Mamusie sierpniowe 2014 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł następnego wątku
Smukłe krychy i płaskie brzuchy bo są juz z nami nasze maluchy 3 9,09%
Już maluchy sierpniowe są na podbój świata gotowe 5 15,15%
Dzieci zamiast spać czatują czy rodzice nie baraszkują 4 12,12%
Sierpniowe dzieci już mamy i o drugie się staramy 1 3,03%
Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2 24 72,73%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 33. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-05, 19:44   #4771
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Mały usypia ok 17-18 i śpi do 6.30-7. W ciągu dnia ma 3-4 drzemki po 30-40 min.
Ale Ci długo śpi
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 19:57   #4772
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Młody już śpi a ja juz mam pomalowane paznokcie
Przez ten katar zupełnie się rozstroil, mam nadzieję, że jak to minie to znowu będzie moim grzecznym bobaskiem. Biedny mój
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 20:02   #4773
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Sara ale mały ładnie śpi

U nas Mela dzisiaj znowu zasnęła szybko... Powinna jeść jeszcze o 21:30 a wcześniej miała być kąpiel... Mam nadzieję, że się jeszcze obudzi


A ja właśnie idę ćwiczyć Samo się nie zrobi a co!!! Trzymajcie kciuki
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 20:12   #4774
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Mały usypia ok 17-18 i śpi do 6.30-7. W ciągu dnia ma 3-4 drzemki po 30-40 min.

Żyć nie umierać
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 20:13   #4775
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Mały usypia ok 17-18 i śpi do 6.30-7. W ciągu dnia ma 3-4 drzemki po 30-40 min.
to on nie je w nocy???
i spi po 12h..? w tym wieku??
o Matko!!!!!!!
Iga zasypia kolo 20-21 i zawsze minimum jedna pobudka w nocy a najczęściej dwie....tylko że my na cycu
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 20:18   #4776
UmiZumi
Rozeznanie
 
Avatar UmiZumi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Moze jakos zle zapinasz? Moje trojki zapinam tak ze sie prawie te rzepki lacza na brzuchu, tylko podejrzewam ze moja Iga ma po prostu mniejszy obwod brzucha...a ktoredy Ci przesiakaja? Bokami czy gora? Moze naciagaj j wysoko na plecy...ja mam cala paczke trojek i jeszcze dostalam karton 132 szt i mam tez dady prawie cala pake i kilka jakichs niemieckich...mam nadzieje ze zdaze zuzyc Iga juz nie zuzywa po 12 szt jak wczesnij. Nam idzie na dobe jakies 6-8 szt, a wam ile schodzi?

Co do ubierania to jestem w szoku. Dzis jest mega cieply dzien....moja ma na sobie body, rajstopy, spodnie i bluze na polku dolozylam rozek polarowy, tyle. Miala nawet lapki cieple!
u nas schodziło 6-8 zwykle, w porywach do 10 sztuk. Młoda ostatnio złapała ostry nieżyt żołądkowo-jelitowy, który skończył się początkiem odwodnienia i pobytem w szpitalu od niedzieli do dzisiaj i kroplówkami do wczoraj, więc od niedzieli do dzisiaj zużyliśmy paczkę (64 pieluchy) - kupy na potęgę -czasem przewinęliśmy i po 5 min szedł drugi zrzut, a przewijać trzeba było, bo baliśmy się o obszczypanie tyłka- niestety i tak ma A po drugie przy kroplówkach sikała tak, że pampers był pełny po godzinie- półtorej.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

sara 85 zazdroszczę spania Ania spała po 8-9,5 godz, ale teraz mamy przykaz budzenia po 5 maks 6 godz w nocy żeby się nie odwodniła.
__________________
"Jeszcze Cię nie znam, a już Cię kocham." /Susan Dempsey/
UmiZumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 20:32   #4777
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

A my dzisiaj załapaliśmy się na KUPOGEDON Po kąpieli, karmieniu i uśpieniu strzelił takie kupisko, że masakra! A przy przebieraniu okazało się, że to nie koniec i zasr****ł wszystko: bodziaka, śpiworek i dwie pieluszki
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-05, 20:43   #4778
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
to on nie je w nocy???
i spi po 12h..? w tym wieku??
o Matko!!!!!!!
Iga zasypia kolo 20-21 i zawsze minimum jedna pobudka w nocy a najczęściej dwie....tylko że my na cycu
je zazwyczaj ok 22, 3 i 7

butle wypija w 5 min i i dalej śpi
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.

Edytowane przez sara 85
Czas edycji: 2014-11-05 o 20:44
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 21:37   #4779
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Mamamarta2010 Pokaż wiadomość


Ja uzywam kolderki prawie od poczatku, wkladam ja pod pachy i juz.
A odnosnie glowki to to pewnie ciemieniucha, tak sie zaczyna sucha skora, ktora potem robi sie zolta i jest jej coraz wiecej. Mozna smarowac oliwka przed kapiela, umyc dobrze glowke i wyczesac.
Ja od samego początku przykrywam młodego kołderką i też mu wkładam pod pachy bez żadnego wciskania pod materac i jeszcze się nie zdarzylo, żeby młody miał chociaż rączki pod kołderką.

