Lakiery hybrydowe cz.4 - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-12, 08:54   #4831
Selvaria
Raczkowanie
 
Avatar Selvaria
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 384
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Matko, jaka bezczelność Tej baby to bym omijała szerokim łukiem...
Selvaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 08:58   #4832
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Selvaria Pokaż wiadomość
Matko, jaka bezczelność Tej baby to bym omijała szerokim łukiem...
Jeszcze pod koniec roku byłam zdecydowana otworzyć w końcu salon... ale czasem teraz mam takie kryzysy że myślę żeby odsprzedać cały sprzęt który mam i dać sobie spokój....

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 09:13   #4833
Selvaria
Raczkowanie
 
Avatar Selvaria
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 384
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Oj, nie poddawaj się, rób to, co kochasz, a baby? To niech one same ze sobą się borykają (współczuję tym ludziom, bo w życiu widocznie kolorowo nie maja, skoro są tacy, jacy są...)

Jak masz możliwości, to otwieraj )
Selvaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 09:44   #4834
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Czasem to az sie plakac chce uwierzcie.... kobieta w ostatniej chwili mi napisala ze nie przyjdzie i chce drugi termin, zapisalam pod warunkiem ze zaliczka wplynie bo kolejny raz bede bez pracy... i co? Tak, tak wplaci bedzie na pewno i zaliczki nie ma do dzis...

Hitem byla kobieta ktora 2 raz odwolywala w ostatniej chwili... byla umowiona na godz 11. Dzwonie o 11:15 czy bedzie a ona ze nie bo idzie wlasnie z synem na basen bo taka piekna pogoda ze ona nie bedzie na paznokciach siedziec... potem napisalam grzecznie smsa ze to jest moj czas i ze to juz kolejny raz kiedy mnie wystawia i wystarczylo napisac... naskoczyla na mnie ze ona sobie nie zyczy takich tekstow bo to ja jestem dla niej a nie ona dla mnie i ze mam do niej wiecej nie pisac... i co zrobic? Nie mamy niestety szacunku...

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Jezu jaka głupia pipa...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 10:01   #4835
Shawna
Wtajemniczenie
 
Avatar Shawna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 2 254
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

cześć
Zaczynam właśnie swoją przygodę z hybrydami, jestem na etapie kompletowania wyprawki . Paznokcie będę robiła tylko sobie, lakiery i lampa już wybrane, ale mam problem z wyborem cleanera i acetonu. Nie wiem jaką pojemność wybrać. Większa pojemność jest oczywiście bardziej opłacalna, ale nie wiem czy jeśli będą stały otwarte jakiś dłuższy czas to nie stracą swoich właściwości.
__________________
A czas mija...
Shawna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 10:03   #4836
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Shawna Pokaż wiadomość
cześć

Zaczynam właśnie swoją przygodę z hybrydami, jestem na etapie kompletowania wyprawki . Paznokcie będę robiła tylko sobie, lakiery i lampa już wybrane, ale mam problem z wyborem cleanera i acetonu. Nie wiem jaką pojemność wybrać. Większa pojemność jest oczywiście bardziej opłacalna, ale nie wiem czy jeśli będą stały otwarte jakiś dłuższy czas to nie stracą swoich właściwości.


Nie stracą ja kupuje pół litrowe butelki, a ostatnio litrowe a paznokcie robię tylko sobie czasem mamie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 10:05   #4837
Shawna
Wtajemniczenie
 
Avatar Shawna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 2 254
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Nie stracą ja kupuje pół litrowe butelki, a ostatnio litrowe a paznokcie robię tylko sobie czasem mamie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję za szybką odpowiedź
Zatem zamawiam dużą pojemność
__________________
A czas mija...
Shawna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-12, 10:06   #4838
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Shawna Pokaż wiadomość
Dziękuję za szybką odpowiedź

Zatem zamawiam dużą pojemność


Dla własnej wygody polecam przelewać je do małych buteleczek z pompka, ja nie kupowałam ich, mialam po zmywaczach do paznokci.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 10:13   #4839
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Czasem to az sie plakac chce uwierzcie.... kobieta w ostatniej chwili mi napisala ze nie przyjdzie i chce drugi termin, zapisalam pod warunkiem ze zaliczka wplynie bo kolejny raz bede bez pracy... i co? Tak, tak wplaci bedzie na pewno i zaliczki nie ma do dzis...

