Śmieszne wpisy z naszych pamiętników - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-07, 17:40   #31
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
"Powiedziałam na wójka "szczerbaty" i musiałam do wieczora siedzieć u siebie w pokoju"
Chyba się posikam!! Chce jeszcze!
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 17:43   #32
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

Cytat:
Napisane przez Darin Pokaż wiadomość
Kalex muszę cie rozczarować - Nick był mój
eee tam, mój
nawet do dzisiaj wisi wyznanie miłości w mojej szafie z wielkim czerwonym serduchem obok
Raju, co za wstyd

Cytat:
Napisane przez *~An!@~* Pokaż wiadomość
Hihihihi .
Ja też brałam kasety i robiłam audycje radiowe . Nawet mam jedną kasetę do dziś , na której śpiewam "Panie dobry jak chleb. Bądź uwielbiony od swego kościoła..." etc. Robiłam nawet prognozę pogody . Do dziś zapadł mi w pamięci tekst "W Ameryce będą burze z pierunami" .
widze, że wśród nas pełno takich, co bawiły się w prezenterkę radiową może trzebaby te zdolności jakoś wykorzystać
a moja ciocia do dziś ma tą kasetę z moim wykonaniem i puściła ją gościom na mojej 18-stce
oczywiście wszyscy mieli niezły ubaw
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 17:44   #33
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

Też kochałam pieśni kościelne!

One miały taką melodię..
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 17:46   #34
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Chyba się posikam!! Chce jeszcze!
Może później


Teraz tak się zastanawiam jak ja mogę wymagać od mojej 14-letniej kuzynki żeby była mądrzejsza?
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 17:48   #35
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

Ja natomiast bawiłam się tylko w nauczycielkę Miałam prawdziwy dziennik (zalatwiła mi go koleżanka, której mama jest nauczycielką), prowadziłam notatki z tematami lekcji, kupowałam książki dla nauczycieli. Brakowało mi tylko dwóch rzeczy: tablicy i uczniów
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 17:49   #36
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

"Piotrek kopnął mnie w oko, bo ja w niego strzelałam pistoletem zabawką. A ja mu za to w łeb. Potem on mi mało palca nie złamał, to ja skoczyłam na niego z łóżka i mało mu nogi nie zmiażdżyłam.
Następnie chciał mnie zabić kijem to ja go zaczęłam łaskotać a wtedy stracił nad sobą panowanie i mi przyłożył. To ja mu rękę wykręciłam a on za to wrzucił za grzejnik moją krówkęL Jak próbowałam ją wydostać walną mnie w plecy. To ja z rozmachu się obróciłam i walnęłam mu w brzuch. Spadł z łóżka i łbem w taboret przygrzmocił. Jednym słowem była jazda.
I tak mi minął dzień"

z tego wyłania się obraz dziecka- diabła, ale z tego co pamiętam nie byłam az taka niegrzeczna
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 17:55   #37
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

Cytat:
Napisane przez sportsmenka86 Pokaż wiadomość
Ja natomiast bawiłam się tylko w nauczycielkę Miałam prawdziwy dziennik (zalatwiła mi go koleżanka, której mama jest nauczycielką), prowadziłam notatki z tematami lekcji, kupowałam książki dla nauczycieli. Brakowało mi tylko dwóch rzeczy: tablicy i uczniów
o ja też
zupełnieo tym zapomniałam, miałam dziennik zrobiony z takiego zeszyty 16-kartkowego i tam wpisywałam dzieciom oceny
a kiedyś dostałam od cioci prawdziwy dziennik, bo ona jest nauczycielką. i po prostu piałam z radości, ale miałam radochę, czułam się jak prawdziwa nauczycielka
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-07, 17:58   #38
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

Ja chyba nie mam zadnych smiesznych wpisow w pamietniku, bo w ogole to jest ich smiesznie malo

Zabieralam sie za prowadzenie pamietnika kilka razy w zyciu i nigdy nic z tego nie wychodzilo, tzn. pisalam gora dwa tygodnie a pozniej kontynuacji brak

