Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-27, 12:41   #3211
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Mój ulubiony temat - imiona dla dzieci. Zawsze jak się zgadamy ze znajomymi jakie to imię jest fajne to zawsze znajdzie się ktoś kto powie, że znał jednego/jedną o takim imieniu i z niego był pijak a z niej lafirynda w każdym razie do każdego imienia jakiś zarzut. A później idę przywitać nowego członka rodziny i mam w głowie te opowieści o człowieku o takim imieniu.
U moich znajomych urodziła się Milena, no i cały czas w głowie mi brzmiał ten refren
https://www.youtube.com/watch?v=8d_WKOMbCrE

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Zdążyłyście się uwinąć z porodem przed dniem mamy


Hihi, namówiłam Cię
A widziałaś, że dzień później już wrzucili go na przecenę i cena była zbliżona, ale już nie wchodził na niego kod i trzeba było dopłacać przesyłkę ? Zdążyłyśmy zaoszczędzić dychę

Ciekawą jaką próbkę Sensai i Niespodziankę mi wrzucą Jeszcze czekam na księgowanie...

Nigdy w życiu Pomorze


Jeśli mogę się pochwalić to na DM dostało mi się to
http://wkruk.pl/pierscionki/pierscio...-kruk,id-71444
na żywo cudeńko, bardzo cienki, niewyczuwalny na palcu. będę nosić cały czas

A w hebe kupiłam dziś long4lashes za 50zł i batiste za 9.

Prześliczy
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:42   #3212
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Zdążyłyście się uwinąć z porodem przed dniem mamy


Hihi, namówiłam Cię
A widziałaś, że dzień później już wrzucili go na przecenę i cena była zbliżona, ale już nie wchodził na niego kod i trzeba było dopłacać przesyłkę ? Zdążyłyśmy zaoszczędzić dychę

Ciekawą jaką próbkę Sensai i Niespodziankę mi wrzucą Jeszcze czekam na księgowanie...

Nigdy w życiu Pomorze


Jeśli mogę się pochwalić to na DM dostało mi się to
http://wkruk.pl/pierscionki/pierscio...-kruk,id-71444
na żywo cudeńko, bardzo cienki, niewyczuwalny na palcu. będę nosić cały czas

A w hebe kupiłam dziś long4lashes za 50zł i batiste za 9.
Tak się złożyło . Tak w ogóle to sąsiad mnie wiózł do szpitala, bo mój mąż stracił głowę.
Teraz mnie to bawi, początkowo nie było mi do śmiechu.

Ja też z Pomorza, to więc przybij piątkę
To chyba inny watkowy anioł jest z Krakowa, Angel007

Amyz, też brałam pod uwagę dwa imiona Ola i Zuzia . Ma się ten gust

Dziękuję wszystkim za życzenia i gratulacje
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:46   #3213
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Właśnie bambusowy albo ryżowy z tym jedwabiem któryś z nich matuje mocniej, tylko nie pamiętam który uważaj na krzemionke sferyczna. Niby skład ten sam co mufe, ale chyba am większe czasteczki i w dotyku na twarzy jest mocno pudrowa (przynajmniej używana solo, na razie bawię się z rcma i nie miałam czasu na testowanie miksow ) i rób najpierw małe porcje , żeby sobie proporcje dopasować
Ojejku, jejku, to ja chyba nie dam rady tak kombinować, nie lubię [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------


Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Mój ulubiony temat - imiona dla dzieci. Zawsze jak się zgadamy ze znajomymi jakie to imię jest fajne to zawsze znajdzie się ktoś kto powie, że znał jednego/jedną o takim imieniu i z niego był pijak a z niej lafirynda w każdym razie do każdego imienia jakiś zarzut. A później idę przywitać nowego członka rodziny i mam w głowie te opowieści o człowieku o takim imieniu.


Edytowane przez Oktawiaaa
Czas edycji: 2016-05-27 o 12:47
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:47   #3214
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Tak się złożyło . Tak w ogóle to sąsiad mnie wiózł do szpitala, bo mój mąż stracił głowę.
Teraz mnie to bawi, początkowo nie było mi do śmiechu.