Hitem byla kobieta ktora 2 raz odwolywala w ostatniej chwili... byla umowiona na godz 11. Dzwonie o 11:15 czy bedzie a ona ze nie bo idzie wlasnie z synem na basen bo taka piekna pogoda ze ona nie bedzie na paznokciach siedziec... potem napisalam grzecznie smsa ze to jest moj czas i ze to juz kolejny raz kiedy mnie wystawia i wystarczylo napisac... naskoczyla na mnie ze ona sobie nie zyczy takich tekstow bo to ja jestem dla niej a nie ona dla mnie i ze mam do niej wiecej nie pisac... i co zrobic? Nie mamy niestety szacunku...
Ja wprawdzie nie nie robię paznokci, ale również udzielam usługi w domu, zwykle przyjmuję taką zasadę, że przy pierwszym odwołanym spotkaniu w ostatniej chwili wysyłam ostrzeżenie, że następny termin jest ostateczny, trzeciej szansy już nie daję. Niektórzy się obrażają, ale większość grzecznie przychodzi.
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 10:53   #4840
darinn
Raczkowanie
 
Avatar darinn
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 146
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Hej😊
Dziewczyny które robią sobie pazurki na lakierach hybrydowa Spn,głównie o topy mi chodzi.Bo juz drugi raz wtopilam😤
Kupiłam najpierw top super shine cały w bablach,malowanie nim to masakra,no i ściera się strasznie ogólnie kasa wyrzucona w błoto.Postanowiłam ze kupie zwykły hybrydowy top bo tu go dziewczyny zachwalaja,a ze była promocja to wzięłam dwa plus jeden gratis i teraz mam w domu 4 topy które doprowadzają mnie do 😲
Koleżance robiłam,paznokcie w piątek wczoraj mi mówi ze się dziurki takie jak by robią i wiadomo wchodzi brud a ze ma jasny kolor to brzydko wygląda.Podejrzewam pęcherzyki powietrza,których nie wiedziałam malując paznokcie.Robiłam tez w poniedziałek sobie więc zaraz sprawdzilam no i niestety u mnie też są. Robi mi się tez tak na kolorowych hybrydach od nich,ale tak się nie przejmuje bo top to niweluje.Co jest nie tak?Co robie źle?Nie wrzucę tylu topów,bo mi szkoda.😢
Na razie kupiłam mój stary wypróbowany top z gelish.Ale szkoda mi tamtych,może jest jakaś inna technika malowania nimi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez darinn
Czas edycji: 2017-01-12 o 10:55
darinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 11:16   #4841
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Shawna Pokaż wiadomość
cześć
Zaczynam właśnie swoją przygodę z hybrydami, jestem na etapie kompletowania wyprawki . Paznokcie będę robiła tylko sobie, lakiery i lampa już wybrane, ale mam problem z wyborem cleanera i acetonu. Nie wiem jaką pojemność wybrać. Większa pojemność jest oczywiście bardziej opłacalna, ale nie wiem czy jeśli będą stały otwarte jakiś dłuższy czas to nie stracą swoich właściwości.
na początek kup sobie małe pojemności to będziesz miała buteleczki na przyszłość, niestety cleaner czy aceton w butlach 1l mogą po pewnym czasie zwietrzeć i tak czy siak działać będą, ale będą działać gorzej, mnie np. po roku od zakupu zwietrzał cleaner super shine z indigo, poznałam to po tym, że stracił swój intensywny alkoholowy zapach, ale dolałam do niego trochę skinseptu i już działa ok
Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Jeszcze pod koniec roku byłam zdecydowana otworzyć w końcu salon... ale czasem teraz mam takie kryzysy że myślę żeby odsprzedać cały sprzęt który mam i dać sobie spokój....
nie zastanawiaj się tylko działaj
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-12, 11:33   #4842
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ja mam pół litrowe butelki acetonu i cleanera przy użyciu na sama siebie plus mama na góra 4 miesiące, przy super shine tak małe zużycie to normalne bo używamy tego tylko do ostatniej warstwy. Tez mam jeden taki cleaner od ponad roku nie zuzyty nawet w połowie a na domiar złego na targach kupialam kolejna butle cleanera z oliwka przez pomyłkę. Nic nie wietrzeje mi, remover ściąga cały czas tak samo a cleaner do dna odtłuszcza dobrze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 11:44   #4843
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Ja mam pół litrowe butelki acetonu i cleanera przy użyciu na sama siebie plus mama na góra 4 miesiące, przy super shine tak małe zużycie to normalne bo używamy tego tylko do ostatniej warstwy. Tez mam jeden taki cleaner od ponad roku nie zuzyty nawet w połowie a na domiar złego na targach kupialam kolejna butle cleanera z oliwka przez pomyłkę. Nic nie wietrzeje mi, remover ściąga cały czas tak samo a cleaner do dna odtłuszcza dobrze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam ten cleaner super shine z evo ta duza butle i nie widze zeby ubywalo nawet :/ nie pamietam nawet kiedy go kupilam.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 13:24   #4844
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Dziewczyny nie chce się któraś pozbyć małej pojemności albo resztek spn 734?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 13:39   #4845
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Dzień dobry
Można?
Ja już od kilku miesięcy robię hybrydy, głównie sobie, czasami zrobię koleżankom albo komuś z rodziny.
Większość produktów mam Semilac, ale mam też lakiery Neo nail, a dzisiaj także zaopatrzyłam się w 2 lakiery Indigo