Za to moja siostra ma juz- zapisanych jako pamietniki- kilkanascie zeszytow 90-kartkowych Jak zbiera sie jej na sentymenty, wyciaga jakis z piatej klasy i czyta mi przekomiczne fragmenty. Niezle sie wtedy ryjemy...
__________________
Do you see?
There's no more me.
I'm happy as can be.
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 18:01   #39
nena-mycha
Zadomowienie
 
Avatar nena-mycha
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 062
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

Cytat:
Napisane przez anestet-ka Pokaż wiadomość
"Piotrek kopnął mnie w oko, bo ja w niego strzelałam pistoletem zabawką. A ja mu za to w łeb. Potem on mi mało palca nie złamał, to ja skoczyłam na niego z łóżka i mało mu nogi nie zmiażdżyłam.
Następnie chciał mnie zabić kijem to ja go zaczęłam łaskotać a wtedy stracił nad sobą panowanie i mi przyłożył. To ja mu rękę wykręciłam a on za to wrzucił za grzejnik moją krówkęL Jak próbowałam ją wydostać walną mnie w plecy. To ja z rozmachu się obróciłam i walnęłam mu w brzuch. Spadł z łóżka i łbem w taboret przygrzmocił. Jednym słowem była jazda.
I tak mi minął dzień"

z tego wyłania się obraz dziecka- diabła, ale z tego co pamiętam nie byłam az taka niegrzeczna
normalnie sci-fi
__________________
Jeśli To Raj To Chyba Mnie Wrobili...aj kil juXD
nena-mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 18:06   #40
Darin
Rozeznanie
 
Avatar Darin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 984
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

Cytat:
Napisane przez sportsmenka86 Pokaż wiadomość
Ja natomiast bawiłam się tylko w nauczycielkę Miałam prawdziwy dziennik (zalatwiła mi go koleżanka, której mama jest nauczycielką), prowadziłam notatki z tematami lekcji, kupowałam książki dla nauczycieli. Brakowało mi tylko dwóch rzeczy: tablicy i uczniów


Tez bawiłam się w nauczycielkę - zresztą chyba we wszystko się bawiłam. Uczniów zawsze mozna skombinować. Moimi byly takie krokodylki z Kinder niespodzianek + wspomniana juz Beata pachnąca kiełbasą (miała same jedynki - coś ewidentnie mialam do tej dziewczyny :P )

Piszcie dziewczyny wiecej pamietnikowych wspomien

Atka super wątek
__________________
"Poczuj mój wdzięk, mój wdzięk
mą wiarę - w każdą część ... "
Darin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 18:14   #41
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

Cytat:
Napisane przez Darin Pokaż wiadomość
Tez bawiłam się w nauczycielkę - zresztą chyba we wszystko się bawiłam. Uczniów zawsze mozna skombinować. Moimi byly takie krokodylki z Kinder niespodzianek + wspomniana juz Beata pachnąca kiełbasą (miała same jedynki - coś ewidentnie mialam do tej dziewczyny :P )

Piszcie dziewczyny wiecej pamietnikowych wspomien

Atka super wątek
hahahahahahaha
Beata pachnąca kiełbasą jest super
ale się uwzięlas na dziewczynę - nie dość, że pachniała kielbasą to jeszcze same jedynki jej dawałaś
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-07, 18:22   #42
zuzek9
Zakorzenienie
 
Avatar zuzek9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków/Włodawa
Wiadomości: 3 857
GG do zuzek9 Send a message via Skype™ to zuzek9
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
O mój BożeZnalazłam Kalendarz super nastolatki 1999/2000...
"Sprawa z ananasami wyszła na jaw i była draka. x jest na mnie zła i mówi, że chcę się do niej upodobnić, ale to mi się nie uda i, że nie zdobędę X. Myli się"

"Powiedziałam na wójka "szczerbaty" i musiałam do wieczora siedzieć u siebie w pokoju"

"Realizuję plan co do choroby. Spijam z lodówki wszystko co zimne. Chyba mi się uda."- inteligencja ponad wszystko

"Była u mnie x, zostałyśmy przyjaciółkami. Ale ona jest głupia"

"W kinie kopałyśmy x i y i było super. Film był do d..."

