Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-05, 21:46   #1561
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
warto
wklejałam pare stron wczesniej real foto
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja zachecona Twoimi fotkami też zamówiłam. Ale deep. Dla Mamy ja połowę kosmetyków na tru dla niej zamawiam.. bo ona zawsze twierdzi, że po co dla niej, kremy ma dobre, potem packa się koxnetykami avonu i sie dziwi, że kiepsko niestety fotki mogę dać dop jak go dostanie.. Bo zafoliowany i nie chce otwierać. Ale tak po opakowaniu to wooow. Wygląda naprawdę ładnie
Kliknięte...
Heh, człowiek zapyta i zawsze kupi. Straszny nałóg...
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 21:52   #1562
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

kliknęłam linerka

i dobra wiadomość jest taka - że kolejne zamówienie będzie już z 7.5% rabatem - no to pewnie długo czekać nie będę

a teraz Wam jeszcze opowiem o moim toku myślenia i przekonywaniu samej siebie żeby go kupić;

1. zaginęła mi dziś w domu kopertka z kasą tak zwaną awaryjną - całe popołudnie skopane bo nigdzie ani widu ani słychu - dolina - jak ją w końcu znalazłam to przekonałam samą siebie że przecież zaoszczędziłam bo NIE ZGUBIŁAM!! no i liner się należy;
porąbane nie

2. stwierdziłam że linerem obsługiwać się nie umiem a skoro mam się uczyć to przecież na fajnym a nie na byle jakim - bo na byle jakim się zniechęcę od razu i się w ogóle nie nauczę, no nie - także już mi go Zenek pakuje!! ( o ile znów czegoś nie szuka )

no to tyle
mogę iść się spokojnie kąpać
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 21:56   #1563
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Ja też mam już 7,5%

Co by tu kliknac...?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 22:17   #1564
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Byłam pewna ze Wy wszystkie juz dawno po 10%
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 22:28   #1565
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
jeszcze nie znam...ale poznam.Dzisiaj zamówiony 002, dzięki uczynnej wizazance. Jego cena w PL 135zl, faktycznie odstrasza.
heh nie wiem czy fotka na tru koloru jest przeklamana czy ja zle kojarze? ale wydawalo mi sie, ze to taki jasny rozyk ma byc?

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja zachecona Twoimi fotkami też zamówiłam. Ale deep. Dla Mamy ja połowę kosmetyków na tru dla niej zamawiam.. bo ona zawsze twierdzi, że po co dla niej, kremy ma dobre, potem packa się koxnetykami avonu i sie dziwi, że kiepsko niestety fotki mogę dać dop jak go dostanie.. Bo zafoliowany i nie chce otwierać. Ale tak po opakowaniu to wooow. Wygląda naprawdę ładnie
a kiedy dajesz mamie? bo ja tez chce zamowic dla mamy, ale nie wiem czy ryzykowac deepa czy nie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 22:30   #1566
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Byłam pewna ze Wy wszystkie juz dawno po 10%
ja truskawkę odkryłam jakoś we wrześniu
uzależniłam się jednak błyskawicznie
w sumie mam na koncie jakieś 15 zamównień ale na początku jakoś gratisy do pierwszego zamówienia mi pasowały więc robiłam sobie z różnych kont
jak tak teraz myślę że w ciągu tych 3 miesięcy kliknęłam 15 razy i klikam coraz częściej to te początkowo abstrakcyjne 100 zamówień koleżanek przestaje być takie abstrakcyjne
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 22:33   #1567
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ja truskawkę odkryłam jakoś we wrześniu
uzależniłam się jednak błyskawicznie
w sumie mam na koncie jakieś 15 zamównień ale na początku jakoś gratisy do pierwszego zamówienia mi pasowały więc robiłam sobie z różnych kont
jak tak teraz myślę że w ciągu tych 3 miesięcy kliknęłam 15 razy i klikam coraz częściej to te początkowo abstrakcyjne 100 zamówień koleżanek przestaje być takie abstrakcyjne
no ja truskawe odkrylam jakis ponad rok, ale juz mam tyle nastukane zamowien, ze hoho! ale pewnie jakby tru nie bylo to polowy rzeczy bym nie miala bo na all to jednak nie to samo znalazlam juz fotki w googlach i faktycznie tez rozowy wyglada fajnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2009-11-05 o 22:57
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 06:13   #1568
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh nie wiem czy fotka na tru koloru jest przeklamana czy ja zle kojarze? ale wydawalo mi sie, ze to taki jasny rozyk ma byc?



