Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-10, 13:07   #931
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Mi rownież ciężko to ogarnąć Aniko,zwłaszcza jak widze płonące znicze i zdjęcie Pary Prezydenciej ( bo te akurat pokazano ) .
ogromna strata...
siedze na stronie CNN i jak czytam komentarze Polakow ktorzy juz wiedza ze to wina Rosjan to mnie trzesie...
aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:07   #932
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Wypytują, ponieważ (tak jak napisałam wyżej) nikt im nie stoi już na przeszkodzie i mogą bezkarnie wszystko robić.
Ale co ma piernik do wiatraka? Ja mam na mysli pytania dziennikarzy a nie przeciwnikow politycznych.
W obliczu tej tragedii takie rozmowy lepiej przesunac na bok.
Nie sadze, ze wiekszosc politykow sadzi: ok, zgineli, to teraz bedziemy miec wolna droge.
Po prostu w to nie wierze!!
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:08   #933
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ja tez plulam na niego, poniewaz uwazam, ze nie nadawal sie na to stanowisko. Ale w tej sytuacji patrze na niego jak na czlowieka a nie przeciwnika politycznego!! I jest mi okropnie smutno z powodu tej tragedii, chociaz powtarzam - na codzien nie zywilam do niego sympatii.
Mimo wszystko lza poplynela.
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Nie, wypytują, bo to ciekawe. Nie rozumiem co ma z tym wspólnego bezkarność.
Rozumiem. Jednak ja wybiegam nieco do przodu myślami. Do dzisiaj niektórzy się sprzeciwiali pewnym rzeczom. Teraz już nikt im nie stanie na przeszkodzie, a raczej nikt z osób, które za wszelką cenę broniły Polski i Polskości.
Jestem raczej osobą obojętną, jeśli chodzi o politykę (choć wiem, że nie powinnam). Póki co to ani PiS ani PO nie stworzyło nam NORMALNEGO życia.
No, ale nie ma co o tym dyskutować.
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:08   #934
Liama
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 224
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Zastanawiam się do której godziny potrwa żałoba...16.04 miałam iść na koncert, ale dopiero o 20, sastanawiam się jak to będzie wyglądało, w takim przypadku zwracają koszta biletów???
__________________
Młoda żonka bloguje
Jak być kobietą i nie zwariować?
http://gohaa.blogspot.com/
Zapraszam
Liama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:09   #935
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
jak mowa o HIENACH to muszę to powiedzieć... kilka dziś zginęło ;]
dokładnie.
__________________

"jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:09   #936
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

mi najbardziej szkoda pary prezydenckiej , jak widze te relacje tv to plakac mi sie chce

a tu juz walka polityczna sie szykuje
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:09   #937
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
zamknij się już, po prostu się ucisz. Nie wiesz, co mówisz
nie, dobrze wiem. To wy lepiej spójrzcie na siebie. Ktoś mówi o hienach dodając w nawiasie ze chodzi o polityków -nie wiem czy zauważyliście ale zginęło dziś wielu polityków. Tez nie byli bez skazy i tez zapewne wykorzystywali by na swój sposób te sytuację, po co się oszukiwać i krystalizować osoby? Tak, zdarzyła się tragedia, ale to tu zaczyna nabierać jakichś dziwnych kolorów. Bawię się przednio czytając wasze wypowiedzi
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2010-04-10 o 13:10
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 13:09   #938
_Crazy_Sweet_Dream_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

moga byc problemy z identyfilacja zwlok, masakra jakas, nie moc rozpoznac czlowieka
_Crazy_Sweet_Dream_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:09   #939
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Wypytują, ponieważ (tak jak napisałam wyżej) nikt im nie stoi już na przeszkodzie i mogą bezkarnie wszystko robić.
A nie przyszło Wam na myśl, że wypytują bo nasza linia obrony na wschodzi wynosi tylko 12% i jest najsłabiej zabezpieczona?

Nie przyszło Wam do głowy, że wszyscy ważni Zwierzchnicy Sił Zbrojnych znaleźli się na jednym pokładzie i zginęli?

Wreszcie dojdźmy do sedna. Na tym pokładzie zginęła duża część INTELIGENCJI POLSKIEJ.

A Wy macie pretensję, że ONI się pytają o wybory!? Nie widzicie, że właśnie teraz Polska jest jak bezbronne dziecko i w razie ataku nawet zapiszczeć nie zdążymy?
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:10   #940
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

1. Jeśli chodzi o tytuł informacji z CNN - o killed in plane crash - to jest to zupełnie normalny zwrot w języku angielskim, oznacza po prostu, że zginął w katastrofie samolotu. Naprawdę, nie doszukujmy się spiskowych teorii dziejów.

2. Śledzę relacje w tv/radio/internecie od rana - jeśli chodzi o ten ostatni, to jest coraz gorzej, coraz więcej szamba niestety...