Szymcio na spacerku miałna sobie body bez rekawów, koszulka na długi, bluza spodnie i grubsze skarpety i cienka czapa i lekko wdziany kaptur, żeby go nie uciskał, na to kocyk i to wszystko, ale u mnie teściowa też by go opatuliła w co tylko się da


Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
to on nie je w nocy???
i spi po 12h..? w tym wieku??
o Matko!!!!!!!
Iga zasypia kolo 20-21 i zawsze minimum jedna pobudka w nocy a najczęściej dwie....tylko że my na cycu
Mój śpi po 10 h i też tylko na cycu

A mam jeszcze takie pytanie czy też macie takie wrażenie, że produkujecie mniej mleczka? ja miałam tak w poniedziałek i myślałam że to koniec naszego cyckowania,ale juz jedt wszystko normalnie nad ranen cała koszula mokra

I jeszcze jedno kiedy zamierzacie obcinac dzieciaczkom włoski? Bo młodemu sporo włosów wyleciało, ale troche zostalo i one są tak na 5,6 cm, a nowe mają około 1cm i nie wiem kiedy to wyrównywać?
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 22:08   #4780
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasiuulad Pokaż wiadomość
hej. Wpadłam sie przypomnieć czytam na bieżąco ale z napisaniem czegos gorzej..

zVenus mój tez tak czasem przy jedzeniu swiruje to daje mu na minutkę smoka, uspokaja sie i potem juz je spokojnie.

prezenty...wczoraj pol dnia spędziłam na all żeby cos wybrac dla chłopaków i nie wiem na co się zdecydować.tzn wiem ze klocki lego ale jeszcze kilka rzeczy wpadlo mi w oko i musze pomyśleć jak to zrobić żeby mikolaj uniosl worek
na szczęście najstarszy ma przed mikolajem urodziny wiec mogę czesc kupic wtedy

a tak w ogóle to jestem uziemiona w domu bo średni ma zapalenie płuc!! Drugie w tym roku a najlepsze jest to ze w ogóle po nim nie widac choroby i gdybym nie wyslala męża w niedziele żeby go osluchac(tak na wszelki wypadek bo zaczal troche kaszlec ) to moznaby przegapić i mogłoby sie to skończyć różnie...

a Kamilek nadal nie zaszczepiony bo ciągle ktos w domu przeziębiony no ale mimo ze skończył juz 3 mc nikt mnie jeszcze nie ściga, ale to pewnie dlatego ze co chwila jestem u pediatry ze starszymi a pielegniarka mnie zna wiec wie ze nie migam sie specjalnie
a z zabawek to młody ma po rodzeństwie a ja kupiłam mu tylko jedna kostkę i mala grzechotkę pandę ktora uwielbia
ksiazeczek nie kupuje bo młody uwielbia wgapiać sie w obrazki narysowane przez braciszka a ze pol kuchni i przedpokój mam oblepiony rysunkami to ma na co patrzeć najbardziej lubi bociana z ktorym prowadzi długie dyskusje

przepraszam ze nie wbijam sie w dyskusję ale zanim nadrobię o czym piszecie to juz calkowita zmiana tematu jest...
Podziwiam z trojeczka Ja z moja dwojka ledwo daje rade

Witam sie
U mnie w bloku wymiana rur Od poniedzialku wierca, wala, stukaja, oszalec idzie... Dzis zaczeli u nas w mieszkaniu, wszystko w pyle, na razie spartanskie warunki typu dziura w podlodze w lazience
I nie wiem, czy to dlatego, czy przypadek - Anusia przespala dzis prawie caly dzien! Jak nigdy. W dzien drzemka 4 godz najdluzsza i kilka godzinnych :O I przed 22 juz zasnela na noc

A jutro szczepienie. Mieli miec oboje, Ania i Krzys, ale chyba pojde tylko z Ania, bo fizycznie nie dam rady sama z dwojka A Krzysiowe przeloze... Maz mial isc ze mna, ale nawalil, szkoda gadac...
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 01:55   #4781
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Moze jakos zle zapinasz? Moje trojki zapinam tak ze sie prawie te rzepki lacza na brzuchu, tylko podejrzewam ze moja Iga ma po prostu mniejszy obwod brzucha...a ktoredy Ci przesiakaja? Bokami czy gora? Moze naciagaj j wysoko na plecy...ja mam cala paczke trojek i jeszcze dostalam karton 132 szt i mam tez dady prawie cala pake i kilka jakichs niemieckich...mam nadzieje ze zdaze zuzyc Iga juz nie zuzywa po 12 szt jak wczesnij. Nam idzie na dobe jakies 6-8 szt, a wam ile schodzi?