Ja też z Pomorza, to więc przybij piątkę
To chyba inny watkowy anioł jest z Krakowa, Angel007

Amyz, też brałam pod uwagę dwa imiona Ola i Zuzia . Ma się ten gust

Dziękuję wszystkim za życzenia i gratulacje
Faceci a jak przebiegł poród? Szybko i bez bólu? (proszę powiedź że TAK )
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:49   #3215
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ja nienawidzę jak ktoś mowi moja babcia/ciocia/sąsiadka miała psa o imieniu Diana jak można nazywać zwierzęta takimi ludzkimi imionami ? i to jeszcze moim
O rety, a ja dopiero pisałam o kocie Franku Ale on miał być dziewczyną Franczeską, ale się okazał chłopakiem, więc został Franek

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dla mnie ładniejsze są staropolskie imiona niż brajany i dżesiki


Miałam kiedyś bambusowy, ale szału nie robił albo ja go nie doceniałam, nie pamiętam już




Laura też mi się podoba i Antek też znam rodzeństwo Alan i Nikola, taaakie hamerykańskie, że szok
Ooo mama też opowiada, że spotyka mnóstwo Nikoli (moja sąsiadka tak nazwała córkę), Sandry są popularne, spotkałam też Nataniela. No i moje imię to takie dziwne trochę
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:51   #3216
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Faceci a jak przebiegł poród? Szybko i bez bólu? (proszę powiedź że TAK )
Dość szybko, ale nie bez bólu. Widok dziecka jednak wszystko rekompensuje. Początkowo byłam w takiej euforii, ze przez dłuższy czas nie mogłam zasnąć.

A zapomniałam, Lidia gratuluję złota
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:51   #3217
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Ahabahahahah, dzieki! myslalam o Nike Vomero, ale kolory mi sie nie podobają xD
coś znajdziesz, narobiło się tych butów teraz.

Ja najbardziej lubię Nike z takich sportowych ciuchów i butów i tak sobie kupuję, ale żałuję, bo Reebok czy Puma zdecydowanie tańszy a nie wiem czy gorszy. Może spróbuję sobie preferencje przeprogramować
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-27, 12:52   #3218
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ja nienawidzę jak ktoś mowi moja babcia/ciocia/sąsiadka miała psa o imieniu Diana jak można nazywać zwierzęta takimi ludzkimi imionami ? i to jeszcze moim
Moje zwierzaki mają ludzkie imiona Teodora, Gustaw, Oliwier... ale jak słyszę, że kot to mruczek, mauczek, a biały to śnieżek, to ja podziękuję
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:54   #3219
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Moje zamówienie z MACa dotrze dzisiaj ! Kurier zawiózł do ojca do pracy przynajmniej miasto to samo.

Wśród prezentów dla mamy był żel Clarinsa - użyłam raz rano dziś i zrobił mi lekki przesusz na czole boję się, że u niej będzie jeszcze gorzej. Natomiast ta pomadka - kosmos, super jest! Mama pomalowała usta, to taki ładny delikatny róż wyszedł, nawilżone, bardzo jej odpowiada. Pachnie pięknie, tak owocowo. Opakowanie faktycznie taki gruby karton, trochę ryzykowne, ale mam nadzieję, że przetrwa. Polecam, chyba dla siebie też kliknę przy kolejnym zamówieniu w Calrins.
http://www.clarins.pl/energizujacy-z...6.html?start=4
http://www.clarins.pl/energizujacy-b...8.html?start=2
Aaa te olejki to ust - mama ma 01, ja 03, na razie 01 otworzony - wow, ale gęsty, ładnie słodko pachnie, ciekawa sprawa.
iwo: ja ten balsamik Clarinsa bardzo lubię
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:55   #3220
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Co do wyboru imienia, zgadzam się ze w dużej mierze zależy to od rodziny. Ogólnie jako urzędnik nierzadko spotykam się ze zjawiskiem ze , im bardziej plebejskie nazwisko, tym bardziej specyficzne imię.

Dobra uciekam
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:55   #3221
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
O Bożu to będę się zastanawiać jakie mieszanki teraz skombinować Zależy mi na długotrwałym macie (nawet MUFE nie spisuje się najlepiej), ale też żeby jakoś ta twarz ładnie wyglądała. To może coś z jedwabiem bym połączyła?
Kurczę, masz jakąś ekstremalnie tłustą cerę czy jak? Dla mnie MUFE jest nie do zdarcia Zawsze jak go mam na twarzy, to wszyscy pytają co robię, że mam tak idealną cerę

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Zdążyłyście się uwinąć z porodem przed dniem mamy


Hihi, namówiłam Cię
A widziałaś, że dzień później już wrzucili go na przecenę i cena była zbliżona, ale już nie wchodził na niego kod i trzeba było dopłacać przesyłkę ? Zdążyłyśmy zaoszczędzić dychę

Ciekawą jaką próbkę Sensai i Niespodziankę mi wrzucą Jeszcze czekam na księgowanie...

