Mamusie sierpniowe 2014 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł następnego wątku
Smukłe krychy i płaskie brzuchy bo są juz z nami nasze maluchy 3 9,09%
Już maluchy sierpniowe są na podbój świata gotowe 5 15,15%
Dzieci zamiast spać czatują czy rodzice nie baraszkują 4 12,12%
Sierpniowe dzieci już mamy i o drugie się staramy 1 3,03%
Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2 24 72,73%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 33. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-11, 09:13   #2671
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
a czemu tak późno akt urodzenia dostałas??/my już po 20 sierpnia mieliśmy

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

zaczarowanadlaniego, patrycja i venus dziekuję za życzonka

A dziś mój bąk znowu łąndna miał noc, juz 3 dzień z kolei spi 7 godzin pierwszym snem jak po 4 go karmiłam to jeszcze śpi chyba robi mamusi prezent z okazji swojego drugiego miesiaca

to nie do wiary już Kacperek jest ze mną 2 miesiące

sara jaki Franio już duży śmieszek słodziutki

mojemu tż-towi też udało sie ostatni uchwycić uśmiech małego, szeroki od ucha do ucha

patrycja to miło z ich stony ja jak widze że mój zaczyna być głodny i kwęka , daje smok i ruszam do domu, jakis czas można go oszukać a ze ja wychodze na 3 godziny na spacery to akurat mniej wiecej po tym czasie zaczyna być głodny, zdarza sie ze przez 3 godziny nie marudzi w cale....(ale tak tylko powietrze na niego działa w domu je co godzine )
chodze z kumpelą na spacery jej córcia jest 2 tyg młodsza od Kacpra i jak juz chodzimy nie całe 2 godziny to spacerujemy w jej okolicach, bo u niej jest tak, ze jak mała sier ozpłacze to nie ma zmiłuj z tym że ona nie chce smoka i już! chociaz w domu rzadko mój ssie smoka, za to na dwór biore obowiazkowo

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------




to 62 rozmiar juz jest na niego za mały ??? mój wazy ok 6 kg i długosci podobnie, ale w 62 spokojnie sie mieści, ale w razie 68 am gotowy(bo ja prałam wszystkie rozmiary za jednym zamachem jak jeszcze byłam w ciaży) i dobrze zrobiłam bo teraz bym nie nadążyła, mam tyle prania biezącego, ze to szok
No u nas się niestety tyle czeka :|

Jadłam wczoraj na obiad fasolkę po bretońsku. Karmiłam małą zaraz po obiedzie, potem jeszcze raz i wieczorem po kąpieli, dużo wtedy nie zjadła,koło 20:20 to było. I spała do 1:55! Potem pobudka o 4, koło 6:30 i spała do 8:40. Jasne, pierdzi na potęgę ale żadnego problemu jej to nie sprawia, nie płacze. Także dziewczyny kp, nie ma co się dać zwariować ;-)
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 10:50   #2672
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
A wiesz, że ona się odwołała do sądu, podała namiary do iluś klientek które mogły potwierdzić że pracowała. W odpowiedzi na jej odwołanie zus odwołał swoją decyzję i zwołał jeszcze jedną komisję, tym razem się świadkowie stawili jak trzeba, w tym dwie klientki. I to ze dwa miesiące już od tej komisji minęły a ona dalej nie ma decyzji... Masakra.
Niestety z ZUS ciężko wygrać ale najważniejsze żeby się nie poddawać bo wiele ludzi tak robi. Oni wiedzą że nie mają racji ale do końca się tego trzymają.
Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
No u nas się niestety tyle czeka :|

Jadłam wczoraj na obiad fasolkę po bretońsku. Karmiłam małą zaraz po obiedzie, potem jeszcze raz i wieczorem po kąpieli, dużo wtedy nie zjadła,koło 20:20 to było. I spała do 1:55! Potem pobudka o 4, koło 6:30 i spała do 8:40. Jasne, pierdzi na potęgę ale żadnego problemu jej to nie sprawia, nie płacze. Także dziewczyny kp, nie ma co się dać zwariować ;-)
Szalonaaa:-D ja bym chyba nie zaryzykowala zjeść fasolki :-D Chociaż już jem normalne rzeczy, jak smażona pierś z kurczaka, wczoraj zwinelam kilka frytek tz z talerza. Mam ochotę na racuchy i pewnie lada dzień spróbuję.
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 10:53   #2673
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
No u nas się niestety tyle czeka :|

Jadłam wczoraj na obiad fasolkę po bretońsku. Karmiłam małą zaraz po obiedzie, potem jeszcze raz i wieczorem po kąpieli, dużo wtedy nie zjadła,koło 20:20 to było. I spała do 1:55! Potem pobudka o 4, koło 6:30 i spała do 8:40. Jasne, pierdzi na potęgę ale żadnego problemu jej to nie sprawia, nie płacze. Także dziewczyny kp, nie ma co się dać zwariować ;-)

Wydaje mi sie że nasze maluchy sa już wieksze i lepiej tolerują to co jemy. Ja tez po woli zaczynam wprowadzać zakazane rzeczy, oczywiście w granicach rozsądku przed w czoraj pierwszy raz jadłam pulpety które smażyła, ale potem jeszcze dusiłam w sosie....Małemu nie było nic kompletnie, nawet nie stękał, tak jak ostatnio po gołabkach ponoć smażone można po 3 miesiacu jeść , ale stwierdziłam ze trochę spróbuje...

