Mamusie sierpniowe 2014 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł następnego wątku
Smukłe krychy i płaskie brzuchy bo są juz z nami nasze maluchy 3 9,09%
Już maluchy sierpniowe są na podbój świata gotowe 5 15,15%
Dzieci zamiast spać czatują czy rodzice nie baraszkują 4 12,12%
Sierpniowe dzieci już mamy i o drugie się staramy 1 3,03%
Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2 24 72,73%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 33. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-04, 20:41   #2251
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Taaaak to już dwa miesiące. Jak te dzieci szybko rosną..

Jestem jestem, nadal żyję.
Tż był na delegacji i znowu cały dom na mojej głowie przez trzy dni.
Na szczęście już wrócił i spędzamy dużo czasu razem, korzystamy z ostatnich ciepłych i słonecznych dni.
Okazało się, że on jest większym panikarzem ode mnie, wczoraj wyszliśmy wieczorem ze znajomymi na 3 godziny i zostawiliśmy młodego z naszym wspóllokatorem, Tymek był już w łóżeczku i zasypiał, trzeba było tylko raz na czas rzucić na niego okiem. Tż kilkanaście razy łapał za telefon i musiałam go powstrzymywać od dzwonienia.

Znowu fala zdjęć naszych bączków, wszystkie dzieciaczki takie fajne

My byliśmy dzisiaj na spacerze, też się pochwalę.
Jejku, tez bym na rolkach posmigala! Fajnie wygladacie
strasznie podoba mi sie jak facet ma na rekach takir male dziecko. Zawsze mnie to chwyta za serducho
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 21:11   #2252
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

gosiu dzieki, bo o tym nie pomyślałam ze trzeba rozmrozic w lodówce
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 21:30   #2253
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
gosiu dzieki, bo o tym nie pomyślałam ze trzeba rozmrozic w lodówce
To jest niby najlepszy sposób, jak ze wszystkim w sumie, ale ja z niego nie korzystałam to wcześniej mi nie przyszło do głowy :-P
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 21:45   #2254
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

To i ja się pochwalę moim słoneczkiem. A to ostatnie zdjęcie to dzieło siostry męża i jej przyjaciółek na chrzest Szymcia.
Ale dziewczyny mają rację same przystojniaczki i ślicznotki na naszym forum
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140930_185139.jpg (75,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140919_180626.jpg (131,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140919_190131.jpg (106,8 KB, 37 załadowań)
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 21:53   #2255
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez agatka553 Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę moim słoneczkiem. A to ostatnie zdjęcie to dzieło siostry męża i jej przyjaciółek na chrzest Szymcia.
Ale dziewczyny mają rację same przystojniaczki i ślicznotki na naszym forum

Jaki kogucik fajnyz duzymi oczkami
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 21:57   #2256
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez agatka553 Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę moim słoneczkiem. A to ostatnie zdjęcie to dzieło siostry męża i jej przyjaciółek na chrzest Szymcia.
Ale dziewczyny mają rację same przystojniaczki i ślicznotki na naszym forum
Słodkości
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 23:19   #2257
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez neska1412 Pokaż wiadomość
Hej. Dzisaij juz mam lepszy humor bo widze ze i u małegoo lepiej z tym katarkiem. Chociaz ja obstawiam te sapkę bo nie cieknie mu z nosa ale gdzies tam mu charczy po nocy.

Maly tak ladnie spał ze posprzatałam na błysk poprasowałam i zrobiłam pranie Mój kochany.

A tak sie uśmiecham
Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
neska słodziak

a o to mój pulpecik z dedykacja dla tatusia
Hej słodziaki ;-)
Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Wkoncu moja misiunia zalapala o co chodzi ze smoczkiem. Ciagnela ladne 5 min jak dla mnie to sukces, bo to krok do nauczenia jej jedzenia z butelki. Powoli oswaja sie z plastikiem
U nas ze smoczkiem nadal kłopot, kupiłam jakieś specjalne z imitacja skóry i może przez dwa dni jak mu dałam to ciumkal. Teraz gorzej płacze ze smokiem niż bez. Czasami go w aucie uspokajał ale znowu dziś nie chciał i musiałam go głaskać po policzku, dopiero wtedy się uspokoił.

