Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-11, 08:39   #4801
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Anna dzięki za opinię o Vichy

Miłej pracy Laseczki Ja mam wolny wrzesień, czekam do października i na studia, kolejny rok. Chociaż w tym roku miałam 1 poprawkę 2 wrzesnia, podczytywałam Was i się uczyłam

A Waszych farbowan nie moge sie doczekac. A moze byście robiły fotki odrostów przed malowaniem? Zeby było wiadomo która ma jakie włoski?

wasienka a TZetm sie nie przejmuj, co on ma do gadania, Twoje włosy, niech nie narzeka bo go wszystkie razem

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-11 o 08:41
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 08:42   #4802
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny UWAGA ale jestem egoistką, wy sie tak męczycie i walczycie o bardzo jasny blond a ja nie podzieliłam się z Wami moim patentem, dopiero teraz załapałam a uzywałam tego przez dwa lata Teraz wolę naturalne jasne blondy poziom 8-9 ale wtedy miałam szał na b.bardzo jasny mleczny blond.
Otóż uzywałam Framesi DECOLOR B CREAM jest zarabisty, włosy miałam błyszczące jak lustro rozjasniał niesamowicie, pozarażałam kumpele w pracy i nawet te z ciemniejszymi włosami były zachwycone. Zaraz poszperam na kompie i wyszukam fotki z tamtego okresu. A tu opis produktu:
Wyjątkowa formuła o wzmocnionej sile rozjaśniania nawet do 10 poziomów. Pozwala na wyeliminowanie najtrudniejszych kolorów w stosunkowo krótkim czasie.
Olejki ochronne zapewniają maksymalne nawilżenie włosów i ochronę skóry głowy. Włosy stają się błyszczące i miękkie. Kremowa formuła eliminuje pylenie produktu. Info ode mnie: w tubce sa olejki, dlatego przed każdym użyciem trzeba wygnieśc tubę w palcach ( specjalna elastyczna tuba )
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 08:46   #4803
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Apropo odrostów. Wrzucam zdjęcia moich (robione bez flesza przy oknie - w świetle dziennym). Pomijam, że wczoraj myłam głowę a już wyglądają jakby były niemyte nie wiadomo jak długo..

Tak dla przypomnienia.. Jak robiłam odrosty tym 00A, zrobiłam je tylko z przody tyle o ile co, widziałam to chlapnęłam Tył został.. Dlatego gdy robiłam mroźnym blondem to ten rudy który wyszedł z tyłu jest bardziej widoczny bo tam dłuższy odrost był farbowany. No i teraz mam 2-tygodniowy odrost.

I tak się zastanawiam, 2 tygodnie to troche mało by już farbować.. ale mój odrost plus to to rude co wyszło poprzednio wygląda jak jeden wielki odrost i tak przeze mnie zniecierpliwienie przemawia czy by już nie zrobić ?

Jak myślicie? Robić czy wstrzymać się?

rób rób i potem pokaż się
tak btw-kolor Twojego odrostu wygląda identycznie jak mój(już były) to taki średni blond tzw 'mysi'?


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A ja pragnę zdradzić ze jutro pozbywam się odrostu,a we wtorek kładę syossa 9-5.Matko tak długo na to czekałam miesiąc i 3 tyg.Jeszcze w życiu nie miałam takiego odrostu.Ale jutro go zgładzę.
woow, rzeczywiście spora przerwa !! jak bedziesz już 'po' to sie pochwal włoskami


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Szkoda mi teraz malować, wcieram Radicala i ogólnie używam Dermeny, jak mi się skonczy to pomaluje. Nie wiem czy wytrzymam dlatego zapisałam się do mojego starego stałego fryzjera na 28 września Teraz mam odrost około 1,5 cm a jakieś 2 cm od odrostu żółtawe włosy, czyli ooło 3-4cm brzydki (w sensie zolty i moj mysi) kolor. Mam nadzieję że wszystko mi się ładnie wyrówna u fryzjera
ja po tym radicalu jak narazie zauważyłam wzmożony wzrost włosków przy czole jak się je nazywa-baby hair?? hehe wczoraj podpiełam grzywkę to tyłu i te które były dotychczas króciutkie już zaczynają powoli sterczeć :P moze urośnie mi z nich nowa grzywka