Tym bardziej ze moja kumpela , która ma młodsza córke o 2 tygodnie od Kacpra, już dawno je smażone, nawet grila jadła i dziwi mi sie ż eja tak sie ograniczam(ale powiedziała ze z pierwszym do 3 miesiaca tez ostro trzymała dietę, a z drugim dzieckiem już nie i powiedziała ze mi też przejdzie jak urodze drugie ) a i jadłam ostatnio też paczki dobre były małemu też smakowały

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Niestety z ZUS ciężko wygrać ale najważniejsze żeby się nie poddawać bo wiele ludzi tak robi. Oni wiedzą że nie mają racji ale do końca się tego trzymają.

Szalonaaa:-D ja bym chyba nie zaryzykowala zjeść fasolki :-D Chociaż już jem normalne rzeczy, jak smażona pierś z kurczaka, wczoraj zwinelam kilka frytek tz z talerza. Mam ochotę na racuchy i pewnie lada dzień spróbuję.
racuchy i naleśniki też już jadłam nawet podsmażane ziemniaki juz zaczęłam, wcześniej jadłam tylko świeże gotowane

Edytowane przez Moni 26
Czas edycji: 2014-10-11 o 10:56
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 10:56   #2674
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
wiesz co nasze maluchy sa już wieksze, ja tez po woli zaczynam wprowadzać zakazane rzeczy, oczywiście w granicach rozsądku przed w czoraj pierwszy raz jadłam pulpety które smażyła, ale potem jeszcze dusiłam w sosie....Małemu nie było nic kompletnie, nawet nie stękał, tak jak ostatnio po gołabkach ponoć smażone można po 3 miesiacu jeść , ale stwierdziłam ze trochę spróbuje...

Tym bardziej ze moja kumpela , która ma młodsza córke o 2 tygodnie od Kacpra, już dawno je smażone, nawet grila jadła i dziwi mi sie ż eja tak sie ograniczam(ale powiedziała ze z pierwszym do 3 miesiaca tez ostro trzymała dietę, a z drugim dzieckiem już nie i powiedziała ze mi też przejdzie jak urodze drugie ) a i jadłam ostatnio też paczki dobre były małemu też smakowały

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------



racuchy i naleśniki też już jadłam nawet podsmażane ziemniaki juz zaczęłam, wcześniej jadłam tylko świeże gotowane
Naleśniki tez jadłam, ale z gołąbkow tylko mięso, kapustę wrzucałam.
Mam ochotę na surówke z kapusty i marchewki, taka zwykła polska mmm
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 11:22   #2675
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Ja frytki jem już od dawna, takie z piekarnika bez tłuszczu. Jem też chipsy po wieczornym karmieniu. Powoli wprowadzam smażone i większe ilości żółtego sera.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 11:44   #2676
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie że nasze maluchy sa już wieksze i lepiej tolerują to co jemy. Ja tez po woli zaczynam wprowadzać zakazane rzeczy, oczywiście w granicach rozsądku przed w czoraj pierwszy raz jadłam pulpety które smażyła, ale potem jeszcze dusiłam w sosie....Małemu nie było nic kompletnie, nawet nie stękał, tak jak ostatnio po gołabkach ponoć smażone można po 3 miesiacu jeść , ale stwierdziłam ze trochę spróbuje..
racuchy i naleśniki też już jadłam nawet podsmażane ziemniaki juz zaczęłam, wcześniej jadłam tylko świeże gotowane
Ja miesiąc byłam na diecie matki karmiacej tzn głównie dania z parowaru. Ale juz nie mogłam patrzeć na gotowane na parze kurczaka, ryby, marchewkę i od 2 tygodni jem juz prawie normalnie tj. np. schabowe. wczoraj zjadłam kapustę kiszona do rybki smazonej.
Pączki jem od 2 dnia po porodzie. Prawie codziennie 1.
Przy 1 dziecku dłuzej się pilnowałam, ale tez miesiąc po porodzie nadal miałam na plusie parę kg więc miałam też motywację. Teraz ważę juz tyle co przed ciążą więc się tak nie pilnuję.

