Mamusie sierpniowe 2014 - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł następnego wątku
Smukłe krychy i płaskie brzuchy bo są juz z nami nasze maluchy 3 9,09%
Już maluchy sierpniowe są na podbój świata gotowe 5 15,15%
Dzieci zamiast spać czatują czy rodzice nie baraszkują 4 12,12%
Sierpniowe dzieci już mamy i o drugie się staramy 1 3,03%
Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2 24 72,73%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 33. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-19, 13:31   #3271
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Witam się po parodniowej przerwie

U nas wszystko w porządku, dzień za dniem leci i z dnia na dzień coraz łatwiej.

Mąż w końcu wyzdrowiał całkiem i wczoraj postanowiliśmy w końcu podziałać wieczorem 8 tyg po porodzie więc czas najwyższy.

Starsza córa została wysłana do babci na noc, zrobiliśmy sobie dobrą kolację (dostałam też prezent od TŻ przy kolacji - zestaw bielizny i perfumy- mielismy w tygodniu 12 rocznice poznania), położyłam spać Martynkę po 20, zjedlismy romantic kolację i co?
I mała sie obudziła parę minut po 9 i zasnęła dopiero po połnocy Na szczęscie nie płakała, tylko sobie lezała, gaworzyła ale i tak się wstrzymaliśmy z ... do północy. TŻ się śmiał że bała się że smajstrujemy jej rodzeństwo.

Na szczęście spała prawie do 11 z 1 pobudką o 7 rano na cyca.
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 15:44   #3272
pati1078
Rozeznanie
 
Avatar pati1078
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 838
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Usg bioderek miał..dlatego ze był ułożony głowa w górę i mogło mu się coś z nóżkami zrobić bo na nich siedział w brzuchu. Ale wszystko jest ok.

Dzięki za wiadomość, szkoda ze wcześniej tego nie było,ja czekam na te skarpetki, zamówiłam przez neta.

U nas w dzień karmienie co 1,1,5 h. Chyba ze jesteśmy na spacerze to wytrzyma nawet 3h.
No to super ze wszystko w porzadku. A u nas na spacerku tez potrafi 3 godz. Spac
pati1078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 17:23   #3273
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
Witam się po parodniowej przerwie

U nas wszystko w porządku, dzień za dniem leci i z dnia na dzień coraz łatwiej.

Mąż w końcu wyzdrowiał całkiem i wczoraj postanowiliśmy w końcu podziałać wieczorem 8 tyg po porodzie więc czas najwyższy.

Starsza córa została wysłana do babci na noc, zrobiliśmy sobie dobrą kolację (dostałam też prezent od TŻ przy kolacji - zestaw bielizny i perfumy- mielismy w tygodniu 12 rocznice poznania), położyłam spać Martynkę po 20, zjedlismy romantic kolację i co?
I mała sie obudziła parę minut po 9 i zasnęła dopiero po połnocy Na szczęscie nie płakała, tylko sobie lezała, gaworzyła ale i tak się wstrzymaliśmy z ... do północy. TŻ się śmiał że bała się że smajstrujemy jej rodzeństwo.

Na szczęście spała prawie do 11 z 1 pobudką o 7 rano na cyca.
U nas tez Wiktoria budzi sie w najgoretszym momencie
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 18:36   #3274
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

bylismy dzis na wystawie Beksińskiego , małej sie podobało
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 19:41   #3275
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

My też się dzis towarzysko udzielaliśmy, spotkaliśmy się ze znajomymi na wspólne granie w gry planszowe, było super, Maksym trochę spał, tochę u nas na rękach siedział, nie płakał.

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Zaczarowana, a wy chodzicie dalej na basen? Fajnie jest?
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 19:47   #3276
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Jeszcze nie byliśmy na basenie bo pediatra powiedział ze po szczepieniu conajmniej przez tydzień nie można iść
Ale na pewno od nowego miesiąca będziemy chodzić
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 19:54   #3277
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Hmmm a moje dziecko z dnia na dzien zrobilo sie wielkim spiochem mam sie martwic??

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-19, 19:59   #3278
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Jeszcze nie byliśmy na basenie bo pediatra powiedział ze po szczepieniu conajmniej przez tydzień nie można iść
Ale na pewno od nowego miesiąca będziemy chodzić
To koniecznie napisz jak będziesz po pierwszej kąpieli bo dostaliśmy basenowe pieluchy i też planujemy się wybrać.