Co do ubierania to jestem w szoku. Dzis jest mega cieply dzien....moja ma na sobie body, rajstopy, spodnie i bluze na polku dolozylam rozek polarowy, tyle. Miala nawet lapki cieple!
U nas tez idzie ok 6-8 pieluszek na dobę. Zostało nam jeszcze 4 paki po 50szt trojek i nie wiem czy zdążę je wykorzystać :-P

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Wylatuje mu bokiem nad plastrem, bo tam mu się robi takie coś, że to co powinno być pod plastrem (te takieuszy z przodu pieluchy) zjeżdża pod brzuszek. Nie wiem, jak to mądrZe opisać... Zapinam mu wysoko i ciasno, a one i tak zjeżdżają, nie wiem, może muszę poćwiczyć, z tego, co piszecie rozmiar nie powinen jeszcze być problemem.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Gosia, jak będZiemy jechać do babci to naprawdę podjadę, bo sklepowe przetestowałam już wszystkie.

Dobrze, że mnie pocieszyłyście z tym ubieraniem, juz myślałam, że ja jakaś dziwna jestem.
Nie jesteś dziwna. Ja zawsze staram się postawić na miejscu małego, wiec ciekawa jestem jak by się czuły te matki jakby wyskoczyly w korzuchach.


Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Ja tez widziałam dziś dziecko w kombinezonie zimowym. U nas dziś body krótki rękaw+ bluzeczka długi rękaw + bluza, spodnie cienkie, skarpetki i jesienny kocyk minky. No i oczywiście czapeczka, ale taka cieniutka. Budę jednak mam postawioną jak chodzę po parku bo nie chcę, żeby Mały z liścia albo czego innego dostał.
Tez mam zawsze budę do góry, ale to chyba z przyzwyczajenia.

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
U mnie kupa tylko raz przeleciała górą. Zawsze jak Ninka robi to słychać i idę od razu zmienić... Także nie ma szans żeby to rozbebrać
A używamy tych pampersów new baby 3 i jeśli chodzi o siuśki, to nawet 10h spokojnie bez przemakania i odparzeń...

U nas dzisiaj bardzo zimno... Byłam na spacerze tylko z pół godziny, bo zmarzłam :/ Ubrałam małą w zimową kurteczkę.
Ja tez wczoraj zmarzlam brrr
Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Mały usypia ok 17-18 i śpi do 6.30-7. W ciągu dnia ma 3-4 drzemki po 30-40 min.
Ale pięknie ci spi.
[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;48817240]A my dzisiaj załapaliśmy się na KUPOGEDON Po kąpieli, karmieniu i uśpieniu strzelił takie kupisko, że masakra! A przy przebieraniu okazało się, że to nie koniec i zasr****ł wszystko: bodziaka, śpiworek i dwie pieluszki [/QUOTE]
Tez tak miałam z dwa razy, nie wiedziałam czy mam łapać czy co robić.. Hehe
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-06, 07:04   #4782
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
to on nie je w nocy???
i spi po 12h..? w tym wieku??
o Matko!!!!!!!
Iga zasypia kolo 20-21 i zawsze minimum jedna pobudka w nocy a najczęściej dwie....tylko że my na cycu
mój nie tyle co Sary, ale w granicach 8-10( a jak obudzi sie po 8 godzinkach to zje i śpi jeszcze tak ok 2 godzin właśnie) Juz od 2 tygodni przesypia mi całe noce(sporadycznie sie zdarzało w tym okresie że obudził sie raz w nocy, ale to po6 godzinach z reguły i może to były 2-3 razy, na samym poczatku) ja też jestem tylko na piersi

kasia ruda co do ubierania mam takie same odczucie co ty....Ja wczoraj załozyłam małemu bodziak na długi rękaw, czapeczkę no powiedzmy średniej grubosci i na to kapturek od kurtki,spodenki , skarpetki i na to kurteczkę wiosenno jesienną, dodatkowo przykryłam kocykiem średniej grubości( mały jak zawsze miał cieplutkie rączki , buźkę i nosek) a że wczoraj zaprosiła mnie do siebie koleżanka z byłej pracy, wiec od razu mnie podsumowała, że bardzo cienko ubieram małego.... A mi sie wydawało ze nawet za ciepło troszkę go ubrałam...Bo przedwczoraj podobnie go ubrałam, z tym że zamiast kurtki założyłam bluzę polarowa(nieco cieńsza od kurteczki) i nie wiedziałam o co chodzi właśnie, jak spoglądałąm na dzieci które mijałam... Boże nie to ze grube kombinezony to jeszcze na to grube kocyki....

Ale jak wy piszecie jak ubieracie, to kamień z serca, bo już myślałam że jestem wyrodna matka Bo miałam wrażenie że tak wszyscy mijąjący mnie spoglądali na mnie jak bym dziecku krzywdę robiła jakąś

sara bardzo ładnie ci śpi a ty go tak wcześnie kąpiesz, że tak wcześnie ci zasypia???

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez agatka553 Pokaż wiadomość
Ja od samego początku przykrywam młodego kołderką i też mu wkładam pod pachy bez żadnego wciskania pod materac i jeszcze się nie zdarzylo, żeby młody miał chociaż rączki pod kołderką.

