Grube kostki ;(((( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-15, 09:18   #1
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233

Grube kostki ;((((


Witam wszytkie Wizażanki
Moim problemem są nogi- otóż zawsze byłam szczupłą osobą i nóg również nie mam grubych ale problemem jest mała różnica między łydką a kostą. Cztałam posty i artykuły o ćwiczeniach łydek ale są to informacje jak formować łydkę a nie zmniejszać obwód kostki(no chyba że wizualnie).Nie chce mieć nóg umięśnionych jak koń a obawiam się że tylko w taki sposób mógłby być bardziej widoczny kontrast Ludka-kostka. Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 13:00   #2
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: Grube kostki ;((((

Ciekawe pytanie.. ja niewiem , ale chętnie posłucham innych opiniii.
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 13:41   #3
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Grube kostki ;((((

to zalezy czy masz nadmiar tkanki tluszczowej czy po prostu taka budowe, jesli budowe to rzeczywiscie moze przez zwiekszenie lydek mozesz zmienic proporcje
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 14:55   #4
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Grube kostki ;((((

Mam 170 i waże 54 kg to chyba nadmiar tkanki tłuszczowej w grę nie wchodzi. Zabawne jest to że nigdy nie zwracałam na to uwagi i nawet nie jestem w stanie odpowiedziec jak wyglądały moje kostki w przeszłosci-moja mam mówi że takie nie były ale czy to jest możliwe zeby utyć w kostkach a gdzie indziej nie?
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 15:52   #5
siss
Rozeznanie
 
Avatar siss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: LandsHut :P
Wiadomości: 649
Dot.: Grube kostki ;((((

Może masz problemy ze stawami? Nie są to spuchnięte kostki? Albo płyn się tam może zbierać...? Jak z innymi stawami?

Widziałam dziewczyny z kostkami, ktore praktycznie były niewiele "szczuplejsze" od łydek. Nie podoba mi się to, ale jak taki układ... Ja sama mam chudawe łydki w stosunku do ud i bioder. Też trudno to poprawić.
siss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 18:54   #6
b-maskotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 44
Dot.: Grube kostki ;((((

hmmm też mam takie nogi - mała różnica pmiędzy łydką a kostką i nie mam pojęcia co z tym zrobić
szczególnie jest to widoczne gdzy robi się cieplej (powyżej 25'C) to mi puchną nogi i róznica jest jeszcze mniejsza - jakoś nikt mi nie może powiedzieć dlaczego mi puchną i jak temu zaradzić, ale jeżeli Wy coś wiecie to piszcie ...
b-maskotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 12:28   #7
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Grube kostki ;((((

Nogi puchły mi strasznie jak byłam w ciąży ale wtedy przytyłam 25 kilo i było bardzo gorące lato poza tym całą ciążę pracowałam i miałam pracę siedząca. Nie wiem czy mam cos ze stawami napewno mam cos z kręgosłupem (efekty dużego obciążenia w ciąży). Jak sprawdzic te stawy?
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 12:10   #8
siss
Rozeznanie
 
Avatar siss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: LandsHut :P
Wiadomości: 649
Dot.: Grube kostki ;((((

Cytat:
Napisane przez tula1980
Nogi puchły mi strasznie jak byłam w ciąży ale wtedy przytyłam 25 kilo i było bardzo gorące lato poza tym całą ciążę pracowałam i miałam pracę siedząca. Nie wiem czy mam cos ze stawami napewno mam cos z kręgosłupem (efekty dużego obciążenia w ciąży). Jak sprawdzic te stawy?
Może wizyta u reumatologa?
siss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.