Reszty to nawet mi się pisać nie chce bo, aż wstyd
haha...
__________________
"Patrz na świat nogami, bo oczy kłamią."

zuzek9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 18:28   #43
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

Znalazłam stary pamiętnik:
1. Byłam z Sylwią na spacerze z Jej psem (taki fajny). Dojrze ze (hehe, super błędy robiłam) poszłyśmy na 5, a mialysmy po obiedzie to na dodatek jej pies wskoczył do stawu i się cały pobrudził.( to nie staw tylko bloto, fuj) Poszlysmy wykompać (<haha) ją do jej babci, bo balyśmy się jej mamy. Jest taka niebezpieczna. Ma takiego laczka i Sylwie bije jak coś zrobi,a ona miała taaaaaaakie brudne spodnie!
2. Postanowiłam ze nie odzywam się do Damiana Ś. bo nie był tu na Sylwka! Chultaj!
3. Dzisiaj bawiłam się w sklep z Sylwią, Martom (<-extra :lol) i Kaśką, Kaśka weszła pod stół i "pipkała" jak dawałam towar, niby, że to ten głos, jak pani w sklepie daje pod czytnik kod kreskowy. Rozłorzyłam wszyskie płyny, mydła, nawed paste do zembów i sprzedawałam to. Było fajnie. Potem kupiła mi wama Witcha i poszłam spać. Jesczze przed spaniem obciełam paznokcie u nug bo byly dlugie, i raz mojej koleżance przez to zrobiły się dziury w skarpetkach, a ja mam nowe i nie chce ich zniszczyć!

Hehhe wszystkie błędy są żywcem przepisane z pamiętnika
jak coś znajde to dopisze
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 18:28   #44
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

Jesteście boskie Teraz ja - pisałam to w wieku 12 lat

1."Obcięłam włosy, kupiłam sobie parę ciuchów. Jutro ubiorę się na czarno bo mam czarny golf i spodnie. Będę tajemnicza... . Anka w czerni wogóle nie wygląda tajemniczo. Bo chodzi w takich luźnych ciuchach a to trzeba by takie obcisłe "

2. "Obcięłam włosy!!! Wyglądam świetnie! Nie mogłam od siebie oczu oderwać!" (nie ma to jak samemu sobie prawić komplementy )

3. "Na urodziny Kaśki przyjechała ciotka i przywiozła jej jakieś ciuchy, buty cośtam i słodycze. Te ciuchy były na pewno ze szmateksu!!! No bo gdzie by kupiła zielone ogrodniczki i taką wielką wieśniacką białą kurtkę?!"

4. "Byłam wieczorem na ognisku z Tomkiem, Marcinem, Arkiem, Damianem i dwoma Kaśkami. Chłopaki upili się winem i wypalili papierosy. Tomek i Arek pokazali nawet fiuty."

5. "Aga powiedziała mi, że Kaśka jej powiedziała, że była z Kaśką N. i Arkiem u Marcina i udawali że się seksują"

6. "Myślę, że coraz bardziej podobam się chłopakom. Coraz częściej zagadują mnie i zaczepiają. Muszę wyjść na świat i dbać o siebie aby mnie zauważyli. Muszę też mieć chociarz jednego wielbiciela"

7. "Pochwalę się klasie że jeżdżę konno ale dyskretnie żeby nikt nie pomyślał że się chwalę. Ale czad! Na wakacjach będę jeździć intensywnie! A po wakacjach Aga zobaczy przed sobą słynną dżokejkę Magdalenę XXXX. Jak ona będzie mi zazdrościć! Tego nie można będzie opisać słowami, jak ona będzie mi zazdrościć! No, może trochę przesadziłam, chociaż trochę zazdrości jej nie zaszkodzi"

8. "Anka chce poderwać Tomka, a ja i Beata musimy jej w tym pomóc. Obiecałyśmy nawet że na zabawę andrzejkową zrobimy ją na bóstwo, mogę jej nawet porzyczyć jakieś żeczy. Musi wyglądać pięknie żeby Tomek nie wtydził się poprosić jej do tańca"

9. "Natalia porobiła mi brzydkie zdjęcia! Głupia! Dowodem na to są moje "piękne" zdjęcia z kolonii. Te zdjęcia robiła oczywiście Natalia! Szczerze mówiąc, to myślę że słoń jej na oczy nadepnął!"