Polly zazdroszczę!!!!

My byliśmy dzisiaj na dwugodzinnym spacerze w lesie. Uwielbiam weekendy bo całą rodziną zawsze wybieramy się w dalsze trasy niż mój przydomowy park.

Pierwsza noc w śpiworku. Ciekawe, czy młodemu się spodoba. Nie chcę się chwalić, ale już od prawie pół godziny synek śpi. Ja się zaraz biorę za Chodakowską.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 20:07   #3279
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
To koniecznie napisz jak będziesz po pierwszej kąpieli bo dostaliśmy basenowe pieluchy i też planujemy się wybrać.

Polly zazdroszczę!!!!

My byliśmy dzisiaj na dwugodzinnym spacerze w lesie. Uwielbiam weekendy bo całą rodziną zawsze wybieramy się w dalsze trasy niż mój przydomowy park.

Pierwsza noc w śpiworku. Ciekawe, czy młodemu się spodoba. Nie chcę się chwalić, ale już od prawie pół godziny synek śpi. Ja się zaraz biorę za Chodakowską.
Tez bym musiała się wziąć za ćwiczenia. Ważę kilogram mniej niż przed ciążą, ale rano wstaje to brzuch fajny, płaski ale wystarczy ze coś zjem to mi go wybija. Wieczorem wyglądam jak znowu w ciąży.. Skóra miękka i podatna na szybkie rozciąganie się przy pełnym zoladku
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 20:47   #3280
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
To koniecznie napisz jak będziesz po pierwszej kąpieli bo dostaliśmy basenowe pieluchy i też planujemy się wybrać.

Polly zazdroszczę!!!!

My byliśmy dzisiaj na dwugodzinnym spacerze w lesie. Uwielbiam weekendy bo całą rodziną zawsze wybieramy się w dalsze trasy niż mój przydomowy park.

Pierwsza noc w śpiworku. Ciekawe, czy młodemu się spodoba. Nie chcę się chwalić, ale już od prawie pół godziny synek śpi. Ja się zaraz biorę za Chodakowską.
jaki spiworek masz? A wczesniej spal 'luzem' czy w kokonie?
Ja owijam kocem na noc ale zawsze mam wyrzuty ze zabieram jej wolnosc
Patrycja u mnie tak samo z brzuchem tylko ja dodatkwo mam 2 kilo na plus po ciazy
Iga spi pierwszy raz od 20.45 zawsze klade ja troche poznej...ciekawe jakie mi pobudki zafunduje...zawsze sa dwie (2-3,5-6) lub jedna ok 4-5 ale to jak idziem spac koolo 22

Edytowane przez zVenus
Czas edycji: 2014-10-19 o 20:51
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 20:50   #3281
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

ja niestety sama dziś byłam, maz w pracywięc sama na spacerku z małym byłam...Od pół godzinki mały już śpi, wiec i ja po woli sie bede kładła...Dobrej nocy mamuśki
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-19, 21:12   #3282
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
ja niestety sama dziś byłam, maz w pracywięc sama na spacerku z małym byłam...Od pół godzinki mały już śpi, wiec i ja po woli sie bede kładła...Dobrej nocy mamuśki
Dobranoc, ja tez spadam do spania bo nie znasz czlowieku dnia ani godziny- pobudki na karmienie
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 21:36   #3283
UmiZumi
Rozeznanie
 
Avatar UmiZumi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

moje dziecko wczoraj ucięło sobie w ciągu dnia 4 drzemki po 15-20 minut, a potem w nocy spała przez 9,5 godziny bez jedzenia! i tak dwa razy wstawałam z przyzwyczajenia, ale spało dłuuuuugo! nie wiem jaki fenomen tkwi w jej spaniu w nocy bo w dzień ledwo wytrzymuje 3 godziny bez jedzenia, a wieczorem nie zjada więcej - tyle ile w ciągu dnia - z tym, że Ania średnio pije 150 ml mm.

Dzisiaj byliśmy an 58 rocznicy ślubu dziadków TŻ, młoda przespała raz 1,5 godziny i raz godzinę. Generalnie była bardzo grzeczna i wesoła. Najbardziej podobało jej się, jak inne dzieci robiły do niej miny (3 dzieci od 19 msc do 4 lat). Dawno nie spała tyle w dzień. Ciekawa jestem nocki... Smacznie sobie już śpi od godziny.

