Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-26, 18:39   #1951
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez goldika
a zolty korektor tylko pod oczy stosujecie czy jeszcze jakies zastosowanie macie dla niego?
rozmawiałysmy już z Mirelką wczesniej o tym ...
maziam nim powieki koryguje brązowy odcień skóry i przy okazji pełni funkcje bazy pod cienie
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 18:39   #1952
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a zolty korektor tylko pod oczy stosujecie czy jeszcze jakies zastosowanie macie dla niego?
Ja go używam też punktowo na czerwone krostki/przebarwienia po pryszczach. bardzo ładnie rozjaśnia i mam wrażenie że lekko je wysusza (ale wysuszenia pod oczami nie zauwazyłam) Nie mam żółtej twarzy ale mimo ładnie się wtapia i daje elegancki efekt - nawet jak nie przykryję tego podkładem - istne cudo

a przy okazji czy ktoś mógłby porównać beżyk do jakiegoś koloru edm/lucy albo jakieś swatche?

Niestety podkłady Pixie zrobiły mi taką krzywdę (ropne krostki, i bolące gule) ze minęły już 2 miesiące i jeszcze moja skóra nie wróciła do siebie ale korektory na szczęście bezpieczne
__________________

avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 18:47   #1953
alioke
Raczkowanie
 
Avatar alioke
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja narazie tylko pod oczy - na wszelkie inne zaczerwienienia itd stosuję Lauress-a A pixie pod oczy jest super Jutro spróbuje beżowym, bo w sumie on jaśniutki jest jak dla mnie :P
__________________

alioke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 22:24   #1954
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a zolty korektor tylko pod oczy stosujecie czy jeszcze jakies zastosowanie macie dla niego?
ja mam piegi nad górną wargą i zazwyczaj nakładam tam odrobinkę żółtego korektora
i jak noszę długo okulary przeciwsłoneczne wrzucam go do torebki zeby zatuszować odciśnięte u nasady nosa ślady.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 11:34   #1955
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziewczynki, na aukcjach Pixie jest napisane, że będą dostępne tylko do 8 lipca, a potem jakiś czas przerwy! Pani Sylwia będzie miała operację

Testuję dzisiaj korektor żółty na moich strasznych fioletowych cieniach i zmarchach, w które lubi wszystko włazić i je podkreślać
Pierwsze wrażenie - rzeczywiście bardzo wydajny - nie wiem kiedy ja go zużyje pomimo tego, że bez korektora to jak nawet z psem nie wychodzę, atym bardziej jak teraz topola pyli...

Edytowane przez kawa.
Czas edycji: 2010-06-28 o 11:49
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 12:18   #1956
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

tak wizażanki życzą Pani Sylwii zdrowiam i żeby jak najszybciej wracała i zaskoczyła nas jakąś nową perełką
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 12:44   #1957
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a słuchajcie, jeśli ktoś nie lubi sungliht i morning z EDM - bo są zdecydowanie za żółte, to myślicie że polubi się z żółtym korektorem pixe?

czy to ta sama bajka?


a ten zielony korektor z pixe mozna by bylo na całą twarz nakładac w minimalnej ilości?
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 13:05   #1958
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
a słuchajcie, jeśli ktoś nie lubi sungliht i morning z EDM - bo są zdecydowanie za żółte, to myślicie że polubi się z żółtym korektorem pixe?

czy to ta sama bajka?


a ten zielony korektor z pixe mozna by bylo na całą twarz nakładac w minimalnej ilości?
pixie jest tak samo żólty jak EDM

chyba Astro kadzie na naczynka u mnie się na poliki nie nadaje...
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 21:19   #1959
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ten żółty jest taki...żółty. To już nie wiem, czy go szukać... Miałam 2x w swoim życiu żółty korektor i wybijały się... Przynajmniej LRP taki był... A ten beż miał być neutralny, a na ręce wyszedł jak dla mulata . Przeżyłam kolejną wtopę z dwoma korektorami, chyba nic mi sińców nie przykryje do końca, a ja wydaję kasę i się łudzę . I nie proponować mi mineralnych, bo już próbowałam EDM i SN i nie pasują mi sypkie Poddaję się


Mam próbkę kiss of sun jakby jakaś chciała.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 12:53   #1960
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;20355954]Ten żółty jest taki...żółty. To już nie wiem, czy go szukać... Miałam 2x w swoim życiu żółty korektor i wybijały się... Przynajmniej LRP taki był... A ten beż miał być neutralny, a na ręce wyszedł jak dla mulata . Przeżyłam kolejną wtopę z dwoma korektorami, chyba nic mi sińców nie przykryje do końca, a ja wydaję kasę i się łudzę . I nie proponować mi mineralnych, bo już próbowałam EDM i SN i nie pasują mi sypkie Poddaję się


Mam próbkę kiss of sun jakby jakaś chciała.[/QUOTE]

a mi ta żółtość na skórze znika, zostaje jaśniutkie pokrycie.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 13:09   #1961
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

No to mam dylemat...