a kiedy dajesz mamie? bo ja tez chce zamowic dla mamy, ale nie wiem czy ryzykowac deepa czy nie
no wlasnie prawdopodobnie dopiero na Gwiazdke.. do koloru deep przekonaly mnie wczesniejsze fotki i fakt, ze jest przejrzysty - tzn nie daje wyraznego koloru. przedtem myslalam o medium. jednak moja mama ma totalna manie bladosci i woli juz cos ciemniejszego niz za jasne
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ja truskawkę odkryłam jakoś we wrześniu
uzależniłam się jednak błyskawicznie
w sumie mam na koncie jakieś 15 zamównień ale na początku jakoś gratisy do pierwszego zamówienia mi pasowały więc robiłam sobie z różnych kont
jak tak teraz myślę że w ciągu tych 3 miesięcy kliknęłam 15 razy i klikam coraz częściej to te początkowo abstrakcyjne 100 zamówień koleżanek przestaje być takie abstrakcyjne
ja tez od wrzesnia. i myslalam sobie, ze dostukanie do 20 zamowienia jest jakas niemozliwoscia i nastanie to u mnie za jakies 5
ale nie wzielam pod uwage tego watku

btw. przebojow z kupujacym ciag dalszy... juz zaakceptowal fakt, ze opakowanie inne, teraz mu sie kulki nie podobaja twierdzi, ze w necie inne proporcje kulek sa. napisalam mu o prowadzonych w watku Guerl debatach na temat roznic w kolorach w mythic. zobaczymy.. w ogole denerwuje mnie, bo myslalam, ze to inna osoba reklamuje, jak do mnie dzwonila, jej wysylalam w zeszly piatek. temu kolesiowi wysylalam 2 tygodnie temu i nagle sie obudzil zeby taka awanture robic o 35 zl??? [sprzedawalam pink fresh]
napisal mi "to nie jest orginal i nie bede go uzywac" i padlam
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 07:10   #1569
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Ilios, a po co się z nim użerasz? Odeślij go do odpowiedniego wątku, a jak dalej będzie miał wątpliwości to niech Ci odeśle na swój koszt, a Ty mu zwrócisz pieniążki. Przecież za 35 zł to w pięć sekund pchniesz je ponownie. Przecież nie jesteś odpowiedzialna za to, że ta osoba nie wie, co kupuje. To tak jakby kupiła od Ciebie limitowane meteorki, a Ty byś musiała udowadniać potem, że faktycznie taka wersja wyszła.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 07:13   #1570
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ilios, a po co się z nim użerasz? Odeślij go do odpowiedniego wątku, a jak dalej będzie miał wątpliwości to niech Ci odeśle na swój koszt, a Ty mu zwrócisz pieniążki. Przecież za 35 zł to w pięć sekund pchniesz je ponownie. Przecież nie jesteś odpowiedzialna za to, że ta osoba nie wie, co kupuje. To tak jakby kupiła od Ciebie limitowane meteorki, a Ty byś musiała udowadniać potem, że faktycznie taka wersja wyszła.
no tylko wlasnie rzecz w tym, ze ten ktos mial to juz 10 dni.. ja wiem, co on robil z tymi kuleczkami?..
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 07:18   #1571
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no tylko wlasnie rzecz w tym, ze ten ktos mial to juz 10 dni.. ja wiem, co on robil z tymi kuleczkami?..
Heheh, to dopiero mu oddaj pieniądze, jak je dostaniesz i sprawdzisz, że wszystko z nimi ok.
Bo może kupujący chce na Tobie wymóc obniżkę, mimo że wie, że z kulkami wszystko ok.

