Nie chce być taka, chce się zmienić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-05, 11:27   #1
szczocia
Przyczajenie
 
Avatar szczocia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3
GG do szczocia Send a message via Skype™ to szczocia

Nie chce być taka, chce się zmienić


Mój problem to: mam 13 lat, waże 53kg, mam 156cm wzrostu, 2lata temu pojawił się u mnie lekki trądzik, mam szerokie biodra, uda i gram w piłkę nożną. Chcę się zmienić, bo według mnie wyglądam okropnie! Chłopaki się mną brzydzą.
Załącze kilka moich fotek. Ale błagam pomóżcie mi, napiszcie co mam zrobić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Górkt.jpg (5,0 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ja3.jpg (4,3 KB, 261 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lol(1).jpg (5,4 KB, 243 załadowań)
szczocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 11:56   #2
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Nie chce być taka, chce się zmienić

Powinnaś najpierw odpowiedzieć na pytania zaware w tym wątku :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=144859
Mogłabyś wkleić fotki całeś sylwetki?Wtedy Wizażanki by Ci pomogły w kwestii ubrań . Też mam pytanie jaki styl preferujesz i w jakim byś sie widziała po metamorfozie ? Sportowy czy bardziej kobiecy ? pozdrawiam
Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 12:25   #3
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Nie chce być taka, chce się zmienić

Witaj na Wizażu
Po pierwsze musisz zmienić swoje nstawienie do siebie. Nawet na najpiękniejszą dziewczynę ze smutną miną i spuszczonym nosem nikt nie zwróci uwagi ! I lepiej byłoby właśnie gdybyś pokazała nam się cała, nie tylko buzia i gdyby zdjęcia były trochę większe. Na pewno coś poradzimy !
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 12:34   #4
szczocia
Przyczajenie
 
Avatar szczocia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3
GG do szczocia Send a message via Skype™ to szczocia
Dot.: Nie chce być taka, chce się zmienić

Bardziej kobiecy, bo zawsze ubieram się na sportowo i to już mi troche przeszkadza. na tych załączonych zdjęciach jestem w pomarańczowej bluzeczce. mam tylko tyle moich fotek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2f94918b759e3eebmed.jpg (59,8 KB, 429 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ce6e6d4de426bd6emed.jpg (34,7 KB, 331 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 54806c983d42d82amed.jpg (36,8 KB, 358 załadowań)
szczocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 15:20   #5
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Nie chce być taka, chce się zmienić

A więc ja raczej widziałabym Cie w dłuższych włoskach , może troszeczkę drapieżnie wycieniowane ? Jeżeli chcesz zmienic styl na bardziej kobiecy to na pewno powinnaś podkreślać swoją figurkę ( która jak widac na zjęciach mas ładną i nie dopatrzyłam sie tam żadnych szerokich bioder ) na pewno powinnaś postawić na dodatki ! Może jakiś kobiecy pasek , torebkę albo buciki na małym obcasiku co do kwestii makijażu to raczej jakimś beżowy cień na powiekach najlepiej z ciemniejszym cieniem - brązem w zewnętrznym kąciku oczka ( powiększy oko), rzęski maocno wytuszowane , błyszczyk na ustach i delikatny róż pozdrawiam
Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 16:04   #6
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Nie chce być taka, chce się zmienić

Radziłabym Ci zapuścić włosy. A z makijażem nie szalej, masz na to jeszcze czas Myslę, że dobry tusz do rzęs i ładny błyszczyk w zupełności wystarczą
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 19:33   #7
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Nie chce być taka, chce się zmienić

Zapuść włosy. Podczas zapuszczania możesz zmieniać linię fryzury, by ładnie się układały.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-05, 20:59   #8
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: Nie chce być taka, chce się zmienić

no wiesz co jak mozesz mowic ze masz szerokie biodra ,nieladnie tak
ja uwazem ze:
makijaz:nie eksperymentuj za duzo bo jestes jeszczo mloda ja sama mam 15lat i uzywam tylko tuszu do rzes i troche pudru w plynie aby zatuszowac tradzikwiec tobie radze tusz, blyszczyk no i jesli masz ten tradzik to troche pudru w plynie
sylwetka:mnie sie wydaje ze wszystko jest okejale skoro Tobie to przeszkadza to bardzo ladnie i kobieco wygladaja takie tuniki i na to szerokie paski no i oczywiscie wyszczuplajaa takze nos dodatki tak jak juz tu wspomniano
wloski:zapusc wiem ze to trudne bo sama 3lata temu mialam takie jak ty ale jakos mi sie udalo, wytrwalam i oplacalo sie. Poczekaj pare miesiecy troche podrosna i pojdziesz je tak wypazurkowacbedzie super
na koniec troche optymizmu i wiary w siebieto napewno pomoze mow sobie codziennie rano ze jestes ladna i wartosciowa osobaA chlopakami sie nie przejmuj, oni wszystkim dogryzaja wiem to z wlasnego doswiadczenia.Nie warto sie przejmowaczycze udanej metamorfozy
pozdrawiam slonecznik3
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 18:43   #9
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Nie chce być taka, chce się zmienić