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość

co do dentysty to ma to chyba po mnie, bo ja też lubię chodzić
Ja tez lubie chodzic do dentysty, powiedziałabym nawet ze sie tam na fotelu relaksuję Nawet jak pare lat temu musiałam wyrwać 2 zęby do aparatu ortodontycznego to robiłam to bez znieczulenia.
Moja córa tak jak i Twoja tez nigdy mi u dentysty nie zapłakała.

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Mały śmieszek, w końcu udało mi się zrobić zdjęcie jak się uśmiecha



Jaki wystrojoeny przystojniak

Cytat:
Napisane przez neska1412 Pokaż wiadomość

Ale wwczoraj miałam schize. Były przytulanki i sobie umyśliłam ze moze zabezpieczona nie jestem i ze w ciazy bede...
Gin mówil ze przy takim karmieniu skutecznosc 95%.
Pytałam sie od kiedy dzialaja tabletki to powiedział ze spokojnie bo na jajnikach nie widać żadnych zwiastunów owulacji.

Kurcze jakbym miaąl byc teraz w ciązy to umarł w butach na stojąca.
Chyba jako 18 latka tak sie ciązy nie balam
Tez bym sie załamała gdyby mi sie teraz ciąża przytrafiła. Dwójka mi narazie wystarczy. Chociaz wiem ze mąż bardzo chce mieć 3 dziecko, więc może za parę lat zmienię zdanie. Choć, za te pare lat, będe miała 40 - więc juz troche ryzykownie by było.

Moja wczoraj po raz pierwszy się odwróciła z brzucha na plecy i tak się biedna tego przestraszyła że aż się popłakała.

Edytowane przez mysia111
Czas edycji: 2014-10-11 o 11:47
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 11:51   #2677
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Niestety z ZUS ciężko wygrać ale najważniejsze żeby się nie poddawać bo wiele ludzi tak robi. Oni wiedzą że nie mają racji ale do końca się tego trzymają.

Szalonaaa:-D ja bym chyba nie zaryzykowala zjeść fasolki :-D Chociaż już jem normalne rzeczy, jak smażona pierś z kurczaka, wczoraj zwinelam kilka frytek tz z talerza. Mam ochotę na racuchy i pewnie lada dzień spróbuję.
Frytki...zjadłabym smażone kotlety jem praktycznie od początku. Jak wiecie nie bardzo się wpycham do kuchni a pode mnie nikt nie gotuje specjalnie.

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie że nasze maluchy sa już wieksze i lepiej tolerują to co jemy. Ja tez po woli zaczynam wprowadzać zakazane rzeczy, oczywiście w granicach rozsądku przed w czoraj pierwszy raz jadłam pulpety które smażyła, ale potem jeszcze dusiłam w sosie....Małemu nie było nic kompletnie, nawet nie stękał, tak jak ostatnio po gołabkach ponoć smażone można po 3 miesiacu jeść , ale stwierdziłam ze trochę spróbuje...

Tym bardziej ze moja kumpela , która ma młodsza córke o 2 tygodnie od Kacpra, już dawno je smażone, nawet grila jadła i dziwi mi sie ż eja tak sie ograniczam(ale powiedziała ze z pierwszym do 3 miesiaca tez ostro trzymała dietę, a z drugim dzieckiem już nie i powiedziała ze mi też przejdzie jak urodze drugie ) a i jadłam ostatnio też paczki dobre były małemu też smakowały

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------



racuchy i naleśniki też już jadłam nawet podsmażane ziemniaki juz zaczęłam, wcześniej jadłam tylko świeże gotowane
Mi się wydaje że grill jest łatwiej strawny, bo nie jest na tłuszczu jak smażone z patelni...
Pączki też jadłam i racuchy też. Właściwie to unikam tylko ostrych przypraw. Ale chyba też zacznę powoli używać, w ciąży sobie nie żałowałam to w sumie mała powinna być przyzwyczajona ;-)
Dostałam kolejną partię ciuchów od koleżanki, na większe rozmiary. I tak patrzę i one w sumie się różnią głównie długością rękawa...tułów właściwie byłby już teraz dobry, ew.to co z pełnymi nogawkami, no to za długie jeszcze. Dzieci potem tylko w rączkach i nóżkach rosną? :-P
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-11, 15:41   #2678
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Wiecie co, z tymi rozmiarami to jest posrane. Mój mąż kupił dawno już bodziaki recznie malowane, trzy pary, przepiękne, na rozmiar 68, żeby były już po okresie tego najszybszego wzrostu, ostatnio je yjęłam z szafy z ciekawości i co? Już prawie za małe! My sporo rzeczy na 68 już zakładamy, a z 62 część już za mała.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 17:13   #2679
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Wiecie co, z tymi rozmiarami to jest posrane. Mój mąż kupił dawno już bodziaki recznie malowane, trzy pary, przepiękne, na rozmiar 68, żeby były już po okresie tego najszybszego wzrostu, ostatnio je yjęłam z szafy z ciekawości i co? Już prawie za małe! My sporo rzeczy na 68 już zakładamy, a z 62 część już za mała.
My tak samo, a jak przykładam centymetr, to mi wychodzi niby 58-60 cm.
Od kiedy maluchy mogą spać na poduszce?
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 17:32   #2680
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
My tak samo, a jak przykładam centymetr, to mi wychodzi niby 58-60 cm.
Od kiedy maluchy mogą spać na poduszce?
Po 6.miesiącu ze względu na kręgosłup. Wcześniej mogą na klinie.