Tzn. nie żebym go oskarżała o takie "mataczenie", ale jakiś czas temu kupiłam kieckę na allegro, która nigdy nie dotarła i też mi się w głowie nie mieściło, jakie sprzedająca miała pomysły rozwiązania problemu. Poza tym ileż można tłumaczyć komuś, co kupił?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2009-11-06 o 07:25
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 07:34   #1572
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Przyszły do mnie Barnsy Alabaster, fotki zrobie jutro, mysle ze trafiłam z kolorkiem, troszke mnie przeraza rozświetlenie (chcialam uzywac na całą twarz) jutro bede testowac
Mam jeszcze tusz i baze Bare Escentuals ale bede testowac jak mi sie skonczą resztki zeby wszystkiego nie miec otwartego na raz.
Dosatałam kosza... wiec ide wygrzebać coś na tru na pocieszenie... albo na allegro ewenrualnie

Napisz proszę szybciutko coś wiecej na jego temat. Ja kupiłam diamonda (cudo na policzki ale na całą twarz sie nie nadaje). Musze zamówić perfumy (czaję sie od dwóch tygodni) i do tego jakąś kolorówkę i padło na barnsa. Chciałbym jednak czegoś na cała twarz. Zastanawiałam się nad silverem (Dimiti chwaliła na całą twarz) ale nie wiem czy nie będzie mnie za bardzo rozjaśniał.
Nie wiedziałam jednak że alabaster też ma drobinki
Napisz czy ładnie rozświetla i do czego jest podobny
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 07:35   #1573
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no tylko wlasnie rzecz w tym, ze ten ktos mial to juz 10 dni.. ja wiem, co on robil z tymi kuleczkami?..
Dlatego ja mam jakies takie opory zeby kupowac na allegro albo ebay i wole jednak tru.
Wczoraj mnie naszlo na jakis rozswietlacz, bo uznalam, ze ja juz zupelnie nie mam sie czym malowac
Dzisiaj bede grzebac, ale mam nadzieje, ze niczego nie wygrzebie bo kompletnie nie mam kasy.
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 07:38   #1574
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Napisz proszę szybciutko coś wiecej na jego temat. Ja kupiłam diamonda (cudo na policzki ale na całą twarz sie nie nadaje). Musze zamówić perfumy (czaję sie od dwóch tygodni) i do tego jakąś kolorówkę i padło na barnsa. Chciałbym jednak czegoś na cała twarz. Zastanawiałam się nad silverem (Dimiti chwaliła na całą twarz) ale nie wiem czy nie będzie mnie za bardzo rozjaśniał.
Nie wiedziałam jednak że alabaster też ma drobinki
Napisz czy ładnie rozświetla i do czego jest podobny
do zycia niezbedny - jak wszystkie kosmetyki

co do rozswietlacza to dziewczyny w watku guerlainowskim zachwalaly wczoraj http://pl.strawberrynet.com/makeup/c...Id=12307#12307 [mimo, ze to dior ] ciekawa jestem efektu, ale drogie to :/
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 07:40   #1575
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Co do puderku E. Taylor to mam go od jakiegoś czasu ale narazie nie używałam. Trzymam go w tym firmowym plastikowym opakowaniu i już i tak widzę jedno przetarcie( Musze uszyć sobie coś a'la opakowanie do motylków jakie ma ilios
bo aż szkoda a tak między Bogiem a prawda to ja kupiłam ten puder bo chciałam ładne lusterko do torebki)a on jest tak błyszczący i ładniutki że aż nie w moim stylu)
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 07:49   #1576
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

a ja czekam na DW Sand, ktory zamowilam przez Ciebie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 07:50   #1577
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
co do rozswietlacza to dziewczyny w watku guerlainowskim zachwalaly wczoraj http://pl.strawberrynet.com/makeup/c...Id=12307#12307 [mimo, ze to dior ] ciekawa jestem efektu, ale drogie to :/
Jakie cacko Ech postaram sie powstrzymac
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 07:55   #1578
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Kaninen Pokaż wiadomość
Jakie cacko Ech postaram sie powstrzymac
cytat jednej dziewczyny, ktora go ma
Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
bo zdjęcia są słabiutkie i na dodatek nazwy nie takie jak trzeba, bo 002 to pink diamond.
ja mam różową wersję i mimo, że w pudełeczku puder jest delikatnie różowy to na twarzy skrzy się milionami drobinek, bardzo mroźnymi. jeden z moich ulubionych rozświetlaczy, a przetestowałam sporo
ale absolutnie nie kusze
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:10   #1579
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cenowo dla mnie poza zasiegiem. Zaczynam sie zastanawiac nad jakims Benefitem.
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 08:14   #1580
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Dziewczyny ja mam diora diamond od roku, jest bardzo fajny, daje efekt rozświetlenia drobinkowy, jeszcze bardziej drobinkowy niż PI od ELja go polecam,jest piekny i opakowanie robi wrażenie

wklejam foty na skroni i nie tylko
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:15   #1581
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