3. Nie rozumiem, jak można zarzucać przeciwnikom Kaczyńskiego hipokryzję - chyba normalne jest, że ludzie na pewnym poziomie rozumieją, że ludzie o innych poglądach, to też ludzie. Ja sama byłam i jestem przeciwniczką PISu. Co nie zmienia faktu, że rozumiem rozmiar i wagę tragedii, w której ginie głowa naszego państwa. Chyba jako OBYWATELE powinniśmy rozumieć, co to wszystko oznacza.

Ja od rana jestem w szoku i oczuwam wielki smutek.

[']
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:10   #941
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Nie sadze, ze wiekszosc politykow sadzi: ok, zgineli, to teraz bedziemy miec wolna droge.
Po prostu w to nie wierze!!
ja też nie wierzę. oczywiście, że wszędzie znajdą się czarne owce, ale wierzę w szczerość wypowiadających sie polityków. takich emocji nie można oszukać.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 13:11   #942
dora_angel
Zadomowienie
 
Avatar dora_angel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice nizinne pełne lasow
Wiadomości: 1 335
GG do dora_angel
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Dowiedziałam się od chłopaka który zadzwonił i powiedział że samolot z prezydentem i jego żoną rozbił się przy lądowaniu, stwierdziłam, że pewnie to nic takiego, że wszystko jest w porządku, w końcu to prezydent... zaraz włączyłam tv i zaniemówiłam... nie płakałam, bo jestem w szoku i nie mogę w to uwierzyć. Później lista polityków, którzy byli na pokładzie samolotu...
To jest dla mnie całkowicie nierealne, niedopuszczalne.
Nie potrafię sobie wyobrazić co czuje córka Prezydenckiej Pary i Jarosław Kaczyński.
__________________
"Masz rozum, ukryj go!
Więcej zdziałasz cienką nóżką niż rozumem!"
Bonjour France 04.05.2011r.
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
dora_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:11   #943
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

a wiecie czego mi najbardziej szkoda? tych głupich pseudo Polaków, którzy niczego nie umieją uszanować , nie potrafią zrozumieć tragedii i oddzielić pewnych spraw, a swoją złość za nieudane życie wylewają bluźniąc na zmarłych . DO jasnej cholery zginęli ludzie , tragedia rodzin .
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:12   #944
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

A ja nadal nie mogę w to uwierzyć. Taka ciepła delikatna kobieta, została zmiażdżona w latającej puszce... Nie wiem trudno mi to pojąć, trudno mi pojąć jak życie jest kruche.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:12   #945
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
jak mowa o HIENACH to muszę to powiedzieć... kilka dziś zginęło ;]
Milcz kobieto. Żałosne.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:13   #946
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ok, nie ma ludzi niezastapionych. Ale to byli ludzie ze szczytu władzy. Pytanie jaką wiedzą dysponowali? Jakimi informacjami? Tajemnice państwowe etc.



Rosja nadal jest potęgą.
Czy ty myślisz ,że nikt nigdy nie pomyślał o tym ,że tak może się stać,wg konstytucji jeśli coś stanie z prezydentem władzę przejmuję marszałek,więc on napewno wie co ma robić w takiej sytuacji i jest kompetentny. Zastępcy znają te tajemnice państwowe,ponieważ człowiek jest śmiertelny i przewidziano że może umrzeć/zginąć/zostać zabity i napewno tajemnice państwowe zna więcej niż 1 osoba.Niema osoby w polskim rządzie której nie da się natychmiast zastąpić.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:13   #947
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

wyszlam na chwile do sklepu i uslyszalam fragment rozmowy pary (chyba malzenstwo) w srednim wieku...

pani: - a my mamy jakiegos vice prezydenta?
pan: - nie, chyba nie
pani: - to kto teraz bedzie rzadzil krajem?
pan: - chyba premier

taka jest swiadomosc czesci naszego spoleczenstwa....
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:13   #948
Ejli
Zadomowienie
 
Avatar Ejli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 842
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Tata rano przeglądał serwisy informacyjne i wystrzelił z taką wiadomością - moja pierwsza myśl to "czy to głupi żart?". Mama tak samo. Włączyliśmy tvn24 i od rana oglądamy, w sumie nawet jak nie było informacji i wyglądało na niewielki wypadek, chyba mało osób w to wierzyło.

Jestem w szoku! Po prostu nie potrafię tego ogarnąć, co jakiś czas od nowa to sobie uświadamiam.

Moim zdaniem tragedia ma kilka wymiarów
Zginęła para prezydencka mojego kraju. To jest tragedia i to nie tylko polityczna, strasznie się z tym czuję...
W jednym momencie (albo dwóch) zginęło mnóstwo ludzi! Prawie 100, to jest okropne
Bardzo mi żal tych wszystkich rodzin... I, choć nigdy za nim nie przepadałam, bardzo współczuję Jarosławowi, między bliźniakami bywają niesamowicie głębokie więzi
Zamiast czcić pamięc ofiar katyńskich, przeżywamy kolejną tragedię
I w państwie będzie mały chaos.