Dziewczyny, u nas do skazy doszło chyba azs przechodzę na próbę na emolienty i będę obserwować. W czw.mamy szczepienie, to pokażę lekarce i zobaczymy. Ale niestety zmiany skórne pojawiają się u synka wmiejscach typowych dla atopowego zapalenia skóry... Któraś z was myje malucha emolientami ? Możecie coś polecić?
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 17:41   #2681
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Po 6.miesiącu ze względu na kręgosłup. Wcześniej mogą na klinie.

Dziewczyny, u nas do skazy doszło chyba azs przechodzę na próbę na emolienty i będę obserwować. W czw.mamy szczepienie, to pokażę lekarce i zobaczymy. Ale niestety zmiany skórne pojawiają się u synka wmiejscach typowych dla atopowego zapalenia skóry... Któraś z was myje malucha emolientami ? Możecie coś polecić?
Dzięki. Przymierzam się do kupna kołderki to już kupię komplet i pościel też w komplecie.
A co poleca sroka?
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-11, 18:02   #2682
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Dzięki. Przymierzam się do kupna kołderki to już kupię komplet i pościel też w komplecie.
A co poleca sroka?
O zapomnialam o niej! ale przejrzałam i w sumie większość raczej krytykuje, jedynie floslek w miarę ok. Ale nigdzie go nie widziałam :/
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 18:06   #2683
justa_1978
Rozeznanie
 
Avatar justa_1978
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Jura
Wiadomości: 588
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Dziewczyny bardzo wazne nt. szczepienia dzieci przeczytajcie!!!!

http://www.twojewiadomosci.com.pl/co...farmaceutyczny
justa_1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 18:09   #2684
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez justa_1978 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo wazne nt. szczepienia dzieci przeczytajcie!!!!

http://www.twojewiadomosci.com.pl/co...farmaceutyczny
Już któraś z dziewczyn wrzucała ten link. Prof. Majewska zaleca szczepienia po 4 miesiącu.
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 20:10   #2685
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
a gdyby twoj TZ brał cos o czego szkodliwosci byłabys swieciee przekonana to bys nie protestowała?
To jest trochę głupie założenie, a gdybym była "świecie przekonana" że szkodliwy jest jogurt truskawkowy bo ma czerwony barwnik to co ma mnie słuchać bo zabraniam mu go jeść dla jego dobra?
nagiAkt napisała wyraźnie, że dla jej Tż'ta tabletki są be bo szkodzą, gumki są be bo niewygodnie, to co ma zrobić, temperaturę sobie mierzyć?
To jest jej wybór czy brać tabletki, tak samo jak to czy palić papierosy.
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 20:28   #2686
Aisog1987
Rozeznanie
 
Avatar Aisog1987
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;48479054]Hardkor to jest dopiero u nas! Ksiądz nie dopuścił wybranego przez nas chrzestnego, a chrzciny mają być w niedziele. Najchętniej wszystko bym odwołała [/QUOTE]

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;48480296]Nawet się nie dziwię, skoro naNawet nie wiedział jakiego jest wyzwania. Do tego w tej parafii jest bardzo niemiły proboszcz. Do tego gości zaprosiliśmy na 11.30, a mój mąż teraz umówiliśmy się na mszę o 10. Zapomniało mu się na którą rezerwowalismy msze. Poslij faceta...[/QUOTE]


No nieźle...


Ja mam juz serdecznie dość dnia dzisiejszego! Wstałam jakaś słaba (cały dzień miałam 36stopni), głowa mnie bolała, więc postanowiłam pierwszy raz po porodzie napić się kawy żeby się wzmocnić (małą nakarmiłam i mąż poszedł ją usypiać). Niestetyż mała cały dzień nie spała i ktoś musiał się nią zajmować, więc wszystko na mojej głowie - sprzątanie, sałatki i prasowanie i przygotowanie stołu. Poza tym męczy mnie juz tydzień katar a dziś doszło jeszcze gardło od rana, a po południu zaczął nawalać mnie brzuch. No normalnie wszystko na mnie spadło. Lenka zrobiła wieczorem zieloną kupę a ja pluję sobie w brodę po co tą kawe piłam, bo pewnie przez to dziś cały dzień nie spała (karmiłam ją ok godzine po wypiciu). ech... ide się kąpać i spać i jutro od nowa
__________________
Czy Ten Pan i ta Pani???
Aisog1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 20:36   #2687
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Frytki...zjadłabym smażone kotlety jem praktycznie od początku. Jak wiecie nie bardzo się wpycham do kuchni a pode mnie nikt nie gotuje specjalnie.