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ja też po Londzie (nr 18 i 89) zadowolona byłam, tyle, że ja ją na całość kładłam, ale teraz (minął miesiąc mniej więcej) jestem zła bo mocno się wypłukuje i ten kolor jest taki złoto-miedziany szczególnie przy dawnym odroście, tak z 3cm od góry wstrętnie to wygląda a płukanka rady nie daje..

Mam nadzieję, że u Ciebie mocniej się będzie trzymała

ehh no to moja euforia trochę zmalała :P

ale póki co jest dobrze obejrzałam odrost w świetle dziennym i jestem zadowolona bo dobrze się komponuje z resztą włosów, mimo, że trzymałam te 5-7 min w ciemno i nie wiedziałam jaki kolor dokładnie może wyjść :P mam nadzieje, że nie będzie się robił złoty, bo jest taki hmm..w tonacji naturalnej ale cienka granica go oddziela od złota :P zrobiłabym fotke ale nie mam teraz aparatu;/

a Ty ile trzymałaś tą londe?? bo się zastanawiam ile byłaby wstanie rozjaśnić gdybym przepisowo trzymała

jeszcze mam pytanie do blond bunny czy to możliwe, żeby włosy w przeciągu paru lat zmieniły tonacje z ciepłej na chłodną w wyniku farbowania?? rzuć proszę okiem na kawałek moich włosów(okres gimnazjum) co prawda w słońcu, ale ewidentnie ciepły odcien. A jak teraz mam odrosty to takie mysie mi się wydają...
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 08:47   #4804
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Anna dzięki za opinię o Vichy

Miłej pracy Laseczki Ja mam wolny wrzesień, czekam do października i na studia, kolejny rok. Chociaż w tym roku miałam 1 poprawkę 2 wrzesnia, podczytywałam Was i się uczyłam

A Waszych farbowan nie moge sie doczekac. A moze byście robiły fotki odrostów przed malowaniem? Zeby było wiadomo która ma jakie włoski?

Dzięki Dzięki

Mam nadzieję, że wszystko pozaliczane
Ehh, ten październik wielkimi krokami się zbliża i znów dalszy ciąg studiowania, tyle że ja łikendowo.. Olałabym system ale szkoda jak przez pierwszy rok przebrnęłam

A co do tych zdjęć to jestem ZA!
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 08:57   #4805
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dodaje swoją fotkę po Framesi DECOLOR B CREAM, sorry za jakość, fotka z komórki, bardzo dawno robiona, komórki nie miały wtedy takich wypasionych aparatów ale może coś zobaczycie, była wtedy mżawka więc spiełam włosy cobi sie nie skreciły;-) Zaraz poszukam innych fotek.
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 08:57   #4806
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
wasienka a TZetm sie nie przejmuj, co on ma do gadania, Twoje włosy, niech nie narzeka bo go wszystkie razem
Haha no ja się będę starać zostać przy blondzie ale niestety to jest ciężki człowiek w dyskusji i łatwo nie będzie. Twierdzi że powinnam się starać podobać się jemu, a nie po złości robić i teraz mam wielki znak zapytania bo jak powiedziałam że te wygrane clipy zamówie w kolorze blond.................... .... AAAA właśnie miałam tel od Tz powiedział że jak mi się podobają blond włosy to mogę sobie nosić to chyba pod presją jego mamy bo za sekundę zadzwoniła do mnie i mówi "no cześć, on cie tak wkur.ia z tymi włosami? (po tych słowach słyszałam w tle jakieś jego pretensje a dalej już nie zrozumiałam co mówiła Hehe ) w każdym razie co do tych clipów to bałam się że jak kupię blond to zaraz pod presją tz zmienię kolor i już ich nie założe ale już wszystko się wyjaśniło i jest bomba
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 09:07   #4807
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ehh no to moja euforia trochę zmalała :P