Poza tym przyjaciółka bliskiej mi osoby pojechała do Katynia i czekała na swojego ojca, który leciał tym samolotem. Jest mi z tego powodu bardzo przykro, to nie są dla mnie ludzie anonimowi

Swoją drogą zdenerwował mnie komentarz Wałęsy... Jakby sobie nic z tego nie robił.

W anglojęzycznej wersji wikipedii jest artykuł o tym wypadku i ktoś na liście ofiar umieścił Paula McCartneya :|. Co za ludzie :sciana:
I ile demotów w poczekalni... Troszkę przegięcie.
__________________
Ogrody opuściły swoje drzewa

I'm going slightly mad

Edytowane przez Ejli
Czas edycji: 2010-04-10 o 13:14
Ejli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:13   #949
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
jak mowa o HIENACH to muszę to powiedzieć... kilka dziś zginęło ;]
Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
dokładnie.
kat, ja bym sie wstydzila napisac cos takiego.
To, co piszę, swiadczy o tym jakim jestem czlowiekiem.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 13:13   #950
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
a wiecie czego mi najbardziej szkoda? tych głupich pseudo Polaków, którzy niczego nie umieją uszanować , nie potrafią zrozumieć tragedii i oddzielić pewnych spraw, a swoją złość za nieudane życie wylewają bluźniąc na zmarłych . DO jasnej cholery zginęli ludzie , tragedia rodzin .
to prawda, biedni emocjonalnie są ci ludzie.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:14   #951
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Liama Pokaż wiadomość
Zastanawiam się do której godziny potrwa żałoba...16.04 miałam iść na koncert, ale dopiero o 20, sastanawiam się jak to będzie wyglądało, w takim przypadku zwracają koszta biletów???
16 to piątek, więc wtedy żałoba dalej będzie obowiązywać. Powinni zwracać pieniądze za bilety, jeśli koncert zostanie odwołany.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:14   #952
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Czy ty myślisz ,że nikt nigdy nie pomyślał o tym ,że tak może się stać,wg konstytucji jeśli coś stanie z prezydentem władzę przejmuję marszałek,więc on napewno wie co ma robić w takiej sytuacji i jest kompetentny. Zastępcy znają te tajemnice państwowe,ponieważ człowiek jest śmiertelny i przewidziano że może umrzeć/zginąć/zostać zabity i napewno tajemnice państwowe zna więcej niż 1 osoba.Niema osoby w polskim rządzie której nie da się natychmiast zastąpić.
Tak ale nie przecz że zanim dojdziemy do ładu minie sporo czasu
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:14   #953
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
A nie przyszło Wam na myśl, że wypytują bo nasza linia obrony na wschodzi wynosi tylko 12% i jest najsłabiej zabezpieczona?

Nie przyszło Wam do głowy, że wszyscy ważni Zwierzchnicy Sił Zbrojnych znaleźli się na jednym pokładzie i zginęli?

Zwierzchnicy Sił Zbrojnych mają swoich zastępców. Ich utrata jest oczywiście ciosem, ale nie oznacza to, że Polska staje się bezbronnym krajem.

Wreszcie dojdźmy do sedna. Na tym pokładzie zginęła duża część INTELIGENCJI POLSKIEJ.

Z całym szacunkiem dla zmarłych - przesadzasz. Zginęła część elity politycznej oraz inni ludzie, oni wszyscy byli oczywiście członkami grupy społecznej zwanej "Inteligencją", ale jednak nie stanowili jej "dużej części".

A Wy macie pretensję, że ONI się pytają o wybory!? Nie widzicie, że właśnie teraz Polska jest jak bezbronne dziecko i w razie ataku nawet zapiszczeć nie zdążymy?
Proponuję zapoznaj się z Konstytucją i procedurami. Podkreślam - to, co się stało jest wielką tragedią i ciosem i nasz kraj na tym na pewno ucierpi. Jednak nie siejmy paniki i demagogii. Nie czas i nie miejsce.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:14   #954
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Obudził mnie rano telefon od mamy z wiadomością. Ciężko mi nadal uwierzyć w to co się stało .Czuje się jeszcze jakbym spała i to był sen, jednak nie jest on nim.

Nie zgadzałam się z polityką jaką prowadził Prezydent jednak w obliczu takiej tragedii
moje poprawności polityczne odstawiłam na bok. Zgineli ludzie, którzy tworzyli historie naszego kraju. Jest to ogromna strata dla nas jako kraju bez względu czy popieraliśmy działanie tych ludzi czy też nie.