Cytat:
Napisane przez Shawna Pokaż wiadomość
cześć
Zaczynam właśnie swoją przygodę z hybrydami, jestem na etapie kompletowania wyprawki . Paznokcie będę robiła tylko sobie, lakiery i lampa już wybrane, ale mam problem z wyborem cleanera i acetonu. Nie wiem jaką pojemność wybrać. Większa pojemność jest oczywiście bardziej opłacalna, ale nie wiem czy jeśli będą stały otwarte jakiś dłuższy czas to nie stracą swoich właściwości.
Ja mam malutkie buteleczki, ale kupiłam też półlitrowe i przelewam do małych, bo te wielkie mają za wielkie otwory
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 16:10   #4846
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Dziewczyny! Mam do was ważną sprawę! Pamiętam, że kiedyś jedna z was zamawiała kopytko marki LEXWO z mojego polecenia, ale nie pamiętam która to z was była. Jeśli to czytasz to proszę odezwij się do mnie na priv
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 16:17   #4847
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Dziewczyny kod na - 20 zł od NN : NEO161204 działa przy zakupie za min. 50 zł już po odliczeniu czyli trzeba zamówić za 70 zł.
i na darmową dostawę działa zawsze nawet na jeden lakier za pobraniem: NEODOSTAWA
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 16:39   #4848
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Darmowej dostawy i -20zl nie da sie połączyć?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 16:47   #4849
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ciekawe czy można wziąć odbior osobisty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-12, 16:50   #4850
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Ciekawe czy można wziąć odbior osobisty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mozna, ale nie na stoisku a w Suchym Lesie. Kody sie nia lacza. Biorac najtansza dostawe i tak placisz 9.50.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 16:53   #4851
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Mozna, ale nie na stoisku a w Suchym Lesie. Kody sie nia lacza. Biorac najtansza dostawe i tak placisz 9.50.
Niestety nie dla mnie, bo nie mogę, ale myślałam, że może na stoisku NN będzie taka opcja. Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 20:50   #4852
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez darinn Pokaż wiadomość
Hej😊
Dziewczyny które robią sobie pazurki na lakierach hybrydowa Spn,głównie o topy mi chodzi.Bo juz drugi raz wtopilam😤
Kupiłam najpierw top super shine cały w bablach,malowanie nim to masakra,no i ściera się strasznie ogólnie kasa wyrzucona w błoto.Postanowiłam ze kupie zwykły hybrydowy top bo tu go dziewczyny zachwalaja,a ze była promocja to wzięłam dwa plus jeden gratis i teraz mam w domu 4 topy które doprowadzają mnie do 😲
