Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-08, 22:14   #2581
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Cytat:
Napisane przez Lilstyfix Pokaż wiadomość
Mam małe pytanko.
Czy mogę kupić jedne nakładki opalescence treswhite a potem wlewać do niego zakupiony żel. Czy to jednorazówki ?
To są jednorazówki, ponadto te nakładki są cieniutkie i delikatne, samoistnie nie przylegają do zębów, to zawarty w nich żel się przykleja do ząbków. Nie wiem jakby się zachowywały po umyciu i zastosowaniu innego żelu, ale sądzę, że by odpadały, gdyż żel Treswhite jest bardzo gęsty i lepki, a ten ze strzykawek nie. Jeśli nie chcesz wydawać dużej kasy na nakładki, spróbuj może nakładek dołączanych do zestawu Biała Perła, które są wielokrotnego użytku i dopasowują się do ząbków po uprzednim zamoczeniu w gorącej wodzie.
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 23:00   #2582
Lilstyfix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 111
GG do Lilstyfix
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

O odlewie u dentysty nie ma mowy, za tą cene miałabym 2 opakowania żelu.
Popstu myslałam, że są plastikowe ale ok poszukam na allegro samych plastikowych do odlewania.

A ciągnąc dalej ten watek.

Wklejajcie swoje ząbki przed i po. Chce widzieć efekty
__________________
obecnie studiuje...
Lilstyfix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 14:42   #2583
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Cytat:
Napisane przez alphala Pokaż wiadomość
Cóż, z tego co mi wiadomo to nie jest to ten sam środek - i nie może być, gdyż tradycyjny żel opalescence ma po pierwsze różne stężenia, po drugie zawiera nadtlenek karbamidu a Treswhite nadtlenek wodoru, po trzecie stosuje się go na całą noc a Treswhite od 30-60 minut dziennie- dłużej nie można.
Więc skoro środek jest inny, to także odczucia podczas stosowania oraz efekty będą inne.
Teraz do pytania o piaskowanie - ja poszłam. Myślę, że każdy dobry dentysta przed wybielaniem najpierw wykona ten zabieg, gdyż już wtedy ząbki lepiej wyglądają i żel oddziałuje bezpośrednio na nie i nie musi się najpierw "przedzierać" przez kamień. Co do odsłoniętych szyjek, to chyba warto zapytać swojego dentystę, bo być może lepsze byłoby wtedy wybielanie jednorazowe w gabinecie, podczas którego nakładany zostaje specjalny żel na brzeg dziąseł w celu ochrony przed silnym działaniem preparatu wybielającego. Ale taki zabieg kosztuje więcej.
dziękuje za odp. bardzo mi pomogłaś
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 10:19   #2584
pola7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 91
Smile Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witam dziewczyny!
20. czerwca mam ślub. Już odwiedziłam stomatologa w Łodzi , z dnia na dzień dentystka zrobiła mi nakładki i dała 3 strzykawki z Opalescence 20%. Kosztowało mnie to 300 złotych. Teraz tylko zastanawiam sie kiedy je użyć, żeby efekt był najfajniejszy właśnie na mój ślub. Czy zaczekać gdzieś do końcówki maja i wtedy zacząć je wybielać?? Boję sie , że jak teraz zacznę, to za dwa miesiące już nie będzie takiego fajnego efektu. Dentystka zaproponowała mi, żebym zaczęła w połowie maja, a przed ślubem zapodała sobie jeszcze jedną strzykawę... Co myślicie?? Poradźcie coś proszę!
pola7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 14:30   #2585
evitta
Przyczajenie
 
Avatar evitta
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Hej dziewczyny u dentystki nigdy nie wybielałam ząbków ale mogę polecić Wam paski wybielające BLEND-A-MED WHITESTRIPS są rewelacyjne, róznica przed a po wybielaniu ogromna!!! a do tego bardzo łatwe w "obsłudze" nakłada sie paski na ząbki i w ogole sie ich nie czuje, nic nie przeszkadza...
Wczesniej miałam białą perłę i byłam bardzo niezadowolona, zęby bolały i do tego przeszkadzały te wkładki, dostawałam slinotoku i ledwo wytrzymałam z tym poł godziny, po paru sesjach miałam ich dosc i poszły w kąt...także jestem na nie..

