Ile Za Przedłużanie Na Tipsie żelem, żeby Zwrócił Się Tylko Sam Materiał?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-03, 15:29   #1
klifek17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 176

Ile Za Przedłużanie Na Tipsie żelem, żeby Zwrócił Się Tylko Sam Materiał??


Witam Was kochane....

Dopiero zaczynam swą przygodę z żelami, dwa dni temu ukończyłam kurs. Z tym, że mam problem. Nie wiem jaką cenę ustalić tak "na początek" , żeby po prostu zwrócił mi się koszt materiału który włożyłam w tą pracę. Bo wiadomo, że osoba po kursie nie robi tak rewelacyjnie szybko i super pięknie. Więc nie chce od koleżanek czy znajomych brać kolosalnych sum. Narazie chcę się uczyć , a dopiero potem zarabiać i zwiększyć swą cenę.
Więc jak myślicie, jaka cena najodpowiedniejsza będzie????????
(nie chcę , żeby była za wysoka, bo jak coś wyjdzie nie tak to będą pretensje że tyle kasuję). Dodam, że pracuję na materiałach SUN FLOWER.

Z góry dzięki za odp
klifek17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 15:52   #2
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Ile Za Przedłużanie Na Tipsie żelem, żeby Zwrócił Się Tylko Sam Materiał??

25 zł mam zamiar brac od moich kolezanek, ktore beda wiedzialy, ze sa krolikami doswiadczalnymi, ale tylko za 1 razem. jesli jej sie spodoba to za 2 razem zaplaci juz normalnie, w ten sposob za kazdym razem bede miala rozne pazurki z roznymi plytkami
P.S. tez bede im robic na SF, Christrio i NSI poczekają na klientki
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 18:43   #3
klifek17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 176
Dot.: Ile Za Przedłużanie Na Tipsie żelem, żeby Zwrócił Się Tylko Sam Materiał??

oki , a normalnie tzn ile??

a nikt inny się nie wypowie????
klifek17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 21:01   #4
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Ile Za Przedłużanie Na Tipsie żelem, żeby Zwrócił Się Tylko Sam Materiał??

Kwoata między 20, a 30 zł jest całkiem uczciwa i powinna Ci wystarczyc jako zwrot za materiały.
Potem w zalezności na jakiej marce będziesz pracowac, czy w salonie, czy w domu i zaleznosci od miasta (oraz umiejscowanie salonu) ceny za założenie bedą wachać się od 60,70zł do 150. Gdyż potem powinno też zacząć Ci się zwracać szkolenie, to, a także następne, w jakich powinnas wziąść udział aby szlifowac swój warsztat.
U mnie w salonie ceny za przedłużenie zaczynają sie od 130zł.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 21:05   #5
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Ile Za Przedłużanie Na Tipsie żelem, żeby Zwrócił Się Tylko Sam Materiał??

to w Warszawie a ja jestem poza nią i zaczynają się od 85 peelenów...
Koszt materiałów to ok 30% ceny, więc tak do 30 zł, jak pisze Albertyna.
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 06:19   #6
klifek17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 176
Dot.: Ile Za Przedłużanie Na Tipsie żelem, żeby Zwrócił Się Tylko Sam Materiał??

TZn. narazie nie planuję nigdzie w salonie pracować tylko u siebie w domku .

A mieszkam w mieście gidze ceny są 70-90zł. więc naprawdę niskie. i musiałabym spasować..... doradźcie mi jeszcze. moja marka to SUN FLOWER z racji tego, że nie jest tak droga a naprawdę świetna.

a uzupełnianie???
klifek17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 07:06   #7
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Ile Za Przedłużanie Na Tipsie żelem, żeby Zwrócił Się Tylko Sam Materiał??

Uzupełnienie to ok 1/2 ceny seta, odnowa 3/4.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 09:31   #8
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: Ile Za Przedłużanie Na Tipsie żelem, żeby Zwrócił Się Tylko Sam Materiał??

ja zaczynalam na poczatku od ceny 50 zł...
z tym , że żele miałam droższe niz te z SF...
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 15:39   #9
Roksana_no
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 19
Dot.: Ile Za Przedłużanie Na Tipsie żelem, żeby Zwrócił Się Tylko Sam Materiał??