Nigdy w życiu Pomorze


Jeśli mogę się pochwalić to na DM dostało mi się to
http://wkruk.pl/pierscionki/pierscio...-kruk,id-71444
na żywo cudeńko, bardzo cienki, niewyczuwalny na palcu. będę nosić cały czas

A w hebe kupiłam dziś long4lashes za 50zł i batiste za 9.
Znałam już wcześniej Amor Amor, miałam kiedyś Ale cena tak dobra, że żal było nie brać

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ja nienawidzę jak ktoś mowi moja babcia/ciocia/sąsiadka miała psa o imieniu Diana jak można nazywać zwierzęta takimi ludzkimi imionami ? i to jeszcze moim
Moi sąsiedzi mają psa ZUZIĘ. To już jest przegięcie. Woła taki "Zuzia, Zuzia, do nogi" a tu się trzy dziewczynki na placu zabaw odwracają, kto je woła

Żeby nie wyjść całkowicie na offtop- zamówiłam w S. końcówkę do Clarisonica, bez próbek, bo takie badziewiaste mi niepotrzebne. Ale za to kusi mnie zestaw migdałowy z L'occitane. Uwielbiam ich olejek migdałowy pod prysznic, nie znalazłam żadnego zamiennika
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-27, 12:57   #3222
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
coś znajdziesz, narobiło się tych butów teraz.

Ja najbardziej lubię Nike z takich sportowych ciuchów i butów i tak sobie kupuję, ale żałuję, bo Reebok czy Puma zdecydowanie tańszy a nie wiem czy gorszy. Może spróbuję sobie preferencje przeprogramować

Ja też! Kupuje Nike i krwawi mi serce przy płatności :p ale raz kupiłam legginsy do ćwiczeń z Reeboka i koszulkę - nigdy wiecej. Legginsy robią mi palec wielbłąda ==" xD a kolor koszulki się ulotnił po kilku praniach XD
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:59   #3223
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Kurczę, masz jakąś ekstremalnie tłustą cerę czy jak? Dla mnie MUFE jest nie do zdarcia Zawsze jak go mam na twarzy, to wszyscy pytają co robię, że mam tak idealną cerę



Znałam już wcześniej Amor Amor, miałam kiedyś Ale cena tak dobra, że żal było nie brać



Moi sąsiedzi mają psa ZUZIĘ. To już jest przegięcie. Woła taki "Zuzia, Zuzia, do nogi" a tu się trzy dziewczynki na placu zabaw odwracają, kto je woła

Żeby nie wyjść całkowicie na offtop- zamówiłam w S. końcówkę do Clarisonica, bez próbek, bo takie badziewiaste mi niepotrzebne. Ale za to kusi mnie zestaw migdałowy z L'occitane. Uwielbiam ich olejek migdałowy pod prysznic, nie znalazłam żadnego zamiennika
Mam mieszaną Czasem sobie ją nawet przesuszę, nie wiem co jest z tym...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 13:01   #3224
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Ja też! Kupuje Nike i krwawi mi serce przy płatności :p ale raz kupiłam legginsy do ćwiczeń z Reeboka i koszulkę - nigdy wiecej. Legginsy robią mi palec wielbłąda ==" xD a kolor koszulki się ulotnił po kilku praniach XD



tak w ogóle to zyje, ledwo ale żyję
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 13:02   #3225
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość


tak w ogóle to zyje, ledwo ale żyję

Uffff! Kamień z serca! ;D
Never, weź mi oddaj Molekuły XD co za nie chcesz?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 13:03   #3226
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Ja też! Kupuje Nike i krwawi mi serce przy płatności :p ale raz kupiłam legginsy do ćwiczeń z Reeboka i koszulkę - nigdy wiecej. Legginsy robią mi palec wielbłąda ==" xD a kolor koszulki się ulotnił po kilku praniach XD

O, to może nie warto oszczędzać czuję się zdecydowanie lepiej
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 13:06   #3227
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Uffff! Kamień z serca! ;D
Never, weź mi oddaj Molekuły XD co za nie chcesz?
A ja już ich nie mam . Mam dwójkę .