Do tego uzywam tylko pasty blendamed 3D white, dużo razy już słyszałam ze mam ślicznie białe ząbki
Pozdrawiam
evitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 00:04   #2586
kropka1
Raczkowanie
 
Avatar kropka1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 127
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Hej Mam pytanie, może ktoś pomoże, bo moja dentystka stwierdziła, że nie podejmie się wybielania u mnie
Mam obie jedynki górke martwe(po kanałowym), do tego mam sporo wypełnień, a zęby strasznie szaro-żółte, najprawdopodobniej od tego, że często brałam antybiotyki
Czy wybielał ktoś martwe zęby, ale tak u dentysty? w ogóle da się coś zrobić? To mój największy kompleks
kropka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 08:49   #2587
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

da sie nalozyc cos na zeby, kiedys o tym czytalam ze sie lekko sciera warstwe na martwych zebach i naklada cos (nie znam sie wiec nie wiem jak to wyglada).
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-18, 09:49   #2588
kropka1
Raczkowanie
 
Avatar kropka1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 127
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

pewnie chodzi o licówki ale taka licówka 700zł JEDNA u mojej dentystki, a ztego co wiem to w innych miejscach nawet drożej
kropka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 16:06   #2589
sarunia
Przyczajenie
 
Avatar sarunia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 7
GG do sarunia
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Wyprubójcie nowej pasty "Linia past blend-a-med 3D White LUXE została stworzona w odpowiedzi na potrzeby tych osób, dla których ważne jest nie tylko zdrowie jamy ustnej, ale także biel zębów"
"http://www.***********/?click=6555fa...553694b173ba6d"
ja jestem zadowolona, bez szkodliwych zabiegów przywracają naturalną biel zębów.
__________________
"Gdy jesteśmy szczęśliwi, zawsze jesteśmy dobrzy, ale gdy jesteśmy dobrzy, nie zawsze bywamy szczęśliwi"
Oscar Wilde

Edytowane przez sarunia
Czas edycji: 2009-04-18 o 16:08
sarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 16:23   #2590
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez evitta Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny u dentystki nigdy nie wybielałam ząbków ale mogę polecić Wam paski wybielające BLEND-A-MED WHITESTRIPS są rewelacyjne, róznica przed a po wybielaniu ogromna!!! a do tego bardzo łatwe w "obsłudze" nakłada sie paski na ząbki i w ogole sie ich nie czuje, nic nie przeszkadza...
Wczesniej miałam białą perłę i byłam bardzo niezadowolona, zęby bolały i do tego przeszkadzały te wkładki, dostawałam slinotoku i ledwo wytrzymałam z tym poł godziny, po paru sesjach miałam ich dosc i poszły w kąt...także jestem na nie..

Do tego uzywam tylko pasty blendamed 3D white, dużo razy już słyszałam ze mam ślicznie białe ząbki
Pozdrawiam
Mnie te paski nic nie dały mimo, że nie mam zębów jak nutria i tylko wywaliłam kase w błoto nie polecam...
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 16:34   #2591
kajka2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

witam wszystkie forumowiczki wybielalam zabki , wiec podziele sie swoimi doswiadczeniami;]

pola7 - jestem zdziwona ze dostalas tylko 3 strzykawki, fakt ze 20 % ale to malo... ja wybielalam metoda nakladkowa tym samym zelem jaki Ty dostalas, jest rewelacyjny, efekt murowany, ale ja uzylam 8 strzykawek 15%, dostalam jeszcze 20% ale zostawilam sobie na odswiezenie, bo juz mialam bielutkie zabki. 1 strzykawka starcza na 3-4 razy. ja bylam na tyle cwana ze po jakims czasie nie nakladalam na ostatnie zeby zelu bo ich nie widac, a zelu zal;p choc powiem szczerze mialam okropna nadwrazliwosc, przez 1sze dni rano bardzo bolaly zeby, a pozniej mialam inne dolegliwosci, oczywiscie po czasie ustapily;]. wiec nie wybielaj na ostatnia chwile, nie wiadomo jak zareaguja Twoje zeby.