Koleżance robiłam,paznokcie w piątek wczoraj mi mówi ze się dziurki takie jak by robią i wiadomo wchodzi brud a ze ma jasny kolor to brzydko wygląda.Podejrzewam pęcherzyki powietrza,których nie wiedziałam malując paznokcie.Robiłam tez w poniedziałek sobie więc zaraz sprawdzilam no i niestety u mnie też są. Robi mi się tez tak na kolorowych hybrydach od nich,ale tak się nie przejmuje bo top to niweluje.Co jest nie tak?Co robie źle?Nie wrzucę tylu topów,bo mi szkoda.😢
Na razie kupiłam mój stary wypróbowany top z gelish.Ale szkoda mi tamtych,może jest jakaś inna technika malowania nimi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mialam taki sam problem i niestety Cie zmartwie ale to Twoja wina Ja zalatwilam tak dwa topy dopoki sie nie nauczylam uzywac? Trzeba delikatnie muskac paznokiec, tak zeby w pedzelek nie wbijac powietrza.. no i jak wkladasz pedzelek do butelkk to te delikatnie Mi to pomoglo, a na odpowietrzenie polecam na noc odkręcić te topy tylko schowac gleboko w ciemności co by sie nie utwardzilo nad ranem w swietle ;p Jak cos pisz priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 20:55   #4853
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Widzieliście nowe kolory brokatowe z semialaca? Mnie sie już spodobał fiolet i bordo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez darinn Pokaż wiadomość
Hej
Dziewczyny które robią sobie pazurki na lakierach hybrydowa Spn,głównie o topy mi chodzi.Bo juz drugi raz wtopilam
Kupiłam najpierw top super shine cały w bablach,malowanie nim to masakra,no i ściera się strasznie ogólnie kasa wyrzucona w błoto.Postanowiłam ze kupie zwykły hybrydowy top bo tu go dziewczyny zachwalaja,a ze była promocja to wzięłam dwa plus jeden gratis i teraz mam w domu 4 topy które doprowadzają mnie do
Koleżance robiłam,paznokcie w piątek wczoraj mi mówi ze się dziurki takie jak by robią i wiadomo wchodzi brud a ze ma jasny kolor to brzydko wygląda.Podejrzewam pęcherzyki powietrza,których nie wiedziałam malując paznokcie.Robiłam tez w poniedziałek sobie więc zaraz sprawdzilam no i niestety u mnie też są. Robi mi się tez tak na kolorowych hybrydach od nich,ale tak się nie przejmuje bo top to niweluje.Co jest nie tak?Co robie źle?Nie wrzucę tylu topów,bo mi szkoda.
Na razie kupiłam mój stary wypróbowany top z gelish.Ale szkoda mi tamtych,może jest jakaś inna technika malowania nimi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie wiem co sie stalo z topmi twoimi, ja nie miałam takich przygód, z kolorami z spnu tez nie. Moze są napowietrzone? Zostaw otwarta butelkę topu w ciemnym miescu na dobę. A może utwardzasz za krótko? Spny utwardzany 20-30 sekund w lampie Abody (nie 5 sekund jak indigo) Top najlepiej 60