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

ps. Ania skończyła dzisiaj 11 tygodni!
__________________
"Jeszcze Cię nie znam, a już Cię kocham." /Susan Dempsey/
UmiZumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 23:24   #3284
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

O matko kochana, moje dziecie dopiero niedawno zasnelo... Polecialam sie szybko wykapac z dusza na ramieniu, bo juz caly dom spi, a jakby Ania raban podniosla, to ja bym nie slyszala z lazienki, ale Krzys by sie pewnie obudzil... No ale spi na razie... Mam nadzieje, ze do rana
Kto to slyszal, zeby takie Malenstwo tak pozno zasypialo...
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 01:29   #3285
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Moje dziecie sie reguluje, juz ktorys raz I pobudka po okolo 5 h.
Nie jest zle
Dobranoc

---------- Dopisano o 02:29 ---------- Poprzedni post napisano o 02:24 ----------

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
To koniecznie napisz jak będziesz po pierwszej kąpieli bo dostaliśmy basenowe pieluchy i też planujemy się wybrać.

Polly zazdroszczę!!!!

My byliśmy dzisiaj na dwugodzinnym spacerze w lesie. Uwielbiam weekendy bo całą rodziną zawsze wybieramy się w dalsze trasy niż mój przydomowy park.

Pierwsza noc w śpiworku. Ciekawe, czy młodemu się spodoba. Nie chcę się chwalić, ale już od prawie pół godziny synek śpi. Ja się zaraz biorę za Chodakowską.
Cwiczysz tam gdzie Tymek spi? Czy w innym pokju? W ogole dziewczyny jak uspicie dzieci to robiciewszystko w tym pokoju czy wychodzicie? Bo ja to ide do innego a tu wracam spac i na wizaz cichutko
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 02:17   #3286
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Moje dziecie sie reguluje, juz ktorys raz I pobudka po okolo 5 h.
Nie jest zle
Dobranoc

---------- Dopisano o 02:29 ---------- Poprzedni post napisano o 02:24 ----------


Cwiczysz tam gdzie Tymek spi? Czy w innym pokju? W ogole dziewczyny jak uspicie dzieci to robiciewszystko w tym pokoju czy wychodzicie? Bo ja to ide do innego a tu wracam spac i na wizaz cichutko
Ja nie mam innego pokoju, robię wszystko przy małej.
Dziś już druga pobudka, nie ma tak dobrze jak wczoraj, ale to może dlatego że Tata wrócił i rozbił jej trochę dzień (mi zresztą też :P)
Za to testuje nowy sposób usypiania. Kładę małą obok siebie w łóżku i nie robię NIC, czasem tylko pogłaszczę. Działa!
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 03:15   #3287
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Moje dziecie sie reguluje, juz ktorys raz I pobudka po okolo 5 h.
Nie jest zle
Dobranoc

---------- Dopisano o 02:29 ---------- Poprzedni post napisano o 02:24 ----------


Cwiczysz tam gdzie Tymek spi? Czy w innym pokju? W ogole dziewczyny jak uspicie dzieci to robiciewszystko w tym pokoju czy wychodzicie? Bo ja to ide do innego a tu wracam spac i na wizaz cichutko
W dzień Tobi śpi w salonie gdzie gotuje, pierze automat, gra radio itd, ale wieczorem go wyciszam, kładę w sypialni i tez później idziemy tam cichutko na paluszkach

Juz godzinę nie śpimy, jemu się wzięło na zabawę
Zauważyłam właśnie ze moje dziecko ma bardzo dobry wzrok. Odwiazuje na noc zabawki z karuzeli,zostaje sam sznurek. On teraz leżał i patrzał w nią wryty,ruszylam tym sznurkiem a on się zaczął śmiać, myślałam że to przypadek ale po chwili powtórzyłam to samo i znowu się cieszył. Mamy lampkę z projektora która daje minimalne światło, wiec musi mieć sokoli wzrok ze ten sznurek zauważył
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 04:26   #3288
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
W dzień Tobi śpi w salonie gdzie gotuje, pierze automat, gra radio itd, ale wieczorem go wyciszam, kładę w sypialni i tez później idziemy tam cichutko na paluszkach