A nada się na mocne sińce, czy niezbyt? Drogeryjny chyba żaden mi nie przykryje już.... Pokładałam nadzieje w MACu... Albo coś kryje za mało i jest lekkie, albo dobrze, ale tworzy tynk i podkreśla mini-zmarszczki (które ledwo co widać bez niego) .Czyli żadna opcja nie jest dobra.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2010-06-30 o 13:11
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 13:27   #1962
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;20368823]No to mam dylemat...


A nada się na mocne sińce, czy niezbyt? Drogeryjny chyba żaden mi nie przykryje już.... Pokładałam nadzieje w MACu... Albo coś kryje za mało i jest lekkie, albo dobrze, ale tworzy tynk i podkreśla mini-zmarszczki (które ledwo co widać bez niego) .Czyli żadna opcja nie jest dobra.[/QUOTE]
Na mocne sińce niby różowy, rewelacja jest podobno nałożenie na żółty korek właśnie różowego

Właśnie zamówiłam refill cover de luxe Tinkerbell2 i korek różowy
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 13:42   #1963
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;20368823]No to mam dylemat...


A nada się na mocne sińce, czy niezbyt? Drogeryjny chyba żaden mi nie przykryje już.... Pokładałam nadzieje w MACu... Albo coś kryje za mało i jest lekkie, albo dobrze, ale tworzy tynk i podkreśla mini-zmarszczki (które ledwo co widać bez niego) .Czyli żadna opcja nie jest dobra.[/QUOTE]

Ja mam żółty i beżowy oraz mocne sińce
Dzisiaj nałożyłam: najpierw żółty - ładnie przykrywa, jest bardzo treściwy i ma dużo pigmentu. U mnie zostaje lekko rozjaśniona skóra i wydaje mi się, że jednak zbyt żółta (ale nikt mi tego nie potwierdził, tylko ja tak widzę). Na to nałożyłam beżowy, który jest nieco mniej kryjący, ale nadał mi taki super naturalny kolor.
Różowego nie mam, nigdy nie stosowałam.
Po 1-2 godzinach korektor włazi mi w zmarszczki, wtedy to rozklepuję i do końca dnia jest ok. Nie robi tynku jak proszkowe korektory i nie wysusza
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 14:24   #1964
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ostatnio sporo tu piszecie o korektorach ja jak pisałam potrzebuje zielonego ale nie wiem jaki wybrać czy pixie czy EDM? może ktoś mi opisać jakieś główne różnice?
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 14:47   #1965
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Na mocne sińce niby różowy, rewelacja jest podobno nałożenie na żółty korek właśnie różowego
Lekko różowy to już mam :P Nie mineralny.

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
Ja mam żółty i beżowy oraz mocne sińce
Dzisiaj nałożyłam: najpierw żółty - ładnie przykrywa, jest bardzo treściwy i ma dużo pigmentu. U mnie zostaje lekko rozjaśniona skóra i wydaje mi się, że jednak zbyt żółta (ale nikt mi tego nie potwierdził, tylko ja tak widzę). Na to nałożyłam beżowy, który jest nieco mniej kryjący, ale nadał mi taki super naturalny kolor.
Różowego nie mam, nigdy nie stosowałam.
Po 1-2 godzinach korektor włazi mi w zmarszczki, wtedy to rozklepuję i do końca dnia jest ok. Nie robi tynku jak proszkowe korektory i nie wysusza
To wygląda na to, że będzie "jak reszta"... A nie mogę sobie pozwolić już na zbędne wydatki.
Nikt nie wspomniał, że po nim wszystko znika, jest jak "niebo a ziemia", jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, efekt photoshopa... więc sobie daruję. Znów będą niespełnione nadzieje

Dzięki

EDIT: a ten beżowy by mi się odcinał pewnie, bo ja jasna.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 15:46   #1966
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

dołączam do Wasz, dziś przyszedł do mnie Flat i próbki z Pixie
Mimo niedobranego odcienia (pierwsza próbka ) efekt zwala z nóg.