Sun Flower? Czytałam Na Forum Różne Opinie Na Temat Tych Produktów-to Jedno Czy Wielofazowy żel? Ja Tez Jestem świeżutko Po Kursie I Uczyłam Sie Na Jednofazowym Belarte, Ale O Tej Marce Chyba Niewiele Dziewczyn Słyszało....więc Nie Wiem Jak Sie W Praktyce Sprawdzą-może Spróbować Sun Flower?
Roksana_no jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 10:55   #10
klifek17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 176
Dot.: Ile Za Przedłużanie Na Tipsie żelem, żeby Zwrócił Się Tylko Sam Materiał??

Sun flower ma w swojej ofercie różne żele.. wejdź na ich stronę intern. w google spr.
klifek17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 16:19   #11
Ewka:D:D
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 875
Dot.: Ile Za Przedłużanie Na Tipsie żelem, żeby Zwrócił Się Tylko Sam Materiał??

ja robie pazurki w domu i jestem samoukiem i biore 20 zl za zrobienie pazur
__________________
`Starość we wszystko wierzy.
Wiek średni we wszystko wątpi.
Młodość wszystko wie.`




Ewka:D:D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-07, 16:33   #12
klifek17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 176
Dot.: Ile Za Przedłużanie Na Tipsie żelem, żeby Zwrócił Się Tylko Sam Materiał??

i za te 20 zł zwróci Ci się wszyustko??? bo zarobić to napewno nie zarobisz..
klifek17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 00:50   #13
anka.1984
Raczkowanie
 
Avatar anka.1984
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 67
Dot.: Ile Za Przedłużanie Na Tipsie żelem, żeby Zwrócił Się Tylko Sam Materiał??

Ja od rodzinki biorę 30 (bo mam skąpe bratowe i pewnie nie dałyby więcej) z kolei od znajomych 40 i one są zadowolone z tej ceny i nakręcają mi swoje znajome mówiąc, ze robię za 50-60 w zależności od widzimisiów klientki w zdobieniu... Zamotane to trochę ale na kimś w końcu muszę zarabiać a i wszystkie klientki są zadowolone bo w salonach w moim mieście płaciłyby od 70 przy klasycznym frenchu w górę
anka.1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 20:01   #14
Sylunia1987
Raczkowanie
 
Avatar Sylunia1987
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Elbląg/Grudziądz
Wiadomości: 77
GG do Sylunia1987
Dot.: Ile Za Przedłużanie Na Tipsie żelem, żeby Zwrócił Się Tylko Sam Materiał??

Ja jestem pol roku po kursie w EF.Pracuje na IBD i biore za pazurki 50zl.Ceny u mnie w miescie w salonie wahaja sie od 100zl z zatapianymi ozdobami,ale dziewczyny pracuja na Perfectach-najwyzsza polka uzywanych w moim miescie zeli.Kolezanka robi pazurki za 40zl niezaleznie od ozdob i cyrkonii i ma multum klientek.Ja sie kiedys do niej wybralam i leczylam swoja plytke ponad pol roku!nie mowiac o tym,ze za 2 dni pazurki odpadly.moim kolezankom pekaja,ale mowia,ze to normalne.tak samo zapowietrzenia.dodam,ze dziewczyna pracuje na allegrowej firmie "reni-nail" ciezko sie przebic prze taka konkurencje,gdyz klientki nie orientuja sie ktora firma jest dobra...eh...
Sylunia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 21:38   #15
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Ile Za Przedłużanie Na Tipsie żelem, żeby Zwrócił Się Tylko Sam Materiał??

To stary wątek ale chyba ciągle aktualny..Ciągle nowe dziewczyny przybywają..Ja też jestem od niedawna w tej branży..Raptem 3 miesiące..Zaczynałam tak że na początku wypaćkałam całe pudełko za free..Tak jestem uczciwa..Potem brałam 35 zł..za materiał..Od nowego roku 50zł..Uważam że cena jest nadal uczciwa.W mojej miejscowości cena w salonach waha się między 70-90 zł..To taki mały grajdoł bez perspektyw..Szlag mnie czasem trafia..
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.