Szymcio na spacerku miałna sobie body bez rekawów, koszulka na długi, bluza spodnie i grubsze skarpety i cienka czapa i lekko wdziany kaptur, żeby go nie uciskał, na to kocyk i to wszystko, ale u mnie teściowa też by go opatuliła w co tylko się da

Mój śpi po 10 h i też tylko na cycu

A mam jeszcze takie pytanie czy też macie takie wrażenie, że produkujecie mniej mleczka? ja miałam tak w poniedziałek i myślałam że to koniec naszego cyckowania,ale juz jedt wszystko normalnie nad ranen cała koszula mokra

I jeszcze jedno kiedy zamierzacie obcinac dzieciaczkom włoski? Bo młodemu sporo włosów wyleciało, ale troche zostalo i one są tak na 5,6 cm, a nowe mają około 1cm i nie wiem kiedy to wyrównywać?


też tak miałam, tzn. jak za pierwszym razem przespał mi 10 godzin to była tragedia wszystko było w mleku: pościel, koszula....Jednak kolejne dni już po tak przespanej nocy, moje piersi w ogóle nie były pełne bałam się ze może tracę pokarm, ale jak małego przystawiłam to jadł z pół godziny i bardzo szybko połykał aż mleczko leciało mu po bródce Miałam tak parę dni, a ostatnio powtórka z rozrywki, piersi mega pełne wiec nie wiem czym to się ma(bo tak czy tak pokarm miałam)

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
je zazwyczaj ok 22, 3 i 7

butle wypija w 5 min i i dalej śpi
no to zmienia kolej rzeczy dajesz mu przez sen pewnie???Czy ci sie budzi??? Mój potrafi właśnie te 10 godzin nie jeść, z tym że przed snem bardzo długo mi je(od 20- 60 min)

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość


A my zaspałyśmy dzisiaj... Gdzie to , kto to widział wstawać o 11.00 z małym dzieckiem.
przypomniałas mi jak tydzień po porodzie odwiedziła nas środowiskowa a ja w koszuli nocnej, mąż też dopiero co z łóżka wstał, a mały spał w najlepsze ok 11 właśnie(my tez pewnie byśmy spali jeszcze gdy by nie środowiskowa Tylko że ja odsypiałam( wiec łącznie przez całą noc do tej 11 spałam 5 godzin Ale mina pielęgniarki bezcenna

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
tak to wyglądało kilka dni temu udało mi się uchwycić tylko podczas płaczu

wow! aż nie chce się wierzyć!

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Moze jakos zle zapinasz? Moje trojki zapinam tak ze sie prawie te rzepki lacza na brzuchu, tylko podejrzewam ze moja Iga ma po prostu mniejszy obwod brzucha...a ktoredy Ci przesiakaja? Bokami czy gora? Moze naciagaj j wysoko na plecy...ja mam cala paczke trojek i jeszcze dostalam karton 132 szt i mam tez dady prawie cala pake i kilka jakichs niemieckich...mam nadzieje ze zdaze zuzyc Iga juz nie zuzywa po 12 szt jak wczesnij. Nam idzie na dobe jakies 6-8 szt, a wam ile schodzi?

Co do ubierania to jestem w szoku. Dzis jest mega cieply dzien....moja ma na sobie body, rajstopy, spodnie i bluze na polku dolozylam rozek polarowy, tyle. Miala nawet lapki cieple!
nam podobnie tak od 5-7 dziennie wcześniej nawet po 15

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Wiecie co, albo ja jestem nienormalna, albo inne matki u mnie na dzielni ... Dzis patrzyłam wparku zciekawości jak są ubrane dzieci, a one w śpiworach grubych, kombinezonach zimowych, rękawiczkach, futrzanych czapach, do tego jeszcze okryte kocami, klapami. Matko kochana, u nas dziś 17 stopni! Mój miał cienki polarowy kombinezon i na to dzianinowy kocyk, który mu zrobiłam, a większość dzieci ubrana jak na minusowe temperatury... Niektórym to tylko oczy i usta wystawały spomiędzy klapy i czapy no i budy obowiązkowo do końca zamknięte.... Jakiś dramat to jest dla mnie, szkoda mi tych dzieci. Z drugiej strony, może im szkoda mojego, bo jednak my w mniejszości byliśmy...

I druga sprawa- te przeklęte pieluchy! Kupilam na próbę pampersy i od wczoraj już dwa przesiki były. One chyba są za małe, mają strasznie wąskie te "noski", które się po bokach brzuszka układa, mojemu tak to zjeżdża, że po bokach ma tylko plastry więc kolejna paczka pełna ppójdzie w świat, a ja muszę kupić czwórki. Ja nie wiem, to jest jakaś walka skazana na niepowodzenie, ciagle mi coś pod górę z tymi pieluchami... Pisałyście, że u was po nocy papmpers trzyma wilgoć, u nas rano był mokry... Nie wiem, ile ten mój syn waży, że mu tyłek się w trójki nie mieści już. Albo te pampki mniejsze, bo belle są ok.
mi zdarza sie bokami że wyłazi kupa, na pleckach raz miał
właśnie sie zastanawiam czy nie są już za małe bo na udkach ma pręgi po pampersach....U was też tak jest????