Jeśli się spodobało, to później napiszę więcej, bo takich głupot mam w pamiętniku muuuuuuuuuuultum.
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 18:30   #45
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

"W autobusie Mamusia posadziła na kolanach dziewczynę co śmierdziała bananami"

(ja 7 lat,dziewczyna ok.3-4)
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 18:31   #46
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

o kurcze ale sie usmialam

szkoda, ze powyrzucalam moje stare pamietniki ale pamietam jeszcze te wpisy w stylu "poklocilam sie z X. ale z niej glupia krowa" albo "Boze, dziewczyny mowia, ze podobam sie kilku chlopakom, ciekawe czy to prawda???" zenada

aha, ja takze bawilam sie w prezenterke radiowa i nauczycielke moimi uczniami byly miśki, a ja im wymyslalam imiona i nazwiska, no i prowadzilam lekcje piszac temat na malej tablicy oraz gadajac do siebie
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 18:33   #47
nena-mycha
Zadomowienie
 
Avatar nena-mycha
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 062
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
Jesteście boskie Teraz ja - pisałam to w wieku 12 lat

1."Obcięłam włosy, kupiłam sobie parę ciuchów. Jutro ubiorę się na czarno bo mam czarny golf i spodnie. Będę tajemnicza... . Anka w czerni wogóle nie wygląda tajemniczo. Bo chodzi w takich luźnych ciuchach a to trzeba by takie obcisłe "

2. "Obcięłam włosy!!! Wyglądam świetnie! Nie mogłam od siebie oczu oderwać!" (nie ma to jak samemu sobie prawić komplementy )

3. "Na urodziny Kaśki przyjechała ciotka i przywiozła jej jakieś ciuchy, buty cośtam i słodycze. Te ciuchy były na pewno ze szmateksu!!! No bo gdzie by kupiła zielone ogrodniczki i taką wielką wieśniacką białą kurtkę?!"

4. "Byłam wieczorem na ognisku z Tomkiem, Marcinem, Arkiem, Damianem i dwoma Kaśkami. Chłopaki upili się winem i wypalili papierosy. Tomek i Arek pokazali nawet fiuty."

5. "Aga powiedziała mi, że Kaśka jej powiedziała, że była z Kaśką N. i Arkiem u Marcina i udawali że się seksują"

6. "Myślę, że coraz bardziej podobam się chłopakom. Coraz częściej zagadują mnie i zaczepiają. Muszę wyjść na świat i dbać o siebie aby mnie zauważyli. Muszę też mieć chociarz jednego wielbiciela"

7. "Pochwalę się klasie że jeżdżę konno ale dyskretnie żeby nikt nie pomyślał że się chwalę. Ale czad! Na wakacjach będę jeździć intensywnie! A po wakacjach Aga zobaczy przed sobą słynną dżokejkę Magdalenę XXXX. Jak ona będzie mi zazdrościć! Tego nie można będzie opisać słowami, jak ona będzie mi zazdrościć! No, może trochę przesadziłam, chociaż trochę zazdrości jej nie zaszkodzi"

8. "Anka chce poderwać Tomka, a ja i Beata musimy jej w tym pomóc. Obiecałyśmy nawet że na zabawę andrzejkową zrobimy ją na bóstwo, mogę jej nawet porzyczyć jakieś żeczy. Musi wyglądać pięknie żeby Tomek nie wtydził się poprosić jej do tańca"

9. "Natalia porobiła mi brzydkie zdjęcia! Głupia! Dowodem na to są moje "piękne" zdjęcia z kolonii. Te zdjęcia robiła oczywiście Natalia! Szczerze mówiąc, to myślę że słoń jej na oczy nadepnął!"


Jeśli się spodobało, to później napiszę więcej, bo takich głupot mam w pamiętniku muuuuuuuuuuultum.
boooooskie
__________________
Jeśli To Raj To Chyba Mnie Wrobili...aj kil juXD
nena-mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 18:35   #48
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

Dylematy małolaty...