Pewien etap życia politycznego się zakończył w tak tragiczny sposób i jak dla mnie dziwne posty jakie tu miałam okazję czytać są nie na miejscu. Czasami warto ukąsić się w język niż rozsiewać zamęt i podjudzać atmosferę
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:14   #955
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
nie, dobrze wiem. To wy lepiej spójrzcie na siebie. Ktoś mówi o hienach dodając w nawiasie ze chodzi o polityków -nie wiem czy zauważyliście ale zginęło dziś wielu polityków. Tez nie byli bez skazy i tez zapewne wykorzystywali by na swój sposób te sytuację, po co się oszukiwać i krystalizować osoby? Tak, zdarzyła się tragedia, ale to tu zaczyna nabierać jakichś dziwnych kolorów. Bawię się przednio czytając wasze wypowiedzi
To masz bardzo dziwne poczucie humoru skoro bawi Cię rozgoryczenie i żałoba innych osób. `Hieny` jak to nazywasz osiągnęły tyle, że zasłużył na to by oddać hołd, Ty jesteś NIKIM w porównaniu z nimi.
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:14   #956
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
nie, dobrze wiem. To wy lepiej spójrzcie na siebie. Ktoś mówi o hienach dodając w nawiasie ze chodzi o polityków -nie wiem czy zauwa żyliscie ale zginelo dzis wielu politykow. Tez nie byli bez skazy i tezzapewne wykorzystywali by na swoj sposob te sytuację, po co się oszukiwac i krystalizować osoby? Tak zdarzyła się tragedia, ale to tu zaczyna nabierac jakichs dziwnych kolorów. Bawię się przednio czytając wasze wypowiedzi
Może jakieś konkrety? Nazwiska,dowody? Nigdy nie słyszałam o jakiś aferach korupcyjnych z udziałem prezydenta Kaczyńskiego Chyba ,że chodzi o coś innego ,także z chęcią się dowiem czegoś nowego
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:15   #957
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

a pamiętacie chyba rok czy dawniej temu była podobna sytuacja z samolotem co lecieli głowni generałowie... i wtedy mówiono że nie można powtórzyć sytuacji że na jednym pokładzie jest tyle waznych osób.... i teraz o tym nie pomyśleli... dlaczego puścili tyle ważnych osobistości w jednym samolocie?
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:16   #958
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Milcz kobieto. Żałosne.
To nie ja napisałam że politycy do hieny -ja tylko rozwinęłam myśl innej osoby, żeby pokazać co wygaduje i co tak właściwie z tego wynika.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:16   #959
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
nie, dobrze wiem. To wy lepiej spójrzcie na siebie. Ktoś mówi o hienach dodając w nawiasie ze chodzi o polityków -nie wiem czy zauważyliście ale zginęło dziś wielu polityków. Tez nie byli bez skazy i tez zapewne wykorzystywali by na swój sposób te sytuację, po co się oszukiwać i krystalizować osoby? Tak, zdarzyła się tragedia, ale to tu zaczyna nabierać jakichś dziwnych kolorów. Bawię się przednio czytając wasze wypowiedzi
Poprostu




Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
a wiecie czego mi najbardziej szkoda? tych głupich pseudo Polaków, którzy niczego nie umieją uszanować , nie potrafią zrozumieć tragedii i oddzielić pewnych spraw, a swoją złość za nieudane życie wylewają bluźniąc na zmarłych . DO jasnej cholery zginęli ludzie , tragedia rodzin .
Zgadzam się.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:16   #960
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Dlaczego dziennikarze nie daja czasu by ochlonac, probowac pogodzic sie z ta tragedia??? Nie minelo jeszcze kilka godzin, a ci juz wypytuja marszalka Komorowskiego kiedy wybory. Jak mozna zachowywac sie tak bezdusznie???? Rozumiem, ze dla nich to szansa na swietny material, na wybicie sie, ale ludzie, dlaczego wyzyskuja do tego TAKA tragedie?!?!?!
NIC NIE STANIE SIE JAK ZACZNA O TYM ROZMAWIAC pozniej.

Powtorze to co powiedzial Kwasniewski: to wielka tragedia dla calego polskiego narodu, bez wzgledu na przekonania polityczne...
Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
zgadzam sie , widzialam tą relacje , to jest bezduszne , teraz sie dopiero hjeny zlecą (politycy )

jestem gŁeboko wstrząsnięta
nie przesadzajcie, oglądam tv od rana, widzę łzy w oczach dziennikarzy, jest żałoba o czym mają mówić, cały dzien bedą to wałkowac , szukają różnych tematów i osób, bo ileż można mówić że zgineły same wielkie osobistości, postawcie się na miejscu dziennikarzy którzy pracują bez żadnego planu w wielkim chaosie i niewiedzy
nie raz powtarzają ze to nie właściwe pytanie ale ludzie też zadają sobie te pytania
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.