Juz godzinę nie śpimy, jemu się wzięło na zabawę
Zauważyłam właśnie ze moje dziecko ma bardzo dobry wzrok. Odwiazuje na noc zabawki z karuzeli,zostaje sam sznurek. On teraz leżał i patrzał w nią wryty,ruszylam tym sznurkiem a on się zaczął śmiać, myślałam że to przypadek ale po chwili powtórzyłam to samo i znowu się cieszył. Mamy lampkę z projektora która daje minimalne światło, wiec musi mieć sokoli wzrok ze ten sznurek zauważył
No to super
Adelka ma w łóżeczku ochraniacz biały w te sowy różowe. Między ochraniacz a materac pozatykałam obrazki czarno białe. I od jakiegoś czasu mi te obrazki znikają ;-) wiem że raczej nie robi tego celowo tylko pewnie przypadkiem ręką machnie ale częściej patrzyła w róg na sowy tam gdzie obrazków nie ma, więc się śmieję że je sobie odsłania :-P
Trzecia pobudka..
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 04:40   #3289
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

II pobudka za nami odlozylam mala do lozka i nie spi...ciekawe czy zasnie, zgasilam swiatlo i tylko ja slysze.

---------- Dopisano o 05:40 ---------- Poprzedni post napisano o 05:31 ----------

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
No to super
Adelka ma w łóżeczku ochraniacz biały w te sowy różowe. Między ochraniacz a materac pozatykałam obrazki czarno białe. I od jakiegoś czasu mi te obrazki znikają ;-) wiem że raczej nie robi tego celowo tylko pewnie przypadkiem ręką machnie ale częściej patrzyła w róg na sowy tam gdzie obrazków nie ma, więc się śmieję że je sobie odsłania :-P
Trzecia pobudka..
gosia i jak tam? Adelka zasypia? Bo ja Ige jeszcze slysze ale chyba juz przez sen sie rusza bo oddech ciezki mam nadz ze spi...
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 04:45   #3290
neska1412
Raczkowanie
 
Avatar neska1412
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Pierwsza pobudka od godziny21.30. Ale jest taki glodny ze szok
__________________
Razem 12.08.2006
Czy zostaniesz moją żoną? 17.03.2012
Ślub 22.06.2013
neska1412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 05:13   #3291
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

U nas znów 23-6 jak w zegarku. Młody super, Ale dziś ja miałam koszmarną noc, śniły mi się jakieś pierdoły, co chwilę się budziłam i nasłuchiwałam, czy chłopaki oddychają
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 06:04   #3292
damcilapke
Rozeznanie
 
Avatar damcilapke
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 541
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

u nas od 19:30-1 i dopiero o 7

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
damcilapke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 07:03   #3293
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
II pobudka za nami odlozylam mala do lozka i nie spi...ciekawe czy zasnie, zgasilam swiatlo i tylko ja slysze.

---------- Dopisano o 05:40 ---------- Poprzedni post napisano o 05:31 ----------

gosia i jak tam? Adelka zasypia? Bo ja Ige jeszcze slysze ale chyba juz przez sen sie rusza bo oddech ciezki mam nadz ze spi...
Przy karmieniu zwykle zasypia w nocy, tzn ja ją biorę na spiocha jak jeszcze nie płacze, tylko bardzo głośno marudzi. Może mogłabym ją przetrzymać dłużej, ale mi jej szkoda, a i tak się budzę, czasem próbuję najpierw smoczka dać, działa albo nie. Ostatnie karmienie się obudziła, bo źle założyłam pieluszkę i pociekło bokiem, musiałam ją przebrać, ale usnęła przy cycku teraz jeszcze śpi od tamtej pory.
A wieczorem było tak, że po kąpieli nakarmiłam, odbiłam, położyłam u nas w łóżku, przytuliłam się do niej, oglądaliśmy z mężem tv. Ona przez ok 40 minut leżała, przymykała oczy, aż w końcu usunęła. Poczekałam chwilę, odłożyłam do łóżeczka. Potem poszłam nam zrobić herbatę i jak wracałam to niechcący trzasnęłam drzwiami, obudziła się, ale pogadała parę minut z sowami i usnęła to chyba nasz największy sukces jeśli chodzi o spanie.
A i całą noc przespała w łóżeczku, a to się rzadko zdarza ;-)
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 07:16   #3294
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Moje dziecie sie reguluje, juz ktorys raz I pobudka po okolo 5 h.
Nie jest zle
Dobranoc

---------- Dopisano o 02:29 ---------- Poprzedni post napisano o 02:24 ----------


Cwiczysz tam gdzie Tymek spi? Czy w innym pokju? W ogole dziewczyny jak uspicie dzieci to robiciewszystko w tym pokoju czy wychodzicie? Bo ja to ide do innego a tu wracam spac i na wizaz cichutko
Ja ćwiczę tam gdzie młody śpi, czasami ciumka sobie i słucha co robię, czasami już śpi.
Z tym, że ćwiczę cicho więc w sumie nadal ma cicho w pokoju i może zasnąć.