Mamusie albo odsypiają, albo bawia maluszki Mój sobie smacznie śpi, po 6 zjadł, po 7 zasnął i dalej smacznie śpi

Edytowane przez Moni 26
Czas edycji: 2014-11-06 o 07:07
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 07:36   #4783
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
je zazwyczaj ok 22, 3 i 7

butle wypija w 5 min i i dalej śpi
aaa...ok. juz myslalam, ze nie je te 12-14h...przeciez za mały jest jeszcze

Cytat:
Napisane przez agatka553 Pokaż wiadomość
Ja od samego początku przykrywam młodego kołderką i też mu wkładam pod pachy bez żadnego wciskania pod materac i jeszcze się nie zdarzylo, żeby młody miał chociaż rączki pod kołderką.

Szymcio na spacerku miałna sobie body bez rekawów, koszulka na długi, bluza spodnie i grubsze skarpety i cienka czapa i lekko wdziany kaptur, żeby go nie uciskał, na to kocyk i to wszystko, ale u mnie teściowa też by go opatuliła w co tylko się da




Mój śpi po 10 h i też tylko na cycu

A mam jeszcze takie pytanie czy też macie takie wrażenie, że produkujecie mniej mleczka? ja miałam tak w poniedziałek i myślałam że to koniec naszego cyckowania,ale juz jedt wszystko normalnie nad ranen cała koszula mokra

I jeszcze jedno kiedy zamierzacie obcinac dzieciaczkom włoski? Bo młodemu sporo włosów wyleciało, ale troche zostalo i one są tak na 5,6 cm, a nowe mają około 1cm i nie wiem kiedy to wyrównywać?
to u nas nocki sa tak od 20-21 i trwaja do 7-8 czasem do 10w tym czasie Iga budzi sie zazwyczaj 2 razy około 1-2 i 4-5 albo raz tak jak dzis o 4.40. Wstała o 7.45 ale zjadła i jeszcze zasnęła na poranna drzemke więc jej nie zabraniam matka własnie kończy śniadanie i zaraz jeszcze zrealizuje zamówienia na firmie o ile mała mi pozwoli az tak długo

z tym pokarmem to jest tak, że się to reguluje....jak dziecko w nocy rzadziej je to się piersi tak nie napełniają szybko, bo dostosowuja się do częstotliwości ssania...bo co by było potem jak dzieci zaczna przesypiać, bez jedzenia, całe noce..? niektorym by piersi pękły to się wszystko samo reguluje...a takie "przepełnienie" piersi najczęściej jest spowodowane nieregularnością...np tak jak u mnie Iga czasem je 2 razy w nocy a czasem tylko raz i wtedy jak je raz to mam pełne piersi jak sie obudzi a jak dwa razy to jest ok. A jak się budzi częściej to mam wrażenie że sa puste.

dzień dobry

wczoraj miałam wieczór wspomnień...leciała piosenka której często słuchałam w ciąży i tak mi się wszystko przypomniało...jak zobaczyłam II kreski jak dałam mężowi na mikołaja ten test jak zobaczylam pierwszy raz na usg bijące serduszko w 5tygodniu potem rączki i nóżki...potem poznałam płeć...potem pierwsze ruchy...w końcu widoczny brzuch...potem zdjęcia małej z usg i na końcu mój mega szybki poród...pojechałam na ktg a wróciłam za 3 dni z Igą
nigdy nie zapomnę jak leżąc pod ktg odeszły mi wody i jechałam na łózku na III piętro a lekarz trzymał głowę Igi i mówił do osób które z nami jechały winda (a było ich chyba z 6-8) czuję uszy także jest dobrze (w sensie że głowa na dole) - bo nawet nie zdążyli mi zrobić usg przed porodem a potem 5 minut i miałam ją przy sobie, potem te telefony łzy, śmiech, płacz...ojjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjj

a potem sobie uświadomiłam, że się to nie powtórzy, bo z drugim dzieckiem już wszystko będzie bardziej przewidywalne i juz wiem jak się czuje ruchy i już widziałam tyle zdjęc usg..a wtedy to wszystko było pierwszy raz. Dlatego tak pozostało w glowie....

ide coś robic matko boska...bo się rozpisałam strasznie i się zaraz poryczę i pójdę obudzic Igę żeby się nią nacieszyć
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 07:44   #4784
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość

sara bardzo ładnie ci śpi a ty go tak wcześnie kąpiesz, że tak wcześnie ci zasypia???[COLOR=Silver]


no to zmienia kolej rzeczy dajesz mu przez sen pewnie???Czy ci sie budzi??? Mój potrafi właśnie te 10 godzin nie jeść, z tym że przed snem bardzo długo mi je(od 20- 60 min)[COLOR=Silver]
wcześniej kąpaliśmy go 19-20, ale od jakiegoś czasu nie można było go dobudzić i musiałam kąpać na śpiku albo czekać do 22 jak będzie głodny i zacznie się budzić. Więc wolę wcześniej, jak widzę, że robi się śpiący to wykąpię i później mam spokój.