Mi się wydaje że grill jest łatwiej strawny, bo nie jest na tłuszczu jak smażone z patelni...
Pączki też jadłam i racuchy też. Właściwie to unikam tylko ostrych przypraw. Ale chyba też zacznę powoli używać, w ciąży sobie nie żałowałam to w sumie mała powinna być przyzwyczajona ;-)
Dostałam kolejną partię ciuchów od koleżanki, na większe rozmiary. I tak patrzę i one w sumie się różnią głównie długością rękawa...tułów właściwie byłby już teraz dobry, ew.to co z pełnymi nogawkami, no to za długie jeszcze. Dzieci potem tylko w rączkach i nóżkach rosną? :-P
Ja jem praktycznie normalnie. Franek normalnie robi kupki, czasem tylko dużo więcej bączków puszcza. Jak ostatnio obawialiśmy się kolek i byliśmy u pediatry to kobieta się właśnie pytała czy nie zjadłam nic podejrzanego. Teraz podobno nasze dzieciaczki są większe, jedzą więcej i właśnie dopiero teraz może się okazać, że czegoś nie tolerują.

Cytat:
Napisane przez Aisog1987 Pokaż wiadomość
No nieźle...


Ja mam juz serdecznie dość dnia dzisiejszego! Wstałam jakaś słaba (cały dzień miałam 36stopni), głowa mnie bolała, więc postanowiłam pierwszy raz po porodzie napić się kawy żeby się wzmocnić (małą nakarmiłam i mąż poszedł ją usypiać). Niestetyż mała cały dzień nie spała i ktoś musiał się nią zajmować, więc wszystko na mojej głowie - sprzątanie, sałatki i prasowanie i przygotowanie stołu. Poza tym męczy mnie juz tydzień katar a dziś doszło jeszcze gardło od rana, a po południu zaczął nawalać mnie brzuch. No normalnie wszystko na mnie spadło. Lenka zrobiła wieczorem zieloną kupę a ja pluję sobie w brodę po co tą kawe piłam, bo pewnie przez to dziś cały dzień nie spała (karmiłam ją ok godzine po wypiciu). ech... ide się kąpać i spać i jutro od nowa
U nas kryzys chrzcinowy zażegnany, choć nie obyło się bez nerwów i robienia fermentu w rodzinie. Na szczęście mój mąż nie pozwoli sobie wleźć rodzince na głowę. Ale moja teściowa nieźle mnie wkurzyła. Sieje panikę bez powodu i angażuje rodzinę w nasze sprawy
Przez to wszystko też dzisiaj rozbolała mnie głowa i jakaś taka zmęczona się czuję
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 21:10   #2688
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez justa_1978 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo wazne nt. szczepienia dzieci przeczytajcie!!!!

http://www.twojewiadomosci.com.pl/co...farmaceutyczny
Jezu...ja bym najchetej nie szczepila...a juz sie zdecydowalismy...nie moge czytac takich rzeczy
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 21:53   #2689
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Ja chyba zaczynam wierzyć w te skoki rozwojowe
Nic innego mi to nie pasuje
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-11, 22:00   #2690
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Ej no wybacz, ale ja bym nie patrzyła na zdanie swojego faceta w tej kwestii. To jest moje ciało i to ja później będę ponosić konsekwencje wspólnych decyzji i działań. Chcesz tabletki to je bierz, a Twojemu facetowi przejdzie jak go ochota przypili.






Cytat:
Napisane przez neska1412 Pokaż wiadomość
Ja bralam tabletki jakies 3 lata. Zrobilam przerwe 4 miesiace i w pierwszym cyklu zaszlam. Tabletki teraz nie sa takie jak kiedys.

Mi gin dal jakis odpowiednik na literke L ale nie pamietam nazwy.
Mowil ze przy kp jest zachowana 95 % antykoncepcja. Ale jakos temu nie wierze. Czytalam gdzies ze musza byc regularne karmienia. A u nas sie zdarza przerwa do 7h.
Wiec nie chce sie stresowac.