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
U nas znów 23-6 jak w zegarku. Młody super, Ale dziś ja miałam koszmarną noc, śniły mi się jakieś pierdoły, co chwilę się budziłam i nasłuchiwałam, czy chłopaki oddychają
U mnie Tż chory i mam tak, że najpierw nie śpię bo stary kaszle jak gruźlik, a potem nie śpię bo młody po karmieniu ma humory. Życie.
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 07:29   #3295
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
U nas znów 23-6 jak w zegarku. Młody super, Ale dziś ja miałam koszmarną noc, śniły mi się jakieś pierdoły, co chwilę się budziłam i nasłuchiwałam, czy chłopaki oddychają
U nas 22-6
Teraz jeszcze śpi.

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość

U mnie Tż chory i mam tak, że najpierw nie śpię bo stary kaszle jak gruźlik, a potem nie śpię bo młody po karmieniu ma humory. Życie.
Mój jak ostatnio chorował to wyrzuciłam go do salonu na spanie. Bo tak kaszlał że mała ręce podnosiła śpiąc
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 07:39   #3296
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Przy karmieniu zwykle zasypia w nocy, tzn ja ją biorę na spiocha jak jeszcze nie płacze, tylko bardzo głośno marudzi. Może mogłabym ją przetrzymać dłużej, ale mi jej szkoda, a i tak się budzę, czasem próbuję najpierw smoczka dać, działa albo nie. Ostatnie karmienie się obudziła, bo źle założyłam pieluszkę i pociekło bokiem, musiałam ją przebrać, ale usnęła przy cycku teraz jeszcze śpi od tamtej pory.
A wieczorem było tak, że po kąpieli nakarmiłam, odbiłam, położyłam u nas w łóżku, przytuliłam się do niej, oglądaliśmy z mężem tv. Ona przez ok 40 minut leżała, przymykała oczy, aż w końcu usunęła. Poczekałam chwilę, odłożyłam do łóżeczka. Potem poszłam nam zrobić herbatę i jak wracałam to niechcący trzasnęłam drzwiami, obudziła się, ale pogadała parę minut z sowami i usnęła to chyba nasz największy sukces jeśli chodzi o spanie.
A i całą noc przespała w łóżeczku, a to się rzadko zdarza ;-)
Brawo, postępy duże,;-)

Ja dziś małego wzięłam do łóżka ale tylko dlatego ze nie spał od 2 do 4. Wkoncu zasnął o tej 4, wstał o 6.30,jadł na spiocha 30 min i od 7 juz nie spi. Ma chłopak zdrowie, ja zasypiam na siedząco.
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 08:12   #3297
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

ale sobie dzis pospałam o21 usnął a o 4 dopiero pobudka, jak zasnął po 4 tak dopiero ok 08:20 sie obudził spał by nadal, ale musiałam zmienić mu pieluszkę przez sen wiec sie obudził Ja poszłam spac po 22 wiec spałam ok 10 godzin

Tak sie zastanawiam kasia ruda dlaczego tak późno kładziesz spać swojego synka???Mój by w życiu tak długo nie dotrwał....On juz po 19 pewnie by spokojnie poszedł spać, ale czekamy na kąpiel
Odkryłam twój złoty środek dlaczego twój synuś tak lubi spać Z tego co pamietam w ciaży lubiałas sobie pospać, prawda???
Nie wierzyłam jak kumpela mi opowiadała, że dzieci lubia takie pory spania jak mamy w tedy kiedy były w ciaży Ja wiekszą częśc ciaży chodziłam spać po 19 i rzeczywiście mały w tych porach , marudzi i jest senny...
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 08:39   #3298
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
ale sobie dzis pospałam o21 usnął a o 4 dopiero pobudka, jak zasnął po 4 tak dopiero ok 08:20 sie obudził spał by nadal, ale musiałam zmienić mu pieluszkę przez sen wiec sie obudził Ja poszłam spac po 22 wiec spałam ok 10 godzin