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

A tak w ogóle to własnie mi się Molekuł jedynki zachciało, może rozbiorę? .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 13:13   #3228
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Co wątek sądzi o naturalnym pudrze bambusowym, perłowym, jedwabnym, albo ich mieszankach??
Mam perłowy, niby ma rozświetlać ale ja tego nie widzę.. nieładnie pachnie, zbija się w grudki, w ogóle go nie używam. Ale może mam felerny egzemplarz. Bambusowo owsiany z Biochemii urody planuję wypróbować

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
O Bożu to będę się zastanawiać jakie mieszanki teraz skombinować Zależy mi na długotrwałym macie (nawet MUFE nie spisuje się najlepiej), ale też żeby jakoś ta twarz ładnie wyglądała. To może coś z jedwabiem bym połączyła?
Długotrwały mat - spróbuj Dry Flo z ze sklepu Mazidła, w połączeniu z jedwabiem
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 13:16   #3229
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Endżi śliczny ten pierścionek pasuje do wszystkiego

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Mam kumpelę o imieniu Kamila wszyscy mówią na nią Kama. Przyjeżdża ostatnio do mnie, siedzimy na tarasie, pijemy kawkę a zza płotu słychać: 'Kama, Kama chodź do mnie'. Na śmierć zapomniałam, że sąsiad tak nazwał swojego psa. Kumpela była bliska zabicia go (sąsiada nie psa, żeby była jasność).
W pełnie ją rozumiem

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ojejku, jejku, to ja chyba nie dam rady tak kombinować, nie lubię
to kup ze 2-3 różne w małych woreczkach, wszystko wymieszaj i też będzie ok tylko może jedwabnego daj mniej i jeśli uznasz, że jeszcze trochę brakuje, to dosyp żebyś nie straciła właściwości matujących

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
O rety, a ja dopiero pisałam o kocie Franku Ale on miał być dziewczyną Franczeską, ale się okazał chłopakiem, więc został Franek
Frankiem nie jestem, więc aż tak mnie to nie rusza no i kota się nie woła "Franek, do nogi! Aport! " , bo koty chodzą po swojemu i na spacer się ich (z reguły) nie zabiera z psami jest więcej kontaktu przy ludziach

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Moje zwierzaki mają ludzkie imiona Teodora, Gustaw, Oliwier... ale jak słyszę, że kot to mruczek, mauczek, a biały to śnieżek, to ja podziękuję
A byłoby Ci miło jakbyś na placu zabaw usłyszała " "imię Twojego dziecka" do nogi!" ? Mnie to mocno drażni, bo w czasach dzieciństwa moje imię przeżywało boom i jak ktoś nie był w wieku "produkcyjnym" to chociaż psa sobie Dianą nazywali. Żeby to chociaż było Dina, Diuna, ale nieee uraz pozostał

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Kurczę, masz jakąś ekstremalnie tłustą cerę czy jak? Dla mnie MUFE jest nie do zdarcia Zawsze jak go mam na twarzy, to wszyscy pytają co robię, że mam tak idealną cerę


Moi sąsiedzi mają psa ZUZIĘ. To już jest przegięcie. Woła taki "Zuzia, Zuzia, do nogi" a tu się trzy dziewczynki na placu zabaw odwracają, kto je woła

Żeby nie wyjść całkowicie na offtop- zamówiłam w S. końcówkę do Clarisonica, bez próbek, bo takie badziewiaste mi niepotrzebne. Ale za to kusi mnie zestaw migdałowy z L'occitane. Uwielbiam ich olejek migdałowy pod prysznic, nie znalazłam żadnego zamiennika
Dopóki nie zrobią Ci zdjęcia z fleszem i nie wyglądasz jak duch ale na dzień go lubię

To jest straszne imię dla zwierzaka

Ja biorąc próbki wybrałam 2 zapachy męskie, przynajmniej TŻowi dam. Ale i tak porażka kompletna może zróbmy im masową obławę na fb?
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-27, 13:17   #3230
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Moje zwierzaki mają ludzkie imiona Teodora, Gustaw, Oliwier... ale jak słyszę, że kot to mruczek, mauczek, a biały to śnieżek, to ja podziękuję
Mój jest rudy i nazywa się Garfield wiem, mało orginalnie, ale tak jakoś wyszło
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 13:17   #3231
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Mam perłowy, niby ma rozświetlać ale ja tego nie widzę.. nieładnie pachnie, zbija się w grudki, w ogóle go nie używam. Ale może mam felerny egzemplarz. Bambusowo owsiany z Biochemii urody planuję wypróbować