Musze jeszcze opanować nakładanie bo tu i ówdzie nałożyłam za grubo, ale nie wytarło się cały dzień...
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 17:47   #1967
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

no wiec nie poddalam sie i za rada Goldiki sprobowalam dalej testowac tylko formule natural i sukces! nie szczypie w upaly!krycie takie samo jak cover a nie jest tak ciezki, super
za to kiss of sun szczypie(( ale duzo mniej niz cover. nie chce rezygnowac z kisssa bo naprawde daje super efekt,mniejsze pory, wygladzona buzia, podklad sie dluzej trzyma i mam nadzieje ze skora sie przyzwyczai....
coraz bardziej tez mam chec na korektory, a dokladnie bezowy, tylko boje sie ze bedzie za ciemny dla jasnej cery..hmm???bladolice probowaly ten korektor???jesli tak to napiszcie prosze
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 17:53   #1968
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
no wiec nie poddalam sie i za rada Goldiki sprobowalam dalej testowac tylko formule natural i sukces! nie szczypie w upaly!krycie takie samo jak cover a nie jest tak ciezki, super
za to kiss of sun szczypie(( ale duzo mniej niz cover. nie chce rezygnowac z kisssa bo naprawde daje super efekt,mniejsze pory, wygladzona buzia, podklad sie dluzej trzyma i mam nadzieje ze skora sie przyzwyczai....
coraz bardziej tez mam chec na korektory, a dokladnie bezowy, tylko boje sie ze bedzie za ciemny dla jasnej cery..hmm???bladolice probowaly ten korektor???jesli tak to napiszcie prosze
ciesze sie, ze druga formula Ci pasuje
jak bladolica jestes? bo mam bezowy korektor i mimo ze w pudelku wydaje sie baaardzo ciemny to na skorze daje rozswietlenie i pieknie sie wtapia na w pixie jestem na poziomie 2 tak dla wyjasnienia
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 17:54   #1969
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Czy próbował juz ktoś połączenia różowy i bezowy pod oczy?

Zmówiłam sobie te oba i sie zastanawiam czy rózowy troszke rozjaśni ten bezowy jak się okaże zbyt ciemny.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 18:28   #1970
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Czy próbował juz ktoś połączenia różowy i bezowy pod oczy?

Zmówiłam sobie te oba i sie zastanawiam czy rózowy troszke rozjaśni ten bezowy jak się okaże zbyt ciemny.
ja próbowałam, ale nie z Pixi - efekt świetny
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 19:15   #1971
anula881214
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a czy korektory Pixie wysuszają? Bo jak do tej pory nie spotkałam jeszcze korektora, który by mnie nie wysuszył, dlatego troszkę obawiam się kupić całe opakowanie-szkoda, że nie ma próbek... Jak myślicie, które połączenie da lepszy efekt na sińce pod oczami różowy+żółty, czy żółty+beż?
anula881214 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 19:22   #1972
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez anula881214 Pokaż wiadomość
a czy korektory Pixie wysuszają? Bo jak do tej pory nie spotkałam jeszcze korektora, który by mnie nie wysuszył, dlatego troszkę obawiam się kupić całe opakowanie-szkoda, że nie ma próbek... Jak myślicie, które połączenie da lepszy efekt na sińce pod oczami różowy+żółty, czy żółty+beż?
Wątpie że kogokolwiek wysuszą bo mają w składzie mnóstwo olejków,ja mam wrażenie ze pielęgnuja
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 19:35   #1973
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
ja próbowałam, ale nie z Pixi - efekt świetny
Dzieki .
No to super nie muszę zmieniać zamówienia
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 19:43   #1974
anula881214
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Wątpie że kogokolwiek wysuszą bo mają w składzie mnóstwo olejków,ja mam wrażenie ze pielęgnuja
aż poczułam się skuszona ale nie mogę się zdecydować na kolorek... żółty przydałby się na cienie, a różowy podobno ładnie z nim współgra, zielony na zaczerwienienia (choć po Pixie prawie ich nie mam, więc może się obędzie), a ten beżyk taki uniwersalny nawet p. Sylwia mi go doradzała... kurczę, przecież nie kupię czterech
anula881214 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 19:44   #1975
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

