zł następnego dnia na jednolitą farbę, jak od początku chciałam, żeby przykryc pasemka, które zostały mi wciśnięte), muszę czekac aż odrosną. może ja miałam pecha, ale tak czy inaczej, również z powodów podanych wyżej, nie jestem pod wrażeniem profesjonalizmu. obsługa sympatyczna. zresztą teraz, po ponad miesiącu od ścięcia, mogę stwierdzic, że fryzura się nie układa zbyt dobrze, a to też jest chyba miernikiem dobrego fryzjera. do Klaudiusza można się wybrac, tylko jeśli ma się jasno ustaloną swoją koncepcję (chociaż jeśli ona się nie pokryje z jego wizją, to i tak nie wiem, co z tego wyjdzie), poza tym jest zdecydowanie za drogi na to, co dostałam. ale może ktoś inny ścina tam lepiej.

do juliagh, która szuka jakiegoś nowoczesnego ścięcia, mnie Klaudiusz ściął, owszem, nowocześnie (podobno to była najbardziej hipsterska i wylansowana fryzura jaką można miec), ale, jak już pisałam, nie podobało mi się. no ale ciekawa jestem innej opinii
kejtzor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 20:24   #3712
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

czy ktoś może polecić mi jakiś zakład w okolicach np. nowego kleparzu?
generalnie chce podciąć tylko grzywkę i chcę zeby było to w miarę dobrze zrobione
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 09:56   #3713
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Isia1977 Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy to jest profesjonalizm i uczciwa osoba. 26 lipca p.ania rodzi córkę w dniu 29 lipca powstaje profil prosze zaglądnąć
http://www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?Fachowiec=746 78 P.ANIA JEST W SZPITALU p.Kasia jeszcze nie otwarła salonu a juz powstał jej profil.masakra cokolwiek powiecie ze ten wpis tu jest to masakra
Isia1977, już raz napisałaś o tej sytuacji. Wydaje mi się, że to wystarczy; tym bardziej że ten wątek służy wymianie informacji odnośnie umiejętności danego fryzjera, czy fryzjerki, a nie zabieraniu stanowiska w sprawie, która z pań z salonu AK.KK jest winna, a która nie.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 09:00   #3714
ewelinka_b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Nie wiem dlaczego moderator nie przepuścił mojego postu, ale próbuję jeszcze raz.
Skusiłam się na zakup kuponu w tzw. 'zakupach grupowych' do salonu Astarte przy ul. Szlak. Chciałam tylko podciąć końcówki, bo zapuszczam włosy i żal mi było wydawać 100 zł u mojej ulubionej fryzjerki; oprócz strzyżenia oferta obejmowała też pielęgnację włosów. Umówiłam się bez problemu, choć z prawie dwutygodniowym oczekiwaniem.
Sama wizyta - porażka. Najpierw "pielęgnacja" - śmierdząca odżywka nałożona na kapiące jeszcze włosy, ale za taką cenę cudów nie oczekiwałam, więc spokojnie siadłam na fotel. Pierwszy raz spotkałam się z taką niekompetencją fryzjerki (p. Dominika? tak ją nazwała recepcjonistka), której ręce trzęsły się tak, że nie potrafiła utrzymać w nich kosmka włosów. Ponieważ mam lekko falujące włosy, zwłaszcza gdy są mokre, postanowiła, że wysuszy je lekko i wtedy zetnie. I co zrobiła? Wysuszyła je, wyprostowała i wtedy chciała dokończyć strzyżenie!! Na szczęście zdobyłam się na odwagę, grzecznie podziękowałam i po prostu uciekłam z fotela, bo jeszcze nigdy nikt nie obcinał mi włosów od podstaw po wyprostowaniu.
Jestem w szoku, że zapłaciłam za taką usługę 49 zł, ale jak widać oszczędzanie w naszym kraju jeszcze się nie opłaca. Tak czy siak wszystkim posiadaczkom tego kuponu do Astarte polecam wyrzucić go do śmietnika, chyba, że potrzebujecie trochę adrenaliny
ewelinka_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 09:07   #3715
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez ewelinka_b Pokaż wiadomość
Sama wizyta - porażka. Najpierw "pielęgnacja" - śmierdząca odżywka nałożona na kapiące jeszcze włosy, ale za taką cenę cudów nie oczekiwałam, więc spokojnie siadłam na fotel. Pierwszy raz spotkałam się z taką niekompetencją fryzjerki (p. Dominika? tak ją nazwała recepcjonistka), której ręce trzęsły się tak, że nie potrafiła utrzymać w nich kosmka włosów. Ponieważ mam lekko falujące włosy, zwłaszcza gdy są mokre, postanowiła, że wysuszy je lekko i wtedy zetnie. I co zrobiła? Wysuszyła je, wyprostowała i wtedy chciała dokończyć strzyżenie!! Na szczęście zdobyłam się na odwagę, grzecznie podziękowałam i po prostu uciekłam z fotela, bo jeszcze nigdy nikt nie obcinał mi włosów od podstaw po wyprostowaniu.
Też mam falujące włosy i strzyżenie na wyprostowanych włosach u mnie się sprawdza. Z taką techniką spotkałam się w kilku miejscach, w salonach ze średnio-wyższej półki. Przy falowanych włosach ciężko je równo i dokładnie obciąć, wyprostowanie włosów naprawdę bardzo pomaga.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 09:44   #3716
ewelinka_b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Jasne, tylko moje włosy nie są kręcone, po prostu końcówki się podwijają i tyle. Chodziłam do różnych salonów, w Krakowie i poza nim, nigdy nikt nie ścinał mi włosów w taki sposób. Poza tym gdyby fryzjerka od razu poinformowała mnie, że tak zrobi, nie byłabym tak zdziwiona, ale zaczęła ścinać na mokro i widziałam, że włosy po prostu wysuwają jej się z palców, bo ręce trzęsły się niesamowicie.
ewelinka_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 10:48   #3717
Bozka_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez weronika29 Pokaż wiadomość
Piotr Janus to świetny fachowiec. Można spokojnie polegać na jego fryzjerskim oku. Jestem bardzo zadowolona z koloru, który mi doradził. Poświęca dużo czasu dla klienta i ma trafne pomysły. Wnętrze salonu na Karmelickiej też miłe dla oka Szczerze polecam.
A jak ze strzyżeniem bo chcę sobie zrobić grzywkę. Mam złe doświadczenie z salonu w centrum i nie chcę ponownie płakać w poduszkę.
Bozka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 13:57   #3718
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Polecam Akademię Stylizacji Babicz, na ul. Borsuczej. Byłam tam 3 razy i ani razu nie płaciłam za strzyżenie, dzwonisz i mówisz, że chciałabys zostać modelką i jeśli akurat potrzebują to sie umawiasz Wiem, że 20 ktoregoś października będzie właśnie okazja
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 14:00   #3719
Mollinka
Zadomowienie
 