ja wybielalam pol roku temu, zeby mialam tak biale, ze az razily;p oczywiscie po czasie kolor sie ustabilizowal... i byly naturalnie bialutkie;] jesli chcecie moge wrzucic fotki 'przed i 'po. POLECAM, uwierzcie ze buzia sie "sama usmiecha" jak wiecie ze macie zadbane zabki

pozdrawiam
Marlena
kajka2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 17:14   #2592
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Wrzuć koniecznie fotki jestem bardzo ciekawa efektu tym bardziej, że sama planuję wybielić sobie ząbki
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 07:45   #2593
KLJDSKFHJLKSDFJLAKSFJLSDF
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 104
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

dentydtkska musi byc niepowazna dajac Ci 8 nstrzykawek ...po takiej dawce Twoje zeby moga nadawac sie do usuniecia;/z wybielaniem trzeba uwazac...moja dentystka mila juz nie jeden przypadek z usuwaniem zebow po wybielaniu...

POLA7

po 3 strzykawkach 20% zeby ladnie Ci sie wybiela...sama 2 lata temu wybielalam 3 strzykawkami i byly sniezno biale...jednak polecalabym kupic 4 przed slubem...

zacznij wybielanie od zaraz...zuzyj 3 strzykawki...oczywiscie musisz miec diete-bialko..zadnego czerwonego wina i innych barwnikowych produktow bo zeby w czasie pierwszych 3 tyg po kuracji szybko chwytaja kolor...co do 4 strzykawki radzila bym ja uzyc przez 3 noce 4 dni przed slubem...tzn tak,zeby ost noc byla juz bez zelu...i nakladaj go juz wtedy do nakladek tyle,zeby raczej nie siegal do dziasel bo inaczej je poparzysz....pozdrawiam
__________________
start I FAZY: 04.12.11 -> 58 kg (160cm)
koniec I FAZY: 09.12.11-> 54,6 kg
start II FAZY: 09.12.2011->54,6 kg
21.12.2011->53,1kg
22.12.2011->53,9kg
KLJDSKFHJLKSDFJLAKSFJLSDF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 08:49   #2594
pola7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 91
Smile Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

kajka2005 i KLJDSKFHJLKSDFJLAKSFJLSDF wielkie dzięki Wam dziewczyny za opinie. W takim razie może faktycznie już zacznę je wybielać. A jeśli chodzi o ilość strzykawek to zawsze mogę sobie dokupić jeśli stwierdzę, że mam mało Tylko dziwi mnie, ze jedna strzykawka starcza na tyle razy. Mnie dentystka powiedziała, że połowę strzykawki na górną i połowę na dolną szczękę. Czyli na raz mam jedną strzykawkę A jeszcze powiedzcie dziewczyny czy przed nałożeniem nakładek trzeba umyć zęby ?? A po zdjęciu można je tez normalnie umyć?? Kajka wrzuć proszę te swoje zdjęcia , jak możesz to jeszcze teraźniejsze - chciałabym zobaczyć jak wyglądają po pół roku.
pola7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 16:14   #2595
KLJDSKFHJLKSDFJLAKSFJLSDF
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 104
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