Gosia ja juz wyciskalam mleko na smoczka i nie chciał wiec Adelka chyba poprostu lubi smoka bo jak mleko nie pomogło to sam zapach pewnie też nie.
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-05, 01:01   #2258
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Lubi lubi, ale jak wtedy nie chciała to myślałam że nie i że ten sposób podziałał. Współczuję Wam, bo jednak i smoczek i butelka to spore ułatwienie..
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 01:46   #2259
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

nakarmiłam małego on zasnał a teraz mamusia cierpi na bezsenność
a najlepsze jest to ze on w ogóle nie plakał tylko sobie grzecznie leżał i gaworzył coraz bardziej zadziwia mnie ten mój berbeć( a głodny był bo myślałam ze cycka mi urwie

zastanawia mnie jak to moje dziecko robi że jak sie zasika to ma całą góre mokrą, a pampers nie jest przesikany, chyba jakoś bokami mu wypływa oczywiście nigdy mu to nie przeszkadza, jak bym nie zauważyła podczas karmienia to pewnie by tak całą nocke przespał

kurcze ale jestem głodna, ale nie nie...nie pójdę do lodówki, zakaz

---------- Dopisano o 02:28 ---------- Poprzedni post napisano o 02:25 ----------

Cytat:
Napisane przez agatka553 Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę moim słoneczkiem. A to ostatnie zdjęcie to dzieło siostry męża i jej przyjaciółek na chrzest Szymcia.
Ale dziewczyny mają rację same przystojniaczki i ślicznotki na naszym forum
ale Szymcio ma super włoski! zazdroszczę bo mojemu dopiero zaczynaja na przodzie rosnać za to z tyłu sie wycierają i z jednej strony jest łysy a z drugiej sporo ma tych włosków więc śmiesznie to wyglada, ale widzą tylko wtajemniczeni

---------- Dopisano o 02:31 ---------- Poprzedni post napisano o 02:28 ----------

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Lubi lubi, ale jak wtedy nie chciała to myślałam że nie i że ten sposób podziałał. Współczuję Wam, bo jednak i smoczek i butelka to spore ułatwienie..
zgadzam sie, ale myślę że każdy maluch predzej czy później nauczy sie
ale rzeczywiście, jak mój by butli nie załapał to pewnie bym z domu nie wyszła nawet na krok, a tak już kilka razy mogłam odetchnać, nawet po prostu wyjść na spacer bez małego..Czasem bardzo jest mi to potrzebne, a jak tz jest w domu to z reguły on jest przy małym to też sobie odpoczywam
Jak już widze ze mam dość musze naładować akumulatory i wyjść,(czasem potrzebuje spokoju, m,uzę pobyć sama ze sobą)a jak mały zostaje z tż to jakos w ogóle sie nie boję ze jest cos nie tak...Za to jak z teściową raz zostawiliśmy go na godzinkę jak miał dwa tygodnie, to przeżywałam horror, c o wyszliśmy ze sklepu to ja juz do domu chciałam wracać( a mały sobie smacznie spał i ani śmiał sie obudzić

---------- Dopisano o 02:38 ---------- Poprzedni post napisano o 02:31 ----------

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Rok w czerwcu egzaminy i bylabym pania technik masazysta
to mamy ten sam fach( ja jestem technikiem masażysta, ale nie praktykuję) moja przyszłość to praca w przedszkolu

---------- Dopisano o 02:40 ---------- Poprzedni post napisano o 02:38 ----------

Cytat:
Napisane przez pati1078 Pokaż wiadomość
Ale cudne dzieciaczki. Na poczatku duzo z bobaskow wydawalo mi sie podobnych ale teraz juz widac roznice. Wszystkie zdiecia cudowne
dosłownie, jak nie raz jak oglądałam foty to miałam wrażenie ze widze Kacperka

---------- Dopisano o 02:42 ---------- Poprzedni post napisano o 02:40 ----------

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Taaaak to już dwa miesiące. Jak te dzieci szybko rosną..