Avatar Mollinka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: królewskie miasto Kraków/ Gdynia
Wiadomości: 1 204
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez ewelinka_b Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego moderator nie przepuścił mojego postu, ale próbuję jeszcze raz.
Skusiłam się na zakup kuponu w tzw. 'zakupach grupowych' do salonu Astarte przy ul. Szlak. Chciałam tylko podciąć końcówki, bo zapuszczam włosy i żal mi było wydawać 100 zł u mojej ulubionej fryzjerki; oprócz strzyżenia oferta obejmowała też pielęgnację włosów. Umówiłam się bez problemu, choć z prawie dwutygodniowym oczekiwaniem.
Sama wizyta - porażka. Najpierw "pielęgnacja" - śmierdząca odżywka nałożona na kapiące jeszcze włosy, ale za taką cenę cudów nie oczekiwałam, więc spokojnie siadłam na fotel. Pierwszy raz spotkałam się z taką niekompetencją fryzjerki (p. Dominika? tak ją nazwała recepcjonistka), której ręce trzęsły się tak, że nie potrafiła utrzymać w nich kosmka włosów. Ponieważ mam lekko falujące włosy, zwłaszcza gdy są mokre, postanowiła, że wysuszy je lekko i wtedy zetnie. I co zrobiła? Wysuszyła je, wyprostowała i wtedy chciała dokończyć strzyżenie!! Na szczęście zdobyłam się na odwagę, grzecznie podziękowałam i po prostu uciekłam z fotela, bo jeszcze nigdy nikt nie obcinał mi włosów od podstaw po wyprostowaniu.
Jestem w szoku, że zapłaciłam za taką usługę 49 zł, ale jak widać oszczędzanie w naszym kraju jeszcze się nie opłaca. Tak czy siak wszystkim posiadaczkom tego kuponu do Astarte polecam wyrzucić go do śmietnika, chyba, że potrzebujecie trochę adrenaliny
też mam falujące się włosy i np. P. Bernady także strzygła mnie na sucho nie jest to nic niezwykłego niektórzy mają taką technikę
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne - tam gdzie chcą...

instagram #mollinkaa
Mollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 13:22   #3720
klaudyna_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 62
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez merc100 Pokaż wiadomość
hej, idz do pani Agnieszki do Stipy na Dluga, ja tam chodze do innej laski, takiej Izy, ale moje 2 kumpele z pracy sie nia zachwycaly, podobno dobiera niezle kolor i nie gada glupot jak niektore fryzjerki. no chyba ze sobie lubisz pogadac, to nie wiem. powodzenia

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------


---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------


Widze, ze kazda Agnieszka to dobry fachowiec! Moje kumpele chodza do Agnieszki do Erica Stipy i co przyjda do pracy to caly dzien grzebia sobie rekami we wlosach i pytaja jedna drugiej czy ladnie. Jak ja im mowie, ze ladnie to i tak sie pytaja nastepnych! A ta Twoja Agnieszka to facetow tez obcina?

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Jest taki facet Daniel u Stipy, jeszcze u niego nie bylem, mam zamiar sie wybrac jak mi wlosy odrosna. on chyba jest w m1, bo nei widzialem go tam gdzie bylem na dlugiej. Ale kumple tam chodza i mowili ze Kracik tez u niego sie strzyze! trzeba sprobowac.

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:38 ----------
Hej,
ja tez chodze do Stipy, ale do M-1 i też do Agnieszki Chodze do niej od roku, wczesniej chodzilam do Romana Chochoła na Azorach, ale przeprowadzilam sie i teraz do M-1 mam blizej. Super strzyże i dobrze farbuje włosy, tyle że czasem ma opóźnienia, zwłaszcza w soboty, dlatego wolę zapisywać się na niedzielę albo w tygodniu. Nic nie wiem o Danielu, o którym piszesz, może pracuje na innej zmianie? Bo na tej co p.Agnieszka to pracuje tylko 1 chłopak, Marek albo Mateusz, nie pamiętam, taki młody.

Z tego taki morał, że Agnieszki to dobre fryzjerki
klaudyna_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.