1 strzykawka na 2 noce....mi tak powiedzial dentysta i tak robilam...gdybym zuzyla 1 na noc to bylabym juz chyba bez dziasel to w pewnym sensie je parzy i drazni;/;/;/co do mycia zebow to nie dalam rady bno tak mnie dziasla bolaly.....kup sobie paste z fluorem i szczoteczke dla dzieci z delikatnym,miekkim wlosiem...
__________________
start I FAZY: 04.12.11 -> 58 kg (160cm)
koniec I FAZY: 09.12.11-> 54,6 kg
start II FAZY: 09.12.2011->54,6 kg
21.12.2011->53,1kg
22.12.2011->53,9kg
KLJDSKFHJLKSDFJLAKSFJLSDF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 12:34   #2596
Niutka223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witam ja uzywałam pasków blendamed white i efekty super koszt ok 40 zł jeżeli ktoś chce wysle zdjecie przed i po ,każdy teraz pyta gdzie wybielalam zęby jestem mega zadowolona
Niutka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 09:57   #2597
pola7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 91
Unhappy Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Dziś była pierwsza noc mojego używania Opalescence 20%. w nocy dwa razy obudził mnie ból. Ale jakoś dało się przeżyć... Natomiast dziś... MASAKRA!!! Chyba umrę... tak strasznie boli, że szok... Moja stomatolog przepisała mi na nadwrażliwość GREEN OR. Kupiłam... - nic z tego... Wzięłam dwie tabletki przeciwbólowe (SOLPADEINE).. może delikatnie lżej... Dziewczyny jak mam to teraz stosować...dziś nawet nie ma mowy , żebym to powtórzyła, zresztą moja stomatolog mówiła mi żeby zakładać je co drugą noc... Nie wiem jednak czy się zdecyduję... Myślę, że może trochę za dużo żelu nałożyłam, bo wypływał trochę na dziąsła... może to od tego.... co radzicie???? Muszę je wybielić do ślubu w czerwcu, a nie wyobrażam sobie znowu tego dziadostwa założyć
pola7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 13:46   #2598
agniuszka87
Rozeznanie
 
Avatar agniuszka87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 737
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Hmmm a co lepiej byscie polecały Białą perłe, denivit czy pearl drops?
__________________
Aguniaaaa....











agniuszka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 14:17   #2599
KLJDSKFHJLKSDFJLAKSFJLSDF
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 104
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pola7 Pokaż wiadomość
Dziś była pierwsza noc mojego używania Opalescence 20%. w nocy dwa razy obudził mnie ból. Ale jakoś dało się przeżyć... Natomiast dziś... MASAKRA!!! Chyba umrę... tak strasznie boli, że szok... Moja stomatolog przepisała mi na nadwrażliwość GREEN OR. Kupiłam... - nic z tego... Wzięłam dwie tabletki przeciwbólowe (SOLPADEINE).. może delikatnie lżej... Dziewczyny jak mam to teraz stosować...dziś nawet nie ma mowy , żebym to powtórzyła, zresztą moja stomatolog mówiła mi żeby zakładać je co drugą noc... Nie wiem jednak czy się zdecyduję... Myślę, że może trochę za dużo żelu nałożyłam, bo wypływał trochę na dziąsła... może to od tego.... co radzicie???? Muszę je wybielić do ślubu w czerwcu, a nie wyobrażam sobie znowu tego dziadostwa założyć

1 strzykawka na na 2 noce....wymien u dentystki 20% na 15%...a zeby dziasla nie bolaly najlepiej zwilzac je sama slina przy samym zebie...choc bolec i tak beda i podniosa sie do gory dlatego radzialam,zeby nie dawac az tak duzo zelu do strzykawki...bol jest nieunikniony...mnie zeby w maiare przestaly bolec przy drugim dobielaniu
__________________
start I FAZY: 04.12.11 -> 58 kg (160cm)
koniec I FAZY: 09.12.11-> 54,6 kg
start II FAZY: 09.12.2011->54,6 kg
21.12.2011->53,1kg
22.12.2011->53,9kg
KLJDSKFHJLKSDFJLAKSFJLSDF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 23:38   #2600
sylweczenka
Wtajemniczenie
 
Avatar sylweczenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z Leniuchowa :)
Wiadomości: 2 688
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

a mnie np boli mocno dolna szczeka, tzn zeby, moze dizewczyny poradzice mi cos, zuzylam 2 strzykawki 15% oplescence i pokusilam sie o 20 i mam 4 strzykawki, przy czeym jedna w polowie zuzyta, moze ktoras zechce sie wymienic na 15%?
sylweczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 09:36   #2601
Karolineaa
Raczkowanie
 
Avatar Karolineaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 47
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