Jestem jestem, nadal żyję.
Tż był na delegacji i znowu cały dom na mojej głowie przez trzy dni.
Na szczęście już wrócił i spędzamy dużo czasu razem, korzystamy z ostatnich ciepłych i słonecznych dni.
Okazało się, że on jest większym panikarzem ode mnie, wczoraj wyszliśmy wieczorem ze znajomymi na 3 godziny i zostawiliśmy młodego z naszym wspóllokatorem, Tymek był już w łóżeczku i zasypiał, trzeba było tylko raz na czas rzucić na niego okiem. Tż kilkanaście razy łapał za telefon i musiałam go powstrzymywać od dzwonienia.

Znowu fala zdjęć naszych bączków, wszystkie dzieciaczki takie fajne

My byliśmy dzisiaj na spacerze, też się pochwalę.
super wygladacie! widać że szczęśliwa z was rodzinka
a malutki oczywiści uroczy! na tym zdjeciu przypomina mi mojego synka!

---------- Dopisano o 02:46 ---------- Poprzedni post napisano o 02:42 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Hej słodziaki ;-)

U nas ze smoczkiem nadal kłopot, kupiłam jakieś specjalne z imitacja skóry i może przez dwa dni jak mu dałam to ciumkal. Teraz gorzej płacze ze smokiem niż bez. Czasami go w aucie uspokajał ale znowu dziś nie chciał i musiałam go głaskać po policzku, dopiero wtedy się uspokoił.

Gosia ja juz wyciskalam mleko na smoczka i nie chciał wiec Adelka chyba poprostu lubi smoka bo jak mleko nie pomogło to sam zapach pewnie też nie.
a jakie smoczki próbowałaś???
mi sie wydaje że też tak jest ze jedne dzieci potrzebuja a inne nie.. koleżanka mi opowiadała, zę jej mała dopiero chciała smoka jak skończyła 4 miesiące wcześniej wypluwała...mój załapał szybko, ale to mały ssaczek, ewidentnie było widać ze tego potzrbuje, do tej pory jak sie zaśsie to aż mu na buźce sie odznacza....

Edytowane przez Moni 26
Czas edycji: 2014-10-05 o 01:35
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 03:17   #2260
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Misiek właśnie zasypia a ja znów ze łzami w oczach go odkładałam do łóżeczka. Mam takie dni że ryczałabym cały czas o to że mały rośnie, że już nie jest taki malutki, że ten czas już nie wróci. Spędziłam bez niego 3 i pół nocy jak byłamw szpitalu i mimo to że było to miesiąc temu nie mogę zapomnieć , że to były najgorsze noce w moim życiu.
Ehhh to się wyżaliłam.
Szymcio śpi, więc ja też próbuje zasnąć.
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 04:29   #2261
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez agatka553 Pokaż wiadomość
Misiek właśnie zasypia a ja znów ze łzami w oczach go odkładałam do łóżeczka. Mam takie dni że ryczałabym cały czas o to że mały rośnie, że już nie jest taki malutki, że ten czas już nie wróci. Spędziłam bez niego 3 i pół nocy jak byłamw szpitalu i mimo to że było to miesiąc temu nie mogę zapomnieć , że to były najgorsze noce w moim życiu.
Ehhh to się wyżaliłam.
Szymcio śpi, więc ja też próbuje zasnąć.
To niech śpi z Tobą jak masz taką potrzebę ja Adelkę <3 zostawiam u siebie po ostatnim karmieniu. Wilk syty i owca cała ;-)
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-05, 04:53   #2262
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Tymek zasnął o 20.30 i obudzil się dopiero o 5 pochłonął dwa cyce i poszedł spać dalej. Niech już tak zostanie!

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 05:54   #2263
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Jezu dziewczyny jak Wy to robicie ze Wam dzieci spia tyle godzin? U nas zawsze pobudka okolo 3-4mimo ze spimy od 22-23 i potem kolo 6-7 wstejemy znowu i nie ma przebacz nigdy nie jest inaczej. Nie mowie bo nie jest to meczace, bywalo gorzej ale zastanawiam sie jak to robice...dzieci butelkowe spia dluzej, wiem ale np zaczarowana karmi piersia i tez jej mala ladnie spi...kied ja sie pochwale taka noca?? Na razie mala zasnela po karmieni o 6.25 a wczesniej jadla o 3.05 a pac poszla o 23.40 tak to u nas wyglada...ale mamy paskudna pogode dzis...masakra. ide sie zbierac i ogarniac wlosy
Dzien dobry mamuski
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 06:27   #2264
niki19
Zadomowienie
 