Jak zaczyna się kręcić to wtedy daję mu mleko, wypije w 5 min i dalej śpi

Mój mały jeszcze śpi, a usnął wczoraj koło 18 pobudki po 22, 3, 7

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
aaa...ok. juz myslalam, ze nie je te 12-14h...przeciez za mały jest jeszcze


to u nas nocki sa tak od 20-21 i trwaja do 7-8 czasem do 10w tym czasie Iga budzi sie zazwyczaj 2 razy około 1-2 i 4-5 albo raz tak jak dzis o 4.40. Wstała o 7.45 ale zjadła i jeszcze zasnęła na poranna drzemke więc jej nie zabraniam matka własnie kończy śniadanie i zaraz jeszcze zrealizuje zamówienia na firmie o ile mała mi pozwoli az tak długo

nie nie, najdłuższa przerwa to 7-8 h, wczoraj jak zjadł o 15 to później dopiero po 22


Miałam próbować przestawić go, żeby usypiał koło 20 i rano dłużej spał, ale ja i tak wstaję o 7, a przed 8 wiozę Zosię do przedszkola. Jak tż pracuje rano to muszę małego brać ze sobą więc bezsensu.
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.

Edytowane przez sara 85
Czas edycji: 2014-11-06 o 07:38
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 07:52   #4785
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

My dziś spanie od 21.30. Pobudka na cyca o 6 i śpi do teraz

Sara - ale masz fajnie z tym spaniem. Moja jak uśnie nawet ok 19 to na bank po godzinie sie obudzi. O tej porze spanie traktuje jako drzemkę
Ba, nawet jak parę razy zasnęła o 20 to sie po godzinie budziła zregenerowana. Dlatego chodzi spać tak pomiędzy 21 a 22.
Za to w dzień śpi więcej niż Twój Franek, więc coś za coś.
Dziś przyjdą ciastka to zrobię zdjęcie i wstawię.
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 07:55   #4786
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

no tak to nie ma co małego meczyc mój to nawet jak usnie po 19 to budzi sie na 20 na kapiel
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 08:08   #4787
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
My dziś spanie od 21.30. Pobudka na cyca o 6 i śpi do teraz

Sara - ale masz fajnie z tym spaniem. Moja jak uśnie nawet ok 19 to na bank po godzinie sie obudzi. O tej porze spanie traktuje jako drzemkę
Ba, nawet jak parę razy zasnęła o 20 to sie po godzinie budziła zregenerowana. Dlatego chodzi spać tak pomiędzy 21 a 22.
Za to w dzień śpi więcej niż Twój Franek, więc coś za coś.
Dziś przyjdą ciastka to zrobię zdjęcie i wstawię.
super to czekam na fotki

a powiedz mi odnośnie jeszcze tych ciastek to kontaktowałaś się przez maila? napisałam wczoraj rano i do tej pory nie mam żadnej odpowiedzi
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 08:15   #4788
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Podziwiam z trojeczka Ja z moja dwojka ledwo daje rade

Witam sie
U mnie w bloku wymiana rur Od poniedzialku wierca, wala, stukaja, oszalec idzie... Dzis zaczeli u nas w mieszkaniu, wszystko w pyle, na razie spartanskie warunki typu dziura w podlodze w lazience
I nie wiem, czy to dlatego, czy przypadek - Anusia przespala dzis prawie caly dzien! Jak nigdy. W dzien drzemka 4 godz najdluzsza i kilka godzinnych :O I przed 22 juz zasnela na noc

A jutro szczepienie. Mieli miec oboje, Ania i Krzys, ale chyba pojde tylko z Ania, bo fizycznie nie dam rady sama z dwojka A Krzysiowe przeloze... Maz mial isc ze mna, ale nawalil, szkoda gadac...
U mnie w bloku trwa już od 17 września, u nas byli dwa tygodnie temu. Koszmar. A ty zostałaś z dziećmi w domu? Ja się ewakuowałam do mamy, bo to kucie mnie przerosło.


Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
My dziś spanie od 21.30. Pobudka na cyca o 6 i śpi do teraz

Sara - ale masz fajnie z tym spaniem. Moja jak uśnie nawet ok 19 to na bank po godzinie sie obudzi. O tej porze spanie traktuje jako drzemkę
Ba, nawet jak parę razy zasnęła o 20 to sie po godzinie budziła zregenerowana. Dlatego chodzi spać tak pomiędzy 21 a 22.
Za to w dzień śpi więcej niż Twój Franek, więc coś za coś.
Dziś przyjdą ciastka to zrobię zdjęcie i wstawię.
Mój też tak ma, że po kąpiei zasypia na drzemkę i potem siębudzi jeszcze chętny do zabawy. Tak na noc kładziemy go o 23 i śi do 5/6, je i śpi do jakiejś 9.30
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 08:39   #4789
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
wcześniej kąpaliśmy go 19-20, ale od jakiegoś czasu nie można było go dobudzić i musiałam kąpać na śpiku albo czekać do 22 jak będzie głodny i zacznie się budzić. Więc wolę wcześniej, jak widzę, że robi się śpiący to wykąpię i później mam spokój.