NA wybielanie polecam wam paste pearl drops w polsce kosztuje 16zl a jest naprawde swietna. Wynalazlam je jak bylam w anglii tam kosztuja 5f. Ta pasta po prostu dziala cuda o 2 tygodniach wybiela zeby o kilka tonow. Teraz przezucilam sie na angielski produkt briliant smile. 2 tyg kkuracja, tydzien za mna i widze efekty
Karolineaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 12:34   #2602
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

mi nie dzialala w ogole. ani troche.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 15:07   #2603
exoda
Przyczajenie
 
Avatar exoda
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Komputer
Wiadomości: 19
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Witam, chciałam zapytać o to wybielanie. Otóż tak, zakupiłam 4 strzykawki po 20% nakładki również, lecz wszystko we własnym zakresie nie wiem czy był to dobry krok, ale zapewne się niedługo okaże. Jestem po zdjęciu aparatu stałego w sumie to już ponad rok czasu z nim nie jestem. Na ile razy Wam starcza jedna strzykawka?
__________________
,,Popelniaj Bledy I Naprawiaj Je, Gdy Dotkniesz Dna Odbijaj Sie"

Edytowane przez exoda
Czas edycji: 2009-04-28 o 20:17
exoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 10:46   #2604
juleks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witam ,
a ja mam takie pytanko,wybielalam zeby opalescense 15% przez 5 nocy i nic
po 7 dniach aplikuje 20% juz dwie noce i tez nic ,zastanawiam sie czy to mozliwe?
co sie dzieje ze na mnie to niedziala?
strasznie jestem wkurzona bo planowalam to od dawna a tu dupcia blada.Kupilam zel w specjalistycznym sklepie ale zastanawiam sie czy nie jest stary ,gdzie jest data waznosci ?

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Witam ,
a ja mam takie pytanko,wybielalam zeby opalescense 15% przez 5 nocy i nic
po 7 dniach aplikuje 20% juz dwie noce i tez nic ,zastanawiam sie czy to mozliwe?
co sie dzieje ze na mnie to niedziala?
strasznie jestem wkurzona bo planowalam to od dawna a tu dupcia blada.Kupilam zel w specjalistycznym sklepie ale zastanawiam sie czy nie jest stary ,gdzie jest data waznosci ?
juleks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 14:37   #2605
kate.zet1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witajcie
Kilka dni temu rozpoczęłam wybielanie opalescence 20%. Dziś w nocy będzie 6 noc z nakładkami. Efekty widzę, ale nie są piorunujące. Jest to spowodowane zapewne tym, że żelu nakładam dosłownie odrobinkę i delikatnie rozsmarowuję go po nakładce. Nie wiem jak możecie zużywać 1 strzykawkę na 2 noce czy ten żel nie wypływa Wam na dziąsła???? Moim zdaniem jest to główny powód waszej nadwrażliwości!!! mi z pierwszej strzykawki zostało jeszcze myslę na jedną aplikację, może dwie....wolę mniej i dłużej nakładać i nie cierpieć - nie mam nadwrażliwości absolutnie wcale czekam tylko na olśniewający efekt....ale mam jeszcze 3 strzykawki, więc pewnie za jakiś czas doczekam się efektu bezbolesnego jak do tej pory wybielania. powodzenia
kate.zet1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 21:02   #2606
Lilstyfix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 111
GG do Lilstyfix
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Cytat:
Napisane przez exoda Pokaż wiadomość
Witam, chciałam zapytać o to wybielanie. Otóż tak, zakupiłam 4 strzykawki po 20% nakładki również, lecz wszystko we własnym zakresie nie wiem czy był to dobry krok, ale zapewne się niedługo okaże. Jestem po zdjęciu aparatu stałego w sumie to już ponad rok czasu z nim nie jestem. Na ile razy Wam starcza jedna strzykawka?
Z tego co czytałam to jedna strzykawka starcza na max 4 aplikacje.
__________________
obecnie studiuje...
Lilstyfix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 22:36   #2607
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Cytat:
Napisane przez exoda Pokaż wiadomość
Witam, chciałam zapytać o to wybielanie. Otóż tak, zakupiłam 4 strzykawki po 20% nakładki również, lecz wszystko we własnym zakresie nie wiem czy był to dobry krok, ale zapewne się niedługo okaże. Jestem po zdjęciu aparatu stałego w sumie to już ponad rok czasu z nim nie jestem. Na ile razy Wam starcza jedna strzykawka?
Exoda, a jakie nakładki kupiłaś i gdzie? Mi jeden sprzedawca napisał, że można sobie umyć taką nakładkę wypełniona żelem, gotową do użycia.
Rzeczywiście tak można?
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 20:31   #2608
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
wybielanie zebów ale u dentysty!