ale póki co jest dobrze obejrzałam odrost w świetle dziennym i jestem zadowolona bo dobrze się komponuje z resztą włosów, mimo, że trzymałam te 5-7 min w ciemno i nie wiedziałam jaki kolor dokładnie może wyjść :P mam nadzieje, że nie będzie się robił złoty, bo jest taki hmm..w tonacji naturalnej ale cienka granica go oddziela od złota :P zrobiłabym fotke ale nie mam teraz aparatu;/

a Ty ile trzymałaś tą londe?? bo się zastanawiam ile byłaby wstanie rozjaśnić gdybym przepisowo trzymała

Ja mieszałam w zasadzie te dwa odcienie o których pisałam, także w Twoim przypadku wcale nie musi się tak stać jak u mnie. Bądźmy dobrej myśli!

Trzymałam na odrostach 20 min i na reszcie 7-10, bo bałam się siwizny, zieleniny lub niebieskości
Co do silnego rozjaśniania - nie ufałabym jej, wydaje mi się, że ta Londa po prostu bardziej nadaje kolor niż rozjaśnia, bynajmniej w moim przypadku tak było, ale każdy włos jest przecież inny więc może warto spróbować?
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 09:25   #4808
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Chciałam się jeszcze zapytać, to prawda że w farbach palette z seri cool blonds jest woda 12%? Bo ktoś tak napisał w jednej recenzji na kwc
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 09:29   #4809
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

...i jeszcze jedno, ale jakość tez słaba:-(
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 09:30   #4810
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny, dołączam do grona blondynek jeszcze miesiąc temu miałam ciemny brąz, teraz jako taki blondzik (mniej więcej na poziomie 8-9). Mam do Was, znawczyń, pytanie: jaką farbą najlepiej rozjaśnić i ochłodzić kolor ? Czytałam o Wellatonie 12/0, 12/1, n&e 522 i Syoss'ie 9-5, która będzie najlepsza ? A może jeszcze inna ? Mój blond jest teraz taki miodowy, może beżowy, troszeczkę podchodzący w zieleń a chciałabym taki ładny, chłodny, na poziomie 10-11. Zdjęcie koloru w załączniku. Prooooszę Was baaaardzo o pomoc
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 09:59   #4811
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
no właśnie nie używam miałam kupić znów ta n&e ale jednak zdecyduje się na którąś z chłodnych blondów z paletta, może po nich nie będzie mi nic żółkło
ps. Dziękuję
ps.2 mój tz ciągle jest zdania żebym przestała być blondynka bo mu się nie podoba a ja tak dobrze czuje się w tak jasnych włosach ale będę jeszcze próbować, wyrównam kolor i jak będzie cacy to może mu się spodoba a jak nie to lekko je tylko przyciemnie, ale na blond
waienka ja z kolei mam odwrotnie mój TŻ mówi,że ładniej mi blondzie, a ja się sobie nie podobam
może zamienimy się TŻ-tami

a tak poza tym to właśnie siedzę na głowie farbką Joanny "dziki kasztan" ciekawe co z tego wyjdzie, TŻ mi farbował, a teraz uciekł do pracy,żebym go nie pochlastała jak nie wyjdzie i muszę siedzieć sama z tą farbką na łbie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 10:04   #4812
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

AnnaMK ładny kolorek ale widać że włosy dostały za swoje. Na większości włosów można taki kolor otrzymać farbą z wodą 12%. Nie trzeba wstępnie rozjaśniać. Tylko trzeba przeboleć kolor odrostu, że będzie do tonu inny a z czasem(jakieś 2 tyg.) się zrówna.

efcia90 witamy!
i od razu jeśli mamy pomóc to musisz dać fote odrostu natural, napisać co było ile razy kładzione na te włosy żeby jakiś niechciany kolor nie wybił.