"Dzisiaj sobota. Z W. poszłysmy na boisko do parku na chłopaków. Oni tam graja w kosza. Super nam się gadało z R., powiedziałam mu, że ma ogromnego pryszcza na szyji."

"Moje postanowienia na Nowy Rok: kupić sobie stanik i dostać okres." /ale ja głupia byłam/

"Jutro dyskoteka. Ciekawe czy przyjda chłopacy z VIb. Zrobie się na bostwo i bede tanczyc z A., bo W. mowi ze musze wzbudzic zazdrość w T."

"Nie wiem na kogo się zdecydować. Na Leonardo diCaprio czy Nicka Cartera."

"X jest głupia. Kazała nam się nauczyć dwoch wierszow."

"Po dyskotece piliśmy piwo. Było super, ale piwo jest jednak wstrętne."

"K. powiedziała, ze T. lampił się na mnie całą przerwę. Chyba jednak bede z nim chodzić. To nic ze ma az 16 lat. "

(spalam na dziełce u ciotki)
"Spie sama w pokoju z psem. Jest taki grzeczny. To jedyny, najcudowniejszy facet w moim zyciu. Nie odstepuje mnie na krok, nawet piszczy jak ide do wc. Zaden facet nie potrafilby byc tak bardzo przywiazany i wierny. "
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 18:35   #49
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

Proszę.
Znalazłam kilka - mam je wszystkie w teczce.
Znalazłam też karteczki z lekcji z podstawówki i listy do koleżanki

10 lat :
"Ludzie, ale nuda. Jest religia, nawiasem wyskoczyły mi pryszcze.Ale nuda"

11 lat (prowadziłam dziennik i na początku każdego wpisu, miał być z założenia taki wykaz /pojawił się dwa razy/)

"waga : ok.40kg
centymetrów w pasie :64cm
przyjaciółek : 0,2 (? )
chłopaków : 0,1 (? ) "

dwa dni później

"waga :42 kg
centymetrów w pasie : nie wiem gdzie jest centymetr
przyjaciółek : 0,4
chłopaków : 0 () "

"Pani kazała im stać. Chciałam zostać z nimi, ale A. powiedziała (myślałam by zostać, ale o tym nie mówiłam) "Zostajesz z nami? Powiedz, że nie" Oszustka. Kiedy byłyśmy w parku mówiła, że został nam 1% do przyjaźni"

"Czeka mnie ciężki dzień. Muszę pościerać gumką pracę z anglika"

"P.S I tak A. unicestwię" (ale ja byłam groźna)

Prowadziłam też selekcję gazet, które w tym wieku wolno mi czytać, a których nie wypada

"Jestem smutna. Nic mi się nie udaje. Wszystkie dziewczyny już mają miesiączkę (te fajniejsze) tylko ja i Gośka co jest półgłupia. I pewnie długo jeszcze nie dostanę. Nie ma dla mnie stanika, bo takich nie szyją - boli mnie głowa"

"Już trochę ten pamiętnik piszę. Ciekawe dopóty (?) wystarczy mi wytrwałości" (ostatni wpis)

- nie wiem jak Wy, ale ja te wpisy czytam z wieeeeeelkim sentymentem

__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-07, 18:35   #50
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
1. Byłam z Sylwią na spacerze z Jej psem (taki fajny). Dojrze ze (hehe, super błędy robiłam) poszłyśmy na 5, a mialysmy po obiedzie to na dodatek jej pies wskoczył do stawu i się cały pobrudził.( to nie staw tylko bloto, fuj) Poszlysmy wykompać (<haha) ją do jej babci, bo balyśmy się jej mamy. Jest taka niebezpieczna. Ma takiego laczka i Sylwie bije jak coś zrobi,a ona miała taaaaaaakie brudne spodnie!