Nagiakt pamietaj ze to twoje cialo. Jak facet nie chce takiej antykoncepcji to niech sobie sam radzi. Albo zostancie bialym mLzenztwem.
I z tego co pamietam to nie pierwsze takie zachowanie twojego tz.
I szczerze to ci sie dziwie bo ja bym mu chyba krzywde zrobila.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

A co do cwiczen tozaczelam kilka dni przed zakonczeniem pologu. Cwicze codziennie kolo 18. Maly wtedy nie spi i lezy w lezaczku i sie przyglada. a ja cwicze i ogladam pierwsza milosc. Hahahha
A jak maly marudzi to go biore i robimy przysiady.
I zaczelam od lekkiego rozciagania a teraz z dnia na dzien intensywniej.
Tylko karmie malego przed bo podobno do godziny po w mlekh mozebyc kwas mlekowy i bedzie gorzkie.






Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Aaaa jeszcze jedno nagiAkt, na płodność Twojego faceta wpływa alkohol, papierosy, zła dieta i brak ruchu. Jak jest takim obrońcą płodności to niech się weźmie też za siebie, tak profilaktycznie.

Nie wiem, jakoś mnie to "oburzyło", że faceci mogą mówić co mamy łykać a co nie.

Tak.. ja wiem, ze teraz tabsy sa bezpieczniejsze, zawierają jeden skladnik itp. Tylko moj mąż jest strasznie uparty i za nic w swiecie nie da sie go przekonac, chocbym mu milion artykulow pokazala. Do ciazy sama tez nie bylam zdecydowana na tabletki, ale narazie cholernie boje sie następnej wpadki i nawet nie mysle, co by bylo gdyby.

A oszukiwac go tez nie chce, bo to wkoncu moj maz, jestesmy jednoscia. Anykoncepcje nie chce traktowac tylko jako cos, co leży na mojej glowie. Okolo 2 lat nie stosowalismy zadnej antykoncepcji,tż nie konczyl tylko w srodku. Pare razy zdarzylo sie po calosci, az wkoncu na tescie pokazaly sie 2 kreski

Musze jeszcze poruszyc z nim ten temat, zapewnic, ze wszystko bedzie ok (chociaz sama do konca nie wierze w te tabletki..). W takiej kropce juz dawno nie bylam.






Cytat:
Napisane przez neska1412 Pokaż wiadomość
Hej. Dzisiaj idziemy na wesele. Nie wiem jak ja wszystkich ogarne i siebie jeszcze. A na dodatek zadzwonił meża kuzyn, że przyjadą do nas przed weselem w odwiedziny Idealny moment.

Ale wwczoraj miałam schize. Były przytulanki i sobie umyśliłam ze moze zabezpieczona nie jestem i ze w ciazy bede...
Gin mówil ze przy takim karmieniu skutecznosc 95%.
Pytałam sie od kiedy dzialaja tabletki to powiedział ze spokojnie bo na jajnikach nie widać żadnych zwiastunów owulacji.

Kurcze jakbym miaąl byc teraz w ciązy to umarł w butach na stojąca.
Chyba jako 18 latka tak sie ciązy nie balam
Haha mam dokladnie tak jak ty, tez sie tak ciazy nie balam jako nastolatka, jak teraz. Pewnie dlatego,mze nie wiedzialam z czym to sie wiąże...






Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Po 6.miesiącu ze względu na kręgosłup. Wcześniej mogą na klinie.

Dziewczyny, u nas do skazy doszło chyba azs przechodzę na próbę na emolienty i będę obserwować. W czw.mamy szczepienie, to pokażę lekarce i zobaczymy. Ale niestety zmiany skórne pojawiają się u synka wmiejscach typowych dla atopowego zapalenia skóry... Któraś z was myje malucha emolientami ? Możecie coś polecić?



nam pediatra polecil olejek do kapieli Balneum i pomogl na sucha skore,ale nie wiem jak przy azs
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 22:05   #2691
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Optymistko, nie wiem, co napisać

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
sukienkę dla siebie czy dla Hani? pokaż ja dla Małej już mam kreację, a dla siebie idę dzisiaj szukać, ale nie wiem jak się ubrać, żeby się wygodnie karmiło. Chciałam sukienkę, ale tak wygodnie raczej nie będzie.
Dla Hani, sukienkę dla siebie mam. Robimy w domu chrzciny, więc mogę zadzierać kiecę przy karmieniu.
Taka sukienka, zwyklutka.
http://allegro.pl/7658-26-tu-koronko...664261534.html

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
ja mam problem z tym bo moja mała chce tylko w pionie byc noszona , i to nie na ramieniu..odpycha sie łapkami od moich ramion i sie prostuje...cały czas sie martwie ze jej zaszkodze takim noszeniem
U mnie tak samo, Hania lub i tylko w pionie i noszę ją właśnie na tzw żabkę, ortopeda tak zalecił.

Kasia, ja kąpię Hanię w Emolium, jestem zadowolona, skórkę ma super.
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 00:55   #2692
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Optymistko, nie wiem, co napisać



Dla Hani, sukienkę dla siebie mam. Robimy w domu chrzciny, więc mogę zadzierać kiecę przy karmieniu.
Taka sukienka, zwyklutka.
http://allegro.pl/7658-26-tu-koronko...664261534.html



U mnie tak samo, Hania lub i tylko w pionie i noszę ją właśnie na tzw żabkę, ortopeda tak zalecił.