wasienka gratuluję clipów
w serii cool blond C12 i A10 mają wodę 12%, a w serii naturals popielaty blond 219 ma 12%. Cudownie rozjaśniają odrost- 10 minut i ja nie mam odrostu. Nie zauważam zniszczeń większych niż po 100 skandynawskim, wręcz mam wrażenie że włosy są jakby grubsze.
Przesuszone są ale maska już za pierwszym razem wyrównuje wszystko. Nie ma się co bać wody 12, zawsze jak widzimy że jest już równy kolor, to po którymś farbowaniu można próbować obniżać stężenie i patrzeć czy np. 10% albo 9% itp. wystarczy czy nie- dobrać już stężenie indywidualnie pod siebie, ale wiadomo najpierw trzeba poznać nową farbkę na swoich wlosach.
Mnie kusi za miesiąc spróbować C12...zobaczymy.

infatuated- nie jest mozliwe by włosy zmieniły tonację. Wszystko jest zależne od melanin we włosie a to jest równie stałe jak w skórze- czyli jak masz cerę śniadą to z czasem nie będzie ona biała jak śnieg.
A foto raz że jest prześwietlone, dwa że w słońcu robione i przekłamuje kolor. Dlatego zawsze chcę żebyście robiły zdjęcia w świetle naturalnym a nie w słońcu czy pod żarówką
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 10:16   #4813
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
efcia90 witamy!
i od razu jeśli mamy pomóc to musisz dać fote odrostu natural, napisać co było ile razy kładzione na te włosy żeby jakiś niechciany kolor nie wybił.
Już daję foto, dobrze, że szybko mi włosy rosną bo tydzień temu farbowałam i już odrosty widać Najpierw kładłam dekoloryzator Chantala, po 2tyg. Wellaton 12/0 na całość, po 2tyg. drugi raz ten sam Wellaton i tydzień temu (po kolejnych 2tyg.) znowu tę samą farbę. Wiem, katowanie włosów, ale chcę już dojść do jakiegoś ładnego koloru i mieć z głowy.
Dodaję jeszcze jedno zdjęcie włosów, na których lepiej widać kolor. Całość jest mniej więcej równego koloru, może u góry jest troszkę jaśniejsze ale nie wiem, dlaczego u góry wyszło takie pomarańczowe..
__________________
Bo tak.

Edytowane przez efcia90
Czas edycji: 2010-09-11 o 10:18
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 10:26   #4814
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Efcia a jaki kolor byś chciała uzyskać? Na jakim poziomie? Dlaczego ten wellaton cię nie zadowala?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 10:31   #4815
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wasienka gratuluję clipów
w serii cool blond C12 i A10 mają wodę 12%, a w serii naturals popielaty blond 219 ma 12%.
no to już wiem, kupię C9 a i dziękuję
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 10:32   #4816
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Już daję foto, dobrze, że szybko mi włosy rosną bo tydzień temu farbowałam i już odrosty widać
efcia90 masz odrost w podobnym kolorze co ja
albo mój monitor kolor przekształca
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 10:34   #4817
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
rób rób i potem pokaż się
tak btw-kolor Twojego odrostu wygląda identycznie jak mój(już były) to taki średni blond tzw 'mysi'?

woow, rzeczywiście spora przerwa !! jak bedziesz już 'po' to sie pochwal włoskami

ja po tym radicalu jak narazie zauważyłam wzmożony wzrost włosków przy czole jak się je nazywa-baby hair?? hehe wczoraj podpiełam grzywkę to tyłu i te które były dotychczas króciutkie już zaczynają powoli sterczeć :P moze urośnie mi z nich nowa grzywka

No tak bunny określiła to jako średni blond niestety miałam tylko zdjęcie robione po ciemku, jedyne jasne jakie mam to z podstawówki jakoś z początku (załącznik)