a teraz wypowiem sie ja
1. koniecznie musisz zmienic nastawienie do samej siebie, bo jesli to sie nie zmini to nawet zadna metamorfoza zewnetrzna nie pomoze Ci sie do konca zaakceptowac
2.szerokie biodra...gdzie??;> bo nic takiego nie widze;p masz bardzo ladna figurke, serio serio
3.masz bardzo ladna, dziewczeca buzie, a gdzy sie usmiechasz to tym bardziej, tak wiec usmiechaj sie jak najczesciej
4.piszesz, ze masz 13 lat, nie wiem moze ja jestem stara juz(18lat) ale mysle, ze w tym wieku styl "kobiecy" brzmi dosc smiesznie, ale rozumiem o co chodzi kazda dzieczyna chce sie podobac facetom
5. makijaz:tusz, jesli juz podklad to moze cos z tych lzejszych np. ten nowy z Nivea(nie wiem jak dokladnie sie nazywa, ale to taki krem+podklad) no i jakis blyszczyk..hmm??
6. a jesli mowisz, ze masz problemy z cera to warto wybrac sie do dermatologa lub zajrzec na KWC, cos na pewno tam znajdziesz

pozdrawiam i wiecej wiary w siebie SzczociU!
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 19:08   #10
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Dot.: Nie chce być taka, chce się zmienić

A ja Cię widzę w tych włoskach które mas zteraz. Bardzo mi sie podobaja i do twarzy ci w tej fryzurce. Co do problemow z cera to poszukaj kosmetykow antybakteryjnych jakies maseczki z glinki i dobry kremik nawilzajacy. tylko lepiej cos ziolowego typu fitomed itp. niz te kolorowe cacka ktore moga nasilic twoje problemy. makijaz odstaw na bok. mozesz ewentualnie siegnac po korektor na jakies niespodzianki i fajny blyszczyk. co do twojego stylu ubierania sie to pozostawilabym taki. jestes mlodziutka wiec jak najbardziej pasuje ci taki mlodziezowy styl sportowy. baw sie kolorami.mozesz fundnac sobie jakies dodatki. tylko nie za przesadne bo bedziesz wygladac smiesznie.
a kolegow to odstaw na bok i smiej sie z nich..oni pozniej dojrzewaja...a czasem nigdy
pozdrawiam
ola
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 21:00   #11
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Nie chce być taka, chce się zmienić

Jesteś ładna dziewczyną, masz symaptyczną twarz, nie wiem co od siebie chcesz?
Na Twoim miejscu zapusciłabym torchę włoski, chyba, ze sie dobrze w nich czujesz, bo w sumie to fajnie tak wyglądasz. Masz ładna figurę widizałbym Cię w takich tunikach, bluzkach z łodeczkowym dekoltem (nie wiem jak to nazwać) a pod to jakas fajna bluzka, to wyglada suuuper, ja neistety nie moge u siebie w miescie takich ubran znaleźć.
Z makijazem nei ma co eksperymentowac, wystarczy korektor, czy tez podkład, zeby zatuszować trądzik, ale oczywiscie trzeba też leczyyć...ehhh.
Podsumowując zmien anstawienie do siebie, a będziesz sie czuła lepiej!
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 20:43   #12
ania2510
Raczkowanie
 
Avatar ania2510
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 367
GG do ania2510
Dot.: Nie chce być taka, chce się zmienić

W tych włosach wyglądasz całkiem nieźle (trochę dodają Ci lat ale w tym wieku możesz sobie na to pozwolić hehe). Moim zdaniem nie powinnaś przesadzać z makijażem: tusz, lekki podkład lub puder jeśli to konieczne, śmiało róż i błyszczyk (jakiś jasny beżowy lub różowy). Właśnie z błyszczykami możesz eksperymentować, tylko bez przesady odpadają krwiste czerwienie i inne "dojrzałe kolory" (piszę to, żebyś nie popełniała moich błędów ) to po 1.