Jak zaczyna się kręcić to wtedy daję mu mleko, wypije w 5 min i dalej śpi

Mój mały jeszcze śpi, a usnął wczoraj koło 18 pobudki po 22, 3, 7

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------




nie nie, najdłuższa przerwa to 7-8 h, wczoraj jak zjadł o 15 to później dopiero po 22


Miałam próbować przestawić go, żeby usypiał koło 20 i rano dłużej spał, ale ja i tak wstaję o 7, a przed 8 wiozę Zosię do przedszkola. Jak tż pracuje rano to muszę małego brać ze sobą więc bezsensu.
najlepiej jak dziecko dostosowane jest do matki a nie odwrotnie. skoro i tak rano musiałabys go budzic to lepiej żeby wieczorem pospal

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
My dziś spanie od 21.30. Pobudka na cyca o 6 i śpi do teraz

Sara - ale masz fajnie z tym spaniem. Moja jak uśnie nawet ok 19 to na bank po godzinie sie obudzi. O tej porze spanie traktuje jako drzemkę
Ba, nawet jak parę razy zasnęła o 20 to sie po godzinie budziła zregenerowana. Dlatego chodzi spać tak pomiędzy 21 a 22.
Za to w dzień śpi więcej niż Twój Franek, więc coś za coś.
Dziś przyjdą ciastka to zrobię zdjęcie i wstawię.
u nas tez sen o 18-19 traktowany jest jako drzemka a wcześniej to nawet jak ja kładałam o 21 to i tak sie za godzine budzila cala zadowolona...ale pomału sie przestawiłyśmy i chodzimy spac 20-21. jak dochodzi 20 to mała jest tak marudna, że szok. w dzień natomiast juz od długiego czasu tylko drzemki 30-40 minut - juz do tego przywykłam.
teraz jeszcze spi...chyba ma jakiś śpiący dzień...za to jak wstanie to będzie hard-core
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-06, 08:50   #4790
cabonkaa
Raczkowanie
 
Avatar cabonkaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 120
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Dzień dobry! Cześć!
Córka mnie od paru dni zaskakuje śpi od 20, budzi się o 1-2 i 5-6 i obowiązkowo o 6:30 z tata do pracy, pośmieje się i zasypia ze mną w łóżku do 8-9 i śpi w ciągu dnia ze 2-3 razy, ostatnio nawet 3h się zdarzają no szok. Tylko na wieczór marudzi trochę, butelką a się najeść nie może a przetrzymuje ją do 19 żeby z tż kąpać...

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Kurcze wy tak kupujecie zabawki swoim dziecisczkom, a ja narazie kupialam grzechotke z gryzakiem no i wczoraj wypralam swoje miski i z tych mniejszych chce zrobic karuzele nad lozeczkiem wiki to wszystko ma takie zabydkowe: wanienka po tż, wozek u tesciow po tż, nawet grzechotke ma jego.., bujaczek ktory ma ponad 20 lat, wozek dziewiecioletni... lozeczko ma nowe i niektore ubranka
U nas podobnie, łóżecko ma coś koło 40 lat ale kuzynka przed swoim dzieciakiem go odnowiła i wygląda na nówkę Tak to ubranka 95% od siostry i szwagierek a posostałe 5% to prezenty
Moja mała ma kilka grzechotek większa część od siostry i mate z wiszącymi misiami (pastelowe kolory- nie bardzo ją interesują, ale tuning zrobiłam i ściągnełam pomysł z karuzeli papierowej)
żeby nie było kupiłam dla małej coś- leżaczek bujaczek FP i pszczółkę pozytywkę

Swoją drogą: wyjaśni mi ktoś fenomen zabawek Lamaze?? Wszyscy do okoła się zachwycają, o co w tym chodzi?

Edytowane przez cabonkaa
Czas edycji: 2014-11-06 o 08:51
cabonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 09:05   #4791
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez cabonkaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Cześć!
Córka mnie od paru dni zaskakuje śpi od 20, budzi się o 1-2 i 5-6 i obowiązkowo o 6:30 z tata do pracy, pośmieje się i zasypia ze mną w łóżku do 8-9 i śpi w ciągu dnia ze 2-3 razy, ostatnio nawet 3h się zdarzają no szok. Tylko na wieczór marudzi trochę, butelką a się najeść nie może a przetrzymuje ją do 19 żeby z tż kąpać...


U nas podobnie, łóżecko ma coś koło 40 lat ale kuzynka przed swoim dzieciakiem go odnowiła i wygląda na nówkę Tak to ubranka 95% od siostry i szwagierek a posostałe 5% to prezenty
Moja mała ma kilka grzechotek większa część od siostry i mate z wiszącymi misiami (pastelowe kolory- nie bardzo ją interesują, ale tuning zrobiłam i ściągnełam pomysł z karuzeli papierowej)
żeby nie było kupiłam dla małej coś- leżaczek bujaczek FP i pszczółkę pozytywkę

Swoją drogą: wyjaśni mi ktoś fenomen zabawek Lamaze?? Wszyscy do okoła się zachwycają, o co w tym chodzi?
Są baaaardzo piękne, kolorowe, rewelacyjnie wykonane, pomysłowe i w ogóle naj
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 09:41   #4792
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
super to czekam na fotki

a powiedz mi odnośnie jeszcze tych ciastek to kontaktowałaś się przez maila? napisałam wczoraj rano i do tej pory nie mam żadnej odpowiedzi
Tak, drogą mailową. Odpowiedź na 1 maila dostałam nastepnego dnia. A później juz wszystkie szczegóły tez ustalałyśmy mailami, ale odpowiedzi dostawałam na bieżąco. W niedzielę robiłam przelew a wczoraj po południu ciastka zostały wysłane kurierem.