Avatar niki19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Hej

U nas trochę lepiej , kolki trochę odpuściły ,nie do końca ale i tak jest o niebo lepiej.
mały i tak całymi dniami do mnie przyklejony w związku z czym postanowiłam zainwestować w chustę mam nadzieję ,że wtedy przynajmniej będę mogła coś w domu zrobić

U nas wszyscy chorzy , mąż przywlekł jakieś grypsko najpierw on ,teraz ja chodzę cała zasmarkana tylko patrzeć jak młody złapie

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Tymek zasnął o 20.30 i obudzil się dopiero o 5 pochłonął dwa cyce i poszedł spać dalej. Niech już tak zostanie!

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Zazdroszczę , mój Adaś najdłużej spał ciągiem 5h dziś np zasnął o 21 obudził się o 1 później o3,30 i postanowił godzinę nie spać więc zasnął o 4,30 i spał do 6 ale już ewidentnie go gazy męczyły i nad ranem spał bardzo niespokojnie teraz dla odmiany śpi u mnie na brzuchu


Zuken - o ile dobrze pamiętam to wy dajecie Bebilon Comfort , czy wam też się przy tym mleku cały czas zatykają smoczki ?
__________________


Edytowane przez niki19
Czas edycji: 2014-10-05 o 06:29
niki19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 07:27   #2265
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Jezu dziewczyny jak Wy to robicie ze Wam dzieci spia tyle godzin? U nas zawsze pobudka okolo 3-4mimo ze spimy od 22-23 i potem kolo 6-7 wstejemy znowu i nie ma przebacz nigdy nie jest inaczej. Nie mowie bo nie jest to meczace, bywalo gorzej ale zastanawiam sie jak to robice...dzieci butelkowe spia dluzej, wiem ale np zaczarowana karmi piersia i tez jej mala ladnie spi...kied ja sie pochwale taka noca?? Na razie mala zasnela po karmieni o 6.25 a wczesniej jadla o 3.05 a pac poszla o 23.40 tak to u nas wyglada...ale mamy paskudna pogode dzis...masakra. ide sie zbierac i ogarniac wlosy
Dzien dobry mamuski

widocznie zaczarowanej malutka sie najada i dlatego tak ładnie jej spi

u mnie rekord ciagiem 6, 5 godziny ale też dwei pobudki, bywa ze sa i trzy co 3 godziny...A myśle że mały spokojnie zjada mi ok 200ml(ostatnio tżt-owi zostawiłam ok 180ml, (nie jadł jakieś 2 godzinki) , nie to że wszamał to jeszcze z cyca z 10 minut jadł...więc ma dziecko spust ale cieżki jest nie przecietnie, kto go nie weźmie to mówi jeju ale cieżki

Dziewczyny jak na fałdkach slady od pampersa to jest przyciasny tak???
Bo ja mam te z babydream , muszę dokończyć 3(po których tak sie odznaczało) ale na noc zakładam mu 4 i one sa lepsze, choć i po nich mały ma ślad na udach...A może to wina pampresów??Może to przez to ze sa szerokie???

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Synek zasnął mi na rękach, więc jestem uziemiona z jedna ręką na tablecie. POSZUKAŁAM LISTY NASZYCH TOP GADUŁ Z POPRZEDNIEGO WĄTKU. tu link https://wizaz.pl/forum/misc.php?do=whoposted&t=771354
Zaczarowana znów wygrała, a mnie z drugiego miejsca zepchnęła Gosia Gosia, tylko dwie wiadomości więcej i Zaczarowana przestałaby liderować
na tym wątku na razie prowadzi gosia , wiec moze tym razem jak wątek sie zakończy zaczarowana w końcu odda komuś pałeczkę
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 07:38   #2266
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez niki19 Pokaż wiadomość
Hej

U nas trochę lepiej , kolki trochę odpuściły ,nie do końca ale i tak jest o niebo lepiej.
mały i tak całymi dniami do mnie przyklejony w związku z czym postanowiłam zainwestować w chustę mam nadzieję ,że wtedy przynajmniej będę mogła coś w domu zrobić

U nas wszyscy chorzy , mąż przywlekł jakieś grypsko najpierw on ,teraz ja chodzę cała zasmarkana tylko patrzeć jak młody złapie