AliMa5 mam żółty korektor, a jestem niezłym bladziochem (obecnie poziom 0). Mimo koloru korektor pięknie wtapia się w skórę i nie widać go w ogóle
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 20:24   #1976
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Wątpie że kogokolwiek wysuszą bo mają w składzie mnóstwo olejków,ja mam wrażenie ze pielęgnuja
Mam dokladnie to samo wrażenie a od pewnegfo czasu nie używam kremów pod oczy tylko nakladam sam korektor i nie widze żadnych nowych zmarszczek Ale musze o to Sylwie zapytać.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 22:43   #1977
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ciesze sie, ze druga formula Ci pasuje
jak bladolica jestes? bo mam bezowy korektor i mimo ze w pudelku wydaje sie baaardzo ciemny to na skorze daje rozswietlenie i pieknie sie wtapia na w pixie jestem na poziomie 2 tak dla wyjasnienia
AliMa5 mam żółty korektor, a jestem niezłym bladziochem (obecnie poziom 0). Mimo koloru korektor pięknie wtapia się w skórę i nie widać go w ogóle


Valie, Goldiko dziekuje za odpowiedz.jestem miedzy 0 a 1.zero na poczatku jest za jasne ale po godzinie pieknie sie wtapia, a jeden jest od razu extra. rozswietlenie mowisz. przekonalyscie mnie! znowu!!! wezme jednak bezowy, bo ostatnio pearl sunlight EDMu pieknie wspolgra z moimi oczami.nie nanosze go tylko na cienie pod oczami ale od razu rozmazuje na okolice oczu(pod lukiem, w kacikach i na policzko lekko) i swietnie to wyglada, odwraca uwage nawet od nie dokladnie zamaskowanych cieni. polecam

Edytowane przez AliMa5
Czas edycji: 2010-06-30 o 22:44
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 16:58   #1978
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziewczyny, ratujcie...

Problem 1. Pixie chyba mnie zapycha, mam krostki na czole-zapchane pory, a do tego świecę się jak świetlówka.

Problem 2. Zawsze mialam suchą skórę, ale nigdy nie bylo świecenia, używałam kremu Nivea i nie miałam problemów z cerą-ale to było kilka lat temu. Potem dostałam AZS, przesuszyła mi się skóra i od tego czasu nie mogę doprowadzić jej do ładu.

Pokładałam nadzieję w minerałach, w końcu takie naturalne dla alergicznej cery...Ale okazuje się, że zapychają mnie. Do nawilżania używałam Humektanu, który dla mnie był za słaby, przerzuciłam się na Aqualan L, też za słaby.

Teraz mam Emolium krem, używam go z minerałami, a świecenie i zapchane pory nie znikają. Już nie wiem co mam robić-jak tą skórę lepiej nawilżyć, jak pozbyć się zaskórników???

Będę wdzięczna za wszelkie rady, muszę chyba znaleźć dla siebie inne minerały (chociaż używając EDM też miałam ten sam problem).
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 17:36   #1979
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

może problem tkwi w pielęgnacji Twojej cery? piszesz tylko czym się nawilżasz, ale na pewno stosujesz masę innych, dodatkowych kosmetyków, które mogą powodować takie problemy.
zajrzyj na biochemię

żeby nie było offtopu, to zamówiłam swoje pierwsze próbki, całe 5 kolorków, wybranych za radą p.Sylwi + pędzel. ciekawe co z tego wyjdzie...
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 19:15   #1980
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ratujcie...

Problem 1. Pixie chyba mnie zapycha, mam krostki na czole-zapchane pory, a do tego świecę się jak świetlówka.

Problem 2. Zawsze mialam suchą skórę, ale nigdy nie bylo świecenia, używałam kremu Nivea i nie miałam problemów z cerą-ale to było kilka lat temu. Potem dostałam AZS, przesuszyła mi się skóra i od tego czasu nie mogę doprowadzić jej do ładu.

Pokładałam nadzieję w minerałach, w końcu takie naturalne dla alergicznej cery...Ale okazuje się, że zapychają mnie. Do nawilżania używałam Humektanu, który dla mnie był za słaby, przerzuciłam się na Aqualan L, też za słaby.

Teraz mam Emolium krem, używam go z minerałami, a świecenie i zapchane pory nie znikają. Już nie wiem co mam robić-jak tą skórę lepiej nawilżyć, jak pozbyć się zaskórników???

Będę wdzięczna za wszelkie rady, muszę chyba znaleźć dla siebie inne minerały (chociaż używając EDM też miałam ten sam problem).
Też mam AZS, bardzo suchą skórę i pixie mi nie odpowiadała .
Polecam Lucy Light (prosty skład) i bardzo silny krem nawilżający (ja używam bioderma serum hydrabio) ale i tak po kilku godzinach się świece.
Takie życie
Bardzo chciałabym mieć np. korektor pixie, ale ma masło shea, które mnie zapycha

Edytowane przez sterylna
Czas edycji: 2010-07-01 o 19:18
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.