Cytat:
Napisane przez Madzia007
4. "Byłam wieczorem na ognisku z Tomkiem, Marcinem, Arkiem, Damianem i dwoma Kaśkami. Chłopaki upili się winem i wypalili papierosy. Tomek i Arek pokazali nawet fiuty."
Nie mogę z tego
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 18:38   #51
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

super wątek

szkoda że wyrzucałam mój pamiętnik z najwcześniejszej młodości, bo zapewne też by się tam coś znalazło ciekawego ale może jakiś z końca podstawówki jeszcze gdzieś leży, jak będę u rodziny to poszukam
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 18:42   #52
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

hahahaha te Wasze wspomnienia są niezłe
po prostu nie mogę z niektórych
siedzę przed monitorem i szczerzę zęby
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 18:42   #53
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

Ja też kiedyś prowadziłam pamiętnik. Pamiętam, miałam chyba ze sześć zeszytów stu kartkowych zapisanych krateczka pod krateczka. I teraz chętnie bym sobie poczytała albo nawet tutaj coś zamieściła, ale kiedys dałam je do przeczytania mojemu obecnemu TŻ-owi i mówi, że już dawno je spalił, nie wie czy mu wierzyć, ale gdyby gdzieś przetrwały to na pewno bym je dawno wygrzebała, a tu nie ma, więc chyba na serio poszły z dymem. Troszkę żałuję
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 18:48   #54
mandarinka
Raczkowanie
 
Avatar mandarinka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tajemniczy ogród ;]
Wiadomości: 440
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

Teraz czas na moje wpisy

Czwartek 14.04.2002
Dzisiaj już mi lepiej. Jest spokój. Danielowi nie wysyłam już łańcuszków na gg, chociaż miałam ochotę. Kaska znów się jutro z nim zobaczy. Chyba mnie trafi. Ciezki mój żywot. Eh. Eh. Bedę kiedys sama do konca zycia, bo nikt mnie nie zechce. Gdy Kaska zaprosi mnie na swój slub z Danielem, to napewno nie przyjdę bo mnie zazdrosc zeżre. Miałam wtedy 11 lat..
__________________
W filizance szukam Twego smaku...
mandarinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 18:51   #55
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

10. "Silnie odczuwam że podobam się chyba Jeżemu Jednak jest na to troche za późno trzeba było skapczyć się wcześniej jak sie nim interesowałam! Niech mnie pocałuje w dupe! Był dla mnie wcześniej taki niemiły! W głowie mu była tylko Ewelina. Ta suka. I grubaska Kaśka."

11. "Kaśka ma takie wredne grube brwi! Jak dwie grube krechy! Gdyby nie to że sobie wyrywa pewnie zamieniłaby się w jedną wielką wstrętną brew!"

12. Mamy nowych nauczycieli do niektórych przedmiotów! Nareszcie się uwolniłam od Małkowej! Zastępuje ją taki pan co kiedyś miał z nami jedna lekcję. Nazywamy go z Kaśką "Hej Rafale" bo tak kiedyś powiedział do Rafała S.
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 18:59   #56
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

rok 2003 ( 3 lub 4 klasa podstawówki)

1. Dziś poniedziałek. W szkole nie dostałam żadnej oceny, bardzo się cieszę. Jutro ma nie być solfeża*, jupi Pomyliłam się. Ups. Dostałam 6 z religii!

*solfeż - to był najgłupszy przedmiot w podstwówce

[nic śmiesznego, ale po co ja takie głupoty pisałam xd]
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 19:02   #57
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

"Jestem smutna. Nic mi się nie udaje. Wszystkie dziewczyny już mają miesiączkę (te fajniejsze) tylko ja i Gośka co jest półgłupia. I pewnie długo jeszcze nie dostanę. Nie ma dla mnie stanika, bo takich nie szyją - boli mnie głowa"
świetneeeee
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 19:10   #58
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

A jaaa.. ale się uśmiałam. Aż mi łzy z oczu lecą. Ma ktoś chusteczki?