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 22:21   #4854
darinn
Raczkowanie
 
Avatar darinn
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 146
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Mialam taki sam problem i niestety Cie zmartwie ale to Twoja wina Ja zalatwilam tak dwa topy dopoki sie nie nauczylam uzywac? Trzeba delikatnie muskac paznokiec, tak zeby w pedzelek nie wbijac powietrza.. no i jak wkladasz pedzelek do butelkk to te delikatnie Mi to pomoglo, a na odpowietrzenie polecam na noc odkręcić te topy tylko schowac gleboko w ciemności co by sie nie utwardzilo nad ranem w swietle ;p Jak cos pisz priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak zamówiłam mój pierwszy top od Spn i juz po odkreceniu na pędzelku było widać tak jak by babelki to pisałam do spn mieli sprawdzić co i jak,do tej pory się nie odezwali.Ale powiedzieli właśnie żeby delikatnie malować,muskac paznokieć.Dokładnie tak jak napisałaś.Chociaż to nie pomogło,bo jak dobrze się spojrzy w butelkę to widać te bable,zostawiłam go na noc bo to też mi poradzili.Stukalam buteleczka bo gdzieś czytałam ze to pomaga.No ale niestety wszystkie te zabiegi nie przyniosły efektu.Top nie do uratowania.No ale zamówiłam znowu topy,bo może taki mi się trafił akurat.Jak przyjechały postawiłam je w pionie żeby ładnie się wszystko w buteleczkach ustawiło.Na drugi dzień je dopiero otworzyłam bardzo powoli żeby właśnie się to powietrze nie dostało.Wyglądały ok,dopiero przy malowaniu(robiłam to delikatnie,muskalam)pojaw ił się parę pęcherzyków ale je zlikwidowalam tak mi się wydawało,no ale jednak nie😣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
darinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 22:24   #4855
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Czy któraś może miała do czynienia z hybrydami Provocater?



Butelki maja trochę cos na wzór Spn, coraz częściej widzę je na fb, wybór kolorów mały, ale plus taki, że mam bardzo bliziutko do nich i zamierzam na żywo zobaczyć kolory, tym bardziej że jeden nudziak mi się spodobał

Sęk w tym, że nie chciałabym kupić czegoś co się mi nie odmoczy w acetonie. Mimo, ze na stronie jest napisane, że się odmacza, lecz z tym niestety różnie bywa...
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 22:28   #4856
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Darin a zakręcasz do końca butelki? Choć ja tego nigdy nie stosuje przy innych lakierach niż Semilac bo nie było takiej potrzeby. Semilaci miałam wiecznie zbablowane, podczas malowania można było do głowy dostać, pełno bąbli. Zaczęłam zostawiać butelki niemalże odkręcone, lakier jest na tyle zakręcony ze można dźwignąć lakier za nakrętkę ale na granicy ze lepiej wole podnosić chwytając za butelkę. Tak sobie stoją cały czas i problem z bąbli znikł. Może spróbuj tak zrobić z spnem, może w końcu sie odgazuje. A w trakcie malowania nie potrafisz zdjąć bąbli powietrza?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 22:39   #4857
darinn
Raczkowanie
 
Avatar darinn
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 146
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Widzieliście nowe kolory brokatowe z semialaca? Mnie sie już spodobał fiolet i bordo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------





Nie wiem co sie stalo z topmi twoimi, ja nie miałam takich przygód, z kolorami z spnu tez nie. Moze są napowietrzone? Zostaw otwarta butelkę topu w ciemnym miescu na dobę. A może utwardzasz za krótko? Spny utwardzany 20-30 sekund w lampie Abody (nie 5 sekund jak indigo) Top najlepiej 60