jest tu kilka watkow o pastach wybielajacyh i plynach
a ja mam pytanie o wybielanie u dentysty jak to wyglada, jakie sa ceny i efekty i jak sie to ma do zdrowych i martwych zebow..

bardzo bym chciala miec biale zeby, pierw wiem ze musze usunac kamien i naprawic 6 ktora mi pekla, a na koniec chyba wybielic...
chodz nie wiem czy jesli chce wybielic jest sens teraz naprawiac 6 ktorego odbudowa bedzie miala wtedy inny kolor ale nie znam sie..

zastanwiam sie jak to wszystko wyglada...
myslalam o kupnie tych past typu bala perla ale mysle ze to nie da efektu u mnie bo ja mam chyba juz taka kosc ...

czy ktos moze mi opisac kto juz mial takie wybielanie, jakie sa rodzaje u dentysty czy tylko jedna metoda itp?
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 10:28   #2609
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: wybielanie zebów ale u dentysty!

tylne zęby mają zawsze nieco ciemniejszy kolor niż przednie (sa jakby w cieniu, więc tak to wygląda) - z resztą tylnych zębów się nie wybiela nawet w gabinecie, więc spokojnie możesz ją odbudować, chyba, ze chcesz koronę to można z tymczasową koroną przystąpić do wybielania i ostateczną zrobić po

w gabinetach ceny wybielania są różne w tym samym mieście, a co dopiero w różnych miastach
w warszawie z reguły jest drożej
w szczecinie ceny są od 1000 zł do ok 1200-1500zł
metody:
- nocna nakładkowa - dentysta pobiera wyciski wysyła je do pracowani technicznej, a pacjent dostaje przezroczyste szyny, do których nakłada się po kropelce żelu wybielającego na każdego zeba i z taką szyną się śpi
procentowość żelu dobiera dentysta, a ilość nocy wybielania wybiera pacjent - aż efekt będzie go zadowalał
- nakładanie żelu wybielającego w gabinecie - wszystko robi stomatolog i po ok godzinie pacjent wychodzi z wybielonymi zębami; zwykle sie po 2 dniach powtarza dla utrwaleniu efektu
- żel aktywowany światłem - też wszystko robi stomatolog, ale aktywacja żelu następuje przez przystawienie do zebów specjalnej lampy - pacjent po ok godzinie ma wybielone zęby

martwe zęby wybiela się "wewnętrznie", ale tylko jeśli ich kolor rózni się od pozostałych zębów - wszystko robi lekarz, trzeba przychodzić kilka razy na zmianę środka wybielającego
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 10:58   #2610
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: wybielanie zebów ale u dentysty!

hmm duzo tego,

cena tez spora...

dzis mam wizyte u detysty wiec moze powie co mi bedzie pasowac i jak to rozlozyc czasowo zebym tez wytrzymala finansowo...

postanowilam zabrac sie za zabki.. mam o tyle dobrze ze mam abonament w klinice i za wiekszosc rzeczy nie place, tzn za wizyty a za czesc zabiegow place tylko za materialy wiec grzechem bylo by tego nie wykorzystac, jedynie no to wlasnie wybielenie place normalnie,

a ja mam wlasnie martwa 6 peknieta i glownie ida z nia dzis do lekarza, zobczymy co mi doradzi ale dziekuje ze mniej wiecej wiem jakie sa opcje wyboru
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.