Jeżeli chodzi o ubiór. Nie zakładaj szpilek. To wygląda naprawdę śmiesznie w Twoim wieku. Masz ogromny wybór: od trampek do sportowego stroju (wtedy możesz założyć dziewczęcy t-shirt) po balerinki.... Jakieś fajne dżinsy na pewno masz kilka par. Na zakupach zwracaj uwagę, żeby miały raczej ciemny kolor i prosty krój (tzn zapomnij o haftach na kieszeniach, cekinach i brokacie.... fuu...). Do tego jakaś bluzeczka. I tutaj muszę Cię trochę pouczyć. Ta bluzka którą masz na grupowych zdjęciach jest zdecydowanie na nie. Okropny wzór, kolor jakby sprany no i bokserka, króra raczej Ci nie służy. Wyglądasz nieco tandetnie (przykro mi ale chodzi o to, żebym była szczera). Jeżeli kupujesz bluzkę to musi mieć kolor albo zdecydowany czyli żywy zielony, pomarańczowy, czerwony, różowy albo stonowany: beżowy, delikatny róż... 2. zwracaj uwagę na rodzaj materiału. To podstawa. Lepiej zainwestuj w jedną porządną rzecz niż 3 ale bylejakie. W końcu chcesz wyglądać jak kobieta po 3. wybieraj takie fasony, w których nie będziesz wyglądała zbyt wyzywająco- wulgarny strój potrafi odjąć uroku nawet najpiękniejszej dziewczynie. Jeżeli nie jesteś pewna czy dasz sobie z tym radę sama, zawsze możesz poprosić o pomoc mamę (choć wiem, że zakupy z mamą bywają koszmarem) lub starszą siostrę/koleżankę, której styl Ci się podoba i która wybierze razem z Tobą odpowiedni strój.
Co się jeszcze tyczy ubioru: bielizna NIGDY ALE TO NIGDY nie może być widoczna spod ubrania! Jeszcze gorsze są spodnie odsłaniające pół tyłka! Zapamiętaj i stosuj!

Kolejna sprawa dodatki dodatki i jeszcze raz dodatki. Wszystkie. Zawsze. Tutaj też obowiązuje zasada: jakość, nie ilość. Nie mówię, że musisz kupować drogie rzeczy, chodzi o wygląd. Wystrzegaj się tandetnych pieścionków, "kolii" i innych wstrętnych pierdół. Bardzo podoba mi się biżuteria, którą ma Twoja koleżanka z 2 bodajże zdjęcia (ma złotą bransoletkę i kolczyki). Tego typu rzeczy wybieraj. Dodam też parę przykładowych ozdóbek

To tylko połowa sukcesu: kluczem jest jeszcze ładny chód bez machania łapami, bez wielkich chłopskich kroków... Siedzenie z gracją... Niedopuszczalne jest zwracanie na siebie uwagi za wszelką cenę (wiesz: głośny śmiech, krzyk, ostentacyjne przeklinanie itp). Piszesz,że grasz w nogę- super! Masy swoje hobby, kontynuuj je. Pamitaj jednak, że "chłopem" jesteś na boisku, po zejściu zmieniasz się w kobietę.

No i wreszcie ostatnia część kazania. Wisienką na torcie jest czystość! Brzmi banalnie ale nie znam i chyba nigdy nie znałam 13latki, która dba np o czystość butów (mam nadzieję, że jesteś wyjątkiem) Czyste opiłowane paznokcie, makijaż świeży, nie rozmazany, ciuchy świeże, wyprasowane.... O dezodorancie i tego typu rzeczach nie muszę wspominać. Chodzi o ogólne wrażenie.

Tego wszystkiego nie jest dużo ale małe kroczki dzałają cuda. Oprócz wyglądu warto też powalać intelektem więc dużo czytaj. Nie podręczniki (choć to też wskazane) ale różne czasopisma (typu national geographic, nie bravo ale taki ocywiście, które Cię zainteresują), książki różnego rodzaju, oglądaj różne filmy od tych lekkich po bardziej poważne.... Takie głupoty a zwiększają pewność siebie

Załączam kilka zdjęć stylu w jakim Cię widzę.
Życzę powodzenia, na pewno wszystko pójdzie dobrze

PS. To Twój naturalny kolor włosów?
ania2510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 21:51   #13
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Nie chce być taka, chce się zmienić

ania2510 -prosze nie odswierzac starych wätköw.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 16:43   #14
perelkabiala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trń.
Wiadomości: 52
Red face Dot.: Nie chce być taka, chce się zmienić

Nie narzekaj Uważasz że masz grube uda? Poszukaj w internecie ćwiczeń wyszczuplających te partie ciała. Szukaj swojego stylu. Nie podobają Ci siętwoje ciuchy? Nie musisz lecieć od razu do butiku Prady bardzo modnie jest teraz kupować w second hand - oryginalne, tanie ciuchy, których nie będzie miał nikt inny oprócz Ciebie. A skąd czerpać inspiracje? Mało kogo stać na stylistkę, więc oglądaj zdjęcia sławnych nastolatek. Zastanów się w czym Ci najlepiej, popytaj przyjaciół, rodzinę. Oni Ci doradzą. A może makijaż? Masz dopiero 13 lat, ale stosujesz makijaż? Błyszczyk i mascara Ci nie zaszkodzą, o ile chcesz. Korektor antybaktereyjny zamaskuje drobne wypryski. Zmień fryzurę - masz krótkie włosy, może zapuścisz? Chłopcy zwracają uwagę na długie, lśniące włosy. Pamiętaj, zawsze musisz być zadbana - czyste włosy, ładna cera. Używaj dobrych kosmetyków dostosowanych do twoich potrzeb. I przede wszystkim zaakceptuj siebie, bo to najważniejsze
__________________
64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Cel osiągnięty - 48 kg
perelkabiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.