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam zwykła lampę i lampę Led diamant.
Ledowa dopiero kupiona nawet miesiąca nie ma.Utwardzam minimalnie 30 sec.Często zdarza się że dłużej tak dla pewności.Mam tez inne marki lakierow hybrydowych i nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło.
Chociaz może być tak że porostu te lakiery nie są dla mnie stworzone😂
Mo może nie umiem się nimi posługiwać tak jak trzeba,chociaż kolory mają piękne i nawet opanowałam je na tyle ze nie przeszkadza mi ich rzadkośc i nie zalewam juz skórek😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Darin a zakręcasz do końca butelki? Choć ja tego nigdy nie stosuje przy innych lakierach niż Semilac bo nie było takiej potrzeby. Semilaci miałam wiecznie zbablowane, podczas malowania można było do głowy dostać, pełno bąbli. Zaczęłam zostawiać butelki niemalże odkręcone, lakier jest na tyle zakręcony ze można dźwignąć lakier za nakrętkę ale na granicy ze lepiej wole podnosić chwytając za butelkę. Tak sobie stoją cały czas i problem z bąbli znikł. Może spróbuj tak zrobić z spnem, może w końcu sie odgazuje. A w trakcie malowania nie potrafisz zdjąć bąbli powietrza?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Faktycznie może to być sposób na nie,bo ja zawsze dobrze zakrecam i nawet sprawdzam czy są dobrze zakrcone,robie tak przy wszystkich markach/kolorach
Ale wyciągnę je na weekend i zostawię takie nie dokręcone.Mam nadzieje ze to pomoże☺
Dzięki za radę😄

W trakcie malowania jak widzę bable to zaraz je zdejmuje,tylko czasami jak mam cały pazur w nich to mi jakiś umknie😯
Jak sobie robie to już tak się mocno nie przykladam ale koleżankom chciałabym żeby było dobrze zrobione.Cieszy mnie jak im się paznokcie podobają☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez darinn
Czas edycji: 2017-01-12 o 22:50
darinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-13, 05:35   #4858
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

darinn
No to faktycznie jakos pechowo.. ja tymi topami co mialam babelki malowalam normalnie z tym, ze dokladnie patrzylam czy nie zostaja pęcherzyki na paznokciu Trochę więcej roboty ale nie wyrzucisz topu do śmieci chociaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-13, 09:53   #4859
darinn
Raczkowanie
 
Avatar darinn
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 146
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
darinn
No to faktycznie jakos pechowo.. ja tymi topami co mialam babelki malowalam normalnie z tym, ze dokladnie patrzylam czy nie zostaja pęcherzyki na paznokciu Trochę więcej roboty ale nie wyrzucisz topu do śmieci chociaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wyrzucić na pewno nie wrzucę bo mi szkoda. Zostawię je na weekend nie dokręcone i zobaczę co z tego wyjdzie a tego najbardziej nabablowanego bo myślę że on już nie jest do uratowania wezmę do brokatow i jakiś zdobień.No ale myślę że już sobie Spn na jakiś czas odpuszczę😕
Chociaż zanim wykorzystam taka ilość topów to może rok minąć albo i więcej😂
Mimo wszystko dziękuję wam za rady😊😘


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
darinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-13, 10:46   #4860
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez darinn Pokaż wiadomość
No wyrzucić na pewno nie wrzucę bo mi szkoda. Zostawię je na weekend nie dokręcone i zobaczę co z tego wyjdzie a tego najbardziej nabablowanego bo myślę że on już nie jest do uratowania wezmę do brokatow i jakiś zdobień.No ale myślę że już sobie Spn na jakiś czas odpuszczę😕
Chociaż zanim wykorzystam taka ilość topów to może rok minąć albo i więcej😂
Mimo wszystko dziękuję wam za rady😊😘


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wyrzucic szkoda, ja tam ich topy lubie bardzo choc teraz pokochalam sie z Nailaciem i pracuje mi sie lepiej mimo ze efekt podobny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-19 18:54:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.