A co do radicala, to ja używam go 2 tygodnie, a odrost jaki jest to widziałaś.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naturalki.jpg (7,3 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-07 o 22:36
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 10:41   #4818
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Efcia a jaki kolor byś chciała uzyskać? Na jakim poziomie? Dlaczego ten wellaton cię nie zadowala?
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
efcia90 masz odrost w podobnym kolorze co ja
albo mój monitor kolor przekształca
Po cichu marzę o takim kolorze, ale nie wiem, czy domowym sposobem uda mi się go uzyskać a do fryzjera nie chcę iść .. Hmm, w sumie z Wellatonem jest wszystko w porządku, ale mam wrażenie, że za trzecim razem już mi tak nie rozjaśnił koloru i prawie nie tknął końców. Chciałam spróbować Wellatonem 12/1 ale jest popielaty i boję się, co może mi po nim na głowie wyjść
_eNchaNted_ a możliwe, mój to taki ciemny mysi brąz
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 12:15   #4819
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Bunny zrobiłam foty

Tylko się nie przestraszcie bo to przed myciem robione na tłuściocha troche
1) i 2) przy oknie
3) na balkonie
Zobaczcie jak ta Londa się wypłukała.. feee

Bunny, proszę Cię o fachową poradę
W prawdzie mam zamiar farbować za jakiś tydzień-dwa ale już chciałabym wiedzieć w co się zaopatrzyć, bo u mnie to różnie bywa z czasem, a i w sklepie fryz. mogą nie mieć konkretnej farbki, wtedy będę musiała zamawiać..
A chciałabym kolor na poziomie 8-9 bez złotka, najlepiej coś w delikatnym popielu lub beżu
ważne, żeby to był chłodny odcień

Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2010-09-11 o 12:26
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 12:34   #4820
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Bunny zrobiłam foty

Tylko się nie przestraszcie bo to przed myciem robione na tłuściocha troche
1) i 2) przy oknie
3) na balkonie
Zobaczcie jak ta Londa się wypłukała.. feee

Bunny, proszę Cię o fachową poradę
W prawdzie mam zamiar farbować za jakiś tydzień-dwa ale już chciałabym wiedzieć w co się zaopatrzyć, bo u mnie to różnie bywa z czasem, a i w sklepie fryz. mogą nie mieć konkretnej farbki, wtedy będę musiała zamawiać..
A chciałabym kolor na poziomie 8-9 bez złotka, najlepiej coś w delikatnym popielu lub beżu
ważne, żeby to był chłodny odcień
No faktycznie trochę Ci sie wypłukało :/
A próbowałaś to potraktować fioletowym szamponem?
A i z ciekawości kiedy ostatnio farbowałaś?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 12:44   #4821
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No faktycznie trochę Ci sie wypłukało :/
A próbowałaś to potraktować fioletowym szamponem?
A i z ciekawości kiedy ostatnio farbowałaś?
Troche to mało powiedziane
Robiłam płukanką srebrzykiem - nic nie działa Myślisz, że szampon fioletowy chociaż troche dałby rade? Ten z Joanny np?
A farbowałam jakieś 3tyg-4tyg temu..
Także stwierdzenie "kolor aż do 8 tygodni" zupełnie do mnie nie przemawia
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 12:58   #4822
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

enchanted woda na pewno 9% cię ratuje.
A farba to już jaką chcesz- poszukaj na allegro i dawaj kolorek to wtedy wynegocjujemy.
Z tym że bym się zastanowiła nad tym wypłukiwaniem...bo profesjonale się sporo szybciej wypłukują.
A jak często myjesz włosy?
Stosujesz kosmetyki do farbowanych?


efcia taki kolor jak foto da ci A10 palette jak tylko popiel się wypłucze czyli po tyg. od farbowania.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 12:59   #4823
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Troche to mało powiedziane
Robiłam płukanką srebrzykiem - nic nie działa Myślisz, że szampon fioletowy chociaż troche dałby rade? Ten z Joanny np?
A farbowałam jakieś 3tyg-4tyg temu..
Także stwierdzenie "kolor aż do 8 tygodni" zupełnie do mnie nie przemawia
Ciężko jest mi się ustosunkować, ponieważ nie używałam nigdy płukanek..
Poobserwowałam swoje włoski i Wax faktycznie troche przyżółca włosy i wtedy wkracza mój fioletowy szampon joanny i nawet jedno mycie mi wystarcza by innego odcienia nabrały, a jakbym stosowała regularnie to już w ogóle .
Myślę, że nie zaszkodzi spróbować, a szamponik kosztuje w granicach 6 zł.