Zazdroszczę , mój Adaś najdłużej spał ciągiem 5h dziś np zasnął o 21 obudził się o 1 później o3,30 i postanowił godzinę nie spać więc zasnął o 4,30 i spał do 6 ale już ewidentnie go gazy męczyły i nad ranem spał bardzo niespokojnie teraz dla odmiany śpi u mnie na brzuchu


Zuken - o ile dobrze pamiętam to wy dajecie Bebilon Comfort , czy wam też się przy tym mleku cały czas zatykają smoczki ?
Chusta jest genialna, polecam Adelka się długo przyzwyczajała, ale jak załapała o co chodzi to jest super
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 07:45   #2267
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

w rossmanie jest promocja z kartą rossne na chusteczki huggies 11,99 za opakowanie 2+1
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 07:52   #2268
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
To niech śpi z Tobą jak masz taką potrzebę ja Adelkę <3 zostawiam u siebie po ostatnim karmieniu. Wilk syty i owca cała ;-)
Boję się, że się nauczy. Bo w dzień muszę walczyć, żeby spał w łóżeczku, np. wczoraj 4 razy próbowałam go odłożyć do łóżeczka, zasnął przy cycu to go wkładam do łózeczka minuta i ryk, wzięłam na ręce 2 minuty i śpi jak niedzwiedź i znów odkładam a on jakbym go do wrzątku wkładała i tak 4 razy aż się poddałam i pozwolliłam spać u mmnie nabrzuchu. A nie chce gonauczyć spać z nami bo tż wierci się w nocy i boję się że zrobi mu krzywde.



Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Tymek zasnął o 20.30 i obudzil się dopiero o 5 pochłonął dwa cyce i poszedł spać dalej. Niech już tak zostanie!

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
Mój Szymcio spał tylko godzinkę krócej
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 07:54   #2269
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
w rossmanie jest promocja z kartą rossne na chusteczki huggies 11,99 za opakowanie 2+1
O to super cena, ja ostatnio w takiej cenie kupiłam na allegro - na zapas 30 paczek ;-)
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-05, 08:08   #2270
papryczka160
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka160
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 054
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cześć dziewczyny.
U nas wszystko ok ;-).
Jesteśmy w trakcie remontu i przeprowadzki dla tego tak mało tu zaglądam . Ale już nie długo.
Małe dziecko i remonty plus przeprowadzki to nieporozumienie jeśli jesteś sama bez pomocy.
__________________
Nasz SKARB
Najdroższe klejnoty jakie noszę na szyi to ramiona mojego dziecka
Śpij mój kochany Aniołku 13-03-2013


papryczka160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 08:09   #2271
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
O to super cena, ja ostatnio w takiej cenie kupiłam na allegro - na zapas 30 paczek ;-)
ja kupowałam jak kosztowały 14,99(też sie opłacvało bo pojedynczo ponad 7 zł w rossmanie)

nie wiem czy któraś używa Oilatum, Baby, emulsja do kąpieli, 250 ml kosztuje 29,99 z kartą rossne jak by co

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
U nas wszystko ok ;-).
Jesteśmy w trakcie remontu i przeprowadzki dla tego tak mało tu zaglądam . Ale już nie długo.
Małe dziecko i remonty plus przeprowadzki to nieporozumienie jeśli jesteś sama bez pomocy.
to super ze wszystko dobrze, jak już wszystko ogarniesz wpadaj częsciej
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 08:17   #2272
papryczka160
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka160
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 054
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

A wogóle Tuśka skończyła wczoraj 3 miesiące. Zaszybko ten czas leci ja chcę żeby ona była ciągle taka malutka ;-)
__________________
Nasz SKARB
Najdroższe klejnoty jakie noszę na szyi to ramiona mojego dziecka
Śpij mój kochany Aniołku 13-03-2013


papryczka160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 08:58   #2273
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Położyłam Tymka na kocu na pleckach i poszłam do kuchni robić śniadanie. Odwróciłam się na pół minuty a ten gałgan się przerzucił na bok.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 09:13   #2274
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Wszystkie dzieci śliczne na naszym wątku.