Tak sie zastanawiam kasia ruda dlaczego tak późno kładziesz spać swojego synka???Mój by w życiu tak długo nie dotrwał....On juz po 19 pewnie by spokojnie poszedł spać, ale czekamy na kąpiel
Odkryłam twój złoty środek dlaczego twój synuś tak lubi spać Z tego co pamietam w ciaży lubiałas sobie pospać, prawda???
Nie wierzyłam jak kumpela mi opowiadała, że dzieci lubia takie pory spania jak mamy w tedy kiedy były w ciaży Ja wiekszą częśc ciaży chodziłam spać po 19 i rzeczywiście mały w tych porach , marudzi i jest senny...
Moniu to raczej przypadek z tymi porami spania, mój też przysypia od 18-19 a ja w ciąży chodziłam spać po 23.00.
Słyszałam też, że dziecko po urodzeniu ma takie godziny aktywności jak w brzuchu i też się nie sprawdziło, bo nasz młody szalał najwięcej od 21 do 22 w brzuchu a teraz śpi o tej porze.
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 08:53   #3299
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Widzę, że coraz więcej z nas może pospać w nocy Maluszki nasze dorastają! a dopiero co rodziłyśmy, gdzie ten czas tak ucieka

Co do spania to Mela chodzi późno spać, kąpiemy ją dopiero koło 21-22 a i tak czasem zasypia dopiero koło 24
Z tym, że nam to odpowiada bo my nocne marki jesteśmy No i dzięki temu też mała ładnie pośpi do 7-8 bez żadnej pobudki

tylko martwi mnie to co pisałam wcześniej, że Mela nagle zaczęła dużo spać w ciągu dnia, wczoraj byłam u moich rodziców od 14 do 18 i mała przespała całą wizytę, musieliśmy ją budzić jak szliśmy do domu
Wcześniej tak nie spała więc oczywiście już zaczynam się martwić
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 08:58   #3300
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Tez bym musiała się wziąć za ćwiczenia. Ważę kilogram mniej niż przed ciążą, ale rano wstaje to brzuch fajny, płaski ale wystarczy ze coś zjem to mi go wybija. Wieczorem wyglądam jak znowu w ciąży.. Skóra miękka i podatna na szybkie rozciąganie się przy pełnym zoladku

moze masz wzdecia i ci brzuch wybija?




Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Moje dziecie sie reguluje, juz ktorys raz I pobudka po okolo 5 h.
Nie jest zle
Dobranoc

---------- Dopisano o 02:29 ---------- Poprzedni post napisano o 02:24 ----------


Cwiczysz tam gdzie Tymek spi? Czy w innym pokju? W ogole dziewczyny jak uspicie dzieci to robiciewszystko w tym pokoju czy wychodzicie? Bo ja to ide do innego a tu wracam spac i na wizaz cichutko


Ja cwicze tu gdzie spi Wiki. Ona lubi halas.




Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Przy karmieniu zwykle zasypia w nocy, tzn ja ją biorę na spiocha jak jeszcze nie płacze, tylko bardzo głośno marudzi. Może mogłabym ją przetrzymać dłużej, ale mi jej szkoda, a i tak się budzę, czasem próbuję najpierw smoczka dać, działa albo nie. Ostatnie karmienie się obudziła, bo źle założyłam pieluszkę i pociekło bokiem, musiałam ją przebrać, ale usnęła przy cycku teraz jeszcze śpi od tamtej pory.
A wieczorem było tak, że po kąpieli nakarmiłam, odbiłam, położyłam u nas w łóżku, przytuliłam się do niej, oglądaliśmy z mężem tv. Ona przez ok 40 minut leżała, przymykała oczy, aż w końcu usunęła. Poczekałam chwilę, odłożyłam do łóżeczka. Potem poszłam nam zrobić herbatę i jak wracałam to niechcący trzasnęłam drzwiami, obudziła się, ale pogadała parę minut z sowami i usnęła to chyba nasz największy sukces jeśli chodzi o spanie.
A i całą noc przespała w łóżeczku, a to się rzadko zdarza ;-)

Kurcze tez bym chciala zeby mała spala cala noc w lozeczku w nocy jak ją odkladam do lozeczka po karmieniu to marudzi, a jak ją wezme do łóżka to śpi odrazu
I moja tez nie placze w nocy tylko tak marudzi glosno i gada
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-10 13:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.