Tom Hiddleston - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-21, 17:31   #1
kontrabanda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 12

Tom Hiddleston


Ostatnio po premierach filmów Thor i Avengers zrobiło się głośno nt. aktora Toma Hiddleston, który w w/w filmach został obsadzony w roli Lokiego.

Co sądzicie o jego uroku osobistym dziewczyny? Podzielacie "szał" fanek ów aktora? Podoba się wam? Czym was urzeka?

Poniżej macie kilka zdjęć:
http://shareboard.pl/hiddleston-995.html
http://shareboard.pl/loki2-518.html
http://shareboard.pl/loki-517.html
http://shareboard.pl/loki-857.html
kontrabanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 21:10   #2
Kromstwo
Raczkowanie
 
Avatar Kromstwo
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 135
Dot.: Tom Hiddleston

widziałam go tylko w "The Avengers", Lokiego zagrał genialnie.

paradoksalnie bardziej podoba mi się jako Loki właśnie, niż on sam ale wydaje się normalnym facetem, niezmanierowanym, jeszcze nie dopadł go show-biznes

w każdym razie życzę mu szczęścia, bo moim zdaniem ma potencjał.
__________________
Nihil habeo, nihil timeo!
Kromstwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 17:16   #3
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Tom Hiddleston

Ok, wyznanie - uwielbiam go. Mieści się w mojej ścisłej dziesiątce ulubionych aktorów. Pierwszy raz zwrócił moją uwagę w 2009 i pierwszym sezonie brytyjskiego Wallandera (jako jedyny potrafił odciągnąć moją uwagę od Branagha na ekranie (i piszę to z pełną świadomością, bo obecnie widziałam prawie wszystkie filmy/seriale z KB)), co było niemałym sukcesem, w związku z czym zaczęłam mniej więcej śledzić jego filmy (choć na przykład Unrelated i Archipelago oglądałam dopiero ostatnio). Po Deep Blue Sea już bez większych objekcji przeszłam do trybu fangirl Później oczywiście Thor (moja miłość do niego, Branagha i superbohaterów Marvela nie mogła tego odpuścić w żaden sposób) i Avengers. A teraz (ostatnie trzy tygodnie) to był czas angielskich królów - Henryk IV Część I i II i Henryk V, gdzie grał odpowiednio Księcia Hala/Henryka V (kocham Szekspira, a Henryk V to moja ulubiona sztuka. Nie wybaczyłabym gdyby coś "nie wyszło"). I znowu zagrał świetnie (choć i tak Irons jako Henryk IV pozamiatał wszystkich innych pod dywan swoją rolą, czysty zachwyt), zwłaszcza jako Hal (widać że części nie były kręcone chronologicznie).

Wyszedł trochę pean pochwalny, ale co ja poradzę. Świetny aktor, do tego przystojny, zabawny, inteligentny, z absolutnie cudownym głosem (a kiedy mówi Szekspirem to się rozpływam) i pięknymi oczami (moja słabość). No i ma takie współczucie dla Lokiego, że wszystkie (teoretyczne) "wyrzuty sumienia" spowodowane irracjonalną (bądźmy szczerzy) miłością do fikcyjnych bohaterów mijają jak ręką odjął

Ja mam wyraźny problem z pisaniem krótkich postów
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 20:22   #4
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Tom Hiddleston

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Wyszedł trochę pean pochwalny, ale co ja poradzę. Świetny aktor, do tego przystojny, zabawny, inteligentny, z absolutnie cudownym głosem (a kiedy mówi Szekspirem to się rozpływam) i pięknymi oczami (moja słabość). No i ma takie współczucie dla Lokiego, że wszystkie (teoretyczne) "wyrzuty sumienia" spowodowane irracjonalną (bądźmy szczerzy) miłością do fikcyjnych bohaterów mijają jak ręką odjął

Ja mam wyraźny problem z pisaniem krótkich postów
Zapomniałaś o pięknym uśmiechu
__________________

enviee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.