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
U nas ze smoczkiem nadal kłopot, kupiłam jakieś specjalne z imitacja skóry i może przez dwa dni jak mu dałam to ciumkal. Teraz gorzej płacze ze smokiem niż bez. Czasami go w aucie uspokajał ale znowu dziś nie chciał i musiałam go głaskać po policzku, dopiero wtedy się uspokoił.

Gosia ja juz wyciskalam mleko na smoczka i nie chciał wiec Adelka chyba poprostu lubi smoka bo jak mleko nie pomogło to sam zapach pewnie też nie.
Moja też antysmokowa. Mamy wszystkie mozliwe smoczki dostepne w Smyku. Jedynie z NUK-a pociumka z 2 minuty, pozostałe jak wkładam to ma odruch wymiotny.
Na szczęście z butelką nie ma żadnego problemu.
Pocieszam się, że starsza córa załapała smoczka jak skończyła 3 miesiące więc jeszcze wszystko przed nami. A z tym że smok ułatwia zycie zgadzam się w 100%.

A ja się cieszę że moja rośnie i jest coraz większa, coraz bardziej kontaktowa. I jakoś mi nie tęskno za tymi pierwszymi tygodniami

Moja dziś kończy 6 tygodni
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 09:16   #2275
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
A wogóle Tuśka skończyła wczoraj 3 miesiące. Zaszybko ten czas leci ja chcę żeby ona była ciągle taka malutka ;-)
Ten czas zdecydowanie za szybko biegnie. dla córeczki za pierwszy kwartał

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Położyłam Tymka na kocu na pleckach i poszłam do kuchni robić śniadanie. Odwróciłam się na pół minuty a ten gałgan się przerzucił na bok.
to Tymon już taki wygimnastykowany Szymon podnosi nóżki i rączki i próbuje się przekręcić, ale mu jeszcze dużo brakuje.

Dziś tż zawozi mnie i Szymcia do mojej mamy i przyjedzie po nas dopiero we wtorek wieczorem.
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 09:33   #2276
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Dziewczyny pochwalcie sie, jakie macie zabawki do wozkow, wlasnie czegos szukam i nie mam pomyslu.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 09:40   #2277
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Dziewczyny pochwalcie sie, jakie macie zabawki do wozkow, wlasnie czegos szukam i nie mam pomyslu.

http://www.krainadziecka.com.pl/plus...an-68-025.html


http://www.mamabebe.pl/product-pol-2...-mis-1351.html

i jeszcze mam tego misia

Edytowane przez Moni 26
Czas edycji: 2014-10-05 o 09:55
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 09:56   #2278
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

U nas rekord Franka to 7,5h, od 20:30 do 4:00, oczywiście przy kp


Cytat:
Napisane przez agatka553 Pokaż wiadomość
Boję się, że się nauczy. Bo w dzień muszę walczyć, żeby spał w łóżeczku, np. wczoraj 4 razy próbowałam go odłożyć do łóżeczka, zasnął przy cycu to go wkładam do łózeczka minuta i ryk, wzięłam na ręce 2 minuty i śpi jak niedzwiedź i znów odkładam a on jakbym go do wrzątku wkładała i tak 4 razy aż się poddałam i pozwolliłam spać u mmnie nabrzuchu. A nie chce gonauczyć spać z nami bo tż wierci się w nocy i boję się że zrobi mu krzywde.
Nasz Franek też tak miał. Było to chyba związane ze skokiem rozwojowym i w końcu samo przeszło. No prawie przeszło, ale czasem w ciągu dnia udaje nam się go uśpić w łóżeczku, albo chociaż tam przenieść bez histerii

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
O to super cena, ja ostatnio w takiej cenie kupiłam na allegro - na zapas 30 paczek ;-)
To kiedy ty to zużyjesz

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Z moim wielkoludem

Zaczarowana na tym zdjęciu to wyglądasz jak 16nastka z dzieckiem

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Taaaak to już dwa miesiące. Jak te dzieci szybko rosną..

Jestem jestem, nadal żyję.
Tż był na delegacji i znowu cały dom na mojej głowie przez trzy dni.
Na szczęście już wrócił i spędzamy dużo czasu razem, korzystamy z ostatnich ciepłych i słonecznych dni.
Okazało się, że on jest większym panikarzem ode mnie, wczoraj wyszliśmy wieczorem ze znajomymi na 3 godziny i zostawiliśmy młodego z naszym wspóllokatorem, Tymek był już w łóżeczku i zasypiał, trzeba było tylko raz na czas rzucić na niego okiem. Tż kilkanaście razy łapał za telefon i musiałam go powstrzymywać od dzwonienia.