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------


Długotrwały mat - spróbuj Dry Flo z ze sklepu Mazidła, w połączeniu z jedwabiem
Mój perłowy też taki jest i też to nie używam
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 13:19   #3232
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

A moja psinka nazywa się Kala jak ta księżniczka z Gumisiow
Co po fińsku oznacza Ryba
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2016-05-27 o 13:20
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 13:20   #3233
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
A byłoby Ci miło jakbyś na placu zabaw usłyszała " "imię Twojego dziecka" do nogi!" ? Mnie to mocno drażni, bo w czasach dzieciństwa moje imię przeżywało boom i jak ktoś nie był w wieku "produkcyjnym" to chociaż psa sobie Dianą nazywali. Żeby to chociaż było Dina, Diuna, ale nieee uraz pozostał
Jakoś mnie to wybitnie nie rusza, ale rozumiem Twój ból
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 13:20   #3234
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Ja jak zwykle z doskoku, nie mam czasu na wizażowanie, zwłaszcza nadrobienie tego wątku, ale UWAGA!!! - proszę (po raz enty ) o odpowiednie słownictwo i unikanie wulgaryzmów. Dodam, że wstawianie kropki w środek wulgaryzmu niczego nie zmienia .

Same wiecie, że wątek cieszy się dużą popularnością i trzeba świecić przykładem .

Dziękuję za uwagę

Never - baciki ode mnie dla Ciebie
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 13:24   #3235
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Never - baciki ode mnie dla Ciebie
Nie jestem pewna, czy to kara, czy nagroda?

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Jakoś mnie to wybitnie nie rusza, ale rozumiem Twój ból
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 13:24   #3236
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Aaaa kupiłam dziś sobie tusz do rzęs loreala so couture, mój ulubiony, a mamie wzięłam ten zielony feline ciekawe czy będzie fajny
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 13:26   #3237
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Aaaa kupiłam dziś sobie tusz do rzęs loreala so couture, mój ulubiony, a mamie wzięłam ten zielony feline ciekawe czy będzie fajny
czy to jest ten fioletowy.
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 13:29   #3238
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Aaaa kupiłam dziś sobie tusz do rzęs loreala so couture, mój ulubiony, a mamie wzięłam ten zielony feline ciekawe czy będzie fajny
Są jakieś promki gdzieś ?
Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
czy to jest ten fioletowy.
tak
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 13:31   #3239
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mam mieszaną Czasem sobie ją nawet przesuszę, nie wiem co jest z tym...
W takim razie najpierw ułożyłabym dobrze pielęgnację. Szkoda inwestować w pudry, które dziś ci się sprawdzają a jutro nie

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Endżi śliczny ten pierścionek pasuje do wszystkiego


W pełnie ją rozumiem


to kup ze 2-3 różne w małych woreczkach, wszystko wymieszaj i też będzie ok tylko może jedwabnego daj mniej i jeśli uznasz, że jeszcze trochę brakuje, to dosyp żebyś nie straciła właściwości matujących


Frankiem nie jestem, więc aż tak mnie to nie rusza no i kota się nie woła "Franek, do nogi! Aport! " , bo koty chodzą po swojemu i na spacer się ich (z reguły) nie zabiera z psami jest więcej kontaktu przy ludziach


A byłoby Ci miło jakbyś na placu zabaw usłyszała " "imię Twojego dziecka" do nogi!" ? Mnie to mocno drażni, bo w czasach dzieciństwa moje imię przeżywało boom i jak ktoś nie był w wieku "produkcyjnym" to chociaż psa sobie Dianą nazywali. Żeby to chociaż było Dina, Diuna, ale nieee uraz pozostał



Dopóki nie zrobią Ci zdjęcia z fleszem i nie wyglądasz jak duch ale na dzień go lubię

To jest straszne imię dla zwierzaka

Ja biorąc próbki wybrałam 2 zapachy męskie, przynajmniej TŻowi dam. Ale i tak porażka kompletna może zróbmy im masową obławę na fb?
Kurczę, o tym fleszu słyszałam już kilka razy i NIGDY mi się to nie zdarzyło Serio. Przecież to jest właśnie puder HD, czyli do kamery i zdjęć
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 13:34   #3240
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna, czy to kara, czy nagroda?



To się Never musi wypowiedzieć
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-01 19:09:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.