Btw, nigdy nie prowadziłam pamiętnika. Bałam się, że ktoś kiedyś znajdzie i przeczyta.
A teraz, pozostało mi tylko żałować. Ech.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 19:17   #59
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

13. Mam pierwszego niby-adoratora! Wczoraj w szkole Kamil P. napisał domnie karteczkę na której było napisane "Na górze róże na dole fiołki my się kochamy jak dwa aniołki" tylko że "aniołki" i "kochamy" było przekreślone, a zamiast nich były słowa "diabełki" i "nienawidzimy". Kamil to najgorszy wieśniak w klasie ale lepsze to niż nic. Kaśka dostała jakąś karteczkę z wyznaniem miłosnym ale ja wiedziałam, że to ona napisała sama do siebie, niby że to jakiś chłopak do niej rzucił. Idiotka.

14. W ostatnim tygodniu tyle się działo a ja nic nie piszę! Kupiliśmy papugę nimfę. To samiec. Jest piękny. Tylko trochę dziki. Wczoraj byłam na mieście i kupiłam mu następujące rzeczy: wodę."

15. "Dziś w szkole dostałam uwagę bo rzucałam w Pawła długopisem i szpilką. To nawet trochę dobrze bo nie chcę żeby klasa (a w szczególności Damian) pomyśleli że jestem jakąś kujonką. No bo w tym tygodniu (a dopiero wtorek) zdobyłam już trzy piątki i czwórkę, ale miałam najwięcej punktów z klasy i tak."

16. "Wpadłam na genialny pomysł! Żeby nadać temu pamiętnikowi imię. Tak żeby był taki jak koleżanka której wszystko mówię. Chyba będzie pasować imię Julka"

17. "Ale się dzisiaj podnieciłam! Bo na polskim jak już mieliśmy iść do domu to krzysiek znalazł karteczkę co kaśka napisała do mnie. Na tej karteczce pisało: "Magda, ale Aśka i Beata się podniecają że mam nowy piórnik"
Kiedy podawał mi tą karteczkę dotknęłam jego ręki i przebiegły mnie dreszcze zimne. Czyżbym się zakochała? Zupełnie możliwe!"

18. "Chyba jednak zakochałam się w Tomku. Na lekcji musiałam się strasznie pilnować żeby się na niego ciągle nie gapić. Ale ja po prostu nie mogłam wytrzymać.Sukces! Parę razy zwrócił na mnie dziś uwagę! Chciałabym być na miejscu Anki, bo podniosła taki plakat i miała zawiesić a Tomek powiedział "Daj, nie dosięgniesz"i Anka nie dosięgła. No i Tomek jej zawiesił. A w gazecie pisało, że to dobry sposób na chłopaka. Na Jeżego nie będę polować. Jest czasem okropnie niemiły i co bym nie zrobiła to robię źle. Niech się sra! Zresztą jest mały i gruby! Udaje macho ale tym chyba wiele traci u dziewczyn. Ale dla Asi N. to jest milutki jak budyń z soczkiem. Tomek to co innego. On wyraźnie nie faworyzuje żadnej dziewczyny. Ba, z klasy! Miał już chyba ze 100 dziewczyn! I chodzi z jakąś. Nie pamiętam tylko nazwiska ale wiem która to jest. Nie jest strasznie ładna ale w tłumie się ją upcha. A jak chodzi to kręci dupą jak wiatrakiem! Udaje że jest piękna... Dlaczego on gustuje w dziewczynach z innych klas!? Obiorę inną taktykę. Gdyby mnie kiedyś poprosił o chodzenie (marzenie) to bym się nie zgodziła. Niech sobie nie myśli że jestem łatwa i się puszczam! " przypominam, że miałam wtedy 12 lat
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 19:30   #60
Asiqlec
Raczkowanie
 
Avatar Asiqlec
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: NeW sAcz CitY :D
Wiadomości: 402
Dot.: Śmieszne wpisy z naszych pamiętników

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość

5.Nie mam chłopaka,więc nie napisze nic o intymności w sobote.Nawet chciałabym mieć chłopaka na wzór:Leonardo Di Caprio,Bartek Wrona.

Bartek Wrona u mieram... ja też go kiedyś kochałam jak wygrzebie mój pamiętnik to też cos napisze :d
__________________
Maturzystka 2008 :ee k:

5.05 - polski podst.
6.05 - angielski rozsz.
9.05 - geografia podst.
Asiqlec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-24 21:15:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.