Znowu fala zdjęć naszych bączków, wszystkie dzieciaczki takie fajne

My byliśmy dzisiaj na spacerze, też się pochwalę.
Halinka, z ciebie to niezła laska

A ja się pochwalę, że w piatek byłam pobiegać. Zakwasy masakryczne, ale satysfakcja ogromna Tylko miałam wyrzuty, że zamiast na spacer z moimi facetami wybrałam coś dla siebie Szybko mi przeszło, ale wyrzuty miałam

Dziewczyny, czy wam po porodzie też została taka oponka na brzuchu? Chudnąć cały czas chudnę, ale brzuszysko nadal mam ogromne
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 10:02   #2279
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;48404234]U nas rekord Franka to 7,5h, od 20:30 do 4:00, oczywiście przy kp




Nasz Franek też tak miał. Było to chyba związane ze skokiem rozwojowym i w końcu samo przeszło. No prawie przeszło, ale czasem w ciągu dnia udaje nam się go uśpić w łóżeczku, albo chociaż tam przenieść bez histerii



To kiedy ty to zużyjesz



Zaczarowana na tym zdjęciu to wyglądasz jak 16nastka z dzieckiem



Halinka, z ciebie to niezła laska

A ja się pochwalę, że w piatek byłam pobiegać. Zakwasy masakryczne, ale satysfakcja ogromna Tylko miałam wyrzuty, że zamiast na spacer z moimi facetami wybrałam coś dla siebie Szybko mi przeszło, ale wyrzuty miałam

Dziewczyny, czy wam po porodzie też została taka oponka na brzuchu? Chudnąć cały czas chudnę, ale brzuszysko nadal mam ogromne [/QUOTE]
Wiesz idą mi spokojnie dwie paczki na tydzień, jakbym wzięła mniej, to już by się nie opłacało biorąc pod uwagę koszt wysyłki ;-)
Tak tak, też mam jeszcze brzuch :-/ coś tam delikatnie się zmniejsza, ale ciągle jest.
Halinka ja do wózka mam jakiegoś kolorowego lwa, dostałam. I teraz zamówiłam księżniczkę Sophie z lamaze.

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Adelka dziś spała 5 godzin 40 minut i jest to jej rekord ;-)
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 10:22   #2280
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Przez ta fotkę zaczarowanej snilo mi sie, ze ktoras z dziewczyn z wątku powiedziala, ze do takiej fryzury pasowaly by jej odstajace uszy
Zawsze mam jakies sny ciekawe

My kladziemy wiktorie okolo 21/22. Pobudka o 1, o 3 i wtedy tez zazwyczaj nie spi z godzinkę. Potem pobudka ok 7. I sa chwile, ze spi do 10, a bywalo i tak, ze nie spala do 13...
W szpitalu przesypiala praktycznie cale nocki i dnie. Fajnie,bo dala mi odpoczac. W szpitalu i na poczatku w domu wogole nie plakala, az myslalam, ze cos nie tak. Wszystkie dzieci w nocy na oddziale wrzeszczaly jak opetane, a ona nic, ani 'slowa'

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
A wogóle Tuśka skończyła wczoraj 3 miesiące. Zaszybko ten czas leci ja chcę żeby ona była ciągle taka malutka ;-)
Pewnie juz jest duza i bardziej kontaktowna
Co sie w niej zmienilo przez te 3msc? Umiejetnosci, zachowania itp. Moze i glupie pytanie, ale zastanawiam sie strasznie, bo jestem zaskoczona,jak szybko rozwijają sie te szkraby





Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Położyłam Tymka na kocu na pleckach i poszłam do kuchni robić śniadanie. Odwróciłam się na pół minuty a ten gałgan się przerzucił na bok.
wiktoria tez ciagle obraca sie z jednego boku na drugi. Jak ją kładę na brzuszku to juz prawie przekreca sie na plecki ale cieszą takie małe duze osiagniecia co nie
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-10 13:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.