Kasia, ja kąpię Hanię w Emolium, jestem zadowolona, skórkę ma super.
Śliczna sukienusia
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 03:30   #2693
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Szymuś się właśnie obudził a zasnął przed 20 kochane moje dziecko. Wczoraj skończył 2 miesiące ale ten czas leci.
Ja też boję się kolejnej ciąży jak ognia. Po prostu sobie tego nie wyobrażam, u mnie początek ciąży wyglądał tak,że z 18 godzin na dobę spałam i nie ważne co się działo ja zasypiałam. A też się boję tabletek i nie wiem na co się zdecydujemy, póki co to mie problem, bo u mnie libido mniej niż zero i jak narazie mąż to dzielnie znosi, ale jak długo
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 05:06   #2694
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Mój synek przespał 6 godzin, a ja po raz pierwszy od jego narodzin nie mogłam zasnąć, mimo że on spał, rzucałam się po lóżku do 2. Do tego mnie coś boli z prawej strony pleców, jakby naciągnięty mięsień albo nerka?

Jutro mam wizytę u gina myślę, że jak będzie wszystko ok, to mąż nawet obiadu nie dostanie po powrocie z pracy
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 06:19   #2695
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Mój synek przespał 6 godzin, a ja po raz pierwszy od jego narodzin nie mogłam zasnąć, mimo że on spał, rzucałam się po lóżku do 2. Do tego mnie coś boli z prawej strony pleców, jakby naciągnięty mięsień albo nerka?

Jutro mam wizytę u gina myślę, że jak będzie wszystko ok, to mąż nawet obiadu nie dostanie po powrocie z pracy
Myślę, że nawet jakby dostał, to by nie chciał go jeść :-P
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 06:20   #2696
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Ja tez mialam problem zeby zasnac, Iga wstala po 3 na papu i rzed 4 zasnela a ja widzialam jeszce 5 na zegarku...fakt ze wczesniej spalysmy prawie 6h wiec pewnie sie po rostu wyspalam

Otatnio pisze z tableta wiec wybaczcie brak liter pl i niekompletne wyrazy...mimo, ze mam hopla na punkcie pisowni to nie chce mi sie poprawiac

Dale szukam sukienki na wesele...albo chociaz inspiacji...masakra jakas
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 06:39   #2697
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Ja absolutnie wierzę w te skoki rozwojowe, mały dwa dni płakał i chciał być na rączkach a jak mu przeszło to nagle gada do karuzeli i piszczy z radości, zadziera nogi do góry, wcześniej tego nie robił.
Dodatkowo nastąpiła zmiana w nocy. Budził się i kwękał, że chce jeść, a teraz daję mu smoczka i już go nie wypluwa żeby dalej domagać się jedzenia tylko ciumka i ciumka. Dzisiaj karmiłam go z przyzwyczajenia, nie wiem czy nie przespałby całej nocy gdybym nie była taka nadgorliwa.
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 06:56   #2698
niki19
Zadomowienie
 
Avatar niki19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Hej

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Optymistko, nie wiem, co napisać



Dla Hani, sukienkę dla siebie mam. Robimy w domu chrzciny, więc mogę zadzierać kiecę przy karmieniu.
Taka sukienka, zwyklutka.
http://allegro.pl/7658-26-tu-koronko...664261534.html



U mnie tak samo, Hania lub i tylko w pionie i noszę ją właśnie na tzw żabkę, ortopeda tak zalecił.

Kasia, ja kąpię Hanię w Emolium, jestem zadowolona, skórkę ma super.
Śliczna sukienka , takie proste są najładniejsze

My również kąpiemy w emolium ponieważ młody miał suchą skórę i od kiedy zaczęliśmy kąpać go w emolium to skóra jest bardzo ładna więc również mogę polecić


Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Ja tez mialam problem zeby zasnac, Iga wstala po 3 na papu i rzed 4 zasnela a ja widzialam jeszce 5 na zegarku...fakt ze wczesniej spalysmy prawie 6h wiec pewnie sie po rostu wyspalam

Otatnio pisze z tableta wiec wybaczcie brak liter pl i niekompletne wyrazy...mimo, ze mam hopla na punkcie pisowni to nie chce mi sie poprawiac

Dale szukam sukienki na wesele...albo chociaz inspiacji...masakra jakas

heh dokładnie jak u mnie młody obudził się o 3 i do 4 nie spał a później to ja już nie mogłam usnąć ale mój organizm się chyba powoli przyzwyczaił do nieprzespanych nocek bo wcześniej to zasypiałam w dzień na stojąco a teraz po 6 godzinach snu czuję się wyspana
__________________