A to:
http://se.strawberrynet.com/makeup/b.../90824/#DETAIL
Pamietam, ze duzo dziewczyn to zamawialo. Warto?

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam diora diamond od roku, jest bardzo fajny, daje efekt rozświetlenia drobinkowy, jeszcze bardziej drobinkowy niż PI od ELja go polecam,jest piekny i opakowanie robi wrażenie

wklejam foty na skroni i nie tylko
Sliczny Moze sie skusze po nowym roku jak jeszcze beda.
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:27   #1582
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Kaninen Pokaż wiadomość
A to:
http://se.strawberrynet.com/makeup/b.../90824/#DETAIL
Pamietam, ze duzo dziewczyn to zamawialo. Warto?
warto chociaż wtedy były taniej. Bardzo mi podpasował ten zestaw. Bronzerek delikatny, a pozostałe używam jako różu. Kolorki jak stworzone dla mnie, wszystko mięiutkie o drobno zmielone.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:31   #1583
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
warto chociaż wtedy były taniej. Bardzo mi podpasował ten zestaw. Bronzerek delikatny, a pozostałe używam jako różu. Kolorki jak stworzone dla mnie, wszystko mięiutkie o drobno zmielone.
A da sie porzadnie pomalowac takimi malenstwami? W sumie to bronzera nie potrzebuje, ale ladna ta paleta. Jeszcze sie zastanawiam nad Georgia i Thrrob.
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:33   #1584
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Kaninen Pokaż wiadomość
A da sie porzadnie pomalowac takimi malenstwami? W sumie to bronzera nie potrzebuje, ale ladna ta paleta. Jeszcze sie zastanawiam nad Georgia i Thrrob.
to wcale nie takie maleństwa. Każdy wielkości różu burżuja.Oczywiście pędzelek nadaje się do grzebania w uchu a nie malowania, ale używam swoich pędzli i jest super. Jedyna wada to mała mobliność tego cacka opakowanie tekturowe, bez lusterka....raczej tylko do użytku domowego. Jak nie potrzebujesz bronzera, to faktycznie może któryś z tych różyków sobie weź, ale nie wiem który bo oba są cudne
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:36   #1585
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Kaninen Pokaż wiadomość
A da sie porzadnie pomalowac takimi malenstwami? W sumie to bronzera nie potrzebuje, ale ladna ta paleta. Jeszcze sie zastanawiam nad Georgia i Thrrob.
no wlasnie.. to tycie tycie takie

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

a w ogole to kliknelam na ten Twoj link i to nie polska tru byla i ja takie - jaka cena

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam diora diamond od roku, jest bardzo fajny, daje efekt rozświetlenia drobinkowy, jeszcze bardziej drobinkowy niż PI od ELja go polecam,jest piekny i opakowanie robi wrażenie

wklejam foty na skroni i nie tylko
a ktory masz kolorek?

jejku... piekne toooooooooo
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:39   #1586
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

[/COLOR]a w ogole to kliknelam na ten Twoj link i to nie polska tru byla i ja takie - jaka cena
Ja sobie kiedys kliknelam przez nieuwage na dolary australijskie i chodzilam przerazona przez tydzien
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:42   #1587
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

ale potem jak wszystko się tanie wydaje jak się przelogować na PL

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

cicho babki...liston (tak mówi moja córka) przyszedł..odwijam fioletową....
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:45   #1588
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

i co i co????


a ja wlasnie mialam zebranie.. bedzie premia co by tu kupic [jeszcze w sumie nie wiem jaka ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:46   #1589
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Widze, ze tru na stale gosci w naszych sercach.
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:48   #1590
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

no wiadomo
[w sercach i w wyciagach z konta ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.