Buuuuuuuuuu, dostałam okres.
Nie ma tak kolorowo jak po 1 ciąży że pół roku bez okresu.
Pewnie te długie przerwy nocne w karmieniu się do tego przyczyniły.

I mam pytanie do dziewczyn które kp i juz miesiączkują. Kolejny okres dostałyście w jakim odstepie czasu? Tak jak przed ciążą?

Edytowane przez mysia111
Czas edycji: 2014-11-06 o 09:59
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 10:00   #4793
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość



pamiętamy

a co Cię przekonało do ochraniacza?
Zaczął rączki wkladac miedzy szczebelki i stwierdzilam ze z ochraniaczem w kolysce bedzie mu cieplej...

żadna nie używa chust ani nosidelek?

mój tez przesypia nocki od 19-20 do 6-7 z przerwami na jedzonko co 3-4 h, poza tym on nie płacze jak coś chce to krzyczy, tak rzadko mu się zdarza plakać że smiało mozna powiedziec ze to dziecko niepłaczące. jest mega grzeczny lubi siedziec w bujaku albo lezec na macie i walic w miski nie mam z nim zadnego problemu jest tak kochany że moznaby go schrupac!
a co do pieluch i przesikiwania, my nosimy dada2 i są dobre (wazy 6 kg) zalozylam mu dada3 to nei dosc ze prawie po pachy ta pielucha to jeszcze ją przesikal bokiem. Ja zmieniam pieluchy bardzo czesto. teraz sprobujemy pampers3 bo pampers 2 są za małe, uciskają go.
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 10:16   #4794
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Dotarły ciastka. Są bardzo starannie wykonane - co do tego nie mam żadnych zastrzeżeń. Niestety na 25 sztuk 4 sztuki były połamane, ale podejrzewam że to wina kuriera mimo że na paczce był napis "uwaga szkło". Dobrze że zamówiłam więcej sztuk niż gości
Więc chyba lepiej zamówić je pakowane w pudełeczko niż w folię.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0449.jpg (80,1 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0450.jpg (78,7 KB, 33 załadowań)

Edytowane przez mysia111
Czas edycji: 2014-11-06 o 10:19
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 10:37   #4795
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
Dotarły ciastka. Są bardzo starannie wykonane - co do tego nie mam żadnych zastrzeżeń. Niestety na 25 sztuk 4 sztuki były połamane, ale podejrzewam że to wina kuriera mimo że na paczce był napis "uwaga szkło". Dobrze że zamówiłam więcej sztuk niż gości
Więc chyba lepiej zamówić je pakowane w pudełeczko niż w folię.
Cudne są
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 10:50   #4796
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
Dotarły ciastka. Są bardzo starannie wykonane - co do tego nie mam żadnych zastrzeżeń. Niestety na 25 sztuk 4 sztuki były połamane, ale podejrzewam że to wina kuriera mimo że na paczce był napis "uwaga szkło". Dobrze że zamówiłam więcej sztuk niż gości
Więc chyba lepiej zamówić je pakowane w pudełeczko niż w folię.
śliczne
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 11:51   #4797
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Daisy, o chustach już było napisane chyba wszystko po trzy razy i już żadna z nas nie ma siły się powtarzać ;-)
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 12:01   #4798
pati1078
Rozeznanie
 
Avatar pati1078
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 838
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
Dotarły ciastka. Są bardzo starannie wykonane - co do tego nie mam żadnych zastrzeżeń. Niestety na 25 sztuk 4 sztuki były połamane, ale podejrzewam że to wina kuriera mimo że na paczce był napis "uwaga szkło". Dobrze że zamówiłam więcej sztuk niż gości
Więc chyba lepiej zamówić je pakowane w pudełeczko niż w folię.
cudne
pati1078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 13:12   #4799
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Daisy, o chustach już było napisane chyba wszystko po trzy razy i już żadna z nas nie ma siły się powtarzać ;-)
Rozumiem. Poszukam w takim razie w postach.

Po prostu nie kazdy ma czas non stop siedziec na forum...
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 13:40   #4800
cabonkaa
Raczkowanie
 
Avatar cabonkaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 120
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Mam pytanko, mianowicie w poniedziałek mamy szczepienie ALE
Lili ma katarek ALE tylko w nocy, czasem się jej trochę przytka nosek i chrapie od czasu do czasu, jak psiknę wodą morską to wychodzi wszystko ładnie wychodzi. A czasem nawet nie ma co wyciągać a słychać jakieś charczenie...
Nie wiem czy się na szczepienie zgodzić przy tym katarku"?
cabonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-10 13:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.