Edytowane przez niki19
Czas edycji: 2014-10-12 o 07:01
niki19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 07:54   #2699
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;48480296]Nawet się nie dziwię, skoro naNawet nie wiedział jakiego jest wyzwania. Do tego w tej parafii jest bardzo niemiły proboszcz. Do tego gości zaprosiliśmy na 11.30, a mój mąż teraz umówiliśmy się na mszę o 10. Zapomniało mu się na którą rezerwowalismy msze. Poslij faceta...[/QUOTE]
Ja mojego już też nigdzie samego nie wyślę Tak ustalił chrzest, że ksiądz nigdzie nic nie zapisał. Poszliśmy do niego w czwartek, żeby dać dokumenty, akt urodzenia,zaświadczenia od chrzestnych,itd. a on robi wielkie oczy i mówi: jaki chrzest, nic nie jest zapisane. Myślałam, że rozszarpię mojego TŻ, na szczęście udało nam wszystko załatwić i nawet godzina została ta sama.

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
No u nas się niestety tyle czeka :|

Jadłam wczoraj na obiad fasolkę po bretońsku. Karmiłam małą zaraz po obiedzie, potem jeszcze raz i wieczorem po kąpieli, dużo wtedy nie zjadła,koło 20:20 to było. I spała do 1:55! Potem pobudka o 4, koło 6:30 i spała do 8:40. Jasne, pierdzi na potęgę ale żadnego problemu jej to nie sprawia, nie płacze. Także dziewczyny kp, nie ma co się dać zwariować ;-)
a ja mam taką blokadę przed jedzeniem normalnie, masakra. Ciągle mi się wydaje, że zaszkodzę małej. Pociesza mnie to, że mam jeszcze 4 kg.do zrzucenia i wierzę w to, że ta dieta cud matki karmiącej mi w tym pomoże Jakbym sobie pozwoliła na fryteczki, schabowego i chipsy na przekąskę to po mnie


Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Mój synek przespał 6 godzin, a ja po raz pierwszy od jego narodzin nie mogłam zasnąć, mimo że on spał, rzucałam się po lóżku do 2. Do tego mnie coś boli z prawej strony pleców, jakby naciągnięty mięsień albo nerka?

Jutro mam wizytę u gina myślę, że jak będzie wszystko ok, to mąż nawet obiadu nie dostanie po powrocie z pracy
trzymam kciuki, żeby wszystko było ok U mnie jutro kończy się połóg, ale jeszcze się nie umówiłam do gina. Jutro chyba zadzwonię, bo TŻ już od kilku dni nosi...


Karoseria Ty podajesz ten zagęszczacz nutriton? Czy pomyliłam osoby? Dajesz go do swojego mleka czy karmisz mm? Trzymasz się tych zaleconych dawek? Bo ja dodaję do swojego mleka i daję trochę mniej proszku niż jest napisane na opakowaniu, ale Hania bardzo źle na to reaguje. Strasznie krzyczy, nie chce później jeść z piersi i nie może zrobić kupki Nie wiem czy dawać jeszcze mniej czy całkiem zrezygnować z tego. A ulewa strasznie...
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 07:59   #2700
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Ja absolutnie wierzę w te skoki rozwojowe, mały dwa dni płakał i chciał być na rączkach a jak mu przeszło to nagle gada do karuzeli i piszczy z radości, zadziera nogi do góry, wcześniej tego nie robił.
Dodatkowo nastąpiła zmiana w nocy. Budził się i kwękał, że chce jeść, a teraz daję mu smoczka i już go nie wypluwa żeby dalej domagać się jedzenia tylko ciumka i ciumka. Dzisiaj karmiłam go z przyzwyczajenia, nie wiem czy nie przespałby całej nocy gdybym nie była taka nadgorliwa.
Hmm moja też zadziera nogi do góry, zdarza się jej zaśmiać w głos a dziś nawet położona na brzuchu uśmiechała się do obrazków w łóżeczku. Poza tym na rękach wtula się, obejmuje ramionkami normalnie jak dorosły. Tylko u nas masakra trwała tym razem cztery dni a nie dwa. I zaczęła znowu lepiej spać w nocy, o której by nie jadła i usnęła wieczorem to wstaje koło 2,4 i 6. Dziś pobudka była o 7, ale za to o 8:30 zjadła w końcu śniadanie i dosypia dalej ;-)

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Kurde, zrobiłam sobie podliczenie rzeczy, które chciałabym kupić do domu. Zaznaczę, że mieszkaliśmy już sami i dużo rzeczy mam, np.świetne garnki, nie muszę kupować wszystkiego. A i tak wyszło mi 7 tysięcy...chyba muszę zweryfikować swoje pragnienia ;-)
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-10 13:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.