A co do utrzymywania się koloru, to faktycznie <lol> Pojechali
A myślałaś o metodzie Adzi? Czy za jasny ten kolor jak dla Ciebie?
Chociaż w zasadzie nie musiałabyś używać n&e 522 czy syossa 9-5 tylko odcień jaki Ci pasuje..
Sama nie wiem, dziś właśnie będę robiła podkład i może jutro n&e, mam nadzieję, że nie będzie się wypłukiwał
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 13:05   #4824
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Anna wklej fotke produktu o ktorym mowisz. Jest na internecie albo w KWC?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 13:05   #4825
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
efcia taki kolor jak foto da ci A10 palette jak tylko popiel się wypłucze czyli po tyg. od farbowania.
Dziękuję za odpowiedź Tylko że to Palette, różne opinie na temat tej farby słyszałam, ale z tego co widzę jesteś znawczynią w tym temacie więc Ci zaufam Jak położę ją na ten kolor co mam teraz to nie wyjdą mi jakieś dziwne, niezidentyfikowane kolory na głowie ?
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 13:28   #4826
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny wklejam foty odrostu przed i po palette A10.
Nie patrzcie że miałam tłuste nieuczesane włosy
A odrost przed chwileczką zrobiony
efcia wyjdzie ci tak jak mnie- nie wiem czy taki kolor by cię zadowalał?

odrost przed
Załącznik 3401168

odrost po i światło sztuczne
Załącznik 3401169

odrost po przy oknie
Załącznik 3401180
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 13:34   #4827
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny wklejam foty odrostu przed i po palette A10.
Nie patrzcie że miałam tłuste nieuczesane włosy
A odrost przed chwileczką zrobiony
efcia wyjdzie ci tak jak mnie- nie wiem czy taki kolor by cię zadowalał?
Rzeczywiście bardzo ładnie wychodzi. Ale widzę, że Ty masz prawie że białe te włoski, a ja nie chcę aż takich jasnych. Myślisz, że wyjdzie tak jak mówiłaś podobnie do tego koloru, który wstawiłam ? Chyba, że wyszedł by mi na całości tak jak masz na odroście, taki troszkę ciemniejszy niż masz na reszcie włosów (chyba, że to wina oświetlenia, ale właśnie o takie coś mi chodzi)
__________________
Bo tak.

Edytowane przez efcia90
Czas edycji: 2010-09-11 o 13:36
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 13:41   #4828
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny wklejam foty odrostu przed i po palette A10.
Nie patrzcie że miałam tłuste nieuczesane włosy
A odrost przed chwileczką zrobiony
efcia wyjdzie ci tak jak mnie- nie wiem czy taki kolor by cię zadowalał?

odrost przed
Załącznik 3401168

odrost po i światło sztuczne
Załącznik 3401169

odrost po przy oknie
Załącznik 3401180
No,no bardzo fajnie wyszło.Nawet rewelacyjnie.A czy ta farbka ma aktywator roz.czy po prostu mocniejsza wodę?Bardzo ładnie się to prezentuje.Ale obawiam się ze u mnie to by żółkło.U mnie bez podkładu wszystkie farby żółkły.Dlaczego tak się robi.?

Idę nakładać podkład
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-09-11 o 13:43
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 13:41   #4829
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

efcia wyjdzie ci jak mi na odroście.
Ja mam resztę białą bo wcześniej robiłam skandynawskim a on miał rozjaśniacz i dlatego takie białe. A nie chcę już katować włosów rozjaśniaczem i przyciemnianiem więc tylko odrost teraz robię i różnica jest tonowa- mi to nie przeszkadza a z czasem kolor się wyrówna.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 13:43   #4830
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

kochane mam pytanie mozna połaczyć
1.jasny roswietlony blond 10
2. bardzo jasny popielaty blond 12/1

co by z tego wyszło?
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.